Třikrát z mého života

Počet zobrazení: 92

HANKA
V reakci na Jeffovu povídku „Jindra“ chci čtenáře též obohatit autentickým příběhem.

Místo děje: byt 1+kk mé přítelkyně Jany
Postavy: já, Jana a její kamarádka Hana

Vše začalo po návratu z rybářského plesu, kdy Hanky přítel Kája spal u rodičů. Pro ni tam kupodivu neměl místo a Jana ji na přespání pozvala k sobě. Hanka totiž byla přespolní a teď by se domů už nijak nedostala.
Nebylo to poprvé kdy u Jany spala, a tak mě při svlékání šatů nechala podívat se na její lákavé partie ukryté ve spodním prádle a nijak se tím nedala vyrušit.
Postupně jsme prošli koupelnou a zalehli.
Hanka do volné postele, já s Janou na rozkládací gauč.

Pokud jsem chtěl spát, měl jsem smůlu. Pod dekou mi Janina ruka totiž zajela do klína a prohmátla a pohonila polotuhý sval. Ten začal tuhnout. Jana zmizela pod dekou a ocas obemkly vlhké rty a začaly s mazlivou kuřbou. Snažil jsem se vzdychat tlumeně, abych nerušil Hanku, která určitě ještě nespala.

Ocas byl tvrdý a připravený na zásun a Jana se položila na záda a přijala mě na sobě i v sobě.
Hned jsem rytmicky přirážel a tiché tlumené vzdechy se nesly pokojem. Také gauč vrzal, prostě nedalo se nic utajit. Soustředil jsem se na mrdání, laskal Janě prsa, což zbožňovala, když vtom se vedle nás objevil stín.
„Můžu se přidat?“ ozvala se Hanka a vlezla mezi nás.

V šeru jsem viděl, že je nahá a asi byla i patřičně vzrušená. Rukama nás začala hladit a pak tiše Janě šeptla, že chce taky ošoustat, jestli může.
Janu jsem právě plnil svou dávkou, takže hekala ve svém vyvrcholení, ale když jsem se z ní svalil stranou a začal se líbat s Hankou, nic nenamítala.

Já ji hned začal hladit a mačkat v dosud zapovězených místech. Zejména její veliká, ale krásně kulatá plná prsa stála za to, dále pevný zadeček, stehna, zastřižený kožíšek klína… prostě každá žena je jiná a tím pro muže vzrušující.
Když jsem ji později lízal v klíně, vylizoval šťávy a laskal klitoris, holky se spolu líbaly a mačkaly si vzájemně prsa.

Pak jsem ji šukal vkleče zezadu a ona měla obličej zabořený mezi nohama Jany, která hlasitě sténala a pohazovala tělem. Mrdat to skvělý tělo jsem nevydržel dlouho a a abych se neudělal, změnili jsme polohu.
Na koníčka si mě osedlala Jana a hopsala na mně se vzrůstající slastí, zatímco Hanka se mi usadila klínem nad obličejem, čelem k Janě, vzájemně se hladily a já jí vylizoval klín, kam jsem dosáhl.

Jana se hlasitě odbavila, já ji vzápětí vystříkal a ještě než ocas ochabl, už jsem cítil jeho sevření rtů. Hanka toužila zase ošukat, ale já potřeboval delší pauzu.
„Co Kája?“ prohodila Jana.
„Je tady?“ opáčila Hanka s úsměvem. „Už jsme dost dlouho nešoustali… A tohle se fakt nedalo vydržet,“ poukázala na naše mazlení.

Během řečnění a vzájemného dotýkání i líbání, se mi ocas postavil a já mohl protáhnout a dotáhnout obě kočky až k orgasmům.
Janu jsem načal v klasice, pak jsem jel Hanku z boku, pak zase Janu zezadu a dodělal se na Hance, kdy mi zapřela nohy o ramena a v této poddané pozici, kdy měla ptáka zaraženého až v žaludku, jsem ji prostě nemohl nevystříkat.
„Božeeee… to… je… čuráááák… aaaaah… joooo,“ ječela hlasitě, já přirážel jak namaštěnej blesk a zkropil jí dělohu posledními zbytky semene, co jsem v sobě měl.
Byl jsem na hadry a holky byly spokojené.
Hanka se přesunula na svou postel a já, s Janou v objetí, jsem usnul zdravým spánkem svých mladých šestadvaceti let.

Sex s Hankou se již nikdy neopakoval. S Janou jsem se rozešel o dva roky později, ale to už je zase jiný příběh.

MARTINA
Druhý autentický příběh.

Místo děje: ložnice Martiny, příbuzné mého kamaráda Pavla.
Postavy: já a Martina

S Pavlem jsme byli dosud jsme nerozluční kamarádi již od základní školy. Není proto divu, že znám osobně i jeho početné příbuzenstvo, tety, strýce, bratránky atd. Se všemi jsem se za ta léta poznal a spřátelil.
Jako děti jsme dospělým nevěnovaly pozornost.
Po vojně, když jsme si začali vydělávat a užívat si svobodný život, zajímali nás ženy i z jiné stránky. Se vztahy jsme si nemotali hlavu, střídali holky v krátkodobých známostech a toto se událo, když nám bylo krásných 23 let.

Martina byla Pavlova teta, když za manžela měla Karla, což byl Pavlova otce bratr. Spolu měli „malého“ Karla, který byl o čtyři roky mladší než my. Když byl větší, navyváděli jsme si něco skopičin (to ještě děti chodily běžně hrát si ven).
Nyní jsme byli dospělí, Karel měl jiné zájmy a většinu času dlel mimo domov.

***

Jednou se konal ples podniku Pavlova otce. Lístky byly tudíž zdarma a i já jsem se zúčastnil.
Martina dorazila bez obou Karlů, kteří byli spolu na chalupě, kde „dělali“ dřevo a kvůli plesu se domů nevraceli.
Jako všechny ženy, i Martina svými šaty a líčením úplně omládla, jako by jí nebylo čtyřicet let, ale skoro o deset míň.

S Pavlem jsme se věnovali tanci i zábavě, hodnotili přítomné ženy, jejich šaty i to, co měly skryté pod nimi. Zkrátka byli jsme mladí nadrženci. Při tanci s Martinou jsem cítil vzrušení, jak jsem držel její tělo, vnímal její vůni a ženskost.
Náhle to nebyla o dvacet let starší žena, ale vnadná zralenka, kterou bych klidně i ošukal, kdyby to šlo.

Tahal jsem ji na panáka k baru, mlel páté přes deváté a Martina zvláčněla, přiopila se a v jednu chvíli mi nečekaně jazykem olízla ucho a rozhihňala se jak puberťačka.
Naštěstí už ples končil a my šli domů. Protože Martina byla sama, nabídl jsem jí galantně doprovod a vláčel ji k bydlišti.

„Pojď dál,“ pozvala mě až do bytu, kde mě posadila do obýváku a podala mi něco k pití. Sundala šperky a pak ke mně přisedla a… nic. Jen koukala.
„Víš, že se mi moc líbíš?“ začal jsem a vzal ji kolem ramen a dál vedl nějaké sladké řečičky.
Martina byla trochu otupělá a gumová, nebránila se a když jsem ji políbil, nechala si zajet jazykem do pusy.
Bylo to poprvé, kdy jsem líbal nějakou paničku, ale její pasivita mě zaskočila.
To, sakra, s Karlem už nešuká, nebo co? Znal jsem ho jako rázného muže a přístup jeho ženy k sexu by se mu taky asi nelíbil…

Po chvíli líbání a hlazení Martina konečně pochopila, o co mi hlavně jde, vstala a přesunuli jsme se do ložnice, kde jsme se svlékli.
„Vezmeš ho do pusinky?“ otázal jsem se a Martina poklekla, vsála ho a cumlala ho a spíš olizovala, než aby ho soustředěně sála.
Přes malé milostné zkušenosti jsem zažil lepší kuřačky, ale i tak se mi pták hravě postavil do patřičné tvrdosti.
„Jen klasiku, ano?“ zaprosila, když se pokládala na záda a já na ni mezi roztažené nohy.

Tvrdý ocas zarejdoval hustým pralesem ochlupení mezi pysky a poměrně hladce jsem do ní pronikl v celé délce, až po kořen.
„Oáááh… oooh… aaah,“ sténala vzrušeně, jakoby by kdovíjak dlouho nešukala a byla mokrá jak rozvodněná řeka.

Přirážel jsem a sice mi nešla naproti, ale i tak jsme si to užívali. Ona sténala a vzdychala prožívanou slastí, já z pocitu vítězství z dobytého klínu.
„Martinko, otoč se,“ zaprosil jsem a vyjel z ní ven.
Ptáka jsem měl celého mokrého a z klína jí vytékal proud šťáv a tekl ji po stehnech do postele.
Jak se otočila a klekla si, šťávy z ní doslova skapávaly a na prostěradle tvořily mokrý flek.

Zajel jsem do ní zezadu a mrdal ji s patřičnou razancí a tvrdostí. Tření bylo silnější a pohled na roztažený zadek a prohmatávání prsou, i když malých a už povadlejších, to vše mě vzrušovalo a blížilo k finále.
„Ahhh… to… jsem… nikdy… nezažila… a… aaa… hh… ooo,“ vzdychala, ale pevně zapřená odolávala mým prudkým přírazům.
„Plesk… plesk,“ zněly přírazy, doplňované našimi vzdechy.
Když to ze mě šlo, raději jsem ji vše vystříkl na záda. Jestli se udělala i ona, jsem nepátral, protože toho měla evidentně dost, když něco takového ještě nezažila… dle vlastních slov.

Já se oblékal, Martina chvatně stahovala prostěradlo a dala ihned prát, aby zakryla veškeré stopy své nevěry.

***

Další milostné dostaveníčko již nenastalo a při občasných setkáních jsme se k sobě chovali jakoby nic.
Jen asi o rok později, to jsem měl již přítelkyni, jsme se zúčastnili nějaké akce, snad Pavlova matka měla narozeniny a tam se mi podařilo s ní v nestřežené chvíli být o samotě. Zcela náhodně jsem se s ní setkal na schodišti v domě, kdy já šel nahoru, ona dolů.
Neřekl jsem nic, přitiskl jsem ji ke zdi a pevně políbil.
Přesně jako tenkrát se mi pasivně oddala, líbala se se mnou a nechala se omakávat po těle. Teprve když jsem jí rukou jel pod kalhoty, lekla se asi, že bych ji tam ošukal a odtáhla se, že už musí jít.

Od té doby jsem s ní do těsnějšího styku už nepřišel.

***

NATÁLKA
poslední autentický příběh

Místo děje: pokoj v bytě 4+1 u kamaráda Pavla
Postavy: já, Pavel , jeho přítelkyně Jiřina a její kamarádka Natálka

Byl jsem tehdy single a kamarád Pavel měl novou přítelkyni Jiřinu. Bylo léto, Pavlovi rodiče odcestovali někam na dovču a on si přítelkyni, která jinak bydlela na ubytovně, nastěhoval domů a užívali si všeho plnými doušky. Sexu nejvíce, pochopitelně.

Jelikož doma měli i video a v místním sexshopu známou slečnu, bylo o „předehru“ i zvukovou kulisu postaráno a jednou pozvali i mě. Jiřina měla sex ráda, porno ji bavilo stejně jako nás a rozhodně si nelámala hlavu, že bych měl i já tam být s nimi. Mně se Jiřina líbila, možná, že i já ji a Pavel se šklebil a říkal, ať se s ničím netrápím, že se uvidí… co, to neřekl.

Že tím myslel trojku, jsem poznal, až když během sledování porna, jak Jiřina ležela mezi námi, jí obratně stáhl kalhotky, rukou jí zajel mezi nohy a zeptal se mě, jestli si chci taky sáhnout.
Chtěl jsem, no a za chvíli již Jiřina vzdychala, jak ji Pavel zezadu klátil a já měl čuráka zasunutého v její sající puse.
Kouřila bezvadně a semeno dokonce i polykala.
Ten večer jsme ji šukali jak utržení ze řetězu, film ani nedokoukali a spíše si řekli, že by to chtělo něco nového…co třeba čtyřku?
Že jsem zrovna bez přítelkyně Jiřina přešla slovy, že někoho sežene v práci.

„Máme tak takovejch holek, co chtějí prcat, jen nemají s kým,“ ujistila nás, že s tímhle problém nebude.

***

V dohodnutý den se objevila v doprovodu hezké blonďaté dlouhovlásky, která se představila jako Natálie. I když jsme se sešli za úplně jiným účelem, šli jsme nejdřív někam posedět.
Jednak jsme chtěli Natálku blíže poznat a jednak se jídlem a vínem holky hezky uvolnily. Už cestou domů jsem se s Natálkou držel za ruce a tu a tam se v ústraní opusinkovávali, i když jsme spolu nechodili a znali se vlastně jen pár hodin.

Doma nás holky vyhodily z pokoje, ať počkáme, že se potřebují připravit.
Já a Pavel jsme zatím nachystal pití a nějaké pochutiny a když se ozvalo „už,“ plni očekávání jsme vešli do pokoje.

V pokoji svítil jen lampička, ale bylo tam dost světla zvenku a holky ležely celé přikryté peřinou. Asi jsme si měli vybrat.
V nadouvajících se trenýrkách jsme je začali „ohmatávat“ a když zapištěly, byly poznány.
Já natrefil na Jiřinu, Pavel na Natálku.
Zajeli jsme k nim pod peřinu a začali se líbat a hladit.
Já Jiřinu znal, ale stejně jsem si s potěšením hrál s jejími prsy. Měla ráda, když jsem je mačkal a tahal.
Sama mi rukou držela tvrdé péro v pohotovosti, zatímco vedle už Pavel si připravoval blondýnku na napíchnutí.
Ta ochotně roztáhla nohy se světlým porostem v klíně a už se do ní vnořil tvrdý žilnatý ocas.
Ten božský pohled nás s Jiřinou vyprovokoval ke stejné činnosti, a tak jsem klátili dvě holky ležící vedle sebe. Holky sténaly a vzdychaly, my s Pavlem si povídali, že je to super.

Když jsme je jeli vkleče zezadu, holky byly obličejem k sobě a líbaly se, zatímco my je soustředě mrdali a dohadovali se na výměně.
Vystřídali jsme se, já okusil jinou kundu, která se mi ale přizpůsobila a krásně mi masírovala ocas do vystříkání, kdy semeno jsme pouštěli do nich, neboť braly prášky.

Nebyli jsme moc zkušení ani připravení dělat čtyřku v nějakých variantách. Chvíli jsme prcali dva jednu, do kundy a do zadku, pak zase každý šukal tu svou.
V mezičase, kdy znavené ocasy odpočívaly a popíjeli jsme Bohemku, jsme chtěli po holkách vědět, jaký ocas je lepší?
Odvětily, vcelku logicky, že každý má něco do sebe a jinak jim dělá dobře. My, ješitní chlapi, jsme si je poměřovali pohledem. Já ho měl delšího a tlustšího, Pavel zase v plné erekci jakoby vybočenýho do strany, což muselo kundy hezky třít. Odpovědi, kdo je lepší, jsme se nedočkali.

Při sendviči, který Natálka odmítla, že do zadku nikdy (!) se Jiřina na můj ocas tvářila rozpačitě.
„Hele, ale jen pomalu… teda,“ nastavila mi zadek, který už Pavel roztahoval a připravoval prsty.
Každý jí tam plivnul slinu a já zatlačil naběhlým žaludem na svěrače.
„Uuhhh… seš… velkej… pomaluuu… uh… uh,“ zaskučela, ale já se pomalu dostával dál až do bodu, kdy jsem měl vyhráno.

Projížděl jsem ji strojovými přírazy a když byla už dost roztažená, přetočil jsem se na záda, ona na mě seděla a mezi nohy se jí tlačil Pavel.
Zasunul jí ho dovnitř a hned přirážel. Já, v ní, jsem ji jen lehce nadzvedával a cítil přes přepážku pulsující Pavlův úd.
„Božeee… jooo… ohhh… jooo,“ ječela Jiřina rozkoší a Natálka, aby nějak přispěla, si jí hrála s prsama.
Když se Pavel do Jiřiny vycákal, já jí vyjel ze zadku, povalil Natálku na záda, prudce do ní vnikl a sérií prudkých, hlubokých a divokých přírazů se udělal.

Později už zase hopkala na Pavlovi na koníčku, já si nechal kouřit péro od Jiřiny a pak ji šoustal vkleče, kdy jsem si ji držel v pase a narážel na péro. Pohled na roztahující se pysky, pohupující se kozy a její slastí staženou tvář… to bylo k nezaplacení.
Natálku jsem si vzal i se zapřenýma nohama o ramena, kdy jsem ji sjížděl opravdu hluboko, než její drobné tělo mohlo snést.
„Au… oh… oh… uuu… uuh… pusť… mě!“ hekala bolestně při dorazech o dno pochvy, ale nemohla nic dělat a musela to vydržet, než jsem se zvířecím funěním se uspokojil na jejím těle.
Bylo to ode mě nehezké, ale nemohl jsem si pomoct.

Po pátým čísle jsme byli dočista groggy a jednak už se nám nepostavil, jednak už nás to nebavilo.

***

Spali jsme až do druhého dne odpoledne a sexy večírek ukončili. Holky se ještě uvolily nám je vykouřit, ale to bylo vše. Kundičky prý mají bolavé, takže na šoustání můžeme zapomenout.

S Natálkou jsem se ještě nějaký čas zkoušel dát dohromady, ale nefungovalo to a já si brzy našel jinou přítelkyni.
S tou jsme se dvakrát zúčastnili společného sexu, než se Pavel s Jiřinou vzali a pak už usilovně pracovali na miminku. A sami, jelikož Pavel určitě nechtěl vychovávat kukačku, kdyby během nespoutané čtyřky náhodou došlo k otěhotnění.

***

Tím výčet mých sexuálních zážitků končí. Mám jich samozřejmě víc, ale nemám potřebu se zde vyzpovídávat úplně ze všeho. Jména jsou pozměněna, děj poupraven tak, aby byl publikovatelný, takže pokud se v tom někdo poznává, jde o podobnost čistě náhodnou.

Počet zobrazení: 92

Autor

4.3 30 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné povídky. Těším se na další tvá dílka.

Huhu

Shocku, hezké příběhy. Díky za super nedělní čtení 🙂.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x