Zábava na svatbě 03

Toto je 3 díl z 6 v seriálu Zábava na svatbě

Čas postoupil a těhotenství bylo na Jitce už jasně patrné. Bříško se jí mohutně rýsovalo, prsy měla nalité a plné, div jí nevypadávaly z výstřihu. S každým pohybem se jí zhouply, až ramínka podprsenky praskala.

Ale pod těhotenským bříškem jí mokvala a svrběla zanedbávaná pička. Manžel Martin, pln obav o miminko, stále jen bral ohledy a opatrností jen přetékal. Nabízel, až vnucoval své těhulce hlavně odpočinek, jen aby miminko bylo v pohodě. Někdy svou ženušku polaskal, pomiloval, ale jen opatrně a na krajíčku.
„Abychom miminku neublížili, víš,“ omlouval se stále.

Po pár tazích raději vycouval a zanechal sebe i Jitku neukojené. Ona ho dodělala rukou nebo pusou. Martin byl nadšený, hlavně z miminka v bříšku. Ale jí to nestačilo. Kundička, ještě navíc rozcitlivělá těhotenstvím, jí slzela a svrběla touhou po pořádném ukojení.
Několikrát zkusila Martinovi vysvětlit, že jí neublíží, že se jí sex líbí a chce ho, i teď v těhotenství, ale marně. Martin pln starostí a obav se nikdy nedokázal odvázat tak, aby svou Jitku pořádně uspokojil. Pomáhala si sama rukou, ale ta nemohla mužského nahradit.

Jednoho dne byla zase sama doma. Ráno se s Martinem opět spíš jen pomazlili, než pomilovali. Jitka pak šla do práce a on potom na odpolední. Teď, jako vždy, čekala, až se jí vrátí. Něco doma udělala, trochu si odpočala, ale pořád to nebylo ono. Stále jí něco scházelo. Neuspokojená pička jí dávala vlhce najevo, co to je.

Jitka chvíli váhala, ale nakonec neodolala. Sesula se na pohovku, udělala si pohodlí a začala se laskat sama. Prsy měla citlivé, jen si je pohladila, bradavky jí ztvrdly a pička se zalila vzrušením. Tiše zavzdychala. Téměř se lekla toho zvuku, který se rozlehl ztichlým bytem.
„No, co, prostě to potřebuji,“ omlouvala se sama sobě.
„Však kdyby mě Martin pořádně udělal, nemusela bych se tady hladit sama,“ pokračovala v obhajobě.
Jedna ruka se prohladila až na bradavku, druhá se vevlnila do klína. Zasténala nahlas, když si pohladila vztyčenou bradavku a ucítila mokro v klíně. Začala si hladit prsa a laskat pičku. Představovala si Martina, jak ji dráždí, představovala si, že ji zase šuká a mrdá jako po svatbě. Z dírky se jí mezi prsty řinuly šťávy, dech se jí krátil a těžkl a přibližující se orgasmus se zjevil na obzoru.

Crrrrr!!!
„Ách!“ Jitka se strašně lekla, až ji píchlo v břichu.
Jen se trochu vzpamatovala, znovu s ní zacloumalo další drnčení zvonku. Nerada, těžce a pomalu se zvedla, upravila a šla ke dveřím.
„Kdo to teď může jenom být?“ přemítala v hlavě. „Zrovna teď, skoro v nejlepším. Kdo to tu otravuje?“ brblala. Koukla se kukátkem, kdo ji to tak burcuje.
„Strejda?! Co ten tu zase hledá?“ divila se v duchu. Po tom roztoužení a vyrušení se jí ještě myšlenky neurovnaly a přemýšlení jí nějak trvalo.
Otevřela dveře a povídá: „Dobrý den, strejdo, co Vy tady?“

„No to je dost, Jitulinko, že mi taky otevřeš,“ rozezvučel se strejdův hlas a zaburácel jí v hlavě ozvěnou.
„Já tady čekám a zvoním, už jsem si myslel, že nejsi doma,“ vodopád jeho slov se spustil naplno.
A už se hrnul do dveří jako velká voda.
„No Tobě to ale sluší, křepeličko,“ hlaholil jak Pepin z Postřižin. Hned se kolem Jitky začal točit a prohlížet si ji ze všech stran. Zavřel přitom dveře, hlaholil a ještě si stihl odložit.
„Dovolíš?“ ptal se ohleduplně, ale hned rukou hladil bříško.
Imaginárně podrbal miminko za ouškem a vzápětí rukou sjížděl dolů pod klenbu bříška mezi plná stehna, kde tušil údolíčko slasti.

„Ale, strejdo…“ Jitka vzlykla, ale dál se ve výhradách nedostala. Jen se zajíkla, vzdechla a povolila stehna. A dokonce je trošku poodtáhla, aby mohl strejda lépe polaskat její puklinku. Jen zarejdil prsty pod provlhlým prádlem a málem se utopil v mokré dírce.
„Teda, Ty jsi mi ale mokrá,“ kulil oči překvapením.
Jitce už se z pootevřených úst linuly vzdechy touhy a neukojené nadrženosti.
„Anoó, ještéé. Moc se mi to líbí,“ sténala.
„Teda, Tebe ten Martin vážně zanedbává. Jsi rozhicovaná jako kamna,“ překvapeně hodnotil strejda.
„On má totiž, Martin, pořád obavy, aby malému neublížil,“ posteskla si novomanželka.
„To je ale trouba,“ utrousil strejda.

„Ale neboj se, Jitulinko, strejda Tě nenechá na holičkách a rád pomůže Tvé pindulince,“ cukroval strejda a hned manévroval těhulku do ložnice.
Cestou ji ochmatával, hladil, ševelil v neustávajícím proudu řečí a oba přitom zbavoval přebytečného šatstva.

„Teda to jsou kozy jako vozy,“ vypoulil oči na vnady, které se na něj vyvalily z rozepnuté podprsenky. A hned je začal muchlovat, hníst a nabírat do dlaní. Mačkal jí bradavky, až z nich začínalo prýštit mlezivo.
A Jituška se rozvzdychala: „Ano, to se mi líbí, pomačkej mi je.“
Ale pak zase: „Počkej, pomalu, raději si lehnu.“
Lehla si na bok, aby to pro ni bylo pohodlnější. Strejda pokračoval v kozí koridě, mručel, mlaskal a topil se mezi vzdouvajícími se vlnami jejích cecků. Jitka sténala, vzdychala a užívala si rozkoše, kterou jí manžel už dlouho neposkytl. Strejda se jejich vnad nemohl nabažit. Nakonec mu sama začala tlačit hlavu dolů.

„Strejdó, pojď. Já to chci. Móc to chci,“ zadýchaně mu sdělovala své přání.
Ten nelenil, obloukem se přesunul níž a pokochal se pohledem na rozdychtěné mateřské tvary. Pak jí přidržel nohu nahoře a zabořil se obličejem do klína. Jen zavýskla, když jí jazykem zaútočil na poštěváček a začal jí prolizovat zmáčenou puklinku. Kunda blahem slintala a ronila sladké šťávy, které strejda s chutí sál a vylizoval. Sama si hladila kozy a vyrážela mu lehce vstříc. Sténala a vzdychala stále víc, až se strejda málem začínal topit mezi jejíma nohama. Náhle se rozkřičela a záplava kundí šťávy na strejdově tváři dosvědčila, že dosáhla vrcholu.

Zatímco se vydýchávala, strejda přišel blíž a stoupl si jí vedle hlavy. Nastrčil jí ptáka k puse a významně s ním zakýval.
„Teď zas Ty, křepeličko. Pěkně mi ho pokuř,“ zavelel.
Jen jí zasvítily oči a hladově ho vcucla. Strejda jen zahekal, napnul se a užíval si orální péče. Chtivě ho sála, olizovala a kouřila, jako by to bylo naposled v životě. Ale než se dočkala životadárné tekutiny, strejda se jí vyškubl. Ve tváři se jí zračilo zklamání.
„Raději Ti to dám do pičky než do pusy, ne?“ ptal se strejda celkem zbytečně.

Už se jí šteloval mezi nohy a ona se mu nedočkavě nastavovala. Ležíce na boku s jednou nohou nataženou a druhou pokrčenou mu poskytla ten nejlepší možný přístup do natěšeného klína. Strejda přiklekl, nasadil utahováka na střed zatopené jeskyňky a zatlačil. S mlasknutím hladce zajel celou délkou, až vykřikla.
„Pomalu, strejdo, ne tak zhurta,“ krotila ho.
„No jó, já málem zapomněl.“
Sice nerad, ale zpomalil a vnikal do ní opatrněji. Překrvené zduřelé pohlaví mu tisklo a ždímalo čuráka a bohatě tak kompenzovalo opatrnost zásunu. Jeho nabiják s mlaskáním klouzal dovnitř a ven a oba slastí přivírali oči. Strejda koukal, jak zajíždí do tunelu pod kulatým břichem.

Hlavou mu bleskla myšlenka, že vlastně může být otcem. Péro mu až zabrnělo vzrušením z toho perverzního nápadu. Vždyť on možná tu svou neteřinku na svatbě naprcal.
„Eh!“ vyrazil ze sebe spolu s prudkým přírazem, kterým ho rozbouřený chtíč postrčil hlouběji.
„Áá!“ vykřikla Jitka.
„No, jo, no jo,“ zahekal strejda omluvně.
Ale dál ho v hlavě šimraly vzrušující myšlenky. Nejen, že tu šoustá svou neteř. Svou nadrženou těhotnou neteř. Nejen, že tu nasazuje Martinovi parádní parohy. On možná dokonce svou neteřinku oplodnil. Vzrušení ho mrazilo kolem páteře a brnělo ve slabinách.

„Ano, ano, anóó,“ vyrážela ze sebe Jitka a užívala si strky tvrdého péra do neukojené kundy.
„Ještě, anó, tak to chci,“ vzdychala mezi přírazy.
Nedočkavě si začala pomáhat rukou v klíně a za chvíli se dohnala k dalšímu orgasmu. Strejda ji ohleduplně ponechal čas, aby si svůj vrchol užila, a jen jemně projížděl cukající se pochvu a udržoval péro v pohotovosti.

„Pojď, chci to ještě,“ povzbudila ho a rozjeli další kolo šukačky.
Pohled na vzrušenou těhulku a kundí masáž ho rozpálily tak, že se rozjel jak mašina a brzy dohnal sebe i ji k mohutnému orgáči. Pumpoval jí mrdku do kundy a užíval si křik, se kterým prožívala svůj vrchol.

Ložnice ztichla, doznívalo jen pomalu se uklidňující dýchání obou uspokojených souložníků. Blaho a slast se kolébaly prostorem a konejšily obě unavená těla.
Jitka jen potichu ležela, oddechovala a z posledních sil přemáhala únavu. Z pičky jí mezi stehny začalo vytékat semeno a po stehnu kapalo na prostěradlo. Strejda se trochu vzpamatoval, zvedl se a otřel si do něj uvadlého pěchováka. Pak se posadil na kraj postele a kochal se pohledem na uspokojenou milenku.

„Díky, strejdo, bylo to nádherné. Moc mi to chybělo,“ šťastně hleděla z pod klesajících víček.
„Klidně lež a odpočiň si, já za sebou zabouchnu,“ loučil se. „A kdybys zase někdy něco potřebovala, ozvi se. Rád se zastavím.“

S úsměvem na rtech a příjemně vyprázdněným pytlem odcházel. A v hlavě si růžově maloval slasti pokračování příštích.

Autor

Navigace v seriálu<< Zábava na svatbě 02Zábava na svatbě 04 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x