Návrat z dovolené

Po příletu domů na nás čekali na letišti naši manžílkové. Skočila jsem Jirkovi kolem krku a líbala jej. Také Ivana se vítala s jejím Markem. Když jsme se jaksepatří uvítali, Představil mně Jirka svého kolegu Marka. Pomalu jsme přešli k autu a všichni se usadili. Za hodinu jízdy jsme byli doma. Rozloučila jsem se s Markem, Ivanu jsem ještě políbila a navzájem jsme si slíbili brzkou návštěvu.

Návrat z dovolené

Po příletu domů na nás čekali na letišti naši manžílkové. Skočila jsem Jirkovi kolem krku a líbala jej. Také Ivana se vítala s jejím Markem. Když jsme se jaksepatří uvítali, Představil mně Jirka svého kolegu Marka. Pomalu jsme přešli k autu a všichni se usadili. Za hodinu jízdy jsme byli doma. Rozloučila jsem se s Markem, Ivanu jsem ještě políbila a navzájem jsme si slíbili brzkou návštěvu.

Sotva za námi zaklaply dveře, Jirka pustil kufr a začal ze mě stahovat oblečení. Zpočátku jsem se bránila a chtěla pod sprchu, ale můj odpor byl marný. Napnuté kraťasy napovídaly, jak na tom manžel je. Během chvilky jsme stáli v chodbě oba nazí. Přitiskla jsem se na jeho tělo, pověsila se mu kolem krku a nohama objala jeho boky. Na zadečku mě polechtal jeho stojící kolík. To už se mnou cupital do ložnice.
Padli jsme na postel a při tom se neustále líbali. Jeho horké dlaně hladily moje prsa a prsty si občas pohrály s tuhými bradavkami. Ležela jsem na zádech se široce rozevřenými stehny. Jirka sklouzl k mým prsům a divoce je sál a kousal. Občasná bolest mě vzrušovala a já tiskla jeho hlavu k sobě. Když sklouzl do mého klína, uvědomila jsem si, že nejsem umytá a moje buchtička je dost unavená.

Naposled jsem zkusila jej odstrčit, ale bylo pozdě. Přisál se na štěrbinku a jazykem vybíral mou mízu. Zapomněla jsem na své problémy a oddala se jeho mazlení. Rty tiskl poštěváček a prsty klouzal mezi lupínky do hloubky mé studánky. Pak přidal další a špičkou vnikal do mé druhé dírky.
„Ne, tam ne,“ zasténala jsem, ale už jsem se uvolnila a čekala, jak to dopadne. Když mně v zadečku klouzaly dva jeho prsty, povolil sevření a obrátil mě na břicho. Poklekla jsem tedy před ním a se zdviženým zadečkem čekala. Jeho prsty klouzaly přes obě dírky a mazaly je. Náhle se posunul a já ucítila jeho žalud, který mně rozevíral zadeček a pomalu vnikal dovnitř.
„Ne, tam ne,“ opět jsem zasténala, ale současně jsem se snažila uvolnit a při tom jsem začala sténat. Bolelo to, ale Jirka nepřestal a také já tlačila proti němu. Můj svěrač náhle povolil a já cítila, jak jeho kolík vniká do mého nitra. Zatím co jsem odpočívala po tomto náporu, jeho prsty stále přenášely mou šťávu a mazaly kolík, který pomalu začal protahovat můj zadeček. Sténala jsem slastí a rukou si mačkala poštěváček. Jirka klouzal v mé těsné dírce a oba jsme se blížili k vrcholu. V okamžiku, kdy jsem ucítila první vlnu horké smetany, která plnila mé vnitřnosti mě zachvátila mdloba, řvala jsem, nabodávala se na jeho kopí a ztrácela vědomí. Byl to orgasmus, jaký jsem snad ještě nezažila.

Nevnímala jsem, jak řvu, jak ze mě stříká láva a to že jsem pustila i moč jsem zjistila až pak. Jirka ze mě vyklouzl a oba jsme padli na postel jako do rybníka.
Vzpamatovala jsem se a snažila se uvolnit. Konečně jsem Jirku odstrčila a zvedla se. Na posteli obrovská kaluž, která vsakovala do prostěradla, já měla nohy taky celé mokré a Jirka měl na povadlém údu stopy čehosi… Prostě pohroma. Už jsem na něj chtěla spustit nejen za ten nepořádek, ale hlavně za odpanění mého zadečku, ale právě prožité milování všechno zakrylo a tak jsem nakonec políbila manžela.
„To bylo fantastické, něco takového jsem dosud nezažila,“ pošeptala jsem mu, ale to už jsme pospíchali pod sprchu. Moje pochvala na něj působila jako živá voda. Šponoval se a nakrucoval jako páv.

Nahá jsem vyběhla z koupelny, v rychlosti stáhla povlečení z postelí a spěchala jsem do kuchyně.
„Dáš si něco k večeři?“ zeptala jsem se Jirky. Ten se ke mně přiblížil a se skelným pohledem mě objal, políbil a posadil na stůl. Vmáčkl se mezi moje stehna a poklekl. Jeho jazyk opět pohladil mou štěrbinku, která byla ještě stále vlhká. Několikrát ji projel, pak se postavil a zasunul do ní svůj tuhý úd.
Opřela jsem se o lokty a Jirkův kolík do mě tvrdě vnikal, až stůl sténal. Jeho ruce mačkaly mé prsa a prsty štípaly do bradavek. Stůl se pomalu rytmicky posunoval bokem. Pak ze mě vyjel a já sklouzla dolů. Opřela jsem se na lokty a manželova chlouba do mě vnikla zezadu. Divoce mě napichoval a tak vzduch, který do mě stlačoval hlasitě unikal. Nakonec jsem ucukla a nechala jej položit se na podlahu.

Nasedla jsem si na něj a pokračovala v divoké jízdě, až mně prsa poletovala. Jirkovi ruce je podepíraly a celé mé vědomí se pomalu stěhovalo do jediného bodu mého těla – do mé kundičky. Prudce jsem dosedala a vychutnávala si mírnou bolest, se kterou prohýbal jeho žalud dno mé štěrbinky. Zatočila se mně hlava, já naposled dosedla, stěny mé pičky se sevřely a já řvala jako na lesy. Jirka pode mnou několikrát zatlačil a do mé horké štěrbiny vystříkla další dávka jeho smetany. Leželi jsme takto spojení, moje dírka vymačkala poslední kapky jeho výstřiku a chvilku jsme nebyli schopní pohybu.

Jirka se opravdu překonával a tu noc jsme zvládli ještě další tři kolečka. Až k ránu jsme únavou usnuli.
Vzbudila jsem se před polednem. Jirka už byl v práci a já se věnovala úklidu po včerejším dovádění. Také jsem uvařila oběd a očekávala manželův příchod.
Jirka spolykal jídlo a už mě tlačil pod sprchu. Oba ještě mokří, jsme skočili do postele. Po krátké přípravě se opět začal věnovat mému zadečku. Pochopila jsem, co chce a snažila se mu pomoci. Poklekla jsem a vystrčila prcku nahoru. Snažila jsem se uvolnit a jeho prsty do mě začaly vnikat. Asi s tím počítal a náhle měl v ruce tubičku s gelem.

Nanesl chladnou hmotu na mou dírku a lehce si potřel žalud. Pak jej opřel o okraj a pomaloučku vnikal dovnitř. Tentokrát to šlo lépe a brzy byl uvnitř. Začal mě napichovat a já vycházela proti jeho pohybům. Jednou rukou jsem si začala hrát s poštěváčkem a polohlasně jsem hekala. Jirkovi pohyby se zrychlovaly a také já se začala divoce narážet na jeho kopí. Jeho ruce pevně svíraly mé půlky a v okamžiku, kdy hlasitě zařičel jsem ucítila jeho šlehačku, která vystříkla do mých střev. To stačilo k tomu, aby se mně zatočila hlava a já s křikem zůstala bezvládně viset na jeho vybuchujícím údu.

Vzpamatovala jsem se a otočila k Jirkovi. Políbili jsme se a já ucítila, jak mně z kakaové dírky začíná vytékat náplň. Stáhla jsem půlky a pospíchala pod sprchu.
U večeře mně oznámil, že na víkend nás Marek s Ivanou pozvali k nim. Zpočátku jsem moc nechtěla, do návratu dětí zbývalo jen několik dnů a já plánovala jejich využití jinak, než chodit po návštěvách, ale pak jsem si vzpomněla, jak jsme se s Ivou v Tunisu mazlily a tak jsem nakonec přikývla.

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x