GLUMP

Můžete mému příběhu věřit, můžete si myslet, že jsem lhář. Každopádně je to ta nejpodivuhodnější věc, která se v mém životě přihodila. Dodnes nemám vysvětlení, co se tehdy vlastně přihodilo. Nikola říká, že jsem si všechno vymyslel, ale já v hloubi duše cítím, že si tím není jistá.

Den mých narozenin probíhal tak, jako každý rok. Dort, oslava, dárky, prostě podle stejných pravidel. Jenom od Nikoly jsem nic nedostal. Docela mě to překvapilo, protože jsem si byl jistý, že pro mě má nějaké překvapení. Moje ségra je nejhezčí holka ve škole a všichni kluci jsou do ní zamilovaní. Včetně mě. Zdá se vám to divné? Nám už to ani nepřijde, prostě to tak je. Niki o tom ví a má z toho jenom srandu, zatímco já se po nocích trápím a poslouchám, jak na druhé straně pokoje spokojeně oddechuje.

Uklidil jsem dárky od našich a zabořil hlavu do učení. Tenhle rok mě čekala maturita a já nechtěl nic podcenit. Nikola kolem mě proběhla a já za chvilku zaslechl šumění sprchy. Snažil jsem se potlačit představu nahé ségry kousek ode mě, ale marně. Ocas se mi samovolně vzbouřil v poklopci a já se nedokázal soustředit na učení. S povzdechem jsem zabořil hlavu do dlaní a čekal, až erekce poleví.

„Proč se neučíš?“ objevila se náhle vedle mě Nikola zabalená v plandajícím županu. Odhrnula si mokré vlasy a zadívala se do mého rozkroku, kde se zřetelně rýsovala boule.
„Zdá se, že máš problém, bráško,“ zasmála se pobaveně.
„Stejně za to můžeš ty,“ bránil jsem se.
„Copak se nemůžu ani vysprchovat?“ zeptala se nevinně, ačkoli ji plamínky v očích usvědčovaly ze lži. Snažil jsem se nevnímat žlábek mezi prsy, který se svůdně ztrácel v županu a raději se odvrátil.

„Tobě není divné, že jsem ti nedala dárek?“ posadila se na roh stolu.
Zíral jsem na opálená lýtka vyčuhující zpod hřejivé látky a nezmohl se na odpověď.
„Třeba pro tebe něco mám,“ řekla spiklenecky a než jsem se vzpamatoval, rozvázala pásek.
Rozhalila župan a já vytřeštil oči na kopečky nahých ňader.
„Líbí se ti?“ mrkla na mě.
Vyjeveně jsem přikývl. Nechápal jsem, co to má znamenat. Vždycky si úzkostlivě hlídala soukromí a najednou se mi předvádí téměř nahá?

„Jestli je tohle ten dárek, tak se mi líbí moc,“ polkl jsem nasucho.
Niki se ke mně sklonila a zajela mi prsty do vlasů. Očarovaně jsem zíral na její obnažená ňadra a neopovažoval se pohnout, abych ji nevyděsil.
„Dárek teprve přijde, bráško,“ zašeptala mi do ucha.

Postavila se přede mě a zaklesla prsty za gumu kalhotek. Pomalu, dráždivě je stahovala dolů a přede mnou se postupně objevoval trojúhelník pubických chlupů, mezi kterými se jasně rýsovaly stydké pysky. Nemotorně se vyprostila z kalhotek a odkopla je.  
„Tohle je ten dárek,“ podala mi je. „Můžeš si s nimi dělat, co chceš. Úplně všechno,“ zdůraznila.
Věděl jsem, na co naráží. Před nedávnem zjistila, co potají dělám s jejími kalhotkami a pokaždé, když v nich objevila mou mrdku, je znechuceně házela mezi špinavé oblečení.
Nedokázal jsem odtrhnout pohled od jejího zarostlého klínu.
„Myslíš… jako… třeba teď?“ zlomil se mi hlas napětím.
„Naši jsou doma,“ upozornila mě střízlivě.
Vzápětí se jí ale v očích objevil plamínek pokušení. „Ale třeba půjdeme spát dřív a zhasneme…“
S předstíranou ospalostí si promnula oči a vklouzla do své postele.
„Ty nejsi unavený?“ mrkla na mě.

Nevěřícně jsem se zhasnul a pokojem se rozlila tma. Roztřeseně jsem se svlékl do naha a zalezl do postele. Přitiskl jsem kalhotky ke tváři a nasál vůni ségřiny kundičky.
„Už to děláš?“ vyzvídala Nikola tiše.
„Ještě ne,“ přiznal jsem.
V napjaté atmosféře jsem sevřel trčící úd v dlani, z úst mi uniklo tiché zasténání.
„Ty jsi ale čuně,“ vypískla Nikola, ale nijak se mě nesnažila zastavit.
Bylo to neuvěřitelně vzrušující, proháněl jsem ocas, zatímco ležela nahá kousek ode mě a věděla, co právě dělám.

Třísly mi stoupalo slastné brnění v předzvěsti výstřiku.
„Budeš už?“ zaslechl jsem Nikču. Místo odpovědi jsem se zakousl do hřbetu ruky, abych nás neprozradil. Neúspěšně jsem se snažil oddálit vyvrcholení.
S vyheknutím jsem nerovný boj vzdal a z naběhlého žaludu vytryskl gejzír semene. Najednou záblesk světla a tma.

„GLUMP.“

Znovu sedím v pokoji s dárky a zbytkem dortu před sebou. Nechápu, co se stalo. Kde je Nikola? Proč se máma znovu dívá na Ordinaci?? Co to má znamenat??? Tohle už jsem přece jednou zažil.
Odcházím zmateně do pokoje. Jako ve snu vytahuju učebnici a zabořím se do ní. Slyším šumění sprchy, které vyvolá nechtěnou erekci. Stane  se totéž, co minule?

Do místnosti vchází Nikola zachumlaná v plandajícím županu. Odhrne mokré vlasy z tváře a posadí se na roh stolu.
„Tobě není divné, že jsem ti nedala dárek?“ podívá se na mě.
Tohle už se přece stalo, proběhne mi hlavou, když upřu zrak na její opálená lýtka. Nemůžu se dočkat pokračování.
„Třeba pro tebe něco mám,“ říká a rozvazuje pásek županu.
Zírám na obnažená bílá ňadra ozdobená malými bradavkami a tiše zapolykám.
„Líbí se ti?“ zeptá se.

Zkusím změnit běh událostí. Seberu veškerou odvahu a sevřu teplé ňadro v dlani.
„Počkej,“ vytrhne se mi. „Dárek teprve dostaneš.“
Svléká si kalhotky a podává mi je. „Můžeš si s nimi dělat, co chceš,“ říká.
Neudělám podruhé stejnou chybu a bez ptaní vytahuju z poklopce ocas. Přetáhnu kůžičku a hrdě se pochlubím naběhlým, fialovým žaludem.
„Ten je,“ vydechne obdivně Nikča. Bez dechu sleduje, jak začínám onanovat.
Na oplátku roztáhne nohy a ukáže mi úplně všechno.
„Dělej,“ povzbuzuje mě tiše. „Máma sem může přijít.“

Brutálním tempem proháním ocas, z úst mi stéká slina, kterou nedokážu otřít. Náhle exploduji, první kapka semene dopadá na sestřina opálená stehna, zášleh blaženosti se ztrácí ve tmě. Jednou bez varování ejakuluji, první kapky hustého semene dopadají mezi světlé chloupky.

„GLUMP.“

Proč jsem znovu tady? Hlavou mi letí zmatené myšlenky. Snažím se přijít na vysvětlení. Jak je možné, že se vždycky vrátím v čase? Musí to mít něco společného s mým výstřikem, dochází mi vzápětí.

Opět se odehrává se známé představení. Dárky, máma v kuchyni, sprcha, nahá Nikola. Zírám na pahorek přirození zarostlý světlými chloupky a váhám, nechci se vrátit do časové smyčky. Co mám udělat? Mé rozpaky vyřeší Nikola, která s pohrdavým pokrčením ramen zhasne. Zavřu pevně oči a snažím se nevnímat ztopořený ocas, z posledních zbytků sil odolávám touze po onanování. Spánek přichází bolestně pomalu.

Probouzí mě první sluneční paprsky. Ségra zamotaná v dece sedí naproti mě. „Myslela jsem, že se ti dárek bude líbit víc,“ kývne zklamaně bradou ke zmuchlaným kalhotkám v mé ruce.
„Niki, to tak není,“ bráním se. „Líbí se mi moc, ale… to bys nepochopila,“ dodám s povzdechem.
„Víš, jak dlouho jsem to vymýšlela?“ pronese zklamaně. „Ani netušíš, kolikrát jsem se udělala, když jsem to plánovala.“

Vstane a nechá deku spadnout na zem. Oblé kopečky ňader se dmou vzrušením. V rozpacích dlaní zakrývá nahý klín a já nevěřícně zalapám po dechu, když prstem vnikne mezi stydké pysky.
Zapomenu na své předsevzetí a začínám ve zběsilém tempu onanovat. Nikola podklesne v kolenou a s tichým zalykáním vyvrcholí. Během okamžiku ji následuji. Oslnivý pramen světla, tma, podivné bezvědomí.

„GLUMP.“

To snad není možné. Zase ten stejný obrázek. Dárky, dort a máma, která štrachá v kuchyni. Zoufale zaúpím a zabořím hlavu do dlaní. Jak tomu mám zabránit? Slyším šumění sprchy. Do pokoje vchází Nikola a překvapeně zírá, jak utíkám do koupelny. Pramínky ledové vody mi  stékají po rozpálené kůži a já doufám, že to alespoň na malou chvíli pomůže.

Vracím se do pokoje. Nikola leží v posteli. „Dobrou noc,“ vyhrknu a rychle zhasínám.
Místností se rozhostí napjaté ticho. Zdlouhavě usínám, když se vedle mě objeví ségra.
„Pusť mě k sobě,“ zašeptá.
Přitisknu se ke stěně a snažím se nemyslet na její nahé tělo, kterým se ke mně tiskne.
„Chceš ode mě dárek?“ zašeptá a přitahuje si mou ruku do klína.
Proti své vůli se prodírám kudrnatými chloupky. Na poslední chvíli se vyděsím a chci ucuknout, ale Nikola si mou ruku přitiskne pevněji ke svému přirození.
„Udělej mi to,“ vydechne.
Vklouzávám prstem dovnitř, je krásně vlhká a já obkroužím bříškem prstu naběhlý poštěváček.
Poslepu šátrá pod dekou, aby nahmatala mého ztopořeného čůráka. Navzájem se uspokojujeme, místností se rozléhá jenom naše vzrušené oddechování. Nikola neobratně prohání můj ocas, škubnu sebou a… To snad není možné, prolétne mi hlavou v poslední chvíli.

„GLUMP.“

Zklamaně se dívám na dárky. Scénář se opakuje. Horečnatě se snažím najít řešení. Rozhodnu se zůstat v obýváku.
Usínám na gauči a ráno rozespale mžourám na mámu, která připravuje snídani. Snažím s nevnímat Nikolu, která kolem mě nasupeně prochází v titěrných kalhotkách a sportovní podprsence.
„Nechoď tady takhle,“ okřikne ji máma, ale ségra si z ní nic nedělá.
Posadí se naproti mně a vyčítavě mě propaluje pohledem, jako bych mohl vědět, co měla v plánu. Vztyčené bradavky trčí skrz podprsenku a já raději odvracím hlavu.

Odcházíme společně do školy. Sedí v uličce naproti. Zírám na vyvýšeninu ňader rýsujících se pod tenkým svetříkem a cítím neodbytný tlak v poklopci. Zvoní na první přestávku. Nikola mě chytne za ruku a táhne do tmavého suterénu.
„Nestačila jsem ti dát včera dárek,“ vyhrkne vyčítavě.
„Niki, počkej,“ snažím se ji zastavit, když sklouzává k mému rozkroku. Roztřesenými prsty rozepíná poklopec a nechá vklouznout můj naběhlý úd do pusy. Zabořím prsty do jejích vlasů a vzápětí… to snad není pravda!!!

„GLUMP.“

Tohle fakt nemá cenu, zkřiví se mi obličej vztekem, když uvidím dárky na stole. Kdy už to skončí?
Zahanbeně si připomenu svůj předčasný výstřik, který ukončil minulou epizodu.
Usínám na gauči, budík si nařídím o něco dříve než obvykle. Místo do školy chodím městem a přemýšlím, jak z toho. Snažím se nemyslet na Nikolu a její nahé tělo. Nahé tělo… nahé tělo… buší mi v hlavě. Vzpomínám si na dotek jejích vlhkých úst na přirození, můj prst uvězněný ve zvlhlé kundičce…
Vracím se domů a vběhnu pod ledovou sprchu. Opásaný ručníkem přicházím do pokoje.
Náhle si všimnu kalhotek složených úhledně na polštáři. Vedle leží lístek. „Všechno nejlepší, bráško.“ Bezmocně k nim přivoním. Napadá mě, jaké by to bylo ochutnat přímo Nikčinu kundičku…
Než se vzpamatuji, vytryskne na prostěradlo záplava semene. Zatraceně… už zase?

„GLUMP.“ 

Jako ve zrychleném filmu přeskočím známé události a čekám na ségru v její posteli.
„Ani jsi mi nedala dárek,“ vyčtu jí, když se zeptá, co tam dělá.

„A co bys chtěl?“ posadí se vedle mě. Nabídne mi pohled na ňadra ztrácející se v županu.  
„Chtěl bych vědět, jak chutnáš… tam dole…“ kývnu k jejímu klínu a napjatě čekám na její odpověď.
„Jsi normální?“ odsekne a přitáhne si župan k tělu.
„Niki… jenom jednou… prosím,“ doprošuju se.
Bezděčně si odhrne vlasy z tváře. „Nestačily by ti moje kalhotky?“ navrhne. „Můžeš si s nimi dělat, co chceš. Úplně všechno,“ přesvědčuje mě.

Jenomže já toužím po něčem jiném. Opatrně sklouzávám dlaní pod župan a putuji dlaní po nahém stehně, dokud nenarazím na kalhotky. Odhrnu je a prodírám se prstem mezi řídkým ochlupením. Nikola ztuhne a odtáhne mi ruku pryč.
„Počkej… já sama…“ vyhrkne a stahuje si kalhotky. „Nedívej se na mě tak,“ zvedne ke mně vyčítavě hlavu. „Nebo se zase obleču,“ varuje mě.
Přivře oči a sjíždí dlaní po hladké kůži k rozkroku. Zaboří prst do mokré pičky a já tuším, že za chvíli opět všechno skončí, už teď jsem na pokraji výstřiku. Vytáhne prst z kundy a s potměšilým úsměvem ho přiloží k mým ústům. Lačně ho obemknu.
„Teď už víš, jak chutnám?“ zasměje se.

Když vidí mé zklamání, zhasne a vklouzne ke mně pod deku. Poslepu si s chichotáním stahuje kalhotky.
„Tak se předveď,“ zašeptá mi do ucha. Svezu se do jejího rozkroku a nedočkavě zabořím obličej do roztaženého přirození. Zhluboka nasaji vůni jejího lůna, je to poprvé, co ochutnávám dívčí kundičku.
Vzpíná se proti mně, uvězní mou hlavu mezi sevřenými stehny a já zhluboka lapám po dechu, zatímco s tichým sténáním vyvrcholí.

Hlavou mi bleskne nápad. Než se Nikola vzpamatuje, prodírám se ocasem mezi jemnými chloupky.
„Tohle jsme si nedomluvili,“ vyjekne, ale dál neodporuje.
Přivítá mě teplo její kundičky. Potmě najdu sestřina ústa, vychází mi vstříc jazykem. Pozvolna se pohupujeme a užíváme si ten zvláštní pocit spojení našich těl.
„Musíš ho včas vyndat, nic neberu,“ varuje mě Nikola. Neví, že se vše  bude opakovat, a tak zaskočeně vyjekne, když ji naplním záplavou teplého semene.

Co to je? Čekám záblesk a nic… Nikola se ke mně přitiskne a za trest pevně sevře má varlata.
„Říkala jsem, že nic neberu, debile,“ vyčte mi. Provinile mlčím. Jak to, že se nic nestalo? Trvá dlouho, než vyčerpaně usnu.

Probouzím se sám v pokoji. Nevěřícně se rozhlížím kolem sebe. Byla to skutečnost nebo se mi to jenom zdálo? Posadím se na pelest a zhluboka oddechuji.
„Co tady blbneš?“ objeví se ve dveřích Nikola. „V noci jsi měl nějaký divoký sny,“ směje se. „Pořád jsi vzdychal, až jsem se bála, že se uděláš.“
„Niki, já měl fakt divnej sen,“ povzdechnu si.
„Jakej?“ otočí se ke mně.

Seberu veškerou odvahu a vyprávím jí, co se stalo. Zamyšleně si hraje s konečky vlasů, dokud neskončím.
„Jsi jenom nadrženej,“ ušklíbne se potom. „A dárek jsi už dostal, podívej se,“ ukáže na stůl, kde leží nová hra, po které jsem už dlouho toužil.

Odchází a já se zklamaně oblékám. Nahnu se pro tričko a náhle ustrnu. V koutě postele se skrývají zmačkané dívčí kalhotky. Co to má ksakru znamenat??? prolétne mi hlavou.
Nikola mi nikdy nevysvětlila, kde se tam ty kalhotky vzaly. Vždycky najde další a další výmluvu, ale já vím svoje. Čekám od té doby netrpělivě na příští „GLUMP,“ ale zatím nepřichází. Nevím proč, ale vím, že jednou se dočkám. Vím to, věřte mi.

Jeden z Vás zatoužil po neotřelém námětu. Doufám, že mu touhle povídkou udělám radost. No a věřím, že i všem incesťákům. Ostatním se omlouvám, ale tohle téma pro mě bylo přitažlivé pouze ve spojitosti s incestem. Jako vždy budu netrpělivě zvědavý na Vaše komentáře ať už tady nebo na e-mailu: guli04@seznam.cz

Autor

4.7 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Zajímavě napsané ale tím jak se to vše vždy ,,glumpnulo,, v tom chudák musel mír pořádný zmatek. dd

Raketak

Noo tak to bylo něco. 😊 Hodně dobrej nápad s tim časem. Asi jedna z mála co je tu fakt se super námětem. Klasiky čtu rád ale tohle je originální.

Trysky

Super nápad a vynikající zpracování…

Kittikit

Inspirace Na Hromnice o den vice? 😉

Tert

Přesně to mne také napadlo a zrovna ve vánoční čas to je obojí. Povídka skvělá.

Jirkaf

Musím smeknout, skvělé

Junior

Zajímavá povídka, trochu mi to připomnělo film „Na Hromnice o den více“. Ale bylo to super, jen škoda že se to zvrtlo zase do incestu.

Kamil Fosil

Pěkný příběh, moc pěkný.
Věčná škoda, že to všechno byl jen pouhý sen.
A ty zmačkané dívčí kalhotky, co se skrývaly v koutě postele?
Ty po něm v noci, když měl divoký sny, hodila sestra, aby přestal vzdychat.

Tomas

Bohuzial mi to vracsniecsa spat stale..rusilo dojem z poviedky. Inak by bola 5/5

11
0
Would love your thoughts, please comment.x