Gynekolog

S končící směnou se pan doktor dlouze díval z okna. V hlavě měl neskutečný zmatek a stále myslel na zpovědní rozhovor u včerejšího vína s kamarádem. Nedostal ze sebe všechno, protože nešla zveřejnit celá tíha. Ale alespoň se vypovídal z trápení s dospělou dcerou, která jim nevděčně vrací léta, bohaté na dárky i vysoké kapesné, dotované výchovy. Nezbylo nic jiného než si přiznat chybu a sžít se s drzou holčinou, která vyrostla v dvacetiletou bestii.

Za celý den, kdy vyšetřoval spoustu spodků, hledal případné nevítané uzlíky v prsou, předepisoval prášky proti početí a zakládal těhotenské průkazky, měl všeho plné zuby.

Doby, kdy se prvních pár pacientek roznožilo na koze a on se vzrušeně poprvé dotknul cizích pysků s něhou a umem chlapa, byly dávno pryč. Zbyly jen vzpomínky na všechny ty voňavé kundičky a vyčuhující poštěváčky, kterých se občas letmo dotknul, když nedokázal udržet své smysly na uzdě. Miloval svoji stoličku, na které sedával u nachystaných micin, protože mohl zblízka natáhnout vůni nebo omakem zjistit poslední možný majitelčin sex. Tehdy ho vzrušovaly všechny pysky, které se mu naskytly. Už jen ta nahota a cíl roztáhnout a ukázat, ho pekelně rajcovaly. Po očku nenápadně sledoval příchozí, jak dosedá polonahá na kraj vyšetřovací kozy, pokládá se na záda a rozhazuje nohy do stran, aby do široka nabídla svoji světnici k prozkoumání.

Miloval stydlivky, které sice bez kalhotek, ale v dlouhé sukni, dlouze postávaly u stolu a neměly se k roznožení. Sám potom musel zasáhnout a navést tyhle cudné dívky. Opřel je zády do podložky, pomohl lehce nožkám se zaklesnout v madle a jemňounce vytáhl dlouhou maskovací sukni až k bříšku. Poslední vychutnání červené oběti si užil, když pronesl svůj oblíbený pokyn: „roztáhněte, tááák.“ Dál už jen věnoval pozornost zrakem a hlavně prsty. Kochal se ve chvíli, kdy si skoro nepamatoval jméno dané pacientky a přitom ji prohrabával podvozek. Další vědomí, že za dveřmi čeká celý zástup, se mu odrážel na zlobivém čuráku, který musel maskovat v sedě a pod pláštěm.

Rád také vzpomínal na otázky, týkající se sexu, když se mu nějaká kostička svěřila s různými problémy nebo si přišla pro radu. Ochotně zodpovídal všechny zvídavé věty, po kterých následovalo vyšetření. Občas se dokonce stalo, že sám na rukavicích cítil kluzko. To v případě, kdy se další vystrčenka neovládla a vzrušila se. Byla evidentně připravená na cokoli a přitom v situaci, která tyhle hrátky zakazovala.
Tolik v těchto chvílích toužil si sundat přebytečné rukavky a okusit kundí šťávu na prstech. Jen jednou se neudržel a před pacientkou si nenápadně porušil gumu na prostředníčku, aby zajel do pacientky co nejhlouběji. Prozkoumával její nitro a hledal případné problémy. Muselo se uznat, že v práci byl důkladný a jemný. Návštěvy v ordinaci se dokázaly prodloužit, ale kundičky v místnosti vedle si rády počkaly.

Pan doktor Beneš prostě patřil ke špičkám a umětelům, ke kterému se ženské jen hrnuly. Díky recenzím své zhmotněné kartotéky byl vyhlášený široko daleko a tudíž tak moc zaměstnaný, že už postupně a také s přibývajícími léty, přestal vnímat ženské tělo jako vzrušivý element.

Sedával v ordinaci do večera, unavený končil den se šálkem kávy, kdy potom zamkl ordinaci a v polospánku odjížděl domů. Tam ho na dobro probrala jeho nezbedná dcerka Ivana, která vřískala na celý dům a něčeho se opět dožadovala. Panovačná bestie si dokázala tak postavit hlavu, že nebylo radno neuposlechnout. Dokázala do pozoru postavit i svoje rodiče, natož kamarády nebo případné nápadníky.

Žila s rodiči, byla sama, bez partnera a jen brala a brala. Ze všech a kdykoliv. S každou novou výzdobou butikových výloh, se z ní stávala arogantní mrcha, utíkající žadonit k papánkovi. Hrála si na dcerušku prominenta a odmítala chápat, že ani její rodiče nejsou bezední. Každopádně věděla jak na tatíka zapůsobit, takže se nestalo nikdy, že by prohrála, protože celý jejich vztah byl pod pohrůžkou prozrazeného tajemství.

I ve dnech, kdy si ulovila přítele, tahala nemilosrdně peníze z rodinného rozpočtu. Věděla, že buď novou lásku sama ukončí a nebo se s ní rozejde on, z pro ni nepochopitelných důvodů. Její rozmazlený mozeček nepobíral, že umíněnost a panovačnost, jsou pro druhé nepříjemné. Takže se většina mužů dokázala nachytat na štíhlé sexy křivky, občas i sebevědomé chování, ale ihned po prvním zakousnutí poznali kyselost a hořkost umíněného plodu.

„Čau tati. Tak končíš?“ přepadla ho v jeden horký den dcerka.
„Jo už jo. Co mi neseš?“ ztrnul doktůrek za stolem a neměl odvahu se ani napít, protože čekal další přání, které určitě okašle.
„Co bych nesla? Nic nenesu. Za tebou jsem se přišla podívat,“ zastírala Ivana a procházela se ordinací jako na lovu. Stírala prstíky imaginární prach ze sterilního nábytku, pokukovala po všech nástrojích, nasávala pach Chloraminu, pohazovala si s rukavičkou a vyptávala se na úplné hlouposti, odvádějící pozornost od toho pravého důvodu.

Tatík se jako obvykle přeladil do oddychu, kdy dcerce uvěřil, že opravdu o nic nejde a že se na něj přišla vážně podívat jen tak. Naivně posrkával kávu, debatoval na nucené téma a užíval si klidu i když v ordinaci už nebyl sám.
„Víš tati, já jsem viděla krásný boty. Ale to bys musel vidět. Fakt super. Nechceš se jít se mnou na ně podívat? Mají poslední pár a já je fakt nutně potřebuju,“ vysolila ze sebe konečně Ivana.
„Tak přece. No já si hned říkal, že bys přišla jen tak,“ zaťal do živého fotřík s vyvrácenýma o­čima.

Ivana se napýřila, postavila přímo před něj a vysypala ze sebe pár panovačných hlášek. Využila chvíle, kdy jasně věděla, že táta bude slabý a unavený po celém dni. Dobře věděla, že se mu ukáže v čase, kdy ho nejvíc třeštívá hlava po pracovním náporu a tak je pro něj rozumnější vytáhnout prkenici a vysolit pár bankovek.

„Prosím tě zastav! Zastav, bolí mě hlava!“ sklonil čelo do dlaní tatík, masíroval si spánky a čekal zázrak v podobě omluvy a klidného odchodu své dcerky.
Stoupnul si a bez jediného pohledu se otočil zády, aby nerušeně polknul svůj každodenní prášek. S posledním lokem našpicoval uši, protože za sebou uslyšel tiché zavrzání a šustot papíru. S obavami za sebe pohlédl a kolaboval zpátky do křesla.

„Vyšetříš mě?“ usmívala se na něj Ivana a roztahovala nohy dál než bylo nastavení madel.
„Tohle ne! Ivano, tohle už nikdy ne!“ zabědoval vyčítavě papínek, ale neodpustil si další dlouhé civění na vypouklou škvíru.
„Přece by ses nebál. Jen vyšetřit. Já mám pocit, jako by mě něco uvnitř bolelo, pane doktore,“ lákala ho k sobě blíž nestydatá mrcha a fotříkovi se zatmělo před očima.

Léta měl před očima zážitek, kdy svolil mladé dcerušce divokou párty na chatě s bazénem a protože byl jasně potřeba dozor, ochotně se začlenil jako jediný postarší do tlupy puberťáků. Alkohol tekl proudem, občas se prošel chatou i zahradou, aby rozehnal šukající páry a vracel se zpátky k bazénu, kde se mrouskaly další pulci bez plavek. Posedával v lehátku na břehu, popíjel silný míchaný koktejl a dohlížel na dvojice, kterým nebylo dovoleno víc než líbání. Všem, kromě Ivany, tehdy překážel a dali mu to pohledy i připomínkami fest najevo. Až s odchodem posledního si oddechl, že tento večer skončil a mohlo se jít do hajan.
Pak ale ve své manželské posteli našel svlečenou a dost silně opitou dcerku, dožadující něžností, kterým bohužel podlehl. Vzrušila ho během chvilky tím jak byla v sexu vulgární a znalá, až ho to zaráželo. Každopádně si tu noc užil až do rána a usínal s pocitem blaha. Výčitky se dostavily až za nějakou dobu a od té doby jej měla v hrsti. Proto každý rozmar předem plnil a i když se občas snažilstát si nekompromisně za svým rozhodnutím, Ivana jej převálcovala vnadami. Než by udělat druhou chybu, radši cáloval a proplácel.

„Ivanko, opravdu slez. Podívej se, jestli máš nějaký problémy, tak já ti domluvím návstěvu u pana kolegy tady na poliklinice. Je výbornej a pomůže ti líp jak já,“ bránil se průseru, který byl na spadnutí.
„No co to je, papá? Já chci jen vyšetřit, pojď sem! Hned!“ roztáhla a zase stiskla k sobě pysky u čehož vztekle zaťala zuby až jí sanice přeskočila.

Fotřík se připlížil, protože už zase dopředu slyšel výhrůžky o žalování mámě a usedl na stoličku, mezi jejími štíhlými stehny. Jen dosedl, nenápadně nasál odér kundího sekretu. Hleděl na růžové masíčko, vykukující z oholených pysků a zpotil se až na zádech. V duchu zaskučel pokušením, kterému se vyhýbal, jak jen mohl a civěl na dceřinu kundu před sebou. Stačilo jen vzít a prolíznout. Zbytek by už přišel sám. Místo toho se přemlouval a odolával, aby jeho vyčuraná dceruška neměla další eso v rukávu.

Z delšího odolávání ho probrala sprcha. Zákeřná Ivanka si přidržela oba pysky, roztáhla je a čůrodírkou papánka nemilosrdně zkropila. Od hlavy až k ocasu na něj tekla žlutá moč z jamky před ním a vzduch se provoněl mladistvou žlutěnkou.
„Ups, neplecha jedna, co?“ zabodla do zbídačeného výrazu zákeřný pohled Ivana a potrestala před ním neposlušné pysky plácáním.

Kapky žluté moče stříkaly na otcův obličej a ten jen zkoprněle držel. Měla ho silně v hrsti, protože i ona v sobě držela zážitek z chaty a vzpomínala na svůj první piss, když ji otec dlouze přemlouval a poté si v mokrém fleku liboval. Moc dobře věděla, že tohle je něco, co mu do teď žádná nedopřála a už vlastně ani nedopřeje. Držela ho v hrsti a nabízela pohled na orosenou a lesklou micinu.
„No kolik tam toho je, proboha?“ zahrála překvapenou, když malinko zatlačila a věnovala do zkamenělé tváře další proud.

Otecko už nevnímal svět kolem a odvážlivě vyplázl jazyk, aby ochutnal kořeněnou příchuť žluté spršky. Přiblížil se blíž k pyskům a s hlubokým nádechem se konečně odhodlal k výlizu. Nestačil se ovšem ani dotknout, protože dostal třetí a poslední zásah piččího nápoje. Oblizoval se, prsty stíral kapky na nose a mezi roznoženými stehny se mu mezi knoflíky kalhot dral na svět tvrdý chobůtek.

„Tak teď toho mám právě tak akorát!“ vystřelil ze židle, jedním skokem posichroval dveře ordinace otočení klíčem a přiskočil k dcerce, které podsunul dlaně pod zadnici. Zarazil bez váhání, bez kompromisu a bez ohledu na výskající Ivanu. Zašoustnul se s čurákem na dno mladé křepelky a zamrdával její překvapení. Nehleděl na její vyražený dech a konečně se objevil na koni. Dcerka byla zvyklá na jeho tiché chování a proto si dovolovala víc a víc. Tatíkovo jednání ji překvapilo i když mile, protože takováhle šoustačka ji bavila. Nechala do sebe bušit, držela se bočnic lůžka a napomáhala si zaklesnutými podpatky v madlech. Snažila se ze všech sil být poslušnou a držící.

„Dostanu ty botečky, papá?“ hekavě ze sebe vydolovala Ivana.
„To si piš!“ vykřikl na ni a připlivl ke kluzké pizdě.
„A šatečky taky, papá?“ dráždila ho jako býka na koridě.
„Drž a budou i šatičky!“ přibodával ji krátkými, ale tvrdými příšuky fotřík.

Poslušně se poddávala každému přírazu a myslela na nový outfit za výlohou. Svaly zocelovala při každém zuřivém zamrdání, kterým ze sebe papínek dostával zlost, vztek i nadrženost. Kundice jí tepala blahem a do otcovi tváře už jen šilhala.

„Teď dostaneš sprchu ty!“ oběhl z nenadání kozu a vybouchnul dcerce přímo do vyjevené mimiky.
Otíral si mokrý ocas do suché jemné kůžičky pod ním a dohlazoval ohon do maximální slasti. Nechal použitou Ivanku seskočit, dooblékat a nastavit dlaň, kam s ochablým ocasem venku, vysázel potřebný obnos k nákupu.

„Ses neudělala, co?“ přepadla ho rázem výčitka.
„To nevadí. Já se stavím za Kamilem, protože jsem viděla i úúúúžasnou kabelku,“ rozesmála se již oblečená a netrpělivá dcerka a vyběhla z ordinace, kde zanechala tatíka dalšímu osudu a silné vlně výčitek na pospas…

Autor

3.5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x