Janička 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Janička

Ráno jsem se vzbudil s erekcí. Na tom nebylo nic divného, takhle jsem se budil často. Tentokrát jsem ale cítil nějak divné, ale příjemné teplo a lechtání. Nadzvedl jsem se teda na loktech a rozlepil víčka, abych zjistil, co se děje.

Do klína jsem si neviděl. Zakrývala ho hříva černých vlasů, která se pravidelně pohybovala nahoru a dolů. Závoj havraních kadeří Janičce zakrýval obličej, ale nepotřeboval jsem jí vidět do tváře, aby mi bylo jasné, co tam vyvádí.
„Mmmmmm…“ uniklo mi.
Zvedla hlavu a odhrnula si vlasy z obličeje.
„Dobré ráno,“ zavrkala a laškovně na mne mrkla.
„Dobré…“ sotva jsem vydechl, protože i když se s mým kolíkem přestala mazlit pusinkou, pořád ho lehce honila a udržovala ho ve stavu betonové pohotovosti.
„Vzbudila jsem se první, tak jsem si řekla, že bych ti mohla oplatit včerejšek a překvapit tě,“ zacvrlikala a zaculila se.
„Takové překvapení si dám… ááááá!“ nedokončil jsem, protože mi jazýčkem zespoda oblízla kolík zdola až nahoru a mně před očima vybuchl ohňostroj.
„Líbí?“ zakřenila se.
Byla úplně nahá, jednou rukou si podpírala hlavu, druhou mi s úsměvem honila ptáka a nožkama přitom rozpustile kopala ve vzduchu. Vypadala sladce, roztomile a hrozně sexy.
„Moc,“ vydechl jsem.
Chtěl jsem dodat, že může pokračovat, ale nemusel jsem. Sklonila se nad mým kolíkem a dala mu něžnou pusinku na špičku.
Pak se její rtíky přisály na spodní stranu hlavice, aby se vzápětí rozevřely. Ne ale proto, aby ho vzala do pusy. Ze rtů vyklouzl malý hbitý jazýček a zlehka zatančil na uzdičce.
Protočily se mi panenky a vlna slasti mne prohnula do oblouku.

Když viděla, co to se mnou dělá, rozhodla se mne trochu pozlobit.
Popadla ho pevně oběma ručkama těsně pod žaludem a začala špičkou jazyka dráždit právě jen to malé místečko. Já jsem jen zatínal prsty do prostěradla a před očima mi vybuchovaly fontány jisker. Ta slast byla nesnesitelná a přitom jsem cítil, že jenom tímhle se prostě neudělám. Vlny rozkoše mnou zmítaly, ale Janička mne držela pevně a její jazýček tančil na uzdičce divoký čardáš.
Už jsem to nevydržel a popadl ji za hlavu. Jiné ženě už bych v téhle chvíli prostě přirazil do pusy a zasunul kolík až k mandlím, ale poslední zbytky příčetnosti mi říkaly, že tohle Janičce udělat nesmím.
Jen jsem vydechl „…prosím…“ a lehkým tlakem jí naznačil, co bych chtěl.

Slitovala se nade mnou a vzala mne do pusinky.
Když jsem ucítil, jak můj zmučený kolík objímá vlhko a teplo jejích úst, úlevou jsem vzdychl. Její hlava se znovu dala do pohybu a já jsem se kochal pohledem, jak její rty kloužou nahoru a dolů.
Pokusil jsem se jí trošku pomoct a řídit ji, ale střelila po mně pohledem, jako by říkala „já sama“.
Pustil a nechal ji, ať si hraje.

Když zjistila, že má volnost, změnila styl.
Zavřela oči a začala bloudit ústy po celé délce penisu, občas zabloudila i dolů k šourku. Jako kdyby se rozhodla, že se s tím mužským zařízením důkladně seznámí a prozkoumá ho, a že nejlepším nástrojem k takovému zkoumání jsou její ústa.
Já jsem proti takovému výzkumu pochopitelně nic neměl a užíval si, jak se její pusinka mazlí s mým kolíkem, jak její jazýček zkoumá každý centimetr mojí žerdi a zjišťuje, jak je kde citlivá.

Pak moje žezlo znovu pohltilo vlhké teplo. Kroužek rtů se sevřel těsně za hlavicí a já ucítil, jak špička jazýčku začíná objíždět kolem hrany žaludu. Zabořil jsem ruce do jejích vlasů, něžně je čechral a drbal ji za oušky jako kočičku. Náznak zapředení ukázal, že se jí to líbí.
Předklonil jsem se víc a začal ji hladit na zádech.
Zatímco mne na břiše jemně šimraly její vlasy, které jí zase spadly do obličeje, já jsem si dlaněmi užíval hebkou bílou pleť.
Sjel jsem rukama dolů a sevřel dva sladké špičaté kopečky. Vychutnal jsem si na chvilku ty pevné a oblé tvary, kterých jsem měl plné dlaně, zmáčkl a promnul rozinky na jejich vrcholu.
Janičce uniklo jen „Mmmm!“ protože pusu měla ucpanou mým kolíkem, a pohyb její hlavy vzápětí nabyl na rychlosti i důrazu.
Už se se mnou nemazlila, ale kouřila mne tvrdě a dychtivě, a každý kmit jejích lačných rtů zvyšoval tlak, který hrozil výbuchem. Sperma se mi v koulích vařilo a mně kmitla hlavou klasická otázka, kam s ním? Nejraději bych Janičce naplnil pusinku a sledoval, jak polyká, jenže jsem nevěděl, jestli by se jí to líbilo, a nechtěl jsem jí to znechutit.

„Jani… já už…“
Odhadl jsem to správně.
Vyndala si ho z pusy, zavřela oči a začala si ho honit přímo před obličejem. S extatickým výrazem na tváři čekala na nadílku, která také vzápětí přišla.
První výstřik se rozbil o její pršáček a udělal na dokonalé tvářičce pár krásných bílých pih. Dál mne oběma ručkama pilně honila a na její tváře i pusinku dopadaly další a další výstřiky.
S blaženým úsměvem se otírala o žalud a rozmazávala si sperma po tvářičkách.

Když gejzír přestal chrlit, pomalu otevřela oči.
„Děkuju,“ řekla a líbla mne ze strany na penis. „To jsem si chtěla vyzkoušet. Jaké to je, mít sperma na obličeji. Viděla jsem to v těch tvých filmech, tak mne to zajímalo.“
„A…?“ naznačil jsem otázku.
„Hmm…“ naklonila zamyšleně hlavu. „Zajímavé. Takové… smyslné. A hlavně na tom bylo hrozně vzrušující to, že jsem to dělala vlastnímu tátovi. To je snad to nejzakázanější, co existuje.“
Nabrala trochu semene z obličeje na prst a olízla ho. „Nechutná to špatně. Příště si možná vyzkouším i polykání.“

To se mi snad zdá. Moje holčička tu leží se mnou v posteli, tvářičku má postříkanou mým spermatem, hraje si s mým kolíkem a přitom bezstarostně vede řeči jako z porna. To musí být sen. Jeden z těch mokrých.
Teď zazvoní budík…
A zazvonil.
Jenže Janička nezmizela. Naopak vyskočila, popadla noční košilku a otřela si do ní obličej.
„Vstávej!“ zavolala na mne. „Musíme se chystat!“
Jasně. Chystat se. Já do práce a ona do školy. Tak jako každé ráno.

Až teď jsem doopravdy uvěřil, že se mi to nezdálo.

Autor

Navigace v seriálu<< Janička 2
4.8 56 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Naprosto skvělé!!! Dal bych i více než 5*.

Juli

Opravdu příjemné raníčko 👍👍👍👍👍🤗

Clark

Povídka je určitě v pohodě, mě ale nějak v poslední době obyčejný sex moc neříká a přitahují mě extrémy a zvláštnosti. Navíc mám ,,tvůrčí,, krizi, asi budu muset ,,někam,, zajít pro inspiraci. dd Do té doby se budu snažit aspoň dopsat nějaké věci ze šuplíku.

janek

pěkně se to vyvíjí , jen tak dál . Doufám , že ještě něco bude pokračovat , dal bych také více jak 5,

Bandy

Pekne dufam ze Bude to pokracovat. U MNA tiez za 5*

Mario

Asi pokračování nebude když není do teď…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x