Evička – dovolená 6

Toto je 19 díl z 21 v seriálu Evička

Na člunu panovala skvělá nálada. Jakub řídil, Ivan seděl vedle něho, zatímco Pavlína s Andreou se rozvalovaly na přídi a Eva před Jakubem. Pánové měli plechovky piva, dámy usrkávaly z jiných plechovek brčkem kolu s Jimem Beamem. Ve velkém přenosném chladícím boxu bylo místo pro spoustu takových nápojů.

Moře bylo po včerejší bouřce jako rybník.
Pomalu objížděli ostrov a hledali nějakou malou zátoku na vykoupání. Debata sklouzla ke včerejší noci a po chvíli se Pavlína provokativně zeptala: „Co myslíš, Andy, je nám Marek věrnej nebo přemluvil tvojí mámu ke hříchu,“ chtěla aby to slyšel i Jakub a sledovala reakci všech.
Andrea ji docela překvapila.
„Jasně, že po včerejšku bude chtít zkusit vopáčko. A je mi jasný, že kdyby tam byl se kteroukoliv z nás, že by to zkusil taky. Tutově i s Evou. Po včerejšku by to chtěli všichni.
Že jo, tati, že by sis včerejšek zopakoval? Taky bys to chtěla Evi?“ vystřelila otázku na Jakuba a Evu. „Že bys tam chtěl bejt místo Marka nebo klidně se kteroukoliv z nás. Přiznej se!“ smála se.
Věděla, že lhát nebude.
„Copak já, já už sem dospělej, ale tadyhle Ivan, ten by se nerozpakoval docela jistě a to je na pováženou. A vy byste tam byly nejradši se kterýmkoliv z nás, nemám pravdu? To platí i na tebe Andreo,“ přehodil Jakub horký brambor dál a vyzývavě se při tom usmál na svojí dceru.

„Já tady na lodi mám čtyři starší vzory, co mě vychovávaji, já za nic nemůžu,“ bránil se plačtivě Ivan. „Jediná nezlobivka je tady moje Pavlínka, ale možná jenom protože tady nejni její táta. Tak jak mám bejt slušnej kluk, kterýho nepřitahujou zakázaný věci, když vy ste tady všichni takový,“ pokračoval dál v sebelítosti, ale s rozesmátou pusou.
„Taky nejsem úplně v pořádku Ivane, dyť já kromě tebe miluju ještě i Marka, to přeci víme a včera jsem byla zlobivka támhle s Jakubem. Můžeš si myslet, že byl trošku jako můj táta a sme v tom všichni stejně,“ smála se teď už docela nahlas. „Takže ty, chudinko malá, vopravdu za nic nemůžeš a my sme tě všichni úplně zkazili, viď?“

„Tedy my sme ale spolek! Tady sou snad všichni rádi, že patří do klubu úplnejch zvrhlíků, který ze všeho nejvíc baví milování v rámci jedný rodiny. Takže jo, Andy, po včerejšku už klíďo, stejně, jako kdokoliv z vás tady,“ přidala se do debaty Eva, ale uvnitř cítila jakési uklidnění.
Celý život v sobě nesla pocit viny, který se paradoxně zmenšil od okamžiku, kdy se začala milovat s Markem a potom dokonce i společně s ním a s Pavlínou. Teď najednou byla svědkem toho, že se k nim z ničeho nic připojila celá rodina Andrey a Ivana. A naprosto bez zábran, přičemž si byla jistá, že až do téhle dovolené něco podobného ani Terezu ani Jakuba nenapadlo.
Přemýšlela o tom celý den a napadlo jí jen, že by v tom snad mohla mít prsty Pavlína, když se přeci snažila tuhle dovolenou zorganizovat, ale nemohla ani za Boha přijít na to, jak by něco takového dokázala.

„Evi, ze všeho nejvíc určitě ne, ale po včerejšku všichni zjistili, že proti tomu nic nemaji, protože občas to je asi hrozně moc vzrušující a zřejmě tak nějak asi rádi zkoušíme, co se eště dá a co ne a tady se to tak nějak dalo. Myslím, že to zase časem přejde, ale nemá smysl nějak proti tomu teď bojovat, když je nám všem spolu tak hezky, ne?“
„Promluvila hlava rodiny a proti tomu se nemůžeme stavět, že ne, Andy?“
„No, včera sem viděla, že ty a Marek ne, tak já tedy taky ne,“ bavila se Andrea a mrkla na Ivana i Jakuba.
Bylo jasné, že ona rozhodně žádnou zábavu kazit nebude.
Znovu si ale pomyslela: „Ty si fakt šílená kráva, holka, dyť tohles nikdy nedělala, eště před pár dny bys to vodsuzovala, ale vod chvíle, kdy šukáš s bráchou si jak utržená ze řetězu, nejvíc si byla zvědavá, jestli to dá brácha s mámou a tátu si chtěla sama. Jasně, že na něm bylo vidět, že von by chtěl taky, ale to bylo tou chemií a teď nejspíš žádná nejni a nepustilo tě to. A jeho taky ne. Koukej s tim něco udělat, nebo bude průser.“
Navenek ale pokračovala v koketérii tak, aby bylo oběma klukům jasné, že ona udělá pro zakázanou zábavu cokoliv.
„Ty to snad chceš s bráchou a s tátou dohromady? Ty si fakt blázen. Kdes vo něčem takovým slyšela?“
Jenže čím víc jí takové myšlenky probleskovaly hlavou, tím víc jí přitahovaly.

Ivan chtěl ještě něco odpovědět, ale pak se narovnal a ukázal ke břehu.
„Ale pozor, támhle je ideální malinká zátoka s pískem, takže, holky, šaty dolu!“ změnil téma.
Pavlína s Andreou se otočily a spokojeně kvitovaly: „No ta je supr! A nikdo tam nejni! Hele, je písčitá a ze břehu se tam snad ani nedá dostat!“
„No tak! Šaty dolu a kalhotky taky! Vo podprsenkách ani nemluvím! Plavky tady nebudou třeba, ty nechte v taškách. Můžeme vám s tátou pomoct, kdybyste chtěly nebo potřebovaly. Tak jako včera! Už sme vás dlouho neviděli. To platí i pro tebe, Evi,“ chopil se role organizátora Ivan.

„Dneska to zvládneme samy,“ ozvala se Eva, ale hned dodala: „Ale možná budeme potřebovat pomoc třeba zejtra večer nebo pozejtří. Nemám pravdu, Kubo? Mně ta vaše pomoc vyhovovala,“ koketně se zasmála a mrkla na Ivana.
V hlavě jí ale zablikal varovný signál: „Neblbni, Evi, dyť ze sebe děláš úplnou zvrhlou nymfomanku, a to rozhodně nejsi, Jakuba s Terezkou máš už pojištěnýho, tak se zklidni!“
Háček byl v tom, že aniž to tušila, přitahovala ji ta sexuální hra stejně jako Andreu čím dál tím víc.

„Pozor, už jsme skoro u břehu, Ivane, připrav kotvu! Taáák a sme tu! A jinak, Evi, myslím, že tak asi pozejtří večer vám zase hrozně rádi pomůžeme a vy nám. Musíme si holt pomáhat, když de vo tak důležitý věci. Nebo ne, Pavlínko? Andy? Na stole vám to všem náramně slušelo!“
„Supééér, už se na tvojí pomoc těšíme, že jo holky,“ přeháněla své nadšení Pavlína.
„To já taky,“ přidal se Ivan, ale vrátil se k úvodnímu tématu. „Je půl dvanáctý, co myslíte, že teď asi dělaji Marek s Terezou?“
„Já myslím, že Marek už Terezku přesvědčil,“ konstatovala Eva, když si opatrně sundavala a skládala letní šaty a podprsenku.

Ivan už byl nahý, skočil do vody a zaúpěl: „Ježiši, ta je dneska ale studená! Holky, takováhle,“ ukázal jim asi dvoucentimetrovou vzdálenost mezi ukazováčkem a palcem. „Musíte si mě pak nahřát na sluničku! A Jakuba taky, jinak vám nebudeme k užitku! Jestli tedy myslíte, že Marek s mámou něco prováději.“
Jakub, který do vody nespěchal, už byl také nahý a pozoroval obě mladé krásky, jak se na přídi zbavují kalhotek a zkoumají teplotu vody. Pohledem zabrousil k bílém klínu Pavlíny a ochmýřenému klínu Andrey a pocítil mírné napětí.
Bylo mu jasné, že by se mu hned postavil.
Pak ale prohodil směrem k Evě: „Jestli si to myslí i ostatní, tak můžeme podniknout odvetný opatření, aby nemoh nikdo nikomu nic vyčítat,“ a svá slova doprovodil významným pozvednutím obočí. „Beru podložky a ručníky a dám bacha, aby se to nenamočilo, klidně si zaplavejte, holky.“
„Hůůů, vona je fakt studenější,“ konstatovala Pavlína. „Já klidně nechám Ivana, ať si plave. Přidám se k němu, až se nahřeju na sluníčku.“
„Ivane, my se dem s Jakubem trošku zahřát! Hezky si zaplavej. My budeme připravovat odvetu proti Evě a Markovi,“ zamávala Andrea Ivanovi a vyskočila nahá z přídě, která byla zabořená v písku jen kousek od břehu.
Ostatní ji následovali, Jakub se všemi podložkami a ručníky málem nedoskočil, Evě také chyběl kousíček.

Zatímco Ivan plaval daleko od břehu, dámy rozložily vše, co měli s sebou, uložily se a Jakub se vmáčkl mezi ně.
„Tak co, jak to vidíte s tou odvetou holky?“ pohladil postupně všechny tři rozkošné nahaté zadečky, přičemž opatrně zabrousil svými citlivými prsty mezi hezky tvarovanými půlkami až ke stehnům a dodal: „Kterej chlap má dneska kolem sebe tři tak nádherný prdelky? A eště ke všemu tak šikovný? A nahatý! Ale i kdybyste moc chtěly, tak sám bych tu odvetu nezvládnul,“ provokoval. „Ale teď se nechám eště nahřát vod sluníčka, na lodi tak teplo nebylo.“

Po pár minutách tichého slunění se ozvala Pavlína.
„Tedy, to je ale blbýýý, Ivan bude studenej jako mlok, až vyleze,“ plačtivě hrála nešťastnou Pavlína. „Von patří ke mně, vy se tak máte holky! Protože mě vlastně Eva s Markem ani moc nepodvádí a mloka já nemůžu,“ závistivě škádlila Pavlína společnost.
„Jakub, je báječnej, my ti ho s Andy na chvilinku taky pučíme, že jo, Andy?“ utěšovala ji se smíchem Eva.
Opět jí překvapilo, jak snadno překonala svůj dřívější ostych a obavy z nějakého nezávazného sexu a jak jí baví a přitahuje tohle erotické škádlení s prvky incestu, které bezpochyby skončí docela divokým milováním.
„Vy ste tak hodný! Jakub je miláček. Kdyby se ten mlok na sluníčku zahřál, tak bych ho zase dala na hraní na chvilku já vám.“
„Ty jsi tak šlechetná, Pavlí,“ to by si zasloužilo krásnou pusu,“ přidal se Jakub a otočil Pavlínu na záda a zkusil jí políbit.
Nechala se a navíc rukou ho objala kolem šíje a přitáhla si ho o kousíček blíže.
Chvilku ji líbal, aniž zapomněl procítěně masírovat její krásné polokoule. Jeho úd se postavil do pozoru. Mimoděk pokrčila nohy a nechala jedno koleno spadnout do strany.
Bohužel, jediný, kdo měl výhled na její krásnou hladkou kundičku byla Eva. Chvilku váhala, ale pak se přisunula k Pavlíně a prstem začala něžně kroužit kolem její ještě trochu slepené štěrbinky. Věděla už, že přesně tohle jemné hraní s ní dokáže udělat zázraky. Měla to také tak.

Andrea vstala a mávala na Ivana: „Brácha! Začali jsme s odvetou! Tvoje Pavlína začala! A Jakub!“ smála se.
Jakub pustil Pavlínu, zvedl se na kolena, přitáhnul si stojící Andreu za její hebounkou, hezky tvarovanou prdelku k sobě a něžně se zakousl do jejího klína.
„Nezlob, darebo, nebo ti ji ukousnu,“ výhružným tónem zavrčel a když se trochu prohnula v bocích, zkusil jazykem zabrousit pod její zlatavé chmýří. S potěšením si uvědomil, že ťuknul o její hrášek.
„Hmmm ten, kdo tady nejvíc zlobí, je Jakub! Evi, udělej s nim něco!“ potěšeně sladkým hlasem zavrkala Andrea, ale v hlavě jí problesklo: „Holka, dyť uteklo jen pár hodin a ty už chceš zase píchat s tátou a koukat, jak to von dělá s jinejma. Koukej se mírnit nebo eště přídeš vo svýho Máru a Ivan se na tebe taky naštve.“
Poodstrčila Jakuba směrem k Evě.
„Pojď sem ke mně, Kubíčku,“ vrněla Eva „a dej mi taky hezkou pusinku. Úplně všude, když budeš chtít, hmmm?“

Chvilku se mazlili, vyměňovali si něžnosti. Pavlína s Andreou tiše pozorovali, jak Jakub své polibky rychle přesunul k Evinu klínu a když viděly, že jeho jazyk se úspěšně prodral i tam, vzala Andrea Pavlínu pár kroků stranou a tichounce jí šeptala: „Pavlí, já sem taková kráva! Proč já se musím do všeho dycky pustit po hlavě bez přemejšlení. Dyť mě Marek nebo i Ivan eště pošlou do háje, ale já tak strašně chtěla, aby mi to teď táta udělal. Nepustilas sem zase ňákou chemii?“
„Neboj, nepustila, to šetřím na některej večer. Já ti pak něco musím říct. Tajemství, ale nesmíš ho nikdy nikomu říct. Nebude to fakt vo chemii. A kluci sou úžasný, voni to pochopí, protože sou stejný.
Až uslyšíš, co ti řeknu, bude ti to jasný a jestli tě táta tolik přitahuje, tak se nebraň. Bude to dobrý a neboj, táta má Terezu, Evu a vlastně taky trošku i mě, kromě tebe. Bude to jen nádherný zpestření a budeme ho mít nádherný úplně všichni uvidíš! Vím to.“

„No tak to sem fakt blbá, ale nemůžu si pomoct. Napřed brácha a teď i táta. Ještě, že Ivan včera ukecal mámu, ta by to jinak asi nepřežila. Ale snad máš pravdu a pak mi řekneš, jo? Seš nejlepší kámoška, Pavlí.“
Pohladila jí ruku a dala letmou pusu a pohledem sklouzla na Jakuba, jehož růžový zadek se už plynule kolébal mezi Evinými roztaženými koleny.

Pavlína tiše odpověděla: „Ale slibuješ, že ať ti řeknu potom cokoliv, všechno zůstane tak, jak to je a nebudeš se na mě zlobit? Je to fakt šílený, budeš čumět.“
Nahlas pak křičela: „Ale bacha mlok se blíží ke břehu!“ Zaženeme ho na slunce!“
Popadly jednu velikou osušku a odnesly jí asi pět metrů stranou a Ivana uložily tam.
„Až budeš mít normální teplotu, můžeš přijít k nám, lásko naše,“ smály se rozpustile a přeběhly k milující se dvojici.
Andrea ještě špitla: „Slibuju a chci to vědět hned nebo co nejdřív.“

V Pavlíně se ozvalo svědomí.
„Bože, co sem to zase slíbila? Dyť se to tim může celý zkazit a jestli to Andy vykecá, bude malér. Tereza to nedá.“
Pak se ale začala uklidňovat.
„Ale Jakub to ví celou dobu, tak jí snad uklidní, ale vo něm nesmím ani pípnout, to by to Tereza fakt všechno zbourala. Jen vo nás. To Andy veme.“

„Teď musíš zase s holčičkama, Kubíčku, podívej, jak se budou radovat z toho tvýho macíka,“ škádlivě Eva Jakuba nasměrovala k oběma divoškám, zvedla se a přesunula k Ivanovi.
„Voni tě takle ty dvě potvůrky exkomunikovaly? Je mi tě tak líto, pojď nějak tě zahřejeme,“ soucitně vrkala Ivanovi do ucha. Naklonila se k němu, něžně ho začala líbat a do ruky vzala skrčeného, zmrzlého červíka a začala si s ním hrát.
„Chceš se dívat, jestli jim to Jakub voběma udělá?“ vemlouvavým tichým hlasem provokovala.
V hlavě jí zablikal další varovný signál: „Už zase blbneš, ty si normálně evidentně ulítlá na zajíčky! Tobě nestačilo skoro dvacet let s tvým tátou? Fakt zklidni hormon! Teď se tady předvádíš před klukem, kterýmu eště nejni dvacet.“
Ale signál zase pohasl tak pokračovala dál ve hře, kterou všichni tak zběsile rychle začali.
„Jasně, že jo a pak taky budu chtít, aby se voni koukali chvíli na nás a budu zahřátej nato tata,“ potichu odpovídal a začal něžně svou studenou rukou mnout její nádherná veliká ňadra.
V ostrém slunečním světle obdivoval její štíhlou, neuvěřitelně mladistvou postavu, která dávala maximálně vyniknout jejím úžasným přednostem. Uvědomil si, že kdyby neměla v obličeji a hlavně kolem očí pár drobných vrásek, vypadala by jako Pavlína s Andreou.
„Brr, fakt studíš, ale dá se to vydržet. Podívej, jak rychle ten malinkej ožívá! Pomůžeme mu eště víc?“
„Jestli víš jak, tak jasně, že jo!“

Eva se rychle posunula a zvětšující se úd nasála do úst. Opatrně masírovala ztvrdlý, malinký pytlík a s nadšením sledovala, jak se tvrdost přesouvá vzhůru do jejích úst a Ivanovy kuličky jsou stále vláčnější a svraštělý váček se zvětšuje do normálních rozměrů. Zjistila, že jí to nesmírně baví.
Ivan si hrál s jejími houpajícími se ňadry. Byl by rád dosáhl i do klína. Velice toužil zjistit, jak moc hladce by jeho prsty vklouznuly dovnitř, ale byla příliš daleko.
Chvilku ještě pokračovala ve hraní, ale pak s uspokojením konstatovala: „Vidíš, jak se nádherně postavil? Už je zase úžasnej. Víš, že tvoje tlapky už přestaly studit? Jukni na ty tvý dvě divošky. Neuděláme to taky tak? Ale posuneme se k nim, ne?“

„Evi, ty jsi neskutečná. Jakuba jim necháme nebo je chceš vyměnit?“ zeptal se tiše, když se zvedali, aby se přesunuly ke hravé trojici. Jakub ležel na zádech, Andrea klečela nad ním a nechávala se lízat, zatímco jeho ruce hnětly její ňadra a svíraly její trčící bradavky a Pavlína divoce masírovala jeho pyj oběma rukama a snažila se ho vysát.
„Eště jim ho necháme a já budu chvíli Andrea,“ naplánovala nejbližší okamžiky Eva. Za okamžik se Ivan podsunul pod ní a vychutnával si její šťávy.
Napřed chvilku zůstala klečet nad ním, protože věděla, že pohled na její pootevřenou vyholenou kundičku ho vydráždí. Prohnula se malinko v bocích, rukama si sevřela svá ňadra a vychutnávala si pohled na Ivanovo vzrušení, s jakým přejel svými jemnými prsty po její rozevřené štěrbince.
Potom se přisunula blíž k jeho nenasytným ústům. Její a Andreiny vzdechy ho neskutečně vzrušovaly. Jeho přirození sice už bylo díky Evinu úsilí nalité, ale teď cítil, že je tvrdé, až ho brní.

Evě bylo jasné, že Ivanův potenciál je z větší části nevyužitý. Také věděla, že lízání v téhle poloze ona nevydrží dlouho, protože to byla pro ní nejrychlejší cesta k orgasmu. Jen ne tak často využívaná. Vzpomněla si na svého otce, který to věděl. Marek to opomíjel, Jakubovi to už naznačila. Teď byl na řadě Ivan, aby ten fakt vzal na vědomí.
„Tohle je nejšílenejší způsob. Aspoň pro mě, abys to věděl, to bych asi byla brzy, ale už musíme jinak,“ vyměnila si s Ivanem místo a vpustila jeho drnčící úd do své mokvající jeskyně.
Koutkem oka sledovala, jak si Jakub položil Andreu na záda a pomalu do ni zasunul své kopí.
Proběhlo v ní zamrazení z toho pohledu který se jí naskytl. Uvědomila si, že pohled na incestní milování jí vzrušuje víc, než kdyby viděla nějaké dva běžné milence. Snad protože to se svým Markem sama měla tolik ráda a tolik jí to vzrušovalo. Stejně tak to měla před tím se svým milovaným tátou.

Pavlína k Andy ze strany poklekla, a pokračovala v mačkání, žužlání a vysávání jejích velikánských špuntů. Svůj zadeček vyšpulila tak, aby Ivan dobře viděl její štěrbinku a mohl na ní snadno dosáhnout. Andrea byla vzrušením úplně mimo sebe.
Jakub nikam nespěchal a dlouhými pomalými tahy si vychutnával její nádherně kluzkou, úzkou kundičku. Přivřel její stehna trochu k sobě, své nohy přehodil kolem jejích zvenčí a její těsnost a božsky dokonalou hladkost si vychutnával shora. Věděl, že takhle dostane větší dávku i její poštěváček.
Terezu tak dokázal přivést k orgasmu vždy, jen ke konci trochu nohy pokaždé poroztáhla a se zavřenýma očima si rukou směrovala jeho kůl přesně tam, kde jí to nejvíc dráždilo.
Blesklo mu hlavou, že až budou někdy spolu sami, že to Andree zkusí vysvětlit, pokud to na ní také bude tak působit. On tak vydržel déle.
Teď si ale vychutnával pohled do její tváře. Byla nádherná. Jednu ruku měla položenu za hlavou a druhou hnětla Pavlínino ňadro. Pohledem těkala z Pavlíny na něho. Byl by tak zůstal třeba ještě hodinu, ale věděl, že se musí věnovat i Pavlíně.
Ještě okamžik sledoval, jak se její zadeček vrtí kolem prstů, kterými se Ivan snažil vniknout do její štěrbinky, aniž by přestal svým pyjem tancovat kolem Eviny studnice rozkoše.
Eva ho vzrušeně povzbuzovala, aby na Pavlínu nezapomněl. Její ňadra se nádherně houpala v pomalém rytmu Ivanova tance. Vědomí, že jeho syn se právě miluje s jeho láskou mu nedokázalo pokazit to, co právě prožíval.
Byl svými pocity zase překvapen. Eva se mu zdála být v tom vzrušení dokonalá a na okamžik se těšil na společné chvilky v Praze jen s ní.

Pak se vrátil do přítomnosti a trochu přiškrceným hlasem prohodil.
„Holky, všechny jste tak fajn, ale Pavlínina malá holčička už určitě taky potřebuje ňákýho pořádnýho kluka, nemám pravdu?“
„Jo, teď musíš zase s ní,“ posunula ho Andrea tím směrem.
„Evi, já bych zase chtěl na chvilku se svojí sestřičkou, nevadí ti to?“
„Jasně, to se tady musí,“ přerušila s porozuměním Eva jejich báječné hraní.

Pavlína se položila na záda a natáhla ruce po Jakubovi.
„Pojď už taky do mě, Kubo, nemůžu se dočkat, prosím,“ poprosila Pavlína sametovým, roztouženým hlasem, zatímco Ivan se položil na záda, Andreu si posadil na svůj vyleštěný ocas a Eva se znovu usadila nad ním, tentokrát ale obráceně, čelem k Andree.
Ivan byl vytížený na sto procent. Jednou rukou si přidržoval Evu za její štíhlý bok tak, aby jeho jazyk mohl odvádět co nejlepší práci, zatímco prsty druhé ruky dováděl hluboko uvnitř kolem jejího géčka. Obě si s Andreou navzájem hnětly svá prsa. Eva ji zkusmo kratince políbila. Andrea se jí podívala do očí, usmála se a zašeptala: „Jsi úžasná.“
Začaly se spolu líbat.

Jakub cítil, že takovou divočinu by nemusel vydržet tak dlouho, jak by bylo třeba a spustil se níž k Pavlínině dokonale vyholené, růžové, hladké studánce.
„Hmm, eště nádherně voní a je báječná,“ labužnicky si ji vychutnával.
Nechával jazyk kroužit kolem i vklouzávat co nejhlouběji, vysával poštěváček, naznačoval, ale nedotahoval cucflíčky kolem vršku její rýhy na venušině pahorku, což vedlo k tomu, že při každém takovém nasání hlasitě vzdychla a vypjala pánev proti němu.

Ivan přeřadil tempo kmitání jazyka a prstů na nejvyšší možné tempo, takže Eva se Andrey teď už jen přidržovala, protože orgasmus se nezadržitelně blížil.
Andrea přidala na intenzitě hnětení jejích nádherných velikých ňader a bradavek a napjatě sledovala, kdy Eva exploduje. Sama se nepřestávala kolíbat naražená na Ivanově kůlu a cítila, že už také dlouho nevydrží.
„Ježiši, ježiši, ááááá,“ úpěla Eva a odpadla na rozložené osušky a pěnové podložky zcela vysílená tou křečí, která se jí zmocnila. Ivanovi blesklo hlavou, že právě přivedl k orgasmu matku své lásky a že ona si užívá s jeho otcem, ale okamžitě pustil tu myšlenku z hlavy a převalil Andreu s jejím přispěním na záda. Viděl, že už jí také příliš nechybí.
Zapřel si proto její stehna o svou hruď a mocnými přírazy plenil její zmáčenou studánku.
Jakub po jeho vzoru udělal totéž s Pavlínou. Oba na sebe pohlédli a srovnali své tempo. Pavlína si toho všimla a povzbudila je.
„Jo, klucí, jste voba úžasný, že jo Andy! Nechceš se eště jednou vyměnit? Nechceš Ivane eště se mnou?“
„Jo, hned! Andy, chceš eště jednou Jakuba?“
„Vopravdu ale hned, já už to nevydržím, nechci teď přestat,“ vzdychala Andrea pod Ivanovými dlouhými přírazy.

Výměna byla dílem okamžiku.
Andrea doširoka roztáhla své pokrčené nohy a přitáhla si Jakuba prudce do sebe.
„Holky, to je nádhera,“ supěl vzrušený na maximální míru. Cítil, že jeho konec se neodvratně blíží a nechtěl svojí Andreu zklamat. Modlil se, aby opravdu už také byla hotová: „Pojď, pojď, honem!“
Uvědomila si, že Jakub už má skoro dost. Sama už byla jen kousíček od svého orgasmu:
„Eště chvilinku, prosím, chci vidět, jak vystříkneš,“ upřela dokořán rozevřené oči na Jakuba a svými hubenými boky prudce a nenasytně narážela do Jakubových.
Ještě chvilku oba vydrželi zběsilé tempo a údery svých pánví o sebe a pak se Andrea konečně propracovala k vyvrcholení: „Joooo, teď poď! Chci vidět, jak stříkáš! Dělej!“

To poslední slovo už nemusela. Jakub vytáhl svůj úd, sevřel ho rukou a výron jeho semene skončil na Adreiných širokých ňadrech.
„Jooo, to sem chtěla vidět, bylo to nádherný, moc děkuju,“ šeptavě, šťastně vydechla a usmála se na Jakuba, který se opatrně položil vedle ní.
Vzápětí se k němu přidala Eva a společně roztírali jeho mlíčí ukazováčky kolem Andreiných špuntíků, ale pak se všichni obrátili ke dvojici vedle.

Ivan pořád ještě s Pavlíninými nožkami opřenými o svá ramena nepřestával předvádět svým nádherným nástrojem doslova umělecký tanec kolem její těsně sevřené štěrbinky.
Eva vydechla: „Jak jen může takovej velikej kolík zmizet úplně celej v tak uzounký škvírce? To sem nikdy nepochopila.“
„Já to studuju už léta, ale eště sem na to taky nepřišel. Prostě to beru jako fakt,“ tiše se smíchem odpověděl Jakub a Andrea to doplnila: „Ale je to supr pocit, že jo, Evi, když v nás takle celej zmizí.“
Blaženě se usmála, ale to už je přerušila Pavlína, která ty řeči nevnímala, protože i její vyvrcholení se blížilo.
„Pojď, už budu, už to nevydržím a taky mi to všechno vystříkej na bříško, prosím!“

Roztáhla nohy, sundala je z Ivanových ramen a začala prudce přirážet proti němu.
„Ty si šílená, tohle se nedá vydržet,“ supěl Ivan, ale bylo mu jasné, že Pavlína už dosáhla toho, co si přál.
„Joooo, uuuužžž,“ vypískla Pavlína a vzápětí se ozval Ivan úplně stejně.
„Jooooo!“ a bleskově vytáhl svého nablýskaného krasavce a vystříkal záplavu semene Pavlíně na její ploché bříško až téměř k jejím prsům, která se už přestala divoce pohupovat.
Položil se pomalu vedle ní. Oba prudce oddychovali a po vzoru zbývající trojice svými ukazováčky s chichotáním rozmazávali Ivanovy spermie po Pavlíniných ňadrech.

„Jsi moje úžasná divoška,“ pochválil ji Ivan a něžně políbil na ústa.
„A ty moje láska, ale bezvadný, úžasný sou úplně všichni, že jo?“ obrátila se Pavlína k ostatním.

„Musíme se toho patlání zbavit. Já du do vody,“ přerušila slastné oddychování všech Andrea a dodala: „Byla to nádhera, ale strašně moc se těším na svýho Marka. Jestli zůstali s mámou počestný, tak si to budu vyčítat,“ s trochu provinilým úsměvem se zvedla a vyrazila pomalu do vody.

„Neboj, Andy, je to paradox, ale snad tě uklidní, že Marka znám moc dobře, takže po včerejšku se určitě moc snažil a záleží jen na tom, jestli se mu povedlo tvojí mámu přesvědčit, ale to von umí fakt dobře,“ uklidňovala ji Pavlína a když byla po kolena v moři, dodala: „Tedy, dneska je ta voda fakt vo dost studenější, ale musíme to vydržet.“
„No, to je fakt psina, ségra, že bys byla radši, kdyby ti Marek byl nevěrnej,“ smál se Ivan a zkusil na obě slečny opatrně stříknout vodu.
„Jsi debil, brácha,“ zaječela Andrea a spolu s Pavlínou v okamžiku se smíchem zmáčely Ivana od hlavy až k patě a vrhly se do vody.

Jakub mezi tím pomohl vstát Evě, objal ji kolem pasu, políbil na tvář a trochu ji pozdržel kousek od trojice, která dováděla ve vodě, aby neslyšeli, co měl na srdci. „Evi, je to tady ňáký šílený. Nevadí ti to? Já vím, že vy to tak máte s Markem a Pavlínkou už od zimy a ty s Markem už dlouho, ale já tohle neznal a nevěděl sem, že by se něco takovýho mohlo stát. Že já s Andreou… Nebo že Ivan bude takovej blázen, že si začne s tebou a dokonce se svojí mámou. Abych se přiznal, skoro mi to vadí.“
„Neboj, Kubíčku, vono se to uklidní, dyťs to sám říkal. Tohle není nic, co by všechny bavilo na furt. Víš, přeci, že s Markem to tak máme už pár let, ale vždycky jen spolu a to snad nejni taková zvrhlost. Neboj, já vím, že tobě se holky líbí a že Tereza ti tvý občasný zálety na cestách toleruje.
Moc tě miluju a teď už víš, že sme holt skupina, kde se při troše nálady může každej milovat s každým a že ostatní o tom ani nemusí vědět a i kdyby věděli, tak si to budeme tolerovat, protože se máme všichni rádi. Já se tak strašně moc těším, až budeme v Praze zase spolu jenom my dva.“
„Jo, kdybys věděla, jak já se na to těším!“
„Tak vidíš, sme na tom úplně stejně. Ale nesmíš zapomínat na Terezu, bude taky rozhozená a bude potřebovat jen tebe. Řeknu ti jen to, že já sex zase až tak moc nemusela. Můj táta byl výjimka a s nim sem to zbožňovala a s tebou taky. Protože ste jediný dva, co sem kdy milovala dovopravdy celým srdcem.“

„Když víš vo mých občasných záletech, tak taky bys měla vědět, že dovopravdy sem miloval jen tebe a Terezu a přál bych si, aby to tak zůstalo a sem strašně moc šťastnej, že vona to teď už vlastně ví. Ale zapomnělas na Marka, toho snad taky miluješ, ne?“
„Jo, to víš, že taky, ale tak nějak trošku jinak. Nevím, jestli dokážeš pochopit ten rozdíl. Je to muj syn, jenže zjistil, jak sem to měla s otcem, tátu nesnášel a upnul se na mně. Bylo mu se mnou dobře a mně s ním. Strašně moc mě chtěl a nakonec to tak skončilo a já ti byla vod tý chvíle najednou tak šťastná. Asi nejvíc protože byl šťastnej von. Špatně se to vysvětluje, ale snad mi rozumíš. Pak nám bylo spolu tak nějak čím dál tím krásnějc a do toho ses vobjevil ty. Miluju tě, ale neumím s Markem přestat. Vadí ti to moc?“
„Dyť víš, že ne. Je to úžasný a když sem vás poprvé viděl se milovat, přišlo mi to bejt tak strašně hezký, ne kvůli sexu, na to stačí porno, ale kvůli tomu, že sem poznal, jak moc se máte rádi!
A co je mezi nim a Pavlínkou, to cítím úplně stejně. Možná proto mě tolik moc přitahovala teď tady moje Andrea, víš? Snad sem to ale chtěl zkusit třeba podvědomě už i dřív. Co já vím? Vona to asi měla stejně, jinak by to nedovolila. To já vím. Vona umí bejt pěkně vostrá a říká věci na rovinu. Ale vo tobě a Markovi snad nevěděla.“

„Jo, asi ti rozumím. A jasně, že vidím, že i tys přitahoval jí, ale chápeš, že vona miluje Marka. A možná, že když s Ivanem zjistili a hlavně viděli, že Pavlína s Markem se mají takle šíleně moc rádi taky, tak to zkusili s bráchou stejně, protože v nich možná taková touha taky byla skrytá a už jim to zůstalo. Nikomu to nevadí, je to hezký a cizí to vědět nemusí.
„No, to sem pochopil. Sme stejně šílená rodina, jako vy, ale přestalo mi to nějak zásadně vadit, i když třeba jen tady.“
„Dost už těch řečí, ale promluv si s Terezkou, protože vona je na tom asi podobně, takže si vo tom fakt musíte promluvit. Slíbíš mi to? A hned pak s Andreou a s Ivanem. Buď se domluvíte, že už nikdy nic spolu nebudete mít nebo si to všichni navzájem dovolíte. Já myslím, že dovolíte, protože Ivan s Andreou jen tak nepřestanou, ale poď už do vody. Dem si zaplavat a musíme jet.“
„Jsi úžasná a asi máš pravdu, ale tady na dovolený nic řešit nebudeme, že ne?“ podíval se na ní s okouzlujícím prosebným úsměvem.

„Tady určitě ne, hrozně mě baví vidět, jak se mají všichni rádi a kdyby ti to nevadilo, tak bysme si mohli zkusit třeba zejtra udělat hezky jen s Terezkou, co ty na to? Bez mladých,“ oplatila mu zamilovaný pohled.
„Nebo i dneska večer, kdyby byla nálada?“
„Myslím, že dneska už sme si všichni užili dost, ale když by byla nálada, tak nemá cenu se něčemu bránit jen protože už něco bylo,“ rozesmála se a rozběhla se k vodě.

Když o hodnou chvíli později dorazili do přístavu, viděli sedět na molu v družné zábavě Marka s Terezou. Zamávali si navzájem.
„Udělali sme rezervaci pro sedum lidí támle v tý hospodě a objednali jako předkrm chobotnicovej salát,“ hlásil Marek, když posádka lodi lezla na břeh.
Jakub se přidal k Tereze. Nechali zbývající pětici jít o pár kroků před nimi a pak se zeptal: „Tak co Marek?“
„Tak co holky? Marek je super,“ zasmála se a úkosem na něj pohlédla.
„Takže repete včerejška?“
„U vás bylo repete? Zase jsi byl s Andreou?“ pátravě se na něj podívala.
Chvilku váhal, ale pak přikývl.
„No jo, byl. Ale i s Evou a Pavlínou, s každou chvilku. Ivan taky. Je to fakt šílený. Ale všechny to bavilo a všichni si to chtěli zkusit navzájem. Úplně bez řečí, sami vod sebe. Netušil sem, že se může dovolená vyvinout takle,“ přiznával v rozpacích, ale nedokázal potlačit zvědavost, protože si byl dobře vědom Markových předností.
„Mladý kluci vydrží hodně, viď?“
„Ty, to sem nezažila, podruhý sme byli v moři, jako my spolu tenkrát dávno. Pamatuješ? Bylo to nádherný,“ trochu provokativně se zasnila, ale pak se snažila Jakuba uklidnit.
„Ale neboj, já stejně věděla, že to tak budete mít. Tady mi to vůbec nevadí, ale těšila bych se jen na tebe,“ zavěsila se do něj a pohladila jeho paži.
„Třeba i dneska?“
„Na tebe kdykoliv, ale to asi až v Praze. Myslím, že by to nebylo fér kvůli Evě. Je přeci báječná a máme jí rádi, ne? Jen sem v šoku z toho, že po včerejšku mě to vůbec s Markem nevadilo a asi by mi hezký milování nevadilo ani zejtra nebo pozejtří. Kdybysme byli na dovolený jen spolu, tak maximálně třikrát za tejden a v Praze mi to bohatě stačí i jednou.“

„Báječná si ty a s Evičkou máš pravdu. A mám to podobně. Když se holky začaly svlíkat, že si pudem zaplavat, normálně se mi postavil a hrozně sem je chtěl. To vůbec neznám.“
„V Praze si musíme popovídat, jak to budeme mít dál, Kubíčku, ale tady bych všemu nechala volnej průběh. Co myslíš?“
„Já se ti přiznám, že se tady cejtím, jako by mi bylo dvacet. Asi za to můžou ty mladý a to co prováději.“
„Jakube, zrovna sem něco takovýho chtěla říct. Je to šílený, ale to milování se mi strašně líbí. S těma klukama je to zase něco jinýho. Nevadí ti to moc? Nedělaji to jen, aby mi nebylo blbý, že si ostatní tak užívaji? Dyť už sem přeci pro ně moc stará.“
„Ani trošku, blázínku, mám to stejný, jen sem se bál, že ti budou ty dvě naše mladý slečny vadit. A hlavně Andrea. Kdybys věděla, jak sem byl v šoku z toho, co sme s ní včera provedli, ale taky jak mě to neskutečně vzrušovalo. Já si nemoh pomoct. Jenže jí taky. To je fakt hrozný. A pak sem viděl tebe s klukama. S Evou vobě vypadáte neskutečně, takže ty tvý starosti pusť z hlavy.“
„Jo, i tohle máme stejný. Já zase s Ivanem. Kdybys jen věděl zase ty, jak mě to jeho provokování vzrušilo a bavilo! Já pak nemohla přestat a celou dobu se těším na to, co tady bude dál, jen sem se ráno bála, že se na mě budou všichni koukat divně. A šíleně mě dostávalo, že s Andreou ste se milovali taky. Ale to už sem ti říkala ráno. V Praze by mě to v životě nenapadlo a tady to se mnou dělá věci, co sem vo nich neměla tušení.“

„Víš, co je nejhorší?“
„Bojíš se, co doma?“
„Přesně. Mně se tak strašně líbilo, jak ste se s Ivanem mazlili. Sem fakt úchyl, ale chtěl bych to zase někdy vidět.“
„Já přišla na to, že sme úchylný úplně stejně všichni. Musíme si v Praze popovídat všichni. Já to vo sobě nevěděla. Ale poď, voni sou už uvnitř. Abys věděl, sem zvědavá, co se bude dít dál. Tady i doma. Jen sme to možná u dětí přeháněli s tim vomezováním a voni se nám pak takle zvrhli a sou jak utržený ze řetězu.“
„Buď v klidu, tim to nejni, nemáš, co by sis mohla vyčítat. Mám totiž tu nejbáječnější ženskou na celým světě,“ zastavil jí a políbil vášnivě na rty.
Oplatila mu stejnou mincí. Bylo jim jedno, že si je prohlíží pár zevlujících lidí kolem.

Autor

Navigace v seriálu<< Evička – dovolená 5Evička – dovolená 7 >>
4.5 46 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x