Evička – ještě o něco starší minulost – 2. pokračování

Toto je 6 díl z 21 v seriálu Evička

6. Evička – ještě starší minulost (druhé pokračování).

Marek nezůstával v přípravách na další opatrný útok pozadu. Představoval si, jak asi by mohl svou mámu přesvědčit nebo překvapit, protože tušil, že by mohl dosáhnout svého. Cítil, že jeho doteky ani polibky jí vůbec nebyly nepříjemné a vyhodnotil si to jako téměř souhlasný signál, který bude třeba opatrně využít. Netušil, že Eva rozhodnutí v jeho prospěch právě učinila. Věděl, že Luboš bude v úterý doma, ale, že ve středu ráno odjede, a tak se rozhodl, že zkrátka nepůjde do školy, počká, až Luboš vypadne a vrátí se domů. Mámě už to nějak vysvětlí nebo okecá a když ne, tak mu stejně nějakou omluvenku aspoň na dvě nebo tři hodiny podepíše a když to dopadne tak, jak by si představoval, tak mu jí podepíše úplně bez problémů na celý den.

Luboš odjel ve čtvrt na devět. Marek pro jistotu ještě čtvrt hodiny počkal pro případ, že by se pro něco vrátil, a pak si potichu odemkl dveře a vešel do bytu. Měl štěstí.
Eva měla puštěné rádio a luxovala byt, takže ho neslyšela. V předsíni si odložil svršky a opatrně vešel do obýváku. Eva se vylekala. „Ježiši, tys mě vyděsil! Co tady proboha děláš? Dyť máš bejt ve škole, Marku!“
Vypnula vysavač a čekala na odpověď.

Hltal očima její hubenou postavu v krátké pestré sukni nad kolena a v tričku, které dávalo vyniknout jejím plným prsům a dvěma malým bradavkám, na kterých mohl oči nechat. Neměl ani tušení, že přesně to si vybrala kvůli němu, i když zase ona netušila, že Marek vynechá školu. Jeho návrat očekávala odpoledne.
Teprve po pár vteřinách tiše odpověděl: „Přišel jsem za tebou, chtěl jsem bejt dneska celej den s tebou. Snad víš,“ udělal dva kroky směrem k ní.
Nebyl si jistý, co může očekávat.
„Marku, ty jsi takovej blázínek!“ položila vysavač a popošla k němu.
Pohladila ho po tváři a pokračovala: „Ty jsi takovej nerozuma, to přeci nejde. Co řekneš ve škole? Ty to fakt myslíš vážně?“

Pochopil, že to rozhodně nebylo odmítnutí, sebral odvahu a objal ji v pase se slovy: „Už jsem ti přeci říkal, jak strašně moc bych si přál, aby to mezi námi bylo tak, jako tys to měla s dědou, se svým papá. Strašně moc tě miluju. Tolik moc ti to vadí?“
Objala ho také, položila si svou tvář na jeho rameno a potichu odpověděla: „Já vím, že bys to tak chtěl a že mě miluješ, ale je to bláznovství. Uvědomuješ si to?“
Po chvilince dodala: „A nevadí,“ s uvolněným úsměvem na něho pohlédla.
Věděla, že tím vyslovila souhlas s jeho přáním a najednou zase ucítila nesmírné vzrušení, jak z jeho blízkosti, tak i ze zakázanosti toho, co přijde. Zadívala se mu do očí s pohledem plným něhy a očekávání. Chtěla, aby tam viděl její jasné přání pokračovat.

Políbil jí. Napřed jen zkusmo, letmo na rty. Nebránila se. Polibek zopakoval, ale tentokrát skutečný, vášnivý.
Ucítil, že mu ho vrátila a že malinko rozevřela rty. Snažil se k nim přisát. Oba si uvědomili, že to neudělal moc šikovně, ale opět se nebránila.
Proto přesunul svou levou ruku na její ňadro a začal je opatrně hladit a mačkat. Přitiskla se k němu a jasně na svém břiše ucítila, že jeho úd je ztopořený a tvrdý jako kámen. Po krátké chvilce se odtáhla.
„Jsme oba blázni a já větší, protože bych měla mít víc rozumu a okamžitě tě poslat zpátky do školy. Jenže místo toho se tady nechávám od tebe líbat a nejen to,“ a šťastně se rozesmála, protože věděla, že rozhodnutí má za sebou a že teď už Marek nemůže mít žádné pochyby o tom, zda s jeho představou souhlasí nebo ne.

Nevěděl, v tom okamžiku, co dál. Žádný z jeho scénářů, které si denně promítal v hlavě, s tak rychlým souhlasem nepočítal, ale neztratil hlavu a vydechl: „Bože, ty jsi tak úžasná! Tak strašně moc jsem si přál, abysme to měli spolu jako ty s tvým papá. Už skoro od toho okamžiku, kdy jsem vás spolu viděl.“
Položila mu prst na ústa.
„Pssst. To je pryč. O tom nebudeme teď mluvit. Ale můžeš si sundat ten svetr a třeba mi pak pomůžeš i z toho trička.“
Viděla v jeho očích úžas a zase se jí potvrdilo, že jí snad nejvíc ze všeho vzrušuje vědomí, že ona sama je pro někoho nejen vzrušující jako žena, ale že ji zároveň někdo vášnivě miluje a ona mu to může vrátit.
Tady viděla obojí a k tomu se přidalo vědomí, že zase spadla do víru zakázaného tabu. To byla adrenalinová záležitost a ty ona zbožňovala.
S úsměvem pozorovala, jak si Marek strhnul přes hlavu svetr, rozepnul dva knoflíčky u košile a nedočkavě si ji stáhl přes hlavu také a odhodil na křeslo.
Přistoupila k němu, přejela rukou po jeho hrudi a uvědomila si, že díky sportování je Marek na svůj věk už dospělý chlap a že jeho postavu by mu mohla závidět většina všech starších mužů. Dala mu povzbuzující polibek a zvedla ruce nad hlavu.
„Teď ještě ty mě,“ nechtěla, aby upadl do nějakých rozpaků a pomáhala mu řešit to, co ještě nikdy řešit nemusel.

Opatrně jí přetáhl přiléhavé tričko přes hlavu. Ještě než to udělal, všiml si, že se hroty jejích ňader v přiléhavém triku dokonale zvýraznily a s uspokojením a ohromným vzrušením v duchu konstatoval, že literatura nelže. Jeho milovaná Evička je vzrušená určitě skoro stejně tak jako on.
Odložil tričko na svou košili, otočil se zpět k Evě a užasle konstatoval:
„Ježiši, to sou tak nádherný prsíčka,“ potěžkal jedno ňadro.
Udivila jo jeho hebkost, okamžik se jí kochal, ale hned pokračoval.
„Smím mu dát pusinku?“
„Teď jsou jen pro tebe a pro nikoho jinýho,“ zašeptala a když se sklonil a uchopil jednu její třešinku do rtů, láskyplně se na něho zadívala a svými prsty ho něžně vískala ve vlasech.
Pak mu podala druhé nádherně plné ňadro s bradavkou mířící trochu nahoru.
„Ještě i tady, nesmíš je nikdy šidit, miláčku.“
Chvilku ho nechala, ale pak zase převzala režii do svých rukou: „Tááák, bylo to krásný, a teď zase já.“
Zatímco Markovi šikovně rozepínala pásek u džín a snadno si poradila i s knoflíkem, něžně ho líbala na rty.
Marek nemohl uvěřit tomu, co se děje. Když pomalu rozepnula zip, potichu zavelela: „Tak, a zbytek už udělej sám.“

Na nic nečekal a kalhoty za okamžik ležely na hromádce již odloženého oblečení. Jeho slipy byly napnuté k prasknutí a on sám vzrušením ani nedýchal. Začal se obávat, aby nevystříkl dřív, než k něčemu dojde.
„Sukně je na gumu, tak to snad zvládneš, ničeho se neboj, miláčku a uklidni se, nikam nespěcháme, máme pro sebe dneska celej den,“ letmo s úsměvem ukázala na našponované slipy a pobídnula Marka k dalšímu kroku.
Poslušně začal stahovat její sukni.
Musel si k tomu kleknout a před očima tak měl úžasné, sexy, vysoko vykrojené krajkové kalhotky, které dřív používala jen pro výjimečné chvilky s Františkem.
Oči mu mohly vypadnout z důlků, když zblízka sledoval nádherně veliký venušin pahorek ozdobený jen středně velkým trojúhelníčkem chloupků. Přes kalhotky jasně viděl každý chloupeček. Pod nimi pak byla dokonale zřetelná vysoko posazená čárečka její kundičky.
Jeho obavy o předčasný výstřik se prohloubily.

Eva vykročila ze sukně, nechala ho, aby ji zvedl a položil na hromádku k ostatnímu oblečení a pak se s úsměvem otázala: „Je řada na mně? Nebo ty sám?“
Chvilku nevěděl, co na to odpovědět, ale pak vydechl: „Radši ty a pak zase já.“
Pohledem se vpíjel střídavě do jejích ňader a kalhotek.
„Jasně, teď tedy já, pak zase ty a pak pudeme do postýlky, ju? A neboj, ať se stane cokoliv, bude to dobrý, jo?“ snažila se Marka neustále uklidňovat.
Pro změnu poklekla ona před něho, opatrně mu přetáhla gumičku slipů přes jeho trčící a už dokonale vyvinutý nástroj jejích budoucích radostí.

Jemně ho pohladila a adresovala mu konejšivá slova: „Žádnej spěch, uklidni se můj maličkej, nic se neděje, nebuď nervózní. Jsi úžasnej,“ mluvila k jeho vibrujícímu údu, ale mrkla nakonec okem nahoru na Marka a povzubudivě se na něho usmála.
Všimla si, že na jeho špičce se už třpytí první kapička a bylo jí jasné, že napoprvé Marek dlouho nevydrží, ale vůbec jí to nevadilo. Nic jiného ani nečekala. Věděla, že podruhé už to bude lepší a třeba podesáté už Marek snad žádné problémy mít nebude a zažije skutečně nádherné milování a možná to přijde i dřív.
Chvilku si prohlížela jeho do lesku napnutý žalud a pak vtiskla na špičku jeho dokonale tvarovaného údu polibek. Na jazyku ucítila slabě slanou chuť té první kapičky.
Slipy nechala sklouznout na podlahu, Marek z nich vykročil, odhodila je na hromadu ostatního šatstva a napřímila se.
„To poslední mám já sama nebo bys radši chtěl ty?“ zeptala se koketně ještě jednou, ale věděla, že je to otázka spíše řečnická.
„Jasně, já sám!“ nadšeně šeptal Marek a vzápětí opět klečel před Evou a tentokrát opatrně stahoval kalhotky on jí.
Nespěchal. Vychutnával si to. Nic takového nikdy nezažil a ani si nic takového nedokázal představit.
Opájel se pohledem na malý trojúhelníček tmavých kudrnatých chloupků a pak se mu otevřel v plné kráse pohled na dokonale tvarovanou čárečku, která ho fascinovala už přes kalhotky.
Blízko pod jejím horním krajem byla vidět špička poštěváčku, který se dral ven mezi sevřenými pysky.
Na chvilku zastavil, hlesl: „Je tak nádherná.“
Trochu provinile pohlédl nahoru, potom zrychlil a kalhotky byly během chvilky dole a hned na to ležely na vrcholku hromádky ostatního ošacení.
„Doopravdy se ti líbí? Není už moc stará?“ zahleděla se mu pátravě do očí, když před klečel.
„Bláznivko moje! Je tak krásná! A ty, jak jsi nádherná!“
I on letmo políbil její klín a když se zvedal, políbil i každé její ňadro a poslední polibek věnoval jejím rtům.
„Už jsem to dneska říkal, ale, Bože, zase ti to zopakuju: jsi tak nádherná! To se snad nedá ani popsat ani vydržet.“
Měla pocit, že se z jeho lichotek začervenala, ale v tom okamžiku z nich měla nevýslovnou radost. Cítila, že to Marek myslí naprosto vážně.
„To ty taky, pojď,“ uchopila ho za ruku a nasměrovala do ložnice.

Položili se na postel a Eva se k němu lehce přitiskla, opatrně ho hladila po tváři a šeptala: „Víš, že jsme dva blázniví dobrodruzi? Ale teď se uklidni, neboj, všechno bude dobrý, nemůžeš vůbec nic pokazit. Můžeš mě líbat všude, kam budeš chtít. Můžeš mě hladit všude, kde budeš chtít a já ti budu říkat, co je hezčí nebo jestli to děláš dobře, chceš?“
„Jsi tolik úžasná! Já vím, že by měla bejt nějaká předehra, tak jí spolu probereme. Ale ty určitě musíš dělat něco podobnýho, jako já, nebo snad ne? Ale opatrně! Jsem šíleně vzrušenej, ale to ty vidíš, ne?“
„Jasně, ale teď nebudeme zkoušet všechno. Musíš se ty příjemný věci pěkně pomalu naučit a postupně se tak naučíš ovládnout svý tělo. Uvidíš sám, víš?“

Opět si vzala jeho tváře do svých prstů a začala se s ním líbat. Nepřestávala, ale jednou rukou teď navigovala jeho pravou ruku směrem ke svým dokonale kulatým, přírodním ňadrům a k třešince na nich. Vedla jeho prsty tak, aby si příště pamatovaly, kde je to pro ni nejpříjemnější, naznačila mu intenzitu stisku celého ňadra i bradavek. Po chvilce takového mazlení jeho ruku poslala níže, trochu změnila polohu a jeden prst nasměrovala pod trojúhelníček chloupků.
„Neboj se, to taky smíš, teď si zkus, jestli je už dost hladká. Musí krásně klouzat. Kdyby ses začal milovat hned, může ještě bejt suchá a pak by to mohlo bolet hlavně mě. Tááák, vidíš, a teď se neboj kousek dovnitř. Myslíš, že je taková?“
„Je úžasná, mami, úplně mokrá a nádherně klouže, to se nedá vydržet!“
„Můžeš tu šťávičku zkusit rozmazat až na její okraje. Aspoň teď vidíš, že se mi to taky líbí a že jsem vzrušená stejně jako ty! Neboj! Pojď teď zkusíme, jak bude ten tvůj nádhernej kolíček pasovat do tý mojí holky, úplně v klidu, nespěchej! Pojď pomalinku.“
Při těch slovech se přetočila na záda, roztáhla svá hubenější stehna daleko od sebe a posunula Marka mezi ně. Jeho napjatý pyj nasměrovala k ústí své studánky.
„Tak a teď pěkně pomalu, bude to úžasně vzrušující, neboj,“ pomohla mu zatlačit jeho úd a vzepjala se proti němu.
„Bože, to je úžasný, jsi báječnej, pojď pomalu,“ povzbuzovala ho.
„Ježiši, já se zblázním, tohle je něco tak krásnýho, ale nedá se to vydržet, mami,“ skoro vzlykal Marek, protože se styděl za to, že cítil že výstřik se neodvratně blíží.
„To nevadí, pojď, teď rychle a prudce, neboj se, že to skončí, pojď!“

Věděla, že to bude rychlé a chtěla, aby z toho Marek neměl žádné trauma. Vzápětí už cítila, jak jeho úd nezadržitelně pulzuje nekontrolovatelnými výstřiky.
Marek se na ni zahanbeně podíval.
„Promiň, mami, já za to nemůžu, taková vostuda! Nezlobíš se?“
„Ty jsi můj blázínek, to víš, že ne! Poprvé je to skoro vždycky tak. Já to vlastně nevím, nikdy jsem nebyla s klukem, kterej by před tím eště nikdy holku neměl, ale říkaji to skoro všichni. Pojď trošku se vopláchneme, odpočineš si a až budeme mít náladu, zkusíme to znovu, ju?“
„Hrozně se stydím, jsi na mě tak hodná! Vůbec si nedovedu představit, že bych takovou vostudu zažil s nějakou holkou. To bych jí už nesměl na voči. Ale dem do koupelny. Úplně splasknul,“ rozpaky ho pomalu opouštěly.

Vrátili se spolu do postele. Eva se k němu přivinula a chvilku si povídali o všem možném, ale i o tom, co napíšou na omluvenku. Marek škemral teď už v dobré náladě: „Napíšeme ji i na zítřek? Táta se určitě nebude vracet hned ráno.“
„Počkej, počkej, to by asi nešlo. Všeho s mírou! Podívej se na ten tvůj čudlík tady. Už to vůbec nejni čudlík, pěkně se začal zvětšovat. Pojď zkusíme mu trošku pomoct,“ a s těmi slovy začala zlehounka jeho úd masírovat.
Stačilo pár pohybů a trčel zase kolmo vzhůru.
„Vidíš, jak je pořád eště plnej síly? Takhle to míváte vy mladý kluci, ale určitě ne všichni. Buď rád, že to tak máš. A jak by se ti líbilo tohle?“ přetočila se, uchopila jeho úd pevně do rukou a jeho žalud si vzala do úst.
Jednou rukou stahovala a vracela kůžičku, druhou hladila jeho kuličky a svými ústy vysávala zbývající kapičky po předchozím výstřiku. Tohle Marek nečekal a překvapivá lekce ho úplně zmrazila. Po chvilce se vzpamatoval.
„Bože tohle je taky šílená nádhera, ale nevím, jak dlouho to vydržím, mami,“ šeptal s obavami.
„Neboj, takhle se dá chvilku hrát a nebo se to taky dá dotáhnout až do konce, podle toho jak někdy budeme chtít. To jsem ti jen chtěla ukázat. A teď zase můžeš něco takovýho udělat ty mně. Prsíčka už víš, ale můžeš je taky vysávat, mačkat, někdy víc, někdy jen jemně hladit. Taky je moc přijemný, když si s těma špuntíčkama budeš hrát jazýčkem, ale jazýček je úžasnej i jinde. Pojď zkusíš si to.“

Přetočila se na záda, přitáhla si paty kousek pod zadeček a kolena svých štíhlých nohou roztáhla daleko od sebe.
„Líbí se ti takhle votevřená?“ se smíchem se tázala, když viděla užaslý Markův pohled, kterým se vpíjel do její růžové jeskyňky. „Tak a teď jí můžeš jazykem lízat pěkně po stranách od zadečku až nahoru a pak pěkně zpátky. Třeba po druhý straně. No, pojď to zkusit.“
Marek na nic nečekal a začal usilovně plnit její přání.
„Počkej, lásko, tady není kam spěchat. Pěkně pomalu a zlehounka, tak a nejdůležitější je poštěváček, to přeci víš a přes něj můžeš jazýčkem kmitat, můžeš ho vysávat, můžeš se s ním pomalinku mazlit, můžeš všechno, ale vždycky s citem. Časem poznáš, kdy můžeš přitlačit. Můžeš jazykem tak hluboko, kam až dosáhne. A nakonec můžeš přidat k tomu báječnýmu mazlení i prsty. Jeden, dva, tři, někdy se vejdou čtyři, některý holky jí mají tak velikou, že se tam vejde všech pět. Tak a teď ten poštěváček a jeden prst. Tááák, jó, bože, jo, vidíš, jak je to úžasný. Pěkně pomalu a ještě chvilku. Děláš to úžasně,“ šeptala Eva, aby Marka povzbudila, ale předstírat nemusela nic.
Pomyšlení, že jí kundičku líže její syn a prst uvnitř je také jeho, jí samo o sobě nesmírně vzrušovalo.
Marek byl úplně u vytržení z jejích rad a jeho vzrušení se zase začalo zvyšovat: „Bože, to je taky šílený, mami. Taková nádhera. Za chvilku budu hotovej jen z toho hraní,“ potichu se svěřoval.
„Jo, je to nádhera, ale tak teď pojď radši ke mně, zkusíme to ještě jednou úplně,“ přitáhla si ho k sobě a zase zkušeně namířila jeho skálopevný úd k ústí své růžově mokré studánky.
„Táák, a teď pěkně takhle, jo, jen chvilku kolem a teď zase hluboko a teď jen na vokraji, tak a teď pojď do mě! Úplně! A zůstaň hluboko a jen se malinko kolíbáme. Táák a teď pěkně sám, jak chceš, můžeš kombinovat všechno tak, aby ti semínka vydržely co nejdýl. Ucítíš to nejlíp asi sám,“ šeptala mu povzbudivě.

Marek trpělivě a vděčně poslouchal všechny její rady a cítil, že teď to bude trochu lepší. Bylo mu sice jasné, že to ani podruhé nevydrží dlouho, ale byl to i tak ohromný pokrok.
Jeho sebevědomí začalo narůstat a začal automaticky pilně přirážet. Eva mu vycházela maximálně vstříc, ale i jí bylo jasné, že se k nějakému orgasmu, které zažívala tak často se svým papá, jen tak nepropracuje. Potřebovala by na to dost času, ale těšilo a vzrušovalo ji, že tahle svého miláčka může učit a že až on se někdy seznámí s nějakou slečnou, bude to on, kdo bude učit jí nebo bude aspoň rovnocenným partnerem.
Byl to pro ni úžasný zážitek a začínala si ho vychutnávat.
Marka povzbuzovala: „Jo, tohle je úžasný, jo, jsi báječnej, pojď ještě, jestli můžeš. Je to nádhera, takle tě cítit v sobě. Jo, teď jen hluboko, tááák a teď zkus jen na krajíčku, hezky tancuj kolem ní, jooo a teď pojď! Neboj se, že skončíš, je to úžasný! Pojď, dělej, pojď!“
Chtěla, aby měl pocit, že všechno dělá správně a že je úžasný, i když zatím dlouho nevydrží a aby měl dojem, že ona je skoro úplně uspokojená.
„Mami, já už to nevydržím! Už zase vystříknu! To je hrozný!“
Vzápětí už zase dokonale vykropil její jeskyňku a opatrně se položil vedle ní. Tato část lekce trvala minutu, možná trochu víc, ale Eva cítila náramný pokrok.
„Vidíš, jakej si úžasnej! Teď už to bylo dobrý, a příště to bude ještě lepší, neboj,“ objímala ho a hladila ještě chvilku, ale pak zase zavelela k odchodu do koupelny.

Společně pak udělali oběd. Oblekla si svou sukni a tričko, Marek si našel domácí šortky a tričko si vzal také.
Během přípravy si vyměňovali spoustu něžností a Marek, který už zase byl při chuti, se dožadoval další lekce hned po obědě. Odvážně zajel svou rukou pod její sukni. Kalhotky si nevzala. Okamžitě se mu jeho úd postavil a cítil, že Evička je také pořád ještě nádherně hladká.
Chvilku ho nechala, pak se k němu otočila a políbila ho se slovy: „Nebuď nedočkavej, není kam spěchat, když se budeš víc těšit, víc si to taky užijeme.“

Odložili třetí lekci až na pozdnější odpoledne a pochopitelně Marek dosáhl dalšího pokroku. Zatím to sice nebyly žádné maratony, ale Evě tři lekce bohatě stačily.
Do noční lekce se jí už moc nechtělo, ale nakonec s úsměvem dala Markovi na výběr.
„Miláčku, jestli chceš teď, tak zapomeň na zítřek, protože mě úplně zničíš, víš?“
Marek doufal, že ráno Evu přesvědčí na další volný den a skoro celodenní lekci, proto si vybral první možnost. Eva ho naučila odpoledne i při noční lekci další způsoby, jak ženy uspokojovat a Marek byl oddaný a učenlivý žák. Jeho výdrž se zase protáhla.

Když večer usínala s Markem v objetí, probíhaly jí hlavou myšlenky.
„Von, je tak sladkej a tolik moc se snaží. Bylo to skoro to nejhezčí, cos, holka, kdy zažila. Tedy kromě papá, ale tohle bylo taky krásný, jenže úplně jinak. Ten byl tak roztomilej, když jsi mu řekla, aby ti sundal tričko. Nebo potom kalhotky. Bude to s nim nádherný.“
Opatrnost jí nabádala: „Měla bys s tim hned přestat nebo bude průser. Dyť si úplně zvrhlá a úplně ho zkazíš, určitě ho to poznamená na celej život a až si najde nějakou holku, možná stejně bude chodit za tebou. Dovolíš mu to?“
Jenže Eva už se nedala odbýt: „Kdyby chtěl moh‘ mít skoro každou holku už dávno, ale chce jenom mě. Je to úžasnej miláček. A až si nějakou najde, tak se uvidí. Bránit mu nikdy v ničem nebudu.“

Markovi před usnutím zašeptala: „Jsem tak strašně moc ráda, žes mě přesvědčil. Máme se přeci moc rádi, takže určitě neděláme nic špatnýho, viď, že ne?“
Dal jí něžné políbení na dobrou noc se slovy: „Určitě ne a před lety jste udělali moc dobře s mým tátou, že ste se na všechny lidi kolem vykašlali. Proto to teď máme spolu tak krásný.“
Před tím si srovnával v hlavě myšlenky, které ho dokonale naplňovaly štěstím.
„Ty bláho, tak vona tě docela určitě taky celou tu dobu chtěla! Dneska na tebe čekala! Je úžasná, boží, nádherná a taky tě miluje. Nesmíš to nikdy pokazit a bejt sobeckej. Nezapomeň na to!“

Při posledním milování si Eva už doopravdy nemohla stěžovat i když orgasmus se nedostavil. A nedostavil se při milování s Markem ještě dlouho, ale s tím počítala.
Milování s ním jí přinášelo i jiné radosti. Bohužel, příležitostí ke zlepšování bylo poskrovnu, šly spočítat hravě na prstech jedné ruky.
Až asi po třech měsících ji napadlo, že by mohla pro randíčka s Markem využívat byt po Áje. Nechala udělat rezervní klíče a když okolnosti dovolily, služba jí končila brzy odpoledne nebo měla celý den volno a Marek neměl nějaký trénink, směl na ní čekat u Áji v bytě.
Nikdy se kvůli bezpečnosti nezdrželi déle než dvě hodiny a domů docházeli každý sám. Taková „milovací rande“, jak tomu začali říkat, se dařívala tak jednou, výjimečně dvakrát do měsíce. Evě to vcelku postačovalo, Marek by byl chtěl takové rande skoro denně a neustále se o ně snažil. Eva ale měla v tomto případě všechny trumfy v rukou.

Nicméně, ve čtvrtek po prvním milování šel Marek do školy s omluvenkou nepřítomnosti z „rodinných důvodů“.

Autor

Navigace v seriálu<< Evička – ještě o něco starší minulostEvička – Markův průšvih >>
4.5 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Tohle opravdu nemusím.

Rocky

Za mna skvele. Bude este pokracovanie? Dufam, ze to este neskoncilo 😊

2
0
Would love your thoughts, please comment.x