Evička – dovolená 2

Toto je 15 díl z 21 v seriálu Evička

„Co byste řekli poslednímu šláftruňku, holky?“ vhodil do prostoru otázku Jakub a zároveň do tří sklenic naléval menší dávku sedmihvězdičkové Metaxy. Z malého přijímače tiše hrála řecká hudba.

Tereza se svezla na malý gaučík a převzala svou dávku od Jakuba se slovy: „Ale jen tuhle poslední, už bych šla do postýlky. Hmmm a musím se Andrey zeptat, co nám to tady tak docela příjemně voní,“ dodala a naklonila se lampičce s vůní.

Eva, která už také usrkávala svou Metaxu se k lampičce naklonila také a konstatovala: „Mmm, nevoní to špatně, asi tam cítím nějaký santálový dřevo nebo růži? Ale něco je tam cejtit divně. Ale prima nápad. Doma si s Pavlínou ňáký takový vůně kupujeme každou chvíli, ale většinou v zimě. Je to moc fajn, mám to ráda a zkoušíme všelijaký nový. Vono to kolikrát voní jinak v lahvičce a jinak, když se to pak vodpařuje.“
„No, my u nás taky, ale musí se pečlivě vybírat. Co ty na to miláčku?“ zavrkala Tereza a natáhla ruce k Jakubovi, aby si sedl vedle ní.
„Já na to moc nejsem, ale hlavně, že vám to voní.“
Naklonil se nad vůni, začichal a dodal: „Já mám nejradši tu vaší vopravdickou holčičí vůni, dyť přeci víš, ne Teri? Hned bych si zkusil přivonět,“ potutelně mrkl na Terezu.
„Tedy, Jakube,“ pohoršeně ho okřikla Eva, ale smála se na celé kolo a usrkla svou Metaxu. „Vy chlapi jste hrozný.“
Chvíli ještě tlachali, dámy ještě jednou zkusily přivonět k vůni na stole, chtěly, aby jí Jakub také posoudil, čemuž vyhověl.

Pak už se Eva zvedla se slovy: „Už vás nechám, jdu do koupelny. Musím se po tý večeři vodlíčit a pak do postýlky.“
Na odchodu obdařila dvojici významným úsměvem a dodala: „A užijte si spolu hezkou noc, vy dva.“
Uvnitř jim ale úplně bláznivě záviděla. Představovala si, že je na místě Terezy a úplně živě cítila, jaké by to bylo, kdyby do ní Jakubův báječný úd vniknul.

„Ježiši, tolik tě chci Kubíčku, strašně se do tý postele těším, ale musím počkat, až Evka vyleze z tý koupelny“ tulila se Tereza k Jakubovi a rukou přejela po jeho kalhotách.
„Eště jednou se ho dotkneš a praskne mi zip,“ zašeptal Jakub a kousnul ji něžně do ucha. Vzala to jako výzvu a jeho chloubu se snažila přes kalhoty sevřít. S narůstajícím vzrušením cítila, jak jí v dlani okamžitě zpevnil.
„Tedy, ty si dneska báječná nenasyta, počkej, hned uvidíš!“ zvedl se z gauče, za ruku vytáhl Terezu a než stihla něco udělat, pootočil si ji, spustil se na kolena a v následujícím okamžiku byla Tereza bez kalhotek a seděla s vyhrnutými letními šaty na kraji madla malého křesílka.
Jakub jí posunul její štíhlá kolena od sebe, ponořil jazyk pod světlounké kadeřavé chloupky a začal jím přejíždět její polorozevřenou štěrbinku.
Když zakmital na poštěváčku, ucítil první kapičky jejích šťáviček.
„Tedy, ty si úplně mokrá a hned,“ zašeptal, přisál se a snažil se dostat jazykem co nejhlouběji.
Tereza tiše vzdychala a tlačila si jeho hlavu do klína. Seděla zády ke dveřím, takže nemohla vidět, že ve dveřích stojí Eva a tiše dvojici pozoruje. Už byla převlečená do krátké noční košilky a z toho pohledu, který se jí naskytl, najednou pocítila nekonečné vzrušení.
Představila si, že právě tohle dělá Jakub jí. Její prsty zamířily pod košilku a přejely štěrbinku. Cítila, že je pěkně mokrá až na povrchu.
Opatrně zakašlala a dodala: „Nechci rušit vaše počínání, ale koupelna je volná.“

Tereza sebou trhnula, otočila se a uviděla Evu opřenou o futro dveří s rukou, která ještě pořád zůstávala přitištěná k jejímu klínu i když teď už přes noční košilku. Jakub se prudce narovnal a rozpačitě zíral na Evu.
„Evi, promiň, my sme dneska hrozný a úplně bezvohledný. To je hrůza. Kubo, vidíš, co sme provedli, Evička nikoho nemá a my tady před ní takle vyvádíme. Jakoby nestačilo, že chodíme nahatý na pláž.“
„To nic, bavte se dál Terčo, já se vo sebe už postarám sama, to bude dobrý,“ mrkla na Terezu a dodala: „A vomlouvat se nemusíte, blázínku! Bylo to neskutečně vzrušující vás takle vidět. Přiznám, že nejradši bych vás byla pozorovala až do konce, ale to by nebylo slušný. Jdu do hajan.“
„Počkej, přeci, mám nápad. Hele Jakube, tys měl dneska ňáký řeči vo experimentech, ne?“
„Teri, to jako že,“ zarazil se Jakub a trochu nevěřícně pohlédl na Terezu. Věděl, že ona nudu v posteli nesnáší, ale ve třech nikdy nic nezkusili, jen se o tom mnohokrát bavili.

Eva s údivem sledovala ten kratinký dialog a raději do něj nezasahovala.
„No a co jako že? Pořád si hraješ na super hrdinu, aspoň podle tvých řečí, tak co kdybysme si to fakt vyzkoušeli,“ popíchla Tereza Jakuba. „Eva nikoho nemá a je přeci hrozně moc fajn a líbí se ti ne? A třeba by nebyla proti. Nebo snad jo?“ otočila se s vyzývavým pohledem ke stojící Evě.
Sama nechápala, kde se v ní to vzrušení a odvaha dneska berou.

„Já nevím. Nejni to blbý? A co kdyby se to dověděly děti?“ rozpačitě přešlapovala na místě Eva, ale její vzrušení narůstalo úměrně s tím, jak Tereza překvapivě směrovala pokračování večerní zábavy.
Z rozpaků jí pomohl Jakub.
„Pojď sem k nám Evi! Já ten nápad určitě kazit nebudu, ale nezaručuju, že vám budu stačit, holky. Abys věděla, Terča je šílená nenasyta a kolikrát mě sama úplně vodrovná. Vo trojce nebo čtyrce sme se s ní bavili už několikrát, ale nikdy nebyl nikdo, kdo by nám nevadil. Tak jestli bys to chtěla zkusit tak mi poď dát pusu a jestli ne, tak se nic nestalo a nebudeme vo tom mluvit. Říkám to dobře Teri?“
„Jasně, přeci nenecháme Evičku, aby si to teď dělala sama, když sme to takle začali. Dáš pusu i mně?“
Jakub jí polibek dal okamžitě a natáhl ruku směrem k Evě.
Ta se k nim opatrně přivinula a nesměle se nechala od Jakuba také políbit.
„Tak a teď už honem do ložničky. Strašně teď chci vidět, jak ti to Kuba udělá. Von umí bejt strašně moc něžnej, uvidíš!“
„Jo, a pak tobě taky, neboj, vím, jak moc jsi to dneska chtěla už tam na pláži,“ doplnil ji a ještě jednou ji políbil.

Eva se nechala nasměrovat k posteli, ale pořád ještě byla opatrná a v rozpacích.
Jakub ji vzal do náruče a uklidňoval jí: „To bude dobrý Evi, uděláme si to všichni společně krásný, uvidíš.“
Pohladil ji po vlasech, a dal jí několik jemných rychlých polibků na tváře a na rty a jednou rukou pohladil její ňadro, které tak dobře znal. Cítil, jak v jeho náručí taje, a pomalu ji pokládal na postel.
Koutkem oka pozoroval Terezu, jak se rychle zbavuje šatů a podprsenky. Ještě jednou něžně políbil ležící Evu, narovnal se, bleskově si stáhl tričko přes hlavu a stejně tak rychle se vysvlékl z kalhot. Sundal je i se slipy, přitulil se zpátky k Evičce a začal ji pomalu pokrývat celou jemnými polibky. V tak tenké noční košilce ji ještě nikdy neviděl a fascinovaly ho špuntíky jejích velkých ňader, které jemnou látku napínaly. Jeden hrot vzal do svých rtů a s druhým ňadrem si opatrně hrál.
Tereza klečela mírně rozkročená těsně vedle nich a jeho počínání napjatě pozorovala. Nebylo náhodou, že Jakub měl pár centimetrů před sebou kromě úžasných Eviných ňader také nádherně kadeřavé světlounké chloupky, které shora zdobily Terezčinu malinko pootevřenou kundičku.
Neodolal a přejel po její mokvající štěrbince prstem. Tereza vzdychla a s uspokojením sledovala, jak z Evy napětí pomalu mizí, jak se uvolňuje a když svou rukou stiskla tu Jakubovu, která hnětla její ňadro a svírala třešinku, přidala se k němu a Evu pohladila a dala jí první polibek na čelo.
„Jsi nádherná, Evi,“ zašeptala. Vzrušením se jí třásl hlas.

Jakub se posunul přes ploché bříško níž. Malinko vyhrnul její noční košilku a fascinovaně si prohlížel její neobvykle veliký venušin pahorek. Znal ho dobře, ale v téhle situaci si jeho tvar poprvé vychutnával jemnými dotyky bříšek svých prstů pod zvídavým pohledem někoho jiného.
S lehkostí motýla přejel ukazováčkem po její rýze až ke spojnici stehen. Uvědomil si, že chloupky si musela čerstvě holit nejspíš ráno nebo před večeří. Byla úplně hladká.
Eva se s každým takovým dotykem prudce a velice krátce, trhaně nadechla. Dotkl se svými rty místa, kde začínala čárečka její kundičky dělit pahorek na dvě stejné poloviny. Prsty poklepal na vnitřní stranu jejího stehna. Pomalu se posunulo do strany. Vychutnával si ten pohled zblízka, ale podíval se i na Terezu.
Ta ho s tichým úžasem pozorovala, povzbudivě se na něho usmála a o kousek se posunula tak, aby Jakubův pohled občas mohl sklouznout i k její studánce. Když viděla, jak jeho prst pomalinku přejel od zadečku po štěrbince až k jejímu hornímu okraji, mimoděk své boky vysunula dopředu. Představovala si, že takhle něžně krouží Jakub svým báječným údem kolem její jeskyňky. Pokračoval vedle zatím ještě téměř zavřené rýhy zpět až dolů a pomalu jí hladil z druhé strany.
Nechal svůj prst zopakovat tu cestu ještě několikrát. Její vlhkost prosakovala až na povrch, takže jí prstem mohl roztírat až ke stehnům.
Vyhověl Evině tichounké prosbě: „To je taková nádhera, eště chvilinku, prosím!“
Tereza, kterou vzrušení už úplně pohltilo, jí znovu pochválila. Položila se vedle ní na postel, pohladila jí po tváři a dala kratinký polibek, tentokrát na rty.
Eva neprotestovala, ale Tereze se zdálo, že v koutku jejího oka zahlédla třpyt malé slzičky.

Jakub se mezi tím posunul mezi její teď už doširoka roztažená kolena a jazykem si vychutnával její šťávičky. Byla úplně mokrá.
To zjistil už před okamžikem, kdy nechal svůj prst opatrně do štěrbinky vklouznout a pak kroužil kolem. Blesklo mu hlavou, jak asi musí být mokrá Tereza teď, když před chvílí už byla dokonale připravená.
Sám cítil, že jeho vzrušení díky tomu nabralo na intenzitě a touha vniknout do Eviny nádherné kundičky se stávala nezvladatelnou. Posunul se nad ní a jeho úd si našel cestu mezi jejími teď už doširoka rozevřenými stehny sám. Pomalu vklouznul až na dno. Eva jen slastně vzdechla. Několikrát pomalu přirazil a pak trochu zrychlil.

Terezu ten pohled na milující se dvojici vzrušil do krajnosti.
Zvedla se vedle Evy do kleku zajela rukou pod její noční košilku a zkusila prohníst Evina velká ňadra, která se pod tenkou košilkou neuvěřitelně vyjímala na její jinak velice štíhlé postavě. Opatrně vzala do svých rtů jeden z jejich hrotů. Vzrušilo je to obě ještě o malinko víc.
Eva začala hlasitě vzdychat a její ruka zabloudila do Terezčina klína. Na prstech ucítila její šťávičky a dva prsty zkusila zabořit tak hluboko, jak jen to šlo a spustila pravidelný pohyb s frekvencí Jakubových přírazů.
Tereza hlasitě vzdychala vzrušením.
Jakub malinko zrychlil a to stačilo k tomu, že Eva se zakousla do své volné ruky a tiše kvílela v orgasmu. Nemívala ho zdaleka pokaždé, o to více jí samotnou překvapilo, že s dostavil tak brzy.
O milování s Jakubem a jeho ženou nikdy ani nesnila a pomyšlení, že odteď snad již bude všechno dovolené, možné a nebude to nikomu škodit ten orgasmus náramně stimulovalo. Cítila se fantasticky uvolněná. Netušila, jakou roli sehrála chemie, kterou Andrea nechala v jejich apartmá působit. V každém případě ji v tom okamžiku zcela naplnil pocit absolutního štěstí.
Tereze chyběl k vyvrcholení jen malý kousek.

Byli hrou tak zaujati, že neslyšeli, jak někdo ťuká na dveře. Snad za to mohlo i rádio, které v obývacím pokojíku hrálo řecké melodie. Netušili, že Andrea si jen šla pro repelent, který nechaly s Pavlínou v obýváčku malého apartmánku.
Rozhodla se, že jednak dnes odbourá všechny zábrany a pak ji také zajímalo, zda působí ta vůně, kterou v apartmá instalovala. Proběhla jako myška předsíňkou, na poličce našla rádoby repelent, sfoukla čajovou svíčku pod vůní, která částečně přispěla k tomu, co se odehrávalo vedle a po špičkách přešla zpět do předsíňky.
Otevřenými dveřmi do ložnice svých rodičů zahlédla část toho, co jsme popsali o kousek výše.
Chvilku trojici tiše pozorovala, i když z opatrnosti spíše jen poslouchala, pak zaslechla Eviny tiché výkřiky a když viděla, jak se její otec posunul k matce a jedním dlouhým pomalým pohybem do ní vklouzl.
Její vzrušení ještě více povzbudily hlasité Terezčiny vzdechy smísené se šepotem Evy.
Vystříkla na sebe dávku spreje, nasála jí, potichu vyšla z apartmá a tiše za sebou zavřela dveře. Rozběhla se nedočkavě k jejich ložnici, kde na ní čekal Marek.
Cestou zaškrabala na dveře u Pavlíny s Ivanem.

Jakub po několika prudkých přírazech teď jen velice smyslně a pomalu projížděl Terezčinu studánku. Posunul si ji k okraji postele, aby do ní mohl vcházet z více směrů a ještě lépe ji uspokojovat. Věděl, že Tereza už je skoro hotová, ale miloval, když mohl její orgasmus oddalovat. Trápil ji, ale zkušenosti říkaly, že o to silnější výbuch pak přijde.
Eva se už vzpamatovala a tiše děkovala: „To bylo něco tak krásnýho, tolik moc sem za to vděčná. Moc děkuju Terezko. Jakub si tě snad ani nezaslouží, i když von je taky báječnej,“ na oplátku teď pohladila Terezu, která si vychutnávala milování s Jakubem. Začala si hrát s jejími širokými prsy a nádhernými anténkami. Bylo vidět, že Evino vzrušení opravdu kulminuje.
„Eště jednou jazýček a tvý báječný prstíky, Kubíčku!“ vzdychla Tereza. „Miluju je, sou úžasný!“

Jakub poklekl na podlahu mezi její pokrčené roztažené nohy, jimiž se špičkami střídavě opírala o podlahu nebo o pelest postele a začal svědomitě plnit její přání. Eva se naklonila k Tereze a dala jí několik jemných polibků na rty.
Pak se posunula k jejím ňadrům. Chvilku vysávala obě anténky a když slyšela, jak Terezka reaguje na její mačkání a hlazení, pochopila, že anténky jsou náramně citlivé, jednou rukou je nepřestávala zlehka dráždit a přemístila se se svými polibky přes její ploché bříško těsně vedle Jakuba až ke kučeravému trojúhelníčku světlých chloupků pokrývajících horní část její doširoka rozevřené studánky.
Přitiskla prst na její poštěváček a začala jej krouživými pohyby masírovat. To byla poslední kapka.
Vzápětí Tereza hlasitě explodovala a vzepjala se v nezadržitelné křeči. Posunula se o kousek výš na postel, patami se opřela o matraci a předvedla nádherný most. Podepřela si boky svýma rukama a nechala Jakuba, aby ji přivedl k dalšímu orgasmu.
To bylo dílo několika vteřin, kdy Jakub pomalu, ale důrazně vrážel své tři prsty tak hluboko do její studnice rozkoše, kam až dosáhl a zároveň vysával šťávičky, které mu po prstech stékaly.
Evu ten pohled přiváděl do euforie také. Když se Tereza sesunula zpět, Jakub se nenechal vyrušit a pomalými tahy svých prstů a kmitáním jazyka kolem hrázičky ji tam poslal ještě potřetí.
„Už dost! Prosím, stačí!“ vzlykala Tereza. „Je tu taky Eva.“

Jakub se nedal dvakrát pobízet, vtiskl vášnivý polibek Evě, která se ještě stále snažila Terezku dráždit ke ještě silnějšímu prožitku a jeho kůl si hladce našel cestu do doširoka rozevřené studánky a mocnými přírazy se snažil vyvolat Tereze ještě čtvrtý orgasmus. Věděl, že sám už dlouho nevydrží.
Pokaždé ho nejvíc vzrušovalo, když viděl, že se mu podařilo přivést k vyvrcholení svůj protějšek, a to se mu dnes podařilo několikrát. Věděl, že jeho Terezka se tam dostane ještě počtvrté, když ještě chvilku vydrží a to vědomí ho naplňovalo báječným pocitem uspokojení. Byli spolu už spoustu let, ale nepřestávala se mu líbit ňadra jeho ženy, rytmicky se rozlévající kruhově do stran, přesně podle jeho přírazů.

Ten pohled uchvátil i Evu. „Jakube, Terezko to je neskutečný!“ pohladila ještě jednou Tereze její ňadro a když něžně stiskla anténku dostavil se ve stejném okamžiku čtvrtý orgasmus a pak už jen s očima dokořán pozorovala, jak Jakub s každým přírazem stříká sperma hluboko do studánky své ženy. Zatoužila, ty Eviny pocity také prožít, ale už teď věděla, že se dočká možná zítra nebo pozítří. Tolik moc je znala!
Chvilku ještě zůstali ležet, ale pak se Tereza vypravila do sprchy.

Jakub Evu objal, chvilku jí něžně líbal, nechal špičku svého jazyka, aby se dotýkala té její a pak tichounce poděkoval: „Bylo to něco tak neskutečnýho! Nesmíme to nijak pokazit. Jen nevím, co tam vyváději ty mladý. Du tam mrknout, ale ne nahatej“.
Utřel si do papírového kapesníčku svůj znavený nástroj.
„Počkej tady, prosím,“ vzal si do ruky krátké kalhoty od pyžama, vešel do koupelny za Terezou, rychle si dočistil svého povadlého šikulu, oblékl se a tiše ke své ženě prohodil: „Jdu vomrknout, co tam tropí mládež, uvidím, asi budou zavřený každej u sebe, ale před večeří se bavili vo ňákým mejdanu.“
„Jo, utíkej. Snad tam bude všechno v pořádku, ale radši běž!“

Jakub potichu vyšel na chodbu a udělal pár kroků směrem k ložnici, kde spala Andrea s Markem. Dveře byly pootevřené a jemu se naskytl pohled, který mu vyrazil dech.
Pavlína dělala jeho milované Andy to samé, co on před chvílí svým oběma láskám.
Pavlínin vystrčený zadeček v pološeru zářil. To by snad ještě nebylo to nejhorší, ale oba mladíci si vychutnávali hru trochu zvláštními prsy Andrey a mazlili se s jejími trčícími špuntíky. Ze tmy měl sice dobrý výhled, ale zdržel se jen chvilinku a běžel se podělit o svůj šok s Terezou a Evou.

„Co to říkáš, Kubo? A tos je nechal? Já tam na ně vletím,“ vztekala se šokovaná Tereza.
Evě bylo jasné, co se stalo a jen tiše hlesla: „Terezko, ty se uklidni, prosím tě! Dem se podívat, ale jen z dálky. Bylo by eště horší, kdybysme tam teď vlítly. Pojď, mrknem na to, ale vopatrně.“
Věděla, že Jakub asi tuší, co se stalo.

Zůstaly stát dva metry od pootevřených dveří, ale větší část postele byla vidět. Přišly ve chvíli, kdy se Andrea dopracovala vyvrcholení, které měla na svědomí hlavně Pavlína.
Marek Andreu líbal, hnětl její ňadro a se druhým si skutečně hrál Ivan a snažil se svým jazykem vydráždit svou sestru k maximu. Nechali Andreu vydechnout. Pavlína se překulila na záda vedle Andrey a poprosila: „Kdo z vás mi pomůže vyndat ty kuličky? Já už sem z nich skoro hotová, to už nejde vydržet,“ a provokativně roztáhla kolena od sebe.
„Hned to bude, Pavlí,“ přihlásil se Marek a opatrně uchopil konec šňůrky, která vykukovala z Pavlíniny kundičky. Pomalu tahal kuličky na světlo.
„Tyjo!“ ozval se Ivan. „Ty sou teda pěkně veliký, já zírám, že se ti tam tak snadno vejdou Pavlíno. Ale Pavlínku si teď zabírám pro sebe já Máro, věnuj se teď tady mojí sestřičce. Podívej, jak už se nemůže dočkat, až ho tam bude mít!“ naklonil se k Andree, pohladil ještě jednou její ňadro a dal jí nádherný něžný polibek: „Potom se vyměníme, jo?“
Andrea se na něj šťastně usmála: „Vy ste s Márou taky dva miláčkové!“
Dámy sice všechno dopodrobna neviděly, ale slyšely každé slovo. Tereza se chtěla do ložnice vrhnout, ale Eva ji zadržela přitiskla si ukazováček na ústa a zašeptala: „Pssst, počkej, teď ne! Dem zpátky!“

Opatrně se vrátily, zavřely za sebou dveře a Tereza to už nevydržela, zničeně se posadila na gauč ve svém volném lehkém pyžamu s krátkými nohavičkami a rukávy, které si oblekla v koupelně a spustila: „Bože! Voni tam píchaji všichni dohromady! Proboha, snad ne i kluci mezi sebou. Dyť to je Sodoma, Gomora! To je hrůza! A můžeme za to my Kubo, protože sme celej život jezdili na nuda pláže a teď to máš!“
Jakub se k Terezce posadil z jedné strany, Eva ze druhé a jeden přes druhého se snažili zničenou Terezu uklidnit. „Tim to nejni. Sou to blázni, ale jedno vím jistě. Všichni se mají hrozně moc rádi a to je moc dobře. Měla bys bejt aspoň ráda, že sou spolu šťastný.“
„No ale, voni spolu určitě šoustaji, já viděla, jak Ivan dal Andy pusu a nechala si vod něj normálně promačkávat prsa! Dyť je to zvrhlý! A pak Andy řekla, že se vymění! Já je zabiju. Nebo se pudu utopit. Já to nepřežiju!“
„Já to viděla taky, ale dyť to vlastně bylo hrozně krásný! Jiný sourozenci se hádaji a ty naši se mají asi fakt tolik moc rádi, že to spolu holt začali dělat všichni dohromady. Jo, je to divný, ale když to nebude nikdo vědět, tak ať si dělaji, co chtěji. Dyť je jim všem dvacet. Bránit jim v tom nemůžeme. A je jim asi krásně všem čtyřem.“

Jakub dodal: „Nebo je chceš vydědit? Eva má pravdu. Když to nebude nikdo vědět, tak co. Hele, my sme před chvílí tady taky experimentovali a to taky asi nejni moc morální. Nejspíš sou po nás,“ snažil se situaci zlehčit, protože o Evě, Markovi a Pavlíně věděl své.
„No, ale moje Andy se miluje s mým Ivánkem! To já nepřežiju! To je vostuda! Jak jsme je to vychovali, Kubíčku?“ zničeně se svezla manželovi do náručí.
„Holka, teď se tim netrap, stalo se, a asi ne poprvé. To je mi jasný. Nejspíš to nějak vzniklo po ňáký tý diskotéce, co na ně začali chodit. A vychovali ste je supr. Sou to ty dva nejúžasnější mladý lidi, co znám. Na tvým místě bych na ně byla vohromně pyšná. Zejtra si vo tom s nima promluvíme, ale nebudeme na ně křičet. Jenom se zeptáme, jak to mají, ať nám to vysvětlí a ať si na nic nehrajeme. Nic bych nevyčítala. Nemělo by to smysl. Dyť si teď za tu chvilinku i za ty dva dni na pláži viděla, jak se maji rádi. Všichni. Vono je to nakonec možná úžasný. Hele popovídej si se svojí Andy, já zase s Pavlínkou a Kuba si může vzít na kus řeči kluky nebo to můžeme prodebatit všichni. Teď se na to vyspíme, jo? Ráno moudřejší večera.“

Tereza se vyvinula s Jakubova obětí a objala Evu.
„Ty jsi tak báječná a silná Evi, asi máš i trošku pravdu, ale já z toho nebudu spát a nemám ani prášek na spaní. Nemáš ňákej?“
Eva jí je donesla: „Vem si radši dva, na mě moc nezabíraji, ale nejsou na předpis.“

Ráno Andrea s Pavlínou připravily na terase snídani pro všechny. Byly v té nejlepší náladě a protože byly zvyklé vstávat relativně brzy a snídaně si vzaly na starosti. Stihly doběhnout do obchůdku s potravinami, který otvíral časně, a na stole ležel kromě řady běžných dobrot i čerstvý, ještě teplý bílý chléb.
Andrea se podělila s Pavlínou o svůj zážitek a barvitě jí vylíčila to, co hodnou chvíli opatrně v noci pozorovala v ložnici svých rodičů a pak ještě jednou zrekapitulovala.
„Hele, von fakt můj táta vylízal tvojí mámu a moje máma se s ní líbala a eště jí mačkala ty její veliký prsa. A pak ji normálka bleskem udělal a hned pak to udělal i mý mámě. No normální trojka, jak vyšitá. Mělas to vidět. Tvoje máma se nádherně udělala, ale pak už sem radši vzala ten sprej a běžela k nám. Myslím, že mý mámě to taky netrvalo dlouho, protože byli skoro hotový úplně všichni. Asi zkoušeli trojku poprvé.“
„No, aspoň víme, po kom sme, holka. Tvůj táta asi bude extra šikovnej, ne? Von asi bude Ivan po něm, co? A tvoje máma asi zkouší všechno možný taky ráda a v tom zase budeš po ní ty,“ smála se Pavlína. „Jenže taky sem si všimla, žes nechala dveře k vám do ložnice votevřený, když sme tam tak vyváděli. To aby nás jako přistihli? Nebo náhodou?“
„Víš, jak sem se načuchala toho tvýho spreje, tak sem najednou tak nějak strašně moc chtěla, aby nás viděli. Aby věděli, jaký to máme mezi sebou nádherný. Asi sem cáknutá. Ale nevím, jestli viděli nebo ne. Tobě by to vadilo?“
„No já si teda nikoho nevšimla, ale přiznám, že sem měla úplně jiný starosti. Ty kuličky dokážou bejt šílený. Jednou sem je zkusila s Markem a jednou s Ivanem. Hrozně je bavilo je vytahovat, ale po tom spreji to bylo hrozně intenzivní. Já se málem udělala jen z toho, jak sem ti jí lízala. Byla to nádhera.“
„To teda byla. Myslíš, že bych si je mohla příště pučit? Nechala bych si je taky vytáhnout. A na voplátku bych to udělala zase já tobě. Markovi z toho úplně zkameněl, jak ti je pomalu tahal ven a měl problém skončit. Já už fakt nemohla. Kdes k nim přišla? Jak tě napadly?“

„Ále, to jednou byla řeč vo sexshopech a Márovi sem vo tom řekla a von to koupil,“ lhala Pavlína a hned si uvědomila, že Marka musí odchytit a vysvětlit mu, co právě plácla, ale změnila rychle téma: „To Ivan byl hravej, jako vždycky,“ pochvalovala si Pavlína.
„Hele, máme všechno redy, tak je dem všechny zavolat. Stejně už je skoro devět. Dneska dáme celej den koupačku a zejtra bych viděla ty Atény. Trajekt tam jede už brzy ráno a zpátky pak asi ve čtyři, tak dneska se hodíme do klidu. Další experimenty bych nechala na zejtra a pak na některý další dny podle situace. Dneska nic. Docela ji mám po včerejšku citlivou. To vobčas po Markově jízdě tak je. Von, když se zasekne, tak je schopnej se neudělat.“
„To mi povídej, to už sem s nim taky párkrát zažila. To pak dám klidně pár dní pauzu,“ smála se spokojeně Pavlína a vešla do velké místnosti s hlasitým halekáním: „Snídaněěěééééé!“

Autor

Navigace v seriálu<< Evička – dovolená 1Evička – dovolená 3 >>
4.6 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Proč všichni mluví tak strašně nespisovně? Voplátku, pučit, ňákej… tak mluví jen primitivové nebo herci v divadelní hře z pražského podsvětí. 😱

Harai

Také už mě to několikrát napadlo.

dedek.Jeff

To je pražská hantýrka. Pražáci (rodilí) takto často mluví. Žil jsem v Praze a trvalo mi to dlouho, než jsem se to odnaučil.

Harai

Nikdy jsem takhle podanou přímou řeč nečetl. Jeví se to hodně zvláště.

Gourmet

Jsem z Moravy a bydlím v Praze už 40 let. Nikdy jsem takto nemluvil, nezačal jsem tak mluvit a ani moji známí žijící od malička v Praze takto nemluví. To je tzv. pepícká čeština.

dedek.Jeff

Pohyboval jsem se většinou v Karlíně, nebo na Žižkově, takže tam se podobná čeština, které ty říkáš pepícká, vyskytovala. Padesát let jsem mimo Prahu, i když tam stále často jezdím, nedokážu ti říci, zda se ještě takhle někde mluví.
Zanechme zbytečných diskuzí. Podle mě se Hanka teď na chvíli odmlčí. Přeto ji upozorním, aby dialogy psala ve spisovné četině, nebo to rovnou opravím v korektuře. Poslední díly, které už prošly korekturou nechám s tou pepíckou češtinou. Snad to nebude tolik vadit.

Shock

Mluvíme vesměs nespisovně, ale převedení do psané podoby vypadá z mého pohledu divně. Zkoušel jsem to taky, ale nakonec jsem přepsal ty výrazy do spisovnějšího tvaru. Jistě, odporuje to realitě, ale „vypadá to líp.“ Alespoň tak se na to dívám já. Pokud někdo chce psát „jak mu zobák narostl,“ je to jeho věc. Nezbývá než to přijmout, nebo nečíst. Není jiná cesta.

Junior

Obecně v Praze spisovně mluví hlavně náplavy. Ale jak jsem slyšel kdysi na jednom koncertě. V některých situacích „mluví spisovně jen učitel nebo blbec“. Takže bych tu spisovnost moc neřešil.
I když tohle by se asi lépe řešilo na Discordu

Last edited 8 měsíců před by Junior
Laděk

Pánové by si měli především uvědomit, jakýmu tvarosloví podrobujou svoje mluvidla ONI SAMI – a to nejen v posteli, ale při jakýmkoliv dialogu. Čeština je mnohotvárná, variant má víc než je správních útvarů na úrovni hejtmanství – a obsahuje i takový zpotvořeniny, jakým je „štatlovské hantec“, „ostravacka kratkozobačtina“, těšínsko-hulínsko-bohumínské „ponašimu“ případně vysočinou vyjící žďárečtinu, kde „nejedí, ale jijó a nevědí, ale vijó“ – od toho si sami žďárečtí říkají, že „žijó v Šakalově“ (žil jsem tam, poznal jsem na vlastní kůži). A včil paprču na pumpu, ogaři – lesti vy sami budětě aji v posteli na cérku při šukačce mlét… Číst vice »

Laděk

Už mi nejde korigovat post do diskuse (nevím proč), tak ho sem musím vložit v doplněným znění znovu – a prosím admina nebo správce diskuse o přemazání nevyhovující předchozí verze: Pánové by si měli především uvědomit, jakýmu tvarosloví podrobujou svoje mluvidla ONI SAMI – a to nejen v posteli, ale při jakýmkoliv dialogu. Čeština je mnohotvárná, variant má víc než je správních útvarů na úrovni hejtmanství – a obsahuje i takový zpotvořeniny, jakým je „štatlovské hantec“, „ostravacka kratkozobačtina“, těšínsko-hulínsko-bohumínské „ponašimu“ případně vysočinou vyjící žďárečtinu, kde „nejedí, ale jijó a nevědí, ale vijó“ – od toho si sami žďárečtí říkají, že… Číst vice »

Shock

Mám oprávněné obavy, že jestliže si zde budeme rozdávat pětky za mluvu, historické nepřesnosti a chyby v mluvnici (nemyslím jasné hrubky), bude efenix bez korektora, neb to položí. A je tu, vážení, jen jeden! Ten poslední……

Laděk

No a v tom je právě ta „redaktorská“ práce – upravit to, co „řeže uši a vypichuje voči“ neboli výslovný a do vočí bijící neumětelství v pravopise a nechat to, čím autor záměrně „přibarvuje“ děj a vykresluje prostředí/postavy/dobu etc etc. Korekce faktů je jasná – úpravy aby to „neřvalo“ a „netřískalo dveřma“. Ale jazyk s výjimkou výslovně „hrubek na přesdržku“ nechat jak je – to je autorovo „tvůrčí právo“. Protože i hovorovou češtinu jde psát gramaticky správně (s určitým přimhouřením) a obráceně jde psát i češťynou spysovnou z hrupkamy … Nevím jak už líp vyjádřit příměr „nic se nesmí přehánět“.… Číst vice »

Junior

Opravdu si myslím, že tato diskuze by se raději měla vést na Discordu a zde by měly být jen komentáře vztahující se k povídce.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x