Evička – Pavlínka – pokračování

Toto je 9 díl z 21 v seriálu Evička
Počet zobrazení: 132

9. Evička – Pavlínka – pokračování

Na Jakubův povel všichni své číšky vína vyprázdnili, odložili na stolek a Jakub je znovu naplnil pro jistotu se slovy: „Kdyby někomu vyschlo v krku nebo cítil, že ještě má zbytky zdravýho rozumu, tak tady je lék.“
„Ježiši, to jsem asi něco zvorala, ne?“ zeptala se udiveně Pavlína.

Překvapivě jí uklidnila Eva, která se ještě po příchodu z kuchyně neposadila
„Vůbec ne, Pavlínko, možná to byl nakonec supr nápad, ale nezvyklej a nikdo s takovou hrou nemáme moc zkušeností, ale asi se na ní docela těšíme. Že mám pravdu kluci?“ škádlivě mrknula na oba chlapy. „Pojďte sem ke mně a dejte mi každej tu nejhezčí pusinku. A ty Pavlínko zatím pusť ňákou hezkou muziku, třeba se bude hodit a ať hraje pěkně nahlas.“

Jakuba Evino aktivní zapojení překvapilo, protože se k němu přivinula, začala se s ním líbat a povolovat mu kravatu.
Marka její počínání zaskočilo také, nicméně ihned se zvedl ze židle objal ji ze strany a začal jí něžně líbat za ucho.
„Když pusinka, tak aspoň takle,“ pošeptal jí do ucha, zatímco mrknul na Jakuba.
Pavlína pustila televizi, kde byl naladěný hudební program a zpozorněla, když slyšela Marka.
„Smím ti sundat sáčko toho krásnýho kostýmku?“
„Jasně, že jo, jen počkej, až sundám kravatu a sako svýmu miláčkovi. Ale eště mu dám jednu pusinku,“ pokračovala v líbání, ale kravata už byla vytažená a sako téměř dole.
Pavlína se zujetím pozorovala, jak Marek projíždí Evě pod rozepnutým sakem její veliká nádherně plná ňadra. Naprosto ji aktivita všech tří zaskočila. Viděla, že Evě to dělalo evidentně dobře, protože mňouknula: „Hmmm, je to úžasný.“
Aby potvrdila svá slova, otočila se a vtiskla vděčně Markovi kratinký polibek. Pavlínka pochopila, že hra se rozběhla snadněji, než čekala. Ten pohled ji okamžitě vzrušil.

Jakub byl najednou jen v košili, Eva se otočila k Markovi a začala líbat jeho.
Ten jí pomohl ze saka a jednou rukou dál hladil její ňadro a šeptal: „Jsi neuvěřitelná, Evi.“ Jejich polibek začal být vášnivější.

Pavlína se přitočila k Jakubovi, který zůstal na okamžik sám, objala ho pažemi kolem šíje, podívala se mu do očí a tiše se zeptala.
„Můžu ti tu košili rozepnout, Kubo? Smíme tedy fakt úplně všechno, jak jsem chtěla?“
Políbil jí na nastavené rty a odpověděl.
„Jasně, ale tobě ty šaty ohromně sluší a bylo by škoda je sundat hned. Nejspíš budu muset začít punčoškama. Nebude to vadit? Ale taky se musíš věnovat Markovi, i když má teď svojí Evičku. Nebo snad mojí?“ zakončil otázkou a úsměvem.

„Vadit to nebude, ale Evička je teď jeho a ty jsi můj,“ upřela na něho své jasně modré oči.
Zatímco mu rozepínala jeden knofliček za druhým, pomalinku jí vyhrnoval šaty. Vypočetl rychlost tak, že v okamžiku, kdy byl poslední knoflíček zdolán, měla šaty vyhrnuté až k pasu a Jakub mohl za gumu punčoch zaháknout své prsty.
Spustil se na kolena a začal jí punčochy pomalu stahovat.
Posadila se na opěradlo křesla, aby mu usnadnila tu operaci a zatímco ho nabádala: „Opatrně, Kubo, ať mi je nezničíš,“ nechala kolena trochu od sebe, protože si v tom okamžiku náramně přála, aby viděl její světlé, minimalistické kalhotky. Chtěla ho provokovat. Zřejmě ani netušila, že toho není vůbec zapotřebí.
Se zaujetím pozorovala, jak Eva rozepíná kalhoty Markovi a pomalu mu je sundává. Její úzká sukně od kostýmku už ležela na zemi vedle nich,
Marek nezahálel, spěchal jako obvykle, pomyslela si. Fascinovala ji mohutnost Markova kůlu, který napínal těsně před Eviným obličejem jeho slipy. Malinko Evě zazáviděla. Představila si, že ta jeho krása vyskočí ze slipů ven a že by se s ní pomazlila. Vybavila si ten božský pocit, kdy jí Markův vysoustružený nástroj vyplňoval. Cítila, jak začíná vlhnout. Její punčochy byly dole a opatrně odložené a z jejího pozorování ji vytrhnulo, když ucítila Jakubovy prsty opatrně přejíždět sem a tam po svých kalhotkách. Vrátila se do reality.
„Hmm, to bylo příjemný, Kubo, k tomu se vrátíme,“ a nahlas dodala: „Ale co kdybych pomohla teď zase Markovi a ty Evě? Byla by teď chvilku tvoje. Co na to ostatní?“

Eva, která už vstala, se objímala jednou rukou s Markem kolem pasu a druhou rukou ho hladila přes slipy, zatímco on prstem protlačoval její punčochy na tom správném místě. Oběma to evidentně dělalo dobře a nenasytně se líbali.
„Nejsem proti, ale nech eště minutku, ať se Eva s Márou trošku navzájem potěší. Má strašně ráda dlouhý předehry, takže nesmíme spěchat, Pavlínečko.“
Než mohl kdokoliv odpovědět, začal se s ní líbat, což s nadšením opětovala. Po vzoru Marka zajel rukou Pavlínce pod šaty a začal přejíždět po její kundičce dosud uvězněné v kalhotkách. Blaženě zavrněla.
Neomylně ucítil, že kalhotky jsou nádherně vlhké a protože si už před tím všiml, že nejsou nikterak rozměrné, nedalo mu žádnou práci vklouznout prstem pěkně ze strany pod ně.
Neměla pod nimi ani chloupeček, což byl rozdíl proti minulému týdnu, kdy znaleckým okem ocenil dokonale střižený trojúhelníček černých kadeří.
Když ucítila, jak jeho ukazováček vklouzl hlouběji mezi její stehna, zhluboka se nadechla a zadržela dech. Rukou na oplátku zajela za pásek jeho kalhot. Ucítila ve dlani hebkost jeho stojícího ptáka.
„Ty jo, je úžasnej, už se na něj těším,“ zašeptala mu do ucha.
Chvilku se navzájem dráždili. Jakub byl vzrušením bez sebe, když cítil tu mladinkou hladkost. Cítil, že má mokré i další dva prsty.

„Tedy, Pavlínko, to je neskutečný, jak je bez chloupků hladká a nádherně vlhká, strašně se těším, až jí uvidím a třeba i ochutnám,“ šeptal jí vzrušeně, aby jí oplatil její lichotku.
„Evě vždycky trvalo o poznání déle, než byla připravená,“ porovnával si v duchu obě krásky. Začal vnímat, že se Pavlíně zřetelně zvětšil poštěváček.
„Udělala se ti na něm kapička. Nádherně se rozmazává. Tohle nádherný hraní s Markem většinou ani nestihneme,“ šeptala mu dál, čímž narušila proud jeho myšlenek.
Přerušil hraní a tak, aby to viděla jen Pavlína, olízl si s blaženým úsměvem mokré klouzavé prsty.
„Tohle máš rád?“ zašeptala mu do ucha.
„Šíleně, když jsem ucítil, jak jsi mokrá, přemejšlel jsem jen o tom, jak asi voníš a chutnáš. A je úžasný, jak se ti zvětšil ten hrášek. Nemůžu se dočkat, až to zkusím,“ šeptal jí zpátky, ale oba pozorovali, jak Eva zkušeně dráždí Marka otvorem v jeho slipech.
„Tak to se těším, taky mám lízání moc ráda,“ špitla do ucha Kubovi. „Abys věděl, tak Mára ho dost vodbejvá,“ snažila se Jakuba inspirovat.

Jakub měl situaci pod kontrolou, i když jím vzrušení doslova lomcovalo, takže nahlas se ozval.
„Vážení, trošku mi z vás vyschlo v krku, promiňte, ale musím se trošku napít,“ zahlásil nahlas a pustil Pavlínku z náručí.

Jeho příkladu následovali i ostatní. Eva to nevydržela, přitiskla se k Pavlínce a zeptala se jí potichu: „Líbí se ti to takle, Pavlí?“
„Strašně moc, mami, je to šíleně vzrušující. Já byla pomalu hotová, už když jsem viděla Marka, jak ti mačká ty tvoje nádherně veliký prsa a jak ti to dělalo dobře. No a když jsi mu pak zasunula ruku do slipů a von ti jí projížděl přes ty punčocháče, tak jsem úplně tekla. Jakub si toho samozřejmě všimnul. A tobě se to taky takle líbí, že se na vás díváme?“
„Jo, taky,“ vydechla Eva, „ale taky se musíš věnovat Markovi. Nebo nechceš? Já byla úplně hotová z toho, jak mě Marek hladil a jak vy jste se na to občas podívali. No a taky jsem si vás všimla, jak ti Kuba zajel pod šaty. Jaký to bylo? Určitě si volíznul prsty, že jo? To von dělá skoro vždycky.“
„Já myslela, že omdlím, mami a úplně jsem cítila, jak se třese, když jsem ho zase hladila pod těma kalhotama já. Jasně že si je volíznul. Nejni von tak trušku čuně? Ale teď si zkusím chvilku zahrát s Márou, ale jen chvilku, s Kubou je to tak nějak jiný, hrozně se mi to líbí. To, jak mi to dělal prstem pod šatama, Já fakt myslela, že se počůrám vzrušením, eště když sem viděla, že se na to Marek dívá. Možná je to tim, že ste u toho s Markem byli. Já nevím, jaký by to bylo jen s nim.“

„Taky mě šíleně bralo, když ste se na nás koukali. Je to nádherně úchylný, takhle si hrát před váma,“ horečně šeptala Eva.
„Dámy, přestaňte si tam šeptat nebo si budeme myslet, že nás pomlouváte,“ přerušil je Marek.
„Je tady někdo, komu se dnešní odpoledne nelíbí?“ zeptal se Jakub.
„Snad už teď ne,“ se spokojeným úsměvem pozvedla číšku s vínem Eva.
„Hezky nám hrajou, ale já nejsem žádnej tanečník, tak radši poď na chvilinku sem ke mně,“ vztáhl Jakub ruce po Evě.
„Jsi muj miláček,“ přivinula se k němu a chvilku se s ním líbala. Dělalo jí dobře, když jeho ruka potěžkávala její plná ňadra. Věděl, že má hedvábnou blůzku s jediným knoflíčkem vzadu na šíji. Šikovně se mu podařilo jej rozepnout.
Zvedla ruce, aby jí mohl pomalu blůzku přetáhnout přes hlavu a na oplátku ho rychle zbavila kalhot od obleku.
Vystoupil z nich, posadili se spolu na kanape, a Jakub si hrál s jejími prsy. Podprsenku jí nechal, ale byla hluboko vykrojená, takže mohl košíčky posunout níž, takže její obnažená prsa nádherně vynikla a laskal její bradavky.
Na oplátku nechala zmizet svou ruku v jeho slipech a prováděla tu nejněžnější masáž jeho báječného pyje a velkých kulek. Věděla, že to miluje.
Měla hlavu opřenou o jeho rameno a mazlení si užívala, ale pak její pozornost upoutali Pavlína s Markem. „Podívej, připadaji ti bejt úchylný?“
„Vůbec ne, sou nádherný a mají se rádi. Pavlínka vypadá v těch tenkých kalhotkách a podprsence jako ze žurnálu, ale je mnohem hezčí než modelky. Po mámě. Byl bych jí ty šaty nejradši sundal sám. Nevadí ti to?“ šeptali si navzájem.

„Ne a viděls, jak vystřelil z těch slipů? Tedy, vona mu dává tak hezký pusinky! Taky tě to tak vzrušuje to vidět? Ale je šílený, že sou to moje děti. Nevadí ti to?“ trochu se strachem v hlase se znovu zeptala a podívala se pátravě na Jakuba.
„Vůbec ne, vy prostě k sobě takle patříte, lásko. Já myslím, že teprve tim milováním je ten váš vztah tak báječnej. Jsi skvělá a máš báječný dvě děti. Jsou to hrozně fajn lidi. Voba. A to že se mají rádi tak moc zrovna voni dva, to se holt někdy stane. Nebo ty a Marek. Mně to příde bejt taky úžasný, nádherný. Dovopravdy. Buď ráda, že je to tak vopravdický. Ale Pavlínka bude určitě chtít někdy s váma. To je mi už dneska jasný. Nebude to vadit tobě? Ale musím ti sundat punčochy a pak dám si zase pauzu na vínko a ty se zatím dívej.“
„Vypadám jako úchyl, ale strašně se mi líbí, jak se mají rádi. Chtěla bych vidět, jak jí to Marek dělá, věříš mi to? Jsem fakt úchylná. A vůbec mi to nebude vadit. Budeme mít někdy Marka spolu nebo von nás,“ šeptala, když se nadzvedla, aby jí opatrně mohl punčochy sundat.
Odložil je stranou, spustil se na kolena roztáhl ty její, odhrnul její oblíbené krajkové kalhotky a opatrně jazykem olíznul její štěrbinku ozdobenou nahoře trojúhelníčkem tmavých chloupků. Cítil její nádhernou slanost a jemnou vůni a jasně si uvědomoval, že teď je zase pozoruje Pavlína s Markem.
Chvilku si to blaženě vychutnávala a pak ještě potichu dodala: „Ale tobě nemám jak to oplatit, lásko, aby to to bylo fér.“
„To neřeš, Evi. Bože, tohle bych vydržel tak dlouho, tolik miluju tvojí chuť a vůni, ale pokračování je na Markovi. Evi, já se šíleně těším, že ochutnám Pavlínčinu. Možná bys taky jednou měla. A nejsi úchylná, taky se těším, že tě s Markem uvidím. Sou voba krásný,“ mrkl na ní a pomalu se zvedl.

„Ty jsi někdy hrozně pitomej, to se přeci nehodí, abych ji ochutnala,“ zatahala ho za vlasy Eva. „Víš, jak je šílený, že nás mladý pozorujou, jak tady mám nestydatě roztažený nohy a ty mi jí lížeš? Ale šíleně mě to vzrušuje. To, že se na nás dívaji. To já vůbec nevěděla. Klidně by se mohli dívat zblízka, vůbec by mi to neva. Je to fakt asi úchylný.“
Pak ale sevřela nohy a nahlas zahlásila: „Pauza na vínko?“

Všichni se na chvilku posadili. Pánové už jen ve dmoucích se slipech a ponožkách, dámy v kalhotkách a podprsenkách, které toho ale spíše více odkrývaly, než zakrývaly, zejména pak Evina, protože ponechala svá nádherná, plná ňadra se zvětšenými bradavkami venku z košíčků, tak jak je vyndal ven Jakub.
„Tak ještě jednou,“ ptal se Jakub: „kdo chce už jít domu? Nebo se tady všem líbí? Pavlínko?“
„Nechci domu, Kubo, teď chci tebe, ať taky ty dva vidí,“ smála se Pavlína.
„Evi?“
„Taky ne domu, Pavlínce jsem přeci slíbila, že jí splníme přání,“ mrkla na Marka.
„Marek?“
„Žádný domu! Mám tady eště dneska hroznou spoustu práce, že jo? Nebo se snad pletu? A nemůžu se dočkat, až vysaju ty tvý trčící špuntíky, mami. Nevadí ti, že jsem ti teď tak řek?“

„To se hodí jen když jsme my dva spolu,“ zaškaredila se Eva, ale svá prsa vypnula směrem k Markovi, aby bylo jasno, že jeho přání je předem vyslyšeno.
„Holky, přiznám se vám, že fakt teď nevím, jestli se mi pod těma vašima kalhotkama víc líbí ta nádherná Pavlínčina čárečka nebo Eviny chloupky, co vobojí tak nádherně přitahuje moje, ale i Markovy oči, jak sem si všimnul.“
„Teda, Jakube, ty jsi fakt zvrhlík, ale aspoň upřímnej,“ smála se Pavlína.
„Ukažte se, holky! Koukněte, jak nám tady trčí naše stany! To máme z vás,“ přidal se s uvolněným smíchem Marek.

Obě se zvedly, vyzývavě zapózovaly, ale pak se Eva obrátila k Markovi.
„Pojď radši sem ke mně,“ vztáhla k němu ruce se širokým úsměvem.
Jakub se zvedl, udělal jim místo na kanapi a přesunul se k Pavlíně do křesla, kde si ji posadil na klín. Líbal ji ze strany na šíji, něžně laskal její ňadra a vychutnával si tvrdé bradavky, které napínaly tenoučkou krajku její podprsenky.
Pavlína nechala ruku položenou na jeho slipech a jen špičkami prstů opatrně přes jemnou látku hladila jeho žalud, kroužila po něm svými štíhlými prsty a občas jej opatrně stiskla. Společně pozorovali Evu s Markem.

Eva zatím opatrně stáhla Markovi slipy a on ji šikovně zbavil podprsenky. Chvilku objímala jeho žalud svými rty a masírovala celý jeho kůl velice rychle svou zkušenou rukou.
Jakub s Pavlínkou zachytili její letmý pohled, aby se ujistila, zda se dívají a zároveň pátrala po jejich aktivitě.
„Má neskutečně nádherný prsa, na to že je jí už přes čtyřicet,“ pošeptal Jakub Pavlíně.
„Líbí se ti víc než ty moje?“ zeptala se ho se zájmem.
„To ne, ty je máš zase dokonale pevný a nádherně tvarovaný. Vidíš, jak Márovi neskutečně stojí? To ho má pokaždý takovýho? Strašně se mi líbí, jak mu to dělá pusou.“
„Díky za pochvalu, a skoro pokaždý. Je neskutečnej, ale zatím sem to nemohla porovnat s nikým jiným. Snad dneska?“
„To bych moc rád, ale eště počkej, už jí sundává kalhotky. Byla úplně mokrá, stejně jako ty. Chceš vidět, jak jí ho tam dá?“
„Šíleně, děsně mě to vzrušuje. Já nevěděla, že sem úchylná eště i takhle.“
„To sme na tom všichni stejně, neboj. Možná jsi slyšela jak Eva říká, že jí děsně vzrušoval pohled na vás i to, že jste se na nás s Markem dívali. Ty, jo ten tam vklouznul jako po másle a úplně celej. Já nepochopím, kam se do vás, vy štíhliny, může vejít. Mně z toho úplně brní.“
„Já to cejtím,“ zasmála se Pavlína.
Byla vzrušená nejen z toho, na co se spolu dívali, ale i z úžasné hry Kubovy ruky na svých ňadrech a jeho prstů na své kundičce pod kalhotkami.
Už chvilku před tím si poposedla a poroztáhla nohy hned, jak ucítila, že se jeho ruka posunula dolů. Sama mu teď pod slipy intenzivně hnětla jeho kůl a zároveň ostře vnímala, jak do ní zajíždí jeho ukazováček.

Chvilku nic neříkali, jen poslouchali hlasité Eviny vzdechy a pozorovali, jak sedí na kraji pohovky s roztaženými koleny a nad ní v šikmé poloze stojí Marek rukama zapřený o opěradlo gauče s nohama mírně rozkročenýma a nataženýma dozadu a provádí poctivé kliky. Jeho nádherný úd mizel v hlubinách Eviny studánky a celý nablýskaný se vynořoval. Eva mu jemně rukou pomáhala nalézt ta správná místečka.
Jakub pozoroval její tvář plnou soustředění, jak si se zavřenýma očima vychutnávala Markovu atletickou činnost. Co chvíli ale oči otevřela a opět zachytávala pohledy Jakuba i Pavlíny. Bylo zřejmé, že ji vzrušuje to, jak ji pozorují.

„Pojď pudeme vedle, Pavlínko, nechceš? Voni za náma určitě přídou.“
„Jo, poď, tohle může trvat eště dlouho. Já ho znám, to mi věř, ale je neskutečný vidět, jak ty jeho kulky pleskaji o její prdelku,“ zasmála se potichu, aby nerušila ty dva náruživce.
Zvedli se.
Marek si toho všiml, zpomalil a přestal, pomohl Evě vstát, ale okamžitě si ji zvedl jako pírko, nabodl na svůj oštěp a spěchal s ní do ložnice.
Padli na postel, Eva ho objala svýma nohama a Pavlíně s Kubou se naskytl pohled, jak Marek divoce přiráží a ona to opětuje stejnou měrou, jak její šťávičky vytékají malinko ven a prsa se jí pohupují v divokém rytmu jejich vzájemných přírazů.

Pavlína na nic nečekala, stáhla bleskově Jakubovi slipy, vzala do úst jeho tvrdý pyj, který si v ničem nezadal s Markovým a rty dráždila jeho napětím nablýskaný žalud a rukama něžně hnětla jeho varlata. Rozepnul jí podprsenku, po chvilce ji zvedl a rychle zbavil kalhotek on jí. Zatlačil ji na širokou postel vedle Evy a začal se jemnými polibky blížit od kolen po mírně rozevřených stehnech k její dokonale vyholené kundičce.

Marek zastavil své úsilí a překvapením vydechl: „Pavlí, ty jí fakt máš úplně celou do hladka! To je taková krása! Tos mi eště nikdy takle neukázala. Podívej Evi!“
Eva Marka malinko odsunula, posadila se a s ohromným zájmem sledovala, jak Jakub svými polibky dosáhl přesně těch míst, o nichž se tak pochvalně právě vyjádřil Marek. Pozorovala, jak si Jakub poroztáhnul její štíhlá stehna, jednou rukou si nadzdvihl její pánev a jazykem Pavlínu projížděl od zadečku až nahoru k poštěváčku a sázel pusinky jednu vedle druhé do těsného okolí její doširoka rozevřené růžové štěrbinky.
Fascinovaně hleděla na to, jak Jakub občas vysaje okolí hlaďounké štěrbinky a jak při tom ze sebe Pavlína vyrazí hluboký vzdech. „Tedy, Marečku, líbí se ti to takle zblízka pozorovat Pavlínu, jak je nádherná?“ zeptala se potichu, aby nerušila, ale slyšeli to všichni.

Marek si přitáhl Evu k sobě, takže seděli vedle sebe, něžně jí promačkával ňadro a šeptal: „Já snad budu z tohohle stříkat, mami, to je neskutečně vzrušující.“
Eva uchopila jeho trčící úd a něžně ho hladila.

Ze svého úhlu viděl, že Jakub si navlhčil jejimi šťávičkami palec a opatrně s ním kroužil kolem jejího zadečku a snažil se ho jemně zatlačit dovnitř. Upozornil tiše Evu.
„Podívej, jak jí vzrušuje ten jeho palec. S každým jemným stiskem vydechne. Tys mi neřekla, že by se ti něco takovýho taky mohlo líbit.“
„Pak to můžeš zkusit, Jakub to dělá nádherně, to já vím. Pavlína už z toho bude taky hotová, dívej!“ šeptala mu, aby nerušili Kubu s Pavlínou.

Kuba totiž věnoval maximální pozornost Pavlíninu poštěváčku a jeho prsty zkušeně kroužily uvnitř její studánky a hledaly bod G. Její vzdechy nabíraly na intenzitě a nakonec se s hlasitými výkřiky zakousla do své ruky a vzepjala se v ohromující křeči.
Jakub ještě chvilinku něžně pokračoval, potom se přesunul k ní nahoru, hladil a jemně mačkal její nádherná ňadra, vysával její třešinky a tiše zašeptal: „Ještě chvilku takhle, a potom si dáme vínko. Máme spoustu času.“
Posunul se ještě o kousek výš a nechal svůj tvrdý úd před zraky Marka a Evy velice pomalu vklouznout do zmáčené Pavlíniny studánky. Vychutnával si chvíli, jak opatrně vniká celý dovnitř její nádherně těsné kundičky a vychází zase ven, chvilku si oba ten pocit užívali a potom hru ukončil, položil se vedle Pavlíny na bok, odhrnul jí vlasy z tváře a zeptal se: „Bylo to hezký, Pavlí?“

Otevřela oči, přejela pohledem všechny tři a vydechla: „Nádherný! Asi si tu přestávečku všichni zasloužíme. Budeme pak eště spolu Kubo nebo chceš radši Evu?“
„Vobě ste úžasný, takže radši nic neříkám,“ zasmál se Jakub.
Všichni už stejně věděli, že si vymění partnerky ještě nejméně jednou.
„Líbilo se ti, cos chtěla vidět, Pavlí?“ zeptal se Marek.
„Jo, ale eště chci. Je to úžasný, bejt u toho. A vám?“
„Já znám Kubu takle jen z vlastní zkušenosti, ale vidět vás dva bylo v něčem snad eště víc vzrušující, než to sama cítit,“ přidala se Eva, „ale doušek vínka bych si klidně dala.“

Jakub se zvedl, podal sklenky Evě a Pavlíně, které ho do obýváku následovaly, posadil se do křesla, ale Evu si pozval k sobě. „Pojď si hačnout ke mně na klín, lásko. Ale ne takhle, pěkně čelem. Ten muj už by se rád přitulil do tý svý kamarádky, víš?“
Eva se poslušně nazdzvihla, klekla si na křeslo, opatrně namířila jeho oštěp ke své kundičce a s dosednutím na jeho klín jej nechala vklouznou dovnitř.
„Tááák, a nic nedělej, hezky se ke mně přitul, vypijeme si skleničku a budeme koukat na Marka a Pavlínku, chceš?“
„Jo, je to takhle moc příjemný posezení.“
„A možná bude i s výhledem. Máš nádherný děti. Nebo sourozence. A šikovný,“ zasmál se Jakub.
„Ale no tak, jdi ty,“ styděla se Eva.

Malou chvilku si všichni něco povídali, aniž se Eva zvedla, dopili sklenky, Marek vzal Pavlíně tu její z rukou, odložil na stůl, položil si jí na pohovku a snažil se najít cestu do jejího lůna pro svůj opětovně zvednutý kůl. Ulehčila mu to tím, že jednu nohu spustila na zem a druhou zvedla na opěradlo a patu zapřela o zeď.
Dvojice na křesle měla skvělý výhled na její doširoka rozevřený, hladce vyholený klín, do něhož se vzápětí zasunul Markův píst a začal odvádět strojovou práci. Na Pavlíně bylo zase patrné rostoucí vzrušení. Její vzdechy nabývaly na intenzitě, Markovy pohyby na rychlosti.

Jakub s Evou prázdné sklenky také odložili, chvilkami pozorovali Marka s Pavlínou, chvilkami se líbali, Jakub se maximálně věnoval i jejím ňadrům a obzvláště jejich hrotům, které už zase nabraly objem a ztvrdly, zatímco Eva se snažila pohupovat v rytmu Markových přírazů, ale ne tak divoce.
„Líbí se ti to takhle?“ tiše se jí ptal Jakub. „Na křesle v týhle poloze jsme to snad eště nezkusili.“
„Jo, je to supr, si strašně hluboko, ná… dhe… ra!“ přirážela pomalu Eva s maximálním úsilím, zatímco Jakub se snažil zvedat pánev proti ní.
„Jo, cítím, že dál už to nejde,“ povzbuzoval jí Jakub a pak dodal: „A líbí se ti Marek s Pavlínkou, jak to teď dělaji?“
„Jo, ale kdyžs to dělal Pavlíně před tím ty, bylo to hezčí,“ šeptala mu Eva do ucha s pažemi ovinutými kolem jeho šíje.
„Tak se přesuneme vedle a uděláme si to taky tak? Chceš?“
„Jo, to bych chtěla, moc, Kubíčku,“ ještě chvilku Jakuba nenasytně líbala, ale když ucítil její šťávičky až na svém stehně, usoudil, že je čas vychutnat si je i jinak.
Zvedl se i s Evou, odnesl ji a položil opatrně na postel.

Marek zatím projížděl svým tradičním stylem Pavlíninu kundičku, ale oba si ještě také potichu vyměňovali názory.
„Líbilo se ti to s Kubou, Pavlí? Mám žárlit?“
„Nebuď blázen, Marečku, miluju tě, ale líbilo strašně moc. Ale když sem takhle vodevřená, tak je to taky supr. Jsi úžasnej, pojď eště, nemůžu se toho nabažit.“

Marek se na chvilku ohlédl, aby viděl Evu s Jakubem.
„Vidíš, co tam dělaji?“
„Jasně, Jakub ho má v mámě úplně celýho a pomalu si to vychutnávaji a eště mu zbejvá čas na její prsa. Je šikovnej. Ale to ty taky. Tohle by určitě každej nedal, co dokážeš ty,“ šeptala polohlasně a trhaně v rytmu Markových přírazů Pavlínka.
Ještě si chvilku během té divočiny lichotili, ale když si Jakub odnesl Evu vedle, Pavlína to přerušila. „Počkej, Máro, já chci bejt u nich. Dneska chci všechno vidět.“

Zvedli se a v objetí zamířili do ložnice, kde na široké posteli Jakub dělal Evě něco podobného, co před tím Pavlíně.

Pavlína postrčila Marka na postel, padnul na záda, obkročmo si ho osedlala a za mírného pohupování pozorovala tentokrát Evu, která se vzepjala do mostu, Jakub ji podpíral pánev rukou zapřenou o loket, rameny rozevřel její kolena, jeho palec si hrál s jejím zadečkem, který teď musel být hladký od šťáviček, stejně jak byl před chvilkou ten její.
Milostné šťávičky se Evě všude leskly až na vnitřku jejích stehen. Pavlína nemohla spustit oči z toho, s jakým zaujetím Jakub Evu líže od zadečku až po poštěváček, jak obrovský poštěváček vysává a dvěma prsty si pomáhá až tam, kam byl schopen jimi dosáhnout. Netušila, že se Evě může až takhle zvětšit.
S rostoucími Evinými vzdechy sama přidávala na intenzitě milování. Marek se snažil s veškerou svou energií přirážet proti ní a drtil jí její nádherně se pohupující pevná prsa.

Eviny vzdechy se změnily ve výkřiky. Snažila se zhroutit, ale Jakub ji nenechal a pokračoval dál, jen teď už něžněji a umisťoval více polibků v těsném okolí její tekoucí studánky. Každý takový polibek doprovázený krátkým silným přisáním byl odměněn hlasitým vzdechem a po chvilce se Eva zhroutila podruhé. Tentokrát ji Jakub nechal schoulit se do sebe.
Když Pavlína zahlédla, jak mezi Kubovými prsty ukapávají na prostěradlo drobné potůčky Eviných šťáviček, které nestihnul vysát, vybičovalo ji to k orgasmu nebývalé intenzity také a její stahy doslova vyždímaly z Markova pyje záplavu semene.
Vyvrcholili jen pár okamžiků po Evě.

Jakub opatrně Evu položil, přitulil se k ní a pozoroval prudce oddechující Pavlínu a Marka.
„Chvilku si odpočineme a pak bysme mohli něco zobnout a pak uvidíme co dál, co vy na to, holčičky,“ zeptal se po chvilce oddechování Marek.
„Jasně, musíš si odpočinout, aby si eště užila Evička a já si vemu na starost Jakuba, ju?“ odpověděla Pavlína a pohladila ho po tváři.
„Už jsem se vzpamatovala,“ jdeme něco malýho zobnout,“ vydechla Eva.
Věděla, že Marek bude potřebovat pár minut na to, aby byl schopen dalšího hraní a ona aby se vzpamatovala a byla schopná ještě nějakého dalšího milování. Bylo jí jasné, že Jakub si nechal své mlíčí pro Pavlínu. S Markem zmizeli v koupelně, aby zlikvidovali tu jeho záplavu, takže Eva mohla Jakubovi sdělit své dojmy v obýváku, kam se nazí přesunuli.
„Tedy asi bych se měla stydět, takovej šílenej orgasmus a před vlastníma dětma. Vlastně dva! To je hrůza!“
„Dyť voni ho měli voba taky jednak ze sebe a jednak z nás. A když jsi ho měla, tak se ti to snad líbilo, ne?“
„Ty si teda! Že se nestydíš takle to rozebírat! Seš jedinej, kdo eště nebyl hotovej. Necháš si to pro Pavlínku nebo budeme pokračovat spolu, Kubíčku?“
„Docela bych si to zkusil s Pavlínou, kdyby ti to nevadilo. To se už asi nikdy nezopakuje. Nezlobíš se?“
„Jak bych se mohla zlobit! Dyť to vlastně tak mělo bejt, Pavlína to tak chtěla, ne?“
„Já vím, ale stejně. Kdybys nechtěla, tak ne, neboj,“ zkoumavě na ní Jakub pohlédl.
„Teď už mi to vůbec neva. Udělej to, jak chceš, ale aby se jí to co nejvíc líbilo.“
„Dám si jeden chlebíček a eště skleničku vínka a pučím tě tedy Markovi, chceš?“
„Já už sem sice úplně vyřízená, ale jo. A myslím, že už nemusíme žádný příchody zaznamenávat. Vypneš to?“
„Já to zrušil už v tejdnu, Evi,“ uklidnil jí Jakub, protože pro jistotu opravdu raději všechna nastavení vynuloval. Nechtěl, aby se o tom mluvilo a záznamy měl zakódované už jen ve svém noteboooku.

Chvilku se jen tiskli jeden ke druhému, ale pak se Eva na něho zkoumavě podívala a dodala.
„Tak to sem moc ráda. Chtěl bys sem chodit někdy taky jen sám s Pavlínou?“
„To přeci nezáleží jen na mně. Jednak by sama musela chtít a jednak by nesměl nic namítat Marek a hlavně ani ty. Ale taky mám doma tu svoji a všechno nejde zvládnout, lásko, tak se nemusíš moc bát. Budeš sem s Markem pořád chodit? Myslím, že byste asi měli, protože je to mezi váma tak hezký, že by byla škoda to ukončit. Nemyslíš?“
„Asi jo, tobě by to nevadilo?“
„Vůbec ne, když teď vidím, že se máte všichni tak strašně moc rádi. Povíš mi, jak to začalo?“
„Jo, někdy povím. Jsi muj miláček. Úžasnej. Nemám jak ti to oplatit.“
„Já přeci podvádím tebe s mojí ženou a ji zase s tebou, lásko. A Marek vlastně tebe i Pavlínu.“
„A kdyby tě Pavlína chtěla, tak to bys měl vlastně tři ženský? A to se na to cejtíš?“
„Kdyby to všechny věděly a kdybych moh, tak určitě, protože jste strašně moc krásný, hodný, laskavý a vůbec. Jenže ta moje by to nepochopila a ty by ses na mě zlobila a to já nechci.“

„Seš normální sexyman. Maniak. Nenasyta. Hrůza, tohle mi přiznat!“ škaredila se na na něho Eva se smíchem.
„Tak neboj, já nebudu. Ale někdy se sem mrknu a třeba tady někoho z vás zase nachytám,“ šklebil se na oplátku na Evu Jakub.
„Jo, to aby ses přidal, viď? Jsi hroznej!“ tahala ho Eva za vlasy, ale zloby v tom nebylo ani za mák.
„Popravdě, kdybyste mě nevyhnali, tak jasně, že jo. Dyť si sama teď viděla, jak to bylo hezký. Ty bys mě vyhnala? A popravdě!“
„Hmmm, víš, že asi ne? Ale vy byste mě voba úplně zničili, protože ste voba stejný šílenci, i když každej trošku jinak,“ docela vážně a bez stopy smíchu nebo ironie odpověděla.
„Já bych ho taky nevyhnala, mami, když vás tak slyším tady mudrovat“ ozvala se Pavlína, která mezi tím vyšla z koupelny, čehož si Eva s Jakubem nevšimli.

„Teda Pavlíno! Po kom jen můžeš bejt taková zvrhlá dračice? To sem si vo tobě až dodneška nemyslela,“ zamračila se na ní Eva. „A eště posloucháš cizí řeči. Že se ani trošku nestydíš!“ Bylo ale vidět, že doopravdy se nezlobí.
„Ale kydybysme sem Kubu pozvali nebo kdybyste ho s Markem někdy pozvali vy, tak by to nebylo špatně. Nebo bylo? Nebo kdybychom se tu někdy potkali všichni?“ nenechala se odbýt Pavlína.
„Kubíčku, já se z ní picnu! Vona je úplně zvrhlá, slyšíš to? Vona snad už vod teď bude myslet jen na nějakej zvrhlej sex! Co s ní mám provést?“ napůl vážně, napůl s úsměvem se Eva obrátila na Jakuba. „A ty bys sem klidně přišel, ne? Ty jsi úplně stejnej zvrhlík.“
„A ty bys mě už nikdy nepozvala, Evi?“
„Ale pozvala by tě a s radostí, že jo, mami?“ vložil se do debaty Marek.

„Vy ste všichni úplně pitomí, ale stejně vás mám všechny ráda,“ vyhýbavě odpověděla Eva.
„Tak pozvala nebo ho mám pozvat já?“ přisadila si Pavlína. Jakub se tou debatou bavil.
„Tak jo a dělejte si, co chcete,“ naoko se urazila Eva.
„Jůů, tak prima, tak já si teď Kubu zvu hned teď,“ smála se Pavlína, vzala Jakuba za ruku a táhla ho do ložnice.
Jakub se bez protestů odtáhnout nechal.
Když se s Pavlínou položili na širokou postel, zeptal se: „A co to třetí přání, Pavlínečko?“
„To si nechám na příště a eště si ho musím dobře promyslet.“

Marek s Evou na chvilku osiřeli.
„Zůstaneme tady nebo dem za nima?“ zeptal se po chvilce Marek.
„Myslím, že dem.“
„A příště?“
„Asi taky,“ zasmála se Eva.
„Ale budeme sem chodit i sami!“
„Jasně, že hlavně sami. A docela se těším, že sami zase někdy budeme.“
„Jsi bezva a miluju tě moc a Pavlínu taky, ale teď už pojď, chtěl bych ji eště jednou vidět.“
„Jo, sme zvrhlý, ale já taky, je při milování nádherná, ale eště chci taky to tvý mlíčí.“

Počet zobrazení: 132

Autor

Navigace v seriálu<< Evička – PavlínkaEvička – Pavlínka – třetí přání 1. >>
4.7 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Čtu to jedním dechem. Prostě skvělé!

Tomas

Tak isto 10/10. Super pokracovanie!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x