Evička – dovolená 4

Toto je 17 díl z 21 v seriálu Evička

Obě slečny seběhly dolů. Jakub s Evou seděli u velkého stolu a něco si povídali, Tereza usazená v rohu ve veliké sedací soupravě se něčemu s Markem a Ivanem hlasitě smála. Pavlína posunula lampičku s vůní ke dvojici u stolu. Zapálila čajovou svíčku, umístila ji mezi ně pod nádobku s roztokem a Andrea udělala totéž na nízkém stolku v rohu, kde byla dvě křesla, jedno dvojkřeslo a jedno sezení, kam se pohodlně vešly tři osoby a kde seděla báječně se bavící trojice a pak se obrátila na Marka.
„Možná bys moh zatopit v krbu. Je to tam všechno připravený. Pěkně se vochladilo a venku leje. Teplo vypadá jinak,“ výmluvně si dlaněmi zahřívala paže, když poprosila.
Doprovodila ho ke krbu a dala mu do ruky sprej s polohlasným komentářem: „Kdyby tu byli komáři, tak tady je něco proti nim.“
Chápavě se na ní zakřenil.

Pavlína se přesunula k notebooku se slovy: „Ivane, máš tam nějakej výběr něčeho romantickýho? Ale aby se na to třeba dalo i tancovat. Heavy metal to zrovna bejt nemusí.“
Ivan se poslušně zvedl, posunul se za ní k přehrávači a pustil se do vyhledávání skladeb.
Pavlína mu nahlížela přes rameno a podala mu druhý sprej s tichými slovy, která zanikla v přívalu hudby.
„Víš, co s tim, tak hlavně nějak nenápadně. Je to proti komárům.“

Ivan s úsměvem pokýval hlavou, ještě párkrát klepnul do klávesnice a když se spustila uklidňující muzika, vrátil se na své místo vedle Terezy.
Marek za asistence Andrey dohlížel na to, aby se oheň v otevřeném krbu rozhořel. Občas zaháněl komáry.

Pavlína přešla k Jakubovi s Evou, začichala nad vonnou lampičkou a pochválila: „Hmmm, docela hezký, příjemný. Je to prej ňáká romantická vůně navozující erotickou náladu. Myslím, že pro vás jako na míru,“ zakřenila se.
Eva s Jakubem ji napodobili.
Jakub konstatoval: „Já na tohle moc nejsem, mně je vcelku fuk, jak to voní. To je spíš pro vás holky, nevím, co by na tom mělo bejt erotickýho,“ pleskl za tu neomalenost Pavlínu žertem přes zadeček.
„Špatný to nejni, ale je to takový trošku vostrý. Doma v obejváku bych to asi nechtěla,“ opáčila Eva. „Ale tady do toho velkýho prostoru je to fajn. Jen jestli nejsi trošku drzá,“ zaškaredila se na Pavlínu, ale pak to vylepšila úsměvem plným porozumění.

Pavlína s uspokojením sledovala, že oba ještě jednou vůni nasáli a přešla do běžné konverzace.
„Tak co, vzpomínáte tady na vaše školní léta?“ a potichu provokativně dodala: „Nebo snad na naše poslední setkání?“
„No tak, Pavlí, vo tom se tady přeci nemůžeme bavit, ty si někdy úplně praštěná,“ plísnila ji Eva.
„Vobojí bylo moc prima, ale tady radši fakt vopatrně,“ s úsměvem opáčil Jakub, kterého při té vzpomínce příjemně zamrazilo.
Eva se na něj mile usmála.

Chvíli si ještě povídali.
Pavlína si posteskla: „Hmmm, ale nedáme v Praze zase ňáký společný setkání? Tady se to asi nedá, to by asi moc nepochopili, což je hrozná škoda,“ provokovala a pak poslala dvojici, ať si jdou zatancovat.
Marek konečně oheň rozdělal a s Andreou se už v rytmu pomalé hudby ploužili uprostřed velkého prostoru v těsném obětí. Neušlo jí, že chvilku před tím Marek vystříkal do prostoru velikou dávku spreje.
„Hmmm, Mára se chce asi vodvázat a nejspíš je zvědavej, co provede Andy,“ usoudila.

Ve stejné době Ivan přivoněl k lampičce u stolu, kde zůstal s Terezou a neurčitě zhodnotil: „Tedy já těm vašim vůním moc nerozumím, ale snad docela dobrý, ne?“
Tereza se ke svíčce naklonila také.
„No, špatný to nejni, ale asi bych si koupila jinou.“
Pak změnila rychle téma.
„Hele, Ivane, prosím tě, pověz mi, co vás to napadlo s Andreou dělat takový věci? Já se jí už ptala, ale chtěla bych to slyšet i vod tebe, když sme tu teď jen sami.“
„No a co ti mám říct? Zkrátka nějak jsme po jedný diskošce šli s Pavlínou k nim do bytu a Andy s Markem taky. Dyť víš, že na rande jsme před tim chodili, ale tohle bylo poprvé, že sme skončili někde v bytě. Pavlína se mi hrozně líbila a Marek Andy taky, a tak sme to nakonec nasměrovali do postele. To ti snad nemusím vykládat, jenže to byl malej byt a nějak se to tak stalo.“
V tu chvíli Ivan přerušil povídání, plácl se do lýtka a se slovy: „Já se z těch komárů zblázním,“ popadl sprej, který před tím odložil na poličku za sebou a nastříkal si nohy od kolen dolů a přidal trochu i na krk.
„Nechceš taky, mami?“
„No, možná trošku. Puč mi to. Nesmrdí to moc?“
„Nejni to tak hrozný. Furt lepší než štípance. Možná si stříkni i na ruce, těch potvor tady lítalo dost.
No a abych to dopovídal, tak víš, že s Andreou se máme rádi a ve všem si celý léta pomáháme a že vona je hrozně moc hezká holka, takže holt se stalo, že najednou sem dal pusu já jí a Pavlína zase Markovi.
Neměl bych ti to asi říkat, ale máte s Andreou takový trošku jiný prsa než většina holek nebo ženských. Toho si všimne každej chlap. Pavlína nebo Eva mají klasický, Pavlína dokonale tvarovaný a Eva pěkně velký.
Vy je máte zkrátka jiný a najednou jsem měl ty její před sebou a už to nešlo zastavit. Prostě jsem vzal do rtů tu její velikánskou třešničku. No a vona mi to dovolila a eště se jí to líbilo,“ přibarvoval Ivan svou verzi těch událostí. „No a pak sme se na chvíli vyměnili, protože to najednou bylo pro všechny strašně vzrušující, něco novýho a vůbec. Najednou sem ji strašně chtěl a všichni vostatní to chtěli taky. I Andrea. Měla bys jí v tu chvíli vidět. Myslím, že tě taky přitahujou neobvyklý věci, takže to snad dokážeš pochopit.
Dyť ste tady tuhle s tátou a Evou taky pěkně zaexperimentovali, aspoň co říkala Andy, a doma máte s tátou taky pěknou sadu hraček.“
Teď se Ivan už pobaveně zasmál, protože viděl, že máma je docela v rozpacích a tváře jí trochu zčervenaly, snad vzrušením z toho, co slyšela.
„Tedy! Ty se nám hrabeš v našich věcech? Že se nestydíš. Nojo, snad bych to i pochopila, když to tak říkáš, ale stejně je to hrozný. A to ste se fakt milovali pak i když ste byli sami? Andrea mi něco říkala.“
„Nojo, když byl Marek na těch kursech a pak já, tak jsme se vo holky navzájem postarali. Moc se jim to líbilo, ale to bych ti taky neměl říkat.“

Terezu ta bezprostřednost a otevřenost ohromila a když si to všechno rychle představila, překvapilo jí, že necítí odpor, ale spíš závist a vzrušení.
Byla by se raději zeptala jinak, ale zmohla se k Ivanovu překvapení jen na: „Jen mi eště pověz, co se ti na těch našich prsou tak líbí, prosím tě?“
„Asi to, že sou takový zvláštně široký a plný, takže se vůbec neprověšujou a vůbec nevypadaji veliký, ale sou. A máte na nich vobě veliký špuntíky a Andy se eště vo dost zvětší, když si s nima hraju já nebo Marek. Vodjakživa sem si představoval, že si s nima hraju. A měl sem problém, aby mi dřív někde na nuda pláži ten muj tajtrdlík nestál.
A jen vo tom mluvím, tak mě to docela vzrušuje. Přiznám se, že po těch zážitcích s Andy mám teď skoro furt chuť tady na pláži brát ty vaše třešinky do rtů. I ty tvý, ale to nesmím nikde říkat. Strašně by mě zajímalo, jestli bys mě nechala a voni by se pak taky tolik zvětšily. Asi sem tě teď šokoval, ne? Ale na rovinu. Hrozně by se mi to líbilo. Tak a teď radši pojď, dem si zatancovat spolu s ostatníma, ten Joe Cocker je hrozně hezkej ploužák.“
Tereza sev rozpacích se evidentně začervenala, ale dál to nekomentovala, vzala Ivana za ruku a vyrazila s ním na „parket“.

Přidali se ke dvěma dvojicím. Ivan si Terezu k sobě přitiskl. Jí to nedalo a po tom přiznání pokračovala v docela vzrušující debatě během tance.
„A to se ti fakt líbily i ty moje prsa? To bys dovopravdy chtěl zkusit i ty moje špuntíky? Dyť už sem přeci stará,“ samotnou ji zarazilo, že se najednou dokáže bavit se svým synem o takových věcech a že říká taková slova, ale ten rozhovor ji začal velice bavit. Vůbec jí nepřišel být nějak úchylný, jen jí každé další slovo víc a víc vzrušovalo.
„No jasně, ty tvý i ty Andreiny. A strašně se mi líbí, že ste vobě štíhlý. Dycky v létě, když sme byli u moře, tak sem koukal po jiných holkách nebo ženských a vy dvě ste byly prostě jasně nejhezčí. A kdybyste nebyly ségra nebo máma, tak bych vás klidně balil, ale to až pozdějc. Jako mlaďas, to sem si na nic netroufnul, byl sem takovej nesmělej moula,“ malinko se zaklonil a podíval se Tereze do očí s trochu vyzývavým úsměvem.

Postřehla tu výzvu a hru přijala.
„Tedy ty si ale číslo! To je hrůza! Že zrovna já mám takhle zvrhlýho syna! To bys jako balil i mě, jo?“ tiše se se smíchem podívala nahoru Ivanovi do tváře a zatřásla s ním.
„No jasně, dyť si přeci pořád krásná! Ale to i ty vostatní holky tady a Eva jakbysmet. Eva by mě taky sbalila, teda kdyby chtěla. Nechal bych se. A všímáš si, jak mě ta představa dostala?“ přitiskl Terezu znovu k sobě, aby ucítila jeho topořící se mužství, protože pochopil, že chemie už jednoznačně působí a že v tom okamžiku jí taková upřímnost docela jistě nevadí.
„Tedy Ivane! Tobě fakt stojí,“ tiše odpověděla a znovu na něho pohlédla.
V očích měla patrnou směs rozpaků a velikého vzrušení. Ivan pochopil, že ještě jedna dávka chemie nebo nějaký další impulz by odboural jak jeho, tak její zábrany.
Rozhodl se, že to teď už nebude dál přehánět a odpověděl: „Radši si pudu pro Pavlínu a ty běž třeba vystřídat Evu nebo se k nim přidej, ale snad je ti jasný, že teď to mám z jenom tebe a z týhle naší debaty. Nejradši bych ti dal pusu, ale v tuhle chvíli radši dáme výměnu partnerů. Třeba potom, co myslíš?“
Když odcházel, opatrně přejel rukou po jejím ňadru a jeho prsty zadrhly o její špuntík. Neměla podprsenku.
„Radši padej pro Pavlínu, než něco provedem,“ ale vzrušeně se na něj usmála.
Neušlo mu množné číslo, které ve větě použila.

Vyzval k tanci Pavlínu a jen co se začali spolu vlnit v rytmu končícího chrapláku N’Oubliez Jamais, vyměnili si svá pozorování.
„Tak hele, na mojí mámu to funguje a na mně taky. Když sem s ní tancoval a něco jí říkal, tak se mi postavil, jak sama teď cítíš a vona byla z těch řečí úplně hotová taky. To bylo jasný. A vůbec se neděsila ani nekřičela. Dobrý ne? A co ty?“
„No, já si všimla, že Tvůj táta s mojí mámou na tom byli dost podobně. Asi třikrát se načuchali tý vůně z misky, na mámě sem to poznala hned a tvýmu tátovi se asi taky začal stavět, a to sem se jen ptala na tu jejich zábavu předevčírem. Zkus si dát taneček s Andy, já prubnu Máru a pak si řeknem.“

Zatímco starší generace se u dalších skladeb ve skupince rytmicky kymácela, něčemu se všichni smáli a vyměňovali si významné pohledy, Ivan zdvořile požádal Marka o výměnu tanečnic a pokračoval v průzkumu.
„Tak, co, ségra, pozorujete s Markem něco? Na mámě je to docela znát. Takový řeči sem vod ní v životě neslyšel. Normálka by se nechala sbalit i vode mně.“
„Marek je pěknej lump. Normálně mi kolem nosu namazal ten blázinec po vopalování. Ten je tim prej napuštěnej asi fakt hodně, říkala Pavla, a pak na nás nastříkal hromadu toho rádoby repelentu. Řeknu ti, že bych se klidně nechala vodtáhnout někam do kouta. Stačí, když řekneš,“ vrhla na Ivana koketní pohled, rychle ho políbila na rty a pokračovala.
„Aby mi to snad nebylo líto, napatlal se tim taky. Myslím, že teď už je všeho schopnej. Teda ty kuličky sou najednou šílený. Chápu Pavlínu, že předevčírem tak vyváděla a potřebovala je dát ven.“
„Jestli chceš, tak si tě támle posadím a vytáhnu ti je. Nebo radši Marek? Nebo snad táta? Přiznej se,“ zašklebil se na ni.

„Si blbej, ale chvilku to eště vydržím. Mrkni na ty tři. Tváře jim hořej, ženský se na tátu lepjej a myslím, že má na kalhotech docela pěknou bouli. A viděla sem teď, jak Marek s Pavlínou jejich směrem naprášili spoustu toho repelentu. Voni sou už mimo a vůbec si ničeho nevšimnou. Myslím, že myslej jen na kalhotky nebo slipy a co mají pod nima.
Víš co, běž k nim a vystřídej tátu. Uvidíš, co dámy. Myslím, že budou pokračovat ve stejným duchu i s tebou, tak bacha, bráško. Svedly by tě natotata nebo ty je, když budeš chtít a už běž,“ vtiskla mu další nádherně vlažný polibek a zářivě se na něho usmála.
„Jasná zpráva, budu vopatrnej a nenechám to dojít úplně nejdál, ale vopatrně i ty, Andy! Víš, že bych tě strašně chtěl? Já když vidím, že nemáš podprdu, tak se mi normálka staví pokaždý a teď úplně. A máma jí nemá taky, sáhnul sem si, abys věděla a nechla mě. Zkus si ho!“ a snažil se nenápadně posunout její ruku ke svým kraťasům.
Plaše se rozhlédla, ale pak jí sama přitiskla.
„Ty, ten je jako šutr. Já sem z toho úplně hotová. Radši bysme fakt měli dát pauzu. Běž k těm dvěma ženským a nějak je zabav, ale nepřežeň to, radši je pošli chvíli sednout. Pokecám s tátou. Sem na něj šíleně zvědavá.“
„Nekecej, že jen pokecáš. Že deš zkusit, co snese? Je mi jasný, že ho deš provokovat a zkoušet, jestli bude mít ňáký zábrany a doufáš, že žádný mít nebude, “ pošťuchoval ji Ivan.
„Si blbej, padej! Mně je zase jasný, že ty deš votestovat, jak to funguje na Evu a mámu,“ smála se Andrea, takže Ivanovi bylo jasné, že něco chystá.

Pavlína ve stejné době navigovala po parketu Marka a společně se snažili nenápadně aplikovat repelent.
„Fuj, tady to už smrdí tim sprejem, to je hrůza. Stačilo, Máro, nebo si toho všimnou. Ale mrkni na ně. Sou pěkně rozjetý a kdybysme tu nebyli, tak už je má Jakub vobě v posteli nebo támle na tom kanapi,“ srdečně se bavila situací.
„No, kdyby tady nebyly voni, tak už má v posteli tebe i s Andreou, to se vsadím a nemusel by se ani moc snažit, protože byste si ho tam samy zatáhly,“ rozesmál se potichu Marek a pokračoval: „Myslím, že je čas dát trošku pauzu a zařadit společenskou konverzaci. Andy má ty kuličky a myslím, že by je nejradši už vyměnila za něco pořádnýho. Představuju si, že bych tě šoupnul támle do jednoho křesla a normálně tě tady přede všema vylízal. Sem teď nadrženej jak stepní koza,“ říkal jí tiše do ucha, ale pak se zaklonil a rozesmál se nahlas, snad aby zakryl své skutečné myšlenky.

„Nechala bych se vod tebe vylízat hned, ale chvilku musíme vydržet. Abys věděl, Ivan a Kuba lížou hravějc, mají citlivý prsty a hrajou si dýl,“ přitiskla se k němu a zálibně nenápadně pohladila jeho zřetelnou bouli na kraťasech.
Když si všimla, že je její upřímností zaražený, utěšila ho: „Ale neboj, nikdo nemá takovou báječnou výdrž, jako ty a k tomu se jen tak nedopracujou. Vůbec by mi nevadilo, kdybys jí tady teď předved. Aby viděli.“
Vrhla na něho další koketní úsměv, ale pak změnila téma.
„Andy se vůbec nedivím. Tuhle to bylo v kombinaci s tou chemií úplně šílený. Já už pak nemohla myslet na nic jinýho a chtěla sem kohokoliv z vás dvou, ale hlavně aby už byly pryč. Byla bych si je vytáhnula i sama. Chudák Andy,“ zasmála se.

„Hele Ivan jde k ženským a Jakub tancuje s Andy. To sem zvědavá, ale radši bych si šla už sednout a něčeho se napila. Bude lepší výhled a třeba tam v koutě eště stihnem něco rozprášit, než přídou i vostatní.“
„Máznul sem Andy na nos a pod nos ten tvůj volejíček. A sobě sem musel taky. Normálka mi už teď začíná brnět a radši bych si tě někam zatáhnul.“
„Tak mi taky mázni a třeba nějak mázneme i mámě a Evě a bude cirkus. Akorát, že nevím jak to navlíct, ale dem do křesla. Vemu si tam ňáký pití.“

Ivan se chvilku před tím družně přitočil k Evě a Tereze a začal jim nepokrytě lichotit.
„Tedy dámy, vypadáte naprosto báječně v těch vašich lehkých šatech. Spíš jako mladý slečny. Eště, že Marek zatopil, venku leje a je chladno. Pěkná bouřka. Smím vám dneska říkat „holky“? Nebo dokonce jménem?“ vzal obě kolem pasu, a v rytmu dalšího pomalého kousku se s nimi pohupoval.
Objaly ho stejně tak, každá ze své strany.
„Tedy Ivane, ty si příšernej lichotník, ale mně to dneska neva. Mám supr náladu, jen nevím, jestli je to tim apertivním ouzem, pivem k tomu barbecue a pak tou digestivní skvělou brandy nebo tou atmosférou tady, ale klidně mi tykej. Já sem prostě Eva. Pusu na tykání?“
„Jasně, díky, Evi!“
Bez okolků se před zraky Terezy přisál k Eviným rtům a lehce zespodu vyzkoušel tvar jejího velikého ňadra.
Když se odtrhl, trochu v rozpacích, ale se širokým úsměvem na něho pohlédla.
„Tedy, to bylo na tykání úžasný!“

„Já sem z vás dneska úplně hotovej, holky. Já nevím, jestli je to tim, že ste nás tuhle všechny načapaly vlastně hlavně tedy mě s Andreou a Marka s Pavlínkou, nebo Andy zase vás, ale to je fuk. S mámou sme si vo tom před chvílí povídali a když sme se k sobě při tanečku přitiskli, normálně sem byl vzrušenej, jak puberťák.
Asi to taky bylo tim, že se mi hrozně líbí její a Andreiny prsa a že vobě tady chodí bez podprsenky. No a vo těch tvých nejni třeba mluvit, ty sou boží, akorát, že sou teď schovaný,“ pochválil Evu a než stačila Tereza cokoliv říct, vzal jí vítr z plachet.
„Vobě ste prostě nádherný. Že ti můžu dneska říkat jménem, mami? Taky pusu na to?“
Nečekal na odpověď a předvedl to samé, co před okamžikem s Evou včetně letmého, ale dost výmluvného pohlazení jejího ňadra. Prstem přitom zakroužil kolem špuntíku, který bleskově zpevnil a jasně napínal její lehké letní šaty.

Eva se k němu přitiskla a vydechla: „Tedy, Terčo, ty máš tak úžasnýho, vodvážnýho kluka! Kdyby to nebylo blbý, tak bych ho teď Pavlíně eště přebrala,“ zvesela flirtovala, veškeré zábrany pryč.

Tereza v tom okamžiku nechtěla zůstat pozadu, objala Ivana kolem pasu a flirtovací notu ještě zesílila.
„Je to muj Ivánek a to by vod tebe nebylo hezký, abys ho přebrala svý Pavlíně. A taky co by tomu říkala Andy, že jo, když už ste takový zvrhlící, viď, Ivane? A klidně mi dneska jménem říkej. Je to takovej divně hezkej vzrušující večer. Ta pusa byla krásná, takovou sem eště nedostala,“ pletla páté přes deváté Tereza.
Ještě stále cítila žhavý dotek jeho prstu. Uvědomila si, že to bylo něco nádherného, pochopila to jako Ivanovo sdělení, že se mu doopravdy líbí a udivilo jí, že není ani trochu pohoršena. Měla téměř nepřekonatelné nutkání začít ho objímat a líbat se s ním.

„Teda holky! Sem hrozně rád, že vás můžu takle vobjímat a tancovat s váma. Kdybysme tu byli sami, nechal bych se vod vás někam zatáhnout, protože sem asi fakt strašnej zvrhlík, jak tady Terezka říkala, ale dneska se mi prostě šíleně líbíte. Neříkejte, že máte rádi takovýhle zvrhlíky, to byste byly stejný jako já,“ provokoval. „Ale už ten nádhernej ploužák dohrál, tak si pudeme na chvíli sednou a dáme ňákej drink, ne?“

„Jo, to je dobrej nápad. A abys věděl, já jsem dneska taky takovej zvrhlík, takže dneska mám ráda všechny zvrhlíky, co sou tady a třeba by to Pavlína s Andy vydržely,“ zachichotala se Eva a pobavilo jí, že vlastně nikdo neví, jakou vyslovila pravdu. „Ty nejsi zvrhlík, Teri?“
„Já ti nevím, Evi, ale dneska asi taky sem. Je to vlastně supr představa, že sem zvrhlík a že zvrhlíci asi můžou všechno, když to tak slyším, ale hlavně vidím,“ rozesmála se uvolněně, protože jí najednou přišlo být zábavné, kam to flirtování spěje a cítila, že jí to vzrušilo ještě o stupínek výš, ale to už s naplněnými skleničkami zamířili ke křeslům.

Ivan Terezu ještě na okamžik pozdržel a zašeptal jí do ucha: „To je hrozně moc dobře, Terezko, já strašně zbožňuju zvrhlice.“
Podívala se na něj úkosem.
„Tedy, kdyby všichni věděli, jaký sme a co tu říkáme,“ mrkla na něj spiklenecky a vzápětí se posadila na dvojsedačku.
Ivan si přisedl k ní a objal jí kolem ramen. Nechala se a tiše ještě dodala: „Hrozně mě to dneska všechno baví.“
Úsměv, kterým svá slova doplnila, téměř vylučoval jakékoliv pochybnosti o tom, co tím myslela.

Eva seděla vedle nich na trojsedačce, Marek na druhé straně a Pavlína se rozvalovala v křesle vedle Marka.
O něco později se u širokého stolku zastavila Andrea s Jakubem, ale ještě před tím si při tancování dlouhou chvíli povídali.
„Tedy tatí, koukám, že máma s Evou sou pěkně rozparáděný. Že ty bys radši s nima zmizel třeba někam nahoru hned teď, kdyby ti to nebylo blbý?“
„Andy, tedy takovýhle řeči! Kde se to v tobě bere? Dyť si byla taková slušná, skoro zakřiknutá moje holčička a teď takle vyvádíš a eště takový řeči,“ snažil se moralizovat Jakub.
„Jen se nedělej, eště teď máš bouli na kalhotech z toho, co ste si tam povídali,“ nebojácně ťukla prstem přesně tam a rozesmála se, když viděla jeho údiv.
Najednou mu došlo, že Andrea už zřejmě dlouho není ta malá holčička, ale v otázkách sexu to je divoška, podobně jako Pavlína nebo Eva, či občas i jeho Tereza.
Cítil, jak mu jeho chlapík ztvrdnul.
„A ještě je i provokatérka, je to blázinec, ale normálka se mi postavil. Z mojí dcery!“ pomyslel si.
Koneckonců to, co dnes nebo předevčírem viděl, bylo jasné. Změnil tedy strategii.
„No a přiznej se. Ty bys radši nebyla teď někde s Markem?“
Překvapila ho ještě jednou.
„Víš, že ani ne? Abys věděl, Pavlína mi dneska dala na vyzkoušení takový ty kuličky. Doma máte s mámou podobný, akorát v jiný barvě. A spoustu dalších zajímavých věcí. Někdy bych si je vyzkoušela. Bála sem se na to zeptat, ale teď už snad můžu.“
„Tedy, Andy! Já sem normálně v šoku. Ty bys to snad chtěla zkoušet s Ivanem? Nebo si to pučovat na rande s Markem? Nebo jak? Tohle by se asi pučovat nemělo.“
Napadla ho v tom okamžiku představa, že by všechny ty hračky sám vyzkoušel se svojí nádhernou dcerou. S Terezou je to občas náramně bavilo. Její obrázek s blond vlasy rozhozenými na polštáři a s rukama přivázanýma ke konstrukci postele mu proběhl před očima.

Netušil, že to už nedávno zažil Ivan. Cítil, že se mu zrychlil tep, ale po nějakém studu nebylo ani stopy.
„Jo, třeba s někým z nich. Ale ty kuličky už tam mám nejmíň hodinu a potřebovala bych je vyndat. Kluci by se mohli přetrhnout, kdo mi s tim pomůže, ale Ivan se baví s mámama a Marek s Pavlínou. Docela by mě zajímalo, co jim brácha říká. Mají teď úplně jinou zábavu a nechtěla bych jim jí kazit.“
„Já se z vás picnu, to jako, že kdybys jim řekla, tak byste teď šli nahoru a ty by sis to vod někoho z nich nechala vyndat? A hned pak si to s nima zkusila s oběma?“
Hlasitá skladba skončila a nahradil ji ploužák. Andrea se přitiskla k Jakubovi a potichu pokračovali v dialogu.
„To by bylo blbý, dyť se teprve začínáme bavit a mrkni na Ivana. Myslím, že je po tobě a že sou z něj dámy úplně na větvi,“ rozesmála se mu u ucha, protože věděla své. „Umí bejt neskutečně šarmantní a zábavnej. No a ty kuličky bych si teď klíďo nechala vyndat támle v tom křesle. Stejně chodíme na pláž všichni nahatý. Přiznám, že mě šíleně drážděj. Jak dlouho to s nima vydrží máma? Já už to asi nedám.“
„Teda, ty si expert, Andy! Na tohle se ptát! Ale trošku máš pravdu. Stejně se na pláži celej den povalujeme nahatý. Abys tedy věděla, tak máma podle toho, jak kdy. Někdy taky jen dost krátce, někdy je má celej večer.“

Přitiskla se a pomalu smyslně houpala svými boky přilepená k němu. Věděla, že už je na hraně a že za chvilinku udělá skoro cokoliv, proto mu do ucha šeptala.
„Nechtěl bys trošku převést a pozlobit kluky a vyndat mi je támhle v tom křesle? Aby viděli? To by zírala i Eva s mámou, přestože se lepí na Ivana a je jim fuk, co si kdo myslí. Já zírám, kde se to v tý mámě bere. Nebo že Eva je taky takový číslo,“ potichu se smála.
Představa takové exhibice jí vzrušila tak, že cítila dole silné pulzování a hned proto odvážně pokračovala.
„Úplně cítím, jak si tam dole ztvrdnul a přiznám se, že z představy takovýho divadla sem úplně hotová. Zkusíme je pobavit? Nebojíš se?“
„Ty si šílená intrikánka. A exhibicionistka. To sem fakt netušil. Jak sem to tak pozoroval, tak sou tady všichni pěkně nažhavený. Víš, co by to mohlo spustit, holka?“ ta myšlenka ho už zcela pohltila.
Najednou věděl, že teď nechce zkusit nic jiného.

„Myslím, že si to dokážu představit. Viděl si snad támle Pavlínu s Markem, co dělali před chvílí, ne? Nebo se mrkni na Ivana. Eva s mámou se na něj při tom tancování tak lepí, že to už žádnej tanec nejni a ani nechci vědět, co jim von říká. I když vlastně, chtěla bych. Myslím, že si troufá eště daleko víc než já. Tak co, chceš si to zkusit?“
Po chvilce ještě dodala: „Mámě je taky vytahuješ?“
„S mámou je to něco jinýho, měj rozum! Máme z toho zábavu. Je to vobčas zase trošku jiná předehra,“ ale ve skutečnosti už myslel jen na to, jak to udělá.
„Takže nechtěl bys to zkusit? Nebo chtěl a jen si netroufneš?“
„Ty si ale provokatérka. Dyť přeci víš, že to by si chtěl zkusit každej mužskej,“ trochu vyhýbavě odpověděl. „Tobě nevadí, že sem tvůj táta a že by to viděla máma?“
„Mně dneska nevadí nic. A asi nikomu tady. Tak tedy jo?“
„Ty si je chceš před vostatníma nechat vytáhnout vode mě?“

Andreu ta představa vzrušila úplně stejně. Ne snad, že by jí ty zatracené venušiny kuličky někdo prostě vytáhnul, ale že to bude Jakub, její táta a že u toho budou všichni ostatní a k čemu to nejspíš dál povede.
„Ale uvidíš, co pak nastane,“ dodal Jakub.
„Taky tě ta představa tak šíleně vzrušuje? Tedy to, co nastane, nebo to, že bys mi je pomoh dát ven ty?“

Chvilku bez řečí tancovali. Jakub si uvědomoval, že mu vzrušením stojí jako kamenná svíce, což Andrea cítila a bez okolků se k němu ještě víc přitiskla. Nebránil se. Jasně vnímal i její rostoucí vzrušení.
On už byl rozhodnutý a tušil, že ona to ví. Chvíli si to vychutnával a přemýšlel, co odpovědět.
„Ty si fakt hrozná, ale jo, když to chceš slyšet. Všechno mě teď vzrušuje. Vobojí. Začalo to už těma řečma s mámou a s Evou. Voni by chtěly repete toho předvčerejška hned. Jasně, že já taky, to ti teď už po takový debatě klíďo přiznám.“
„Jo a teď by klidně nejspíš to samý chtěly s Ivanem a pak třeba i s Márou. Je ti to jasný?“
„Skoro to tak vypadá. Já nevím, co se to tady děje,“ trochu zaraženě sledoval pětici, která už v tom okamžiku byla rozsazená v sedačce.
„Vidíš Ivana? Normálně položil ruku na koleno mámě a posunul vejš až kousek pod šaty a vona na se něj usmála. Vono jí to dělá dobře. Hele a Eva se přisunula k Markovi, vopřela se vo něj a hladí ho. Teď jí dal pusu na tvář.“
„A viděls, jak před tim při tancování dal Ivan pusu napřed Evě a pak mámě? To je nejspíš z toho, jak si je vobě předevčírem a teď před chvílí naladil ty. My sme v Aténách taky nemluvili vo ničem jiným, než že si večer zopakujeme tu minulou akci. Všichni sou hotový z toho, že vo nás vlastně všechno víte a že ste nás nezabili, takže by chtěli zas. Jasně, že já taky. V tom sme zajedno.“

Zase chvilku mlčeli a Andrea se mírným vlněním boků snažila ještě zvětšit Jakubovu erekci. Svou těsnou blízkost si vychutnávali oba.
Pokračovala: „Tady sou nadržený úplně všichni a já to s těma kuličkama už nevydržím. Dem je vyndat? Já sem skoro hotová z toho, jak ti neskutečně trčí a že se mě budeš dotýkat. Budeš to dělat pomalu? Mám jí teď hrozně citlivou,“ vzrušeně mu dýchala do ucha.
„Ty si šílená, já budu hotovej jen z těch tvých řečí. Chceš je fakt vytáhnout hned?“
„Jo, nejradši bych úplně všechno hned teď! “
„Neprovokuj nebo mi praskne! Ty by ses fakt se mnou chtěla milovat? Asi sem šílenej jako ty, já s tebou teď klidně, abys věděla. No a podívej na ně. Marek se normálně líbal s Evou a projížděl jí prsa a Pavlína mu přitom rozepla zip u kalhot. No a Ivan! Von normálně žmoulá mámě tu její velikánskou bradavku, až jí začala trčet a vona mu za to dala pusu! Ale jakou! Normálního francouzáka. Nedivím se mu, mě se ty vaše velikánský třešničky strašně líbí taky, taky se ti tolik zvětšujou, když se jich někdo hezky dotkne?“
Neudržel se a prstem přejel po jejích šatech, kde tušil její bradavku..

„Mmm,“ tichounce vzdychla a dodala: „Já je mám šíleně citlivý na dotek a Markovi a Ivanovi se to taky líbí. Okamžitě se mi zvětší, ale to snad teď už cítíš, ne? Ten tvůj prst stačil. A teď už i jen z těch řečí a z toho, jak se jí dotknul, je to dost vidět. Taky bys tedy dovopravdy chtěl úplně všechno se mnou hned teď?“ tiše mu odpovídala cestou k sedící společnosti.

Zastavili se před pěticí, která se náramně bavila, ale hlavním tématem byly kromě dotyků a polibků především erotické narážky. Pavlína právě komentovala Ivana s Terezou.
„Tedy Ivane, nevím, čím si vočaroval Terezku, ale evidentně jí dělá dobře ta tvoje ruka. Už je docela vysoko a je pěkně hravá a podívej, co to s Terčou udělalo,“ popichovala.
Andrea situaci komentovala: „Na vás je tedy pohled, Marek se tiskne k Evě a nejradši by jí normálně sbalil rovnou tady a vo Pavlíně radši nemluvím. Hele, kde má ruku vona.“
„To protože ke svýmu Ivánkovi sem se do toho jejich dvojkřesla nevešla,“ bránila se.
„Jasně, Pavlínko, přitul se zatim k Márovi. Terezka je dneska úžasná. Taková nikdy nebyla. Eště chvilinku bych u ní zůstal,“ žadonil Ivan.

„Jen nepřeháněj, ale je to moc příjemný. No a když si Marek s holkama tak pěkně rozumí a tak hezky si hrajou, tak eště chvilku posedíme a pak deme radši tancovat,“ brzdila Ivana Tereza a v hlavě jí proběhlo: „Bože, dyť to je vlastně celá rodinka a mně tady hladí Ivan. My sme normálně šílený všichni a Andy se nějak moc tiskne k Jakubovi. Nebo snad von k ní? Ale dyť je to fuk.“ Nedokázala si to srovnat v hlavě, ale věděla, že přestat nechce za žádnou cenu. Něco jí na tom úplně magicky přitahovalo.
Nahlas pokračovala: „Konečně k nám přišli i Jakub s Andreou. Taky je vám spolu tak hezky, jako nám všem tady?“ přikládala polínka do ohně Tereza.
Jakékoliv zábrany ztratila už úplně.

Celou tu provokativní debatu nasměrovala Andrea bez okolků jinam.
„Ty zatracený kuličky už se nedaji vydržet. Prosím tě, tati, všichni se tu spolu baví, nejni tu nikdo jinej, moh bys mi je pomoct vytáhnout ty?“
Na nic nečekala, posadila se do křesla, posunula se ke kraji sedáku, opřela se o špičky a nadzvedla boky.
„Napřed ale ty kalhotky a pak vopatrně!“
„Jasný, nebudeme je rušit,“ pobaveně se zasmál Jakub, poklekl před ní a kalhotky opatrně stáhl.
Už jen to stačilo, že pozornost všech se upřela na světlý klín Andrey, která se teď už posunula více do křesla, paty zvedla na sedák a roztáhla kolena od sebe.
Všichni s údivem přihlíželi, jak Jakub opatrně přejel prsty po její kundičce ochmýřené blond chloupky, předstíraje, že hledá koneček jemné šňůrky. Přejel shora dolů a pak zpátky. Potom nechal ukazováček klouzat její pootevřenou rýhou hlouběji ještě jednou. Andrea vzdychla vzrušením.
Našel, co hledal, uchopil koneček provázku, druhou rukou opatrně její kundičku rozevřel a začal kuličky opatrně vytahovat.

Pozornost všech byla teď upřena na jeho prsty. Když vytáhl druhou, ještě se sklonil a vtisknul na rozevřenou, růžově lesklou štěrbinku polibek. Druhý věnoval zduřelému poštěváčku a jazykem jej přelízl.
Andrea znovu vzdychla a na okamžik přitiskla jeho hlavu ke svému klínu. Jakub se pomalu zvedl a pohlédl s trochou rozpaků na ostatní.
„Vůbec se klukum nedivím. Máš jí tak nádhernou, ale to všechny ostatní holky tady taky. Třeba nám ji taky ukážou,“ snažil se šokovat ostatní, aby nasměroval jejich myšlenky pryč od toho, co právě viděli.
„Myslím, že dnešek začal neskutečně. Nejdem si na to dát panáka? Já tedy du. Úplně mě z toho brní a co vás kluci?“

Na odpověď nečekal, pomalu se otočil a šel k velkému stolu doplnit si napoleonku opravdu velikou dávkou. V hlavě se mu honila myšlenka: „Vytáhnout takle veřejně někomu kuličky, to snad eště jo, ale zrovna Andy? A dát jí na tu její nádhernou pičinku pusu! Co tě to napadlo? Uvidíš, co se teď stane. Že Marek píchá s mámou a ségrou, to víš a vůbec ti to nevadí, ale teď to budeš mít doma taky. To je úplně jasný a Tereza se už nemůže dočkat dalšího experimentu. A začne s Ivanem a pak s Markem. To si fakt chtěl? Můžeš to zarazit.“
Chvilku přemýšlel a pak se rozhodl: „Ale hovno. Tak ať. Nikdo to vědět nebude a aspoň budu moct mít Evu a nikdo neřekne ani popel. A nejspíš i Pavlínu a Andrea se přidá. No a Terezka ať si třeba někdy užije Marka, tedy jestli se z toho nějak nevzpamatujeme a nezarazíme to. Hele, dneska už to docela jistě nikdo nezastaví.“

Andrea šla o krok za ním a v jeho myšlenkách ho tiše utvrdila.
„Bylo to něco naprosto supr tati, díky. Tohle bych byla nikdy nečekala. Ale sem teď strašně ráda, že nikdo jinej nemoh,“ rozesmála se, ohlédla se po ostatních a nahlas směrem k nim pronesla: „Myslím, že toho panáka by to chtělo. Ale jak se tak na vás dívám, lidičky, na kuráž už ho asi nikdo nepotřebuje. Nechcete holkám taky pomoct z kalhotek, kluci?“ rozesmála se provokativně.

„A co potom třeba soutěž vo nejhezčí prsa?“ chytil se Marek.
„Že se nestydíš, Marku! Ale toho panáka něčeho dobrýho by to fakt asi chtělo,“ připojila se Tereza a začala se zvedat z křesla.
Ivan jí ochotně pomohl a o pár okamžiků už celá společnost stála u velkého stolu, každý v ruce pěknou lampu jemné řecké brandy.

„Teda holky, za mě dneska supr. Je tu někdo, komu se dneska ta bláznivina nelíbí? Ťukneme si na to?“ naprosto bezostyšně vznesla dotaz Eva.
Sama sebe nepoznávala. Takhle se nikdy nechovala, vždycky se držela spíš zpátky a teď najednou tohle.
„Ale co, všichni se baví, tak ať,“ usoudila si sama pro sebe.
Odpovědí byly jen rozpačité úsměvy a pohledy všech z jednoho na druhého.
„Tak na naše vodvážný krásný ženský!“ přidal svůj přípitek Marek.
„Na úžasnou Andreu a na to, že kalhotky jsou dneska přežitek!“ přešel ke konkrétní akci Ivan.

Zase se jen všichni rozpačitě křenili jeden na druhého a tak Ivan pokračoval: „A když už tedy divočina, tak já je sundám třeba Tereze, Marek Evě a Jakub Pavlíně?“
„A pak my potom navopak vám, abyste si nemysleli,“ schválila akci za všechny Pavlína.
„Tak můžeš začít, Pavlí, a nejlepší to bude tady na tom stole. Ať pořádně tu nádheru všichni vidíme. Jakube, to je tvoje práce!“ začal organizovat zábavu Marek.

Andrea byla trochu posmutnělá, ale držela se těsně u Jakuba.

Author

Navigace v seriálu<< Evička – dovolená 3Evička – dovolená 5 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luky

Líbí se mi to stupňování napětí.🙂 Parádní povídka, moc se těším na další díl.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk