Mrazivé večery 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Mrazivé večery

Po návratu domů jsem se s Bárou potkal jenom jednou u našich. Panovalo mezi námi zvláštní napětí, kterého si všimla i máma. „Vy jste se zase pohádali?“ povzdechla si. „Občas mi přijde, že jste pořád v pubertě.“

„V pubertě je maximálně brácha,“ procedila skrz zuby Bára.
„Hlavně, že ty ne,“ bránil jsem se. 

Máma jenom zavrtěla hlavou a šla radši za tátou, který sledoval fotbal. Zůstali jsme s Bárou spolu sami. „Co blbneš?“ otočil jsem se k ní. „Přece jsem ti nic neudělal.“
„A to na chalupě nebylo nic?“nadzvedla vyčítavě obočí.
„Vždyť se vlastně nic nestalo,“ pokrčil jsem rameny.
„Podle mě se toho stalo dost,“ ušklíbla se. 
„Nemusela jsi do toho jít,“ připomněl jsem jí. „Stačilo říct, že nechceš.“
„Já jsem se kvůli tomu rozešla s Matějem,“ vyhrkla náhle. 

Zaraženě jsem se na ni podíval. „Proč?“ zeptal jsem se nechápavě. „Dělali jste to s Lenkou přece oba dva.“
„Kvůli tomu ne,“ mávla rukou. „Jenomže on pořád mluvil o tobě, že jsem ti ho měla aspoň vyhonit. Nedokázal se bavit o ničem jiném, už mě s tím štval.“
„Třeba měl pravdu,“ zasmál jsem se. 
„Tak s tím nepočítej,“ otřásla se s předstíraným zhnusením.

Nevím proč, ale najednou mi hlavou bleskla vzpomínka na její nahé tělo. Bára to na mě musela poznat, protože se ihned zamračila. „Nechceš toho nechat?“ vyprskla vztekle.

„Vždyť nic nedělám,“ bránil jsem se.
„Zvláštní je, že nic neděláš a stojí ti,“ kývla ironicky bradou k mému rozkroku, kde se zřetelně rýsoval ztopořený penis, a odešla.

Večer jsem vyprávěl o našem setkání Lence. „Já to čekala, žádná velká láska to nebyla,“ měla hned jasno. „Matěj na ni byl moc nevyzrálý,“ dodala po chvíli.
„Mně přišlo, že se ti líbí,“ řekl jsem překvapeně. „Měla jsi ho plnou hlavu. A vlastně nejen hlavu…“ zasmál jsem se významně při narážce na společný víkend.
„Nezáviď,“ pohodila hlavou s úsměvem a přitiskla se ke mně. „Moc dobře víš, že jsem to chtěla jenom vyzkoušet,“ zašeptala mi do ucha.
„A líbilo se ti to?“ vyzvídal jsem, protože jsme se tomu prozatím vyhýbali.
„Hmmm,“ zabroukala a políbila mě. „Jenom mě mrzí, že sis to neužil tak, jako já. Asi bych ti to měla vynahradit,“ usmála se a zabloudila rukou do mého rozkroku. „Tobě už stojí,“ konstatovala spokojeně a sklouzla k mému klínu. „Klidně při tom můžeš myslet na Báru,“ zašeptala a vytáhla mi z kalhot ztopořený ocas. Vzápětí ho obemkla vlhkými rty a já si užíval její zkušené doteky. Netrvalo dlouho a naplnil jsem její ústa záplavou mléčné tekutiny.
„Tady byl někdo pěkně nadrženej,“ zasmála se, když si otírala přebytečné sperma z koutků úst.

Uteklo pár týdnů, během kterých jsem se s Bárou neviděl. Skoro to vypadalo, jako by se mi vyhýbala. Přesto se musím přiznat, že jsem onanoval častěji než obvykle a každý výstřik byl provázený představou nahé Báry. Lenka to na mě vždycky neomylně poznala, ale s chápajícím úsměvem to pokaždé přešla.

„Miláčku, sice je středa, ale šetři si to na pátek,“ odbyla mě jednou, když jsem se ji večer snažil přimět k rychlovce. „A žádný onanování beze mě,“ zdůraznila pobaveně.

Během pátku mi připadalo, že se čas neskutečně vleče. Zoufale jsem potřeboval uvolnit napětí a vší silou jsem odolával nutkání vyhonit se. Téměř po týdnu bez výstřiku jsem měl pocit, že vybuchnu.

Konečně byl večer, láhev vína byla připravená na stole a já netrpělivě čekal na Lenku, která se cachtala v koupelně. Zdálo se mi, že to schválně prodlužuje, aby mě nažhavila ještě víc.

„Kolik je hodin?“ objevila se v pokoji zahalená v županu, který se svůdně rozevíral a poodhaloval její nahá ňadra.
„Za chvíli bude osm,“ podíval jsem se na hodinky. 
„Tak ještě chvilku vydrž,“ usmála se tajuplně.

S povzdechem jsem se vrátil k rozečtené knížce, ale nedokázal jsem se na ni soustředit, myšlenkami jsem byl nepřítomný. Najednou se ozval zvonek. „Jdu tam,“ houkl jsem na Lenku. Otevřel jsem dveře a strnul úžasem. Stála tam Bára.

„To mě ani nepozveš dál?“ zasmála se mému překvapení a proklouzla kolem mě dovnitř.
„Co tady děláš?“ zeptal jsem se nevěřícně. 
„Je přece pátek, nebo ne?“ ušklíbla se, zatímco si svlékala bundu. 

Nevěděl jsem, jak to myslí. V pátek přece míváme naše „masturbační večery“, napadlo mě. „Naráží snad na tohle?“

Zkoprněle jsem sledoval, jak se vítá s Lenkou, která o její návštěvě očividně věděla. „Doufám, že ti nevadí, že jsem Báru pozvala,“ prohodila ke mně Lenka. „Je teď sama, tak jsem si řekla, že potřebuje společnost.“
„Ale… je přece pátek… a já myslel…“ nedokončil jsem větu, protože jsem nevěděl jak jí říct, že jsem se těšil, až si konečně pořádně vyhoním péro.
„Právě proto jsem ji pozvala,“ políbila mě Lenka letmo na tvář. „Nebo ti to snad vadí?“ mrkla na mě a odběhla za Bárou. 

Pomalu jsem se za nimi vydal. Bára zrovna položila na stůl láhev medového Jacka. „Bráchovi to u našich posledně chutnalo, tak jsem mu ho koupila. Stejně má za pár dnů svátek, takže to má místo dárku.“ 
„Já si snad začnu myslet, že se máte rádi,“ zasmála se Lenka a šla pro skleničky.

Během chvilky jsem rozvalený v křesle usrkával tu dobrotu a pokradmu pozoroval Báru, která něco řešila s Lenkou. Mimoděk si odhrnula dlouhé vlasy, které jí spadly do obličeje, a já po ní zoufale zatoužil.  Musela vycítit můj pohled, protože se ke mně otočila a letmo se usmála. Potom se protáhla a já se mohl pokochat křivkou jejích ňader, která se nádherně rýsovala pod slabým tričkem. „Máte tady nějak teplo. Nesvlečeme se?“ řekla lehce ochraptěným hlasem a já vzrušením zatajil dech. 

„Já už se bála, že sis to rozmyslela,“ usmála se Lenka. „Jenom nevím, jestli to Adam přežije,“ zahihňala se při pohledu na můj strnulý obličej.

Bára se na mě zvědavě ohlédla a potom se začala pomalu svlékat. „Proč by to nepřežil, už mě přece nahatou viděl,“ řekla klidně, zatímco mně divoce bušilo srdce. Během chvilky přede mnou stála jenom v černých krajkových kalhotkách a já nedokázal odtrhnout pohled od jejích bílých ňader.

„Jestli chceš, tak ti může Adam pomoct,“ navrhla najednou Lenka s potutelným úsměvem. 
„Cítíš se na to, bráško?“ ušklíbla se na mě Bára a vypnula provokativně prsa. „Nerada bych tě měla na svědomí…“ zachichotala se.

Nedočkavě jsem se postavil, srdce mi bušilo jako o závod a já téměř zavrávoral ve snaze být u ní co nejrychleji. „Opatrně,“ zasmála se Bára rozpustile, když uviděla, co to se mnou dělá. 

Klekl jsem si před ní a začal dychtivě stahovat krajkované kalhotky. Pomalu se přede mnou objevovala její vyholená kundička. Neodolal jsem a na krátký okamžik k ní přitiskl obličej. Zhluboka jsem nasál její vůni, ale to už Bára vypískla a odstrčila mě. „To jsme si nedomluvili,“ protestovala, zčervenalé tváře ji však usvědčovaly ze vzrušení. Lenka, která si mezitím sundala župan, nás pobaveně pozorovala.

Roztřesenými prsty jsem rozepnul poklopec a spustil kalhoty ke kotníkům. Ven vystřelil můj žilnatý, naběhlý ocas. Bára se uvelebila na pohovce a nabídla mi pohled na svou roztaženou kundu. Bez hnutí jsem sledoval, jak projela prstem pysky a zastavila se u zduřelého poštěváku. „Jenom se dívej,“ zašeptala a s tichým sténáním si rozmazávala šťávy níž a níž, dokud se nepropracovala k hnědé dírce, kde se zastavila. Bříškem prstu obkroužila vrásčitý anální věneček a já uslyšel, jak Lenka vedle nás vzrušeně vydechla. „Ukaž nám, jak si tam hraješ,“ zašeptala nedočkavě. 

Celou dobu jsem stál bez hnutí se ztopořeným ocasem trčícím kupředu. Teprve teď jsem ho poprvé sevřel v dlani a s tichým hekáním začal onanovat. 

„Vážně to chcete vidět?“ vydechla Bára a pomalu prstem pronikala do staženého otvoru. Pozoroval jsem, jak jí prst mizí v zadku a představoval si místo něho svůj žilnatý klacek. Druhou rukou si Bára přede mnou drancovala kundu, hlasité mlaskání mě přivádělo k šílenství. 

Trhanými pohyby jsem se blížil k výstřiku. Lenka už s tichým skučením vyvrcholila, aniž bychom jí věnovali sebemenší pozornost. „Ukaž mi ji… pěkně si ji roztáhni,“ vyrážel jsem ze sebe v rytmu honění. Bára poslušně roztáhla závojíčky a já se neudržel. Stačil jeden rychlý krok a zkropil jsem jí roztaženou kundu záplavou teplého semene. Rozmazávala si mou mrdku po celém přirození a s prstem vraženým v zadku se propínala, jako by nám chtěla ukázat, jak moc si to užívá. 

„Ještě… ještě chviličku,“ zasténala a vjela prstem špinavým od mého semene do roztažené kundy. „Ještě… jeeee… uuuuž,“ vykřikla a se zaťatými rty vyvrcholila.

Sledoval jsem, jak zrudlá rozpaky vytáhla prst ze zadku a stiskla stehna k sobě. „Tohle je trapný,“ vystřízlivěla náhle. 
„Mně se to líbilo,“ přitulila se k ní Lenka a pohladila ji po tváři. Než se Bára stihla vzpamatovat, přitáhla si její ruku a olízla prst, kterým se před chvílí šťourala v prdelce. „Teď bych se mohla stydět i já,“ zasmála se spokojeně.
„Jsem od tebe celá špinavá,“ otřásla se Bára a zašmátrala na stolku, kde ležely papírové kapesníky, aby si očistila ulepené přirození.

„Počkej,“ sebral jsem veškerou odvahu a dal je na stranu. Upřeně pozorovala, jak jí roztahuji stehna a já viděl, jak se jí v očích leskne touha. Zabořil jsem obličej do rozcapeného přirození a zajel jazykem mezi závojíčky. 
„Nech toho,“ zasténala, ale v rozporu se svými slovy si přitiskla moji hlavu do klína. Hltal jsem její šťávy a sál zduřelý poštěvák, vychutnával jsem si tu zvláštně sladkou chuť její dospělé kundičky. 

Bára držela křečovitě Lenku za ruku a propnutá v bocích mi vycházela vstříc.  Měl jsem ústa plná jejích šťav smíchaných s mým semenem, ale dál jsem prolizoval její roztaženku, dokud s vypísknutím nevyvrcholila.

„Nejdřív si před vámi vyprstím zadek a teď se k tomu nechám vylízat od bráchy,“ politovala se, ale vzápětí nám úsměvem naznačila, že jí to až tolik nevadí. „Škoda, že už budu muset jít. Mám to domů přes celé město,“ zvedla se.

Lenka si olízla vyschlé rty a chytila ji za ruku. „Jestli chceš, můžeš u nás přespat,“ navrhla rozechvěle. Napjatě jsem čekal na Bářinu odpověď.
„Jenom přespat?“ nadzdvihla Bára významně obočí. 
„To je na tobě,“ usmála se Lenka. 
„Jestli jenom přespat, tak jo,“ souhlasila Bára. „Ale nic víc,“ dodala výhružně. „Pro dnešek to stačilo.“

Když jsem potom ležel nahý v posteli a poslouchal, jak tiše oddechuje s hlavou položenou na mé hrudi, bojoval jsem s touhou převalit se na ni a přes její odpor ji zprznit. „Tohle je mučení,“ prolétlo mi hlavou, když se ke mně s tichým zamumláním ve spánku ještě víc přitiskla. Opatrně jsem dlaní sklouzl na její nahý zadeček a mazlil se s ním, když jsem se najednou setkal s Lenčinou dlaní, která dostala stejný nápad. Nepatrně ztuhla, ale potom krátce sevřela moje prsty a přitáhla je níž. Vklouzl jsem do rozpálené kundičky a začal Báru dráždit. Lenka se přes ni natáhla, aby si mohla pohrát s mým probouzejícím se ocasem.

„Asi mi nevysvětlíte, co se tady děje?“ pronesla najednou probuzená Bára. Strnul jsem s prstem uvězněným v jejím přirození. 
„Stejně jsi nespala,“ pronesla klidně Lenka a dál se věnovala mému nedočkavému kamarádovi. „Myslíš, že to nepoznám?“
„To neznamená, že mě brácha musí prstit,“ ohradila se.

Přes její odpor jsem dál dráždil její rozdrážděnou kundičku, dokud se nepoddala a se zavrtěním mi vyšla vstříc. Potmě jsem našel její ústa a políbil ji. Odmítavě se snažila uhnout hlavou, ale potom se vzdala a můj polibek vášnivě opětovala. 

„Tak už mi to udělej,“ vydechla zoufale, když se odtrhla, aby se mohla nadechnout. Převalil jsem se na ni a nedočkavě pronikl do její zmučené kundy. „Šukej mě… šukej mě…“ sténala a já zmáčený potem horečnatě přirážel k jejímu rozpálenému tělu.
„Bereš něco?“ našel jsem v sobě zbytky zdravého rozumu nepatrnou chvíli před vyvrcholením. 
„Můžeš do mě,“ přitáhla si mě k sobě. Křečovitě jsem naposledy přirazil a ejakuloval do ní. Zmítal jsem se na jejím těle a s chrčením ji plnil svým semenem. „Báro… Bááááro,“ křičel jsem zoufale a ždímal ze sebe poslední zbytky mrdky.
„Tak jste to konečně spolu udělali,“ zachichotala se Lenka ležící vedle nás.
„Ale ty jsi z toho nic neměla,“ politovala ji Bára.
„Já si to užiju příště,“ konstatovala klidně Lenka. „Ani nevíte, jak na vás dvou bylo vidět, že to chcete…“

Ležím nahý na posteli, Bára vedle mě tiše oddechuje a já s hlavou zabořenou v jejích vlasech vzpomínám, jak to začalo. Vlastně to začalo hádkou, ale to už teď víte… 

Autor

Navigace v seriálu
5 68 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Tak jsme se dočkali úžasného vyvrcholení! Vyvrcholení příběhu, pochopitelně. 😀

Karlos

Parádní zakončení moc povedené povídky. Budeme se s manželkou těšit na autorovo další dílko.

Peter

Parádne pokračovanie. Človek si pri takýchto častiach príbehu vždy rád počíta všetky časti od začiatku.

Peterv

A tiež som čakal že to bude úplne uzavretá trilógia. No dať jednu z posledných viet obsahujúcu slovo “příšte”, to sa robí? 🙂

harai

Tohle pokládám za uzavřenou sérii, ale s tím prokletým slovíčkem „příště“ jsi mě dostal 😂

Winston Bloom

Hodně dobrý! Piš na tuto tématiku prosím víc!

harai

Snažím se, ale píšu dost pomalu…

V každém případě je připravený ke zveřejnění další povídka. A já píšu téměř výhradně incest 😉

Junior

Tak jsme se konečně dozvěděli jak došlo k tomu co jsme věděli od začátku. Skvělá práce. Těším se na další povídky.

dloadwb

Parádně napsané, rychlé a čtivé. Akční pasáže klidně rozvláčnit. Budu se těšit na pokračování nebo další sérii.

Harai

Mám teď rozepsanou další sérii, můžeš se na ni těšit začátkem nového roku.

Juli

Dej si něco od Hanky 60🤗

11
0
Would love your thoughts, please comment.x