Potíže mého kamaráda 4

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Potíže mého kamaráda
Počet zobrazení: 156

Ani nemělo smysl nic dělat, protože okamžitě nakouknul do pokoje a zůstal v úžasu stát s pokleslou čelistí. Znal nás sice všechny, ale takhle rozhodně ne.
Vzpamatoval se první.
„Magdi, ty máš společnost? Já myslel, že jsi sama, proto jsem tak spěchal, ale když se jedná o takovouhle společnost, tak tím líp! Nenechte se rušit, pokračujte v zábavě, ale směl bych se přidat? Dámy, vypadáte naprosto neodolatelně! Hmm, Martine, congrats!“, obdivně, uznale hvízdl.

Rozpačitě jsme se s Magdou zvedaly ze země a Martin se posadil zpátky do křesla. Po chvilce zkoprnělého ticha Milan dodal.
„Nemám sice víno, který vidím na stole, ale co takhle dát si na oplátku jointa? Mám dobrej matroš, sice byl určenej na mejdan, ale tenhle mejdan vypadá mnohem líp!“ a zmizel v sousedním pokoji.
„Hele, Magdi, nejvyšší čas vypadnout, běžím!“ propadla jsem panice.
„Taky bych měl vypadnout,“ přidal se Martin a mrkl na mne snad v naději, že budeme někde pokračovat sami.
Magda na okamžik zaváhala, něco si spíš sama pro sebe brumlala, ale v tom už byl Milan zpátky a každému nám strkal do ruky slíbeného jointa se slovy: „Počkejte, teď nikam nemůžete, pokračujte v zábavě, než dokouříte tenhle joint, budete se na to dívat jinak a ne, že jsem vám tady překazil nějakej sexy mejdan, ale třeba naopak.
Pokud vím, tak máma vám oběma něco o nás navykládala, ale pak to zase zapřela, to vona tak dělává. Říkala mi to všechno už tolikrát. Tak nemějte z ničeho strach, stejně víte, jak to u nás je. Prostě se máme rádi. Jo, asi víc, než bývá běžným zvykem, ale Magda říkala, že vás to nepohoršilo, ale že to Martinovi nedokázala nikdy přiznat naplno. Ale vona je úžasná, vždyť jí oba dobře znáte.
No a teď bych si dal panáka, když už víno pomalu dochází. Na lepší seznámení.“
S těmi slovy nám jednak začal připalovat jointy a jednak otevřel skříňku a nalil si obrovskou lampu arménského koňaku a na stůl položil popelník.

„Normálně se sice chodí kouřit ven, ale tohle je výjimečná situace,“ zasmál se a posadil do zbývajícího volného křesla.
Magda se vzpamatovala jako první.
„Ty jsi tak úžasnej, ale jestli by náhodou nebylo lepší, kdybys nahodil podobnej společenskej úbor, abys k nám líp zapadnul, co myslíš?“
S Martinem jsme se po sobě podívali a bylo vidět, že v hlavě mu probíhaly podobné myšlenky jako mně.
Jako bych mu četla v očích: „Teri, zdá se mi to nebo je to skutečnost? To jako bude mejdan ve čtyřech i se synkem?“
V mých očích zase musel vidět asi tohle: „Martine, vona je fakt šibnutá, vona to přiznání dotáhne asi až do konce, ale in natura a před náma! Chceš to? Ale jo, já vím, že by ses na to jen třás, tak jo.“
Jak tak ta výměna pohledů pokračovala, já tam najednou zahlídla: „Teri, nekecej, jdeme do toho? Voni dva a my dva?“ ale pak taky otázku.
„A dáš to pak s Milanem? Ale jasně, že jo, kdy bys zase mohla mít takovýho mladýho krasavce, ne?“
Když pak viděl jak jsem zkoumavě pohledem hodnotila Milana a pak na něho vrhla vše slibující úsměv, usmál se na mne také a nahlas vlastně zrekapituloval náš němý rozhovor.
„Ale vlastně, když už jsme si takhle krásně začali povídat a vyměňovat názory na kvalitu spodního prádla, tak by se Milan mohl připojit a ukázat nám to svý. Magda ho sice zná, ale Terča by ho mohla posoudit zblízka a prozkoumat třeba jeho elasticitu, nebo ne?“

Teď už mi přišlo být hloupé nějak to pokazit, když jsme se s Martinem pohledy dohodli a tak jsem jen tiše špitla: „No, to bych posoudit snad mohla, ale fakt by to chtělo napřed dorazit toho jointa a ještě trocha vínka by bodla.“

Za chvíli byla místnost plná nasládlého dýmu z marjánky a naše nálada stoupala. Moc si nevybavuji tu duchaplnou konverzaci, ale smíchu bylo čím dál tím víc a nálada se dokonale uvolnila.
Milan byl pohodlně rozvalený ve druhém křesle také jen ve slipech a velkou rychlostí likvidoval obsah bachraté sklenice se sladkým koňáčkem.
Pánům sice mezi tím boule na slipech povadly, ale netrvalo dlouho a Magda se vrátila k původním tématu.
„Teri, ty ještě vůbec neznáš obsah slipů těch dvou úžasných kluků, co nám dneska dělají společnost. Můžu tě uklidnit, bejvá fakt náramnej, určitě si nebudeš stěžovat, tedy jestli už sis to rozmyslela a přestalas utíkat,“ celá rozesmátá kývla na mne a pokračovala: „Pojď pomůžu ti a zbavíme je těch zbytečných hadříků. Zdá se mi, že se jejich obsah nějak zmenšil.“
Bylo znát, že už má dost upito. Přišlo mi to být jako super nápad. Taky už jsem měla pěkně naváto a jointa k tomu.

„Slíbily jsme to Martinovi ne?“ optala jsem se nevinně.
„Jasně, že jo, koukej se zvednout, Martínku.“
Vstaly jsme a jen v našich tolik průhledných kalhotkách jsme nastoupily před něj.
Zároveň jsem sledovala Milana, jak celou dobu, co jsme kouřili marjánku, se zájmem jeho oči těkaly z našich houpajících se prsou k našim kalhotkám a určitě ani sám nevěděl, co ho přitahuje nejvíc. Jestli mé chloupky nebo dokonalá čárečka, která se Magdě neustále rýsovala pod krajkovými kalhotkami nebo snad naše pořád ještě ucházející kozičky.
Evidentně měl úchylku na starší ročníky.
Zavlnily jsme se před Martinem a já úplně cítila, jak se do mé prdelky doslova propaluje Milanův pohled.
Vím, že tahle látka prakticky nic neskrývá a tak jsem se posunula a natočila tak, aby z toho měl co nejlepší zážitek a pěkně zblízka. Věděla jsem, že mu udělám ještě větší radost, když se předkloním.
Dala jsem Martinovi lehkou pusu a snažila se ho zvednout z křesla. Nezklamala jsem se.
V okamžiku, kdy jsem se předklonila, cítila jsem Milanovy prsty, jak mne letmo pohladily shora až dolů po žlábku mého zadečku a přejely jemně po mé vyšpulené kundičce.
Samozřejmě, že to nikdo neviděl a já se tomu nijak nebránila. Naopak, malinko jsem udělala krůček zpátky k němu a dala mu možnost vše pěkně pomalu zopakovat. Nezaváhal ani na okamžik.
Pak jsme zvedly Martina, poklekly před něj a začaly společně centimetr po centimetru co nejsmyslněji stahovat jeho slipy a současně jsme mu obě hladily tu jeho chloubu, kterou jsem já neznala, zato Magda dokonale.
Během pár vteřin mu byly ty přiléhavé boxerky zase těsné a guma se o jeho kopí zastavila. Přetáhly jsme jí přes tu nádhernou bouli a jeho zázrak se vynořil.
Magda nelhala, byl perfektní. Na padesátníka úplně super. Myslím, že viagra nebo něco takového určitě fungovalo.
Ještě jsme ho každá pohladily pěkně od kuliček až po špičku a když mu Magda dala pusinku, dala jsem mu druhou také, ale rovnou jsem se dost neomaleně Magdy zeptala.

„Magdi, a co Milaln? Taky mu je sundáme?“
„Jasně že, jo, Teri, na nic už si nikdy hrát nebudeme, a ty už taky neměj strach Martine, vždyť teď už víš, že už nikdy nic zapírat nebudu, i když jsme si s Milanem před léty svatosvatě slíbili, že nikdy nikomu o nás nesmíme říct ani slovo. Milane, šup, pojď sem, dneska máme zvrhlej den a to se ti určitě líbí. Nebo ne?“
„To víš, že jo, a mám radost, že v tom konečně nejsme sami,“ docela mne překvapil.
Byl to fakt nádhernej chlap a hlavně byl o dvacet let mladší.
Už jsem snad zmínila, že jsem ho Magdě dost dlouho záviděla a v tu chvíli mi bylo naprosto fuk, že je to její syn. Byl to prostě polobůh. Tedy v porovnání s námi ostatními docela jistě.
Ten můj doma byl naopak o pár let starší, takže jsem toho krasavce hltala pohledy docela nestydatě. Tušila jsem, že se mi už asi mockrát nenaskytne příležitost užít si divočinu s o tolik mladším a skvěle vybaveným jedincem.
Magdě jsem se už před drahnou chvílí přestala definitivně divit. Naprosto jsem jí chápala, její manžel byl také výrazně starší ročník. Zopakovaly jsme stejný postup jako před tím u Martina. Jen tu pusu teď Magda dotáhla o kousek dál, takže jsem se už ani já nebála obejmout jeho chlapíka svými rty a trochu ho vysát a zároveň zastimulovat pěkně oběma rukama.
Kratinkým pohledem jsem se ujistila, že náš postup se nadmíru líbil. Když bylo hotovo a před námi stáli dva parádní chlapi s trčícími majáky, tak se kluci začali dohadovat, kdo si vezme kterou z nás.
Už zase, jako kdybychom byly někde na trhu otroků, ale ani mně ani Magdě to nevadilo.
Naopak, bavily jsme se tím, že jsme vychvalovaly přednosti té druhé a předváděly jsme jim naprosto nestydatě a bez jakýchkoliv zábran všechny své vnady.
Magda potěžkávala mé kozičky a zdůrazňovala jejich broskvovou jemnost a plnost, a já jí to oplatila vychvalováním její lasturky, o níž jsem přesvědčivě a pohmatem tvrdila, že je šťavnatá už na první dotek, trochu jsem jí kalhotky odhrnula a vyzvala ty dva nemravy, aby se lépe podívali a sami se přesvědčili.
Magda zase vyzvala je, aby se neváhali přesvědčit o tom, jak jsem uvnitř dokonale mokrá, což oba postupně udělali. Zkrátka, hrály jsme si vespolek takovou perverzní hru, ale všem se překvapivě líbila. Ona znala oba stejně dobře a mně se oba náramně líbili a už jsem se nemohla dočkat, až si mně některý z těch dvou „vybere“ a vyzkouší. Nebo snad já je?
Nevěděla jsem, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Bylo mi i jedno kdo bude koho zkoušet první. Nemohla jsem se prostě dočkat, až si se mnou začnou hrát.

Pánové přistoupili na naší hru, ohmatávali naše ňadra, hodnotili je, samozřejmě, že vysoko, jak také jinak, že a dokonce se ani nestyděli znovu projet prstem přes kalhotky naše vlhké kundičky a náležitě vše komentovat.
Milan pod ty mé dokonce znovu odvážně svými prsty vklouzl a projel můj žlábek shora dolů a zase zpátky a své poznatky sděloval Martinovi.
No hrůza, když se na to teď zpětně dívám, ale v tu chvíli jsme ani my dvě nezůstávaly pozadu a Magda mi pro změnu nabízela přednosti obou krasavců.
Využila jsem toho a hlasitě chválila zase pro změnu já tvrdost jejich vybavení, o níž jsem se neváhala důkladně přesvědčit a potvrdila tak Magdiny zkušenosti.
Nakonec se za bujarého veselí dohodli tak, že nás berou obě, Magdu že mají dokonale prozkoumanou a tedy vítěz losování vyhraje pro začátek mne, jako naprostou novinku, zatímco druhý otestuje, zda Magda od minule neztratila nic ze svých předností, ale že určitě stejně všichni zkusíme všechno, takže žádný spěch a jde vlastně jen o zahájení partie.
Z opatrnosti a s ohledem na Martina, který byl náš vrstevník, jsme uzavřeli všeobecnou dohodu, že první testování proběhne jen opatrně, aby nedošlo k „předčasnému opotřebení materiálu“ případně k jeho dočasnému znehodnocení.
Střihání vyhrál Milan.

Oba postupovali stejně, jako kdyby se předem dohodli. Posadili si nás na tu trojsedačku, kde jsme seděly před tím, klekli si před nás a začali nám mírně navlhlé kalhotky stahovat. Obě jsme jim současně nadzvedly zadečky a kalhotky se pomalu přidaly k punčochám.
„Myslím, že teď třeba takhle Milane,“ navigoval Martin, uchopil Magdu za nárty, nohy jí zvedl na sofa a kolena odsunul trochu víc od sebe.
Milan přesně totéž zopakoval se mnou. Cítila jsem, jak mi vzrušením naskočila trochu husí kůže, když nespouštěl oči z mé pootevřené mušličky. Ta už musela být úplně mokrá. Nic tak neřestného a neskutečně erotického jsem nikdy ani ve snu nezažila. Napůl jsem seděla, napůl ležela, takže výhled musel mít ten nejlepší. Vím, že se nemám za co stydět a tak jsem se smyslným tónem zeptala obou, podobně jako před dvěma dny Martina: „Líbí se vám ty naše holky? Povídejte!“
„Neskutečný!“
„Nádherný, úžasný, snový!“ předháněli se oba v lichotkách a já začala vnímat, jak se Milanovy polibky sunou nahoru od mých nártů po vnitřní straně lýtek přes kolena, přes vnitřní stranu stehen až tam.
Konečně jsem se dočkala.
Celou dobu jsem po očku pozorovala i Martina. Dělal Magdě něco podobného a její slastné vzdechy dávaly tušit, že jí to vůbec není proti mysli. Martin si to s přivřenýma očima evidentně užíval, ale pořád pokradmu pošilhával po mé pootevřené štěrbince, přestože byl zaujat tou, co se rozevírala před ním. Milan podobně. Vypadalo to, skoro jakoby chtěli oba současně vychutnávat obě ty naše kačenky současně.
Konečně se do té mé Milanův jazýček zabořil. Nádhera! Věděla jsem, že jsem už úplně mokrá a byla jsem ráda, že to se evidentně Milanovi líbilo. Dokonale mne lízal jak všude kolem, tak i uvnitř, až kam dosáhl, ale nebál se pošimrat mne špičkou jazýčku i na kraji druhé dírky a pak zase na poštěváčku, prostě pohádka. To bych vydržela hodiny. Miluju to.

Po chvilce ale pustil moje nárty, nazdvihl se, přitáhl si mne až úplně k okraji sofa a zatímco si jeho nádherný nástroj hledal cestu dovnitř a jemně bloudil kolem doširoka rozevřeného vchodu, začal svýma silnýma rukama zpracovávat má ňadra. Něžně, hravě, prsty dlaněmi, svými rty i jazykem.
Pomohla jsem mu najít cestu a jednou rukou jsem si ho zasouvala pomalu, ale opravdu velice pomalu, hlouběji a hlouběji.
Když se dostal na konec a zmizel ve mně úplně celý, už jsem to nevydržela a hlasitě vydechla.
„Jooo, to je vono, pěkně pomalu, Milánečku a nezapomínej pořád mazlit prsíčka, to je taky úžasný“ a svou rukou jsem mu jemně masírovala pytlík se dvěma nádhernými kuličkami a řídila si jeho zásun.

Martin si zřejmě hrál podobně pomalu, protože žádnou divočinu jsem vedle nevnímala. Změnu to ale chtělo a já mu jí naznačila. Vzala jsem ho za jeho pevný zadek a zarazila si ho do sebe tak prudce, jak jsem zvládla. Byla jsem tak zmáčená, že to šlo úplně báječně skoro samo.
„Teď chvíli takhle! Pojď! Pořádně, ještě a ještě chvilku,“ ale chtěla jsem všechno a to znamenalo, že i Martina. Vlastně mi teď došlo, že jsem se již cestou sem těšila na něj.

„A stačilo, pauza, změna,“ vysmekla jsem se Milanovi, který prudce po několika krátkých minutách té nádherné námahy hlasitě oddychoval.
„Byl jsi úžasnej, ale ty teď musíš udělat radost svojí mamce. Už na tebe přeci čekala. Já chci taky chvilku vyzkoušet Martina a pak vymyslíme, co dál.“

Nic nenamítal a pomalu se zvedl. Martin také pomalu jejich potěšení končil a já pozorovala jeho nablýskaný kolík, jak pomalu vyklouzává z Magdiny úplně perleťově lesklé kundičy. Nemohla jsem se dočkat, až do mne zajede. V ničem si nezadal s mladým Milanovým nástrojem.

Milánek si vyměnil místo s Martinem a dychtivě zabořil svůj obličej mezi Magdina doširoka roztažená stehna.
„Tolik zbožňuju tvojí chuť lásko, už jsi mi tolik chyběla, vždyť už jsem tě neměl dobrý dva tejdny, to už nešlo vydržet,“ s Martinem jsme je chvili pozorovali.
Myslím, že ho ten pohled vzrušoval stejně jako mne. Nikdy jsem před tím neviděla nic podobného in natura a takhle zblízka už vůbec ne a tady navíc byl přede mnou Milan s mojí nejlepší kamarádkou, jenže ona byla jeho máma. Ve skutečnosti vypadala jako jeho jen o něco starší náruživá milenka a on vášnivý milenec.
Magda se na mne podívala, naše pohledy se střetly a já v tom jejím úsměvu zahlédla záblesk maximálního uspokojení nebo snad štěstí, či snad radost z toho, že přede mnou a Martinem už nemusí nic skrývat? Nevím, ale to je jedno.

Ve chvíli, kdy se Milan zvedl, zatlačil jí kolena blíž k ramenům a jeho kůl si našel cestu do její jeskyně, přestal je Martin pozorovat a konečně se s plnou vervou začal věnovat té mé holce. Já ještě zahlédla, jak Magdě spadly pod přívalem té divočiny vlasy do očí, ale pak už jsem se soustředila na to, jak jazyk a prsty mého nového společníka začaly provádět pravé divy a protože jsem už byla před tím s Milanem hodně daleko, první vrchol na sebe nenechal dlouho čekat.
Vzepjala jsem se v nádherné křeči a ještě chvilku si vychutnávala jeho jazyk a prstíky, ale pak už jsem chtěla v sobě cítit jeho opravdovou sílu. A měl jí hodně. Byla to chvilková divoká jízda druhý orgasmus byl tady, ale ještě jsem se ovládla a nenechala ho skončit.

„Počkej, Martí, ne abys jí hned vykropil, dáme chvilku odpočinek, nezapomeň na náš věk,“ potichu jsem ho zklidnila.
Uvědomovala jsem si, že v jeho věku se hned tak asi nevzpamatuje a měla na paměti naší dohodu. Magda měla v tomhle výhodu. Milánek by určitě mohl za chvíli zase.
Naznačila jsem Martinovi, aby zvolnil a oba jsme si teď vychutnávali jeho pomalé, dlouhé, vláčné pohyby, vášnivé polibky i chvilky, kdy jsme sledovali dvojici vedle nás.
„Jsou takhle báječný, taky se ti to tak líbí?“ šeptala jsem Martinovi do ucha.
„Jo, nikdy jsem to takhle neviděl, ty jo, Teri?“ zaslechla jsem jeho šepot u svého ucha.

Milan nezklamal. Předvedl divočinu odpovídající jeho věku a za chvíli už Magda nevěděla o světě a jen její výkřiky dávaly svému okolí na vědomí, že Milan jí zase dokázal úplně odrovnat.
Ale i on si uvědomil, že určitě bude ještě pokračování a v posledním okamžiku svého krasavce vytáhl z Magdiny nablýskané svatyně ven a veliká dávka jeho spermatu jí několika várkami zkropila bříško a nádherná ňadra.
„Tys mi dal,“ tiše pochválila Magda s malinko oroseným čelem svého syna se šťastným pohledem ponořeným do jeho očí. “ Ale teď musíme tohle tvý mlíčko trošku uklidit,“ a začala se zvedat z křesla.
Milan jí ochotně pomohl a spolu zmizeli v koupelně.

Mezi tím jsem zastavila Martina, pomohl mi na nohy a já se ho zeptala: „Co kdybychom se přesunuli k Magdě do ložnice. Mohlo by to tam bejt pohodlnější, co myslíš?“, pohladila mu jeho chlapíka a dala mu pusu na rty.
„Byli jste úžasný kluci, ale ještě chvilinku si pohrajeme, co vy na to?“
„Magdi, jdeme s Terčou využít tvůj pelíšek!“ zavolal směrem ke koupelně, odkud se ozvalo: „Jasně, hned jsme s Milanem u vás, myslím, že z Terezky bude hned zase ready!“

Za okamžik už jsme leželi na Magdiném letišti a já zaklekla k Martinovi z boku a nedočkavě ho začala kouřit. Ještě byl celý zmáčený od mých šťáviček.
Za pár okamžiků se postel prohnula pod příchozí dvojicí. Magda se začala s Martinem líbat a já cítila, jak se Milan snaží jazykem dráždit mou vyšpulenou kundičku a jeho prstíky se snaží vklouznout nejen do ní, ale také krouží a malinko vnikají i do druhé dírky. Anál jsem nikdy nezkusila a ani jsem nechtěla, ale tohle něžné mazlení jeho prstů bylo nad míru vzrušující.
Chvilku jsme si takhle všichni hráli, ale pak se Magda posunula nad Martina a svou svatyni mu nabídla k vylízání.
Sama vím, že to se nedá dlouho vydržet. Já si užívala masáž jeho trčícího majáku a kuliček. Jeho napětí mne vzrušovalo skoro tolik, jako Milánkovy doteky.
Vtom se ohlásil jejich původce.
„Teri, máš jí takhle tak nádhernou, že už mi zase stojí jako svíce,“ ucítila jsem, jak se postel zahoupala, mé boky objaly silné ruce a za okamžik mou jeskyňku zcela zaplnil Milanův nádherný nástroj. Začal divoce přirážet. Jeho prsty si chvilkami hrály s análkem, chvilkami masírovaly klitoris, všechno tak, aby obojí bylo neustále dokonale mokré, protože jsem cítila, jak úžasně hladce jeho prsty kloužou.
Nezapomínal ani na občasné promnutí mých houpajících se ňader a šíleně citlivých bradavek. Já ve stejném rytmu zpracovávala svými ústy i rukama Martinova bojovníka a koutkem oka sledovala, jak on dokončuje dílo zkázy svým jazykem a prsty v okolí Magdiny jeskyně, zatímco volnou rukou zpracovával její ňadra.

Obě jsme byly hotové skoro současně a já vzápětí ucítila křeče Martinova oštěpu. Povolila jsem a několika dlouhými tahy ruky jsem dílo dokončila.
Pozorovala jsem zblízka, jak se z něho valí záplava hustého spermatu. Pár kapek mi vystříklo na bradu, pár jsem ji zkusila olíznout ze svých prstů, které byly úplně zapatlané. Přiznávám, že tohle úplně nemusím, ale občas se tomu nebráním. Bylo to takové kompromisní řešení, ale nemohla jsem se na to dokonale soustředit, protože Milanova síla mne přivedla k nejsilnějšímu orgasmu toho dne a Magdin křik to všechno doplňoval.
Viděla jsem jen koutkem oka, jak potok jejího mokrého orgasmu stéká Martinovi po tváři na krk a na polštář. Ještě jsem ale nemohla odpadnout, protože Milan mne jednak pevně držel a jednak jeho vyvrcholení se teprve blížilo.
Byla jsem jak hadrová loutka, ale naštěstí na Milana také tahle poloha působila velice silně a byla nádhera cítit, jak se v těch divokých přírazech také blíží k cíli a konečně jsem cítila, jak druhý proud jeho mlíčí zaplňuje i mou jeskyňku, i přestože podruhé většinou chlapi vydrží déle. Tedy ten můj doma zamlada rozhodně. Teď už dvakrát nezvládal.
Děkovala jsem Bohu, že v téhle poloze ani Milan nebyl schopen překonat žádný časový rekord.
I tak jsem padla polomrtvá na postel vedle Martina s jednou rukou přes něho. Magda už chvilku ležela zhroucená vedle něho z druhé strany a mne částečně zalehl Milan.

Odhrnul mi vlasy z ucha a zašeptal: „Tedy teta, bylas úžasná a musíš se tu občas zastavit, ale dej vědět předem, abych to nepropás.“
„Já ti dám tetu, Milane, ale krásný to bylo. To jo. Oba jste byli úža. A Magda taky.“
„O Magdě to dávno s Martinem víme, i když každej zvlášť, ale tys byla nová, slyšíš Martine?“
„Ale jo, slyším, úplně mě vycucla. A já zase tvojí mámu, jestli sis nevšim.“
„Takže taky myslíš, že bys zase někdy s Térou zašel k nám na lahvinku vína?“
„Hele, Milane, možná bych zašel, ale jestli Terča, tak to se musíš zeptat jí.“

Do debaty čtyř zapatlaných zřícenin se vložila Magda.
„Nechte teď takovýhle řeči. Pro dnešek stačí, že jsme si s Martinem všechno vysvětlili a dokonce i názorně, což by mě ráno ani náhodou nenapadlo. Nezapomeň, Milane, že ty jsi permanentně nadrženej chlap v nejlepších letech, na rozdíl od nás. Já jsem teď ráda, že už můžu aspoň mluvit. Úplně jste mě vodrovnali a Terču taky, jak se tak koukám.“

Cítila jsem, že taky musím něco říct, ale nic rozumného mne nenapadlo, tak jsem aspoň zničeným hlasem konstatovala:
„Všichni jsme byli báječný, jointy byly báječný, vína bylo dost a taky bylo báječný, ale jestli se to ještě někdy všechno takhle sejde, to já nevím. Jestli mě někdy někdo pozvete, tak si to rozmyslím, ale teď lezu do sprchy, teče mi to všechno ven a vy se domluvte, jak chcete. Ale mám vás všechny moc ráda.“

„Ať si to milánkové přeberou, jak chtějí,“ pomyslela jsem si a zmizela ve sprše. Za okamžik byla za mnou i Magda, posadila se na bidet, pustila proud vody a ještě mudrovala.
„Chlapi jsou v tý druhý malý sprše, ale že to bylo fajn, Teri? Já jsem tak ráda, že to bylo takhle, ani nevíš jak.“
Po chvilce ticha ještě dodala: „Víš, že bych tě byla ráda ochutnala? Já ženskou ještě neměla a člověk by měl zkusit v životě všechno. A při takovýhle bláznivině by mi to vůbec nepřišlo bejt divný. Viď, že někdy přijdeš. Můžeš bez Martina, třeba jen když tady bude Milan. Nebo i s ním a bez Milana. Nebo zase takhle? Co myslíš?“
„Hele, Magdi, supr to bylo, ale teď po mně nic nechtěj. Snad se zvládnu sama aspoň obléct a musím padat domu. Už jsem tam měla stejně bejt. Tak kdyby se náhodou sháněl, tak jsme u tebe trošku dýl pokecaly. Ale zavoláme si a probereme to. Ozvi se mi, až budeš mít náladu, ju?“ a vyšla jsem se oblékat.

Počet zobrazení: 156

Autor

Navigace v seriálu<< Potíže mého kamaráda 2
4.4 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x