Pozdní léto Barunky Novotné 7

Toto je 7 díl z 8 v seriálu Pozdní léto Barunky Novotné
Počet zobrazení: 164

Bára teď každé ráno sledovala s předstíraným nezájmem manžela, který toužebně pošilhával po Abby a snažila se nevnímat jeho vítězoslavný úsměv, když vycházel z koupelny s vycákaným ocasem. Všimla si, že ho Abby úmyslně provokuje a schválně nechává kalhotky povalovat se v koupelně, aby je měl nadosah a potom se baví jeho rozpaky. Občas ho Abby nechala pokochat se pohledem na její plná ňadra uvězněná v podprsence, ale nikdy nepřekročila povolenou mez.

Bára několik dnů váhala, jestli má zavolat Jitce nebo raději vše ukončit. Rozhodl pocit osamění, který se jí zmocnil, když zůstávala doma opuštěná po odchodu Abby do školy.

„Jitko, napadlo mě, že bychom se dnes mohli vidět,“ zavolala manželově sekretářce. Využila toho, že byl Karel na služební cestě, a domluvila schůzku u Jitky v bytě.

Po rychlé sprše našla lechtivé spodní prádlo, které dostala kdysi k narozeninám a přemýšlela, které šaty si vezme.
Pak ji ale napadl bláznivý nápad.„Co kdybych přes sebe hodila kabát a šla takhle?“ Podívala se na sebe do zrcadla. ‚Černé krajkové prádlo z jejího těla téměř nic neskrývalo, skrz podprsenku prosvítaly prsní dvorce a kalhotky stěží zakrývaly vyholené přirození.
„Vypadám jako prostitutka. Luxusní prostitutka…“ proběhlo jí hlavou.
Bez dalšího váhání přes sebe přehodila kabát a vydala se k autu.

Při řízení téměř nevnímala okolní svět, projížděla křižovatky na oranžovou a jednou téměř havarovala, když nedala přednost protijedoucímu vozidlu.
Za pár minut zastavila před moderním domem. Vešla dovnitř a v prvním patře se zastavila. Zhluboka se nadechla a zazvonila.
„Pojďte dál,“ vykoukla Jitka vyplašeně a pustila ji dovnitř. „Odložte si, já zatím připravím kávu,“ špitla.
Bára si všimla vztyčených bradavek, které napínaly tenké tričko a mlsně se olízla.
„Já mám ale chuť na něco jiného, než je káva,“ usmála se a pomalu rozepnula kabát.
Když spadl k zemi a ona stála před Jitkou skoro nahá, pobaveně sledovala dívčin ohromený pohled.
„Líbím se ti?“ zvedla jí Bára prstem sklopenou hlavu a jemně ji políbila.
„Hmmm,“ zamumlala Jitka a s ruměncem ve tváři jí polibek oplatila.
„Tak mě svleč,“ odtrhla se Bára od jejích měkkých rtů a vyzývavě se před ní vypnula.

Jitka tiše vydechla a rozechvěně malý okamžik zápolila s podprsenkou. Konečně se jí povedlo stáhnout ji a očarovaně zírala na Bářina nahá ňadra.
„A teď kalhotky,“ přikázala jí Bára. Jitka se poslušně svezla k jejím nohám a bez protestů stáhla titěrné spodní prádlo ke kotníkům. Omámeně přitiskla hlavu do Bářina klínu a nasála vůni její vzrušené kundy.
„Počkej, teď si svleču já tebe,“ odtáhla se Bára a sledovala, jak dívka rozpačitě vstala.
Přetáhla jí přes hlavu tričko a krátce se pokochala pohledem na její obláňadra. Potom ale netrpělivě rozepnula upnuté džíny a stáhla je dolů. Téměř zasténala při pohledu na kalhotky nadité bujným ochlupením. Pomalu je stahovala dolů, postupně se před ní odkrýval zarostlý podbřišek. Konečně byly obě nahé. Ve vzájemném obětí se dopotácely k posteli.

Bára překvapeně zjistila, že Jitka odhodila veškeré zábrany a stala se z ní vášnivá milenka.
Když potom zpocené odpočívaly ve vzájemném objetí, vyzvídala na své mladé milence detaily poměru se svým manželem.
„Jenom chce, aby se dívala, jak přede mnou onanuje,“ špitla Jitka s hlavou položenou na jejích ňadrech. „A párkrát se mi na ní vystříkal,“ žalovala vzápětí. „A nesměla jsem si to otřít, pořád mě kontroloval,“ stěžovala si ublíženě.
„Musíš to vydržet,“ konejšila ji Bára s prstyzabořenými v jejích hebkých vlasech. „Jsi moje statečná holčička,“ chválila ji, když Jitka horlivě přikyvovala a za odměnu znovu sklouzla mezi její nohy. Pronikla jazykem mezi chloupky a olízla vystouplé závojíčky. Potom se však k Jitčinu překvapení začala věnovat její zadní dírce.
„Tam nééé,“ vyjekla Jitka, ale Bára se nedala odradit a dál lízala stažený anální otvor.
Jitka se pomalu podvolila a sama si přitom hrála s kundičkou.

Chvílemi si Bára pomáhala prstem a bavila se Jitčinými roztouženými vzdechy, když odmítala proniknout jím dovnitř jejího zadku.
„Udělej to ty sama,“ přitáhla jí ruku k stažené dírce.
Jitka zaváhala, ale bez dalších námitek se podvolila.
Bára při pohledu na prst mizející v čokoládové dírce začala divoce masturbovat. Jitka ji napodobila a s prstem uvězněným v zadku si druhou rukou proháněla roztaženou kundu, dokud se nesesunula ve slastném uvolnění.
„Učíš mě pěkný věci,“ vyčetla v žertu Báře, když se schoulila vedle ní. „Nikdy bych nevěřila, že si před někým vyprstím zadek,“ zachichotala se.
„Příště mi to oplatíš,“ usmála se Bára a protáhla se. „Budu už muset jít,“ povzdechla si. „Abby nemusí vidět, jak chodím oblékaná,“ mrkla významně na Jitku.
„To je ta hezká blondýnka?“ zeptala se Jitka.
„Ty ji znáš?“
„Ne, ale tvůj manžel má její fotku na monitoru jako tapetu,“ pokrčila rameny Jitka.„Je fakt hezká,“ dodala závistivě.
„Ale já mám radši tebe,“ zalhala Bára a s povzdechem si natahovala zmuchlané kalhotky.
„Přijdeš ještě někdy?“ zeptala se s obavami Jitka, která ji pozorovala z postele.
„Neboj,“ pohladila ji Bára po tváři. „Nevíš, kde mám podprsenku?“
„Támhle,“ kývla Jitka hlavou ke dveřím. „Co kdybys mi ji tady nechala?“ navrhla s ruměncem ve tváři. „Ať mám na tebe nějakou vzpomínku,“ dodala tiše.
„To ti tady můžu nechat rovnou i kalhotky,“ zasmála se Bára.
Překvapeně sledovala, jak Jitka horlivě přikyvuje.
„Přece nepojedu domů úplně nahatá,“ vydechla. „Co když mě zastaví policajti?“
„Máš přece kabát,“ zachichotala se Jitka.
Bára si povzdechla, ale bez dalších námitek zase kalhotky stáhla a podala je Jitce.
„Příště mi je vrátíš,“ řekla výhružně, zatímco si oblékala kabát.

Se sevřeným srdcem přeběhla do auta a rychle nastartovala. Připadalo jí, že ji všichni kolemjdoucí sledují a ví, že je pod kabátem úplně nahá. „Hlavně, ať není doma Abby,“ prolítlo jí hlavou. „Tohle bych jí asi vysvětlovala špatně.“

Zaparkovala auto a přeběhla domů. S úlevou zjistila, že je doma sama a vklouzla pod horkou sprchu. Teprve teď se uvolnila a se spokojeným úsměvem vzpomínala na dnešní milování s Jitkou.

***

Uběhlo několik dnů, během kterých Bára odolávala touze po Jitce, která ji okouzlila svou křehkostí a zároveň i živočišnou touhou po vzájemných dotecích. S robertkem zabořeným v kundě vzpomínala na její štíhlé tělo, v duchu znovu a znovu olizovala plná ňadra ozdobená trčícími bradavkami a v okamžiku orgasmu si vybavovala chuť mladé kundičky, která se jí zaryla do paměti.

Abby si všimla změny její nálady a žárlivě ji sledovala ve chvílích, kdy si s mobilem v ruce zamilovaně vyměňovala zprávy s Jitkou. Vyzvídala, s kým si Bára píše, a vyhrožovala, že vše řekne strýci.
Díky tomu všemu Bára málem zapomněla na Karlovy narozeniny.
Když si uvědomila, kolikátého vlastně je, zhrozila se. S dárkem si nelámala hlavu a na poslední chvíli koupila láhev jeho oblíbeného koňaku. Jídlo vyřešil rychlý telefonát a krátce před Karlovým příchodem tak seděla připravená k večeři, jako by se vším dávno počítala.

„Co se děje?“ všimla si Abby slavnostního prostírání. „Něco slavíme?“
„Strejda má narozeniny, ty jsi na to zapomněla?“ zvedla k ní nevinně pohled Bára.
„Měla jsi mi to připomenout,“ vyčetla jí Abby. „Takhle už nic nevymyslím,“ stěžovala si ublíženě.
„Tak se aspoň hezky obleč,“ poradila jí Bára. „Víš, že pro tebe má slabost,“ dodala s lehkým úsměvem.

Karel dorazil domů s malým zpožděním.
„Dolaďujeme tu fůzi s Fodorem,“ prohodil k Báře, která si ihned vzpomněla na jejich společný sex a zarděla se rozpaky.
„Co máme k večeři?“ zeptal se hladově Karel a vzápětí se překvapeně zastavil při pohledu na slavnostní večeři.
„Všechno nejlepší,“ přitiskla se k němu Bára a políbila ho. „Dárek dostaneš potom, teď se pojď najíst.“

Posadili se ke stolu a čekali na Abby, která se objevila za pár minut. Po jejím příchodu Bára pevně stiskla rty, zatímco Karel tiše vydechl. Měla na sobě stejné šaty jako při poslední návštěvě restaurace a Bára si ihned všimla, že pod nimi opět nemá podprsenku. Úžlabina mezi ňadry končila hluboko ve výstřihu a Bára přistihla Karla, jak neomaleně civí na narůžovělé prsní dvorce vykukující ven.
Abby si přisedla a užívala si pozornost, které se jí dostalo.
Se sklenkou vína v ruce žertovala s Bárou, laškovně se nakláněla ke Karlovi a nechávala ho nahlédnout do výstřihu, podmanila si okamžik pouze pro sebe.

Po večeři Karel labužnicky ochutnal obsah láhve, kterou dostal od Báry a spokojeně si vychutnával její jemné tóny.
„Já mám pro tebe taky dárek,“ přitulila se k němu Abby. „Ale musíš mi slíbit, že se nebudeš zlobit.“
„To jsem zvědavý, co to bude,“ šilhal Karel do plného výstřihu.

Bára se zájmem čekala, co bude následovat. Abby se postavila a vysoukala šaty k pasu. Při pohledu na černé, krajkované kalhotky Karel vzrušeně vydechl.
Bára se zatajeným dechem sledovala, jak Abby dráždivě pomalu stahuje kalhotky dolů. Na malý okamžik se objevilo její přirození, potom šaty spadly dolů a Abby se vysoukala z kalhotek.
„Všechno nejlepší,“ vtiskla je Karlovi do dlaně a letmo ho políbila na rty. „Jsou jenom tvoje, můžeš si s nimi dělat, co chceš,“ dodala vyzývavě.

Bára se nemohla vzpamatovat z toho, co právě viděla. Kundička, kterou tak důvěrně znala, byla vyholená do posledního chloupku.
„Už chápu, proč se chlapům na nás tak líbí, když jsme vyholené,“ blesklo jí hlavou. „Nikdy by to nepřiznali, ale vypadáme jako malé, nevinné holčičky. Nejradši bych Abby hned vylízala, přímo tady a teď.“

Karel bezmocně svíral v dlani kalhotky a v očích se mu zračila panika. Bojácně se ohlédl na Báru, co tomu říká.
„Na mě se nedívej, tohle je mezi vámi dvěma,“ ušklíbla se. „Ale asi víš, proč jsi je dostal…“ dodala zlomyslně.
Abby se k němu přitiskla a nabídla mu pohled do výstřihu.
„Líbí se ti můj dárek?“ zašeptala mu do ucha. Karel nedokázal odtrhnout pohled od zduřelé bradavky, která ho přitahovala jako magnet.„Tady jsem,“ přitáhla si Abby jeho bradu k sobě. „Dívej se mi do očí, když s tebou mluvím.“

„Ta malá potvora si ho omotala kolem prstu,“ prolétlo Báře hlavou. „Nebo spíš kolem prsu,“ pousmála se vzápětí. Malá slovní hříčka ji pobavila, a tak s úsměvem čekala, jak vše bude pokračovat.     
„Tobě se nelíbí,“ pronesla zklamaně Abby. „Tak já si je zase obleču,“ snažila se mu vytrhnout zmuchlané kalhotky z ruky.
„Ne… počkej… nech mi je,“ bránil je zrudlý Karel urputně. „Mně se líbí. A moc…“ polkl hlasitě.
„Tak mi ukaž, jak moc se ti líbí,“ trhla trucovitě hlavou Abby.

Napětí v místnosti bylo téměř hmatatelné. Karel křečovitě svíral kalhotky v dlani a viditelně se potil rozpaky.
„Tak nám to ukaž,“ přidala se k neteři Bára. Celá situace ji začínala vzrušovat víc, než si byla ochotna přiznat. „Přece si ho do nich honíš rád, nebo snad ne?“ prozradila, že ví o jeho zálibě v dívčích kalhotkách.
Karel nervózně těkal očima z manželky na neteř. Nedokázal pochopit, co se to vlastně děje. Už dávno si přiznal, že ho Abby vzrušuje, ale nikdy nepočítal s naplněním svých představ.
Bohatě mu stačilo vyhonit si ocas do jejích kalhotek, případně onanovat před sekretářkou s představou Abby na jejím místě, ale ani v nejdivočejších představách si nedokázal představit, že by se jeho fantazie splnily.
„Tak už si to udělej,“ vyhrkla nedočkavě Abby.
Karel nerozhodně zalovil v poklopci a vytáhl slušně ztopořený ocas. Abby při pohledu na něj tiše vydechla a okouzleně sledovala tlustý úd, který se před ní tyčil z hustého ochlupení.
„Ten je,“ zamumlala okouzleně.

Bára vzrušením téměř nedýchala, vší silou odolávala tlaku zařízlých kalhotek v rozkroku a z posledních sil odolávala touze stáhnout je a projet si zvlhlou kundu.
Sledovala, jak Karel se zaúpěním přehrnul kůžičku a obnažil naběhlý, fialový žalud. Pohlédl na Abby a přitiskl její kalhotky ke tváři.
„Fůůůj,“ vypískla Abby, ale zvědavě dál sledovala, jak strýc nasává vůni jejího přirození.

To už se Karlova ruka rozpohybovala. Křečovitě proháněl ztopořený ocas s tváří zabořenou v jejích kalhotkách, mazlil se s nimi a vychutnával si jejich vůni.
„Už budeš?“ vyzvídala zvědavě Abby a naklonila se blíž, aby jí neušel případný výstřik. Nevědomky mu tím znovu nabídla pohled na obnažené ňadro ve výstřihu.
„Ukaž mi je,“ zafuněl nadrženec, zatímco dál usilovně onanoval. „Tohle se nedá vydržet, chci se na ně konečně podívat.“

Abby pohlédla na Báru, která souhlasně přikývla. S ruměncem ve tváři se postavila a stáhla ramínka šatů dolů. Nechala šaty spadnout k pasu, kde je přidržela.
Hrdě vypnula nahá ňadra, zduřelé bradavky výhružně trčely vpřed.
Zbrunátnělý Karel se propnul a z penisu mu vystříkl proud semene, který v pravidelných intervalech dopadal na Abbyina nahá stehna.Dusil se přitom jejími kalhotkami, kterými zacpával svá ústa ve snaze nevykřičet hlasitě svoji rozkoš všem sousedům.
„Jsem od toho celá špinavá,“ roztírala si Abby lepkavou tekutinu po hladké kůži a omámeně přivoněla k ušpiněným prstům.
„Tys to fakt udělal,“ zamumlala nevěřícně. „Vyhonil sis ho přede mnou… mám na sobě tvojí mrdku…“

Bára podlehla napětí a pohladila se v rozkroku. Abby si toho všimla a s vítězoslavným úsměvem nechala spadnout šaty na zem.
Karel s pootevřenými ústy zíral na její vyholené přirození. Abby nedočkavě ponořila prsty do roztažené kundičky.
„Já už si to musím udělat,“ přiznala. Karel sledoval, jak před nimi bez zábran masturbuje a usilovně se snažil probudit vystříkaný ocas k životu.

Báru pohled na dvojici před sebou fascinoval. Křečovitě sevřené dlaně signalizovaly její vzrušení.
„Jestli chceš, tak se můžeš přidat,“ navrhla potměšile Abby. „Já bych se na to moc ráda podívala,“ dodala tiše.

Karel sebou trhl a pokradmu se podíval na manželku, která seděla naproti němu bez hnutí. Viděl, jak si olízla vzrušením vyprahlé rty a váhavě sjíždí rukou k rozkroku.
„Jestli to udělám, tak už zbývá jenom krůček ke trojce… Tohle už nezastavím,“ přemýšlela horečnatě Bára.
Z posledních zbytků sil odolávala nutkání projet si rozdychtěnou kundu uvězněnou v džínech.
Představila si, jak Karel zajíždí zduřelým žaludem mezi Abbyiny pysky a zhluboka vydechla. Roztřeseně rozepnula džíny a vklouzla rukou do zvlhlých kalhotek. S úlevným zasyknutím obkroužila bříškem prstu naběhlý poštěvák.

Abby s Karlem téměř současně zvedli hlavu a vychutnávali si pohledna ni.
„Hleďte si svého,“ zamumlala zahanbeně, ale dál usilovně pracovala na svém uspokojení.
Místností se linulo vzrušené oddechování, vzduch byl naplněný vůni rozdychtěných přirození. Abby bez zábran rejdila prstem ve zmučené kundičce a vychutnávala si pozornost, které se jí bohatě dostávalo.
„Ááááá… áááá… uuuuž,“ vyjekla a prohnula se v orgasmu.
Stačila chvilka, aby se vzpamatovala. Spokojeně pozorovala Báru, která tiše vyvrcholila s rukou zabořenou v kalhotkách. Jejich pozornost se soustředila na Karla, který křečovitě honil žilnatý ocas.
„Ještě chvilku… ještě chvilku a už… uuuuuž,“ zasípal vyčerpaně a po zduřelém žaludu se rozlila mléčná tekutina, která stékala do houštiny chlupů.

Vzrušení se náhle změnilo v rozpaky. Bára si zachmuřeně zapínala poklopec, zatímco Karel nepřítomně otíral semeno do zmuchlaných kalhotek.
„Měli byste se teď vidět,“ vyprskla smíchy Abby při pohledu na jejich zahanbené obličeje. „Přesně takhle jsem se tvářila, když mě máma přistihla, jak se prstím pod dekou,“ zachichotala se. „No nic, jdu se osprchovat, ráno musím do školy,“ zvedla se a s pobaveným úsměvem odešla.

Karel se zadíval na Báru, která strnule seděla naproti němu.
„Ty jsi věděla o tom… o tom, co s nimi dělám?“ položil vedle sebe kalhotky.
„Abbymi to řekla už dávno,“ povzdechla si Bára. „A taky vím o tom, co děláš v práci,“ dodala nelítostně vzápětí.
Karel vyděšeně sklopil zrak.
„Jak jsi se to dozvěděla?“ hlesl.
„Co když mu to řeknu?“ prolétlo Báře hlavou. „Může to být poslední krok k rozvodu…“ zaváhala. „Řekl mi to Fodor, tvoje sekretářka mu prodává informace,“ řekla nakonec.
„Ty se vídáš s Fodorem?“ zarazil se Karel. „Co to má znamenat?“
„To tě nemusí zajímat,“ odpověděla Bára tvrdě. „Mě taky nezajímá, co děláš s Jitkou. A to nemluvím o Abby…“
„Aha,“ hlesl Karel. „Co budeme teď dělat?“
„To záleží na tobě,“ pokrčila rameny Bára. „Můžeme se rozvést. Anebo se to můžeme pokusit srovnat. Ale takhle už dál nemůžeme pokračovat.“
Karel potřásl hlavou.
„Jak bys chtěla pokračovat? Po tom, co se tady před chvílí stalo…“ zachvěl se mu hlas. Bára se hořce pousmála.
„Třeba právě tohle potřebujeme… Nějaké zpestření,“ hledala pracně slova. „Nic víc to přece není. Nebo je?“ zvedla pohled ke Karlovi, který potřásl hlavou.
„Je to jenom pokušení, nic víc,“ bránil se. „Nikdy by mě nenapadlo, že se tohle může stát. Už se to nebude opakovat,“ dodal nekompromisně.

Bára dobře věděla, jak tvrdý na sebe umí být a pochopila, že to myslí vážně. „Pokud… a zdůrazňuji slůvko pokud… to bude jenom zpestření, tak mi to nevadí,“ usmála se. „Ale čekám to samé od tebe,“ řekla. „Třeba nám to pomůže a třeba ne, ale nějaké zpestření může být zajímavé.“
Nečekala na jeho odpověď a odešla do ložnice, kde potom zachumlaná v dece marně hledala útěchu ve spánku. Dobře věděla, že Karel, který přišel chvíli po ní, nespí a také se převaluje.
Náhle ucítila pod noční košilkou váhavou, teplou ruku, která se sunula k jejím ňadrům. Neodtáhla se a nechala manžela, aby se mazlil s jejími poddajnými prsy, dokud jí vzrušením neztuhly bradavky. Přitiskla se k němu zadečkem a otřela se o ztuhlý penis.
„Tak už mi ho tam vraž,“ vydechla nedočkavě a zavrtěla se proti němu.
Ucítila, jak vklouzává do její zvlhlé kundy a vzápětí se roztřásla v nečekaném orgasmu.
Karel to vycítil a tvrdě přirazil. Bára se svíjela rozkoší a nechávala se šukat, dokud i Karel se zaúpěním nevyvrcholil.

„Proč tohle neděláme častěji?“ objal ji spokojeně Karel. „Málem jsem zapomněl, jak skvělé to s tebou bývá.“
„Tak si to zapamatuj,“ zamumlala Bára v polospánku a políbila ho.
„A vzpomeň si na to, až budeš zase onanovat s Abbyinými kalhotkami,“ neodolala, aby ho popíchla, ale to už se pomalu propadala do spánku.

Počet zobrazení: 164

Autor

Navigace v seriálu<< Pozdní léto Barunky Novotné 6Pozdní léto Barunky Novotné 8 >>
4.8 46 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Docital som jednym dychom. Trojka je na spadnutie a verim ze Bara si este uzije pozornosti … super pokracovanie

Junior

Výborné pokračování. Teď jenom nevím, jestli se jim podaří to dát dohromady anebo se jim manželství rozpadne. Taky jsem zvědav jestli bude Bára pokračovat s Jitkou nebo jestli jí z místa sekretářky vyštve pro svůj klid.

Peterv

Síce je neodpustiteľné že harai nedokončil nejakú tu svoju sériu ale opäť v tejto dokazuje že patrí medzi najlepších autorov poviedok. 🙂 Rozhodne držím palce pri inšpirácii do dalších dielov.

Juli

Pěkně to autor rozepsal 👍. Jednoduše jedním dechem přečteno 😳.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x