Pozdní léto Barunky Novotné 2

Toto je 2 díl z 8 v seriálu Pozdní léto Barunky Novotné
Počet zobrazení: 169

Ráno se Bára probudila nevyspalá, celou noc ji pronásledovaly představy nahé Abby. Prohlížela si v zrcadle kruhy pod očima a tiše si povzdechla.
„Mám tohle ve svém věku zapotřebí? Měla bych se rozvést a najít si jiného chlapa. Třeba bych potom nedělala takové hlouposti se svou neteří… Stejně se to stalo jenom proto, že jsem tak nadržená.“
Promnula si obličej dlaněmi a znovu se na sebe zadívala do zrcadla. Viděla unavenou tvář ženy, kterou kdysi obdivovali všichni muži.
„Je mi pětatřicet a připadám si na padesát. Nejhezčí a v podstatě jediný sexuální zážitek za poslední roky byla společná masturbace s Abby. Copak už všechno v mém životě skončilo?“

Bez nálady vyšla z koupelny a systematicky začala balit své věci. Rozhodnutí, které v ní poslední dny zrálo, učinila snadno. Až se Karel vrátí z práce, ona už tady nebude.

„Teto, co tady děláš?“ vyrušila ji náhle Abby. Bára sebou provinile trhla.Mlčky zabořila pohled do země, ruce se jí chvěly rozčilením. „Ty někam jedeš?“ dotírala na ni Abby. „To je kvůli tomu, co se stalo včera?“
„Abby, tomu bys nerozuměla,“ povzdechla si Bára. „Se strejdou nám to už nějakou dobu nefunguje a bude lepší, když takhle potají odejdu. Nechci žádné scény, on to časem pochopí, neboj.“
„A co já?“ vyhrkla nešťastně Abby. „Přece mě tady nenecháš samotnou, vždyť se s nikým neznám.“
„Určitě někoho potkáš, o tebe strach nemám,“ usmála se Bára.
„Jenomže já tě potřebuju,“ objevila se Abby na tváři kulatá slza. „Máma by mi nikdy neporadila s Davidem, moc dobře víš, jaká v tomhle je. Ani nevíš, jak jsem se k vám těšila…“

Bára jí bříškem prstu setřela slzu a pomalu dlaní zajela do hebkých vlasů. „Abby, nedělej mi to těžší,“ zašeptala nešťastně.
„Teto, jestli je to kvůli tomu včera… mně se to ale vážně líbilo,“ špitla Abby. „Kvůli tomu si nemusíš nic vyčítat. Kdybych nechtěla, tak jsem to mohla skončit. Hlavně neodjížděj, prosím…“
Než se Bára vzpamatovala, přitáhla si Abby její ruku k ústům a jemně ji políbila. „Že neodjedeš, slibuješ?“
„Abby, tohle nedělej,“ vytrhla Bára ruku z jejího sevření. „Ještě si to musím rozmyslet,“ povzdechla si.

Ačkoli se jí Abby snažila celý den zlepšit náladu, nemohla Báře ujít její nervozita. Snažila se ji alespoň povzbudit, odpovědí byl vždy pouze rozpačitý úsměv a slabé pokrčení ramen. Ačkoli Bára věděla, že jsou s Davidem domluveni na čtvrtou hodinu odpoledne, netrpělivě odpočítávala zbývající čas.

Konečně zaslechla z pokoje tlumený rozhovor. Přitiskla potají ucho ke dveřím a snažila se odposlouchávat, co se tam odehrává, nic však pořádně neslyšela. Zklamaně si upravila zvlhlé kalhotky a napjatě v obýváku čekala na Abby.
„Tak co, všechno v pořádku?“ přivítala ji, když se objevila ve dveřích.
„Já nevím, asi jo,“ pokrčila Abby rameny.
Bára ihned poznala, že neteř něco trápí.
„Copak se stalo?“ vyzvídala opatrně. „Davidovi se to nelíbilo?“
„Tomu se to líbilo až moc,“ mávla rukou Abby. „Víš, já jsem mu řekla o tom včerejšku,“ přiznala a zkroušeně se podívala na Báru.
„Aha… a co jsi mu všechno řekla?“
„Že jsme spolu masturbovaly,“ hlesla Abby. „A že jsme se navzájem dotýkaly,“ dodala zrudlá rozpaky. „Zlobíš se?“
„Vždyť je to pravda,“ povzdechla si Bára. „Co na to říkal? Určitě si o mně musí myslet hrozné věci.“
„Spíš naopak,“ pohodila hlavou Abby. „Chtěl by, abys u toho příště taky byla.“

Bára se zarazila. „Jak to myslíš?“ otočila se k Abby nechápavě. „U čeho mám být?“
„Až si s ním zase budu skypovat,“ vyhrkla Abby. „Chtěl by tě u toho taky vidět… nahatou a… při tom… vždyť víš, co myslím,“ upřesnila rozpačitě.
Bára ihned věděla, co tím myslí.
„Chce, abych před ním masturbovala… určitě ho to vzrušuje. Třeba si teď honí ocas a myslí při tom na mě,“ zachvěla se vzrušením. „Ještě před pár dny byl pro mě vrchol, když jsem si to dělala potají v posteli vedle manžela a najednou bych se měla předvádět cizímu klukovi.“

Bára si uvědomovala, že Abby čeká na její odpověď a opatrně se na ni podívala.
A ty bys to chtěla?“ zeptala se tiše.
„Já nevím, mně by se to asi líbilo,“ hlesla Abby upřímně. „Jenomže on se pořád vyptával, jestli bych to někdy chtěla zkusit s holkou. „Byl z toho úplně mimo,“ dodala nešťastně.
„Nic si z toho nedělej,“ utěšovala ji Bára. „Kluci takový prostě jsou, s tím nic nenaděláš.“

„Co kdyby chtěl, abych před ním Abby vylízala? Souhlasila by s tím?“ mihlo se jí hlavou. Při té představě se jí téměř podlomily kolena. „Na tohle už nesmím myslet. Nikdy!!!“ přikazovala si.

„Zlobíš se?“ všimla si Abby výrazu v její tváři.
„Nezlobím,“ odpověděla Bára. „Spíš mě to vzrušuje,“ přiznala zahanbeně.
Abby se s úlevou pousmála.
„Mě vlastně taky,“ špitla. „Bála jsem se ti to říct, aby ses mi nesmála. Takže mu mám říct, že s tím souhlasíš?“
„Hmmm,“ přikývla Bára. „Ale aby nebyl zkamaný…“
Překvapeně sledovala, jak se k ní Abby přitiskla a objala ji.
„Jsem ráda, že mám takovou skvělou tetu,“ šeptala jí do ucha.
Bára si uvědomovala tlak jejích mladých ňader na hrudi a zachvěla se.

„Teď bych si to potřebovala udělat. Pořádně si projet kundu, jinak se z toho zblázním,“ nedokázala přestat myslet na své zvlhlé přirození. „A proč vlastně ne?“ zachvěla se vzrušením.„Vždyť mě už u toho viděla, nic na tom přece není,“ přesvědčovala sama sebe.

„Abby… vadilo by ti, kdybych si to udělala?“ zeptala se opatrně. „Jak se o tom bavíme, tak… tak jsem z toho úplně mokrá,“ řekla popravdě.
„Jasně, to je v pohodě,“ přikývla Abby. „Mám odejít?“
„Já bych byla radši, kdybys tady zůstala,“ našla v sobě odvahu Bára a nejistě se podívala na Abby, co tomu říká. Ta vzápětí souhlasila.
„Tak já se budu dívat, chceš?“ navrhla ochotně.

Zrudlá Bára se rychle vysoukala z domácích šatů. V rozpacích ze sebe svlékla podprsenku a uvolnila tak svá plná ňadra, která se rozlila po hrudi. Zaklesla prsty za kalhotky a chystala se je stáhnout, když ji Abby zarazila. „Můžu ti pomoct?“
Bára se vzmohla na pouhé přikývnutí, vzrušením nedokázala ani promluvit.
Abby si před ní klekla a dráždivě pomalu jí začala stahovat kalhotky. „Ta ale je,“ vydechla a než se Bára vzpamatovala, přitiskla obličej k jejímu klínu.
„Krásně voníš,“ vydechla, když odtrhla obličej a podívala se, co tomu Bára říká.
„Abby, co to děláš?“ vydechla Bára, když neteř znovu zabořila obličej do jejího přirození a nasála jeho vůni.
„Už nic,“ vyhrkla Abby a rychle ucukla. „Jenom jsem chtěla vědět, jak voníš,“ omlouvala se zrudlá studem.

Bára se rozvalila na gauči a dlaní vklouzla mezi roztažené nohy. „Kdybych ji nezastavila, tak by mě určitě vylízala. Vím to, určitě to chtěla udělat… Říká se, že lízání od holky je něco úplně jiného, ví moc dobře, jak udělat dobře…“

Svíjela se pod vlastními doteky, roztahovala si kundu, aby ukázala Abby i svá nejtajnější zákoutí, druhou rukou si prstila zadek, protože ji neskutečně vzrušovalo předvádět se neteři s prstem vraženým v těsném prdelním otvoru.
„Abby… Abby… áááách… Abby… už… už… jeeeh,“ chrčela neartikulovaně v návalu blaženosti, když se propadla do hlubin orgasmu.

Vzrušení najednou opadlo a Bára zahanbeně vyprostila prst ze zadku. „Promiň,“ otočila se k Abby. „Nemohla jsem odolat… občas si tam prostě ráda hraju.“
„Náhodou jsi skvělá,“ pohladila ji neteř po ruce. „Já si tam občas taky strkám prst, jenomže bych se před tebou styděla. Nejsem tak free jako ty,“ řekla zklamaně.
„Kdybych nebyla tak vzrušená, nikdy bych to neudělala,“ přiznala Bára. „Třeba mi taky příště ukážeš, jak si hraješ se zadečkem,“ dodala s nadějí v hlase.
„Teda teto… že se nestydíš,“ zachichotala se Abby. „Budu o tom přemýšlet,“ slíbila vzápětí.
„Abby, co kdybys mi přestala říkat teto? Už jsi na to velká holka,“ navrhla Bára.
Abby se k ní naklonila a letmo ji políbila na ústa. „Musím si na to ale zvyknout… Báro. Tak se nezlob, když ti občas řeknu teto.“

Bára, která stále cítila dotek jejích vlhkých rtů, se zachvěla. „Co když si něco namlouvám a pro ni to nic neznamená? Uvědomuje si vůbec, co se mnou dělá?“

„Hlavně to domluv s tím Davidem,“ snažila se nalézt ztracenou sebedůvěru. „Chci se aspoň podívat na hezkého, mladého kluka s pořádným ocasem, když to doma nemám.“
„A co strejda, ten se nepočítá?“ zarazila se Abby.
„Moc nám to nefunguje,“ pokrčila rameny Bára. „Vidíš, co to se mnou potom dělá,“ sklopila zrak ke svému obnaženému přirození.
„Hmmm… ale určitě má pořádný péro,“ zasnila se Abby. „David je spíš ještě kluk,“ dodala posmutněle. „Má ho velkýho?“ zvedla se zájmem pohled k Báře.
„Spíš má takovýho macka,“ zapřemýšlela Bára. „Ne moc dlouhej, ale tlustej,“ upřesnila. „A nezdržuj, za chvíli strejda přijde a nemusí mě tady najít takhle,“ povzdechla si, zatímco se rychle oblékala.

Všimla si, jak se Abby po příchodu Karla zvědavě zahleděla na jeho rozkrok a celý zbytek dne se marně snažila zahnat představu manžela zaklíněného mezi Abbyinými roztaženými stehny.

Když potom večer vedle něho ležela, neodolala a přitiskla se k němu. „Třeba se pomilujeme, musí mu to chybět stejně jako mně,“ napadlo ji. Veškeré očekávání však vzalo zasvé, když ji Karel nevlídně odstrčil a jí nezbylo nic jiného než počkat, až usne, a potom se zklamaně vyprstit.

Počet zobrazení: 169

Autor

Navigace v seriálu<< Pozdní léto Barunky Novotné 1Pozdní léto Barunky Novotné 3 >>
4.8 51 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Jsem zvědav jak dopadne sex po Skype a jak se bude vyvíjet vztah s neteří. Těším se na pokračování.

Sasha

Pokračuje to výborně, že se obě předvedou na skype jsem tak trochu čekal, ale je výborný, že s tím autor nespěchá, vůbec by mi nevadilo ještě nějaké další protahování, pochyby atd. A osobně bych do toho manžela netahal, ne, že bych mu to nepřál, ale ať je nějaká změna oproti stereotypu každý s každým… Ale uvidíme, jak mu bude autor nakloněn…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x