Pozdní léto Barunky Novotné 1

Toto je 1 díl z 8 v seriálu Pozdní léto Barunky Novotné
Počet zobrazení: 202

Bára se probudila brzy ráno a teď nehybně ležela na posteli vedle manžela. Pozorovala závěsy, které líně povlávaly pootevřeným oknem, a přemýšlela, jestli má vůbec smysl vstávat. Dříve byl její život naplněný čilým společenským ruchem, ale postupem času se všechno změnilo.
Většina kamarádek už měla děti, zatímco ona s manželem pokusy o otěhotnění dávno vzdala. Jeden čas zvažovali adopci, nikdy se však neodhodlali udělat poslední, rozhodující krok. Věděla, že ji Karel stále miluje, ona se ale ve vztahu prostě nudila.
Zatímco jemu současný stav vyhovoval, ona nesnášela každodenní stereotyp, který ji vyčerpával.
Skončilo to tak, že po večerech potají masturbuju v posteli,“ povzdechla si v duchu.
Poprvé to udělala před nedávnem. Manžel už dávno spal a ona se převalovala v posteli vedle něho. V místnosti panovalo nesnesitelné horko a vzduch byl nabitý dusnem. Hlavou se jí honily vzpomínky, které si vždy zakazovala.

„Setmělá diskotéka, tancuju s Lenkou, mou nejlepší kamarádkou. Rychlá písnička se mění v ploužák. Přivineme se k sobě, v těsném objetí pokračujeme v tanci. Náhle se před zraky všech líbáme, pořád si pamatuju tu sladkou chuť jejích rtů. Venku před diskotékou ji nechávám vklouznout dlaní pod tričko, bradavky mi tuhnou vzrušením.“

Poslouchala tenkrát manžela, jak pravidelně oddechuje a rozechvěně sjela rukou mezi nohy. Riziko přistižení ji vzrušilo víc, než by čekala. Samozřejmě masturbovala už od puberty, tak jako každý, ale vždycky to bylo o samotě, nikdy ji přitom nikdo neviděl. A teď si to chce udělat vedle Karla, který se může kdykoli vzbudit…

Nemilovali se už tak dlouho, že téměř zapomněla, jaké to je. Naposledy se na ni převalil v opilosti a surově, bez něžných doteků, ji téměř znásilnil. Během zoufale dlouhých a prázdných minut se nemohla dočkat, až všechno skončí a on se vyčerpaně svalí bez jediného slova vedle ní. Vyčítala si, že i přes to stále touží po jeho dotecích, které však nepřicházely.

„Občas se přistihnu, jak se zasněně dívám z okna a nevnímám okolí. Bojím se, že přijdu o všechno, včetně manžela, a zároveň v to doufám. Zoufale dokážu předpovídat jeho každý pohyb, přesně vím, kdy u večeře zamumlá, že je unavený a jde spát. Rychle potom stáhnu kalhotky a zahanbeně se uspokojím na gauči.“

Ačkoli se bála přistižení, znovu neodolala a opatrně přetáhla noční košilku přes hlavu. Vzrušovala ji vlastní nahota, stejně jako když potají onanovala ve svém pokoji, zatímco rodiče za tenkou příčkou sledovali televizi. Rozechvěně se laskala rukou v rozkroku a zapomněla na okolní svět.
„Můžeš mi vysvětlit, co to děláš!?“ vyrušil ji náhle manželův hlas.
Ztuhla s rukou uvězněnou mezi stehny.

„Co mu mám odpovědět?“ vyděsila se. „O tomhle jsem přece snila, že mě při tom přistihne a třeba se ke mně přidá…“
„Já myslela, že spíš,“ špitla sevřeným hlasem.
„To pořád nevysvětluje, co tady vedle mě děláš.“

Bára zahanbeně mlčela. Uvědomovala si prst zastrčený v roztaženém přirození, svoji nahotu i svoje vzrušení.
„Masturbuju,“ přiznala po chvilce trapného mlčení.
Připadala si jako malá holka, kterou u toho přistihla máma.

„Co když v tom budu pokračovat? Jsem už přece dospělá a můžu si dělat, co chci… Určitě taky onanuje, občas má zaschlé sperma na slipech. A ženskou nemá, tím jsem si jistá.“

Tiše vydechla a prstem obkroužila zduřelý poštěvák. Otřásla se vzrušením, vyvrcholení bylo už blizoučko.
„Ty v tom hodláš pokračovat?“ posadil se Karel rozčileně na postel. „To snad nemyslíš vážně!“
Jenomže Bára už ho nevnímala. Třela dlaní naběhlé pysky, projížděla mokrou kundu dvěma prsty, uspokojovala se bez ohledu na manželovu přítomnost.

„Ještě chviličku a už budu… Pořád se na mě dívá. Určitě mu stojí… Chtěla bych, aby ho vytáhl a udělal mi to. Vystříkal by se do mě a… a… ááách… už…uuuuž.“

Neartikulovaně křičela a svíjela se s prstem vražením v přirození.
Když vystřízlivěla, s obavami se podívala na manžela, který ji rozlíceně pozoroval.
„No a co, ty se mě nechceš dotknout, tak si to dělám sama,“ vyhrkla na svou obranu.
Místo odpovědi se beze slova zvedl a odešel z pokoje. S pláčem zabořila hlavu do polštáře a zachumlala se do deky.

„Vůbec o mě nestojí. Ležím vedle něho nahá, vzrušením teču a on si odejde. Takovýhle život přece nemá smysl,“ vyčítala si. Otřásala se pláčem, dokud vyčerpáním neusnula.

Probudila se odpoledne, posadila se na postel a zamyslela se.
„No tak mě přistihl při masturbaci… Přece neví, na co jsem přitom myslela.Aspoň mě nepřistihl s jiným chlapem,“ ujišťovala se. „Kdyby tak věděl, že takový orgasmus jsem neměla roky,“ zachichotala se jako malá holka.
Rozcuchaná a stále nahá otevřela dveře a hrdě prošla pokojem kolem manžela, který ji ignoroval. Cítila jeho upřený pohled na svém těle. „Chodím tady nahatá a s ním to nic nedělá. Kdyby aspoň něco řekl, takhle to přece nemůžeme vydržet věčně.“

***

Následující dny doma panovalo napjaté ovzduší. Manželé se vyhýbali vzájemným pohledům, míjeli se s odvrácenou tváří a nálada klesla na bod mrazu. Bára se neodvažovala prolomit dusnou atmosféru a Karel to snad ani nechtěl, alespoň tak jí to připadalo. Občas pronesl ironickou poznámku o jejím chování v posteli a ona pak přemýšlela nad rozvodem.

„Musím si sehnat právníka. Mám přece nárok na polovinu majetku, to znamená i polovinu firmy. A potom budu svobodná,“ plánovala, ačkoli ve skrytu duše věděla, že k tomu nikdy nedojde. Svoje potřeby znovu řešila ve chvílích, kdy byla doma sama a zahanbeně se potom přesvědčovala, že už to bylo doopravdy naposledy, co se dotýkala sama sebe.

Situace se zklidnila až ve chvíli, kdy se ozvala Karlova sestra, která žila s rodinou v USA.
„Abby dostala roční stipendium na Karlově univerzitě, tak nás napadlo, že by mohla bydlet u vás.“
Báru s Karlem vůbec nenapadlo, že by odmítli. Svoji neteř odmala milovali a oba těžce nesli dlouhodobé odloučení.

Teď čekali na letišti a nedočkavě ji vyhlíželi v proudícím davu.
„Támhle je, podívej se,“ strčila Bára do manžela, když zahlédla štíhlou blondýnku, která na ně nadšeně mávala.
„Ahoj teto,“ objala ji Abby, jakmile se k nim probojovala záplavou turistů. „Vy jste přišli oba? To jste nemuseli,“ přitáhla k sobě i Karla a vlepila mu radostně polibek na rty, až se začervenal rozpaky. „To je paráda, že můžu bydlet u vás,“ chrlila ze sebe s téměř neznatelným americkým přízvukem. „Doufám, že vás nebudu obtěžovat. A kdybych mluvila špatně česky, tak mi řekněte.“

Pro Báru byla její návštěva vysvobozením z šedé nudy.
Vyrážela s ní na výlety, do kina, najednou ji brala spíš jako mladší kamarádku než jako neteř.
Po pár dnech si všimla, že Abby něco trápí.
„Copak se děje?“ zeptala se jí, když uviděla, jak zasmušile sedí s mobilem v ruce.
„O tom se blbě mluví,“ sklopila Abby pohled k zemi.
„Přede mnou se snad nemusíš stydět.“
„Víš, jak jsem ti říkala, že chodím s Davidem?“ zeptala se Abby a Bára jenom souhlasně přikývla.
„On je můj první kluk,“ špitla Abby. „A než jsem odjela, tak jsme se spolu vyspali.“
„Na tom snad není nic špatného,“ pohladila ji Bára chlácholivě po vlasech. „Jestli tě má rád, tak na tebe počká.“

Neteř zvedla hlavu a podívala se jí do očí.
„Jenomže on po mně chce aspoň sex na dálku a já se stydím,“ přiznala rozpačitě.
„Aha,“ hlesla překvapeně Bára, která najednou nevěděla, co na to říct.
„Je to trapný, viď?“ hlesla Abby.
„Neboj, to nějak vyřešíme,“ usmála se na ni povzbudivě Bára. „Vždyť na tom vlastně nic není. Bude to, jako když si to děláš sama. Masturbuješ přece, nebo ne?“ zarazila se.
„To jo,“ přitakala Abby zrudlá rozpaky jako pivoňka. „Ale sama, přece se u toho nebudu vystavovat před svým přítelem.“

Bára pozorovala, jak Abby zhluboka oddechuje a nemohla spustit zrak z křivky jejích ňader, která se pravidelně nadzvedávala.
„Copak jsem tak nadržená, že mě vzrušuje i vlastní neteř?“ blesklo jí hlavou. „Tohle není normální, vždyť nejsem žádná lesba,“ lekla se svých pocitů.

„Teto, pomůžeš mi s tím nějak?“ otočila se k ní s nadějí Abby.
„Co jí na to mám odpovědět? Škoda, že nemůžu přiznat, jak moc bych ji chtěla vidět masturbovat.Nejhorší je, že jsem z toho úplně mokrá,“ otřásla se Bára vzrušením, když si představila nahatou Abby, jak si to před ní dělá.

Náhle ji napadlo řešení.
„Něco mě napadlo,“ řekla zdánlivě nenuceně. „Jestli chceš, můžeš si to vyzkoušet přede mnou. Aspoň budeš vědět, jaké by to bylo…“
„Tobě by to nevadilo?“ vyhrkla Abby. „Tohle je úplně skvělý, vůbec mě nenapadlo, že by to šlo takhle udělat,“ přitiskla se k Báře nadšeně.
„Tak běž do ložnice, hned za tebou přijdu,“ odstrčila ji Bára, která bojovala s touhou pohladit její pružné kozičky.

Jakmile Abby odešla, rychle rozepnula knoflíky a vjela rukou do kalhotek.
„Kdyby mě takhle nachytal Karel… prstím se tady, zatímco se Abby kousek ode mě svléká do naha…“ Věděla, že má orgasmus na krajíčku a nedokázala vytáhnout prsty z mokré kundy.
„Teto, kde jsi?“ zaslechla najednou Abby. „Já už jsem tady nahatá…“
„Tohle nemůže být pravda,“ vytáhla Bára prsty z přirození a rychle se upravila. „Určitě pozná, jak moc jsem vzrušená… tohle se nedá utajit.“

Roztřeseně se vydala za neteří, která na ni čekala schovaná pod dekou.
„Třeba není nahatá a jenom mě zkouší,“ prolétlo Báře hlavou. „Co když všechno řekne Karlovi? Neumím si představit tu ostudu.“
„Já už si to dělám,“ špitla Abby. „Nevadí, že jsem na tebe nepočkala?“
„Vůbec,“ zavrtěla hlavou Bára.

Abby nejistě odhrnula deku a zůstala před Bárou ležet nahá.
„To je trapný,“ zakryla si nahá ňadra zkříženými pažemi. Bára zklamaně pozorovala kalhotky, které zakrývaly její přirození.

„Určitě se nesvleče a já z toho budu mít jenom tu ostudu…“ lekla se.
„Abby, budeš mi muset ukázat všechno,“ snažila se skrýt vzrušení patrné ve svém hlase. „Úplně všechno,“ dodala s důrazem na slůvko všechno.
Zrudlá Abby přikývla a váhavě začala stahovat kalhotky.
Bára zalapala po dechu, když uviděla houštinu světlých chloupků, skrz které prosvítaly stydké pysky.

„Ještě si to můžeš rozmyslet,“ hlesla, když Abby rychle zakryla přirození roztaženou dlaní.
„Teď už musíme pokračovat,“ vydechla Abby. „Hlavně se mi nesměj,“ zakňourala a vklouzla prstem do kundičky.
Bára najednou zaslechla známý, mlaskavý zvuk roztouženého přirození.
„To je trapas,“ vyjekla Abby a zabořila hlavu do polštáře. „Takhle vzrušená jsem ještě nikdy nebyla. Jsem tam dole úplně mokrá,“ slyšela Bára její tlumené vzlyky.
„Myslíš, že já nejsem?“ pohladila ji Bára po vlasech. „Ani se neptej, co to se mnou taky dělá…“ usmála se nervózně.
„Ty lžeš,“ vzlykala dál Abby do polštáře. „Jestli ne, tak mi to dokaž.“

„Ona snad chce, abych jí ukázala svou kundu… To nejde, jsem přece její teta… ale co když to udělám?“

Bára roztřesenou rukou rozepnula poklopec a povolila kalhoty.
„Můžeš se přesvědčit, jestli chceš,“ přitáhla si její ruku k rozkroku.
Abby zvědavě vykoukla zpod polštáře a vypískla při pohledu na tetin poodhalený rozkrok. Bez přemlouvání jí vklouzla rukou do kalhotek a pronikla prstem mezi stydké pysky.
„Tak vidíš, že jsem taky vzrušená,“ snažila se zachovat klid Bára.
Překvapilo ji, když Abby dál rejdila prstem v její kundě a nejevila žádný úmysl vytáhnout ho ven.
„Abby… tohle nemůžeš dělat… jsem tvoje teta,“ vydechla z posledních sil a odtáhla jí ruku ze svého přirození.

„Já ani nevím, proč jsem to udělala,“ vyhrkly Abby slzy do očí. „Jenom jsem chtěla vyzkoušet, jaký to je. Nic víc, opravdu,“ chrlila ze sebe o překot.
„Mně to ale nevadilo,“ utěšovala ji Bára. „To jsi přece musela poznat, vždyť úplně teču…“ zahihňala se jako malá holka.
Abby si hřbetem dlaně otřela slzy a podívala se na ni.
„Tak si to taky udělej,“ vyhrkla zvědavě. Já bych se chtěla podívat, jak masturbuješ. Aspoň bych se potom přitom tolik nestyděla.“

Na malý okamžik se na sebe zadívaly. „Možná… možná bych mohla…“ zadrhl se Báře hlas. „Ale nesměla bys to nikomu říct.“

„Určitě je to tím, jak jsem v poslední době nadržená. Jinak by mě ani nenapadlo, abych s ní souhlasila. Copak je na mě tak vidět, že mě tohle celé tak moc vzrušuje?“

„Slibuju, že to nikomu neřeknu,“ vydechla Abby. „Ukážeš mi jí už?“ přemlouvala Báru s pohledem upřeným k jejímu rozkroku.
Bára se ztuhlá napětím začala toporně svlékat. Cítila, jak se jí zvlhlé kalhotky lepí k rozkroku.
„Za chvíli jí ukážu svojí kundu. Tu kundu, ve které měla před malou chvíli své prsty,“ proběhlo jí hlavou.

„Tak se už svlékni,“ zakňourala Abby a sjela rukou k rozkroku. „Já už to dýl nevydržím.“
Bára roztřesenými prsty zápolila s podprsenkou, zatímco se Abby vedle ní s tichým sténáním uspokojovala.
Konečně osvobodila dmoucí se ňadra a rychle ze sebe stáhla i kalhotky.
Uvelebila se vedle Abby a pronikla prstem mezi stydké pysky.
„Jestli to bude mlaskat, tak se propadnu hanbou. Jenomže takhle mokrá jsem nikdy nebyla, ani před souloží.“

Náhle se k ní Abby přitiskla stehnem a Bára při doteku její horké kůže ztrácela zbytky soudnosti. S hlasitým hekáním projížděla zmučenou kundu, zatímco ji Abby zvědavě pozorovala.
„Teto, já bych chtěla, abys mi do ní taky strčila prst,“ zašeptala najednou Báře do ucha hlasem přeskakujícím vzrušením. „Jenom na chvilku, abych věděla, jaký to je.“

„To vážně chce, abych ji vyprstila? Třeba mě jenom provokuje a potom se mi vysměje. Jenomže tohle se nedá vydržet.“

Neodolala ale a pohladila ji po hladkém stehně. Pomalu se blížila k jejímu přirození a cítila, jak se Abby chvěje.
Prodrala se jemnými chloupky a vklouzla prstem do mladičké kundičky. Abby tiše zasténala a přitiskla si její ruku hlouběji do klína.
Bára pokračovala v dráždění a druhou rukou se také uspokojovala.
Abby se vzpínala proti její ruce a s hlasitým sténáním se blížila k vyvrcholení. Na poslední chvíli odstrčila tetinu ruku a dodělala se sama. Překvapená Bára sledovala, jak sebou Abby několikrát škubla a z přirození jí vystříkl proud průhledné tekutiny.
S pohledem upřeným na její hezoučkou tvář staženou rozkoší ji napodobila a s vyjeknutím vyvrcholila téměř vzápětí.

„Jestli tohle uvidí strejda, tak se propadnu ostudou,“ zamumlala Abby po chvilce při pohledu na mokré prostěradlo.
„Neboj, já to uklidím,“ pohladila ji Bára po ušpiněné dlani.
Abby propletla prsty s jejími a pevně je sevřela.
„Mně se to občas stává, proto jsem nechtěla, abys mi to udělala až do konce…“ špitla.
„Tak třeba příště,“ usmála se Bára. „Musíme se obléct, za chvíli přijde strejda.“

Abby zklamaně přikývla a nemotorně přelezla Báru, aby se dostala k oblečení. Bára si tak mohla zblízka prohlédnout její dokonalá ňadra se zduřelými bradavkami.
„Potom mi budeš muset vyprávět, jak to proběhlo s Davidem,“ připomněla neteři, která si mezitím oblékala zmuchlané kalhotky.
„Aha… vidíš, já na to úplně zapomněla,“ přiznala Abby upřímně a mrkla spiklenecky na Báru. „Jako s tebou to určitě nebude.“
„Nech toho,“ mávla Bára rukou a povzdechla si. „Hlavně se to nesmí nikdo dozvědět.“

V nestřežené chvíli přitiskla zašpiněné prostěradlo ke tváři a nasála vůni dívčího sekretu. Potom si všimla, že ji Abby zaujatě pozoruje a rychle odtrhla látku od obličeje.
„Radši už běž, za chvilku přijde strejda,“ špitla zahanbeně.
Po jejím odchodu ale neodolala, znovu přitiskla prostěradlo ke tváři a jazykem olízla mokrou látku.

„Musím s tímhle přestat,“ otřásla se studem. „Nemůžu přece olizovat prostěradlo špinavé od sekretu mé neteře. Copak se ani trochu nestydím?

Počet zobrazení: 202

Autor

Navigace v seriáluPozdní léto Barunky Novotné 2 >>
4.8 93 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sasha

Parádní začátek a má potenciál mnoha různých netradičních pokračování…. Super

Tomas

Ano ,ano, ano! Suhlasim s predchadzajucim komentarom! Vyzera ze tu mame potencial na niekolko pokracovani. Tesim sa na dalsi diel

Junior

Pěkný začátek série. Jsem zvědav jak to bude pokračovat?

Pája

wau, krásně napsané, velmi vzrušující, jen tak dál 🙂

Juli

Pěkně, těšíme se na pokračování není manžel hovězí samec bez přívěsku😉?👍

Junior

Hlavně aby se mu to nevymklo z rukou.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x