Pozdní léto Barunky Novotné 3

Toto je 3 díl z 8 v seriálu Pozdní léto Barunky Novotné
Počet zobrazení: 181

Celé dopoledne se Abby netrpělivě vrtěla kolem Báry, které její pozornost dělala dobře.
„Vždyť už se dočkáš,“ odstrkovala ji, když se k ní mladičká neteř nedočkavě přitiskla při vaření obědu.

Konečně se Abby dočkala a natěšeně odběhla do pokoje, aby se po chvíli vrátila pro Báru.
„Tak už pojď, David je pěkně netrpělivej,“ zatáhla ji za ruku.

„Tak je to tady, teď už to nemůžu zastavit. Snad to nebude ostuda,“ přemýšlela Bára cestou. „Kdybych aspoň nebyla tak nadržená, mám úplně mokré kalhotky.“
V ložnici už čekal připravený notebook, Bára se nejistě pozdravila s vyjeveným mladíkem, který ji pozoroval z obrazovky. „Naštěstí neumí česky. Nevím, co bych si s ním povídala,“ proběhlo jí hlavou, zatímco se svlékala a poslouchala Abby, která vesele štěbetala se svým přítelem.
„Říká, že mám moc pěknou tetu,“ otočila se k ní Abby, jakoby věděla, na co Bára myslí.

David mezitím odkryl deku a na obrazovce se objevil jeho tenký, dlouhý úd trčící z houštiny řídkých chlupů.
„Koukej, jak mu pěkně stojí,“ pochlubila se Abby a rychle ze sebe stahovala kalhotky.
Bára pokradmu ohodnotila Davidův penis jako podprůměrný, ale zároveň ji pohled na něj vzrušil. „Chtěla bych vidět, jak to s Abby dělá. Určitě se mu ten jeho bílý zadek pěkně mrskal, když se dostal do té její těsné kundičky.“

Sebevědomě svlékla podprsenku a pochlubila se svými výstavními ňadry. Všimla si, že David už nadrženě prohání svůj ocásek, aniž by čekal na ni s Abby. Něco u toho mumlal a ona se otočila k neteři, se žádostí o přeložení.
„Říká, že chce vidět tvojí… píču,“ přeložila zrudlá Abby jeho slova.
Bára se otřásla vzrušením a pomalu stáhla kalhotky ke kotníkům. Vyprostila se z nich a nechala Davida, aby se kochal pohledem na její vyholené přirození.
„Tak už pojď,“ odhrnula Abby deku, aby si k ní Bára mohla lehnout.„Nebo se nám Davídek udělá dřív, než začneme,“ ušklíbla se. Bára si všimla náznaku žárlivosti a pousmála se.

V posteli zaujala vyloženě necudnou pozici, s roztaženými stehny vystavovala svoji rozdychtěnou kundu a užívala si Davidovu pozornost. Netrpělivě si projela přirození prstem a obkroužila zduřelý poštěvák. Najednou ucítila, jak se k ní přitiskla Abby nahými prsy.
„David by chtěl vidět, jak na tebe sahám,“ zašeptala jí Abby do ucha a dlaní pomalu sklouzávala k jejímu klínu.

„Chce mě vyprstit před svým klukem a já si to užívám… Tohle jestli se někdy prozradí, tak mám ostudu po celém městě,“ proběhlo Báře hlavou, ale to už jí Abby šmátrala v rozkroku.
„Jsi krásně vlhká,“ pochvalovala si, když prstíkem projížděla Bářinu kundu.
Bára se poddala jejímu laskání a koutkem oka sledovala, jak David horečnatě onanuje. Náhle se v panice otočil k cizí postavě, která se na malý okamžik objevila na obrazovce. Co se dělo dál Bára netušila, protože obrazovka zhasla.
„To byla jeho máma,“ vyprskla Abby smíchy. „Přistihla ho při honění… to je pěkná ostuda,“ bavila se na účet svého přítele.
„Doufám, že neviděla, co tady děláme,“ lekla se Bára.
„Myslím, že ne,“ pokrčila rameny Abby. „A stejně tě nezná, tak je to jedno.“

„Co teď? Budeme pokračovat nebo se mám obléct? Kdybych tak věděla, jestli je to o Davidovi nebo o něčem jiném…“ váhala Bára. Všechno vyřešila Abby, která se k ní přitulila a obkroužila rty její zduřelé bradavky.
„Vlastně Davida ani nepotřebujeme, viď?“ zvedla k ní rozechvěný pohled.
Bára ji místo odpovědi jemně políbila a jazykem opatrně vklouzla do pootevřených úst.
„To bylo hezký,“ vydechla Abby, když se od sebe odtrhly. „Takhle hezky žádný kluk neumí líbat,“ dodala a hladově se znovu přisála k Bářiným ústům.

Bára neodolala a prozkoumávala její ochotné rozpálené tělo. Mazlila se s oblými kozičkami, brnkala o naběhlé bradavky a postupem času se blížila rukou k mladičké kundičce.
Když poprvé prohrábla chloupky a projela rozdychtěné přirození, Abby vykřikla a ústy se přisála k jejímu krku. Bára vytáhla prst ven a zvědavě ho olízla, ucítila vzrušenou samičí kundovůni a otřásla se vzrušením.
„Chutnám ti?“ zašeptala Abby a jemně jí skousla ušní lalůček. „Jestli chceš, tak mě ochutnej úplně,“ špitla a se zatajeným dechem čekala, až Bára sklouzne mezi její roztažené nohy.

„Já jí opravdu vylížu… vylížu jí kundičku… je to moje neteř a já ji vylížu,“ honilo se Báře hlavou, když sjížděla po rozpáleném těle k jejímu klínu.
Prohrábla dlaněmi chloupky a užasle pozorovala nateklé, mladičké pysky, které netrpělivě čekaly na její jazyk. Zabořila ústa do jejího rozkroku a něžně olízla růžové závojíčky.
Abby táhle vykřikla a vzepjala se proti ní. Bára se přisála k jejímu přirození a hltala milostné šťávy, které se z ní přímo řinuly.
„Báááro… lííííízej… mě… jeeeštěěě,“ vzlykala Abby vytřeštěně a tiskla jí hlavou hlouběji do svého rozkroku.
Bára stiskla mezi zuby mladičký naběhlý poštěvák a sála ho svými rty. Abby vytékaly sliny z úst a neartikulovaně sténala.
„Uuuuž… uuuuuž… už buuduuuu,“ vyjekla a Bára měla náhle celý obličej zkropený teplou tekutinou.

„Promiň,“ zaskuhrala Abby s tváří zabořenou v polštáři, když uviděla, jak si Bára otírá obličej do pohozených kalhotek. „Tohle je tak trapný.“
„Myslíš, že je to poprvé, co se mi někdo udělal na obličej?“ zasmála se Bára uvolněně.

Z polštáře se vynořil rozpačitý, mladý obličej s křečovitě staženými rty. „Báro… chceš taky… mám tě taky vylízat?“ zadrhl se Abby rozpaky hlas.
„Jestli nechceš, tak nemusíš,“ lekla se Bára, že se nedočká vytouženého lizu.
„Já ale chci,“ usmála se Abby a bez dalšího otálení jí sklouzla mezi pokrčená stehna.
Nesměle olízla stydké pysky, aby potom zabořila ústa do zralé kundy a natěšeně tak vracela tetě její laskání.
„Líbí se ti to?“ vykoukla po chvilce celá ulepená z jejího rozkroku.
„Moc,“ vydechla Bára a znovu jí zatlačila hlavu mezi nohy.

Najednou ucítila, jak Abby poškádlila jazýčkem nahnědlou zadní dírku. Vykřikla slastí, ale to už Abby dál s obličejem zabořeným mezi jejími půlkami olizovala její vrásčitý anální věneček.
„Abby, ty nestydo,“ vydechla, když se z jejího rozkroku vynořil neteřin zvědavý obličej.
„Já myslela, že to tam máš ráda,“ zachichotala se Abby a prstem vklouzla do sevřeného zadku.
Bára vykřikla rozkoší a zavrtěla se proti ní. Abby se znovu zabořila do jejího přirození a Bára s obličejem staženým rozkoší ztuhla v očekávání orgasmu.
Náhle to přišlo, tělo jí zaplavila slast a ona se s neartikulovaným chrčením vzpínala proti Abbyiným ústům. Prožívala jednu vlnu vyvrcholení za druhou, zmítala se v křeči a s hlasitým jekem slibovala Abby na oplátku všechny možné sprosťárny, které ji napadly.

Zemdleně zůstala ležet schoulená v klubíčku, zatímco jí Abby hladila rozcuchané vlasy.
„Myslíš, že jsem lesba, když se mi to tak moc líbilo?“ rozumovala, zatímco Bára tiše oddechovala. „Jenomže s Davidem se mi to líbilo taky,“ odpovídala si vzápětí sama.

Náhle zaslechly přijíždějící auto.
„Co tady dělá? Měl se přece vrátit až večer,“ zhrozila se Bára a rychle si natáhla pro pohozenou podprsenku.
„Dělej, obleč se,“ křikla na Abby, která se nedokázala strefit do nohavičky kalhotek.

Stihly se upravit do přijatelného stavu na poslední chvíli, Abby zmizela ve svém pokoji a Bára čekala na manžela rozvalená na gauči.
„Jsi tady nějak brzy,“ vyhrkla na něho místo pozdravu.
„Musím na večeři s jedním klientem,“ prohodil nevšímavě Karel. „Je to v té nové italské restauraci, nechcete jít s Abby taky?“
„Klidně můžeme, Abby má italskou kuchyni ráda,“ souhlasila provinile Bára, která se ještě nevzpamatovala z nedávného zážitku.

Po nezbytných přípravách vyrazili společně na večeři. Karel se pyšnil dvěma samičkami po svém boku, chlubil se mladičkou neteří a Bára si všimla, jak mu zrak neustále sklouzává do jejího plného výstřihu.
„Vypadá to, že má rád mladé masíčko,“ pomyslela si. „Možná proto se mnou nechce šukat,“ politovala se v duchu.
Na další úvahy jí nezbyl čas, protože ucítila, jak se Abby stehnem přitiskla k jejímu.
„Potřebuju se upravit, půjdeš se mnou?“ vstala náhle Abby od stolu.
Báře nezbylo nic jiného než ji následovat.

Sotva se ocitly na toaletě, přitiskla se k ní Abby a nedočkavě ji políbila.
„Pořád musím myslet na to, co jsme spolu dělaly,“ šeptala mezi vášnivými polibky. „Jsem z toho úplně mokrá, cítíš to?“ přitáhla si její ruku mezi stehna. Bára nahmatala zvlhlé kalhotky.
„Tohle nemůžeme dělat,“ vydechla, ale v rozporu se svými slovy pod ně vklouzla rozechvěnou dlaní.
„Já hned budu, slibuju,“ opřela se Abby o zeď a nechalase spokojeně prstit.
Bára si uvědomovala riziko přistižení, nedokázala však přestat.
Prstem projížděla neteřinu kundičku a cílevědomě pracovala na jejím uspokojení.
„Ještě chviličku… uuuuž… uuuuž,“ vyjekla Abby.
Podlomila se v kolenou a objala pevně Báru. „Takhle nadržená jsem nikdy nebyla,“ zašeptala.
„Radši už pojď,“ pobízela ji Bára. „Jsme tady už dlouho, může jim to být nápadné.“
„Všimla sis, jak mi strejda pořád kouká na prsa?“ zvedla k ní pohled Abby. „Určitě se mu postavil, to se pozná,“ přemýšlela nahlas, zatímco si upravovala zaříznuté kalhotky. „Škoda, že jsem si vzala podprsenku. Myslíš, že by si všimnul, kdybych si ji sundala?“ otočila se k Báře.
„Nepřeháněj to,“ odpověděla Bára, zatímco si u zrcadla upravovala spadlou ofinu. „Strejda není jako já,“ dodala opatrně.

Jenomže to už Abby zmizela v kabince.
„Už to je,“ vynořila se po chvilce. Nacpala podprsenku do kabelky a vypnula se před Bárou. Ve výstřihu se nádherně rýsovala její nahá ňadra a Bára na malý okamžik zahlédla nahnědlé bradavky.
„Toho si musí Karel všimnout, není přece slepý. Jsem zvědavá, co to s ním udělá, už takhle na ní mohl nechat oči.“

Vrátily se společně ke stolu a Bára napjatě čekala na manželovu reakci, která na sebe nenechala dlouho čekat.
„Fůze by byla… byla možná… tedy… ta fůze,“ zadrhl se Karel uprostřed věty, když zabloudil pohledem do neteřina výstřihu.
Bára se bavila jeho rozpaky, zatímco Abby se hrdě vypnula, aby se pochlubila svými mladými, plnými prsy.
„Omluvte mě, hned se vrátím,“ vyhrkl nešťastně a utekl pryč s rukou maskující zřetelnou bouli v rozkroku.

Bára se snažila rozptýlit obchodního partnera, který se k ní nechápavě otočil.
„To víte, asi střevní potíže,“ pokrčila rameny a zatáhla ho do rozhovoru o stavbě nového obchodního centra, která pobíhala poblíž.

Karel se zanedlouho vrátil s provinilým výrazem ve tváři. Bára si všimla mokrého flíčku v jeho rozkroku a došlo jí, co během nepřítomnosti dělal.
„Určitě si ho tam vycákal. Takhle se vždycky tváří, když něco provede. Škoda, že ho nikdo nepřistihl, jak onanuje na záchodě jako puberťák. Tu ostudu bych mu přála.“

Zbytek večera si Karel neustále otíral orosené čelo a vší silou odolával vábení mladé samičky.
Abby se bavila jeho rozpaky a občas ho nechala nahlídnout do výstřihu, aby se mohl pokochat pohledem na její bujná ňadra.
Bára se věnovala obchodnímu partnerovi a pokradmu sledovala, jak se neteř před strýcem natřásá, zatímco on se tetelil nad jejími mladými vnadami. Báru překvapilo, když jí při rozloučení vklouzla do dlaně potají malá vizitka s telefonním číslem, ale nijak to nekomentovala.

„Dopadlo to dobře, fůze by měla proběhnout bez problémů,“ liboval si Karel cestou domů. „Bylo dobře, že jsem vás vzal s sebou. Všiml jsem si, že jsi se s Fodorem dobře bavila,“ obrátil se k Báře.
„Nic jiného mi nezbylo, když jsi byl dneska úplně mimo,“ ušklíbla se.
O vizitce, kterou pečlivě uschovala do peněženky, se nezmínila.

Když se večer převalovala v ložnici a čekala, až Karel usne, přehrávala si v hlavě všechny možné scénáře a nemohla se dočkat, až se bude moct v klidu vyprstit.
Náhle ucítila, jak jí Karel vklouzl rukou pod noční košilku.
„To je neuvěřitelné. Nechá se rozrajcovat od Abby a myslí si, že mu pak podržím. Copak jsem nějaká děvka?“ rozčilovala se v duchu.

Zradilo ji ale vlastní přirození, které v předtuše brzkého šuku neskutečně rychle zvlhlo.
„Jsem jako nějaká puberťačka, která hned roztáhne nohy,“ vyčítala si, když se zadkem zavrtěla proti manželovu ztopořenému ocasu. Nechala ho laskat se s jejími plnými ňadry a rychle si vysoukala košilku k pasu.
Karel do ní bez jakékoli další předehry vklouzl a ona vyjekla blahem, když začal tvrdě přirážet. S hlasitým sténáním si užívala dlouho odepíraný zásun.
„Jsi krásně těsná,“ pochvaloval si Karel, jako by zapomněl, že pod ním neleží mladičká neteř, ale vlastní manželka.
„Pořádně ti vyšukám kundičku,“ vyhrožoval a dlaněmi drtil její ňadra. „Vystříkám se do tebe, abys mě příště neprovokovala,“ chrčel v agónii posledních přírazů před vyvrcholením. „Abby… Abby… ach, Abbby,“ přitiskl se k Báře a naplnil jí lůno horkým semenem.
Vztekle ho ze sebe setřásla a stáhla si košilku dolů.
„Vypadni do obýváku,“ odstrčila ho, když se začal horečnatě omlouvat.

„Ani nevím, proč mi to tak vadí. Tak přitom myslel na Abby… vlastně se mu ani nedivím, já na ni také nedokážu přestat myslet… na její kundičku… krásně jí voní,“ začala se laskat mezi nohami. „Chtěla bych, aby mě teď vylízala… aspoň by ochutnala semeno svého strýčka,“ zachichotala se zlomyslně a divoce rejdila rukou v rozkroku při představě Abby, jak jí olizuje ze stehen Karlovu lepkavou mrdku.
„Chtěla bych vědět, jestli si ho tam na záchodě vyhonil,“ zasnila se. „Určitě to udělal, přece to na něm poznám,“ proháněla zduřelý poštěvák s představou onanujícího manžela. „Ta malá potvora mu ukázala i bradavky… musel si jich všimnout,“ roztřásla se v orgasmu se vzpomínkou na Abbyiny zduřelé bradavky.

Vyčerpaně usnula s rukou zasunutou mezi stehny. V neklidných snech ji pronásledovaly představy nahé Abby, onanujícího manžela a překvapivě i jeho obchodního partnera.

Počet zobrazení: 181

Autor

Navigace v seriálu<< Pozdní léto Barunky Novotné 2Pozdní léto Barunky Novotné 4 >>
4.7 54 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Strejda je tak nadrženej na neteř, že hrozí rozvod. Tak se nechám překvapit pokračováním jestli z toho ten rozvod bude nebo ne. A taky jestli bude Bára pokračovat s Abby.

Sasha

čím dál lepší, super.

Tomas

tymto pokracovanim ma autor navnadil neskutocne na dalsi diel 😛

Bbob

Hohó tak to je šťavnatá Story. Jen tak dál.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x