Láska v časech apokalypsy 4

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Láska v časech apokalypsy
Počet zobrazení: 71

Trvalo dlouho než jsem usnul a probudil jsem se dávno po rozbřesku s obličejem otlačeným od nevyspání.

„Prospíš celý den,“ přivítala mě Eva, která seděla u stolu a ládovala se koblihou. Tvářila se, jako by se mezi námi večer nic nestalo a mě nezbylo nic jiného, než na její hru přistoupit.
„Jak jsi se vyspala?“ zeptal jsem se.
„Ušlo to,“ pokrčila rameny a olízla si prsty upatlané od marmelády. „A ty?“
„To asi vidíš, ne?“ ušklíbl jsem se a vymotal se z deky.
Teprve potom jsem si uvědomil, že jsem usnul nahý a zakryl jsem dlaní zvadlé přirození.
„Stejně už jsem ho viděla, tak ho nemusíš schovávat,“ pohodila hlavou a koutky jí zacukaly úsměvem. „Večer vypadal větší,“ zachichotala se vzápětí.

Raději jsem se odpotácel do koupelny, kde jsem se snažil vzpamatovat pod tenkým pramínkem teplé vody.
„Dneska musím zkontrolovat přehradu, chceš jít se mnou?“ zeptal jsem se Evy, když jsem se oblékal.
„Klidně,“ pokrčila rameny. „Jak je to daleko?“
„Pár kilometrů směrem na západ.“
„Já přijela od severu,“ konstatovala a protáhla se.
V těsném tílku se zřetelně rýsovala její ňadra a já raději odvrátil zrak.
„Klidně se podívej, mně to nevadí,“ ušklíbla se a naschvál se vypnula. „Ještě, že jsem je nezdědila po mámě,“ pochválila se spokojeně. „Ta je měla malý. Možná proto ty moje tak fascinovaly tátu,“ zamyslela se, „pořád mě okukoval.“
„Mámě to nevadilo?“ odvážil jsem se zeptat.
„Ani ne,“ pokrčila rameny. „Ona se ráda dívala zase jinam,“ prohlásila klidně. „Moc se jí líbilo, když jsem před ní masturbovala. Je to hodně divný?“ otočila se ke mně.

„Možná trochu, ale v dnešní době se tyhle věci stávají častěji, než bys myslela,“ vysvětloval jsem jí. „Rodiny jsou odloučené a kolikrát jim nic jiného nezbývá. Jednou jsem narazil na matku s dvěma dcerami. Vůbec se netajily, že spolu žijí jako partnerky a mě využili jenom jako dárce semene.“
„To se ti líbilo, viď?“ zasmála se.
„Po týdnu jsem utekl,“ přiznal jsem se. „Úplně mě vyždímaly, ještě dlouho jsem potom na sex neměl chuť.“
„Byly aspoň hezký?“ vyzvídala.
„Jedna z těch dcer byla hezoučká,“ zavzpomínal jsem se. „Ty dvě byly spíš macatý, ale tahle byla štíhloučká jako proutek. Vypadala nevinně, ale o to radši polykala semeno. Máma jí za to nadávala, že se připravuje o šanci na početí, ale jí to bylo jedno.“
„Neříkej, že jí to chutnalo?“ nakrčila nosík Eva. „Podle mě to žádná dobrota není.“

Raději jsem si sbalil věci a vyrazili jsme.
„Proč sebou táhneš tenhle náklad?“ ukázala zvědavě na krosnu na mých zádech.
„Nikdy nevíš, co tě potká,“ zabručel jsem neochotně. „Párkrát se mi vymstilo, když jsem vyrazil nalehko.“

Ostrou chůzí jsme k přehradě dorazili  během pár hodin. Zkontroloval jsem stav hráze a znepokojeně přitom pozoroval mračna na obloze.
„Zdá se, že to domů nestihneme,“ zabručel jsem. „Radši přespíme tady.“

Nedaleko byl opuštěný domek určený pro hrázného, kde bylo základní vybavení pro podobné účely.
Udělal jsem nám čaj a v duchu zatoužil po kávě, kterou jsem naposledy ochutnal před rokem.
Venku se mezitím spustil déšť smíšený se sněhem. V kamnech praskalo hořící dřevo a já se zadíval na Evu, která svírala v zmrzlých dlaních hřejivý hrnek s čajem.
„Budeš to tady se mnou muset vydržet,“ usmál jsem se na ni povzbudivě.
„Mně to nevadí,“ pokrčila rameny. „Víš, že jsi mě včera překvapil?“ podívala se na mě zamyšleně. „Bála jsem se večer usnout, myslela jsem, že to na mě budeš chtít zkusit. Ale tebe to ani nenapadlo…“
„Neříkal bych, že mě to nenapadlo,“ ušklíbnul jsem se. „Měl jsem toho plnou hlavu. Ale řekla jsi jasně, že to nechceš, tak jsem to respektoval.“

Rozhostilo se mezi námi zvláštní ticho.
„Já už nejsem panna,“ vyhrkla náhle Eva. „Jednou, to už byl táta pryč, nás překvapili dva tuláci. Vyčíhali si nás, měli v tom praxi. Trvalo nám týden, než jsme se jich s mámou zbavili.“
Odmlčela se a já mlčky čekal, jestli bude ve vyprávění pokračovat.
„Nejhorší na tom je, že se mi to líbilo,“ zrudla rozpaky. „Nemuseli mě k tomu ani nutit, dělala jsem s nimi všechno dobrovolně,“ vzpomínala.
„Možná ani nebyli zlí, jenom využili situace. Stačilo, aby mi ukázali ocas a já roztáhla nohy. Jenomže postupem času se to zhoršovalo,“ povzdechla si. „Chtěli, abych s mámou… museli jsme se před nimi navzájem uspokojovat… A bavili se, když viděli, že nás to vzrušuje,“ skousla si v rozpacích rty. „Nakonec se nám povedlo zbavit se jich. Už nikomu neublíží,“ zableskl se jí v očích tvrdý výraz.
„Nejhorší je, že přes to všechno stačí, když si na to vzpomenu a jsem hned vzrušená,“ přiznala po chvilce. „Snažím se na to zapomenout, ale občas, když mám slabou chvilku, tak na to při onanování myslím.“

Nevědomky jsem si urovnal ztopořený ocas v kalhotách.
„Tebe to vzrušilo, přiznej se,“ otočila se ke mě Eva s vyčítavým výrazem ve tváři.
„Nebudu říkat, že ne,“ povzdechl jsem si. „Máma s dcerou spolu… líbilo se ti to?“ vyzvídal jsem.
„Jsi stejný jako oni,“ vyčetla mi s úsměvem na rtech. „Je taky zajímalo jenom tohle.“
„A líbilo?“
„Líbilo,“ přiznala neochotně. „Mámě se to líbilo taky, ačkoli jí k tomu museli vždycky nutit. Ale potom se mnou dělala takové věci… ještě teď se stydím,“ zachichotala se.

Náhle se zadívala na můj vyboulený rozkrok. „Tak už ho vyndej,“ vydechla. „Chci se podívat, jak si ho vyhoníš.“
Bez váhání jsem vytáhl z poklopce ztopořený ocas a před jejími zraky ho krátce pohonil.
„A ty?“ odvážil jsem se zeptat.
„Já až potom,“ ušklíbla se. „Teď jsi na řadě ty.“

Zklamaně jsem se vrátil k onanování. Vzpomínal jsem na včerejší večer a její nahé tělo, do mých představ se postupně vkrádala myšlenka na Evu s její mámou. Stačila chvilka  a z penisu mi stékalo husté sperma do ochlupení.

Eva se na mě povzbudivě usmála a bez varování se začala svlékat do naha.
„Svlíkni se taky,“ strčila do mě, když jsem ji překvapeně pozoroval. „Teď mi vydržíš víc,“ zachichotala se.
Nechápal jsem, co se děje, ale poslechl jsem ji.
Najednou jsme byli oba nazí, přitáhla si mě k sobě a vášnivě mě políbila. „Zítra odjedu,“ zašeptala po chvilce přitisknutá k mé hrudi. „Dneska ale můžeš všechno,“ špitla.

Ve vzájemném objetí jsme se svalili na postel. Vychutnával jsem si teplo jejího mladého těla, tiskla se ke mně plnými ňadry a já začínal být rád, že jsem se před chvílí vyhonil, protože jinak bych už zřejmě předčasně vyvrcholil.
Posadila se obkročmo na mě a s tichým zasyknutím se narazila na můj naběhlý ocas.
„To je nádhera,“ vyrazila ze sebe a začala se na mně polehoučku pohupovat.
Postupně se tempo stupňovalo, drhla se o můj podbřišek a s vášnivým sténáním se přiváděla k orgasmu. Před očima se mi míhala její rozhoupaná ňadra a ze zbytků posledních sil jsem odolával nutkání k výstřiku.

Konečně vyvrcholila a já ji s úlevou napodobil. S neartikulovaným chrčením jsem jí plnil kundičku semenem a vzpínal se proti ní.
„Už jsem se bála, že to nestihnu,“ zachichotala se, přitisknutá k mé hrudi.
„Kdybych se předtím nevyhonil, tak bys to nestihla,“ zasmál jsem se uvolněně a odhrnul jí pramen zpocených vlasů z čela. „I takhle to bylo na hraně…“
„Doufám, že můžeš pokračovat,“ zamračila se na mě rošťácky. „Dneska si to chci užít.“

Nezbylo mi nic jiného, než ji poslechnout. Splynuli jsme ve vášnivém objetí a já pomalu sklouzával k jejímu zarostlému klínu.
„Tohle néééé,“ vyjekla, když jsem rozhrnul závojíčky a jazykem ochutnal její mladou kundičku. „Tohle nesmíííííš,“ bránila se, ale zároveň mi tiskla hlavu hlouběji do rozkroku.
Nelítostně jsem plenil jazykem dívčí kundičku a přiváděl Evu k šílenství.
„Já… už… uuuuuž…. uuuuuž,“ zlomil se jí vzrušením hlas a náhle s hlasitým výkřikem vyvrcholila. „Mami… maminko,“ skučela a pomáhala si k silnějšímu vyvrcholení prostředníkem zabořeným mezi pysky.
„Tohle jsem ti nedovolila,“ peskovala mě s úsměvem, když jsem se vynořil z jejího klínu.
Jenomže mezitím se můj kamarád vzpamatoval a já se bez otálení převalil mezi Evina roztažená stehna. Po chvilce šmátrání jsem vklouzl ztopořeným údem do její horké jeskyňky. Těsné sevření mladé pičky způsobilo v mém překrveném ocasu pozdvižení. Tvrdě jsem přirážel, nedbal jsem ohledy na její potřeby a pracoval pouze na svém uspokojení.
Zpocený, zadýchaný jsem konečně vyvrcholil.
„Možná tě nechám za odměnu na chvilku odpočinout,“ zachichotala se spokojeně Eva. „Ale se spánkem moc nepočítej,“ pohladila mě po zarostlé tváři.

Po probdělé noci jsem mrzutě přivítal první sluneční paprsky, které k nám stydlivě nakoukly.
„Na tohle už jsem trochu starý,“ protáhl jsem se a zálibně spočinul pohledem na nahé Evě, která se rozvalovala vedle mě.
„Ty jsi chtěl pokračovat,“ vyplázla na mě rozpustile jazyk a zachumlala se do deky.

Nechal jsem ji odpočinout a šel jsem pořádně zkontrolovat výpusť přehrady, kterou jsem včera v nečase prolítl jen zběžně. S úlevou jsem zjistil, že je všechno v pořádku a vrátil se k Evě.
„Krásně jsem se vyspala,“ protáhla se a vypnula proti mně svá pružná ňadra.
„Aspoň někdo,“ zabručel jsem a rozpačitě odvrátil pohled od jejího nahého těla. Po probdělé noci jsem se necítil na žádné pokračování, toužil jsem jenom po chvilce spánku.
„Tak si odpočiň, já zatím udělám něco k jídlu,“ protáhla se kolem mě a rychle se oblékla.

Podřimoval jsem a spokojeně sledoval, jak se otáčí kolem rozpálených kamen.
„Pojď se najíst,“ zavelela a já s chutí zabořil lžíci do husté polévky. Najednou mě napadlo, že by mi vůbec nevadilo, kdyby to takhle zůstalo napořád. Než jsem se nadál, tak jsem si uvědomil, že jsem to řekl nahlas.
S obavami jsem se podíval na Evu, která nevzrušeně pokrčila rameny.
„Můžeme to zkusit,“ připustila. „Už mě nebaví potulovat se jen tak.“

Skončilo to tak, že jsem vykonával funkci hrázného na plný úvazek a přitom se staral o Evu s naší malou Evičku, která se narodila devět měsíců po našem seznámení.
Občas i smutné příběhy mívají šťastný konec, říkal jsem si při vzpomínkách na život před tou šílenou pandemií, která změnila náš svět. Vydržte, bude lépe, vím to.
Váš Harai, zvaný Poutník.

Počet zobrazení: 71

Autor

Navigace v seriálu<< Láska v časech apokalypsy 3
4.9 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Takze vime, na co se pripravit 😉

Gourmet

Opět krásný příspěvek! Škoda, že nejsem hrázný…

Junior

tak jsi to skvěle uzavřel. Děkuji za ty dva díly pokračování.

Last edited 1 rok před by Junior
Juli

Pěkné zakončení Story. Bude líp 👍.

Juli

To je dobře 👍👍👍👍👍🤗

6
0
Would love your thoughts, please comment.x