metal bath tub

Láska v časech apokalypsy 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Láska v časech apokalypsy

Jaro nám přineslo novou naději. Vyhřívali jsme se jednoho slunečního dne na lavičce a užívali si teplé sluneční paprsky, když se v dálce objevila postava. Užasle jsme zírali, jak se k nám blíží rychlou chůzí. Tenkrát jsme ještě nevěděli, že to je Jana a posílá ji táta, ale okamžitě se nám zalíbila. Přišla k nám a odhrnula si z čela pramen zpocených vlasů. „Nikdy bych nevěřila, že vás najdu,“ vydechla spokojeně. „Pozdravuje vás táta.“

Konečně jsme se dozvěděli novinky ze světa. Virus vyhubil většinu populace a zbytky lidí mezi sebou bojovaly ve snaze o přežití. „Važte si toho, co tady máte,“ zakončila své vyprávění. „Venku se dějí hrozné věci. Váš táta mě za vámi poslal, abych na vás chvíli dohlédla.“ Vyprávěla nám, že táta pracuje na vývoji vakcíny v utajovaném vládním středisku. „Poslední výsledky byly nadějné, ale je to ještě běh na dlouhou trať.“

Jana byla jen o pár let starší než my, ale pro nás byla nečekanou oporou. Najednou jsme věděli, že nejsme na světě sami a táta je naživu a myslí na nás. Problém byl, že jsme museli skrývat náš vztah. Stačilo pár dnů a já chodil čím dál tím častěji do kůlny, abych uvolnil nahromaděný přetlak.

Jednou jsem takhle v kůlně zoufale proháněl ztopořený ocas, když jsem si všiml, že mě s potutelným úsměvem pozoruje Jana. Úlekem jsem ztuhl. „Jen pokračuj,“ řekla klidně a opřela se o stěnu. „Ráda se podívám, jak stříkáš.“

Stál jsem zkoprněle s kalhotami spuštěnými u kotníků a nevěděl, co mám dělat. „Snad se nestydíš?“ zasmála se a přistoupila ke mně. Než jsem se vzpamatoval, chytila mě za přirození a zkušeně ho začala honit. Stačila chvilka a vychrstl jsem husté semeno na její ruku. Dohonila mě do poslední kapky a potom se ke mně přitiskla.

„Teď ty mě,“ řekla stručně a rychle si rozepínala poklopec. Zasunula si mou ruku do kalhotek a já pronikl skrz husté pubické ochlupení mezi stydké pysky. Zasténala a poddala se mým dotekům. S nově nabytým sebevědomím jsem vklouzl druhou rukou pod její tričko a nahmatal bujná ňadra skrytá v podprsence. „Ještě chvilku a budu,“ tiskla se ke mně celým tělem. „Ještě… chviličkuuu… uuuuž…“ podlomily se jí nohy v orgasmu a musela se o mě opřít, aby nespadla. „To vůbec nebylo špatný, zachichotala se spokojeně a upravila si oblečení. „Někdy si to musíme zopakovat,“ zavrtěla zadečkem a najednou byla pryč. Zůstal jsem stát s nevěřícím výrazem ve tváři. „Co to mělo znamenat?“ napadlo mě.

Při návratu si mě Monika podezřívavě přeměřila, jako by věděla, co se před malou chvilkou stalo. Od té chvíle jsem svou pozornost dělil mezi obě dívky. Jana byla oproti ségře podsaditější, ale k její postavě patřila plná, dospělá ňadra, která mě fascinovala, obzvláště ve srovnání s Moničinými drobnými prsy.  Za pár dní jsem měl narozeniny. Oslavili jsme je společně alkoholem z našich zásob, potřebovali jsme zapomenout na hrůzy okolo nás. 

Byl už večer, když jsem se vypotácel ven na malou. Vyprovázely mě spiklenecké pohledy obou dívek. Vrávoravým krokem jsem se vrátil dovnitř a uviděl dva rozesmáté dívčí obličeje vykukující z deky. „Ještě jsi od nás nedostal dárek,“ zachichotala se Jana. „Jestli ho chceš, tak si pro něj pojď.“          

Vklouzl jsem k nim do postele. Odhodily deku a já užasle zíral na jejich nahá těla. Se smíchem se ke mně převalily a začaly mě svlékat. „Co blázníte?“ vyhrkl jsem, ale to už ze mě Jana horečnatě stahovala slipy. 

„Copak to tady máme?“ vyprskla při pohledu na můj ztopořený ocas. „Koukám, že někdo je pěkně nadrženej.“
„Protože si ho určitě nestihnul vyhonit v kůlně,“ vyprskla smíchy ségra a já pochopil, že už si stihly vyměnit zkušenosti s mým onanováním.

Než jsem se vzpamatoval, sklouzly k mému rozkroku a s rozpustilým úsměvem olízly zduřelý žalud. Stačil jsem jenom vyheknout a vzápětí jsem zahanbeně ejakuloval. „Fuuuj,“ otírala si zhnuseně Monika ušpiněnou tvář, zatímco Jana si moje sperma mlsně olízla. 
„Mně to chutná,“ zachichotala se. Vykuleně jsem pozoroval, jak se naklonila k ségře a olízla jí semeno z tváře. „Chceš ochutnat?“ vyplázla na ni jazyk se zbytkem mé nadílky.
„To teda nechci,“ vypískla ségra a schovala hlavu pod deku. Jana vklouzla k ní a moje fantazie pracovala naplno, protože se zpod deky ozývalo pištění a vzdychání. Po chvíli se vynořily zpocené a zrudlé v obličejích. „Tys mi na ní sahala,“ durdila se Monča.
„A tobě se to líbilo,“ zahihňala se Jana. 

Okamžitě jsem ucítil, jak mi ožívá zvadlý ocas. „Podívej se, co to dělá s bráchou,“ ušklíbla se Monča, když si toho všimla. „Hned myslí na nějaký prasárny.“
„Myslím, že teď je správný čas na dárek,“ mrkla na ni Jana a ségra vzápětí zrudla v obličeji. 
„Já jsem si to rozmyslela,“ vyhrkla rozpačitě. „Jestli chceš, tak to udělej sama.“
„Jestli nechceš ty, tak si to užiju já,“ pokrčila rameny Jana a já ohromeně sledoval, jak se na mě obkročmo posadila a rukou si navedla můj penis do mokré pičky. Poprvé v životě jsem poznal, jaké to je vklouznout do kundičky a užívat si její těsné sevření. 

Jana si odhodila vlasy spadlé do obličeje a prsty se opřela o mou hruď. „Klidně se udělej do mě,“ řekla klidně, jako by o nic nešlo a pomalu se na mě pohybovala.           Věděla, o čem mluví, protože jsem se opět během malé chvilky udělal. „Já… už… asi… uuuuž,“ vyhrkl jsem a potom už blaženě plnil její kundičku svým horkým semenem. 

Jana se ze mě svezla a pobaveně si otírala semeno ze stehen. „Na to, že ses před chvílí udělal, jsi tam toho měl spoustu,“ zasmála se. „Na tohle nejsem od tvýho táty zvyklá.“ Poznala, jak jsem překvapením ztuhl, protože se na mě pobaveně ohlédla. „Proč myslíš, že mě za vámi poslal?“ pokrčila rameny. „Chtěl, abych byla v bezpečí stejně jako vy. Čekáme spolu mimino…“

Monika o tom musela vědět, protože ji to nezarazilo tak, jako mě. Na malý okamžik jsem se odmlčel, potřeboval jsem si to všechno srovnat v hlavě. „Takže ty s tátou…“ podíval jsem se na ni s náhlým ostychem. „Vy spolu…“
„Hmmm,“ políbila mě jemně na rty. „Vadí ti to?“
„Vlastně ani ne,“ přiznal jsem. „Jenom… myslíš, že by mu nevadilo to, co jsme teď spolu dělali?“
„Ty svýho tátu moc neznáš,“ usmála se. „Ten by se k nám spíš přidal, než aby nadával.“

Takhle jsem tátu doopravdy neznal. Vlastně jsem o jeho osobním životě moc nevěděl. Od té chvíle, co umřela máma, se věnoval jenom práci a nám. Najednou jsem ho viděl v trochu jiném světle, než dřív.

Ráno jsem se probudil s tváří zabořenou mezi Janinými poddajnými ňadry a ihned se mi vybavilo, co se večer odehrálo. Opatrně jsem rukou sklouzl k jejímu přirození. „Kdybys radši spal,“ zašeptala v polospánku, ale nechala mě, abych si dál hrál s její kundičkou. Během chvilky byla nádherně vlhká. „Tak mi ho tam strč,“ pobídla mě rozespale. Nadšeně jsem se zaklínil mezi její nohy a pronikl do ní. Zběsile jsem přirážel, dokud jsem se zaúpěním nevystříkl do její těsné kundičky.

Moniky se to asi dotklo, protože mě od rána ignorovala a nezlepšilo se to ani další dny. Když jsem si užíval Janiny ochotné náruče, vždycky se trucovitě otočila a dělala, že neexistujeme. Občas jsem v noci zaslechl, jak potají masturbuje, ale neodvážil jsem se vklouznout k ní do postele.

Uplynulo pár měsíců a Jana se prozatím vytratila z našeho života. „Moc tady nezlobte,“ usmála se a pohladila si spokojeně těhotenské bříško. „Musím k doktorovi, ale potom se vrátím, nebojte.“

Najednou byla pryč a my si s Mončou zase museli najít cestu k sobě. Nebylo to jednoduché, protože jsem poznal, jak moc se jí dotklo mé milostné dobrodružství s Janou. „Teď jsem ti dobrá,“ ušklíbla se, když jsem se k ní snažil přitulit. „Počkej si na nevlastní maminku,“ dodala jízlivě. 

Postupem času se naštěstí všechno postupně vracelo do starých kolejí. Jednoho dne s povzdechem srazila zase naše postele k sobě a vklouzla ke mně pod deku. Přitiskla se ke mně svým rozpáleným tělem a já si vychutnával její blízkost. „Občas přemýšlím, jaký by asi bylo, dělat to spolu,“ zašeptala a položila si hlavu na mou hruď.
„Určitě by to bylo hezký,“ políbil jsem ji do vlasů. 
„To asi jo,“ zamumlala. „Jenomže já nechci mít debilní děti.“
„Tak ho vytáhnu včas,“ přemlouval jsem ji. „Stačí, když si dám pozor.“
„Jen aby,“ pronesla pochybovačně. 

Přitulila se ke mně a já cítil, jak se chvěje. Jemně jsem ji políbil na ústa a převalil se na ni. Bez odporu mě nechala vklouznout mezi opálená stehna a vyšla mi vstříc. Nejdřív jsem si vychutnával těsné sevření její kundičky, ale potom jsem začal horečnatě přirážet. Vzpínala se pode mnou, a když jsem z ní chtěl na poslední chvíli vytáhnout ocas, přidržela si mě a já ji naplnil záplavou horkého semene. 

„Myslel jsem, že tohle nechceš,“ vydechl jsem, když jsem se vzpamatoval. 
„Já si to myslela taky,“ zachichotala se a políbila mě. „Jenomže jsem zjistila, že tě v sobě chci mít až do konce…“
„A co když otěhotníš?“ zeptal jsem se tiše.
„Nějak musíme ten svět zalidnit,“ zasmála se uvolněně. „Necháme to osudu.“

Během pár týdnů jsme zjistili, že se stalo to, čeho jsme se trochu obávali. „Nedostala jsem to,“ řekla mi Monika večer v posteli. 
„Myslíš, že jsi v tom?“ zeptal jsem se opatrně.
„Asi jo,“ přikývla a přitulila se ke mně. „Myslíš, že to zvládneme?“
„Určitě,“ přitiskl jsem ji pevně k sobě. „Jestli to bude kluk, tak se bude jmenovat Adam. A holka zase Eva,“ zašeptal jsem jí do ucha. 
„Ty máš teda starosti,“ zavrtěla hlavou a usmála se. „Ještě to nevíme jistě a ty už hledáš jména.“

Hned druhý den jsem hledal v knihovně cokoliv o těhotenství. Ukázalo se, že táta počítal i s touhle možností a já se tak mohl uklidnit. Nebudu popisovat, co všechno se dělo během těhotenství, ale přečkali jsme i nájezd vyhladovělé tlupy, která chtěla naše zásoby. Porod samotný proběhl nad očekávání klidně a my se dočkali malé Evičky. Občas vyhlížíme v dálce, jestli se neobjeví Jana s tátou, ale zatím nám připadá, že jsme zůstali na světě sami. 

Autor

Navigace v seriálu<< Láska v časech apokalypsy 01Láska v časech apokalypsy 3 >>
4.7 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Pokračování je pěkné, ale mám pocit, jako by za prvním dílem mírně pokulhávalo. Snad tomu chybí trošku víc té „omáčky“ okolo. Ale jen piš dál, jsem moc zvědavý, co bude dál.

Huhu

Super, ale taky se přidávám za víc té omáčky – třeba se rozepsat o tom boji o zásoby.

Junior

Tak mi to přijde, že Janu tam tatík poslal aby mladýho zaučila. Trocha té omáčky by neškodila. Vždyť vlastně nevíme co se okolo děje. Boj o zásoby je zajímavý a možná to chtělo rozvést. Těším se na další díl.

Denis86

Tenhle díl byl horší než ten předchozí protože se s toho dalo vymáčnout víc té máčky .
Třeba víc napsat o tom poměru otce a té Jany ?
Nebo napsat těch příhod jako byl ten boj o zásoby ?
Jinak to je skvělé pokračování .

Tomáš

Jelikož je to formou zápisku kluka, tak těžko napíše víc o poměru otce a Jany, možná formou povídání si.
Pokud jde o nájezd bandy pro zásoby… jako chápu vás, ale kdysi dávno tu byly pokusy o takovéhle povídky, kdy víc než sex byl příběh. A tehdy to autoři, co se o něco takového pokusili, dostali dost sežrat od čtenářů. Takže Haraie chápu, že tuhle věc vynechal.

Junior

Asi máš pravdu ono je to na tomto serveru umění vyvážit ten sex a nějakou příběhovou linku tak aby se povídka líbila většímu množství čtenářů. Netvrdím, že boj o zásoby měl být rozepsán na půl povídky, ale určitě po odražení útoku si zjišťovali odkud přišli. Už jen proto že by se mohli vrátit silnější a ve dvou už by se nemuseli ubránit. Určitě dělali průzkumy okolí a případně pátrali po dalších přeživších s kým by se mohli spojit ve větší skupinu, ale to je asi moje ovlivnění sci-fi povídkami s apokalyptickými náměty.

Shock

dovolím si trochu nesouhlasit. Úvod do povídky měl velký potenciál. Proto by měl obsahovat i tu „omáčku“ a nejen sledovat erotiku hlavních hrdinů. Chápu, že se do toho autorovi nechce, ale boj o zásoby…už teď mě napadá několik verzí, jak to barvitě popsat….:-) Svět zasáhla nějaká pandemie, ale dějově je to jen okrajové téma. 1/2 vymřela, lidi se pobíjeli, otec je skryt v tajné laboratoři a oni dva si žijí v klidu v domku na samotě, jako by se nic nedělo. Přijde Jana, zase odejde, jakoby nic (ji asi přepadení a kdoví co ještě, nehrozí). Tohle není útok na autora,… Číst vice »

Tomáš

Ano v tom máte všichni pravdu. Jen jsem sem napsal svůj názor, proč tomu tak nebylo. Takhle, asi to vyzní divně. Shodou okolností jsem si vzpomněl, že jsem si rozepsal jednu povídku na podobné téma. Před rokem. Po shlédnutí jednoho dokumentu na téma coby kdyby, mě něco napadlo. Asi bych to měl dokončit a hodit to sem. A třeba se z toho vyvine série 😀

Denis86

Tomáši rád bych takové povídky si přečetl napsal by si které jsou ?
Děkuji za odpověď

harai

Po pravdě – nejsem si jistý, jestli bych dokázal napsat výraznější dějovou linku směrem mimo erotiku. Nemyslím si, že bych psal tak dobře, abych to zvládl se ctí.

Huhu

Buď psát umíš nebo ne. A Ty umíš 👍. Já ne a tak mi zbývá jen kibicovat 😂, čímž se i omlouvám.
Jinak já jsem tu asi anomálie, protože se mi hrozně líbil ten seriál, jak na Sibiři kutali zlato a měli ho převézt do ČSSR. A u něj jsem hltal tu „omáčku“ a sex jsem přeskakoval 😳.

Junior

No ono spíš než tu „omáčku“ napsat jde o to ji smysluplně vymyslet a provázat tím ten příběh. Souhlasím, že Mirkovi a Trampovi ta omáčka jde výborně a vůbec nezáleží na tom, že toho sexu tak není tolik. A hlavně u těch postapokalyptických témat je těžké si něco vymyslet v tom mají jiní jednodušší autoři když píšou o tom jak někdo cestuje po montážích tam ty informace můžeš získat zprostředkovaně, ale o apokalypse a co se děje potom to se nikde nedovíš. Obdivuji harai, že se do takového tématu pustil. Držím palce do dalšího pokračování.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x