Mé milé příbuzné

Tak mi zemřel strýček. On to vlastně nebyl tak úplně můj strýček, ale byl to příbuzný a protože bydlel v malé vesničce na periférii našeho města, mí rodiče ho čas od času navštěvovali a jako dítě mě brali pochopitelně sebou.
Strýček byl nějak blíže spřízněn s babičkou otce mé matky… zkrátka propletenec rodinných vztahů, který mě tehdy nijak zvlášť nezajímal.

Bylo léto, naši si vyhřívali těla někde u moře, a tak povinnost poklonit se památce strýčka padla na mě.
Zakoupil jsem kytku a v určený den se objevil před smuteční síní na městském hřbitově. Z parte jsem vyčetl, že za rodinu je tam napsaná neteř Olga s dcerou Martinou. Kdo to je?
No jo, už si vzpomínám. Teta Olga jezdila také navštěvovat strýčka, když ještě žila tetička a mívala sebou manžela a dceru Martinu, která byla jen o pár let starší jak já.
Jako děti jsme si spolu hrávaly, než se dospělí vykecají a vesnický domek s malým hospodářstvím byl tím nejlepším rejdištěm pro městské děti. Třeba vypuštění prasete z chlívku byla vůbec velká taškařice.
Dost vzpomínek.
Teď tu byla psána jen Olga s Martinou. A že jsou zapsány jen sami, to nemají rodiny?

Vysvětlení přišlo záhy. Před smuteční síní stály jen ony dvě. Po těch letech co jsme se neviděli, jsem musel konstatovat, že Olga vypadá velmi zachovale, stejně jako Martina, která rozkvetla v pěknou ženu.
„Vítej, drahý synovče,“ objala mě Olga vřele a vtiskla mi na ústa polibek.
Než jsem popadl dech, postihlo mě to samé od Martiny.
„Ahoj, ráda tě vidím,“ zašeptala mi do ucha.

Ukázalo se, že ostatním příbuzným strýček za uctění památky nestál, a tak byl obřad krátký a vlastně i zbytečný.

***

„Půjdeme někam na oběd? Zvu vás,“ navrhl jsem, když bylo po všem a ženy se usmály.
„Já se ráda nechám pozvat,“ řekla Martina potěšeně, a tak jsem zajeli do centra města, kde nebyl problém někde se usadit.
V jejich společnosti jsem se trochu natřásal, všímaje si kradmých pohledů mužů v restauraci. Ženy totiž byly oděny do tmavých úzkých šatů, obepínajících jim postavu a končících v úrovni kolen. Na nohou měly tmavé punčochy a páskové boty na vysokém podpatku.
Bylo teplo, takže u šatů neměly rukávy, i záda měly více odkrytá, zkrátka matka s dcerou byly, jak se říká, „šik“.
Zatímco Olga na sobě asi tvrdě pracovala, aby stále měla co ukázat, Martina byla hezky tvarovaná od přírody a zatím ji věk nic neubral.

„Tak jak vlastně žijete?“ nadhodil jsem téma, a tak se dozvěděl, že obě jsou rozvedené. Olga si s mužem nějak zevšedněli a Martina se rozvedla po osmi letech bezdětného manželství.
Po detailech jsem se nepídil. I já jsem přiznal svůj svobodný stav a hovor příjemně plynul, než Olga obrátila list.
„Ty stále bydlíš u rodičů, viď? Nepřijde ti to divný? Podívej, kolik ti je?“
„Divný možná. Jenže nejsou peníze… a asi nikdy nebudou,“ přiznal jsem, že si nechci půjčovat peníze od bank, i když bych tím dosáhl osamostatnění.
„Možná bych měla řešení,“ usmála se a pokračovala. „Zůstal nám teď na krku ten barák. Je prázdnej, ale škoda ho prodávat a je potřeba se o něj starat. Nechceš si ho dlouhodobě pronajmout?“
„Jak pronajmout?“ nechápal jsem.
„Normálně tam bydlet. Nebo ho můžem pronajmout cizím, ale ty seš nejbližší příbuznej a taky, myslím, dost potřebnej,“ mínila Olga.
„A co nájem… a… a… další věci?“ přeskakovaly mi myšlenky v hlavě.
„Srovnej si to v klidu a ozvi se. Příští tejden bychom se tam mohli mrknout,“ uzavřela Olga debatu.

Já se obrátil na Martinu, která se mi tu zdála jakoby odstrčená a když si Olga odskočila na toaletu, opovážil jsem se jí zeptat, proč nemá manžela a děti.
„Říkáš si, ta pětatřicítka je divná, když netlačí kočár, viď?“ ušklíbla se na mě. „Chyba není ve mně, že bych děti nechtěla, ale bejvalej mi neřekl, že je neplodnej. Prošli jsme kdejakým vyšetřením a on všechno tajil, až to muselo prasknout. Ten podvod byla poslední kapka, a tak jsem už rok svobodná paní a pro okolí divná.“
„Ale ne, seš fajn kočka a holt tohle byla smůla. Teď už to bude dobrý,“
„Seš hodnej. Taky v to doufám… hele… máma už jde,“ a rychle obrátila řeč.

***

Po několika dnech přemýšlení jsem se Olze ozval, že bych ten domek vzal, ale až si to tam podrobně prohlédnu, abych si na krk neuvázal rozpadající se stavení.

***

„Tak tohle je sednice,“ uvedla mě Olga do rozlehlé místnosti.
Tady jsem to znal. Zde se odjakživa žilo, vařilo a jedlo a my děti si tu hrály. Vzadu byly ještě dva pokojíky. V jednom spali strejda s tetou, v druhém, pokud si pamatuji, měla teta složené nějaké věci.
Ze vstupní chodby vedly dveře do moderně vybudované koupelny a záchodu.
Domek nebyl žádná ruina a uvnitř byl přestavěný do moderního stylu. Jen půda zůstala půdou, bez využití.

„Já to beru,“ souhlasil jsem po zevrubné prohlídce. „Do práce se dá dojet autobusem i na kole, no a domek je v pohodě. A nábytek tu necháš, nebo jak?“
„Vybav si ho klidně po svém. Co nebudeš chtít, odvezeme nebo vyhodíme. Já počítám s opravdu dlouholetým pronájmem.“
„To jako… třeba… nastálo?“ zeptal jsem se opatrně.
„Možná… záleží jak se dohodneme,“ řekla Olga jaksi nějak zastřeně a upřela na mě zvláštní pohled.
„No právě… jaká je cena pronájmu?“opáčil jsem.
Olga se ke mně přiblížila stále s úsměvem a pohledem samice v říji.
„Platba nemusí být v penězích… Já… jako… osamělá žena… bych… ráda… něco jiného,“ vrněla a stála natěsno proti mně. „Neměj mi to za zlé, ale… moc to potřebuji… vezmi si mě… budu jen tvá.“

Nemusela dál nic říkat, pochopil jsem. Olga se rozhodla mít sex se svým vzdáleným synovcem. Musela být asi už velmi vyprahlá, když se takto vyslovila. Jako starší žena, ještě nepatřila do starého železa a já ji držel v objetí a rukama jí mačkal a hladil záhyby těla, kam jsem dosáhl. Při tom jsme se líbali, vášnivě a divoce.
Jazykem jsem jí vjel mezi rty, rukou jsem jí zajel pod halenku a zápasil se zapínáním riflí.
Její ruka mi zase rejdila v klíně a přes kalhoty mi hladila a mnula bouli tvrdého ocasu.
„Počkej,“ odtáhla se, rychle mi uvolnila kalhoty a stáhla je ke kolenům i s trenkami. Dřepla si a vzala trčící ocas do ruky. Přetáhla předkožku, chvíli ho pohonila a pak si ho zasunula do pusy. Pevně ho obemkla rty a její hlava se rozkmitala a zrychlovala.
„Gmm… fhmm… mlask… gfmmm,“ kouřila mi ptáka s patřičnou důkladností a znalostí.
U kořene ho svírala rukou a druhou rukou mi mazlivě hladila koule.

„Postav se,“ zachrčel jsem.
Společným úsilím se zbavila riflí, já ji pozvedl nohu za stehno a hladce do ní vnikl, jak byla vzrušením mokrá. Olga mě chytla za zadek a sama si mě tlačila na sebe.
„Jo… jooo… ještě… ještě… oooh,“ sténala rozkoší a stále mě líbala a olizovala tvář kmitajícím jazykem.
To už jsem ji popadl zespoda za zadek, pozvedl do výše a přirazil zády ke zdi. Nebyl to drobek, ale unesl jsem ji. Ona mi nohy objala kolem boků a slastně funěla, jak byla stále naražená na ocase. Každým nadhozením a přírazem se ozývaly mlaskavé zvuky, jak ocas projížděl zmáčenou pochvou.
„Ještě… ááhh,“ Olga začala rychle dýchat a když táhle zasténala „uuužžž,“ vyplnil jsem ji semenem.

Zůstali jsme v pevném objetí, dokud mi ocas nezvadl a nevyjel z ní. Pak jsme se odtrhli a začali se oblékat.
„Díky. Tohle jsem už dlouho potřebovala,“ prolomila mlčení a já jen mlčky přitakal.
Poprvé jsem šukal o dvacet let starší ženu, navíc příbuznou, byť vzdálenou.
„Můžu s tebou počítat i nadále?“ nadhodila, stále se tvářící, jako by o nic nešlo.
„Neboj se. Myslím sex, ne vztah,“ ujišťovala mě.
„Dobře. Jestli si platbu nájmu představuješ takhle, proč ne,“ souhlasil jsem a všechny předsudky hodil za hlavu. Mít zralou zkušenou ženskou v posteli, kdo by odolal?

***

Ten den jsme se pomilovali ještě jednou, v zadním pokojíku a v posteli. Peřiny jsme shodili na zem a pak za vrzání a skřípotu starého dřeva se po sobě váleli.
Jak tam tak ležela s roztaženýma nohama, vzbudila ve mě touhu ji ochutnat. Jako starší žena nebyla vyholená a měla tak krásný kožíšek, jak mám staromilsky rád. Sklonil jsem hlavu a jazykem pronikl k mokré štěrbině a přejel jí po pyscích a klitorisu. Olga hlasitě vzdychala a sténala a tlačila mi hlavou silou do klína.
„Vraž… ho… do mně… prosíííím,“ kroutila se v zesilující rozkoši.
„Oáááhhh,“ vyjekla, když jsem ji vyslyšel a jazyk nahradil tvrdým ocasem a prudce do ní přirazil.
Hned jsem rozjel strojové přírazy a vnímal sevření pochvy a Olga sténala, hekala a divoce mě líbala. Byla v extázi, když jsem ji polaskal prsa a mezi rty promnul naběhlé bradavky. Navzdory věku měla nádherná plná a docela pevná prsa. Teprve později mi řekla, že byla na plastice.

Po delším přirážení jsem se rozhodl to skončit. Zapřel jsem si její nohy o ramena, zajel do ní až po kořen a rozjel hluboké přírazy.
„Oh… oooh… seš hluboko… ty… bastarde… úplně… mě… zničíš… oáááh… jooo… joooh… božee… ohhh.“
Olga se svíjela a přímo řičela v nejvyšší extázi slasti a posléze ve výbuchu orgasmu.
Výstřik semene asi nevnímala, ale to zase byla vrcholná slast pro mě. Pustil jsem jí nohy a Olga ležela nehnutě a jen vydýchávala slastný prožitek.
„Tohle mi nemůžeš dělat… vždyť já snad nebudu moct ani vstát,“ otočila se ke mně a pohladila po tváři.
„Bylo to krásné,“ odvětil jsem.
„Jsem sice už stará, ale budu se snažit, abys byl vždycky spokojený.“

Nic jsem neřekl. Ano, její tělo už nepatřilo k atraktivním, tak to prostě je, ale i tak stále má co nabídnout a i znalosti a umění se počítá, nejen krása těla.

***

A tak jsem se v domku pozvolna zabydlel. Něco jsem vyhodil, něco si nechal. Rozhodně ložnice byla nová… S Olgou jsem ji vybral a zakoupil, hned po smontování vyzkoušeli a plně nám vyhovovala.
V rámci venkovského života jsem uvažoval i o zakoupení slepic, protože jsem si naivně myslel, že slepicím se jen sype zrní a nalije voda a tím je to vyřízeno. Sousedka mě přesvědčila, že tomu tak není a řekla, že mi raději těch pár vajíček vždycky dá, než abych se pokoušel o nějaký chov.

***

Jednoho dne jsem přijel domů a na trávníku se na dece slunila Martina. Ve žlutých bikinách ji to slušelo, protože tak krásně vynikalo její štíhlé tělo, ale stejně mě její chování zaskočilo a znervóznělo.
„Ahoj, co tu děláš?“
„Nic. Opaluju se u svého domku,“ opáčila nevzrušeně.
„U svého?“ položil jsem zbytečnou otázku.
Martina vstala, zamířila ke mně a otevřela mi branku, abych i s kolem prošel dovnitř.
„Jo. Máma přepsala svojí část na mě, takže teď je to tady všechno moje… milý nájemníku,“ usmála se.
„Takže se mám pakovat?“
„To záleží, jak se dohodneme. Ale to proberem uvnitř, ne tady,“ zamířila do domku a já do kůlny uklidit kolo.

Uvnitř na mě čekala uvařená káva a buchty s tvarohem. Martina měla přes plavky přehozený nějaký župánek a míchala lžičkou horké kafe. Počkala, až si sednu a pak spustila.
„Hele. Nemíním tě vyhazovat, nebo nějak měnit tvůj život. Netuším ani, kolik mámě platíš nájem, o tom bych se nebavila. Jde mi o to, že bych si na půdě chtěla zřídit pár místností. Takový letní byt. Jezdila bych si sem užívat volna, i na zahrádce bych si něco vypěstovala… co ty na to?“
„Co by? Je to tady celý tvoje. Můžeš si dělat, co chceš.“
„Sneseš mě tady? Kuchyň a koupelna by byla společná. Prostě by to tu změnilo tvůj klid. Až skoro mrtvolný, řekla bych,“ ušklíbla se.
„Jak říkám. Jsem tu jen v nájmu a musím se přizpůsobit vašich potřebám. Na rovinu, já s tím problém nemám a ty mi nijak nevadíš… spíš naopak.“
Martina se usmála.
„Dobrá… Já na tom zapracuju. Nejdřív projekt, pak povolení a stavba, neboj, nebude to hned. A teď z jinýho soudku. Nějaká holka se ti nerýsuje?“
„Zatím ne. Proč tě to zajímá?“
„Protože kdybys tu s ní chtěl bydlet, musela bych ti ji povolit… a zatím jsi o nic nežádal. A já tu konkurenci nestrpím,“ řekla s ušklíbnutím a šla ven se zase opalovat.
Jak to myslela s tou konkurencí? Nechápal jsem, ale pak to hodil za hlavu.

***

Nakonec to dopadlo jinak. Martina obsadila druhý volný pokoj v „mém“ bytě, aby nemusela čekat, než se vše vyřídí, a já byl za její přítomnost rád. Jednak se mi Martina líbila a jednak jsem tu prostě měl společnost. Večer jsme si hodně povídali a byli si stále bližší.
Až jednou večer mě zaskočila dotazem.
„Hele, kolik vlastně platíš mámě nájem? Teď ho budeš dávat mně.“

To mě zaskočilo. Přece neřeknu, že ji šoustám.
„Máma ti nic neřekla?“
„Řekla, ať si to s tebou vyřídím sama,“ ušklíbla se. „Tak nevím, co si o tom mám myslet.“
„No… ono je to složitý… vlastně jsem neplatil nic… jen energie,“ soukal jsem ze sebe.
„Ale máma říkala, že něco jsi jí dával,“ vrtala se v tom Martina dál, až jsem se rozhodl kapitulovat.
„Jo. Spal jsem s ní. Jako nájem jsme spolu měli sex, když to chceš vědět.“
Martina jen hvízdla.
„Fíííí… tak proto je máma teď jak bouřka a předtím byla v pohodě. Tys ji šukal a já měla doma klid a teď je hádavá a úplně nesnesitelná.“

Mlčel jsem a myslel si totéž.
„Hm… a jak budeš platit mně?“ zajímala se Martina s úsměvem. „Já s tebou spát nebudu.“
„Je to na tobě, kolik po mě budeš chtít,“ opáčil jsem.
„Hele a co takhle… píchat dál mámu, abych měla doma klid,“ navrhla Martina.
„Tobě to nevadí?“
„A proč? Je to její život. Jestli spolu spíte, neřeším. Brát se nebudete, že ne?“ ujišťovala se.
„Ne… to opravdu nehrozí,“ uklidnil jsem ji.
„Tak jo. Plať svůj nájem dál mámě a tím to bude vyřízený. Dohodnuto?“ podala mi ruku a stiskem jsme dohodu stvrdili.

***

Byla horká, skoro až tropická, letní noc. Spal jsem polonahý jen v trenkách a bez pokrývky, když tiché klapnutí dveří mě z hlubokého snu probralo do mlhy jakéhosi polospánku.
Pleskání bosých nohou se přibližovalo, až se nade mnou zastavila temná postava, v níž jsem poznal Martinu.
„Co se děje?“ zahuhlal jsem ospale.
Martina si ke mně přilehla. Nalehla částečně i na mě a já cítil její nahé tělo. To mě probudilo úplně.
„Pomiluj mě… chci to tady a teď!“ šeptala mi do ucha a kmitala mi dovnitř i kolem něj jazykem. „Potřebuju omrdat… dělej si se mnou, co chceš,“ přitvrdila slovník a rukou mi jela mezi nohy, kde hned nahmátla a sevřela ocas.

Políbili jsme se nejprve něžně, až jsme splynuli ve vášnivém líbání. Zatímco ona mi ladila ocas do patřičné tvrdosti, já jí rukou sjel na prsa. Měla je velká tak akorát a byla krásně pevná. Ztuhlé bradavky jí trčely dopředu a když jsem je jen přejel dlaní, tlumeně zavzdychala.
Pokračoval jsem jí mezi nohy a zkoušel zasouvat prsty do pochvy. Byla už dost mokrá.
„Ach… oooh,“ zasténala, zatímco já jí v polibcích klesal dolů po těle.
Přes zdržení s polaskáním prsou a břicha jsem se jí dostal do klína, kde se v udržovaném porostu skrývala rozevírající se brána rozkoše. Ucítil jsem vůni roztouženého ženství a zaútočil jazykem přímo doprostřed. Kmitání jazyka na závojíčkách a klitorisu vyvolalo v Martině uvolnění proudu šťávy a pysky, nalité krví, se samy roztahovaly a očekávaly vniknutí ocasu.

Martina mě držela za hlavu a taháním za vlasy sama určovala, kde mám více přitlačit. Měla určitě už jeden orgasmus a dál toužila po další spalující rozkoši a slasti.
„Ano… tam… jééé… úúúh,“ kroutila se a vlnila tělem. „Jo… jsi… velký… tvrdý… aaach,“ užívala si vrchol rozkoše po hladkém vniknutí ocasu v celé délce.
Projel jsem ji až na dno a pomalými pohyby začal přirážet. Líbal jsem jí na krku i prsou, okusoval jí jemně bradavky, což jí zvyšovalo stoupající slast. A bohužel i mně. Nedalo se to zadržet a za táhlého sténání jsem zrychlil přírazy a pak jí vystříkal pochvu semenem. Ani jsem se nezeptal, jestli můžu.
Martina mě držela v pevném objetí a líbání až do ochabnutí ocasu. Právě prožila zase po dlouhé době krásné vyvrcholení.

Leželi jsme vedle sebe, tváří k sobě a mé prsty si hrály s prsy, přejížděly jí po boku a hladily po zádech.
Snažila se mi jít vstříc a konala tak stejně, až hlazení skončila u povadlého údu, který sevřela v dlani a rytmickými pohyby mu navracela pevnost. Vzhledem k tomu, že i já jsem po ní dál toužil, šlo to poměrně snadno.
Pak klečela na všech čtyřech a hekala pod strojovými přírazy zezadu. Její promazaný klín jsem jí projížděl pomalými přírazy, kdy jsem ho skoro celého vysunul a zase do ní zajel až do koule. K tomu jsem jí ještě masíroval visící měchy prsou, což bylo také pro oba velmi příjemné.
„Ah… ooooh… anoooo… božeee… jooo,“ vyhekávala, plně poddána slasti.
Cítil jsem blížící se vyvrcholení a pohled na klečící a oddanou mi Martinu to ještě více umocňoval. Vyjel jsem z ní, přetočil na záda, popadl ji za kotníky, nohy doširoka roztáhl a prudce do ní zajel.
„Jééé… božéééé,“ vykřikla nad prudkostí a hloubkou proniku.
Hned jsem začal přirážet a hluboké tření bylo opět plné slasti. Z pochvy se jí valil potok šťáv, byla celá překrvená a otevřená a přirážení bylo volné a mlaskající. Já přirážel drsně a bezohledně a Martina jen přidušeně vyhekávala svou rozkoš, zcela hotová.
„Úúúúh,“ vydechl jsem úlevně a začal stříkat.
Martina taktéž vyvrcholila a nasávala vše do dělohy. Ještě dlouho jsme leželi zaklesnuti v sobě a já jí šeptal něžná slůvka lásky.
V objetí jsme také nakonec usnuli.

***

Ráno mě probudila libá vůně ze sednice. Martina na kamnech smažila vejce, slaninu a právě v odšťavňovači drtila pomeranče na 100% přírodní džus. Když jsem ji objal v pase, lehce ale důrazně mě odstrčila.
„Co je?“ podivil jsem se.
„Promiň, jestli sis to špatně vyložil. Včera to byl jenom sex. Nic víc v tom nehledej a nic mezi náma nevzniklo. Mám tě ráda jako kamaráda, a tak to i zůstane. Chci abys to tak taky bral.“
„Hm. Tak jak to mám brát? Jako… službu, nebo taky platbu nájmu?“ trochu jsem se urazil.
„Opravdu promiň, jestli jsem tě naštvala. Já… jsem to prostě potřebovala. Představa, že pícháš mámu a já nic, mně nedala spát, no. I holka může mít chuť na sex, nejenom chlapi. Myslela sem, že bychom si takhle občas užili. bez závazků, bez ničeho… tak asi ne, sakra!“ a jak máchla rukou, zavadila o talíř na stole, ten spadl a rozbil se na několik kusů.

„No vidíš, co děláš! Takovej hezkej talíř, květovanej,“ obvinila mě z jeho zničení a jala se sbírat střepy.
Snídaně na vidličku proběhla mlčky. Na konci jsem to nevydržel.
„Dobře, Marti. Tak já to beru, že se nic nestalo. Užili jsme si a pokud budeš chtít… můžem zase. Nebudu na tebe tlačit ani si nic myslet… souhlasíš?“
Zvedla obličej. Místo úsměvu se ale objevily slzy.
„Promiň,“ vyhrkla a utekla ven.

Když se vrátila, rychle si sbalila své věci a zmizela. Vůbec jsem nechápal, co se stalo a raději potom ani nepátral. Rozhodně ne teď. Třeba se to vysvětlí později.

***

Martinu jsem pak neviděl dobrý měsíc. Zato se tu objevila Olga.
Ta mě hned nasměrovala do postele. Při líbání jsme se vzájemně svlékali a když jsem jí stáhl kalhotky, půlky zadku jsem jí promnul a poplácal.
„Júúúh… to je… hezké,“ zafuněla spokojeně.
Také sevření a mačkání prsou jí dělalo nesmírně dobře.
„Ano… to… dělej… mačkej… je… oohh,“ vzdychala nahlas.
Pak ochotně roztáhla nohy a užívala se pohyby prstů kolem mokré štěrbiny.
Když jí prsty pronikly dovnitř po dva články a kmitaly tam, spustila serenádu slastného úpění.
„Jooo… božeeee… úúúúh… to… je… kráása.“
Tekla jak Nil a prsty jí mlaskavě projížděly dovnitř a ona sama si třela klitoris.
„Ooohh… to se nedá… pojď do mě,“ roztáhla doširoka nohy a rukou mi sevřela tvrdý ocas.

Její klín ho ochotně přijal v celé délce, až po kořen.
„Jooo… ááách,“ vydechla rozkoší.
Rytmické tření bylo silné a oboustranná slast nevýslovná. Olga mě objímala, líbala a přirážela mi pánví naproti.
Zrychlil jsem přírazy a vzepřel se na pažích.
„Oh… už… budu,“ hekala a pevně mě držela za zadek. „Jo… jo… to… úúúh… úúúž… anoooo… stříkej,“ dosáhla vrcholu a ptáka mi svírala poševními stěnami.
Ještě několikrát jsem prudce přirazil a pustil do ní dávku semene.

Zůstal jsem v ní zaražený, dokud mi ocas sám nevyjel ven, mokrý a povadlý.
„To bylo nádherný,“ pronesla unaveně a spokojeně.
„A jak tu vlastně hospodaříš? Martina prý se tu chystá bydlet,“ přehodila téma hovoru.
„To nevím. Mluvila o letním bytě na půdě,“ reagoval jsem.
„No, já vlastně nic bližšího nevím… my teď spolu… no… to je jedno. Jen jestli s tebou můžu nadále počítat?“ řekla.
„Martina mi sama řekla, že nájem nechce, takže ho budu nadále platit tobě.“
„Dík… to jsem skoro nečekala, ale budu ráda,“ usmála se a zase mě stáhla k sobě do teplé láskyplné náruče.

***

Když Olga odešla, usnul jsem a probudily mě podivné zvuky zvenku pod okny.
Vykoukl jsem ven a spatřil… slepice!
Vyběhl jsem z pokoje a spatřil u stolu sedící Martinu s hrnkem kouřící kávy.
„Ahoj?“ zastavil jsem se překvapeně.
„Čau. Vzbudily tě slepice? Neboj, zvykneš si,“ opáčila s úsměvem.
„Ty sis pořídila slepice? Kdo se o ně bude starat?“
„No přece já, když jsou moje. Neboj, všechno mám promyšlený. Nech mě ale vypít kafe a na to chci bejt sama… dík.“

Já pokračoval v obhlídce zvířectva a napočítal sedm slepic, právě likvidujících zaplevelenou zahradu, neboť obdělávanou část měla Martina obehnanou laťkovým plotem.
Kurník byl vyčištěný a dokonce voněl čerstvým vápenným nátěrem stěn. Tohle tu Martina musela udělat, když já s Olgou v ložnici… A Olga je vždycky tak vášnivá a hlučná. Tohle musela Martina slyšet až ven.

Navečer zahnala slepice do kurníku a vysvětlila mi svůj plán.
„Budu sem obden dojíždět slepice krmit nebo vykydat kurník. Když mi časem pomůžeš, budu ráda, jinak se budu snažit to všechno stíhat. Vajíčka se hodí a snadno je prodám.“
„Tak jo,“ souhlasil jsem a zpytavě si prohlížel její tvář, ale Martina se tvářila zcela normálně. Spíš jsem ji vyprovokoval k otázce. „Co je? Mám něco na tváři?“

„Ne… jen jsem… nic. Nech to bejt,“ zamlžil jsem všetečný dotaz a Martina pokrčila rameny.

***

Přešlo pár týdnů. Martina tu skutečně byla skoro denně a svědomitě se starala o chov slepic a částečně i o mě, protože buď přinesla nějakou buchtu, nebo něco uvařila, přespala tu a večer jsme si povídali a pili pivo nebo víno.
Byl jsem s ní rád, ale dle jejího přání jsem se o nic nepokoušel, i když jsem cítil, že moc bych ji tu chtěl mít… napořád.

***

Jednoho večera Martina zavřela kurník a vrátila se celá zasmušilá.
„Co je ti?“ hned jsem se zajímal.
„Nic,“ zazněla typická ženská odpověď, že jí něco je.
Postavil jsem se jí do cesty a sevřel v objetí.
„Tak co ti je, Martinko?“
Nečekaně mi hlavu opřela o rameno a nefalšovaně začala brečet.
„Vůbec si mě nevšímáš a nemáš o mě zájem. Já sem denně jezdím, snažím se a s tebou to nehne. Copak nevidíš, že tě miluju!?“

Tohle jsem nečekal. Ne, opravdu jsem v dosavadním vztahu stopy lásky neshledal.
„Já… sama sis přála, abych se o nic nepokoušel,“ namítl jsem.
„To bylo dávno. Teď už je to jinak. Copak jsi nic nepoznal? Vy chlapi jste fakt na nic… Tuhle jsem vás slyšela, jak jste vyváděli s mámou a uvědomila si, že jako jeptiška už dál žít nechci a ty jsi jedinej kluk, kterej mě chápe. Známe se odmala a mohlo by nám to klapat. Jen kdybys o mě měl zájem… búúúú,“ zase propukla v slzavé údolí.
„Ale já o tebe mám zájem. Jen se držím zpátky, právě abys neodešla a byla tady každej den… se mnou,“ konejšil jsem ji a Martina tála a více se mě přitiskla.
„Vážně?“
„Chceš to dokázat?“ a nečekaje na odpověď, pevně jsem ji políbil.

Vyšla mi naproti, propletli jsme si vzájemně jazyky a přitom si rukama jezdili po těle.
Pozvolna jsme se přesunuli do ložnice a padli do vzorně ustlané postele.
„Udělej… mi… to… oooh… uuuh,“ vzdychala, jak jsem jí začal vyhrnovat sukni a obličej jí zabořil do klína.
Zaryla mi prsty do vlasů, jakmile ucítila kmitající jazyk na štěrbině, která hned zareagovala výronem šťávy. Já je vylizoval a nevynechal polaskat ani naběhlý klitoris.
„Oááách… bože,“ vybuchla Martina ve slasti a já už nasadil hlavici naběhlého žaludu na otvor a přirazil.
„Och… oooh,“ vykvikla bolestně, jak jsem si ji vzal tvrdě a drsně.
Zadkem jsem prudce přirážel mezi její rozevřené nohy a vnímal masáž ocasu i hluboké proniky s dorazem o dno pochvy.

„Mrdej… svou děvku… couru… anooo… jo… úúúúh,“ vyrážela náhle Martina, až mě celého skoro rozhodila z rytmu. „Jsem tvoje děvka… oh… oh… vymrdej mě… celou… vystříkej… panebožeee,“ svíjela se v nastupujícím orgasmu a překřížila mi nohy kolem pasu a já tak do ní vypustil trhavé dávky semene.
„Anoooo,“ zalykala se štěstím a jen pomalu uvolňovala svůj stisk a celého mě líbala a rychle dýchala prožitou rozkoší.

Leželi jsme vedle sebe a ona mi prsty mazlivě výskala ve vlasech.
„Miluju tě,“ pronesla tiše. „Odteď mě můžeš mít, kdykoliv chceš, jsem jen tvoje.“
„Mám tě rád už od dětství, jen jsme se málo vídali a pak, když jsi mi to zakázala…“ řekl jsem, ale hned mi překryla pusu dlaní.
„Mlč. Už nic neříkej.“
Přitiskla se mi na rty a vášnivě začala líbat. Ocas mi začal tuhnout a sám jsem cítil touhu zase se milovat.

***

O nějaký čas později jsem se dozvěděl, že budu otcem.
Musel jsem řešit dilema mezi vztahem s Martinou a její, nic netušící, matkou Olgou, která stále vyžadovala mou sexuální pozornost.
Martina sama to nesla s nelibostí a nutila mě, abych to skončil. S matkou se prostě o mě dělit nebude! A aby dala svým slovům váhu, vyžadovala po mně sex tak často, že na nějaké bokovky jsem neměl ani chuť ani sílu.

S vypětím všech sil jsem Olze „zaplatil“ poslední splátku a ohlásil konec.
I když jsem se zrovna nijak nepředvedl a Olga nebyla moc spokojená, vzala to celkem v pohodě.
„Čekala jsem, kdy s něčím takovým přijdeš. Máš tu mladou holku, no co, myslíš, že nevím, že spolu spíte? Kdyby ne, tak byste byli oba idioti. Chápu to. Věk nezastavím. I když mně to bude chybět, musím to respektovat. Přesto však… kdyby byla možnost… já na tebe budu čekat a vždycky ti poskytnu vše, co si budeš přát,“ ponechala si zadní dvířka.

Slíbil jsem jí to a to jí tak stačilo, i když jsem tušil, že v nejbližší období ji vyhledávat nebudu.

***

O osm měsíců později se Martině narodil chlapec Martin.
Pyšná babička Olga zde trávila chvíle volna a svého zetě využívala k ukájení svých potřeb, samozřejmě v nejvyšším utajení před dcerou. Ta už byla zase těhotná a čekali jsme dceru.

Autor

4.8 114 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yarda

Dobrý, konečně nic ze středověku. Jen mi hlava nebere, kdo dává tak malé „známky“, že po mých pěti hvězdičkách průměr klesl ze 4,8 na 4,4.

Pepina

Vždycky se najde někdo, kdo. se asi využívá v tom, dávat nízké ohodnocení, aniž by to četl. Nebo to může být i někdo, kdo Shoka nemusí. Každopádně by měl své hodnocení komentovat.

Laděk

Pro takovýho „takyhodnotitele“ mají naši bejvalí „takypřátelé“ z východu krásnou frázi: „Ебать его мать!“ Krátkou a výstižnou …

Asda

Za me super, skoro ze zivota. Jen me vzdy fascinuje jedna vec – jak se zenske nechaji jen tak vystrikat nekolikrat za sebou a nemaji obavu, ze otehotni.
A to ze hrdnia ma vzdy kladu jak nohu od klaviru a muze X krat za sebou a vzdy je plny semene, to uz je holt povidka. O zenach a jeji orgasmech nemluve.
Jinak pokracuj shocku, tvoje povidky se velmi dobre ctou a neni to jak jihoamericka telenovela kazdej s kazdym.

Linda

Predpokladam panove, ze znate porekadlo, ze neni impotentnich muzu, ale jen nesikovnych zen, a naopak, neni frigidnich zen, ale jsou jen nesikovni muzi. Jinak posledni, veta, tj. 2, 3 cisla a odpocinek plne schvaluji a zazivam dosud, i kdy jsem zrala ctyricitka. Linda

Gourmet

Mě se tvoje texty líbí, omlouvat se rozhodne nemusíš. Až budu mít trošku méně práce, zkusím napsat, jaký je reálný život. Ale to nebude chtít nikdo číst 😂

Kamil Fosil

Něco mi říká, že hlavního hrdinu nečeká snadný život.
Na jedné straně Martina, maminka jeho dvou dětí, která neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane, a na straně druhé její maminka Olga, která naopak moc dobře ví co chce a také nedá pokoj, dokud to nedostane.
To nebude žádná procházka růžovým sadem.
A ještě mi mění jasné, jaká vlastně byla Martinová prsa; jestli byla velká tak akorát a krásně pevná, nebo jestli se jednalo o visící měchy.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x