Samira 03

Toto je 3 díl z 6 v seriálu Samira

Netuším, zda to udělala schválně, ale rozepnula si tři knoflíčky na halence a já mohl spatřit poctivě naditou podprsenku. Měla tak troječky, ovšem při její drobné figuře to byla pořádná ňadra k ostatním proporcím.
To vedro je k nevydržení, že?“ rýpl jsem si do ní.
Máte pravdu, je.“
Tak mi něco o sobě povězte, když tedy už máte chvíli času a váš žárlivec je v Damašku. Zapnu zatím klimatizaci.“
„Víte, je mi třicet let, manžel je o čtrnáct let starší. Jsem původem z křesťanské rodiny. Mám vystudovanou střední zdravotní školu a tři ročníky lékařské fakulty v Damašku, jenže rodiče už nebyli schopni mě na škole vydržovat. V Damašku pak potkala budoucího manžela, který jako muslim pochází z lepších finančních poměrů a sliboval hory doly, že mi jako manželce zaplatí studium. A já husa mu naletěla“.

„Naopak, bylo ihned po studiu. Držel mě doma…Jsem vdaná sedm let a pro něho bezcenné zboží, protože do dneška nejsem těhotná i když se snažíme celé roky o dítě. Jeho k lékaři nedostanu a u mne žádné problémy nejsou. Ještě že není ortodoxní muslim, to bych už nevydržela.“
Všiml jsem si, že máte relativně světlou pleť a zelené oči.“
Oba rodiče jsou bílí, jen po dědečkovi mám poděděný zlatavý odstín. Manžel je typický Syřan a přitom má modré oči. Divné, že?
Vy je pane Vladimíre máte modřejší, než on a navíc jste velmi přitažlivý muž. Odkud vlastně jste? Zde je to babylon jazyků.“
Z České republiky.“
Aha, střední Evropa, Praha a Brno, je to správně?“

Nyní jsem ztuhl. Znalost našich měst a republiky, včetně určení její polohy od mladé ženy v syrské polopoušti, tak to byl pro mě pořádný šok.
Byla jsem u vás před devíti lety po tři měsíce na výměnné stáži v Brně. Máte ženu a děti?“
Žena mě opustila a šla za jiným, děti mám. Dva už dospělé syny.“
Dospělé???“
Ano, už dávno dospělé.“
Nevěřícně zavrtěla hlavou. „Vy si ze mne děláte srandu, že?“
Rozhodně ne, Samiro. Je mi čtyřicet devět“ Úmyslně jsem vynechal oslovení „paní“.
Nevěřím vám, to není možné, Vypadáte nanejvýš na 35 let. Mohu se podívat?“ natáhla se pro můj pas ležící na druhé straně stolu a přitom přepadla na mne.

Zachytit ji nebyl problém, ten ovšem nastal následně. Cítil jsem její pevná ňadra na hrudníku, ruce samovolně vystřelily k onomu pokladu v podprsence, který řádně promnuly.
Zasténala a v mé spodní části se postavil na zteč bojovník, ručník spadl a odhalil ho v plné pohotovostí. Přisála se na mě ústy a v ten moment už to nešlo zastavit.
Byla doslova oškubána do naha, hozena na širokou postel a přestože měla nohy křečovitě u sebe a mezi steny vyrážela něco jako – to nesmíme, to nesmíme – po promnutí jedné bradavky a protažení žlábku pohlaví prostředníčkem stisk povolil a ohon, nalitý k prasknutí napíchl krásného motýla na první pokus.

Byla úzká a těsná, což byl samozřejmě průšvih. Deset kopulačních pohybů a sotva s půlkou ocasu uvnitř, jsem stříkal dlouhými sprycy nastřádané semeno do nechráněné arabské kundičky. Semeno ještě víc promazalo dírku, takže můj hrdina nejenže díky půstu nezvadl, ale zaplul hlouběji. Sténala, skučela a sotva dorazil k děložnímu čípku, parádně se odpravila s kňučením háravé feny. Drtil jsem kozičky, tvrdě plenil micinu, nedbal na sténání, mrdal to stvoření tak vehementně, že se stihla ještě dvakrát udělat. A pořádně. Napodruhé už jsem jí s opravdovým gustem flákl do kundičky další nadílku a vůbec nepřemýšlel nad následkem. Ona se ještě chvěla prožitými orgasmy, krémová nadílka z ní vytékala na prostěradlo…a že jí bylo!
Ocas, trošku od krve, schlíple visel . Proboha, snad jsem jí neublížil?
Otevřela oči, přivinula se na rameno a řekla:
„Tohle jsem nikdy s mužem nezažila. Nádhera. Tvoje žena musela být husa, že tě opustila.“
Neublížil jsem ti? Mám ho od krve.“
Aha… ne, měla jsem dostat zítra menstruaci, takže jsi to zřejmě jen uspíšil. Ale ze začátku jsi mne málem roztrhl.“
Promiň, že jsem to vše do tebe pustil.“
Tušila jsem to, že se nebudeš po půstu hlídat a samozřejmě věděla o blížící se menstruaci. Jinak bych to nedovolila.“ Vstala a s rukou na křapce šla do koupelny a já v závěsu za ní.

Pod sprchou mi zdravotnicky odborně omyla vercajk, který, jak jinak, začal znova divočit.
Zdá se mi, že mu to nestačilo,“ s úsměvem přitlačila na pilu. „Ani se nedivím. Montéři jezdí za děvkami do Damašku nejméně každých čtrnáct dnů a ty nikam. Pořád jsi pracoval. Dobře jsem tě sledovala,“ jezdila rukou po tvrdém péru, až k nesnesení napnutém.
Krucinál, tak budeš mít co chceš. Vystrčená ze sprchového koutu, přehnutá přes vanu, dostávala zabrat od zvířete,které se ve mě probudilo a čtvrthodinu jí prášilo kožich. Výhled na poševní vchod, roztahovaný k prasknutí mým utahovákem, lesknoucím se jejím sekretem vystartoval další porci spermáků, zaplavujících děložní čípek za jejího orgastického kvílení a zapíchlý na doraz pak čekal až falus zvadne a sám opustí mušličku. Záplava, stékající jí po stehnech, svědčila o dobře odvedené práci. Na vaně slabostí doslova visela.

Ve sprše už neprovokovala, s vysvětlením, že bych ji snad dalším pichem zavraždil. Upravená mě políbila se slibem, že se pokusí nenápadně, pomocí jedné z manželek investora, dostat v brzké době svého muže na další služební cestu. A že jí musím říci dopředu, kdy budu mít volno. Ovšem jen ve všední den, protože v osadě tím pádem nebyli žádní čumilové a Arabové tam vůbec neměli přístup.

Pondělní ráno mě zastihlo opět v pilné práci a čas u mě ztratil pojem, ponořen do svého elektronického světa. Uplynulo dalších čtrnáct dnů a čerstvě zprovozněná sekce na mě blikala ledkami a obrazovky přístrojů posměšně pomrkávaly. Napadlo mne, že už jsem dlouho neviděl Kurta, když v tom se rozletěly dveře, dotyčný s nezbytnou fajfkou v puse v oblaku dýmu a s rámusem jelena v říji vešel do rozvodny společně s malým Arabem.

Tak tady máme našeho samotáře,“ zahlaholil a plácl mne po zádech až mi cvakly zuby.
Ty mě jednou zabiješ.“
Představím ti zástupce investora, pana Mahmúda,“ otočil se k hostu.
Arab mi potřásl pravicí a při pohledu na blikající dvě pole rozvaděče se rozplýval nad tím, nakolik pokročila má práce. Chvíli komunikoval s Kurtem v arabštině a pak se čistou angličtinou zeptal:

Neměl byste zájem o práci mimo tuto stavbu? Máme o čtyři sta kilometrů dále blízko přístavu v Tartúsu rozestavěnou továrnu na zpracování ryb a dodavatel není schopen zprovoznit některá zařízení kvůli havárii v jeho zemi. Proto také spoustu odborných dělníků odvezl i přesto, že mu hrozí penále. Dostanete vše slušně zaplaceno a případnou prémii za rychlé zprovoznění také. Stroje jsou už umístěny, připojeny, jen je potřeba vaši odbornou práci a naprogramovat je. Jste ochoten mi pomoci?“
„Nevím sice, do čeho ve vašem případě jdu a zda vám vůbec pomohu, ale mám smlouvu s firmou Siemens a nemohu se jen tak ztratit odsud a jít pracovat pro někoho jiného. To by mi rozhodně neprošlo. Tady vidím problém.“

Mahmúd se otočil ke Kurtovi a něco mu vysvětloval. Odpovědí mu bylo zakroucení hlavou na znamení nesouhlasu.
Váš přímý nadřízený také nesouhlasí a v podstatě potvrzuje, co říkáte. Jsem ve velmi nemilé situaci.“
„Co kdybych mu šel pomoci ve svém volném čase. Vidíš, že mám celkem slušný předstih a kdybych si vzal týden volna, pak by to nikomu nemuselo vadit. Nehledě na to, že dva víkendy makám bez volna. A ty Kurte žvanit o tom kde se ve svém volnu toulám určitě nebudeš.“

Oslovený chvíli přemýšlel a pak arabsky tlumočil, co jsme vymysleli za kulišárnu. Bylo vidět, že Mahmúdovi spadl kámen ze srdce.
Kdy by bylo možné pro vás přiletět? Vezměte si s sebou jen co potřebujete k práci, o ostatní bude postaráno. Věřte, že nebudete litovat. Dovedu být vděčný.“
Dnes je úterý, takže v pátek kolem páté odpoledne. Chci mít ukončenou další sekci. A přiletět sem bude problém, protože se budou všichni moc zajímat, co se děje, což by ani mě ani Kurtovi moc neprospělo, že?“
Opět něco zamumlal arabsky, pak si s Kurtem plácli, potřásl mi pravicí a oba dva zmizeli.

V pátek, s montážní kabelou sedíc v Kurtově autu, které mne mělo odvézt do asi čtyřicet kilometrů vzdálené malinké oázy, jsem zahlédl u bungalovů Samiru. Opatrně se rozhlédla a skrytě poslala vzdušné políbení.
Tak jedem, chlape. Čeká tam na tebe vrtulník.“
Téměř nový vrtulník se odlepil od země a pilot mi vysvětloval rukama nohama, že za hodinu budeme na místě. Mastil to s vrtulníkem dost svižně a opravdu, za necelou hodinu přistál u komplexu budov na dohled od moře.
Mahmúd zřejmě věděl, kdy přistanu a čekal na mě.

„Pojďte, zavezu vás do vašeho dočasného bydliště. Dnes už stejně nebudete nic dělat, už se stmívá. A navíc na vás vidím velkou únavu a stres. Určitě si rád odpočinete“
Asi za deset minut auto zastavilo u obrovského bungalovu. V luxusně udržované zahradě mezi palmami se skvěl nádherný prosvětlený bazén s azurovou vodou.
„Služebnictvo vám připravilo pokoj a já překvapení. Až smyjete prach, oblečte se do oděvu, který budete mít na posteli a přijďte za mnou k bazénu. Povečeříme spolu. Spěchat nemusíte. Služebná se o vás ve všech ohledech postará, váš oděv vypere a ráno ho budete mít připravený. Myslím, že budete s mou pohostinností spokojen.“

Nádherný pokoj v orientálním stylu, masážní vana plná voňavé vody a …
Tak to bylo to překvapení !!!
Vedle vany stála orientální víla, jako z pohádek Tisíce a jedné noci, štíhlá jako proutek, spíš nahá než oblečená, ale opravdu nádherná. Lesklá cingrlátka byla jediným oblečením na lehce snědém těle.
Vůbec na nic se neptala, jen se zájmem sledovala mou vysvlečenou figuru a zejména, můj rozkrok. Nacpala mě do vany, začala odhazovat třpytivé ozdoby a poté vklouzla za mnou. Trojúhelníček černých kudrn zmizel v záplavě bublinek i s krásnými ňadry.
Havraní vlasy spolu s linkou hustého obočí a oči… Hluboké, černé tůně. Slušnou angličtinou mě po asi čtvrt hodině péče vyzvala, ať se postavím. Vstali jsme oba dva, zorničky se jí rozšířily a začalo chvět chřípí.

Sakra, to bude pošušňání,“ blesklo mi hlavou. „Takovou pozornost si dám líbit.“
Věnovala se mi opravdu důkladně a já si užíval s jejími ňadry.
Tady ne,“ řekla, když má ruka prosondovala brázdičku a prostředníček velmi úzkou kundičku.
Voňavá těla padla na festovní divan a začal koncert. Bylo vidět, nebo spíš cítit, že dívčina svou práci zvládá perfektně. Léčivý pramen jejího klína zval ke koupeli mého bojovníka.
Nemám kondom,“ brzdil jsem její ruku i ústa.
Se mnou ho nepotřebuješ. Jsem zdravá a zabezpečená. Jenom prosím pomalu, naši muži nejsou tak dobře vybaveni jako ty.“

Pomalými šťouchy prošoustávaná mušlička přijala celou délku s jemným sténáním její majitelky, v přivřených očích se zračila slast. Meluzína jejího sténání, těsný prostor…
Sakra, to zase bude fofr!“
Mravenčení v tříslech dospělo do bodu nenávratna. Vycítila, že už to mám na krajíčku a pořádně se kundou přirazila, až kvikla bolestí.
Pocit, jako by mi rvali koule až od ledvin a spermoní rychlík vlétl do tunelu s pořádným nákladem. Svírala poševní svaly, aby vycucla semeno do poslední kapky a s táhlým zakvílením se roztřásla v parádním orgasmu.

Autor

Navigace v seriálu<< Samira 02Samira 04 >>
4.9 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukas

Pekne se to rozjizdi.

Fred

Mám v depozitu ještě tři díly a příslib dalšího seriálu. Takže trpělivost a dočkáte se dalšího prima čtení.

Lukas

Nevis, jestli tramp planuje pokracovani toho “postapokalyptickeho” serialu? Uvedly se asi jen 2 uvodni dily.

Fred

Lukasi přiznávám, že nerozumím Tvé otázce. Samira má celem 6 dílů, z toho jsou již 3 na skle a zbylé budou zveřejněny do konce července.

Lukas
Martin

Moc hezké pokračování .Samira se nezdá 🙂 Už se těším na další skvělé pokračování . Prostě na 1*

Titán

No já doufám že Samirubude prošukávat pravidelně i když bude manžel doma:) každopádně paráda

Junior

Skvělé pokračování. Tak má vedlejšák s bonusem, jen si myslím, že ten bonus není Samira, ale někdo jiný.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x