Těžká práce asistentky 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Těžká práce asistentky
Ani na chvíli Vendulku nenapadlo, že nová práce ponese i nějaká úskalí. Hned po ranní hygieně se v rychlosti nasnídala a vyrazila, o hodnou chvíli, do práce dřív, než bylo smluveno. Vyšňořená v sexy kostýmku, vyzbrojená samodržkami a jehlovými podpatky, spěchala do pracovního ráje.

Malovala si, jak se sama předvede v tom nejlepším světle a výplata bude odpracovávaná nejlehčeji, jak si jen uměla představit. Přijít do práce a házet výstřihem, mrkat očkem a sem tam si na sebe nechat šáhnout s tím, že směna skončí v pokoji vedle kanclíku, bylo to nejžádanější, co se jí míhalo hlavičkou.

Nedočkavá se vezla k firmě taxíkem a protože vyrazila vážně moc brzy, celá budova byla ještě prázdná, kromě rozespalé recepční. Procvakala okolo ní, s bradou vztyčenou, nosánkem nahoru a s velikou radostí se nechala propíchnout závistivým pohledem mladší, uzívané otrokyně v recepci.
Už od dveří měla potřebu dávat najevo, že na ni prostě nikdo nemá. Protože zatím, co ona si do práce bude chodit čerstvá užívat, ostatní makají, ani ne za půlku toho, co jí bylo slíbeno. Sebejistě vyjela výtahem a s natěšením doběhla ke dveřím ředitelny. Odemkla, vstoupila a zhluboka do sebe vtáhla vůni doupěte.

„Tady ti to půjde, děvče,“ zaradovala se nahlas a mířila ke dveřím do svého kanclíku. Uvnitř ji čekalo ticho a tma. Usadila se za stůl, rozsvítila lampičku, aby si prohlédla místo, kde bude placeně odpočívat a první čeho si všimla bylo srovnané oblečení přímo proti ní, i se vzkazem.
Pan ředitel si dal tu práci a vybral pro ni pracovní oděv s instrukcemi, kde trval na tom, aby ho čekala ve vedlejší místnosti, přesně v osm hodin. Oblečená v tom, co jí přichystal a to pěkně v kleku, na posteli, bez spodního prádla.
Jen si přivoněla k popsanému papírku, koukla na hodinky a spustila striptýzek. Předváděla tělo šanonům a skříňkám, ale užívala si toho, jako by měla vyprodané divadlo.
Rukou hladila nahou kůži a druhou vybírala první kousek z hromádky před ní. Nebylo toho moc a ani nebylo jisté, zda oblečení bude sedět. Šéf vybíral velikost pouze od oka a tak si zálibně prohlížela černý korzet a minisukni. Samodržící punčošky upravovala s nožkou opřenou o křesílko a zadeček špulila, jako by za ní stál sám velký šéf. Nechávala pysky rozkvétat a při druhé punčoše už neodolala, aby si kundičku nepoškádlila.
Jen prsty rozevřela svoji micku, projela jemně prstem dírku a přivoněla si. Spokojeně olízla tu slanou sladkost a vzala si do dlaně černý korzet. Sama uznala, že šéf má dobré oko. Jen při přiložení na kůži jí bylo jasné, ze jí padne jako ulitý. Ani nepátrala, kdo všechno tenhle korzet nosil. Ani nepřemýšlela, kolika orgasmům tohle oblečení bylo svědkem, protože teď šlo pouze o ni. Soukala se do černého saténu a s málem bolestně vykloubenýma rukama utahovala pentli ve šněrovačce na zádech.
Docela nepohodlně, ale s velikou chtivostí se jí podařilo uvěznit velká prsa a stáhnout pas s mašlí na bedrech. Znovu se prošla vyzývavě po kanceláři, ruce v bok a s kroutícími boky, obešla dvě kolečka, aby se dál navnadila. Vrátila se už zdárně nadržená ke stolu a vzala do rukou poslední díl k oblékání. Miniaturní minisukně dávala zabrat hlavně přes ženské kulaté boky. Nakonec se Vendula nasoukala do kousku černé látky, aby zjistila, že je velmi zvláštní, aby šéf, skoro bez chyby, odhadl velikost pro korzet a na druhou stranu minisukni netrefil ani trošku. Kousek zadečku zdárně lezl ven a vepředu vykukovala holá pička.
„Když bez prádla, tak bez prádla,“ uklidnila se Vendulka a natěšená klopýtala na jehlách do privátku vedle.
Za dveřmi opět natáhla zvláštní odér, nosíkem si nechala projet vůni všech hraček a potřeb z kůže, gelu i laku. Přistoupila k letišti a brala do rukou vibrátory poházené po matraci. Rozešla se k vitríně s vystavenými vibrátory a nástavci, všechno omakávala, olizovala, nebo si jen tak přivoněla. Ještě ani nezačala pracovat a už věděla, že musí udělat všechno, aby o tenhle flek nikdy nepřišla.
Zabraná do galerie, jen na poslední chvíli uslyšela blížícího se pana ředitele. V okamžiku skočila do kleku na postel, roztáhla nohy a jako poslušná fenka, čekala na svého pána a špulila zadničku. Už od dveří byla zřetelně vidět její oholená pizdička a zvětšený poštěvák. Vrtěla boky jako pejsek ocáskem a vábila šéfika ke slibované ranní prohlídce.
„Jakpak jsme se těšili, Vendulko?“ hladil už nedočkavý zadeček ředitel.
„Velmi, pane řediteli. Nemohla jsem dospat,“ nahlížela přes ramínko a nastavovala kulaté půlky chtivě dál. Jeho drsná ruka ji šmirglovala prdel a tvrdší zacházení v ní zapalovalo ohňostroj, kdy místo blýskajících jisker, se třpytily na pyscích první kapky šťávy.
„Musíme zkontrolovat, Vendulku! To k tomu patří! Musíme mít přehled, jak je čistá a voňavá!“ zdůrazňoval ředitel a roztahoval lesklé pysky od sebe. Sledoval jak ochotu najaté kurvičky, tak i rýhu mezi stehny. Palcem zkoušel odolnost poštěváčku, prsty hloubku díry a nehty citlivost pysků. Vendula se už jen vrtěla a nabízela jako na trhu.
Šéfik vzal do ruky nejbližší vibrátor a zarazil jej hluboko do nadržené bestie před sebou. Jen zarazil, pustil vibrace naplno a držel. Dál už se jen kochal nadržeností své oběti. Už nahlas se smál, jak Vendula rudla v obličeji, olizovala si rty a snažila se přirážet, aby si co nejvíc užila. Nezvladatelnou, ji s vrnícím ptákem v kundě připnul ruce pouty k rámu postele a znovu přidržel vyklouzávající vibrátor z mokré díry. Nemohla se hnout, což bylo jen dobře, protože jinak by už drápy sekala po ředitelově zipu.
„Ty jsi tak nadržená!“ Tak nestoudně necudná!“ posmíval se jejímu chování a k vibrující kundě přidal výprask. Plácal obě polokoule tvrdými ranami, až ho dlaně svrběly. Kroutil a rejdil umělákem v díře, hlídal chování necudné kurvičky a těsně před orgasmem vyjel gelovým nabíječem ven. Zahodil jej na zem vedle postele a sledoval ženské nadržené chování, které tolik miloval.
Vendula se poslušně svíjela opřená o dlaně a stavěla se na nohy, aby nechala komplet celé tělo prosit o další zásun a ukončení toho mezinožního trápení. Ředitel spokojeně a úsměvem pozoroval mladičkou rajdu a dalším plácáním červené zadnice, Vendulku krotil.
„Jestli se budeš chovat jako obyčejná a nadržená kurva, tak tě odsud vyženu, slyšíš? Nauč se ovládat! Nauč se být dáma!“ řezal dlaněmi hlava nehlava a vychovával Vendulku k většímu sebeovládání.
„Budu se snažit! Slibuju!“ škemrala ufňukaně Venda a v poslušné poloze na kolenou se už jen dotřepávala z předchozího vzrušení. Krotila v sobě orgasmus a hlídala své chování, aby se pan šéf nezlobil.
„Takhle je to ono! Jen kleč. Nic jiného dělat nebudeš!“ hladil zčervenalou prdelku a už s jemností nahlížel zblízka mezi pysky. Vendula cítila jeho dech na kundě, špičku nosu těsně u dírky a tekla. Potřebovala cokoliv narvat dovnitř a dodělat se hned a tady. Místo toho se mohla nechat jen ošahávat a očuchávat. Vrcholem bylo, když ředitelskej zajel jazykem hluboko do pindulky, aby ochutnal to, co tak rád bude posílat na šukařské mise.
„Jsi výborná! Slastná!“ mlaskal u krátké lízačky a Vendula jen zatínala zuby, aby se znovu neprojevila jinak, než by si pan ředitel přál. Ještě párkrát mrsknul jazykem mezi pysky a konečně ukončil tohle vzrušující týrání. Odemkl pouta, osvobodil rozdýchanou couru a postavenou proti sobě si ji ještě na zbytek dne upravoval.

„Tohle všechno musíš ukázat! Za hodinku přijde můj zástupce a všichni vedoucí oddělení na poradu. Musí ti to slušet!“ rovnal minisukni a vytahoval nenápadně jednu bradavku kousíčkem ven. Vendula jen stála a trpělivě si nechala upravovat zevnějšek.
„Oni mě uvidí?“ vyptávala se bez sebemenšího protestu.
„To víš, že tě uvidí,“ odpovídal šéfik u boje s bradavkou.
„Takhle mě uvidí?“ ujišťovala se dál Vendulka.
„Ano, přesně takhle tě uvidí,“ pochválil své dílo sám sobě ředitel a popoháněl polonahou sekretářku do jejího kutlochu, kde ji zavalil spoustou papírů k přepisu.
„Pusť se do toho a až bude čas, tak se ozvu. Pro dnešek půjde jen o kávičku. Ale počítej s tím, že bude luxusní, jasné? Však ty víš, jak to myslím,“ pousmál se na lišácky tvářící se Vendulu a věřil, že ho nezklame.

Zaklapl dveře, pustil se do práce u sebe a Vendulka znechuceně přehrabovala hromady papírů. Aby si ulevila od dřiny, musela se kontrolovat doteky. Jezdila prsty po jasně vykukující bradavce a špulila nahý zadeček i pizdičku na hodiny, aby se tím rajcováním daly ručičky rychleji do pohybu. Bohužel. Čas se táhl a z hromady papírů se stala jedna velká a nehnutá nuda. S nohou přes nohu a pilníčkem v ruce s ní škubnul až telefonát jejího pána.

„Desetkrát černou kávu,“ rozkázal hlas velitele a Vendula nedočkavostí až povyskočila. Ihned se pustila do vaření a s opět vrtícím zadečkem chystala rozšafně deset šálků na podnosy. Než konvice cvakla, ještě naposledy pohladila vykukující půlky, promnula holé pysky a podráždila bradavku. Takhle neupraveně vešla s kávovou vůní do ředitelny, aby tamní poskoky na vyšších postech dostala do kolen.
S vysokým sebevědomím pravé coury, proplouvala mezi židlemi a vyzývavými pohyby servírovala každému zvlášť šálek se silným ranním turkem a pořádnou dávkou šoku. Nechávala spolusedící nahlížet mezi nohy a s hlubokým předklonem rajcovala tvrdou bradavkou. Pánové, jeden vedle druhého, si uvolňovali kravaty, aby se jim lépe dýchalo a na druhou stranu se detailně seznamovali s novou kostí ve firmě.
Vendulka klapotala podpatky a nabízela hladovým pohledům své polonahé tělo. Tohle divadlo milovala. Dělat, jako by se vůbec nic nestalo a sebevědomě dostávat do varu jednoho po druhém, jí hladilo ego. Občas mrknula po svém pánu, aby se ujistila, že to dělá dobře. Ten jen sledoval, se stejně otevřenou pusou, jako jeho podřízení a když mu došlo, že slintá stejně jako ostatní, jen naznačil, že představení stačilo a pokynem naznačil, aby se odklidila do svého separé.

Jen, co Vendula zapadla k sobě, pánové si kapesníky utírali čela a místo instrukcí z porady, do jednoho mysleli jen na odhalené půlky a vystavenou holou pičku. Všichni se těšili, až tuhle sexy couru potkají osobně a každý si v hlavě sestavoval scénář, jak ji dostat do pelechu.
Venda hned za dveřmi odložila tácy a prsty zajela automaticky mezi stehna. Zády pomalinku leštila dveře a čím víc se sunula do dřepu, tím razantněji se dostávala všemi prsty do už totálně mokré kundy. Prstila se a směrem ke klíčové dírce vyhekávala hlasitě svoji slast. Když luxusní káva, tak se vším všudy. Věděla moc dobře, že už tak z ní měli všichni dost. A tím, jak jim ještě na rozloučenou zaheká, si byla jistá, že z inventáře téhle firmy jen tak nezmizí.
Prsty cpala hluboko dovnitř, šťáva z ní kapala na podlahu a druhou rukou přihoňovala zduřelý poštěvák. Díky nadrženým přírazům vykukující bradavka vyskákala ven s celým prsem a tak ji hned pomazala kundí šťávou, aby ji mohla celou ocumlat, za neustávajícího prstění. Orgasmus vykřičela do stěn, hlavou málem tloukla o dveře a dávala těm vedle nahlas najevo, že samice se právě udělala, jen pro ně. S pusou otevřenou a zarudlým obličejem, ze sebe vydýchávala spokojenost, než uslyšela vzteklé volání pana ředitele.

„Vy, jak jste tady, všichni hned vypadněte a ty se okamžitě připlaz, ty děvko! O-kam-ži-tě!!!“ křičel na celé kolo a sledoval, jak se chlapská smečka hrne na chodbu. Zároveň čekal na pomalu se otevírající dveře, ve kterých klečela na všech čtyřech uspokojená Vendulka. Plížila se s výrazem, který se mu šíleně líbil. Nezkrotná kočka, nebojácná a nelekavá ničeho, se blížila přímo k jeho rozkroku, který si při té podívané rozepínal.
„Tohle, co jsi provedla se nedělá, víš to?“ vytahoval tvrdý ocas z boxerek.
„Vím pane,“ olizovala se s pohledem zabodnutým do velitelova stožáru.
„Ty jsi strašná coura!“ kroutil hlavou nevěřícně šéfik a už jen stačil slastí zaklonit hlavu, protože její rty se přisály na obnaženou ředitelskou jahodu.
„Jsem pane,“ mlaskala si a jezdila jazykem okolo žaludu, až ke koulím.
„Takhle je to ono. Takhle mi to dělej,“ nechal si laskat péro a tlačil dlaněmi na Vendulčinu hlavu. Snažil se ji vracet drzost alespoň dávením naběhnutým ocasem, ale nebylo mu to nic platné, protože i tohle Venda přijímala s velikou chutí. Oddaným pohledem dávala najevo, že natažené sliny od žaludu jí chutnají a potrápený hrtan ničemu nevadí.
Naopak se sama silou tlačila na lesklou a už fialovou jahodu, aby zpětným pohybem ocas sála, jako její kunda. Pochutnávala si při ústní zkoušce do chvíle, kdy pan velkomožný zrudl, zastavil jako pravý pán čas a královsky se vystříkal na vyplazený Vendulčin jazyk.
„Polykej, ty štětko! Spolkni to!“ funěl při škubání a šilhavým pohledem sledoval lačnou rozkouřenou hubu své osobní asistentky.
„Děkuji,“ špitla jen tak mezi olizováním smetany a rovnala se do stoje.
„Neboj se. Ještě dneska poděkuješ. Nachystej se na odpoledne, protože si zajedeme na gyndu. Chci tě podchycenou a prověřenou,“ rozkázal šéf a mávnutím zahnal Vendulu zpátky do jejího kutlochu. Sedla si znovu otráveně k hromadě papírů a s pilníkem na nehty čekala na odpolední prohlídku.

Autor

Navigace v seriálu<< Těžká práce asistentky 01Těžká práce asistentky 03 >>
4 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x