Vyhnanci na Sibiři 07

Toto je 7 díl z 25 v seriálu Vyhnanci na Sibiři

Po návratu rozhrkaným autobusem zpět na sídliště jsme si s děvčaty dali na hodinu rozchod a šli se připravit na večer.

Pro mě a Pepu to znamenalo umýt se a najít v našem omezeném šatníku co nejslušnější oblečení.

„Mirku, myslíš, že můžu jít s Nasťou tak veřejně do restaurace? Aby z toho nebyly řeči a nějaké problémy,“ přišel Pepa za mnou s ustaraným výrazem, když jsme se chystali.
„Neblbni, proč bys nemohl? Jdeme s kamarádkama ve vší slušnosti na večeři. Tak komu by to mělo vadit a dělat drby? Samozřejmě, pokud nevydržíš s chtíčem až po večeři a nebudeš chtít Nasťu přetáhnout už v restauraci na stole,“ dodal jsem se smíchem.
„Dej pokoj, ty máš nápady,“ ohradil se Pepa. „Ještě teď mám husí kůži, když si vzpomenu na ten uragán u jezírka. A to jsem ji vlastně vůbec neznal.“
„Pepo, neřeš to. Mně se to s Natašou také líbí a oba dva máme jasno v tom, že to po našem odjezdu nebude dále pokračovat. Ale proč bychom si spolu neužili, když nám to oběma vyhovuje? Ber to s Nasťou taky tak. Já myslím, že ona s tím počítá stejně. Ví, že jsi ženatý, ale jako první milenec jí maximálně vyhovuješ, tak co chcete víc? Užívejte si taky dokud můžete. Za pár týdnů to tu zabalíme a kdybyste tu šanci nevyužili, tak byste toho do smrti litovali. Věř mi, naši montéři v Moskvě nejsou jiní, tak to tu prostě funguje. A tady na Sibiři jsou dobří milenci ze zahraničí určitě mnohem více vzácnější a nedostatkové zboží než v Moskvě. Holky by si naopak měly hýčkat a předcházet nás, protože kdybys chtěl, tak můžeš mít prakticky kteroukoliv ženskou, na kterou si tady ukážeš.“

Sraz jsme měli opět na zastávce autobusu a děvčata nás dovedla do poměrně slušné, aspoň na ruské poměry, restaurace. Dobré jídlo, dobré pití, slušná obsluha. Nálada výborná a večer nám hezky a rychle utekl. Nataša znovu nadhodila, že po večeři můžeme jít ještě posedět k ní do bytu a zapít celkově tak úspěšnou sobotu.

Já jsem jenom pokývnutím souhlasil, ale Pepa se nejdříve pohledem ujistil, že je Nasťa pro. Jejich oči se setkaly a když je Nasťa sklopila k zemi, bylo rozhodnuto. I tak se nedalo nic jiného očekávat, kde a jak strávíme dnešní noc. A myslím, že děvčata už na tom byla stejně dopředu dohodnuta, jenom tomu Nataša dodala svým návrhem alespoň zdání okamžitého nápadu a rozhodnutí.

K Nataši do bytu jsme se dostali až kolem desáté večer a na nějaké dlouhé vysedávání nikdo z nás neměl chuť. Všichni jsme si chtěli už zase užívat toho nevázaného mileneckého sexu. A tak jsme se rychle prostřídali v koupelně a já s Natašou jsme se odebrali do pokojíku s velkou postelí, zatímco Pepa s Nasťou zabrali tu velkou pohovku v pokoji, kterou jim Nataša rozložila na slušné letiště.

I když už jsme byli s Natašou v posteli tak, jak nás pánbůh stvořil, nevrhli jsme se hned na sexuální radovánky, i když jsme věděli, že k nim dojde. Nataša si chtěla ještě chvíli povídat.

„Mírek, kak ty dúmaješ o Násti? Ona se dnes poprvé milovala s mužem a myslím, že se do Pepy hned šíleně zamilovala. Já ji znám čtyři roky, ale takovou jako dnes jsem ji ještě neviděla. Úplně září štěstím, všiml sis?“
„Já ji neznám, ale znám trochu Pepu a ten je z ní také celý pryč. Snad jim to vydrží po tu dobu, co tu budeme.“

Nataša se nadechla, aby položila další otázku, když v tom se z pokoje ozval dívčí výkřik.

„Da, davaj,“slyšeli jsme, jak Nasťa povzbuzuje. K čemu Pepu povzbuzuje, to nám bylo jasné. A další vrzání pohovky naše domněnky potvrzovalo. Ale Nataša neodolala a chtěla to vidět na vlastní oči. Proto vstala a opatrně pootevřela dveře. A znovu ztuhla úžasem. Pak mě posunky zvala, ať se jdu taky podívat. Neměl jsem zrovna potřebu pozorovat cizí, i když známý, pár při šoustání, ale šel jsem se podívat, jak se Pepa rozjel.

Nakoukl jsem taky mezerou ve dveřích a užasl. Pepa Nasťu nešoustal, to Nasťa šoustala Pepu. Seděla na něm, jeho tvrdý penis zaražený v sobě a pohupovala se v jezdeckém tempu. A Pepa byl vrcholně spokojený. Užíval si, ale nemusel se dřít. Jenom Nasti poskytl svůj penis a ta už se postarala o všechno ostatní. A Pepa si mohl hrát s jejím tělem, které se před ním vlnilo v pravidelném rytmu. Hladil jí baculatý zadeček a boky, hnětl její prsa a bradavky a občas jí jednou rukou přejel na vypouklé bříško a palcem podráždil její hrbolek lásky. To sebou Nasťa vždycky trhla a vykřikla slastí. To byl ten křik, který nás přivedl k otevřeným dveřím do pokoje.

Pepův penis zatím Nasťa zpracovávala podle svých potřeb tak, aby znovu dosáhla na vrchol, na ten pocit absolutního štěstí při souloži s milovaným partnerem. Znovu přestávala vnímat okolí a soustředila se jenom na sex a přicházející orgasmus.

Mě to divadlo také nenechalo chladným, a tak jsem objal Natašu zezadu, stiskl její pevná prsa a přitiskl se k ní. Ani Nataša nebyla netečná z toho pohledu na milující se dvojici. A když ucítila zezadu můj tvrdý penis, sama se předklonila, opřela rukama o dveře a vyšpulila na mě svou lasturku. S její pomocí jsem do ní okamžitě zajel až po kořen a užíval si znovu ten okamžik prvního zasunutí. Ten ale netrval dlouho a už jsme rozjeli stejnou činnost, jakou v pokoji prováděli Pepa s Nasťou. Pravidelnými pohyby jsem Natašu souložil a při tom jsme přes pootevřené dveře sledovali, jak si ti dva v pokoji užívají. Bylo to vzrušující. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi bude líbit sex, když při tom budu pozorovat jinou souložící dvojici. Ale bylo to tak. A Nataša na tom byla asi podobně. Nezakláněla hlavu, nezavírala oči, sledovala ty dva v pokoji. Dokonce ještě trochu dveře pootevřela, aby měla lepší výhled na souložící dvojici.

Náš vrchol se blížil mílovými kroky a za chvíli už jsem cítil, že výstřik se blíží a Natašu brzy naplním. I ona už vzdychala dost nahlas, tak, že by ji mohli slyšet i ti dva vedle. Ale ti nevěděli o světě, sex je zcela pohltil.

Můj penis se napjal, nabral na síle a už jsem stříkal jednu dávku za druhou do toho ženského otvoru, který je k tomu stvořený. I Nataša sebou škubla, jak jí orgasmus ochromil svaly a jak se pohnula, dotkla se neopatrně dveří a ty se otevřely. Teď jsme měli dokonalý výhled na souložícího Pepu s Nasťou a stejně tak oni na nás. Nebyl jsem však schopen žádné reakce, chtěl jsem jen stříkat a stříkat. Vystříkat ze sebe vše do Nataši a přivodit sobě i jí ten pocit absolutního štěstí. A ta situace, kdy jsme se oba páry vzájemně uviděli při nadcházejících orgasmech všech účastníků, nám k tomu napomohla.

Já jsem dostříkal, Nataša se třásla a hlasitě si užívala svůj vrchol. Pepa s Nasťou nás viděli, jak se chvějeme, ale nijak je to nezpomalilo v jejich činnosti. Naopak, Nasťa zrychlila svou jízdu a Pepa zintenzívnil dráždění Nasti na tom nejsprávnějším místě. A pár vteřin po nás i oni současně vykřikli. Ona zaklonila hlavu, sevřela stehny Pepu a ten se prohnul v bocích, zarazil svůj úd co nejhlouběji do ní a už ji plnil další dávkou spermatu. Nasťa cítila ty výstřiky hluboko uvnitř a blaženě si užívala teplo, které se v ní začalo rozlévat. Oba ztuhli a prožívali doznívající vrchol společné rozkoše.

I náš orgasmus odezníval, ale zůstal jsem v Nataši zasunutý. A stále jsme měli před sebou tu dvojici, která se teprve dnes poznala, ale už spolu zažili podruhé ten pocit vrcholné rozkoše při souloži s milovaným partnerem. Ti dva k sobě při milování tak pasovali, jako by se znali dlouhou dobu. Koneckonců i já jsem znal Natašu teprve čtyři dny a kolik času už jsme spolu prosouložili. A vždy s překrásným koncem společného orgasmu.

Po chvilce naše vzrušení pominulo natolik, že jsme byli schopni se navzájem vnímat a znovu jsme se rozesmáli, když jsme si uvědomili ty zvířecí polohy, v nichž se nacházíme. Pepa s Nasťou na koníčka a já s Natašou na pejska. Opravdu, šukali jsme jako zvířata, přímo se zvířecí chutí.

Když nás smích přešel, vyklouzli jsme ze svých partnerek. Ale co teď? Na spánek neměl nikdo ani pomyšlení a sex už jsme si užili. Tak jsme znovu zasedli ke stolku na sedačku a do malých křesílek proti sobě a otevřeli další láhev šampaňského. Samozřejmě jsme se ani nenamáhali s oblékáním, a tak kolem stolu seděli čtyři naháči. Dva, kterým se při pohledu na krásná těla děvčat brzy ztopořily jejich ocasy a dvě, kterým při pohledu na tato ztopoření ztuhly bradavky jak velké špuntíky a z jejich lůna vytékalo vzrušením nejen to, co jsme do nich před chvílí nastříkali.

Nasťa si mlsně prohlížela nejen Pepův, ale i můj ztopořený penis, který byl viditelně delší než ten Pepův. Viděl jsem, že v duchu porovnává naše výbavy. Nebylo divu, Pepa byl její první, vyhovoval jí, ale najednou objevila něco, co bylo delší a mohlo být i lepší. S vypitou láhví šampaňského a získanými zkušenostmi dnešního dne už ztratila ostych a měla více kuráže. Nakonec neodolala.

Smagú popróbovať, kakoj on?“pronesla s prosebným pohledem na nás všechny. Cítila, že ode všech by měla získat souhlas, aby si mohla pohrát s tím, co nepatřilo jenom jí.

Nataša jenom s úsměvem pokývla, já jsem samozřejmě také neprotestoval, a tak se její oči střetly s Pepou. Pepa zaváhal, ale pak neodolal tomu prosebnému psímu pohledu, a s polknutím také souhlasně kývnul.

Nasťa neváhala, klekla si přede mě a uchopila mé mužství do ruky.

„Kakoj on balšój!“konstatovala s údivem, i když celkem zbytečně. Všichni kromě ní to totiž už věděli. Párkrát mi po něm přejela rukou a když zjistila, že je tvrdý na kost, jemně olízla špičku svým mlsným jazýčkem a zasunula si ho do úst tak hluboko, jak to šlo. Svými masitými rtíky mi ho svírala až téměř u kořene, ale její jazýček uvnitř kmital po celé délce. Takto se chvíli činila a když si uvědomila, že tvrdší a delší už nebude, znovu se na nás všechny obrátila.

„Ja chačú jevó, smagú?

Nataša opět přikývla bez rozmyšlení, určitě chtěla kamarádce dopřát vše. Já jsem mohl jen souhlasit, protože když už to došlo tak daleko, tak to mohlo i pokračovat. Jenom Pepa se neměl k tomu, aby hned souhlasil. Chápal jsem, že si na Nasťu dělá takové své přednostní právo a že se mu nelíbí, že bude ještě někdo obdělávat její zahrádku, kterou on si dnes tak pečlivě připravil. Ale Nasťa to evidentně brala tak, že sice obdivuje Pepu, jak ji dneska krásně připravil o věneček, ale že také nepočítá s tím, že on je ten její vyvolený. A že si chce užít sexu všemi dostupnými možnostmi. Což bylo pro Pepu jen dobře, protože mohl být v klidu, že mu Nasťa nebude dělat scény až bude odsud odjíždět. Zatím to vypadalo spíše tak, že scény by mohl dělat Pepa jí.

Nasťa na něj upřela znovu ten svůj prosebný psí pohled a Pepa, ač evidentně nerad, s tím souhlasil.

„Ale budete to dělat tady před námi, ne o samotě,“ vymínil svůj souhlas touto podmínkou.

Nasťa ho za souhlas odměnila polibkem a něco mu zašeptala do ucha. A pak už se vrhla na mě. Znovu mi ho párkrát pohonila a stoupla si.

„Ja by chatěla éto tak kak ty sdělal Natáši paslédnij raz,“ vyslovila svou prosbu a otočila se ke mně zády.

Tak jo, když zezadu, tak zezadu. Ale pořádně!

Přinutil jsem Nasťu, aby si klekla na zem na koberec. Její kyprá zadnice se zavlnila tak, že i Pepa zavzdychal. A její pevná prsa se prověsila, ale kupodivu ne moc. Neměla je ještě vytahaná po dětech, měla je prostě velká a pevná. A její baculaté postavě přesně odpovídala.

Už jsem neváhal ani vteřinu, zaklekl jsem k ní zezadu. Polaskal jsem její macaté půlky a zajel do ní. Promazaná byla až moc a její vagína se rychle přizpůsobila mé velikosti.

„Óóóch, krasívo. Pradalžáj, já chačú vsjo,“ sténala Nasťa do koberce.

Samozřejmě jsem pokračoval a prudkými přírazy jsem plenil její lůno, které bylo teprve dnes po obědě čerstvě pooráno. Ale už si počínala jako zkušená souložnice, Pepovo zaškolení bylo dokonalé. A také přirozený talent a neukojitelná chuť na sex určitě udělaly své.

Teď jsem si uvědomil, že máme diváky a rychlým pohledem jsem je zkontroloval. Pepa na nás zíral s vyvalenýma očima, chvěly se mu rty a jeho ocas nemohl být tvrdší. Nataša nás také sledovala se zájmem, ale spíše laskavým, protože chtěla dopřát sexu kamarádce, která až doteď neokusila ty pocity slasti při milostném aktu.

Když jsem se s Natašou střetnul očima, povzbudivě na mě pokývala hlavou. Abych pokračoval a její kamarádku uspokojil alespoň tak krásně jako ji. Já jsem jí na oplátku zase hlavou naznačil, aby se podívala na Pepu, co s ním ten pohled dělá. K ničemu jsem ji nenutil, ale Nataša to pochopila. Sklonila se k Pepovu klínu, jemně promnula jeho penis prsty a vsunula si ho do pusy. Chvíli mu ho dráždila svým neopakovatelným způsobem a pak si na něj nasedla. Pepa už při její ústní masáži sténal, a když na něj Nataša nasedla a jeho klacek se do ní celý schoval, zapomněl sledovat naše představení a věnoval se zcela nové milence.

Já se té své věnoval poctivě také a Nasťa sténala blahem. Pokaždé, když jsem přirazil a zajel do ní až na doraz, tak jsem cítil, jak se dotýkám děložního čípku hluboko v jejím lůně. Chtěl jsem, aby si to opravdu užila, jako by to bylo naposledy. A protože to byla druhá soulož v krátkém čase, věděl jsem, že mi to chvíli potrvá, než se opět udělám. A to by mělo Nasti stačit, aby si to také pořádně užila.

I já jsem si užíval toho macatého tělíčka, které se pode mnou vlnilo a zpracovával jsem důkladně ten boubelatý zadeček, abych z Nasti nevyklouzl. Ta jen tiše sténala do koberce a užívala si narůstající vzrušení. Abych ji v tom podpořil, sklonil jsem se a uchopil ji za její velká pevná prsa, která se jí pohupovala podle našich pohybů. Každé ňadro do jedné ruky a přitom jsem promnul její tvrdé bradavky. Měla je opravdu zduřelé vzrušením, ale překvapivě malé. Na to, že ostatní tělesné proporce měla úměrné své macaté postavě, tak u bradavek na ni matka příroda zapomněla. Malinké hrášky na jejích prsou byly ale o to více citlivé. Jen jsem se jich dotknul, hned se ozvala. Ale nebyl to normální hlas. Neartikulovaný zvuk připomínal zvuky ze zvířecí říše, jak ji už ovládal sexuální chtíč a citlivé bradavky vystřelily úroveň jejího vzrušení ještě výše.

Viděl jsem, že jsem to vzal za správný konec, respektive za dva správné konce, Nastina těla. Pokračoval jsem dále v masáži hrudníku a Nasťa už neartikulovaně hýkala a nebrala vůbec ohled na své okolí. Její vyvrcholení se nezadržitelně blížilo. Svírala mi penis vzrušením a rozkoší. I já jsem cítil, že moje finále se blíží. Po pár přírazech Nasťa vykřikla a prohnula se v zádech jako kočka a srazila nohy k sobě. Její rozkoš dostoupila vrcholu. Chvěla se a už jen sípala. Ještě párkrát jsem přirazil a i já byl na vrcholu. Několika rychlými výstřiky jsem naplnil Nasťu vším, co ve mě ještě zbývalo a padl jsem jí na záda. Oba jsme oddychovali vzrušením ze společného prožitku.

Po vzrušujícím finále s Nasťou jsem se otočil, abych viděl, jak pokračují naši spolusouložníci. Pepa seděl se zavřenýma očima, hlavu zvrácenou a užíval si ten vzrušující pocit ve svém klíně. Nataše jej objímala kolem krku a na Pepovém kůlu, zaraženém v ní až nadoraz, prováděla tu svou pomalou gymnastickou jízdu na koni. Jako by ani nespěchala a jen čekala, až se Pepa udělá. Přitom sledovala jak Pepu, tak i mě s Natašou. Když jsem se k ní otočil, usmála se na mě a pokývala pochvalně hlavou. Usmál jsem se na ni také a už jen sledoval, jak si povede.

Nataša si držela stále své tempo jízdy a za chvíli očividně zrychlila. To Pepa se probral, s výkřikem uchopil Natašu za boky, napnul se a začal ji plnit svým spermatem. Zatínal svaly, dokud z něj nevylétla poslední kapka. I Nataša měla dost. Pepovy výstřiky do jejího lůna ji také přivedly na vrchol. I když její orgasmus nebyl tak bouřlivý jako u Nasti, přece byla uspokojena. Zůstala sedět na Pepovi a čekala, dokud mu jeho úd nezměkl. Pak z něj sklouzla zpět do sedačky.

Já jsem sledoval toto finále Pepy s Natašou a vůbec jsem si neuvědomil, že jsem pořád zaražený zezadu v Nasti a svírám jí prsa. A kupodivu můj penis téměř neochabnul a stále Nasťu vyplňoval. Ale už jsem měl dost, a tak jsem ho vyndal, uvolnil se a posadil se do sedačky vedle Nataši. Ta se mi schoulila pod rameno a oba jsme sledovali tu bizarní scénu před námi. Ty dva, které jsme před chvílí dokázali přivést k orgasmu. Pepa seděl na křesílku a ztěžka oddychoval, Nasťa klečela na zemi s hlavou na koberci a z její dírky vytékala další várka milostných šťáv. Přitom stále ještě potichu sípala a nemohla popadnout dech.

Ještě chvíli a oba dva před námi se vzpamatovali a usedli znovu na svá místa proti nám.

„Teda to byla jízda,“ pochválil Pepa Natašu. „Ta by dokázala ušoustat i eunucha. Práce jejích svalů je neuvěřitelná. Nedivím se ti, že jsi s ní tak spokojený. Mě vycucala až do dna.“
„Já myslím, že je to oboustranná zásluha,“ odrazil jsem jeho pochvalu. „Ale tvoje Nasťa si to také umí užít.“
„Jo, je taková mladá a živočišná. Ale co teď budeme dělat? Jak budeme pokračovat?“
„Já nevím jak ty, Pepo, ale my jdeme spát. Už jsem utahaný a zítra je taky den. Ale vy tu klidně pokračujte. Dobrou noc.“

Zvedl jsem se, vzal Natašu za ruku a za chvíli už jsme spali ve vedlejším malém pokoji.

Autor

Navigace v seriálu<< Vyhnanci na Sibiři 06Vyhnanci na Sibiři 08 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Čte se to dobře a jsem zvědav nejen na pokračování, ale také na to jak to skončí.

Trysky

Dobrá práce. Tomuhle se říká pracovní cesta i s bonusem. Už aby tu bylo další pokračování.

Martin

Opravdu velmi povedené pokračování . Už se těším na další pokračování a doufám , že seriál hned tak neskončí 😀

childe

Když to čtu hned bych se na takovou pracovní cestu také vydal.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x