Vyhnanci na Sibiři 02

Toto je 2 díl z 25 v seriálu Vyhnanci na Sibiři

Ráno mě probudila zima. I když podle kalendáře bylo léto, přece jen jsem byl na Sibiři, kde je po ránu zima i v létě.

Nataša ještě spala, zhluboka oddechovala otočená ke mně zády a zabořená svým pevným zadečkem do mého klína. Já ji zezadu objímal s rukou na jejích krásně tvarovaných pevných prsou.

Opatrně, abych Natašu neprobudil, jsem vstal, abych si zašel na toaletu a hlavně našel něco k uhašení žízně. I když vydržím hodně, přece jenom ta včerejší smršť čtyř velkých deci vodky na mě působila ještě i po ránu. Ale čistá voda zahnala žízeň a hned mi bylo lépe. Dal bych si i kafe, ale netušil jsem, kde to najdu. A nechtěl jsem Natašu probudit hledáním ve skříních v kuchyni. Místo toho jsem se raději přitulil zpět k Nataši, opatrně jsem ji objal a znovu si v hlavě přehrál ten včerejší večer. A hlavně ten nečekaný a úžasný závěr, kdy jsem zažil krásné milování s mladou Ruskou. Znovu jsem si připomněl její štíhlé a pružné tělo, které leželo vedle mě, a její nenasytnou živočišnou touhu po krásném milování.

I když jsme se znali jen od včerejšího rána a u ní v bytě jsem byl sotva pár hodin, přesto jsme se spolu úžasně pomilovali a dosáhli oba vrcholného uspokojení. Přestože byla Nataša o šest let starší, její až dětsky štíhlá postava mi dávala pocit, jako bych se miloval s nějakou osmnáctkou. Jen její drobné vrásky kolem očí na ni prozrazovaly, že jí už zanedlouho bude třicet let. Mně bylo zrovna nedávno dvacet čtyři a byl jsem pro ni zřejmě milenec v nejlepších letech. Však také Nataša při milování věděla co chce a jak si to užít. Já jsem si to samozřejmě užil také, jako asi každý mladý borec těsně po dvacítce. Jednu chvíli mě také napadlo, jestli to důkladné vystříkání její dutiny nebude mít nějaké následky. Ale pak jsem si řekl, že je dost stará na to, aby věděla co dělá. A také jsem už věděl, že v Rusku se na otcovství a alimenty moc nehraje.

Takže když jsem si to shrnul, nebyl to zrovna špatný začátek mého vyhnanství na Sibiři. Stavbu si budu řídit podle sebe a s Natašou to určitě dnešní nocí neskončilo. A pracovně se s ní bude určitě komunikovat mnohem lépe, než kdybychom na sebe byli jen „tavárišč Mírek“ a „tavárišč Natáša“.

Po takových hlubokých úvahách se mi přece je začaly klížit oči a na chvíli jsem ještě usnul.

Ale nespal jsem dlouho, aspoň mně to tak připadalo.

Nataša se pohnula a já byl v ten moment vzhůru také. Ucítil jsem, jak si moji ruku, která ji objímala, přitiskla na svá prsa. Zhluboka oddechovala a já cítil, jak jí tluče srdce vzrušením.

Pomalu se ke mně otočila, jako by čekala, že ještě spím. Když se mi zadívala do oči, provinile se usmála.

„Dóbroje útro… Jak jsi se vyspal?“
„Óčeň charašó... s takovou hezkou holkou to ani nemohlo být jiné.“

Abych jí usnadnil její nejistotu, objal jsem ji a dlouze políbil.

„A tobě také hezké ráno.“

Znovu se usmála, ale její provinilý výraz stále nezmizel. Jako bychom včera provedli něco špatného. A pak se mi beze slova schovala na rameni. Asi si také přehrávala v hlavě ten včerejší večer a teprve si v klidu uvědomovala, co se mezi námi dvěma událo.

Po chvilce se znovu zvedla a zadívala se na mě vážným pohledem.

„Zlobíš se na mě? Já jsem tě vlastně svedla. Jsem starší než ty a měla jsem si to více uvědomovat.“
„Proč bych se měl zlobit? Kdybych to také nechtěl, tak se to nestalo. Chtěli jsme to oba dva. A proto to bylo tak hezké. Nebo tobě se to nelíbilo?“
„Právě že líbilo. A moc. Bylo to úžasné. Takové milování jako včera s tebou jsem ještě nezažila. Ale bojím se, že už nezažiju.“
„A proč bys nezažila? Ty by sis to nechtěla zopakovat?“
„To bych moc ráda. Jenom mám strach, že jsem pro tebe už moc stará. Přece jenom jsem o šest let starší a ty jsi ještě mladý kluk, který může mít kteroukoliv mladší. A navíc mám sedmiletého syna, o kterého se musím starat.“
„Ale tak tím se netrap. Možná ti brzy bude třicet let, ale postavičku máš jako o deset let mladší holky. A v sexu máš zkušenosti, takže víš, co chceš a jak to chceš. Mně se to také líbilo, tak v tom nehledej žádný problém.“

„Víš, mně se to líbilo právě proto, že žádné velké zkušenosti s muži nemám. Před mým manželem jsem spala jen s jedním spolužákem na institutu, na škole, kam jsme chodili do stejného ročníku. Ale nebyla to nějaká velká láska, spíše jsme si vyhovovali. A jak škola skončila, tak jsme se rozjeli každý jinam a už jsme se neviděli. A tady v Krasnojarsku jsem potkala mého budoucího manžela. Byla jsem zamilovaná a slepá, že jsem neviděla, jaký ve skutečnosti je. Po svatbě chodil večer domů pravidelně opilý a často pak chtěl souložit. Bylo mi to odporné a nic jsem z toho neměla. Ze začátku jsem se to snažila vydržet, vycházet mu vstříc, abych si to také užila. Ale po čase už jsem ho opilého odmítala, a tak mě někdy i bil. A brzy jsem zjistila, že s ním čekám dítě. To ho na chvíli uklidnilo a choval se trochu slušněji. Ale po porodu to znovu pokračovalo, chodil domů opilý čím dál častěji a já jsem ho stále více odmítala. Až jsem mu řekla, že pokud je stále opilý, tak s ním spát nebudu. A za pár dnů se sbalil a odešel. Sice jsem zůstala sama, ale ohromně se mi ulevilo. A od té doby, to už je skoro sedm let, jsem s žádným mužem nic neměla. Měla jsem malého Péťu a ten mi vynahrazoval chvíle samoty. Až ses tu objevil ty a já jsem včera večer dostala hroznou chuť se zase pomilovat. I když jsem o tolik starší a měla bych mít rozum. Ale s tebou to bylo tak přirozené a bezprostřední, že mi to ani nepřišlo.“

„Tak už to neřeš. Včera se to stalo, oběma se nám to líbilo a tečka. A co bude dále uvidíme.“

Nataša se na mě šťastně usmála, moje řeč ji uklidnila a její provinilý výraz v obličeji vystřídal zasněný výraz při vzpomínce na včerejší večer.

„Ano, bylo to krásné, takové milování jsem ještě nezažila.“

Přitiskl jsem ji k sobě a políbil, abych jí potvrdil krásný včerejšek. Ale Nataša to vzala jako novou výzvu a přisála se na mě a objala rukama i nohama. Já jsem nebyl proti, a tak jsem jí také rukou zpracovával její pevný zadeček a hladil ji po zádech. Po chvíli ucítila Nataša, že ji něco tlačí do břicha a hned začala rukou zpracovávat můj už tvrdý penis. Pak se mi sesunula mezi nohy a vzala mi ho do úst. Kde se to naučila tak dobře, to nevím, asi měla přirozený talent jak přivést chlapa pusou k šílenství. Kouřila skvěle a když mě ještě svýma ztvrdlýma bradavkama šimrala na stehnech, myslel jsem, že se zblázním rozkoší. Ale vždycky zavčasu přestala, abych nepřekročil ten okamžik, kdy už není cesty zpátky. Po chvíli takové vydatné ústní a ruční masáže už jsem měl penis jak z kamene a ten trčel vyzývavě vzhůru. Nataša jako by tu výzvu vyslyšela, tak se nade mnou nadzvedla, navedla si jej do sebe a prudce dosedla. Zajel jsem do ní jak po másle, tak byla už vzrušená a vydrážděná. A jistě také včerejší důkladné promazání pomohlo.

Nataša slastně vydechla, když dosedla a cítila mě v sobě až po koule, které ji zespodu šimraly. Pak se mi opřela o ramena a rozjela svou jízdu. Správně předpokládala, že já už jsem připravený dostatečně a je to už jen na ní, jak dlouho to bude ještě trvat.

Postupně zrychlovala pohyby pánví dopředu a dozadu, jako by prováděla nějaké gymnastické cvičení. Já jsem se snažil jí z počátku pomáhat a masírovat její boky a pevný zadeček, ale brzy jsem to vzdal, protože Nataša držela svoje tempo, které mi nakonec i vyhovovalo. A tak jsem přesunul ruce na její pevné poprsí. Jen jsem se těch dvou nádher dotknul, Nataša se zarazila, jako by se lekla. Ale hned zase pokračovala v sexuální gymnastice. Zaklonila hlavu se slastným úsměvem a tiše pronesla:

„Da, pradalžajlíbí se mi to.“

Mně se její gymnastika také zamlouvala a tak jsem se mazlil s jejími ňadry, žmoulal jsem její vzrušením ztuhlé bradavky a oba jsme směřovali ke společnému vrcholu. Nataša sice dál držela své tempo přirážení, ale její pohyby začaly být trhané, takové nepravidelné. Jako by se občas trochu zarazila. Neklamná známka nastupujícího orgasmu. I můj penis, pravidelně drážděný gymnastikou mé partnerky, se hlásil o slovo. Cítil jsem, jak mi tvrdne a nalévá se krví. I mně už nastupující rozkoš zatemňovala rozum a chtěl jsem už jen jedno. Dosáhnout orgasmu a vystříkat se do toho otvůrku, který mi tu rozkoš způsobil a umožnil. I Nataša cítila, že jsem v ní narostl a vzájemné dráždění je mnohem intenzivnější. Zrychlila své trhavé pohyby a to byl můj konec.

Jako v tranzu jsem stiskl její ňadra, prohnul jsem se v bedrech a zarazil penis co nejhlouběji do útrob Nataši. První výstřik byl jako vždy nejsilnější a i Nataša cítila ten gejzír spermatu a teplo, které se v ní začalo rozlévat.

„Da, da, prekrásno… já už také budu.“

Sotva to dořekla, potichu vykřikla a se zavřenýma očima zvrátila hlavu nazad. Tvrdě dosedla a také se snažila zarazit si tu stříkající nádheru co nejhlouběji do sebe. Pak se roztřásla a celou dobu, kdy jsem ji plnil mým spermatem se nedala uklidnit. Ani nebyl důvod, protože prožívala další orgasmus a moje výstřiky do jejího lůna jí způsobovaly nevýslovnou rozkoš. Její vagína svými stahy ze mě ždímala všechno, co mohla. I na mě její orgasmus působil jako urychlovač toho mého a to stejné platilo i naopak.

Oba jsme ztuhli prohnuti v bedrech a prožívali ten doznívající vrchol rozkoše při tom úžasném spojení muže a ženy při milostném aktu.

Já už jsem dostříkal, ale Nataša se stále chvěla jako osika. Její vyvrcholení opadalo pomaleji než moje, Nataša se třásla méně a méně, až se úplně zklidnila.

Otevřela oči, ale stále v nich měla ten skelný výraz, jak se vracela z nepřítomna rozkoše zpět do mé přítomnosti. Konečně její pohled zaostřil na mě a ona se šťastně usmála.

„Da, éto býlo prekrásno. Spasibo.“

Naklonila se ke mně a její vášnivý polibek potvrzoval, že byla opravdu vrcholně uspokojena. A to dokonce hned dvakrát v krátké době. Asi si uvědomila, že mladý hřebec ve 24 letech nemá problém s výkonností a kvalitu že si dokáže ohlídat sama.

Ještě chvíli si užívala dráždivého spojení našich orgánů, až cítila, jak můj penis začíná měknout a zmenšovat se. Tak se nadzvedla, já z ní vyklouzl a Nataša si ke mně přilehla s hlavou na mém rameni. Nic neříkala, zavřela oči a vychutnávala si ten uklidňující pocit po prožité rozkoši. I mně to bylo příjemné, držet v náručí to mladé dívčí tělo, které se mi tak odevzdalo. A moje mužské ego bylo patřičně ukojeno, že jsem dokázal dvakrát takto vrcholně uspokojit mladou, hezkou a hlavně žádostivou ženu.

Jistě k tomu přispěla i atmosféra včerejšího večera, ta intimita večeře ve dvou. Vypitá vodka odbourala zábrany a dlouhý půst dokonal své. A také skutečnost, že jsem cizinec, přispěla k tomu úžasnému večeru. I když jsem nebyl z kapitalistické ciziny, přesto pro děvčata z totalitního Sovětského Svazu byl i cizinec z komunistického Československa pořád cizinec ze západu. To platilo i na holky v Moskvě a tady, ve vyhnanství daleké Sibiře, to fungovalo stoprocentně. Dostat do postele cizince byla pro místní děvčata určitě výjimečná událost a to očekávání z neznámého jistě také včera zafungovalo. A snad jsem netrhnul cizincům ostudu a děvčata v Krasnojarsku a okolí si budou i nadále říkat, že cizinci jsou v posteli lepší než místní ochmelkové.

Chvíli jsme tak ještě vydýchávali bouřlivý ranní prožitek, až u Nataši zase převládla její mateřská odpovědnost.

Izvini, ja dalžna smatreť majevó syna.

Nadzvedla se, dala mi pusu a vstala z postele. Protože už bylo venku docela světlo, mohl jsem se kochat pohledem na její nahé štíhlé dívčí tělo. Opravdu, postavu měla jako mladá holka. Její vzrušivě žensky zaoblené boky s chomáčkem světlých chloupků uprostřed a pevným kulatým zadečkem přecházely do pevných a pružných vypracovaných nohou. Ramena měla úzká, ale vůbec nebyla hubená. Byla prostě drobnější postavy a roky gymnastického tréninku jí tělo dokonale vypracovaly. A její krásná prsa trčela hrdě dopředu a byla stále pevná, jak jsem se už mohl sám na vlastní oči a hlavně ruce, ústa a jazyk přesvědčit.

Náhoda mi přihrála do cesty, a bohudík i do postele, opravdu krásný exemplář zralého a žádostivého děvčete, které odhodilo veškerý stud a zábrany a oddalo se plně živočišnému milování s mladším klukem.

Nataša se jen lehce oblékla a zmizela potichu ve vedlejší místnosti.

„On búdět v parjadke. Ničevo strášnovo,“ pronesla tiše po návratu a zamířila rovnou do kuchyně.

Při snídani u kávy jsme se domluvili, že se ještě ráno s Pepou zastavím u ní na úřadu a dořešíme to, kvůli čemu jsem za ní večer přišel, ale co jsme už nestihli dokončit. Ale ani jednomu z nás to nevadilo. Vyřešili jsme mnohem důležitější věc, naše oboustranné sexuální uspokojení, což, jak jsem si myslel, bychom v úřadu určitě nezvládli.

Po rychlé snídani jsem se oblékl, pusa na rozloučenou a bral jsem se k východu. U dveří mě ještě Nataša zadržela.

„Priďoš opjať věčerom?“

Její pohled s trochou úzkosti očekával mou odpověď. Sice jsem v ní nechtěl vzbuzovat nějaké plané naděje, ale nechtěl jsem ji ani připravit o to přirozené potěšení, které jsme si v noci tak užili.

„I ty chóčeš?
„Da, ja chaču,“ její odpověď byla okamžitá a bez přemýšlení.
„V vósem časov véčerom ja búdu zděs.“

Se šťastným úsměvem mi dala poslední pusu a vystrčila mě ze dveří.

„Užé idí. Ja búdu ždať těbjá.

 

Autor

Navigace v seriálu<< Vyhnanci na Sibiři 01Vyhnanci na Sibiři 03 >>
4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Pěkné, moc pěkné… Už aby tady byl další díl 😀

Martin

Paráda . Super pokračování . Už se těším na pokračování . 😀

Dan

Opravdu parádní kousek! Díky, pane, za luxusní čtení

childe

Vynikající pokračování. Už se těším na další díl.

Nechci být za hbidopicha a je velmi možné, že se pletu, ale opravdu se používá výraz „tavárišč Natáša“? Moje babička, která tento jazyk ovládala jako svou mateřštinu pro děvče měla jiné označení, bohužel dnes již nezjistím jaké.

Fred

Je všeobecně bráno za bernou minci, že ruské slovo tavárišč znamená česky soudruh. Avšak i já vzpomínám na dědečka legionáře, který mi říkal, že toto slovo se běžně užívalo v ruštině, dávno před nástupem bolševika a znamenalo něco mezi – příteli a pane.
Je však faktem, že dotyčné slovo nemá ženský ekvivalent, takže autor správně použil termín: tavárišč Nataša. Pokud by se to chtělo obejít, zřejmě by bylo namístě použít děvuška a nebo možná báryšňa.

Listekvr

Opravdu nádherný příběh!
Už se nemůžu dočkat pokračování, protože tu soudružku Natašu taky miluju!!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x