Dochucovadlo 02

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Dochucovadlo
Počet zobrazení: 144

Pozn. autora:
Během mého brouzdání po internetu jsem nalezl povídku s názvem Dochucovadlo, její děj mě zaujal a přestože otevřený konec sliboval pokračování, to nebylo nikde k nalezení. Rozhodl jsem se tedy svým dílem na povídku volně navázat. První díl je volně dostupný na internetu a naleznete jej pod heslem „dochucovadlo eroticka povidka“. V rámci pravidel zdejšího webu jsem zúčastněné nechal trochu zestárnout ;-). 

***

Jakmile jsem se ráno probudil, musel jsem stále myslet na její nabídku – krmit ji i její kámošky mým drahocenným semenem. Přitom jsem stále nemohl uvěřit, že mě moje sexy ségra večer vykouřila!

Uvědomoval jsem si, že byla předtím v „lehčí“ náladě, tudíž jsem zklamaně přijal tuhle okolnost a celou věc považoval za alkoholový exces, který nemohu brát vážně. Myšlenky na sestru jsem zahnal přemýšlením, co budu vlastně dělat. Byla sobota, takže nebylo kam spěchat.

Rodiče odjeli před pár dny na dovolenou a vrátit se měli až skoro za 2 týdny, konkrétně příští pondělí. Od té doby, co se ségra stala dospělou, už tak nějak počítali s tím, že se o mě postará, a tak si jejich dovolenky prodlužovali až na tři týdny. A to jim nakonec zůstalo i do dnešní doby, kdy jsem už dozor starší sestry nepotřeboval.

Pomalu jsem vstal, hodil na sebe trenky s tričkem a vyrazil do kuchyně.

Docela překvapivě tam na mě čekala snídaně, miska s ovocem, jablečný džus a vločky se skořicí. Ségra ji před odchodem do práce připravovala jen pokud měla extra dobrou náladu.
Jedna nezvyklá věc ale přebývala, nádobka, jež v sobě skrývala neznámé prášky. Byl u ní papírek s textem: „Pár si jich vezmi. Ségra.“
OK, pomyslel jsem si, a pustil se do připraveného jídla.

Po pozdní snídani, do poledne zbývala slabá půlhodinka, jsem se rozhodl, že půjdu ven. Začínalo mé oblíbené období – půlka května, kdy počasí již bylo okolo 20°C a já tak mohl okukovat parádní zadečky v legínách. I když po včerejšku jsem měl chuť zkoumat jen jeden zadeček.

Po návratu z města jsem se potřeboval zchladit, z mrazáku jsem vytáhl zmrzlinu a pomalu ji u televize ujídal.

Hodinky ukazovaly 15:45, v televizi samá kravina, a tak jsem se přesunul k počítači, kde mi bude jistě lépe. Surfoval jsem jen tak po netu a chatoval s kámoši. Za necelou hodinu jsem uslyšel cvaknutí zámku a otevření hlavních dveří.

Ségra přišla z práce a hned spustila: „Čau, hele, jdu se do pokoje převlíknout, chci si ještě zaběhat.“
Zdálo se mi, jako by při tom lehce mrkla.

Pár chvil jsem vydržel, pak mi ale mysl poradila jinak a já se pomalu a velice tiše vydal ke dveřím jejího pokoje, jež byly trochu pootevřené. Opatrně jsem nakoukl a přede mnou se zjevila nádherná podívaná!

Ségra se dnes obzvlášť vymódila, bílá blůzka, pod níž byly zřetelné obrysy černé podprsenky ukrývající její krásné trojky prsa, černá sukénka a pod ní legíny stejné barvy. Pomalu začala rozepínat knoflíček po knoflíčku, až nezbyl ani jeden zapnutý – pak celou blůzu nechala jedním krátkým pohybem spadnout na zem. Následovala sukně, jejíž rozepnutí bylo dost snadné. Vykukovala tak na mě jen v černé podprsence a legínách.

V tom se položila do postele a jednou rukou si začala přejíždět po rozkroku. Do toho vydávala krátké vzdechy, klacek se mi z toho znovu začal stavět a já měl sto chutí si ho hned na místě vyhonit.

Rázem se zvedla a legíny si stáhla, jako přikovaný jsem sledoval černá tanga zaříznutá hluboce do její prcky i prdelky. Ah, tak nádherně opálený kulatý zadeček! Rozkošně jím zavrtěla a šla vyhrabat nějaký úbor ze šatníku.

Našla světlé minikraťásky a šedé tričko, to už jsem ale pomalu kráčel pryč. Nestál jsem o to, aby mě načapala.

Ségra odešla a já opět přilnul k počítači, tentokrát jsem začal hrát jednu peckovou hru, kterou mi nedávno doporučili kamoši. Přísahal bych, že jsem hrál jen chviličku, ale tiše tikající hodiny mě krutě vyvedly z omylu. Od začátku hraní už uběhla hodina a adrenalinová střílečka spolu letní teplotou udělala své. Zápach potu se pomalu ale jistě začal projevovat, a proto jsem se rozhodl dát si sprchu.

Po smytí lepkavého potu a svlažení těla vlažnou vodou jsem ji vypl a jen si vychutnával ten krásný pocit. V tom jsem ucítil, jak se ke mně něco přitisklo. Byla to ségra… a pořád ve svém sportovním oblečení.

„Konečně! Ani nevíš, jak jsem se na tenhle okamžik celej den těšila!“ spustila.

Otočil jsem se a líbnul ji na pusu. Nebránila se, naopak ji otevřela, a tak se naše jazyky mohly potkat. Objal jsem ji a začal hladit. Ona si nadskočila a bylo na mě, abych ji nesl.

„Ke mně do pokoje“, zašeptala.

Odnesl jsem ji tam a ona si sedla na postel. Zrak jí okamžitě přistál na mém klacku, který chytla do ruku a začala ho jemně masírovat.

„Vzal sis ty prášky, co jsem nechala ráno na stole?“, zeptala se.
„Jo, jasně, proč?“, odpověděl jsem zvědavě.
„To ti řeknu potom… hele, nestříkal si ještě dneska, že ne?“ zvolala s trochou nejistoty v hlase, ale současně beze kapky studu.
„Nene, ještě nebyl čas a vhodná příležitost,“ odpověděl jsem otevřeně a v duchu se radoval, že jsem to při jejím převlékání vydržel.
„Vidíš, jakej jsi šikovnej kluk!“ pochválila mě a druhou rukou začala masírovat pečlivě oholená varlata, která po nich díky tomu hladce klouzala.
„Teď se můžu pustit do svačinky,“ zamumlala ještě a hned na to si ho začala rvát do pusy.

Jak to říct a nechlubit se… do černocha mám sice hodně daleko, ale český průměr hravě překonávám. I přesto jí to ale nedělalo žádný problém a zkušeně kouřila.
Cítil jsem se jako v ráji… podruhé kouřen ségrou a i nyní to bylo stejně úžasný jako poprvé.

Kouření samotného péra ji už ale nebavilo, a tak ho vyndala z pusy a přesunula se k masírovaným varlátkům. Nejdřív je labužnicky olízla, aby je hned mohla nasát do pusy. Takhle to postupně přiváděla k očekávanému orgasmu. Za zbytků soustředění jsem vykřikl, že už budu. V tom její vlahé rty opět obepnuly moje péro a sjely dolů až ke kořeni.

Začal jsem do ní stříkat svou denní dávku. Vše vzorně spolykala a po chvilce, když už nebylo co polykat, očistila penis a spokojeně zapředla.

„Ještě lepší než včera,“ zhodnotila kvalitu mého semene.

Pomalu jsem se začal otáčet, když v tom mě chytla za klacek.

„Počkej, já s tebou ještě neskončila!“ řekla rázně a svalila mě na postel.

Začala mě líbat po celém těle a já si přál, ať to nikdy neskončí.

„Jak si chtěl vědět, co jsou ty prášky… vzala jsem si je od Katky, to je ta zrzka ze včerejška, prý zlepšují chuť semene,“ konečně se o tom rozpovídala.
Sedla si na mě a spustila: „Už dvakrát si odměnil ty mě, tak hádám, že je čas, abych i já něco nabídla,“ vyrazila ze sebe a sundala si tílko.

Pár centimetrů ode mne tak byla podprsenka s ňadry, o kterých jsem již nějaký pátek sníval.

„Moc dobře vím, že na ně furt civíš, tak si jich chvilku užij, bratříčku,“ dodala a rozepla si podprsenku.

Krása! Ňadra byla přesně taková, jak jsem je viděl z mého šmírování, jen daleko blíž. Pevná a opálená, s hnědými dvorci a trčícími růžovými bradavkami.

„Jen si posluž,“ opakovaně mě pobídla, tentokrát už jsem ale vystřízlivěl z krásného poblouznění a pustil se do toho.

Dělal jsem jeden cucflíček za druhým a kousání bradavek střídalo jejich sání a olizování jako kojenec. Celá ta situace byla nesmírně vzrušující a způsobila tak, že se můj úd opět začal stavit nahoru.

Ségra si toho všimla: „Už zase stojí? Super, tak se do toho pustíme.“ Sesedla ze mě a klekla si před postel, mě samotnýho přitáhla až na její okraj. Pusinkovala mi žalud a jemně do něj kousala.

„Tak, holky, pořádně se předveďte,“ a pomalu mi při těchto slovech začala strkat péro mezi kozy.

Celý klacek, až na špičku žaludu, byl obepnut prsy a ségra jimi tak začala pohybovat. Ani nejlepší kuřba se tomu nemohla vyrovnat. Koneckonců, ani ta nechyběla, protože při každém přiražení dostával žalud masáž od jazyka. Díval jsem se do jejích ledově modrých očí a chtěl ji mít už navždy při sobě. Ona se jen pousmála a jemně zkousla.
Bylo to už na mě moc, tudíž jsem jí opět vykropil tlamičku. Tentokrát toho ale bylo ještě víc a něco málo semene jí přistálo na prsou. Všimla si toho a ze zklamaného výrazu bylo jasné, že to takto nezamýšlela.
I tak si však drahocennou mrdku začala roztírat na jejích nádherných kozách.

„Opravdu slibuješ, že budeš kdykoli dle potřeby obsluhovat svým spermatem mě i mé kámošky?“ zeptala se najednou.
„Ano!“ zaúpěl jsem odhodlaně.
„Dobře, v tom případě pro tebe mám ještě jednu odměnu,“ reagovala a vyskočila zpět na postel a otočila se ke mně zády.

Nechápal jsem, dokud si pomalu nezačala svlékat kraťásky. Stáhla je zároveň i se svými tangy a vysvobodila tak svůj svěží zadeček, který při na mě při svlékání rajcovně vyšpulila. Zbytky svého oblečení odkopla z postele a pomalu se otočila zpět čelem ke mně.

Byl jsem jako v mátohách, měl jsem skoro před nosem její kundičku, krásně vyholenou a opálenou stejně jako zbytek těla. Už od pohledu malá, jistě i těsná a náramně voněla vzrušením.

„No tak, vezmi si svou odměnu, zlatíčko,“ pobídla mě.

Chtěl jsem ji pořádně nabudit, proto jsem začal od bříška, sjel polibky kolem pupíku, jel níž a níž, až jsem doputoval k její prcince. Lehce rozevřela nohy a já do ní vnořil jazyk, jen slabě vzdechla, očividně se jí to moc líbilo.

Stejně dobře jako voněla i chutnala. Jazyk jsem měl asi na nejlepším možném místě na celém světě. Její vzdechy se stávaly čím dál častější i hlasitější, postupně mě i začala tahat za vlasy. Když jsem poznal, že už je ve skutečný náladě, vynořil jsem z ní jazyk a olízl její hrášek. Odezvou mi byl burácivý vzdech, který značil, že orgasmus je otázka okamžiku. Nezalekl jsem se a dotáhl to na maximum, její malý poštěváčkem jsem sevřel opatrně mezi zuby a jemně zkousl.

V té chvíli přirazila nohy k sobě a rukami mi přitiskla hlavu do klína co to šlo. Ihned potom mě zalily její šťávy, které mi zmáčely celý obličej. Jako vzorný bratříček jsem vše poctivě slízal.

Ségra se svalila vedle mě a viditelně uspokojená zhluboka oddechovala.

„Takhle skvěle mě ještě nikdo neudělal,“ vydala ze sebe po chvíli.
„Díky,“ ocenil jsem její pochvalu.
„Měli bychom se jít umýt,“ navrhla, proti čemuž jsem nic nenamítal.

Opět jsem ji odnesl až do sprchového kouta a pustil vodu.

Stoupl jsem si za ni a pečlivě ji myl, nevynechal jsem jediný záhyb jejího těla, obzvlášť pečlivě jsem se věnoval oblíbeným kozičkám, zadečku, prcince a bříšku.

Vyměnili jsme se a ona umývala mě, největší péči samozřejmě obdržel můj klacek, který se opět začal žhavit doběla. Ségra to nechtěla nechat jen tak, hodila na mě jeden nevinný pohled a šla se o tenhle „problém“ postarat.

Výstřik byl otázka pár sekund, snad největší za celý den, tentokrát už ho ale ségra nepodcenila a vše do sebe nasoukala. Bylo vidět, že jí to nesmírně chutnalo, ostatně jako všechny ostatní dávky, co ten den dostala.

Pak už jsme toho nechali, vypli vodu, utřeli se do ručníku a vrátili se do pokoje. Nazí jsme ulehli do postele a ještě chvíli se vzájemně mazlili.

Nakonec jsem spočinul hlavou na jejích měkoučkých prsíčkách, během čehož mě jemně vískala ve vlasech a opakovala, jak úžasný jsem dnes byl.

„Zítra mám volno, takže můžeme blbnout celý den, pokud chceš,“ zašeptala mi do ucha a následně do něj lehce kousla.
„Snad nejenom to, co dneska,“ dodal jsem trošku odvážlivě.
„Uvidíme,“ zahihňala se, „nechtěl by si ale raději nějaký obrovský překvapení na příští pátek, co mi zas přijdou kámošky?“
„Jo, to by asi šlo,“ dodal jsem po chvilce zasnění o věcích příštích.

Chvíli jsme se ještě bavili o všem možným, potom sestra únavou usnula. Na okamžik jsem se vrátil k onomu nadcházejícímu pátku, než i mě odvanuly vlny tajemna někam do říše snů a představivosti…

Počet zobrazení: 144

Autor

Navigace v seriáluDochucovadlo 03 >>
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Nemohu říct , že by se povídka špatně četla . Ale vše mi přijde až moc jednoduché . Chybí mi tam vzrušení a napětí co do incestní povídky dokáže dát třeba Harai 1 . Věřím , že pokud budeš pokračovat ve volném pokračování bude to zas o stupeň lepší . 🙂 .

Šmajda

Další díl už máme ke korekci, ale zatím není čas jej zpracovat.

Trysky

Povídka má hodně zvláštní styl, který mi úplně nesedí. Chybí v tom jisté prvky, na které jsem tady u povídek zvyklý. Ta jednoduchost, přímočarost, bez nějakého větší vzrušení, bez jisté dávky příběhu snižuje hodnotu námětu. Ale každý nějak začínal a s každým dalším dílem je prostor k růstu a zlepšování. Takže hodně nápadů a chuti do díla.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x