Rodinná pouta po 20 letech 03

Toto je 3 díl z 10 v seriálu Rodinná pouta po 20 letech

Ačkoli Simona sledovala oblíbený seriál, byla duchem nepřítomna. Pořád se nemohla zbavit vzpomínek na včerejší večer. Styděla se za to, jak ji vzrušovalo sledovat Petra s Hankou.

Nechal si od ní vyhonit ocas. A potom ji vyprstil, přímo přede mnou… A já místo toho, abych to zastavila, jsem vzrušením nemohla ani dýchat… Jako kdyby to nebyla moje dcera s mým manželem… Nebo snad právě proto?

Nedokázala si vzpomenout, kdy ji podobné věci začaly vzrušovat. Bylo to snad tehdy, když Hanka s Danou náhle vyspěly a začaly otce provokovat v titěrných kalhotkách a průhledných tričkách bez podprsenek? Nebo až teprve před nedávnem, kdy opilý Petr nedokázal odolat pokušení a vyhonil si ho před nimi? Nebyla si jistá, přesto však zřetelně vnímala vlhké kalhotky v rozkroku.

Škoda, že nejsem doma sama. Mohla bych si teď krásně pohrát se svou kundičkou. Přímo tady, tam, kde se to včera odehrálo…

Ačkoli se snažila ovládnout, pohladila svá hladká stehna a potom rukou pokračovala až ke kalhotkám, kde se zastavila.

Tohle se nedá vydržet. Doma je jenom Danka, ta je schovaná ve svém pokoji a dolů skoro nechodí. Tak proč bych nemohla?

Vzrušovalo ji riziko přistižení, rozechvěně stáhla kalhotky dolů a zadívala se na svůj vyholený klín s pevně sevřenými pysky.

Vzrušuje mě i pohled na vlastní frndu, jak kdyby mi bylo dvanáct… Jenomže já to prostě potřebuju…

S posledními zbytky sebeovládání odolávala pokušení uspokojit se sama. Jenomže její ruka byla tak blízko… Vydechla a vjela prstem mezi pysky.

Konečně… to je úleva. Já věděla, že to potřebuju…

„No mami??“ ozvalo se najednou ode dveří, kde stála zaskočená Dana. Asi by ji tolik nepřekvapilo, být na stejném místě její otec, ale s napůl nahou matku s prstem zastrčeným v kundičce nepočítala.

„To nestačí, co dělá táta? To musíš i ty?“ vyčetla ostře matce její chování. Přitom však nemohla odpoutat pohled od jejího klínu.

Simona rychle zamaskovala svou nahotu dekou pohozenou vedle ní. V duchu se proklínala za to, že nešla alespoň do ložnice.

Tohle se musí stát zrovna mně… Takhle mě naposledy přistihla máma v patnácti…

„Nesrovnávej mě s tátou, ten ty kraviny dělá s vámi. Myslíš, že nevím, co jste mu dělaly, když jsem s ním telefonovala?“

Teď pro změnu zrudla Dana. Nikdy by ji nenapadlo, že se to máma dozví.

„Taky ti o tom nemusel říkat…“ bránila se. „Stejně to vyprovokovala Hanka.“
„To nic nemění na tom, že jste mu ho honily,“ převzala iniciativu Simona.
„Ale nakonec si ho dohonil sám,“ použila Dana poslední argument, který ji napadl.
„Jako by to něco změnilo…“ rezignovaně pozvedla obočí její matka.

Zavládlo rozpačité ticho. Najednou si Dana všimla nenápadného pohybu pod dekou.

Ona si ji pořád prstí! A přede mnou… Tohle bych do ní nikdy neřekla…

„Mami?!“ vydechla významně a kývla bezradně hlavou k jejímu klínu. „Ty si to pořád děláš?“

Simona v rozpacích mlčela. Nedokázala najít vysvětlení pro své chování, které ji samotnou překvapovalo.

Dana najednou zjistila, že ji matčino chování vzrušuje. Bezděčně se zarděla překvapením nad svými pocity. Poté však sebrala zbytky odvahy a špitla:

„Tak mi to ukaž. Přece tě vzrušuje, když se na tebe dívám??“ dodala v mžiku, omámená vlastní sebejistotou.

Simona se nejistě zadívala na svou dceru. Myslí to vážně? Po krátké chvilce zaváhání se rozhodla. Pomalým pohybem ze sebe stáhla deku a ukázala tak znovu svůj rozevřený klín. Před zraky své dcery si začala dráždit poštěváček. Bez jediného slova, jen s tichým zasyknutím.

Ona si to přede mnou vážně dělá… Vždycky, když jsme si to s Hankou dělaly večer po zhasnutí, každá ve své posteli, toužila jsem po tom rozsvítit a pozorovat ji při tom. Jenomže jsem nikdy nenašla odvahu. Až teď…

Dana si nevědomky vzrušeně olízla rty. A matka, která ji znala nejlépe ze všech, pochopila, že i její dceru vzrušuje stejná věc, jako ji.

„Danuško, nechceš si taky udělat dobře?“ zeptala se jemně. Už jen pomyšlení na to, že by dcera souhlasila, ji přivedlo na pokraj vyvrcholení.

Zatímco si Simona dál hrála se svým přirozením, Dana křečovitě zatínala pěsti, aby překonala svoje vzrušení. Nakonec však podlehla a roztřeseně se začala svlékat.

Já to vážně udělám… svleču se a budu masturbovat před mámou… udělám to.

Za krátký okamžik stála uprostřed pokoje tak, jak přišla na svět. Nahá… Simona fascinovaně sledovala její bílá ňadra s tmavými prsními dvorci. Zduřelé bradavky usvědčovaly její dceru ze vzrušení, které se ani nesnažila zakrývat.

Poté Simonin pohled sklouzl k nahému klínu. Nemohla se nasytit pohledu na kundičku orámovanou růžovými lapíky.

„Sedni si ke mně,“ pobídla dceru pohybem ruky.

Ta bez protestů přisedla vedle ní.

„Mami, svlečeš se taky úplně? Já se takhle stydím…“ špitla.

Simona bez zaváhání přetáhla halenku přes hlavu a poté se otočila zády k dceři.

„Rozepneš mi podprsenku?“ poprosila ji.

Dana se snažila uklidnit roztřesené prsty, přesto však chvíli trvalo, než dokázala podprsenku rozepnout. Rozhodla se ji matce sundat, přitom jí ruce na krátký okamžik sklouzly na matčina prsa.

Simona zachytila ruce dříve, než je stačila vystrašeně odtáhnout, a přitiskla je ke své rozpálené pokožce.

Jsem stejná jako Petr. Už chápu, proč ho to tak vzrušuje. Tohle přece není poprvé, co si jiná dívka hraje s mými ňadry, s Dianou jsme dělaly i jiné věci… Ale teď je hladí moje dcera, která těmi rukami před nedávnem honila ocas svému otci…

Nechala se laskat jemnými prsty, které si hrály se vztyčenými bradavkami. Potom se pomalu otočila a přitiskla se ňadry k hebkému tělu své dcery. Cítila rozpálenou, horkou pleť, která sálala dychtivostí.

Přiblížila se ústy k dceřiným a jazykem pomalu vnikla mezi její sevřené rty. Ta jí po krátkém zaváhání vyšla vstříc. Rukami vzájemně prozkoumávaly svá těla, v pevném obětí se sesunuly na gauč.

Jestli to nezastavím, tak mi ji určitě vylíže. A bude chtít, abych ji vylízala i já. Vždyť je to moje máma… to přece nejde…?

Vzrušení však vykonalo své a Dana nechala matku sklouznout mezi svá roztažená stehna.

Tohle jsem dělala naposledy na vysoké škole. Už ani nevím, jak se ta holka jmenovala… pamatuju si jenom, že to bylo až po Dianě… Ale kundička jí voněla stejně krásně jako Dance…

Když Simona zabořila ústa do dceřina klínu, vyjekla Dana nahlas a přitiskla matčinu hlavu do svého rozkroku. Neprožívala lízání poprvé, tentokrát se to však nedalo srovnat s neohrabaným jazykem nedospělých teenagerů.

Teď už vím, proč jsem vždycky tak ráda sledovala Hanku při sprchování. Nevím, proč jsem si nalhávala, že to se mnou nic nedělá. Ale s klukama se mi to taky líbí, tak snad nejsem jenom na holky…?

Simona si vychutnávala chuť mladé kundičky, kterou už téměř zapomněla. Rejdila svým jazykem v dceřině přirození, občas zajela až k zadnímu otvoru. Dana se vzpínala proti matčině hlavě, téměř ji udusila, když ji nechtěla nechat ani nadechnout.

Vyvrcholení přišlo náhle. Dana se vzpínala proti matčinu jazyku, neartikulovaně křičela v návalu orgasmu.

„Myslíš, že jsem na holky, když se mi to tolik líbilo?“ zeptala se rozpačitě Simony po krátké odmlce.
„To musíš vědět sama,“ usmála se Simona. „Ale jestli tě to uklidní, tak mně se to taky pokaždé moc líbilo a stejně jsem vždycky chodila s kluky. Jinak bys přece nebyla na světě…“
„Takže tohle nebylo poprvé?“ rozležely se Dance v hlavě její slova.
„O tom se přece nemluví,“ usmála se Simona významně. Doufala, že dceru napadne oplatit jí její laskání, ta se však k tomu neměla. Jako by s proživším orgasmem vyprchala i její touha po ochutnání matčiny kundičky.
„Danuško, a nechtěla bys mi taky udělat dobře?“ odhodlala se po chvíli dceři připomenout své touhy.

Zrudlá Dana cítila, že by měla Simonu na oplátku také vylízat. Zároveň však nedokázala překonat zvláštní pocit zošklivění.

Kdybych ji vylízala nejdřív já, bylo by to jiné. Takhle to nedokážu… Nedokážu jí strčit jazyk do kundy…

Protože však tušila, že musí matku také uspokojit, vklouzla prsty do její mokré kundičky a začala ji uspokojovat. Simona, která dobře chápala dceřiny pocity, s kterými kdysi také bojovala, se nevzpírala.

Najednou se ozval zvuk přijíždějícího auta.

„Mami, asi přijel táta,“ zaregistrovala podezřelé zvuky Dana.

Simona však už cítila brzké vyvrcholení a nedokázala se ovládnout.

„Ještě chviličku, už to bude…“ zaprosila zoufale. „Teď už nemůžeš přestat…“

A tak Dana dál usilovně prstila matku i přes nebezpečí odhalení. Napadlo ji, že možná Simona podvědomě touží po tom, aby je otec přistihnul. To se však nestalo a ona úspěšně přivedla matku k vyvrcholení před jeho příchodem.

Než přešel Petr z garáže do domu, seděly dcera i matka oblečené u televize, jako by se nic nestalo. Přesto si při jeho příchodu vyměnily spiklenecké úsměvy. Kdyby tak věděl, co se tu před malou chvilkou odehrávalo… Netušil však něco? Vždyť se ve vzduchu vznášela nezaměnitelná vůně vzrušených přirození…

 

O něco dříve se na druhé straně oceánu Šárka snažila vyprovokovat svého syna k zopakování nedávné onanie. Přes všechny pokusy však zrudlý Tomáš odolával.

Tohle přece není možné… ukazuju se mu tady skoro nahatá a on nic. Přitom je vzrušený, to přece poznám. Přece se nemůže stydět?

Tomáš, který neměl mnoho zkušeností se ženami, však nedokázal pochopit její náznaky. Toužil po onanii v přítomnosti své matky, přesto se styděl jen tak vyndat ztopořený penis a vyhonit si ho.

Kdyby se aspoň oblékla. Ale to ona ne, jako by mě snad provokovala. Vždyť musí vědět, co to se mnou dělá. Kdybych už ji nahou neviděl, tak by to se mnou třeba nic nedělalo, ale takhle to nejde. Pořád si musím představovat, jak se přede mnou svlékla a nechala mě vystříkat se do jejích kalhotek. Jenomže co když si ho začnu honit a ona mi řekne, že jsem úchyl?

Po nějaké době však už nedokázal odolat. Zatímco matka byla v kuchyni, rychle rozepnul poklopec a ven nedočkavě vytáhl mladičký ocas. Téměř se zalykáním začal onanovat. Nemohl se dočkat příchodu Šárky. Ta však, jako kdyby to věděla, v odvetu za dlouhé čekání nepřicházela.

Tak už konečně přijď. Nebo vystříknu a ty to ani neuvidíš… Prosím, já to tak strašně chci…

Jeho přání se splnilo. Šárka konečně přestala poklízet a vracela se k němu do obývacího pokoje. Když uviděla onanujícího Tomáše, spokojeně se usmála.

„Že ti to ale trvalo… já už myslela, že máš nějakou holku…“
„Ne… to ne…“ zakoktal se syn zaskočeně. „Já se jenom bál, že se budeš zlobit…“
„Vždyť jsem ti ale říkala, že si můžeš kdykoliv ulevit,“ uklidňovala Tomáše Šárka mírným hlasem.
„Já už ale budu…“ omlouval se Tomáš, který dobře cítil brzký výstřik.

Tak konečně se dočkám a znovu uvidím, jak stříká. Honí si ho ale pěkně, je vidět, že v tom má praxi… Že bych mu trošku pomohla? Nebo je ještě brzy?

„Tomášku, a chceš si to udělat zase do mých kalhotek?“ rozhodla se ke kompromisu.
„A ty bys mi je půjčila?“ nevěřícně se ozval její syn, který v něco takového ani nedoufal. Že by mu matka znovu ukázala svoji chlupatou kundičku, o které se mu už i zdálo?

Šárka bez dalších okolků přetáhla přes hlavu lehké šaty a zůstala před synem stát jenom v bílé podprsence a kalhotkách.

„Jestli je chceš, tak je ale musíš sundat sám,“ provokovala dál Tomáše.

Ten se zarazil, ale po chvilce vstal a přistoupil k ní. Ztopořeným penisem se dotkl kůže na jejím těle. I ten letmý dotyk ho dostal až k hranici nepříčetnosti. Zaklesl prsty pod gumu kalhotek a začal je stahovat. K tomu, aby je stáhnul úplně, si musel kleknout. A tak se díval přímo na matčinu kundičku.

„Máš ji krásnou,“ špitl nesměle.
„Takové věci přece nesmíš říkat,“ hrála dál svou hru Šárka. „Pěkně si ho vyhoň a nezlob…“

Ona mi tady ukazuje kundu a pak mi řekne, že takové věci nesmím říkat? Kdybych si tak nutně nepotřeboval ulevit, tak bych snad i přestal…

Přes své ponížení dál zoufale onanoval a blížil se k vytouženému výstřiku.

„Ty už budeš?“ všimla si Šárka jeho zvýšené aktivity při honění.
„Už jenom chviličku…“ vyrazil ze sebe Tomáš zoufale.
„Počkej… mám lepší nápad.“

Přisedla si k němu na gauč a pohladila ho po vlasech.

„Budeš hodný kluk?“ zeptala se opatrně.
„Já nevím… jak to myslíš?“
„Jestli budeš hodný kluk, tak se mi můžeš vystříkat na ní,“ špitla Šárka. „Ale jenom vystříkat, ne aby tě napadlo něco jiného!“ dodala důrazně.

Nadšený Tomáš se postavil před matku a několikrát zběsile pohonil ztopořenou kládu. Těsně před výstřikem si klekl a položil ocas na matčino přirození. Bojoval s touhou zabořit ho do hloubi blízké kundičky, nakonec však s mohutným výkřikem vystříkl dávku svého mladického semene do hustého ochlupení.

To už Šárka nevydržela a vjela prstem do rozevřeného klína. Před zraky svého syna začala masturbovat. Vychutnávala si jeho upřený pohled a během krátkého okamžiku se i ona přivedla k vyvrcholení.

„Vidíš, že je to úplně normální,“ usmála se na syna spokojeně. „Takže až si příště budeš chtít pomoct, tak se nemusíš stydět…“

Očarovaný Tomáš s vypětím všech sil odtrhl zrak od jejího přirození.

„A ty si to příště uděláš taky?“
„Možná…“ zvedla se Šárka z gauče a odcházela do sprchy. „Ale to bys musel být zase hodný a nezlobit…“

A tak dala synovi možnost k přemýšlení nad dalším vývojem. Sama spokojeně odešla do sprchy, kde si spokojeně vlahým proudem vody přivodila další orgasmus. Nemohla se dočkat dalšího pokračování, přesto si však vzpomněla i na Petra. Kdy už konečně přijede?

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinná pouta po 20 letech 02Rodinná pouta po 20 letech 04 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Krásně zvrhlé a vzrušující . Už se těším na pokračování 😀

Šmajda

Podepisuji

Vert

Proste nadhera..;)

Trysky

Moc pěkné pokračování. Jsem zvědavý, jak to dopadne až se všichni sejdou. 😀

harai

Já se těším, až to budu psát 🙂

Martin

To je ta nejlepší odpověď tady . 😉 Já se zase těším až budu číst další krutě vzrušující pokračování .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x