Ochotná matka 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Ochotná matka

Zase další milenec na jednu noc, napadlo Filipa, když naslouchal zvukům linoucím se přes tenkou zeď. Zažil to už tolikrát, že si je ani všechny nevybavil. Střídali se u nich v bytě se strojovou pravidelností. Každý pátek vyrazila navoněná a nastrojená matka do víru noci, aby se vrátila s dalším šamstrem, který ráno zmizel v propadlišti dějin. Vlastně se jí nedivil, otěhotněla ještě před maturitou a životem se protloukala, jak jen to šlo. 

„Mrdej mě, mrdej mě!“ rozléhal se bytem afektovaný jekot nadržené matky, která vlivem alkoholu ztrácela poslední zábrany. Stačilo, aby si představil, co se vedle odehrává a zahanbeně ucítil erekci. „Už zase,“ zhrozil se. Poslední dobou se mu to stávalo často. Stačilo si představit nahou matku svíjející se pod cizím mužem a postavil se mu ocas. Touha po výstřiku pokaždé zvítězila nad studem, stačilo sevřít hubený, tenký penis a vzápětí vychrstl na podbřišek lepkavou tekutinu. 

Znal matčino tělo do nejmenšího detailu. Ráda chodila bytem jenom v kalhotkách, vystavovala před ním beze studu mateřská prsa, která pomalu ztrácela svou pevnost, přesto pro něho byla neodolatelným lákadlem. Obzvláště ve srovnání s kopečky ňader spolužaček, která se jim rýsovala pod tričky. Několikrát se mu podařilo zahlédnout i upravenou houštinku pubických chlupů v jejím rozkroku. Často snil o tom, že rozhrne chloupky a ochutná ji. Záviděl všem pochybným existencím, které si vodila domů a ochotně se jim nastavovala. Věděl, že vyhoví všem, kteří o ni projeví zájem a žárlivě potají sledoval jejich dovádění.

Náhle se bytem ozval zoufalý výkřik zakončený neartikulovaným chrčením. Filip zkušeně poznal, že tím vše končí. Za chvíli matka vytuhne na gauči a šamstr se potají odplíží pryč. Průběh byl pokaždé stejný, a tak ho nepřekvapilo, když se za chvilku tlumeně zabouchly dveře bytu. Zadíval se na svůj ztopořený ocas a znejistěl. Má to udělat? Plánoval to už dlouho a teď přišla vhodná chvilka. Nebo snad ne? Nakonec se rozhodl. S bušícím srdcem vstal a odplížil se do pokoje, kde se na gauči válela zmožená matka. 

Místností se vznášel zápach alkoholu a milostných sekretů, který Filipa znechutil. Vzrušení však bylo silnější. Přistoupil k matce a zadíval se na ni. Na stehnech se ještě lesklo zasychající sperma, rozcuchané vlasy jí spadaly do obličeje a z úst se ozývalo tiché chrápání. 

Naposledy zaváhal, potom rychle stáhl kalhoty pyžama do půli stehen a nechal vystřelit na svobodu ztopořené hádě trčící z chomáče řídkých chlupů. 
„Teď nebo nikdy,“ rozhodl se, když sevřel trčící ocas pevně v ruce a začal ho zkušeně prohánět. Riziko z přistižení znásobovalo rozkoš z onanie.

Náhle na něho matka rozespale zamžourala s pohledem upřeným na jeho naběhlý úd. „Všichni jste stejný,“ zamumlala opile.  „Tak se vycákej, ať můžu spát,“ ušklíbla se.

Kmital rukou v šíleném tempu, stačila chvilka a s úlevnou grimasou vychrstl na její stehna záplavu lepkavého semene. 
„Tak jsem to udělal,“ proběhlo mu hlavou, když v náhlém vystřízlivění utekl do svého pokoje, kde se svalil na postel. „Jestlipak si to bude ráno pamatovat?“  napadlo ho při usínání, protože znal její pravidelná okna, kdy vyzvídala, co v noci prováděla.

Ráno se převaloval v posteli celý nesvůj, bál se setkání s matkou a jejího možného hněvu. Co když si z večera něco pamatuje? Když se však potkali, zdálo se vše v pořádku. S rozcuchanými vlasy seděla u snídaně, na sobě měla vytahanou mikinu a znechuceně ukusovala suchý rohlík. 

„Kdy vypadnul?“ zeptala se odtažitě. 
„Někdy k ránu,“ zalhal. 
„Je to hajzl. A přitom vypadal tak slušně.“
„To říkáš pokaždý,“ mávl rukou. 
„Nesmím tolik chlastat.“
„To taky říkáš pokaždý,“ ušklíbl se.

Zbytek týdne prožil zalezlý ve svém pokoji, kde ustavičně proháněl ocas se vzpomínkou na chvíli, kdy zkropil matčina stehna svou panickou mrdkou. Doufal, že využije i další nabídnutou šanci. Pečlivě plánoval sebemenší detaily, rozhodl se příště tolik nepospíchat a víc si onanování užít. Představoval si, jak zaboří ocas do houštiny pubických chlupů a postříká matce kundu v těsné blízkosti stydkých pysků. V nejtajnějších myšlenkách se odvážil zasunout penis do matčina přirození a vykropit ho svým řídkým semenem. Potom stačilo, aby párkrát přetáhl kůžičku přes žalud a s chrčením zkropil povlečení záplavou mrdky.

Zdálo se, že matka tuší, co v pokoji provádí. Často se s potutelným úsměvem zeptala, jestli může dovnitř a čekala na pozvání, jako by tím chtěla naznačit, že se bojí ho vyrušit. Potom ho trápila dotazy na spolužačky, jako by nevěděla, že o něho nemají zájem. „Musíš si najít nějakou holku, takhle to dál nejde,“ opakovala, když dávala vyprat slipy ztvrdlé zaschlým semenem.

Konečně byl zase pátek. Filip nervózně sledoval, jak se matka zabalená v osušce líčí a doufal, že na poslední chvíli svůj flám nezruší, jak už se několikrát stalo. 

„Dneska to vyjde,“ protáhla se a nechala osušku spadnout na zem. Byl sil jistý, že to nebylo náhodou, protože při pohledu na její klín zapolykal úžasem. Bujné ochlupení bylo pryč, hladká puklina matčina přirození přitahovala jeho oči jako magnet.
„Nevypadám divně?“ otočila se k němu. „Je to poprvé, co jí mám úplně vyholenou.“
„Vypadá to dobře,“ hlesl rozpačitě. Nevěděl, jak zareagovat, aby matku nenaštval.
„Uvidíme,“ povzdechla si. „Připadám si jako malá holka.“

„Malé holky nemají takovou kundu,“ ušklíbl se v duchu Filip, který se už těšil, jak po jejím odchodu prožene své hádě. Matka si mezitím podepřela dlaněmi prsa a zamyšleně se zkontrolovala. „Až budu mít prachy, tak si nechám udělat nový,“ zasnila se. „Ještě pár roků a budu je mít vytahaný jak stará bába.“

„Podle mě jsou hezký,“ odvážil se pochválit ji.
„Jen jestli nepřeháníš,“ otočila se k němu a dobrácky zabořila prsty do jeho vlasů. Uvědomoval si těsnou blízkost jejího těla. Stačilo zabořit obličej mezi nohy a mohl konečně nasát pach ženského přirození, po kterém tak toužil. 
„Už musím jít,“ trhla sebou. „Jsem domluvená s Erikou na osmou.“

Filip si tiše povzdechl. Každá kalba s její nejlepší kamarádkou končila nějakým průšvihem. V paměti se mu vybavilo, jak se jednou dopotácely domů s postarším mužem a nestydatě ho společně ošukaly. Když potom ráno našly na botníku pohozené peníze, zbledly a na nějakou dobu omezily své výlety do města. 

Erika patřila k jeho oblíbeným masturbačním fantaziím stejně jako matka. Byla štíhlá, možná až vychrtlá a ačkoli se na ní alkohol podepsal víc než na matce, byla stále atraktivní. Hezký obličej byl orámovaný dlouhými vlasy a pouze vrásky kolem očí prozrazovaly, že už se blíží ke čtyřicítce. Čišela z ní až živočišná touha, které se téměř bál. Tenkrát ji zahlédl nahou, pamatoval si to do nejmenšího detailu. Vzpomínka na stydké pysky prosvítající ochlupením a drobná ňadra s překvapivě velkými prsními dvorci ho často provázela onanováním.

Konečně osaměl a mohl vytáhnout napůl ztuhlý ocas z poklopce. Krátce ho pohonil, ale potom ho zase schoval. 
„Nechám si to na potom, ať to stojí za to,“ rozhodl se.
Zbytek večera pro něho byl utrpením, nedočkavě pokukoval po hodinách a nemohl se dočkat matčina příchodu. Dočkal se až k ránu, kdy pospával s obličejem zabořeným v polštáři. 

V předsíni se ozvala rána, potom opilé chichotání a šramocení odhazovaných svršků. Potom se v pokoji rozsvítilo světlo a Filip přitiskl ucho ke dveřím. Překvapeně poslouchal ženské hlasy, došlo mu, že u nich skončila i Erika. Zklamaně se chtěl vrátit do postele, když zaslechl táhlé zasténání. 
„Co to má znamenat?“ blesklo mu hlavou. „Nepřišel s nimi žádný chlap, to bych poznal.“

Opatrně vyklouzl z pokoje a pokradmu se chodbou připlížil ke škvíře mezi dveřmi. Nahlédl dovnitř a zkameněl. Na koberci se svíjela dvě nahá ženská těla ve vzájemném objetí. 

„Tak už mě konečně vylízej,“ zaslechl matku, jak opile ponouká kamarádku, která se nenechala dlouze přemlouvat. 
Sledoval, jak Erika zabořila obličej mezi matčina stehna a bez zábran začala prolizovat roztaženou kundu. Zklamaně vytáhl z trenek ztopořence a začal onanovat. Celý večer se těšil na matku a teď se místo toho musí dívat, jak ji uspokojuje nejlepší kamarádka.

„Necháme to na jindy,“ odvalila se z ní náhle Erika se škytnutím. „Motá se mi hlava, musím si zdřímnout.“
Vzápětí usnula, pokojem se ozývalo její hlasité chrápání a Filip jen spatřil, jak se matka rozladěně uspokojuje sama. S prstem zabořeným v rozdychtěné kundě se během chvíle odpravila. Filip si s pohledem na její roztažené přirození spokojeně proháněl ocas a blížil se k vyvrcholení, když zpozoroval, že matka usíná s obličejem zabořeným v Eričině podpaží. 

Mohl odejít, ale vábení ženského přirození bylo silnější. Váhavě strčil hlavu mezi dveře. Matka v alkoholovém kómatu nevěděla o světě, opatrně se vkradl do místnosti a s ocasem v ruce se rozhodoval, kterou obdaří svým semenem.
Rozhodl se pro matku, která nesouvisle mumlala něco o zasraných parchantech, kteří ji vždy opustí v nejlepším. Zaklekl mezi její nohy a spokojeně proháněl ocas, když na něj náhle matka upřela rozmazaný pohled.
„Jsi normální? Může se každou chvíli vzbudit,“ kývla bradou k opilé kamarádce a zakryla si dlaní obnažené přirození.
„No a co,“ trhl sebou vzpurně. „Děláš, jako by ses od ní právě nenechala vylízat.“
„Mazej do pokoje. Zítra si o tom promluvíme.“
„S tím nepočítej,“ ušklíbl se. „Mám to na krajíčku, to už musí ven.“
„Filipe, neblázni. Jdi k sobě, ať není průšvih,“ zaprosila úpěnlivě. 
Rozhodl se toho využít. „Tak mi ho ale ráno vyhoníš ty,“ kladl si podmínky. „A vyprstím tě,“ dodal, když viděl, jak zoufale přikyvuje.
„No jo,“ vyjekla. „Hlavně už vypadni.“
Zmizel ve svém pokoji, zbytek noci strávil zachumlaný do deky, aby odolal vábení naběhlého čůráka, který toužil po výstřiku. Vyčítal si, že nechtěl po matce víc, byl si jistý, že by v ten okamžik slíbila cokoliv.

Probudil ho rachot padající Eriky, která při odchodu uklouzla v chodbě. Promnul si oči a nedočkavě vpadl do ložnice, kde polehávala matka.
„Něco jsi mi slíbila,“ vyhrkl nedočkavě.
„S tím nepočítej, nenechám se vydírat.“
„Takže to dopadne jako vždycky. Umíš jenom slibovat, nic víc.“

Pokračoval ve výčitkách, dokud nepodlehla jeho naléhání a pustila ho k sobě pod deku. Při pohledu na poměklá ňadra rozlitá po hrudi se rozklepal vzrušením. Neodolal a obemkl je dlaní.
„Filipe, tohle jsme si nedomluvili,“ ohradila se matka. „Prostě si to uděláme rukou, nekomplikuj to.“
Filip se naštvaně odvrátil. Vzápětí ucítil matčinu dlaň v rozkroku.
„Nezlob, uvidíš, že to bude hezký,“ zašeptala. 

Nechal si stáhnout kalhoty od pyžama a ven vystřelil hubený, ztopořený penis. Se zatajeným dechem sledoval, jak matka přetahuje kůžičku.
„Víš, že bysme tohle dělat neměli,“ povzdechla si, když se na špičce žaludu objevila lesklá kapka. „Jsi můj syn a já ti tady honím péro,“ vyčítala si, zatímco druhou rukou hladila jeho svraštělá varlata.
Vychutnával si její doteky, které ho přiváděly na okraj slasti. 
„Mami… já už asi… asi budu,“ vydechl napjatě.
Překvapeně sledoval, jak si matka zastrčila spadlý pramen vlasů za ucho a sklonila se k jemu rozkroku.
„Nebudeš o tom nikde mluvit,“ varovala ho, než nechala vklouznout jeho přirození mezi vlhké rty.

Filip vytřeštil oči, s tímhle nepočítal. Vzápětí explodoval, s chrčením plnil matčina ústa záplavou teplé mrdky, která jí stékala koutky úst na bradu a vychutnával si první vyvrcholení nezpůsobené vlastní rukou.

Ležel otupěle vedle matky, která ho s úsměvem pozorovala.
„Občas zapomínám, že už jsi vlastně dospělý,“ zamyslela se.
Sklouzla rukou do svého klína a začala se uspokojovat. 
„Mami, tohle mám slíbené já,“ vyhrkl ublíženě Filip. 

S povzdechem si přitáhla jeho ruku mezi stehna. Nedočkavě pronikl prstem do jejího lůna. Snažil se zastrčit prst co nejhlouběji, matka ho však zastavila.
„Takhle ne, musíš tady,“ obkroužila si před ním naběhlý poštěvák.
Nechala ho, aby si s ním hrál, občas mu napověděla, ale postupem času sám získával zkušenosti. Vyvrcholila s hlasitým hrdelním výkřikem, který rezonoval celým pokojem.
„Nesmíš tolik spěchat,“ pohladila ho po ruce, když se vzpamatovala. „Ale myslím, že holkám se to bude líbit, máš šikovný prsty,“ mrkla na něho. „A teď už běž.“ 

Celý den proležel v posteli, kde si všechno přehrával v hlavě do posledního detailu. Matčiny rozcuchané vlasy, ňadra rozlitá na hrudi, očichával zvědavě ruku, z které stále cítil vůni její rozdychtěné kundy. Teprve teď mu docházelo, co se odehrálo. 
„Třeba to tím nekončí,“ napadlo ho.

Autor

Navigace v seriáluOchotná matka 02 >>
4.7 91 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Slávek

moc pěkné a vzrušující, i uvěřitelné, žádnáí fantasmagorie. hezky jsem se udělal.

jenda

Ochotné matky jsou zajímavé….

2
0
Would love your thoughts, please comment.x