Ochotná matka 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Ochotná matka

Naštvaný Filip shodil na zem věci z nočního stolku, které určitě nemohly za jeho zklamání. Po zážitku s matkou, kdy se vzájemně uspokojili, doufal v pokračování, místo toho musel osaměle onanovat ve svém pokoji. „Co by jí udělalo, kdyby mě aspoň vyhonila?“ rozčiloval se v duchu. „Jenom provokuje, chodí tady nahatá a pak má ze mě legraci.“ Věděl, že ho matka naschvál trápí, když pobíhá po bytě v Evině rouše, ale stejně potom toužebně honil ocas se vzpomínkou na její kundu, která pomalu zarůstala hustými chloupky. 

Matka si užívala život ještě víc, pozdní návraty se změnily v ranní, kdy ji často přistihl dřímat opilou v koupelně. Jenom jednou ale byla opilá natolik, že se nad ní mohl vyhonit. Přidal mrdku k zasychajícímu semenu některého z jejích šamstrů, ale víc se neodvážil. 

Uvědomil si, že ji neviděl už dva dny. Měl o ni strach, zároveň však žárlil na všechny muže, kteří si mohli dosyta užívat její tělo. Náhle ho vyrušil zvonek. Když otevřel, stála před dveřmi Erika, matčina nejlepší kamarádka a zároveň kumpánka z mokré čtvrti. „Pojď mi s ní pomoc, nemůžu ji vytáhnout nahoru,“ vyhrkla zadýchaně. „Trochu to přehnala,“ vysvětlovala, když se obouval.

Našel matku zkroucenou na schodech, zplihlé vlasy jí spadaly přes obličej a zmuchlané oblečení prokazovalo náročnou noc. „Proč tohle děláte?“ vyčetl Erice, když společně táhli matku do bytu. 

„To bys nepochopil,“ zamumlala opile. 
„Jasně, jsem úplnej debil.“
„Stárneme a chceme si užít, dokud to jde.“
„A proto šukáte s každým, kdo si řekne,“ ušklíbl se.
„Taky nejsi svatej,“ vydechla námahou. „Tenkrát jsem viděla, co jsi dělal.“

Filip ztuhl, myslel si, že o tom nikdo kromě něho s matkou neví. Mlčky odtáhli matku do postele, starostlivě ji přikryl a snažil se nemyslet na blízkost jejího těla.

„Děláš to častěji?“ zeptala se Erika s cigaretou v ruce.
„Co jako?“
„Honíš si ho nad ní, když přijde ožralá?“ vyzvídala.

Filip zavrtěl hlavou. „Většinou ne,“ přiznal neochotně.
„Za to se nemusíš stydět. Mně se Květa taky líbí,“ pronesla zasmušile.

Vzpomněl si na její hlavu zabořenou v matčině přirození. Už tehdy mu bylo jasné, že to nebylo poprvé. „Myslel jsem, že jsi na chlapy,“ zadíval se na ni zvědavě.

„Jsem na oboje,“ pokrčila rameny. „Mám prostě ráda ptáky i kundy.“

Dokouřila cigaretu a típla ji do popelníku. „Chceš si ho vyhonit?“ zeptala se, jako by o nic nešlo. Filip na ni mlčky vytřeštil oči. „Líbilo se mi to,“ vysvětlila, když uviděla jeho zaražený pohled. „Měla jsem z toho úplně mokrou kundu, když jsem tě sledovala s pérem nad mámou.“

„Jedině, když mi ji ukážeš,“ kývl hlavou k jejímu klínu.
„Proč ne,“ ušklíbla se. 

Sledoval, jak ze sebe stahuje džíny a v ocasu mu zacukalo vzrušením. „Víš, proč se mi tak líbilo sledovat vás?“ zeptala se, zatímco se opile komíhala z nohy na nohu. Nečekala na jeho odpověď a pokračovala v monologu. „Protože jsem šukala s fotrem. Měl rád mladý kundičky, musela jsem kvůli tomu kreténovi na vejškrab.“

Stála před ním v černých kalhotkách a těsném tílku, pod kterým se jasně rýsovalo její poprsí. „Chceš je taky ukázat?“ zasmála se, když si všimla jeho pohledu. Přetáhla tílko přes hlavu a pochlubila se svými malými ňadry s výraznými prsními dvorci. „Fotrovi se taky líbily,“ zasmála se ochraptěle. „Rád na ně cákal mrdku.“

Filip tušil, že její upřímnost způsobuje alkohol, přesto ho její vyprávění vzrušilo. „Tobě to nevadilo?“ odvážil se zeptat.

„Uměl dobře mrdat,“ ušklíbla se. „Kluci se hned udělali, ale on nespěchal. Bylo to nejlepší šukání v mým životě,“ zasnila se.

Když se vzpamatovala, stáhla ze sebe kalhotky a před Filipem se objevil její řídce porostlý klín. Mezi chloupky se jasně rýsovaly stydké pysky, které ho přitahovaly jako magnet.

„Teď jsi na řadě ty,“ sáhla mu do rozkroku, kde nahmatala ztopořený ocas. „Stojí ti pěkně,“ pochválila ho, když rozpačitě spouštěl šortky ke kotníkům. Najednou se mu nechtělo odejít, chtěl zůstat s ní, Erika to ale vytušila a odmítavě zavrtěla hlavou. „Hezky pojď, bude se ti to líbit,“ zasmála se ochraptěle.

V ložnici vykukoval matce zpod zmuchlané deky zadek v tangách. Při pohledu na šňůrku zaříznutou mezi půlkami se Filipovi vzbouřila krev. Zapomněl na Eriku, která ho zvědavě pozorovala a začal onanovat. Netrvalo dlouho a zkropil matčin zadek sprškou teplého semene. Teprve teď si všiml Eriky, která opřená o zeď masturbovala s rukou zabořenou v přirození.„Tak pojď,“ vyprostila prsty z kundy, když se udělala. „Necháme ji spát.“ 

„Potřebuju se osprchovat,“ zamumlala, když se vrátili do pokoje. „Přineseš mi ručník?“ Zmizela v koupelně a nechala Filipa o samotě přemýšlet, jestli její návrh znamená to, co si myslí. „Třeba si konečně zamrdám,“ napadlo ho. Roztřeseně vytáhl ze šuplíku ručník a vydal se za ní.

Erika stála pod sprchou, pramínky teplé vody jí stékaly po těle mezi mokré ochlupení a Filip ucítil zacukání v nedávno vystříkaném ocase. „Umyj mi záda,“ zastavila Erika sprchu. Roztíral sprchový gel po hladké kůži a snažil se nemyslet na blízkost nahých ňader s naběhlými bradavkami, které toužily po jeho dotecích. „Můžeš mě umýt všude,“ přitáhla si k nim jeho ruce, jako by věděla, na co myslí. „Úplně všude,“ zdůraznila. Roztřesenou dlaní sjel po mokré kůži dolů, dokud ho nezastavila houštinka pubického ochlupení, v kterých vytvořil gel hustou pěnu. Zatímco prozkoumával její přirození, třel se ztopořeným ptákem o její stehna.

„To by stačilo,“ zastavila ho, když se do ní pokoušel ve stoje proniknout. Vzápětí ho pobaveně zchladila proudem ledové vody. Spláchla ze sebe pěnu a poslepu nahmatala ručník, který jí Filip podal. „Tohle jsem potřebovala,“ broukla spokojeně, když si utírala mokré vlasy. „Ty jsi panic?“ vyzvídala, když ručníkem sklouzla mezi nohy.
„Hmmm,“ zabručel neochotně.

Pátravě si ho přeměřila pohledem, dokud se nezastavila u jeho vztyčeného přirození. „Možná by s tím šlo něco udělat,“ zamyslela se. „Zajíčka už jsem dlouho neměla.“ Přitiskla se k němu a dlouze ho políbila. Cítil z jejího dechu alkohol a cigarety, přesto ho pořád vzrušovala.

„Pojď do ložnice,“ chytla ho za ruku.
„Tam je ale máma,“ zarazil se.
„Ta nebude o ničem vědět, má dost,“ zasmála se Erika.

Váhavě ji následoval. Zjistil, že měla pravdu, matka ležela nehybně v posteli a nevěděla o sobě. Vklouzl k Erice, která ho lačně objala. Filip odhodil nesmělost. Olizoval naběhlé bradavky, mazlil se s jejím hubeným tělem, nesměle ochutnal jazykem rozdychtěnou kundu, dokud ho Erika nevpustila mezi roztažená stehna. Prodral se žaludem řídkým ochlupením a nedočkavě do ní pronikl. Vlhké teplo způsobilo, že se vzápětí roztřásl v orgasmu. S hlasitým výkřikem explodoval, propnutý v bocích se zmítal na Erice, která ho chápavě přidržovala za zadek.

„Promiň,“ začervenal se studem, když se vzpamatoval. „Nechtěl jsem tak rychle, ale nešlo to zastavit,“ omlouval se.
„Neboj, počítala jsem s tím,“ pohladila ho po vlasech. „Líbilo se ti to?“
„Moc,“ přiznal.

Ucítil její ruku v rozkroku. „Ještě ti pořád napůl stojí,“ usmála se. „Třeba to půjde ještě jednou.“ Sklouzla do jeho rozkroku, vzápětí ucítil dotek rtů na přirození. Zkušeně olizovala hubený ocas, hladila svraštělá varlata, na chvilku dokonce podráždila prdelní dírku, aby se na něj poté obkročmo posadila a sama si určovala tempo. Filip se zapíral o její malá ňadra a s bušícím srdcem si užíval nekonečnou slast, která mu prostupovala celým tělem. 

„Co to má znamenat?“ zaslechl náhle matčin hlas, který ho přiměl otočit se k ní. „Klidně tady šukáte vedle mě, zmetci.“

Erika se však nedala zastavit, dál se pohupovala na Filipovi a nebrala ohledy na výčitky, které se linuly z druhé strany postele. Až když se udělala, svalila se spokojeně vedle nich. „Můžeš si taky užít, tak se necukej,“ cvrnkla do ztopořeného háděte tyčícího se z houštiny pubického ochlupení. „Podívej se, jak mu krásně stojí,“ přitáhla jí ruku k synovu naběhlému žaludu. Filip ucítil váhavé sevření matčiných prstů. „Vidíš, že se ti to líbí,“ pochválila ji Erika.

Matka mlčky proháněla ztuhlého čůráka, který se cukal touhou po výstřiku. Filip se pokusil využít příležitosti a převalil se na ni. Navedla si ho rukou do mokré kundy, která ho přivítala mateřským sevřením. Zmítal sebou s obličejem zabořeným mezi plnými ňadry, pohazoval zadkem, naléhal na její rozpálené tělo s jediným cílem vystříkat se do jejího lůna.  „Mami… mami… mami,“ sténal roztouženě, když se konečně zbylé sperma dralo ven. 

Tři nahá těla se leskla potem, vzduch byl plný zápachu alkoholu a vzrušených přirození. V postkoitálním vystřízlivění panovalo napjaté ticho. „No co, stalo se,“ mávla nakonec matka rezignovaně rukou. „Užili jsme si to všichni, a to je hlavní.“

Když se rozloučili s Erikou, přitiskla se k Filipovi svými měkkými, poddajnými prsy a zajela mu prsty do vlasů. „Dneska můžeš spát u mě,“ slibovala. „Musím tě přece všechno naučit, aby sis konečně našel holku,“ mrkla v odpověď na jeho užaslý výraz.

Autor

Navigace v seriálu<< Ochotná matka 01
4.7 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x