Papa 3

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Papa
Počet zobrazení: 211

Čas pomalu běžel. Další rok byl pryč a Eva začala létat i na mezinárodních linkách. Sice zatím jen „východní blok“, ale byl to pokrok. Doma s Lubošem se vztahy ustálily na jakémsi příměří, v rámci kterého si podle možností a nálad plnili manželské povinnosti, ze kterých oba měli vcelku potěšení. Žádný velký orgasmus se ale v jejím případě obvykle nekonal, i když se snažili zpestřit si sex čas od času výběrem neobvyklého místa nebo ozvláštnit něčím jiným.

Občas se zastavili u rodičů a navenek působili jako perfektně fungující pár. Mámě zatím nic neřekla, se svým tátou se dohodla, že on se také nezmíní. Jako správná dcera se snažila u rodičů zastavit skoro každý týden. S mámou řešily otázky budoucích dětí i problémy její sestry Aleny s chlapy, nicméně nejméně jednou do měsíce se podařilo zorganizovat vše tak, aby se zastavila ve svém bývalém domově přesně v okamžiku, kdy byli všichni kromě jejího milovaného papá v práci. Někdy se podařilo, že Luboš byl služebně na několik dnů mimo Prahu. V takovém případě se zastavil na pár chvilek zase on v jejich bytě, pokud třeba nebyla i ona někde pryč přes noc a jemu to klaplo v práci. S kolegy se mohl dohodnout na přehození šichty. Každý z nich měl někde nějaký záskok, takže si všichni dokázali vyjít vstříc a své milenky občas probrali. Nechlubil se tím, že Evička je jeho dcera, ale o více než dvacet let mladší milenku mu záviděli.

Na jejich setkání přicházela vždy dokonale nalíčená, oblečená do toho nejlepšího, co měla. Věděla, že papá miluje nejrůznější erotická překvapení a ta mohla poskytnout v plné míře, zejména když se zastavil on u ní.

Toho dne věděla, že přijde kolem desáté dopoledne. Dohodli se, že přijde „spravit televizi“. Práci měla až odpoledne s přespáním v cílovém místě a s návratem další den ráno.
Když mu otevřela dveře, zůstal stát v němém úžasu. Měla na sobě černé krajkové šaty, které jí dokonale padly, byly dlouhé do poloviny stehen a skvěle zvýraznily její štíhlý pas a pevná ňadra. Byla dokonale nalíčená. Dlouhé štíhlé nohy nechala vyniknout v lodičkách na vyšším podpatku. Mohl na ní oči nechat nejen protože byla nádherná, ale také protože si okamžitě všiml, že šaty tvořily jediný kus jejího oblečení.
Zavřel za sebou dveře a vzápětí už se pevně svírali v náručí a zasypávali jeden druhého žhavými polibky, zatímco on jí jednou rukou hladil božská ňadra. Pod jemnou krajkou jasně vnímal trčící bradavky, které tolik miloval.

Kávu měla připravenou. Posadili se k nízkému stolku proti sobě. Věděla, že se na ní rád dívá a přála si, aby si ten pohled vychutnal. Zjistila, že ji nesmírně vzrušuje, když si ji její milovaný papá hladově prohlíží. Musela si přiznat, snad jako každá žena, že jí dělá dobře, když se mužům líbí a ještě lépe, když je vzrušuje.
U jejího papá platilo obojí měrovou vrchovatou a měla z toho pokaždé radost. Když u jejich setkání byl ještě někdo jiný, dokonale předstíral lhostejnost, ale jakmile se spolu ocitli sami, okamžitě ji zahrnoval smyslnými provokativními lichotkami a obdivoval každičký kousek jejího těla. Milovala to.
Zatímco klábosili, několikrát si poposedla, takže šaty se vyhrnuly dost vysoko. Bylo jí jasné, že díky tvaru sedací soupravy teď papá vidí pod jejími šaty přesně to, co si přála, aby viděl. Nemusela nic dalšího dělat ani říkat, bylo jí jasné, že jeho vzrušení bude za pár minut jen těžko zvladatelné. Letmým pohledem občas zkontrolovala jeho kalhoty. S uspokojením konstatovala, že narůstající vzrušení začíná být jasně patrné.
Někdy mu dávala nahlédnout hluboko do výstřihu nebo pod sukni či šaty i v přítomnosti jiných, ale vždycky tak, aby to věděli jen oni dva a nevšimnul si toho nikdo jiný. Vzrušovalo ji vědomí, že vzrušuje ona jeho a při představě toho, co by bylo, kdyby tam v tu chvíli byli sami, rychle v takových chvílích začínala vlhnout. Teď ale sami byli.

„Vínko dneska ne, papa, protože odpoledne musím do práce, ale co by sis ještě dal?“

„Vždyť víš, že už se nemůžu dočkat, až tě zase ochutnám, ma chérie. Neexistuje nic sladšího pro můj mlsnej jazyk, než ta tvoje opravdová chuť,“ s okouzlujícím úsměvem jí odpověděl. „Pohled pod ty tvoje úžasný šatičky by probudil i mrtvýho a to my dva ještě zdaleka nejsme. Tedy ani já, ani ten můj nedočkavec, co je tak příšerně sešněrovanej kalhotama.“

Vzala to jako pozvánku, aby se přesunula k němu na klín. Posadila se mu trochu zboku na stehno, jednou rukou ho objala, políbila a druhou pohladila zřetelnou bouli na jeho kalhotách.
„Budeme ho muset odšněrovat, papa,“ zašeptala mu do ucha a zasypala sérií polibků, zatímco zkušeně stáhla zip jeho kalhot dolů.

„Tééédy, ty jsi ale rošťák, papa,“ vykřikla příjemně překvapená, když jeho kopí vystřelilo ven. „Ty dneska nemáš nic vespod? A to jsi šel městem takhle naostro? Ty jsi ale nestyda! Jak víš, že já miluju nestydatý svůdníky, papa?“

„Protože jsi v něčem tak trochu po mně a rychle jsi mě naučila, co ti dělá dobře,“ chtěl se s ní ještě líbat, jenže to už ona sklouzla na zem a jeho pěkně tvarovaný pyj s velikým žaludem zmizel v jejích ústech.
Pozoroval jí, jak se s ním mazlí a vychutnává si tu hru. Oběma jim dělalo dobře, když viděli, že mohou toho druhého potěšit. Pozoroval, jak soustředěně kolem špičky i uzdičky kmitá svým růžovým jazykem i jak ho pak obejmou její souměrné, jemně vykrojené rty a vychutnával si to, zatímco se aspoň jednou rukou snažil hrát si s jejím ňadrem.
Po chvilce ale tuhle předehru ukončil, pomohl jí vstát a sám se také zvedl z křesla.

Opřel ji o opěradlo gauče, vyhrnul šaty, poklekl před ní pro změnu zase on svým jazykem rozhrnoval pečlivě zastřižené chloupky a dral se co nejhlouběji do její studánky. Zaklonila se, malinko se rozkročila a své boky vysunula dopředu tak, aby měl pro své počínání co nejvíce místa.
Teď se jeho jazyk mohl dostat skoro až k zadní dírce a jeho dlouhými tahy si vychutnával tu hru. Cítil, že je už úplně mokrá. Tušil, že nejspíš začala vlhnout už když se takhle báječně vyparádila a představovala si jejich hru.

„Bože, víš, jak miluju, když mi ji takhle nastavuješ, ma chérie? Je dokonalá.“

„A já, když si s ní tím svým mlsným jazýčkem takhle hraješ, papa,“ šeptala Eva, která už začínala být vzrušená na nejvyšší míru.

„Tak teď je necháme, aby se pomazlili spolu,“ vzrušeně odpověděl, když se rychle zvedal a zamířil svým oštěpem rovnou do hlubiny její studánky.

„Jo, jasně, ať se spolu přivítaji. Tý mý malý už bylo tolik smutno,“ vyrážela ze sebe Eva mezi vzdechy, kterými doprovázela jeho prudké přírazy.

„Hmm a ten můj už ani jinou holku pořádně nechce, ale musí si hrát i jinde, vždyť víš, Evi,“ šeptal jí do ucha a okamžitě uslyšel: „Ta moje je jen pro tebe, ale taky občas musí vydržet ještě jednoho návštěvníka, nevadí ti to, papa?“ trochu s obavami ze sebe vyrážela, ale věděla, že tohle si oba vzájemně vysvětlují skoro pokaždé, když jsou spolu sami.

„Můžeme do tvojí postýlky, ma chérie? Nebo zůstaneme tady na koberci?“

„Nene, to bysme si museli pod sebe něco dát, nechci si zase odřít záda, papa, špatně se to vysvětluje,“ smála se Eva.

„Tak honem šatičky pryč, chci si tě vychutnat celou, sluníčko moje!“

Za pár okamžiků už byli svlečení a objímali se v její široké vodní posteli. Bylo štěstí, že ji Luboš někde nějak od někoho sehnal a milování na ní bylo báječné.

Uvelebila se na zádech, roztáhla své štíhlé nohy doširoka a nasměrovala si jeho úd, kam bylo třeba. Vzepřel se na rukách a z výšky pozoroval střídavě její krásnou tvář, teď dokonale uvolněnou vzrušením, které prožívala, její pevná, pružná, pohupující se ňadra. Když se malinko zaklonil tak mohl pozorovat i svůj úd vnikající mezi černými chloupky do její hlubiny. Oba si své vzájemné pohyby vychutnávali. Věděla, že se na ní takhle rád dívá a dělalo jí náramně dobře, když cítila, jak ho vzrušuje a ovládá.

„Počkej, ma chérie, taky musíme i jinak, ať je to pestřejší, Pokaždý stejně, to je hrobařina sexu,“ přerušil najednou jejich milostnou hru. „Otoč se na bříško a vyšpul na mě tu svojí krásnou prdelku,“ poprosil ji.

Vyhověla mu okamžitě a vzápětí už cítila jak do ní vnikl zezadu. Tahle poloha je oba vzrušovala mnohem víc, ale oběma bylo jasné, že on by to nevydržel tak dlouho. To už několikrát vyzkoušeli. Milování do zadečku nechtěla nikdy dovolit, ale bláznivě jí vzrušovalo, když si jeho prst zmáčený jejím šťávičkami s tím věnečkem hrál, kroužil kolem a malinko se na kousíček podíval i dovnitř. To stimulovalo její orgasmus, stejně jako když jí v téhle poloze objal a jeho prsty nekompromisně masírovaly její poštěváček nebo jindy zase ňadra. Byli už sehraní a tak se vždy snažili, aby si první orgasmus a někdy i dva nebo tři prožila Evička sama, ten poslední pak oba společně.
Jen výjimečně se stávalo, že měli tolik času, aby se její papá dopracoval dvou vyvrcholení. V jeho věku už na to potřeboval delší pauzu. Dnes oba věděli, že čas je.

Eva dřív nebyla náruživá milenka, ale se svým milovaným papá zjistila, jak může být milování nádherné a nevadilo jí ani trochu, když to zvládnul během jednoho jejich setkání dvakrát a dokonce párkrát i třikrát. To ale měli pro sebe skoro celý den bez rizika, že je někdo objeví. S Lubošem se snažila odbýt si vše co nejdřív, i když sama sobě připouštěla, že ho v sobě občas ráda mívá. Relativně pravidelný sex potřebovala. Jiného milence nehledala. Její milovaný papá byl pro ní středobodem celého světa a milování s ním pak opravdovým vrcholem všeho.

Teď jasně vnímala, že milování nabralo bláznivé tempo, jeho přírazy byly divoké, až skoro bolely, ale všechno to ještě umocňoval fakt, že jeho prst jí tentokrát stimuloval análek víc než kdy jindy. Začínala se jí zmocňovat úplná extáze.

„Bože, to je šílený, ještě mi to takhle dělej, jo, ještě, to se nedá vydržet, Bože,“ vzlykala, ale zároveň jí v hlavě prokmitla myšlenka na to, jaké by to možná bylo, kdyby jí to udělal do zadečku celé. Bála se toho a ta představa ji obvykle odpuzovala.

„Je to bláznivý, ma chérie,“ potichu ze sebe vyrážel, „prosím, pojď už, tohle se nedá vydržet!“

„Jo, pojď spolu, ještě chvilinku, papa!“ odpovídala.

Za pár okamžiků ale slyšela hlasitý výdech: „Uuuuužžž,“ cítila jak do ní vystříkl proud svého žhavého semene, ale nepřestával přirážet.
O pár chvil a těch nejhlubších přírazů později se přidala i ona svým: „Ááááááá, lásko, joooooo, to byla taková krása,“ a vnímala, že se svezl na postel vedle ní s jednou nohou a rukou přes ni.
Oba hlasitě oddychovali.

„Spěcháme někam, ma chérie?“

„Já až ve čtyři na šichtu, papa. Tedy ale ten tvůj prst byl šílenej.“ usmála se na něho. Věděla, co tou otázkou sledoval.

„Tak bychom si mohli dát něco malýho k obědu a pak repete?“ šibalsky na ni mrknul.

„No to doufám, papa, ale teď letím do koupelny, ať tu nemám všechno zapatlaný od tvých dětiček. Určitě by byly úžasný, kdyby vyrostly,“ spiklenecky se na něho podívala.

„Co to je za nápady! Už jsme si to snad padesátkrát vyříkali!“

„Jak myslíš, ale stejně by nikdo na nic nepřišel a od Luboše to nechci. Jenže zatím nikdo kolem není a piloti jsou buď ženatý nebo jsou to pěkný sukničkáři. Už se mě jich pěknejch pár pokoušelo pozvat na rande. Je jim šumák, že jsem vdaná. Akorát by si chtěli vyzkoušet, jaký by to se mnou bylo, aby se pak pochlubili ostatním. Myslím, že mají soutěž o to, komu se to povede,“ smála se, ale stejně zaznamenal, že se jí jeho odmítnutí dotknulo. Mrzelo ho to, ale věděl, že to už by bylo moc.

Hned po obědě si ji vzal na kuchyňském stole, ale na finále si ji znovu odnesl na báječnou houpavou vodní postel.
Svým šikovným jazykem vykouzlil dva orgasmy a třetí prožili spolu. Tentokrát vydržel dlouho a úplně svou milovanou Evičku zničil.
„Papa, řekni mi, jak teď mám jít do práce, když mě ani moje vlastní nohy neunesou, mám ji celou rozbolavělou a tady na tom prsíčku úplnou modřinku. Ta naštěstí není moc vidět a Luboš bude až za dva dny, tak snad se do tý doby ztratí. Ale stejně jsme úplný šílenci a nenasytové, ale nádherný. A miluju tě.“
Dostal ještě poslední polibek a zase zmizela do koupelny. Ještě se chvíli lenivě protahoval v její houpavé posteli, ale pak se již také chystal k odchodu.

***

Uplynul nějaký čas. Byl sám doma, když ho nečekaně vyrušil zvonek. Otevřel a zůstal stát mile překvapený. Stála tam i s kočárkem.

„Překvapenej, papa? Teď jsme usnuli a budeme spinkat hoďku, možná dvě, nebylo by kafíčko?“

„Jasně, že bylo, ma chérie, pojďte dál, přišli jste jen na kafíčko?“ zeptal se, když vtlačila kočárek dovnitř a zaklaply za ní dveře. Byla už nějaký čas na mateřské.

„Kafíčko nemusí být, papa, nemusíš si s ním dělat starosti,“ usmála se na něj svým zářivým úsměvem, objala ho a chvilku se něžně líbali.

„Tak si aspoň odlož, ma chérie, pupíčka šoupneme na balkon, bude mu tam dobře,“ konstatoval, když se dostatečně přivítali.

„Tak snad na ten balkon napřed, papa,“ zasmála se zvesela. „Pod těma šatama toho moc nemám, jestli tedy myslíš, že je mám odložit.“
Její šťastný smích ještě nabral na intenzitě.

„To záleží na tobě a na tvým času, Ája je nadobro pryč, to víš už dávno a máma má odpolední šichtu ve špitálu, já dneska nikam nespěchám.“

„Že bysme si odložili oba, papa?“ provokativně s mírným úklonem hlavy se na něho podívala.

„Hmmm, dneska jsem s něčím takovým nepočítal, ale když nebudeš proti, tak já taky ne a když si toho mýho malýho rošťáka postavíš, bude mít určitě radost. Vždyť vy holky víte, jak na něj,“ provokoval zase on ji.

Kočárek odstavili na prostorný balkon. Nelenila, rozepnula mu kalhoty a vmžiku byly dole i s trenýrkami. Pohladila ho, sklonila se k němu a dala „tomu jeho“ první jemný polibek. Cítila, jak v její ručce začíná tuhnout. Ten pocit zbožňovala. Dělalo jí dobře, když viděla, že ho dokáže skoro hned vzrušit a báječně zvednout.
Ještě chvilku si s ním hrála a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Pořád byl stejně úžasný s tím nádherným žaludem. Nechal si líbit všechno. Těšil se, až jí pomalu, co nejsmyslněji stáhne její kalhotky.

„Počkej, už sis ho postavila, tak teď zase chvilku já.“

Kleknul si před ní, vyhrnul jí šaty a zůstal zírat na tu krásu. Po chvilince se vzpamatoval: „Ty jsi přišla bez kalhotek, ma chérie? To je nádhera! Nestydo úžasná!“

„To ne, papa, jen jsem si je sundala tady u vás v baráku, kde nikdo nebyl. Říkala jsem si, že by ti to mohlo udělat radost,“ ještě dodala, když cítila, jak jeho jazyk a prst začali společně svou hru kolem její roztoužené kundičky.
Opřela se a trochu se rozkročila, tak jak to měli bezpočtukrát vyzkoušené. Jeho hlavu si tiskla ke svému klínu. Bylo to pokaždé úplně boží. Už snad stokrát si tyhle okamžiky promítala a stejně se nemohla dočkat, až je znovu prožije. Nechtěla tu nádhernou hru přerušovat.
Když malý Toník usnul kousek od jeho domu, zašla sem s myšlenkou, že dnes by si to mohli udělat pusou oba současně. Přemohla se a tiše zavelela: „Počkej, chtěl jsi, abych si odložila a ty máš na sobě to bavlněný tričko. Dáme to snad pryč, ne?“

Za okamžik už si ji nesl do jejího bývalého pokoje. Opatrně položil svůj drahocenný náklad na postel. Překvapila ho, jak bleskově roztáhla svá krásná kolínka od sebe, nasměrovala ho hlavou ke svému klínu a sama naznačila, že si chce jeho chlapáka ještě vychutnat ústy.
Neváhal ani minutu. Devětašedesátku měl moc rád. Evička byla talent a v kouření se za ten čas, co se spolu milovali, vypracovala k úplné virtuozitě. Sama mu také již mnohokrát vysekla pochvalu. Přesněji jeho šikovným prstům a hbitému jazyku. Dokázal jí přivést k úplné ztrátě vědomí třeba třikrát za sebou. Víc už pak nevydržela, ale bylo to úžasné. A přesně to si dnes přála zažít.

Chvíli se kochal její doširoka rozevřenou jeskyňkou, přejížděl svým ukazováčkem kolem ní od zadečku až k poštěváčku a pak jemně po druhé straně zpátky. Zlehka si ho navlhčil jejím šťávičkami. Pocit byl nádherný. Pak zabořil svá ústa do té nádhery a vysával vše, co vysát šlo. Věděl, že to na ní ohromně působí. Teď to bylo o to krásnější, že ona na oplátku oběma rukama masírovala jeho ohon, hladila varlata a vysávala z něho první kapičky jeho mízy. Věděl, že i ona mu dokáže kmitáním svého jazyka, pumpováním a masírováním docela rychle přivodit nekontrolovatelný výstřik.
Oba byli za těch pár let dokonale sehraní a uměli si vyhovět tak, aby prožívali orgasmy současně, i když Evička milovala dva nebo tři po sobě rychle jdoucí s tím, že k poslednímu se přidal s tím svým i její milovaný papá.

Nikam nespěchal a hrál si s ní jen pomalu. Pozoroval své prsty, jak pomalu kloužou hluboko dovnitř a vycházejí celé nablýskané jejími šťávičkami. Věděl, že když mu to dělá ústy, obvykle trvá trochu déle, než to něj přijde.
Dneska se ale překonávala. Její ruce a jazyk našly ta správná místa a začínal cítit, že se jeho výstřik pomalu blíží. Zrychlil proto své tempo a soustředil se plně na její poštěváček. Prsty dál zvyšoval tempo. Začínala se pod ním vlnit v předzvěsti orgasmu a on začal přirážet do jejích úst, aby jí naznačil, že už bude také.
Vyvrcholili téměř současně. Ještě chvilku si oba pomalu a něžně hráli, aby nikde nezbyly žádné stopy, potom se otočili k sobě a zůstali ležet v tichém objetí.

„Pokaždý jsi tak úžasná, Evi, vůbec si nedovedu představit, že bych chtěl ještě někdy nějakou jinou. To je taková nádhera, smět si takhle s tebou hrát a milovat se s tebou,“ lichotil jí jako obvykle.

„To jen díky tobě, papa! S nikým jiným jsem to takhle neměla a asi ani mít nebudu, protože tebe tolik miluju,“ odpovídala a hladila jeho vlasy i tvář. Dostal krásný polibek.

„Dneska jsem všechno to tvoje mlíčko slupnula,“ zasmála se. „Víš, že to nebylo špatný? Nemusím to, ale dneska to bylo krásný,“ šeptala a dívala se mu do očí.

Chtěl něco odpovědět, ale vyrušil ho pláč, který k nim dolehl z balkonu.

„Hoď na sebe ty trenýrky, papa, a skoč tam, prosím, já přeci takhle nemůžu,“ smála se s trochou starostí v hlasu Eva.

Vyskočili oba. Zmizela v koupelně i se svým oblečením. Když vyšla ven opět dokonale upravená, vzala si od svého papá malého drobečka do svých rukou.

„Báječně to s ním umíš, papa,“ mrkla na něj. „Začíná už vypadat jako mužskej. Myslím, že se svýmu dědečkovi docela podobá. Nebo snad svýmu tátovi? Co myslíš?“

Podíval se na toho malinkatého tvorečka, který se už uklidnil, usmál se na něj, prstem ho lehounce ťuknul do nosíku a odpověděl: „Já to nepoznám, ale určitě bude úžasnej po svý báječný mamince.“
Pak mu ale došla dvojznačnost její předchozí poznámky.

„Počkej, ma chérie, co jsi tím myslela, dědečkovi nebo tátovi?“ trochu vylekaně se zeptal a podezřívavě se na ni podíval.

Byla na to připravená: „Myslím, že by i jeho táta měl vědět, že má takovýho úžasnýho kloučka, když děda ví, že má takovýho báječnýho vnoučka,“ podívala se mu s odzbrojujícím úsměvem do očí.

„Teda, Evi, fakt chceš říct, že je můj? Jak…“
Nenechala ho domluvit.

„Pamatuješ na ty krajkový šaty, papa? Vím, že bys s tím nikdy předem nesouhlasil, ale tenkrát jsem věděla, že to musí vyjít. Jsi jedinej, kdo to ví, a vím, že teď už se zlobit nebudeš. A kdybych dneska nebyla takovej kanibal, mohl by možná mít brášku nebo sestřičku, co ty na to? Chtěl bys to? Ještě by ti to vadilo, papa? Jsi ten můj nejúžasnější miláček.“

Byla tak nádherná v té své upřímnosti, že se nedokázal doopravdy zlobit.
„Ma chérie, ty jsi úplně šílená, ale stejně jsi ta moje nejbáječnější holčička. A von je určitě ten nejhezčí klouček po tobě. Jsem strašně moc rád, že jsi šťastná. Víš, bál jsem se, jak to budeš mít s Lubošem dál, ale snad je to takhle dobře. Měl bych ho rád stejně, protože je tvůj, přestože jsem si myslel, že je Luboše a toho fakt nemusím.“

„A chtěl bys, aby měl brášku nebo sestřičku?“

Chvíli se na ní nerozhodně díval, ale pak odpověděl.
„Ale měli by mít stejný rodiče. Když už jsi ty tak šílená, lásko moje, ať jsem tedy taky takovej blázen“ a rozesmál se na celé kolo.

„Už zase spinká a když ho nevzbudíš tím svým smíchem, můžeme to hned zkusit,“ odpověděla zvesela a pohotově. Byla šťastná z jeho reakce. Přiznala si, že takovou ani nečekala.

„A víš, že mě z tý představy malýho brášky nebo sestřičky úplně zabrněl a že ti nedá moc práce připravit ho k akci, ma chérie? Tedy jestli máš čas a myslelas to vážně.“

„Věděla jsem, že jsi ten nejbáječnější papá. Tolik tě mám ráda!“ vtiskla mu polibek na tvář a spěchala uložit malý uzlíček zpátky do kočárku.

Sledoval její nádhernou postavu, jak se sklání nad kočárkem a přepadla ho lítost, že mu není zase pětadvacet. Jaký by mohli mít před sebou báječný život. Po chvilce ho nostalgie přešla, když si uvědomil, že to by ale neměl jí. Byla v jeho očích jedinečná.

Počet zobrazení: 211

Autor

Navigace v seriálu<< Papa 2
4.8 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Naprosto skvostné, elegantní a krásně vystavěné.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x