U moře – další pokračování příběhu Odvážný plán

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Odvážný plán

Za ten necelý měsíc, který uplynul od toho dne, kdy Kája tak překvapivě snadno zboural všechny zábrany, které kdy jeho Markéta mohla jako jeho máma mít, spolu prožili několik nádherných milostných chvil. Byl by jich chtěl mnohem víc, ale snažil se dodržovat, co slíbil sám sobě i Markétce a zatím vždy nechával určovat jí ty okamžiky, kdy si takové chvíle směl spolu s ní vychutnávat.

Teď už seděli vedle sebe v letadle, které šlo na přistání na Kefalonii. Do konce školního roku sice zbývaly celé dva týdny, ale vysvědčení bude skvělé a nebyl žádný problém s jeho uvolněním ze školy. Jeho láska úplně rozkvetla a omládla dobře o pět let. Vypadala sotva na třicet a on zase jako statný mladík, kterému docela jistě bylo něco přes dvacet. Nikdo by nehádal, že teprve v zimě oslavil osmnáctiny.

Když někam vycházeli, dívali se na sebe u nich doma v předsíni do zrcadla a smáli se.
„Kájo, vypadám, jako stará ženská, co je na mladý kluky, nevadí ti to?“
Zatímco si ji v takové chvíli přitiskl k sobě a hnětl jí ňadro a díval se jí v zrcadle do očí, lichotíval jí: „Markí, vypadáš jako spolužačka z university tak o dva tři ročníky vejš.“
„Dyť jsem starší vo dvacet let. Ty jsi úchyl na starší a já zase na zajíčky. To si každej vo nás pomyslí,“ žertem se na něho zaškaredila. „Jsem už skoro stará bába, která nemá rozum.“
Oba vyprskli smíchy a Karel dodal: „Ale na dovolený budeme tuhle roli hrát. Platí? Snad i kvůli tomu neletíme s cestovkou nebo ne? Nebudou tam žádný Češi, tak snad nikoho známýho nepotkáme. Já budu sice tvůj poslušnej synáček, ale pro všechny ostatní milenec a ty sice moje zlatá máma, ale pro ostatní moje milenka a když budeme spolu, tak úžasná, nápaditá a úplně bez zábran k tomu. Platí? Víš ty vůbec, jak se těším na roli gigola nenasytný dámy?“
„Ty jsi teda! Že ty bys letěl někam s jakoukoliv povolnou ženskou, jen aby sis mohl užívat sexu od rána do večera! To radši budu doopravdy pro všechny tvoje maminka a ty můj rozmazlenej synáček. I na pokoji v hotelu. Já ti dám nenasytnou dámu,“ uraženě po něm hodila okem, ale hned se zase šťastně oba smáli.

Teď každý po svém vzpomínali na ty nádherné dny, které spolu začali prožívat od okamžiku, kdy jejich manžel a táta tenkrát spěšně odjel na víkend s jinou ženou a začal některé noci trávit mimo domov a krátce nato odletěl do Iráku.
Najednou měli jeden druhého a byli dokonale šťastní. Když byli sami doma, předháněli se v něžnostech.

Markéta, ač mnohdy nerada, většinou odmítala Kájův nátlak, kdy se jí snažil přesvědčit k milování. Nechávala se od něj hladit, objímat a dělalo jí náramně dobře, když jí tiskl ňadra. Dokonce kvůli němu přestala doma nosit podprsenku.
„Vlastně jsem jí přestala nosit hlavně kvůli sobě“, přiznala si, protože její citlivé bradavky doslova volaly po něžných dotecích mužských prstů. To milovala a bavilo ji bojovat se sebou samou, aby hned nepodlehla a neskončilo to nějakým divočejším sexem. Věděla, že na to má úchylku.
Snažila se jejich vztah směrovat tak, aby to byla většinou ona, kdo překvapí nějakým zajímavým erotickým návrhem. Věděla, že její milovaný Kája by byl vděčný za jakoukoliv klasiku, kdy by jí položil na postel na záda a za chvíli by bylo hotovo. Věděla o sobě, že fantazii měla už ve svých sedmnácti a hodlala jí přenést na svého syna tak, aby brzy dokázal on něčím úžasně erotickým překvapit ji.

Pro dovolenou si spolu vybrali tichý hotýlek ve Fiskardu na Kefalonii. Markéta si pamatovala, že tam byli kdysi před léty s manželem a že se dal půjčit motorový člun a zajížděli s ním do malých zátok, kde bývali úplně sami.
Teď se těšila na to, jak si budou spolu se synem užívat něžnosti pokud možno někde v soukromí a vždy s nějakým překvapením.
Kája nemyslel na nic jiného než na to, že okamžitě, jakmile se ubytují, tak se bude se svou Markétkou milovat. To by byl mohl pořád, od rána do večera a s neutuchajícím apetitem. Ale sám se divil, že už mu ani nepřišla na mysl slova jako „zašukat si, zapíchat, vopíchat“ a jim podobná, která dříve používal skoro výhradně, hlavně při siláckých debatách se spolužáky.

Cesta pohodlným hotelovým mikrobusem ubíhala jen pomalu, ale jim to pranic nevadilo. Prohlíželi si hornatou krajinu, povídali si, Kája jí občas pohladil po stehnu a opatrně zajel až kousek pod letní čaty, ale snažil se být nenápadný. Jeli s nimi ještě další dva hosté a nechtěl budit pozornost.
Čím byli blíže k hotelu, tím divočejší představy se mu míhaly hlavou.
Markéta ho znala ho líp než kdokoliv jiný. Věděla to a bylo jí jasné, že její Kája se nemůže dočkat okamžiku, až za nimi zaklapnou dveře hotelového pokoje.
Ta představa jejího divocha ji začala vzrušovat samotnou a přemýšlela, čím by ho překvapila. Chvilkami cítila, jak jí to dole už zase pulsuje. Věděla, že Kája zbožňuje, když nemá podprsenku a posledně zjistila, že domácí šaty bez kalhotek ho přivedly úplně do transu, jenže to byla náhoda. Byl tak roztomilý, že mu pak nedokázala odolat.
„Jasně, to bude ono, nějak to zařídím,“ rozhodla se.

Ubytovací procedura netrvala dlouho, jediný problém byl, že si při rezervaci pokoje vyžádali dvě oddělené postele, aby se stejnými jmény nevypadali nějak divně.
Hotýlek byl sice luxusní, jenže malý a tak tedy po chvíli dohadování s recepčním Markéta vzala zavděk velkou Queens Bed.
Káju musela poslat pryč, aby na něm nebylo znát vzrušení z toho faktu. Viděla, jak se mu nadšením rozšířily oči a nechtěla riskovat nějaké podezření hned od počátku.

Pokoj byl opravdu pěkný, s balkonem s výhledem do zátoky. Postel byla úžasná a v rohu stálo veliké pohodlné křeslo. S uspokojením kvitovala, že do koupelny se vejdou oba. Byla tam i prostorná vana, kterou si přála při výběru hotelu. Uvědomila si tenkrát, že s Kájou to ve vaně ještě nezkusila. Příjemně ji zamrazilo. Pokoj za ty peníze opravdu stál. Byl to luxus a oběma bylo okamžitě jasné, že dlouhý týden, který je tam čekal, bude z těch nejúžasnějších.

„Podívám se ještě z balkonu a pak jdeme vybalit a obhlídnout moře,“ zavelela Markéta a ještě jednou vyšla na nevelký balkon s malým stolkem a dvěma pohodlnými letními křesílky. Opřela se o zábradlí a kochala se pohledem na zátoku. Hotelová plážička byla kamenitá, ale voda vypadala křišťálově čistá i odtud. Dole v lobby si musela „odskočit“ a teď jen čekala, až Kája zjistí, že je „vespod bez“.

Vyšel za ní, objal jí kolem pasu, rozhlédl se a vtiskl jí polibek na tvář.
„Je to úžasný Markí, jsi ta nejbáječnější máma na celým světě, víš to?“
Ruka mu sjela od pasu na její bok. Zdálo se mu, že pod vzdušnými lehkými šaty necítil kalhotky. Jeho Macík z toho zavibroval, ale pro jistotu jí po zadečku pohladil ještě jednou.
„Ty, Markí, ty jsi vespod bez? Nekecej! To je neskutečný! Fakt jo?“ kochal se spolu s ní pohledem na malebný záliv, ale nechal svou ruku, aby pomalu klouzala po vnitřní straně jejího štíhlého stehna nahoru pod šaty.
Markétka pozorovala přístav a nedala na sobě nic znát. Vychutnávala si jeho vzrušení a pomalu cítila, jak jeho opatrné prsty přivádějí do stavu euforie i ji.
Jasně vnímala, jak jeho ukazováček klouže po její štěrbince. Věděla, že k tomu dojde a stála už předem trošinku rozkročená, aby si s ní její Kája mohl pohrát, až si toho všimne. Teď si ten pocit vychutnávala. Cítila jak rychle vlhne.
Když jeho prst sklouzl štěrbinkou až k poštěváčku, malinko se prohnula a pak vyšpulila zadeček o trochu víc. Kája byl v sedmém nebi. Přitiskl se k ní trochu víc a dával jí další polibky na tvář.
„Markétko, ty umíš jednoho vždycky tak úžasně překvapit! Bože to je nádhera!“ volnou rukou si nenápadně rozepnul zip svých kraťasů.

„Není to tady nádherný, lásko? Podívej se na ty loďky támhle vlevo! Jednu si zítra nebo pozítří půjčíme, co ty na to?“ předstírala naprostý klid a nezájem.
Věděla, že Kája to dlouho nevydrží a odhadovala, kdy ji odtáhne dovnitř. Nespletla se.
Jenže ještě chvilku před tím se přesunul za ni, objal ji přitiskl se k ní a ona ucítila, jak jí mezi stehny vklouzl jeho božsky tvrdý úd. Chvilku si oba vychutnávali, jak zlehka nepatrnými pohyby prokluzuje po okraji její mokré lasturky, ale když ještě malinko vyšpulila zadeček, vklouzl na okamžik hlouběji.

„Pojď půjdeme radši dovnitř, Marki,“ nevydržel to jen o pár vteřin déle. „Ještě by si nás tady někdo všimnul.“
„Kájo, ty jsi takovej nenasyta. Počkej chvíli, musíme vybalit a půjdeme se porozhlídnout ven a třeba si i zaplaveme, než bude úplný večer,“ slabě ho odstrkávala, ale zároveň povolila závěs, který byl přitažený velkou mašlí k okennímu rámu.
Závěs se zašustěním zakryl vchod na balkon, ale to už Kája klečel před ní na zemi a zvedal jí šaty. Opřela se na zády o skříň a malinko se rozkročila. Věděla, že už je úplně mokrá a své vzrušení přestala skrývat.
Přitiskla si jeho hlavu ke svému klínu: „Jo, dělej mi to chvilku jazýčkem, lásko, to miluju.“ Věděla, že to jsou zbytečná slova, Kája miloval všechno, co mu kdy se sebou dovolila provádět.
„Markí, jsi nádherně mokrá a úžasně voníš, to zbožňuju. Nechtěl jsem, abys zase šla napřed do sprchy nebo hned do moře.“

Jeho nenasytný jazyk se dral dovnitř a na horním rtu začínal cítit nádherně zvětšený poštěváček. Přidal ukazováček pravé ruky a levou si rozepnul kalhoty úplně a slipy posunul do poloviny stehen.
Markéta věděla, proč si schválně hned po příjezdu nedala sprchu. Minule zjistila, že právě to při lízání jejího Káju ještě víc vzrušilo.
Měla zavřené oči a jeho hraní si vychutnávala.
„Holka, co bys chtěla víc! Tolik tě miluje a ty jeho! A je úžasně jemnej, něžnej, ale taky je to chlapák s výdrží. Udělej pro něj všechno, co bude chtít a budete mít nejen tenhle supr tejden, ale třeba i spoustu let.“
Zároveň ale vnímala, že jeho kalhoty jdou pomalu dolů. Zvedla ho něžně za vlasy k sobě, šikovně nahmátla jeho veliký a silný kyj a namířila mezi svá zvlhlá stehna, na kterých byly rozetřené první kapičky jejího nektaru.
Cítila, jak do ní prudce zajel. Byla na vrcholu blaha. Pevně ho objala svýma nohama kolem pasu a dala mu tak možnost vniknout do ní co nejhlouběji. Rukama svírala jeho hlavu a začala ho nenasytně líbat.
Opřel ji o skříň ještě prudčeji a vrazil svého Macíka, kam až to šlo. Vzdychla a skříň trochu pod tím nárazem zaduněla.

„Počkej, divochu jeden,“ zašeptala, když se od jeho úst odtrhla.
Pohlédla do jeho vzrušených očí a viděla v nich odraz své vášně. Ovládla se ještě na chvilku a zanavigovala svého miláčka k obrovské posteli.
„Nemusí každej hned slyšet, že tady bouráme nábytek, divochu, vždyť jsme tady počestná rodinka, maminka a synáček,“ natočila si jeho tvář k sobě a šťastně se smála.
„Počkej, ještě radši pustím nahlas telku, někdy děláš docela kravál, Marki,“ vysmekl se na okamžik a dal jí příležitost zbavit se šatů a podprsenky.
Když začala hrát hudba, otočil se a viděl, že už leží na posteli v jeho nejoblíbenější pozici nahá, s vlasy na polštáři a mírně pootevřenou blonďatou micinkou, jak jí se svou láskou říkávali.
„Jo, nejbáječnější maminka, která musí svého synáčka ještě naučit spoustu věcí,“ přisunul se k ní Karel a začal se smát také.
Objali se a blaženě se potichu smáli.

Markéta se ještě na okamžik z jeho objetí vyprostila, sklonila se k jeho Macíkovi a dala mu něžnou pusinku, pohrála si s jeho kůžičkou svými nádherně vykrojenými rty.
Pak ho jimi objala, jak nejvíc to dokázala a přidala masáž svými zkušenými prstíky. Po chvilce nádherné masáže se znovu položila vedle něho na postel, vyzývavě se protáhla a poroztáhla své štíhlé nohy. Pohledem těkala z jeho nesmírně vzrušených očí k jeho dokonalému nástroji.
Karel si jI prohlížel celou. Miloval ten pohled, kdy na něj čekala. Teď už ale nechtěl nic uspěchat.

Začal ji pokrývat polibky postupně od prstů na nohou a rychle postupoval po vnitřní straně jejích kolen a stehen k dokonalé studánce, které se již nemohl dočkat. Dal jí ale možnost, aby si svými prsty hrála s jeho kuličkami a dráždila jeho macíka.
Pak se chvilku zdržel a jazýčkem ji ještě přejížděl od hrázičky až nahoru, chvilku si vychutnával její chuť a vůni, na okamžik vsál do svých rtů zvětšený poštěváček a pak se vracel pomalu dolů.
Posunuli se tak, že ona zase mohla vzít do úst jeho skvostně napružený úd a chvilku si to oba vychutnávali.
Pak se oddělili a Kája zamířil k jejím skvostným prsům. Chvilku se potěšil s nimi, vždy jedno líbal, lízal její bradavky, vysával je a druhou rukou mačkal a hladil druhé ňadro. Po chvíli si strany vyměnil, aby žádné nezůstalo ošizené a aby vysál z každého pár kapek té božské šťávy.
Jeho kopí zatím lehce bloudilo mezi jejími stehny a občas zavadilo o ústí její jeskyňky. Měl to takhle rád a už věděl, že ona také. Při každém doteku tiše vzdychla.
Po několika minutách hraní pomalu vklouzl dovnitř a začal se s ní líbat. Oba si vychutnávali její hladkost a jeho velikost. Nechával vyjíždět svojí chloubu z její dokonale mokré lesklé kundičky a zase ji pomalu zasouval až k nejhlubšímu dnu.

„Jsi tak nádherná a milování s tebou je ta nejkrásnější věc na celým světě,“ šeptal jí v přestávkách mezi líbáním.
Nadzvedl se nad ní a pohlédl k jejímu klínu. Vzrušoval ho pohled na její veliký pahorek, v jehož prostředku byl při tomto pohledu vidět žlábek mizející někde dole mezi jejími stehny, ale ještě líp mu dělal pohled na svého úplně nablýskaného macíka, který se z její hlubiny pomalu vynořoval a zase v ní mizel. „Miluju tenhle pohled, Markétko!“
„Jo, je to úžasnej pocit, miláčku, cítit tě takhle v sobě, to bych ještě chvilku vydržela,“ zase uchopila jeho hlavu a podívala se mu do očí. „Víš, že jsme dva úplní šílenci, lásko? Víš, že nás asi klidně můžou zavřít? Ale je mi to úplně jedno. Chci, abys to věděl. Miluju tě, pojď už ke mně, Kájo, pojď!“
„Počkej Markí, něco bych ti chtěl říct, ale nebudeš se zlobit?“
„Co, povídej, lásko, to víš, že nebudu!“
„Až spolu zkusíme všechno, co jsi kdy sama někde vyzkoušela, tak bysme mohli i něco, cos nezkusila. Co ty na to?“
„Ty jsi takovej můj divoch, Kájí, takovej blázínek a šílenej k tomu, ale to víš, že můžeme zkusit i něco novýho, ale nesmí to nikomu z nás vadit, jinak by to nebylo hezký. Platí?“

Během jejich rozhovoru si oba vychutnávali dál své pomalé pohyby a Kája už zkušeně občas zakroužil kolem její jeskyňky, zatímco ona teď měla pokrčená kolena a roztažená co nejvíce od sebe, aby Karel mohl své krouživé pohyby provádět co nejlépe.
Potom ho Markétka překvapila.
„Počkej chvilku lehni si tady vedle a teď zkusíme tohle,“ zůstala v jeho obětí, sama zůstala na zádech, ale natočila se k němu, aby se mohli líbat, roztáhla svá krásná kolínka a jeho ruku a prsty navedla ke své micince.
Sama do své ruky vzala jeho chloubu a vysvětlila: „A teď jenom takhle, miláčku hraj si s ní jenom prstíkama, můžeš všude a všechno a já ti budu říkat, kde je to nejlepší a tobě budu hladit toho tvýho macíčka.“
Vychutnávali si takové něžné mazlení dlouhou dobu, ale najednou to nádheru přerušil Karel, když jí zaskočil otázkou: „Zkusila jsi někdy milování ve třech, Marki? Nebo i ve víc lidech?“

Chvíli na něho koukala, ale pak pomalu odpověděla: „Ne, miláčku, to jsem nezkusila, proč tě to napadlo? Ty bys to chtěl někdy vyzkoušet?“ pátravě se na něho zadívala a přestala si hrát.
Nechal dva prsty hluboko v ní, ale pomalu ze sebe soukal: „Jo napadlo mě to, lásko, ale chtěl bych to jenom s tebou, víš, ale vím, že se budeš zlobit a že to asi nepůjde. Jen tak mě to tuhle napadlo.“
„To by asi nešlo, Kájo, vždyť my dva přeci teď už patříme k sobě a co potom s tím třetím? Až by to skončilo? Kam bychom ho dali? Nebo jí? O tom jsi neuvažoval? A taky o tom, že by nesměli vědět, že já jsem tvoje máma ty můj syn, víš?“
Trochu ho překvapilo, že se nerozzlobila, ale že mu docela vážně a rozumně argumentovala.
Uvědomil si, že by možná za jiných okolností nebyla proti a ten fakt ho najednou vzrušil na nejvyšší míru..
„Tak co kdybychom tady třeba náhodou někoho našli. Nikdo o nás neví, jenom personál a pak už bychom toho třetího nikdy neviděli? Ale nebudeme to lámat přes koleno, Markí. Tobě by nevadila nějaká ženská s námi?“

Slyšela, jak se mu vzrušením zrychlil dech, malinko se zavrtěla, aby mu připomněla, proč tam právě teď spolu jsou a pak odpověděla: „Já nevím, Kájo, třeba bys s ní pak chtěl zůstat napořád. A tobě by nevadilo, kdyby mě tady na tomhle místě miloval nějakej cizí chlap?“
Protože ho hned neodbyla, jak očekával, vzrušeně šeptal: „Asi bych to chtěl zkusit lásko a asi bych Tě chtěl i vidět, ale museli bysme si slíbit, že to je jen jednou a že je to hra, která nám nevadí.“
Dech se mu ještě zrychlil.
„Ty jsi takovej blázínek můj šílenej, Kájo, miláčku, ale pojď, teď už pojď do mě, jo děláš to úžasně, teď ještě chvilku vydrž klasicky, já už budu.“

Když začal plnit její přání a nasadil vysoké tempo, najednou zašeptala: „Ale musela by bejt hezká a kdyby to byl on, musela bych ho sama chtít, tedy kdybys tady nebyl ty. A vona by mi nesměla ničím vadit, ale jo dej mi to tam už všechno, joooo, vystříkej jí pořádně, lásko, teď, pojď se mnou, jo! Teeeď!“
Celý jejich rozhovor i výkřiky byly sotva slyšitelné. Byly jen pro toho druhého, pro žádné publikum.

Načasovala si svůj orgasmus přesně s jeho. Zhroutili se sobě do náručí a chvilku oddychovali. Bylo horko a byli zpocení.
Po chvilce se opatrně zvedli a vydali se společně do sprchy. Markétě nešel jejich zvláštní rozhovor z hlavy.
Představa, že by její miláček chtěl začít rovnou takhle experimentovat ji sice trochu ranila, ale sama experimentovala velice ráda. Vrátila se k tématu, zatímco jí Kája žínkou a pěnou omýval záda.
„Kájo, myslel jsi to vážně?“ překvapila ho otázkou.
„Markí, pusť to z hlavy, je to fakt asi blbost, já miluju jen tebe. To byl jen takovej nápad, víš. Nechci aby sis kvůli tomu o mně myslela něco špatnýho. Jen mě tak napadlo, že v pornu bývaji skoro vždycky tři nebo čtyři a už dávno jsem si říkal, jaký by to asi bylo, lásko. Zapomeň na to.“
„Kájo, co jsem řekla před chvilkou, to platí. To ti slibuju. Kdyby nám ten někdo třetí nevadil a tomu druhýmu z nás se líbil, tak bych to třeba i zkusila. Ale vyhledávat za každou cenu to nebudeme a doma už vůbec ne. Tam by o nás ten třetí mohl vědět a to je moc veliký riziko. Platí? Ale teď už se pojď obléct, ať se tady ještě stihneme porozhlídnout.“
„Markí, ty jsi ta neúžasnější máma a láska na celým světě! Já tě miluju úplně šíleně! Ale platí! Nebudeme nic lámat přes koleno, když se to někdy povede, tak se to povede. Ju?“
Vášnivě ji políbil a začal jí utírat.

Věděla, že tím ho získala ještě víc a že ho bude mít určitě na spoustu let.

Autor

Navigace v seriálu<< Procitnutí – pokračování povídky Odvážný plánPřekvapení (Odvážný plán) >>
4.6 55 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Tak jsem zvědav jestli seženou někoho do té trojky. 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x