Vilové předměstí 5

Toto je 7 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

S Petrou v kině

Petřina narozeninová oslava skončila až pozdě večer a jako poslední šla samozřejmě spát oslavenkyně. Alespoň zdánlivě…

Sandra ležela v posteli vedle chrápajícího manžela a nemohla usnout. Jednak ji pálil análek, který jí tak nevybíravě, ale nádherně opíchal nevlastní syn Robert, ale hlavně přemýšlela o tom, zda už nezašla příliš daleko.
Sexuální pud a adrenalin, který jí to vlívalo do žil, byl ovšem silnější. Konečně se po dlouhých letech cítila konečně živá, ne jen jako profesionální puťka z předměstí.
Robert ve svém pokoji do takových úvah nezabředával a raději si ho honil, zatímco nasával vůni mokré kundičky ze Sandřiných kalhotek, které po poslední akci ukořistil.

Druhý den ráno se rodina u snídaně nepotkala.
Robert dlouho vyspával, stejně jako Petra. Oba manželé se naproti tomu vzbudili poměrně časně a vyrazili společně do města na nákupy a strávit trochu společného času.

Robert se vzbudil před jedenáctou hodinou. Chtěl si zajít do koupelny, ale zjistil, že ji obsadila nevlastní sestra Petra.
Slyšel sprchu a její pobrukování a pomyslel si, že to bude ještě na dlouho. Procházel kolem jejího pokoje a všiml si pootevřených dveří a hlavně otevřeného a nezamčeného laptopu. Byl zvědavý, co je u nevlastní sestřičky nového a říkal si, že využije příležitosti a trochu jí proklepne soukromí.

Vešel do sestřina pokoje, sedl si zády ke dveřím a zapnul internetový prohlížeč. Podíval se na její maily, ale nebylo v nich nic zajímavého. Ani na Facebooku neměla nic podstatného, jen zdlouhavé plkání s kámoškami o módě, hudbě, filmech.
Už se chystal odejít, když si všiml, že webkamera zabudovaná do těla počítače je zapnutá. Napadlo ho, že se podívá, s kým Petra v poslední době skypeovala.

Přezdívka dotyčného mu nic neříkala, v bližších informacích měl jen David, 29 let.
Většinu jejích kamarádů znal, buď chodili k nim domů nebo je vídal ve škole. Ale takhle starého Davida si nevybavoval. Začal být nesnesitelně zvědavý a nedbal toho, že by Petra mohla přijít.
Klikl na historii rozhovorů a našel si konverzaci z dnešní noci. Úsměv na rtech mu ztuhl, a nejen ten. Začetl se do chatu o vzrušených čurácích, jak často si ho David honí, jakou má Petra hezkou tvářičku, postavu. Dostal se ke kozičkám a cítil, jak se mu péro zvedá v trenkách.

Petra byla dobře stavěná blondýnka, sice o hlavu menší než Robert, na druhou stranu měla nádherné dlouhé nožky a hezký, byť malinký zadeček. V obličeji měla pár pih a výrazné plné rty.
Ale jedna věc zaujala každého – prsa, či spíše kozy. Měla je po matce a již teď, v čerstvých 18 letech se mohla chlubit výstavními trojkami. Nepotřebovala žádné push-upky, jako její vrstevnice, naopak mnohdy zažertovala, že by si je dala zmenšit, protože ji strašně bolí záda.
Zpětně si Robert vybavoval, jak po ní vždy pokukoval a mnohdy měl problémy mluvit s Petrou z očí do očí. Občas ho provokovala velkými výstřihy a tričky, pod nimiž se rýsovaly tvrdé bradavky. Vyrostla z ní zkrátka krasavice.

Četl dál. Konverzace se stočila ke kundičce a jak by chtěl ten frajer vidět víc. Vypadalo to, že mu vyhověla a neznámý David se pokochal pohledem na Petřinu pičku, což vedlo k záplavě lascivních smajlíků. Mohla to být celé jen hra, ale webkamera naznačovala, že tu probíhala čilá videokonference.
Nebyl žádný počítačový mág, ale uvědomil si, že některé typy počítačů ukládají nahrávky do paměti , podobně jako historii zpráv. Prohledal několik složek, až narazil na tu z dnešní noci. Vypnul zvuk a spustil video. Petra seděla tam co teď Robert a povídala si do kamery s někým, zřejmě s Davidem. Po chvilce se začala dráždit v kundičce. Tu však nebylo možné vidět, spíše tak usuzoval podle pohybů ruky. Byla celá rudá, na čele jí vyrašil pot a kousala se do rtů.

Robert měl šortky napnuté k prasknutí, takže si ho vyndal a začal si jej pomaličku honit. Video ho natolik vzrušilo, že nepostřehl mokré kroky z koupelny.
Zrychlil tempo a odkrýval a zakrýval svůj naběhlý rudý žalud. Blížil se k finiši, stejně jako Petra na záznamu, když mu drobná ruka poklepala na rameno.
Leknutím vyskočil ze židle, ale výstřik zadržet nedokázal. Bílá sprška semene skončila na obrazovce laptopu a na klávesnici. Nečekal až slehne a schoval penis do kalhot.
Otočil se a viděl svou nevlastní sestru se založenýma rukama. Naštvaná se tvářila úplně stejně jako její matka. Nic neříkala, a tak tam stáli v trapném tichu. Ona pouze v ručníku, on se stojícím kolíkem.
„Já…,“ snažil se prolomit mlčení.
„Co?“
„Kdo je David?“
„To je hezký, osouložíš mi počák a ještě jsi zvědavý jak tři dny staré štěně.“
„Nechceš doufám, aby se o tom co děláš dozvěděli naši.“
„Uděláme dohodu, jo, mourku? Ty jim neřekneš o Davidovi a já jim zase neřeknu o tomhle,“ řekla a ukázala na zasychající sperma.

Beze slova přikývl a kvapně odešel z pokoje. Tohle byla snad nejtrapnější minutka v jeho životě. Penis slehl a Robert se rozhodl, že to ještě zkusí urovnat.
Než vešel, nakoukl, jestli se Petra nepřevléká. Ta ale dvěma prsty nabírala husté cákance a dávala si je do pusinky. Takhle si očistila celý počítač.
Robert to sledoval se zatajeným dechem a byl rád, že si ho nevšimla. Napadlo ho, že ne vše je ztraceno.

….

Rodiče přijeli krátce po obědě a navrhli oběma mladým, zda by si nevyrazili sami do kina. Petra s Robertem se na sebe podívali s menšími obavami, ale raději souhlasili, aby to Janovi a Sandře nebylo divné.
Robertovi bylo jasné, co tu asi budou rodiče provádět a svému otci záviděl.
U Petry to bylo zase způsobené vnitřní rozpolceností nad tím, co po Robertově odchodu provedla. A nutno dodat, že jí chutnalo, byť bylo semeno nevlastního bratra.
Robert vybral nějakou americkou letní komedii. Petra nic nenamítala. Snažili se k sobě chovat nenuceně, ale oba věděli, že se dopoledne v tom pokoji něco stalo, co zůstalo viset ve vzduchu.

Bylo to poslední denní promítání v tamním multiplexu a moc lidí nepřišlo. V sále kromě nich bylo už jen pár dalších párečků nebo parta puberťáků. Robert koupil Petře popcorn a šli se usadit na svá místa, do poslední řady na kraj.
Teprve, když se posadil, tak si sestru pořádně prohlídl. Měla modré kraťásky a průhledné silonky. Tričko bez rukávů a s hlubokým výstřihem zdůrazňovalo její bujné poprsí. Vzpomněl si, že ten mládenec u pokladny na něj tak nějak zvláštně mrkal. Asi si myslel, že jsou milostný páreček na schůzce.

Film začal. Byl zábavný, ale oba byli zvláštně napnutí, takže se ani moc nesmáli.
Byla to jedna z těch lechtivějších komedií z letního tábora, kde chtějí kluci přijít o panictví s tamními kočkami. Na plátně byla zrovna jedna taková scéna, kde dočista nahá herečka svádí roztřeseného nerda. Herečka měla skutečně nádherná prsa, akorát do ruky, což udělalo s Robertovým ptákem svoje.
Petra zašmátrala ve tmě po kyblíku popcornu, který byl mezi jejich sedadly, a nechtěně se dotkla Robertovy chlouby v nohavici.
Rychle stáhla ruku, ale Robert si to vyložil jinak.
Hormony v něm bouřily a převládlo vědomí, že to není jeho pravá sestra, že jsou vlastně úplně cizí lidé, tedy stejně, jako je to u její matky.
Položil jí ruku na stehno a zmáčkl. Petra samovolně vzdychla a Robert pokračoval. Oba koukali na plátno, kde se schylovalo k sexu mezi hlavním hrdinou a jeho vyvolenou.
Robert klouzal dlaní k jejímu klínu a překonal dva knoflíčky na kalhotech. Po celou tu dobu ani jeden neodvrátil zrak od plátna. Zajel jí rukou do kalhot a ucítil mokrá tanga a Petřinu horkou kundičku.
Nebyla úplně vyholená, měla tam jen milimetrové chloupky.
Zaťala obě ruce do opěradel a jen držela. Tohle vůbec nechtěla, neočekávala, nevěděla, co si počít. Byl to sice její nevlastní bratr, ale zároveň nádherný kluk. A hlavně…
Vnímala jen jeho ruku v klíně. A už i prst mezi závojíčky. Nevydržela to a pohlédla na něj.
Robertova tvář netečně sledovala film.
Vzala ho kolem krku, natočila jej a nahnula se přes opěradlo. Jejich ústa splynula v polibek. Kousla jej do rtu a ucítila jeho krev na jazyce.
Prst se mu mezitím posunul hlouběji do dírky a rejdil v ní o sto šest.
Petra náhle vykřikla: „Ááááách.“ Nemeškal a ucpal jí znovu ústa polibkem.
Pár lidí se stejně otočilo. Po očku viděl, že je pozorují, ale bylo mu to jedno, v přítmí kinosálu stejně nebylo moc vidět.
„Hrozně tě chci, brácho,“ šeptla a rukama mu začala rejdit v rozkroku. Obratně rozepnula zip a už mu tahala péro ven.
„Ten je ale tlustý,“ vzdychla uznale.
Začala mu ho pomaličku honit a Robert tiše hekal. Asi všem v sále muselo být jasné, co dělají, ale nebral na to ohled. Petra slezla ze sedačky a klekla si na zemi na kolena mezi jeho nohy.
„Počkej, to nemůžeme,“ snažil se jí krotit, ale dala mu prst na ústa a usmála se svými plnými rty.
„Nech to na mě. A pak mi řekneš, jestli jsem lepší než máma.“
Robert naprosto zkoprněl. Snažil se ještě zareagovat, ale Petra mu bleskově stáhla předkožku, olízla uzdičku a vsála si jeho tlustý nafialovělý žalud do úst.
Kouřila naprosto fantasticky. Zapomněl na její narážku a nechal se unášet kuřbou od nevlastní sestry. Zarážela si Robertův ohon hluboko do krku.
Na plátně zrovna byla nějaká párty s hlasitou hudbou, která přehlušovala Petřino chrchlání a chroptění, které při kouření vydávala. Robert ji chytl za hlavu a začal sám přirážet.

Zacukalo mu v něm a chystal se vystříkat, ale Petra měla jiné plány. Vyndala jej z úst a dlaní do něj udeřila. Zakomýhal se jak lakmusák ve větru, na jednu a na druhou stranu. Znovu jej plácla ještě silněji. Nevystříkl, což asi chtěla. Usmála se a utřela si bradu a pusu od slin.
„Kdes to sakra viděla?“ obořil se na ni spíše z úleku než z bolesti.
„V jednom tom tvém filmu,“ usmála se vyzývavě a olízla mu potlučenou uzdičku.
„Ty mi chodíš na pornáče?“ pokračoval v dotazech.
„Jistě, pro inspiraci.“
„A cos tam ještě viděla?“ vybídl ji.
„Máš tam hodně análu. Proto sis ho včera zkoušel na mámě?“
Svitlo mu. Musela je včera vidět.
„Ale, ale…“
„Musíš zamykat i dveře do koupelny, mourku.“
Vtom mu to došlo. Sice zamknul dveře z chodby, do nichž se dobýval otec, ale na dveře z koupelny zapomněl.
„Šla jsem se vyčůrat, dole bylo zrovna obsazeno. A uslyšela jsem hekání, myslela jsem, že si to mamka rozdává s Honzou. A místo toho jsi jí ho rval do zadku ty.“
„Hlavně to nikomu neříkej, Petro,“ zapřísahal ji Robert.
„Komu bych to asi říkala. Navíc mě to strašně vzrušilo, proč myslíš, že jsem pak v noci šla na ten chat? Potřebovala jsem se udělat.“
„Mohla jsi zajít za mnou,“ nabídl se Boby v žertu.
„Určitě chodit budu, nenechám tě jenom mamce, to bych byla blbá.“

Na film už si oba ani nevzpomněli a Robert jí tiše vyprávěl, jak k tomu došlo.
„Tak proto mamka neupekla dorty, vy jste je rozšukali,“ usmála se.
„Jo, potíral jsem jí čokoládou kozičky a olizoval je.“
Popis sexuálních praktik, které Robert s její matkou prováděl, Petru tak vzrušil, že si musela zajet rukou do kalhot. To neuniklo Robertově pozornosti.
„Chtěl bych ti ho tam vrazit hned teď.“
„Máš kondom?“
„Ne,“ odpověděl zaskočeně.
„Tak to sorry, mourku, bez šprcky nic nebude,“ usmála se a políbila ho na zklamaný obličej.
„Tak alespoň striptýz,“ zaškemral.
„Tady? Teď?“
„Jo, stejně je všem jasné, co tu děláme, postav se a zatanči mi, jsme v poslední řadě.“

Petra se rozhlédla po kinosálu. Na plátně byla zrovna scéna v noci, takže do poslední řady moc viděl nebylo.
Pokrčila rameny a řekla si, že alespoň něco zažije. Vstala, stoupla si těsně před Roberta a rozpohybovala ladně boky, přičemž si pomaličku svlékala tričko a kraťásky.
Po nich následovala tanga a Petra před ním natřásala zadeček. Stála tam jen v bílé krajkové podprsence, punčocháčích a teniskách. Boby nevydržel pohled na roztouženou kundičku, která mu zavoněla před obličejem. Vrhl se na kolena a přisál se k ní.
Zvedla nohu a opřela si ji o opěradlo jeho sedadla, aby měl volnější přístup. Špičkou jazyka projel mokrou kundičku od vrchu dolů. Dostal se k naběhlému poštěváčku a cumlal jej jako bonbón. Rukou jí začal hladit a mačkat zadek.
Projížděla mu rukou vlasy a kousala se do rtu. Snažila se nevzdychat, ale šlo to jen namáhavě.
„Jo, lízej mi ji, vyliž mi kundu, nepřestávej,“ vzdychala polohlasem.
Opět se mu postavil a jelikož věděl, že dneska už nezasune, dělal si to levačkou.
Petra přerývaně vzdychala a sténala. Tahala ho za vlasy a hladila po ramenou. Zapojil i prsty pravé ruky a pronikal hluboko do ní. Ani jeden se nebál, že je někdo uslyší. Přišlo to na ně zároveň. Vytekla mu s hlasitým sténáním do pusy a on se vystříkal na sedačko před sebou.

„Tak to by stačilo mládeži, vypadněte vodsuď,“ ozval se starší ženský hlas uvaděčky, která si na ně posvítila baterkou.
Usmáli se, stejně už tu byli hotoví. Robert si schoval ptáka do klece, Petra si rychle natáhla kalhotky a tričko a za hlasitých komentářů ostatních diváků se vykradli z kina.

Cestou domů příliš nemluvili, oba byli zaražení z toho, jaké nabraly věci spád. Robert mohl ještě před týdnem maximálně honit nad pornem a nyní měl dvě mrduchtivé krásné holky přímo doma.
Petra si musela své nymfomanské choutky uspokojovat všude možně po internetu a najednou měla přímo doma parádní kládu. A ne jen jednu, jak si uvědomila.

Autor

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 6Vilové předměstí 4 >>
4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Vývoj povídky jsem takto předpokládal, ale super napsáno. Sex v kině jsem taky měl, ale nevygradovalo to až k takovému finále a následnému vyhazovu 🙂

Moon

Nadhera.dostalo to zjimavyobratky a smer.jen tak dal.jsem zvedavy jak se tahle trojka bude dal vyvyjet 😉👍

Peterv

Dúfam že táto séria bude mať veľa častí. Tie doposiaľ boli super

Martin

Musím říct, že je to opravdu super pokračování . Jsem zvědav jak se bude děj dále vyvíjet . Robert je sice mladý a silný muž , ale aby utáhl dvě tak nadržené ženské .

childe

Pořádně rozjeté. Kluk je sice mladík, ale holka a žena v nejlepších letech by ušukaly každého. Navíc žárlivost matky na dceru může být dost zničující. Jsem zvědavý co bude dál.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x