Zahraniční studentka – 01 – Seznámení

Toto je 1 díl z 9 v seriálu Zahraniční studentka

Šéf mi ten den hodil na krk zařídit návštěvu jedné studentky z Vídně. Měla k nám přijet na krátkou návštěvu, prý obhlédnout náš ústav před tím, než si vybere místo pro svou stáž. Měl jsem všechno zařídit a domluvit.
Dva dny vyřizování, mailování a papírování a mezitím mi vlastní práce stála. Holt šéf rozhodl, tak to musím udělat. Komunikace s ní probíhala samozřejmě v angličtině, jako většina věcí ve vědecké oblasti, s ubytovacím zařízením pro změnu zase česky. To pro mě znamenalo všechno překládat a přeposílat.

Po týdnu přijela. Samozřejmě první úkol, vyzvednout ji na nádraží spadl opět na mě.
Když jsem ji poprvé uviděl na nádraží, kam jsem ji jel vyzvednout, měl jsem co dělat, abych nezůstal zírat s otevřenou pusou. Ještě štěstí, že jsem seděl v autě a nebylo na mne vidět. Vypadala opravdu fantasticky, dlouhé tmavě hnědé vlasy, krásný souměrný obličej, roztomilý nosík. Pod tričkem se jí rýsovala velká ňadra, na ní skoro až moc velká. Odhadoval jsem to tak na čtyřky. Ke zbytku postavy to moc nešlo. Z krátké sukně vedly dlouhé štíhlé nohy. Docela jsem obdivoval, že byla schopná vystoupit z vlaku, protože na nohou měla minimálně deseticentimetrové podpatky.

Vystoupil jsem z auta a šel jí pomoci s kufrem. Zblízka vypadala jako typická snobka. Značkové oblečení i doplňky, namalovaná jako nějaká modelka. Zkrátka, první dojem, který ve mně vzbudila, nebyl moc pozitivní. Vypadala i nesla se jako dámička: Jsem nejkrásnější, nejchytřejší a všichni si musí ze mě sednout na zadek!
Co na tom, že postavičku měla k nakousnutí, ta to nezachrání.

Dovezl jsem ji k nám na ústav. Nejprve jsem jí pomohl vyřídit ubytování, odnesl jí kufru do pokoje a pak ji odvedl za šéfem, ať si taky užije.
Po dvou hodinách se oba objevili u mě v kanceláři. Já byl v pilné práci, zrovna jsem analyzoval nějaká data, když přišli. Museli chvíli počkat, než vše dokončím a uložím.

Plán pro následující dva dny byl jasný. Nejprve ji provést po ústavu, ukázat všechno vybavení a co půjde, aby si vyzkoušela. Dát jí přednášku o tom, jak analyzujeme data a co s nimi všechno děláme.
Navíc si přivezla vlastní vzorky, aby je u nás mohla analyzovat. Takže na dva dny práce víc než dost.
Pustili jsme se do práce, abychom to všechno stihli. Já jen doufal, že jsem se spletl v odhadu jejího charakteru, a že si při práci užijeme alespoň trochu legrace a dvojsmyslných narážek.
Bohužel to vypadalo, že jsem se nemýlil, pořád jen říkala, že tohle nemáme, tamto za nic nestojí, vybavení je staré, počítače pomalé a kdesi cosi. Za chvíli jsem jí měl plné zuby a měl jsem co dělat, abych se ovládl. Bylo mi totiž řečeno, abych se o ni postaral co možná nejlépe, že by z ní byla dobrá posila našeho týmu.
Když jsem si uvědomil, že bych ji měl mít na starosti minimálně celý semestr, docela jsem z toho měl hrůzu.

Čas v laborce docela rychle ubíhal a já už mohl jet konečně domů. Zanechal jsem ji jejímu osudu, ukázal jí ještě jednou, kde co je a dal jí klíče od laborky. To kdyby náhodou ještě chtěla pracovat, aby jí v tom nic nebránilo. A já se vydal na autobus.

Večer jsem usínal s ptákem v ruce a s představou, jak ji tvrdě a nemilosrdně šukám. Ostatně za to své chování si nic jiného rozhodně nezaslouží.
Vecpala se mi i do snů. Pobíhala tam nahá, kozy jí lítaly ze strany na stranu a já se jí snažil dostihnout a ošukat. Najednou jsme byli oba v laborce, ona skloněná nad mikroskopem a já stál za ní. Sukni měla vyhrnutou a pičku připravenou k mrdu. Zasunul jsem, chvíli tvrdě přirážel a za chvíli se z ní valil proud mého spermatu. Stékal jí po nohách a na zemi dělal louži. V tom zazvonil budík a probudil mne do reality dalšího dne.

Chvíli mi trvalo, než jsem se probral a uvědomil si, co byl sen a co je realita. Mokré pyžamo mě studilo a já znechuceně zjistil, že jsem měl poluci. To se mi už dlouho nestalo.

Do práce jsem vyrazil s odhodláním alespoň část snu uskutečnit.
Jakmile jsem ji uviděl, klacek v mých kalhotách se začal bouřit a dožadoval se pozornosti. Už jsem se chystal něco podniknout, když v tom přišla ledová sprcha v podobě jejího povýšeného chování. Rázem mě přešla chuť na všechno. Ještě štěstí, že dnes odpoledne odjíždí, déle bych to s ní asi nevydržel.
Dva dny na mě vystrkuje ta svoje prsa, nastavuje zadek v krátké sukni, ale sáhnout mě nenechá. Kdykoli jsem se jí chtěl dotknout, uhnula a zpražila mě pohledem, ve smyslu, co si to dovoluji, že na tohle rozhodně nárok nemám, mám být spokojený s tím, že jí mohu posluhovat a být s ní v jedné místnosti.
No co, uzrálo ve mně rozhodnutí, pořídit si alespoň nějaké šmírácké fotky, když už nic jiného. Proč se k ní chovat mile a slušně, když o to zjevně nestojí.

Na notebooku jsem zapnul kameru a zkontroloval, jestli náhodou není někde rozsvícená nějaká kontrolka. Připravil si zapnutí nahrávání na klávesovou zkratku. Ještě jsem si nachystal telefon, přeci jen s notebookem se jí těžko dostanu pod sukni. Všechno bylo připravené, stačilo jen spustit plán.

Začal jsem s telefonem. Stáli jsme v laborce a ona byla zabraná do práce. Zahrál jsem si na nešiku a shodil na zem stojánek s tužkami.
Jen se na mě pohrdlivě podívala, že jsem nemožný a dál se věnovala experimentu. Já jsem šel k zemi a dal se do sbírání. Přitom jsem nenápadně pořizoval telefonem fotky i video. Doufal jsem, že alespoň něco z toho vyjde.
Sesbírané tužky jsem vrátil zpátky na stůl a postavil se vedle ní. Nenápadně jsem držel ruku s telefonem za ní. Díky tomu, že měla krátkou sukni, tím mi to hodně ulehčila. Nemusel jsem se nijak nahýbat ani kroutit, stačilo nechat ruku volně za ní a stisknout tlačítko.
Ničeho si nevšimla, nebo to přinejmenším nedala najevo. První část plánu tedy vyšla.
Abych to trochu zamaskoval, pro jistotu jsem se zeptal, jestli si ji můžu vyfotit, protože potřebujeme doložit její návštěvu u nás fotografií. Nebyla nadšená, ale nakonec souhlasila. Tak to by bylo, teď ještě ten výstřih. Sama mi nahrála. Chtěla, abych jí ukázal, jak zanalyzovat naměřená data.
Navrhl jsem, že vezmu počítač do laborky, v kanclu totiž hrozilo, že si sedne a z natáčení nebude nic. Během chvíle jsem byl zpátky. Pustil jsem prográmek pro analýzu dat i natáčení videa.
Stáli jsme nahnutí nad stolem a zírali do monitoru. Ustoupil jsem trochu stranou, aby na to lépe viděla.
Posunula se víc před počítač a tím pádem i před kameru. Využil jsem toho a dal se do vysvětlování a všechno jsem jí ukazoval na monitoru. Aby lépe viděla, nakláněla se víc a víc nad počítač. To budou prima záběry, blesklo mi hlavou.

Dokončili jsme experiment i vyhodnocení, já jí výsledky nahrál na flashdisk, sbalil jsem počítač a odnesl ho zpátky do kanclu.
Stejně už byl pomalu čas odvézt ji na nádraží. Domluvili jsme se, že se za půl hodiny sejdeme před budovou.
Rychle jsem natočený materiál uložil a nachystal si počítač do batohu, abych si ho mohl vzít domů. Ani jsem neměl čas si to prohlédnout. Ani to, co jsem měl v telefonu, jsem nezkontroloval. To počká domů, tam na to bude větší klid.

Už byl čas. Vzal jsem počítač, sednul do auta a čekal, až se mladá dáma přinese, abych ji odvezl.
Na nádraží jsme se rozloučili podáním ruky, popřál jsem jí šťastnou cestu, počkal jsem, až nasedne do vlaku a vydal se zpátky do ústavu. Zaparkoval jsem služební auto, sebral svoje věci a pospíchal autobus.

Doma jsem stáhl fotky i videa do soukromého počítače a začal jsem na tom pracovat. Materiál to byl kvalitní, obzvlášť z webkamery z notebooku. Aniž by to tušila, pěkně se před objektivem nakrucovala a prsila, na některých záběrech byly vidět i neposedné bradavky. Video i fotky z mobilu také stály za to.

Místy jsem přemýšlel, jestli vůbec má nějaké kalhotky. Na videu, které jsem pořizoval zblízka, byl pěkně vidět detail její kundičky, těch pár provázků, co měla místo kalhotek, nic neskrylo. Uviděl jsem nádhernou buclatou buchtičku, která přímo vyzývala k polaskání. Šňůrka se zařezávala mezi rtíky, které se leskly. Musela být pěkně vzrušená, nebo nadržená, případně obojí.
Už jen z toho pohledu mi stál jako stožár. Nebyl jsem schopný se takhle soustředit, tak mi nezbylo nic jiného než si k uvolnění pomoci sám. V představách se odehrávaly úplné orgie.

Když jsem byl schopný něco dělat, udělal jsem kopii natočeného materiálu a začal ho stříhat a dávat dohromady, přidal jsem i zvukovou stopu do pozadí.
Při prohlížení finálního videa jsem byl spokojen se svou prací. Přestože jsem v tomhle amatér a byl to můj první pokus, video se neminulo účinkem. Na konci jsem si musel znovu pomoct a bylo mi jasné, že tenhle filmeček mi zajisté ještě mnohokrát poslouží.

Vypnul jsem počítač a přesunul se do postele. Zbývaly už jen otázky: Přijede opravdu na tu stáž? Nerozmyslí si to s výmluvou, že jsme pro ni málo atraktivní? A pokud přijede, podaří se mi ji ošukat?

Autor

Navigace v seriáluZahraniční studentka – 02 – Vánoční večírek >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hleďme ho, šmíráka jednoho! Honí si ocas nad fotkama….. No, jen tak dál, ať se jí se dostane na tělo.

Martin

Zajímavý začátek .

Martin

Tady je vidět k čemu je také dobrá moderní technika . Jsem zvědav jak se příběh bude dál vyvíjet . I když si myslím , že něco bylo nastražené jako past .

Bob Romil

Začalo to zajímavě, jen slečna asi nebude až takové ořezávátko, jak se zatím zdá 🙂

harai

Pěkně napsané 👍

Junior

Skvělý začátek. Už se Těším jak to bude pokračovat. Teda jestli se vůbec vrátí, ale asi jo jinak by seriál neměl moc cenu. Jen si to chlapi přiznejme kdo z nás by nad fotečkama a videem neslintal.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x