Naše rodinka – Poprvé s tátou – 06

Toto je 6 díl z 6 v seriálu Naše rodinka

Bylo páteční odpoledne. Přišla jsem ze školy, pozdravila se s Evou, vzala si v kuchyni banán a šla jsem do svého pokoje. Když jsem se převlékala, tak mne hned napadlo, co by se dalo dělat s banánem, kdybych už nebyla panna. Byla jsem v kalhotkách a podprsence, když se ozvalo zaklepání.
Myslela jsem, že je to Eva, tak jsem jen řekla: „Pojď dál.“
Byla to ale mamka.
„Ahoj Jani,“ odpověděla skoro šeptem a ani nečekala na mou odpověď, zavřela za sebou dveře a dala mi pusu. Při tom mě pohladila po zadečku a pokračovala: „Jdu se tě zeptat, jestli jsi nezměnila názor.“
„Na co?“ zeptala jsem se.
„No, že bys to chtěla poprvé s tátou.“
„To pořád platí, strašně moc bych to chtěla. Pořád na to musím myslet.“ odpověděla jsem bez váhání už také šeptem.

„Musím zajet za dědou a pomoct mu se zahrádkou, tak vezmu s sebou Evu. Pojedeme už dnes po večeři a vrátíme se až v neděli večer, tak budete mít s tátou klid. Je na vás, jak s tím časem naložíte.“
Při těch slovech se potutelně usmívala a zajela mi rukou na mou broskvičku a hladila mi ji přes kalhotky.
„Táta se jí už nemůže dočkat!“

Celá jsem se rozechvěla, sama jsem nevěděla, jestli to způsobila maminčina ruka, nebo představa, že budu s tátou a konečně se stanu ženou a přijdu o svůj závojíček.
Krev se mi nahrnula do hlavy. Mamka mi dala ještě jednu pořádnou pusu a řekla mi: „Pak mi to budeš muset pěkně všechno vylíčit, ale slib mi, že až budeš mít svého kluka, tak mi ho taky půjčíš, ty moje mrško.“
Obě jsme se tomu zasmály a já jsem jí to slíbila, aniž bych o tom nějak přemýšlela.

Když mamka odešla, stoupla jsem si před zrcadlo, stáhla kalhotky a prohlížela jsem si svou kundičku, zda jsem si ji včera vyholila opravdu pořádně.
Rukou jsem si ji projížděla, zda někde nezůstal ještě nějaký chloupek, který by píchal. Hned jsem totiž vzpomněla, že táta má rád dohladka vyholené, tak aby byl spokojený.

Nemohla jsem se dočkat odjezdu mámy a Evy. Pomáhala jsem jim naložit věci do auta a když jsem jim s tátou zamávala, zmocnilo se mě opět zvláštní vzrušení.
Přitulila jsem se k tátovi a ten mne hezky obejmul kolem ramen. Jeho ruka sklouzla na můj zadeček a hladila ho. Táta šel se mnou do mého pokoje.

„Tak co Jani, nerozmyslela jsi si to?“ zeptal se s úsměvem.
„Ne, moc bych to chtěla právě s tebou, už se nemůžu dočkat.“ odpověděla jsem celá rudá.
Táta mě pohladil po vlasech a potom se zeptal, jestli beru tu antikoncepci, jak mi předepsal. Ubezpečila jsem ho, že ji beru poctivě a nevynechala jsem žádný den a menstruaci bych měla mít příští týden.
Sednul si ke mně na postel a já si lehla na záda a složila hlavu do jeho klína. Začali jsme se líbat a jeho ruka mi lehce hladila prsíčka přes tričko.

„Otevřeme si lahev vína, co říkáš?“ navrhl táta.
Souhlasila jsem. Možná bude lepší, když budu trochu opitá, pomyslela jsem si. Přemístili jsme se do obýváku. Táta přinesl víno a nalil dvě skleničky.
„Tak na co?“ zeptal se.
„Třeba na to, aby se ti to se mnou líbilo?“
„Tak to nemusíš mít strach. Jsi tak krásná, že stačí tě vidět nahou a laskat se s tebou.“

Ťukli jsme si a napili se. Nastavila jsem pusu a táta neváhal. Krásně jsme se líbali. Jak mě jeho ruce hladily po zadečku, naše jazyky se proplétaly a cítila jsem vzrůstající vzrušení. Tiskla jsem se k němu, objímala jeho sportovní tělo. Nejradši bych ze sebe strhala oblečení a odevzdala se mu hned, ale táta moc nespěchal. Ještě jsme si povídali.
Po druhé skleničce jsem cítila, že mi víno stoupá do hlavy. Tím padaly i moje zábrany.

Zeptala jsem se, jestli nepůjdeme do ložnice.
„Jani, půjdeme do tvojí postýlky, ale nejdřív se spolu osprchujeme. Rozestel si postel a přijď do sprchy, vidím, že jsi celá nedočkavá.“ povídal táta a šibalsky na mě zamrkal. „Pomilujeme se v tvojí postýlce,“ dodal.
Radostně jsem vyskočila a utíkala chystat postel. Táta mezi tím odešel do ložnice.
Když jsem byla hotová s rozestláním, svlékla jsem se a nahá šla do koupelny. Táta tam ještě nebyl. Pomalu jsem šla do sprchového koutu a začala se sprchovat.
Táta přišel, byl jen ve slipech a chvíli se na mě koukal. Všimla jsem si, jak se tátovi dělá boule na slipech.

„Máš nádherný tělo, krásnou vulvu a nádherně naducaný stydký pysky, to je radost se na tebe koukat,“ řekl usmívající se táta.
„A budeš se jen koukat?“ zeptala jsem se.

Táta si konečně stáhl slipy a šel ke mně do sprchy. Jeho úd nádherně stál a já zírala s překvapením do jeho rozkroku.
„Tati, ty jsi taky vyholený!“ řekla jsem s úžasem.
„No, když na sebe narážejí dva vyholené klíny, tak je prožitek lepší a já si to s tebou chci pořádně užít.“

Vzájemně jsme se myli a hladili. Neodolala jsem a vzala si jeho tvrdý ocas do ruky a laskala ho i s varlaty. Vzrušovalo mě, koukat se na naběhlé žíly na jeho ztopořeném údu a lehce jsem mu rukou po nich přejížděla prsty.
Táta mi zase hladil prsa a potom mou kačenku a rukou zajížděl i mezi půlky přes řitní otvor.
Byla jsem pořádně vzrušená a moje tělo hltalo každý jeho dotek.
Nakonec jsme se vzájemně utřeli. Táta mě vzal do náruče a odnesl do mého pokoje.
Když mě položil na postel, celá jsem se rozechvěla. Táta si toho všiml.

„Copak je, bojíš se?“ zeptal se.
„Možná trochu, ale strašně moc to chci, nedovedu to vysvětlit. Je to taková směsice, trochu se bojím, zároveň jsem vzrušená. Taky přemýšlím, jestli se ta tvá kláda vůbec do mě vejde,“ vypadlo ze mne.
„Neboj se, vejde, nejdřív ti udělám hezky, aby si se uvolnila.“

Pomalu mi roztáhl nohy a jeho hlava se svezla do mého klína a jeho ruce mne hladily po stehnech. Začal mi laskat jazykem kundičku, roztáhl stydké pysky a projížděl jím po štěrbince. Byla to nádhera. Když začal rejdit po poštěváčku, vzdychla jsem a prohnula se slastí.
Byla jsem vzrušená a klínem jsem mu vycházela vstříc. Začala jsem si dráždit již naběhlé bradavky a tím umocňovala stoupající vzrušení. Padl můj stud a já začala hlasitě vzdychat. To mě ještě víc vzrušovalo.
Jakmile jsem ucítila lehký stisk zubů a kmitající jazyk na svém poštěváčku, vyvrcholila jsem. Můj slastný výkřik se rozezněl snad po celém baráku. Orgasmus byl dlouhý a jen pomaličku odezníval.

Ležela jsem na zádech s široce roztaženýma pokrčenýma nohama a vychutnávala si ten nával slasti. Ucítila jsem, jak mi tátova ruka natírá lubrikantem poševní vchod.
Otevřela jsem oči zrovna ve chvíli, kdy si táta promazával svůj tvrdý úd.

„Jani, vezmi si ho do ruky a sama si ho nasměruj na svou dírku hezky doprostřed své panenské blány. Snaž se být uvolněná.“
Poslechla jsem ho a jednou rukou jsem si rozevřela závojíčky a špičku jeho údu přiložila na ústí nedočkavé pochvy.
Nabídla jsem mu svou panenskou kundičku ke vstupu jeho údu. Pocítila jsem lehký tlak tátova žaludu. Tlak se zvyšoval a najednou jsem ucítila, že moje pochva se plní. Trochu to zabolelo, ale pocit naplněné pochvy byl tak zvláštní. Ucítila jsem, jak se setkaly naše vyholené klíny.
Tátův údj byl ve mně celý. Měla jsem pocit, že jsem nabodla na kůl. Táta zůstal ve mně zaražený, políbil mě a jeho horké tělo se přitisklo na mé. Byla jsem šťastná.
V hlavě mi proběhlo: „Už je tam! Už nejsem panna! Mám v sobě zastrčený péro! Konečně!!!“
„Nebolí?“ zeptal se táta.
„Ne, jen trošičku, trochu to pálí, ale je to ale krásný.“ hlesla jsem a tiskla rukama jeho zadek do klína.

Táta ho začal pomaličku vysouvat, až jsem měla strach, že jeho úd opustí mou pochvu, ale jak se dostal na její krajíček, začal zase pomaličku zajíždět dovnitř. Byl to zvláštní, ale vzrušující pocit. Jako kdyby se v mých útrobách pohyboval vetřelec.

„Můžu takhle?“ zeptal se.
„Jóó, jezdi ve mně, šukej mě.“ šeptala jsem tátovi do ucha.
Při každém dorazu se naše klíny přilepily na sebe snad díky použitému lubrikačnímu gelu a při vysouvání se ozýval mlaskavý zvuk při jejich rozpojení. To bylo moc vzrušující. Užívala jsem si té nové slasti.
Pohyby jeho údu se pomaličku zrychlovaly. Každé vysunutí a následný zásun bylo slyšet. Nebolelo to moc, jen trochu pálilo. Slastné pocity odsunuly tu malou bolest do pozadí. Moc jsem chtěla, aby se mnou táta uspokojil. Toužila jsem ho uspokojit.
Rukama na jeho zadku jsem ho povzbuzovala při každém přírazu a vždy ho dotlačila do maximálního zasunutí.
Táta začal slastně vzdychat. Tak vzdychat jsem ho už několikrát slyšela při šmírování přes zeď, když souložil s mamkou. Líbilo se mi, že je vzrušený se mnou, když teď projíždí mojí mokrou kundičku.
Jeho zásuny nabíraly na tempu a sílily i jeho slastné vzdechy.
„Nastříkej to do mě, vystříkej mi jí,“ šeptala jsem mu do ucha.

Táta ještě zrychlil a najednou se jeho tělo vzepjalo, slastně vzdychl a zanořil úd do mě až na doraz. Nemohla jsem se vynadívat na jeho orgasmus. Připadal mi šťastný.
Ještě přišlo několik vzepjetí, to, jak plnil mojí odpaněnou pochvičku svým semenem. I já jsem byla šťastná. Poprvé se na mě uspokojil muž a ještě navíc můj táta. Cítila jsem jeho zanořený úd v sobě a byl to krásný pocit.
Přitiskl se znovu ke mně. Cítila jsem mokro mezi našimi klíny. Táta na mně zůstal ležet, skoro bezvládně. Pevně jsem nohama obemkla jeho tělo a užívala si to nádherné spojení našich těl.

„Zůstaň ve mně,“ žadonila jsem.
„Zůstanu, bylo to moc krásný, jsi nádherně úzká.“
„Opravdu se ti to líbilo?“
„Strašně moc, dlouho jsem o tom snil a bylo to nádherný. Tolik jsem už dlouho nestříkal. Budeš mít v kundičce pěknou potopu.“
„To jsem ráda, že se ti to líbilo, já jsem se na to taky moc těšila.“

Vášnivě jsme se líbali. V pochvě jsem cítila stále zmenšující napětí. Tátův úd pomalu uvadal, až vyklouzl z mé pochvy.
Táta se svalil vedle mě na záda.
Podívala jsem se do svého klína. Měla jsem mokrou kundičku, leskla se od lubrikačního gelu a z mé pochvy pomalu vytékala směsice tátova spermatu, lubrikačního gelu a mých šťáv trochu zabarvených od krve. Tátův povadlý pyj na to byl podobně.

„Asi bychom se měli jít osprchovat,“ řekl táta.
Vstala jsem a cítila, jak mi obsah pochvy pomalu stéká po stehnech. Chtěla jsem si na mou prcinku dát ruku, ale táta mi ji chytil.
„Nech to, je to krásně vzrušující, jak ti to z ní vytéká.“
Stála jsem před ním, nechala si po stehnech stékat jeho sperma a on to se zalíbením pozoroval.
Měla jsem z toho smíšené pocity, trochu studu, ale zároveň vzrušení.

Potom jsme se šli spolu osprchovat. Nechala jsem se od táty umýt a vychutnávala si ty krásné doteky. I já jeho umyla, tedy spíš jeho úd, který se pod mou rukou začal zase zvětšovat.
„Nezlob, nech si taky něco na zítřek,“ povídal mi táta a dal mi velkou pusu.
„Myslíš si, že už zítra mi ho tam zase budeš moci dát?“ zeptala jsem se.
„Já myslím, že to zkusím, když budeš chtít.“

Jeho odpověď mě docela uspokojila. Strašně ráda bych ho zase měla v sobě. Zase spojit naše těla, cítit ho v sobě, být na něm napíchnutá. Moje fantazie a představy nebraly konce.
Šli jme si lehnout do ložnice, kde jsem po chvilce usnula v jeho náručí.

Autor

Navigace v seriálu<< Naše rodinka – Šťastná chvilka s mamkou 5
4.6 61 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Moc pěkné. A text by se dal používat jako osvětová pomůcka, jak by takové odpanění mělo probíhat. 👍

Michal

Naprostá pecka, nemohu se dočkat dalších dílů…

jedna

zajímavý fakt: ůvodní foto je z tohoto videa 🙂
GIRLCUM Car Ride Fuck With Multiple Intense Orgasms (intporn.com)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x