Naše rodinka – Šťastná chvilka s mamkou 5

Toto je 5 díl z 6 v seriálu Naše rodinka

Po předchozím báječném prožitku s tátou jsem už na nic jiného nemyslela. Pořád jsem si představovala, jak do mě zajede jeho úd. Dobře jsem si pamatovala, jak jsem si s jeho ztopořeným ocasem hrála, hladila ho, lízala jeho žalud, stahovala předkožku a pak si s ním zajížděla do pusy.
Když jsem na to myslela, vždycky se mi vybavilo, jak jsem se skoro dávila jeho semenem a pak ještě jeho blažený obličej. To všechno jsem si vybavovala znovu a znovu, když jsem večer v posteli nebo ve sprše divoce masturbovala. Když jsem si představila, jak jeho klacek zajíždí do mé mokré pochvy a potom se mi v ní pohybuje, tak jsem dosahovala nádherných orgasmů.

Přešlo několik dnů a doma jsme se chovali jako by se nic nestalo. Když byla doma Eva, tak jsem neměla ani příležitost si o tom popovídat s tátou nebo mámou. Až jednou odpoledne, když byla Eva na tréninku a táta šel s kamarády do hospody, přišla za mnou do pokoje máma. Sedla si ke mně na postel.
„Tak konečně máme chvilku, abychom si v klidu popovídali. Jak jste si ten víkend s tátou užili? Líbilo se ti to?“
Nevěděla, jak mám začít. Jen jsem ze sebe vysoukala, že jo, přitom jsem cítila, jak se mi hrne krev do tváří.
„Ty se Jani červenáš, že by ses styděla si o tom povídat?“ zeptala se mamka.
„To ani ne, táta ti něco povídal?“
„Jasně, že mi to povídal a byl nadšený, že jsem skoro žárlila. Prý jsi byla moc šikovná. Byl překvapený, že jsi si ho vzala do pusy a že jsi ho dokouřila až do konce, a navíc jsi všechno spolykala.“

Mamka se pořád usmívala, její ruka mi hladila stehno a já si zase vybavila tátovo tvrdé péro, jak jsem si s ním hrála, jak mě fascinovaly naběhlé žíly, po kterých jsem přejížděla jazykem a jeho hebký žalud, s kterým jsem si po jeho oblízání zajížděla do pusy.
„Fakt se mu to líbilo?“ zeptala jsem se dychtivě.
„Jemu se to líbilo moc. Byl nadšený, když si pohrál s tvojí kundičkou. Prý si to dovedeš hezky užít. Říkal, že jsi při tom krásně vzdychala.“
„No, to bylo moc krásný, takový orgasmus jsem asi ještě neměla,“ přiznala jsem se.
„Jo táta je na to moc šikovný,“ potvdila to mamka.
„Mami… taky ti říkal, co jsem po něm chtěla?“ zeptala jsem se váhavě.
„Myslíš, že bys chtěla, aby byl tvůj první?“
„Jo, vadilo by ti to?“ zeptala jsem se.
„Nevadilo,“ odpověděla mi hned mamka a pokračovala. „Docela to chápu, možná víc, než si myslíš. Táta by si to moc přál taky, takže to záleží na tobě. Ale co ten bráška Moniky? Myslím si, že by s tebou rád chodil, je to pěkný kluk, ten by stál za hřích.“
Maminčina ruka mě hladila po stehně a já si začala uvědomovat, jak je mi to příjemné. Byla jsem vzrušená tím naším povídáním a její ruka to umocňovala.
„Myslíš Roberta? No mně se docela taky líbí, je fajn. Naposled mě doprovodil, když jsme šli z kina a tady mě políbil. No byl to docela pěkný francouzák.“
„No tak vidíš, třeba by mohl být on tvůj první.“
„Jenže já bych nechtěla dělat trdlo, který to neumí a u táty by mi to nevadilo“, odpověděla jsem.
Mamka se tomu zasmála. „Já myslím, že bys za trdlo nebyla, to, jak jsi uspokojila tátu dokazuje, že jsi šikovná, nebojíš se sexu a dovedeš si ho užít.“
„Mami, já se ti přiznám, že už chvílema na nic jiného nemyslím. Třeba teď, ta tvoje ruka mě vzrušuje, jak mě hladíš po stehně.“
„Je ti to příjemné? Vzrušuje tě to?“

Jen jsem kývla hlavou. Mamka mi rukou přejela stehno a tentokrát se její ruka zastavila až v mém rozkroku. Její prsty mi shrnuly kalhotky, a zabořily mezi moje stydké pysky. Zaplavila mě vlna slastného pocitu. Máma se ke mně naklonila a začal mě líbat. Sama jsem byla překvapená, že je mi to tak příjemné a začala jsem jí vycházet vstříc. Naše jazyky se proplétaly.
„Janičko, pojď do koupelny, osprchujeme se a já ti udělám taky hezky, jako tatínek,“ pošeptala mi manka.

Vůbec jsem neváhala, zvedla jsem se z postele a šly jsme spolu do koupelny. Mámina ruka mi ještě cestou vjela na zadek pod kalhotky.
V koupelně jsme ze sebe všechno rychle shodily a chvatně šly pod sprchu. Přitiskly jsme na sebe svoje nahá těla a vášnivě jsme se líbaly. Obě jsme měly vzrušením naběhlé bradavky.
Nejdříve jsme tiskly k sobě naše prsa a třely jsme o sebe. Bylo to tak vzrušující. Mamka se pak přisála na moje prso a vášnivě dráždila mojí postavenou anténu jazykem.
Její ruka zajela mezi moje nohy a prsty mi projížděla štěrbinku. Začala jsem mámě taky mačkat prsa, byla jsem sama překvapená, jakou mi to přinášelo rozkoš. Pak jsem rukou zajela mezi její nohy, nahmatala poštěváček a zjistila, jak je veliký.
Moje prsty sklouzly ještě níž a potom mi jeden zajel do máminy pochvy. Byl to zajímavý pocit zajíždět do ní prstem, až jsem se celá třásla.
Máma vypnula sprchu. Sáhla pro osušku a rychle jsme se utřely.
Jako z dálky jsem slyšela mámu: „Pojď, teď mi ukaž, jak jsi před tatínkem roztahovala nohy. Udělám ti to jako tatínek, pěkně mi ukaž tu svou naducanou roztaženou buchtičku.“

Ta její slova mě ještě víc vzrušila. Poslechla jsem, sedla jsem si na pračku a poslušně udělala roznožku, jako před tátou. Mamka nelenila, poklekla a její jazyk začal bloudit po mojí kundičce. Lízala mi stydké pysky, chvílemi je vtahovala do své pusy a taky mě do nich občas jemně kousla. To mě přinášelo nečekanou rozkoš, že jsem se celá třásla blahem. Začala jsem vzdychat. Rukama jsem si žmoulala svoje prsa a vytahovala bradavky.
Všimla jsem si, že máma si jednou rukou dráždí svou kundu. Její jazyk mi přejížděl po poštěváčku. To už jsem začala slastně vykřikovat, a to pořádně nahlas.
Když mi vcucla poštěváček, jemně ho sevřela mezi zuby a jazykem po něm kmitala, vykřikla jsem ve slastném orgasmu.
Mamka mi ještě chvíli lízala mou nažhavenou a teď už uspokojenou kačenku. Pomalu jsem se vzpamatovávala z toho slastného prožitku.
„Líbilo?“ zeptala se skoro zbytečně.
„Jo, moc, vždyť jsi to slyšela.
„Uděláš mi taky hezky, jako já tobě?“
„Zkusím to, ale nevím, jestli to budu umět.“
„Určitě to zvládneš,“ usmála se mamka.

Mamka si sedla místo mne, roztáhla nohy od sebe a rukama si rozevřela svou svatyni. Krásně se leskla, jak byla zmáčená. Udivilo mne, jak veliký má poštěváček. Neodolala jsem a hned jsem si na něj sáhla a začala po něm lehce přejíždět prsty. Máma začala vzdychat. Pak jsem zanořila jeden prst do jejího otvoru. Krásně tam zajel.
„Ty jsi mami tak mokrá, to je super,“ řekla jsem.
„Dej mi tam ještě jeden,“ hlesla mamka.
Jak jsem jí tam přidala další prst, slastně vzdychla. Mně se to zalíbilo, jezdit jí prsty v její zmáčené kundě.
Klekla jsem si s začala jí oblizovat její stydké pysky a přitom jsem jí šukala prsty. Máma začala prudce oddychovat.
Když jsem jí začala jazykem oblizovat poštěváček, mamka ze sebe vyrážela slastné vzdechy a mezi tím mne povzbuzovala: „Jó, to je ono, pokračuj, ách, ještě, ách!“
Nenechala jsem se moc pobízet. Napadlo mne, zkusit to, co udělala máma mně.
Lehce jsem stiskla její poštěváček mezi zuby a začala po něm kmitat jazykem. Maminčino tělo se začalo vzpírat. Následoval hlasitý slastný výkřik a moje hlava se ocitla v pevném sevření jejích stehen. Pak několikrát lehce povolilo a zase následoval silný stisk. Máma se zmítala ve velkém orgasmu. Mě to neskutečně vzrušilo.
Ruka sklouzla na poštěváček a tvrdě jsem si ho začala honit. Následoval silný orgasmus a můj slastný výkřik byl utlumen máminou mokrou kundou, na kterou jsem byla přisátá.
Cítila jsem, jak se maminčino napětí uvolňuje.
„Ty jsi neskutečná mrška!“ slyšela jsem mámu. „Bylo to moc krásný!“ chválila mne.
Ještě jsme se chvíli potom líbaly a užívaly si prožité slastné chvilky.
„Ty jsi neskutečná mrška, už se těším, jak ti taky prozkoumám tu tvou nadrženou dírku,“ řekla mi mamka.
Zarděla jsem se, ale ta představa mě lákala.
„Taky se na to už těším. Tak můžu s tátou?“ zeptala jsem se.
„Myslím si, že se táta nedá přemlouvat, až mu to řeknu,“ odpověděla mi mamka a pokračovala: „Nějak to zařídím, abyste na to měli čas a v klidu si to užili.“

Srdce mi poskočilo radostí a hned se mi vybavil jeho ztopořený pyj a zase jsem si začala představovat, jak do mě zajíždí a plení mojí panenskou pochvu.

Autor

Navigace v seriálu<< Naše rodinka 04 – Víkend s tátouNaše rodinka – Poprvé s tátou – 06 >>
4.7 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Za mě pěkné, nic vulgárního a ta představa dvou žen při vzájemném laskání byla super. budu se těšit na pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x