Neobvyklý zážitek 05

Toto je 5 díl z 8 v seriálu Neobvyklý zážitek
Počet zobrazení: 88

„Tak víš co, malinko je taky překvapíme,“ rozhlédl jsem se po prázdném podloubí, které vedlo od hotelových restaurací v odděleném pavilonu k hlavnímu vchodu do hotelu, vtáhl Janu ještě na chvilku za sloup a začal se s ní divoce líbat a prohmatávat její ještě pořád tak krásné poprsí. Určitě cítila, jak se mi bleskově postavil, prášek už evidentně začal fungovat, a pohladila ho rukou.

„Michale, ty jsi naostro? Ty jsi šílenec!“ Na to jsem čekal, sklouzl jsem dolů a elegantně jsem jí jediným pohybem stáhl dolů její pavučinkové kalhotky. Bez protestu z nich vykročila. Ještě jsem jí opřel na pár okamžiků o sloup podloubí, vyhrnul šaty, chvilku jsem se kochal pohledem na její pořád ještě nádhernou skvostnou hlaďounkou kočičku a jazykem zkusil její připravenost.
Připravená už byla. Skoro dokonale. Nádherně hladká až na povrchu. Zbožňuju její mírně slanou chuť.
„Půjdeme naostro. Oba. Myslím, že budou mladý koukat.“
„Ty jsi fakt cvok, Michale, ty doopravdy nemáš slipy? Ale šíleně tě miluju. Teď už jdeme za nima. Jsem zvědavá, jak se to vyvine, jako snad ještě nikdy,“ nervózně polohlasně odpověděla.

Ještě jsem ji jednou vzal do náručí a při polibcích jsem nechal své prsty vklouznout pod její letní šaty, které sahaly těsně ke kolenům. Vypadala v nich jako mladá krásná ženská.
Nemohl jsem se nabažit její nádherné hladké vlhkosti už úplně všude. Hladká začínala být už i kolem té své boží štěrbinky. Bylo jasné, že se už nemůže dočkat tolik slibného pokračování. O to, že je nádherně upravená bez jediného chloupku, jsem se postaral osobně ještě dva dny před odletem.

Vešli jsme do apartmá. Byl puštěný nějaký hudební kanál a hrál příjemnou pomalou muziku. Stáňa nalévala z lahve z minibaru vínko, Honza jí zezadu objímal a líbal na šíji. Dělalo jí to náramně dobře. Stála trochu bokem a trochu zády ke dveřím, ve tváři se jí zračil blažený úsměv a tak jsme si mohli jen domýšlet, že jeho ruka se mazlí přes šaty s těmi minitangy. Tedy pokud je ještě měla. Druhá se ztrácela přesně na úrovni Stániných skvostných ňader.

Stáňa se obratně vysmekla z jeho objetí a podala nám každému orosenou sklenku dobře vychlazeného bílého vína.
„Tak na úžasnej společnej vzrušující sexy týden!“ a spiklenecky na mne mrkla. „A vy si pánové můžete už sundat saka, možná dáme ještě jeden taneček?“

Na Honzovi byl jasně vidět údiv nad tím přípitkem, ale saka jsme sundali bez protestu. Asi na mě bylo vidět, že v podloubí jsem se nechoval úplně gentlemansky. Honza měl z předchozí své aktivity stejný problém.
Stáňa to okamžitě komentovala: „Pánové, vy jste tedy fakt společníci. Honza se tady o něco snaží a podívejte se na jeho kalhoty a Jani, co tam v tom podloubí na tebe zkoušel Michal? Přiznej barvu, podívej se na ty jeho!“
„Mám to fakt přiznat, Michale? Mám říct, cos dělal?“
Než jsem stačil něco odpovědět, Stáňa pokračovala v útoku.
„No to by nás tedy zajímalo, nemám pravdu Honzíčku? Viď, že bys rád věděl, co tam Janička s Michalem prováděla?“ zvídavě ho pozorovala.
Ten samozřejmě ihned kýval hlavou, jako že jasně, že jo, ale rozpaky na něm byly zřetelně vidět. Evidentně nechápal, kam Stáňa směřuje.
„No, tak povídej, co Michal dělal?“ nedala se odbýt Stáňa.
„Dobře, chtěli jste to. Michal se nemohl dočkat, až se dostaneme do postele a normálně mi sundal kalhotky. To je jeho oblíbená zábava. Hele, tady jsou, jestli mi nevěříte,“ vytahovala je Janka ochotně z kabelky a potutelně se na mne zašklebila.
„Honza ti tohle nedělává, Stáňo?“ přešla do hned do protiútoku.

„To jsou nejspíš nějaký rezervní, nevěřím,“ provokoval Honza, který se už trochu vzpamatoval a začínal tušit vzrušující zábavu.
„Tůdle rezervní, podívej,“ a Jana si na chvilku trochu vyhrnula šaty a pootočila se doleva, doprava a pak je bleskem spustila, což způsobilo, že Honzovi zase poklesla brada, protože něco takového v přítomnosti Stáni zjevně nečekal, a zadrmolila: „Ale teď musím na záchod nebo se počůrám,“ a hrnula se k velikánské koupelně, kde byla, vana, sprchový kout, záchod, bidet a dvě umyvadla.

„Musím jít první, víš, že mám už trvale potíže s prostatou, takže gentlemanství stranou,“ předběhl jsem jí. „Musíš počkat nebo jít se mnou,“ snažil jsem se rozjet budoucí akci i já.
„Já to ale nevydržím, tak jdeme oba,“ nenechala se odbýt Janina a docela mne šokovala.
Vběhl jsem do koupelny, kalhoty šly bleskem úplně dolů, posunul jsem je stranou a posadil se trochu rozkročmo na toaletu.
Jana mi byla v patách, přivřela dveře, zvedla si šaty a sedla si mi na klín čelem ke mně a horečně zavelela: „Michale udělej mi místo, nebo bude katastrofa, já to fakt nevydržím, já snad od rána v tom horku nebyla.“
Trochu jsem se odsunul ještě víc dozadu a už jsme si oba ulevovali, akorát že můj pořád ještě dost zvětšený kolík Jana pěkně skrápěla. Bylo to najednou děsně vzrušující, už i protože Honza se Stáňou zvědavě začali nakukovat dovnitř a sledovali naše počínání.

„Tak tohle jsem nikdy nezkusila! Jdem to taky prubnout spolu, Honzíku?“
„Ty jsi fakt někdy ulítlá a musíš taky hned všechno vyzkoušet, Stáňo, díky, já teď nepotřebuju.“
„Hele radši za sebou zvenku zavřete,“ dost hrubě jsem se snažil je vystrnadit ze dveří. „Ledaže by Stáňa chtěla vystřídat Janu, protože mně to vždycky dlouho trvá a Janinka už určitě bude,“ snažil jsem se rádoby vtipně vybruslit ze situace.
„Tedy, Michale, my jsme asi oba úchylové,“ chichotala se potichu Jana, „ale ty jsi teda rozhodně větší,“ dodala, když se dveře zavřely. „Co tě to napadlo? A ještě zvát Stáňu! Honza přeci neví, o co jde a že ona všechno ví,“ pokračovala ve výčitkách, když jsme spláchli a oba se oplachovali.

„Ale bylo to docela vzrušující. Aspoň pro mě. A co pro tebe? Docela novej zážitek a netušil jsem, že zrovna tohle může bejt tolik sexy,“ šeptal jsem jí. „A ještě takhle tak trochu před nima, bambule jedna! Že tys chtěla Honzíka vyprovokovat k ňáký akci? Přiznej se!“
„Jo, jsme pěkně ulítlí, ale bylo to docela vzrůšo, to máš recht. Hlavně, když na nás koukali. Tohle jsem s Honzou ještě nezkusila, ale my to zase někdy spolu zkusíme, že jo“ zasmála se Jana, mrkla na mne a mraky z jejího čela zmizely.
„A s Honzíkem třeba někdy taky, když to chceš slyšet, medvěde,“ v žertu se na mne zamračila.
„S Honzou to tedy taky zkoušíš?“ zeptal jsem se potichu trochu škodolibě, ale docela mne to zajímalo.
„Ty jsi fakt Michale někdy úplnej pitomec, teď jsem ti jasně řekla, že tohle ještě ne, ale že třeba někdy možná,“ odsekla Jana. „Radši už pojď, i tak jsme tady dost dlouho, jsem děsně zvědavá.“

Vyšli jsme z koupelny a naskytl se nám pohled na vášnivé objetí Honzy a Stáni, kteří se líbali a kolébali v rytmu příjemné hudby. Té evidentně dělalo dobře, jak jí Honza s vervou hnětl její krásné poprsí i to, jak jí jemně začal líbat všude, kam dosáhl.

„Nechcete si to nechat do svý postele?“ jakoby podrážděně se optala Jana.
„A co vy? Už jste si osprchovali pinďoura a tu svojí kočičku?“ odsekl Honza a pustil Stáňu z náručí.
„Mě mrzí, že si to Stáňa nešla se mnou taky zkusit, aspoň bych viděl, jestli má ještě ty svý minitanga,“ provokoval jsem pro změnu já.
„Už mi je sundal, když jste si to tak spolu užívali v tý koupelně a taky nechtěl zůstat za tebou pozadu,“ zasmála se Stáňa a bradou kývla směrem k Honzovi.

„To by byl nějakej rychlej! Schválně! Nevěřím, ukaž!“ zkusil jsem ji vyhecovat ještě víc.
K mému překvapení Stáňa poodstoupila od Honzy kousek stranou a vyhrnula si své nádherné šatičky o kousek výš, než bývá běžné, a stylově vyzývavě zapózovala.
„Fakt!“ obdivně jsem vzdechl, když odhalila tu svou krásu také bez jediného chloupku. „Nádhera!“
„Medvěde, že se nestydíš okukovat cizí dámu,“ předstírala pohoršení Jana.
Se slovy: „Pojď, jdeme radši do našeho pokojíku do pelíšku,“ mne postrčila tím směrem.

„Tedy Stáni, já fakt přestávám vědět, jestli jsme tady spolu nebo jestli jsi nepřijela za Michalem,“ kysele kritizoval její počínání Honza.
„Ty ses Honzovi a Stáně taky ráda předvedla, a moc se mi to líbilo! A jim taky, jak na tebe koukali. A myslím, že i tobě. Honzík na tý tvý nádherný čárečce bez jediný tečky po chloupkách mohl oči nechat.“
A při těch slovech po mně Honza udiveně loupl očima.
„Že bychom tedy dali ještě jeden taneček, než půjdeme spát? Nebo že by nám dámy předvedly striptýz, když už nám ho vlastně kousek ukázaly, co myslíš, Honzíku?“

„Jsem pro taneček a pánové můžou během něj pomoct partnerkám ze šatů a pak můžeme jít do postýlek,“ vložil se do té debilní debaty Honza.
„Hmmm, to nezní špatně,“ přidala se úplně nadšeně Stáňa.
„Zajímavější by to bylo, kdybychom si partnery vylosovali. Nebo rovnou prohodili? Chlapi se přeci nebudou navzájem svlíkat, že jo,“ překvapila Jana.
Tedy aspoň mne, když si tak přímočaře řekla o zábavu se svým milovaným Honzíkem, kterého v posledních měsících mívala asi už o dost vzácněji.

„Tak dáme vínko, sedneme si a počkáme na nějakou hezkou muziku a pak mi tě Honza může svlíknout a já pomůžu ze šatů jeho Stáně, tedy jestli jí to nebude vadit, co vy na to?“ snažil jsem se uzavřít debatu já.
„To jako že ty bys sundával šaty Stáně a ona nakonec možná i tobě, jo?“ mračil se dost sobecky Honza, ale to už Stáňa nasměrovala zábavu správným směrem.
„Mám v mobilu pěknej playlist, zkusím to nějak připojit. Je tady konektor na iPhon. A jestli Ti to vadí, tak mi tě může svlíknout Jana, hmmm?“ navrhla.

My jsme si zatím sedli a usrkávali ledové vínko a nadrženec Honza už byl taky evidentně spokojenější se směrem, který zábava nabrala a aktivně se zapojil: „Pořád ještě nemáš ty kalhotky, Jani? Ukaž!“
„Ty jsi jako úplnej puberťák, Honzíne, ale nemám, vidíš?“ povytáhla si Janka, která se uvelebila v křesílku naproti gauči, kde jsme zasedli já s Honzou, znovu malinko šaty a trochu poroztáhla nožky od sebe, abychom zahlédli, že nekecá a že po zážitku z koupelny zůstaly kalhotky v její kabelce.
Pořád ještě byla radost pohledět na její figuru a jasně, že i pod šaty na malinko pootevřenou čárečku její božské kundičky.

Vtom začala hrát příjemná muzika a Stáňa zavelela: „Míšo, přestaň koukat Janě pod sukně, to by gentleman neměl a pojď na parket“, což byl dost veliký plac uprostřed obývacího pokoje našeho velkého apartmánu.
Odložil jsem skleničku a připojil se k ní. Janina s Honzou na nic nečekali a už se ploužili vedle nás. Bylo evidentní, že na ten okamžik Jana čekala a začala Honzovi něco tiše vykládat do ucha.

Přitiskl jsem se ke Stáně a šeptem se ptal: „Ty nádherný šatičky mají zip vzadu?“
„Jasně že jo, sama to pořádně nezvládnu, nedosáhnu tam tak snadno, ale ty to určitě zvládneš,“ zaklonila se zase a smála se na celé kolo, takže ti druzí dva se jen nechápavě podívali, co se děje.
Stáňa se zase ke mně přitiskla, což velice rychle vyvolalo napětí na patřičném místě.

„Hele, Míšánku, ta Tvoje přezka na pásku. Můžeš si jí nějak sám potom povolit, co je to za patent? Takovou neznám,“ šeptala mi teď Stáňa, kterou zřejmě docela vzrušil tlak mého bojovníka, který díky absenci slipů měl dost volnosti.
Chvilku jsme se ploužili nalepení na sebe, já ještě něco Stáně lichotil, ale moc jí to zřejmě nezajímalo, protože najednou mi začala šeptat do ucha: „Mrkni na Janu, ta tedy neotálí, určitě Honzíka nějak přesvědčila, musela mu něco navykládat. Měl jsi vidět ten jeho užaslej pohled a jak se k ní začal hned potom tisknout! Koukám na ně už chvilku a Janinka tedy nelení! Hele, von už má pásek pryč a zip už je taky dole. S tancováním se tedy moc nezdrželi. Že tys jí něco řekl, Michale?“ šibalsky na mne pomrkávala.

„Hele, já musel, jinak by to nenabralo tenhle směr. A počkej, nespěchej, rád se ještě takhle zaploužím a můžeme opatrně sledovat, co ti dva. Myslím, že Jana je úplně hotová z toho, že zase bude mít v sobě svýho milovanýho Honzíka a navíc ještě „schváleně“ přímo před námi.
Koukám, že Honza tedy bleskově pochopil vo co go a posunul si jí pěkně do kouta ke kanapíčku,“ pohupovali jsme se se Stáňou.
Já jí dost bezostyšně osahával to dokonalé pozadí a pomalu soukal její šaty výš, abych si mohl vychutnat hebkost její prdelky, zatímco ona se vykrucovala a tiskla se na moje kopí, ještě pořád uvězněné v kalhotách, protože jsme šeptem nepřestávali komentovat ty dva. „Jsem zvědavej, na co si troufnou.“

„Michale myslím, že jim začínáme bejt úplně ukradený. Je ti to taky jasný? Myslím, že se už sami taky nemusíme nijak stydět za to, co spolu provedeme,“ zasmála se mi potichu do ucha.
„Hele udělám to co ona, mrkni se,“ pootočila nás a já skoro nevěřil vlastní očím. Janka měla ruku v Honzových kalhotech a zjevně lovila jeho skvělý nástroj ze slipů.
„Ty jo, to je kus, už mu ho vytáhla,“ šeptal jsem Stáně, která teď byla zády.
„Ta přezka se jen takhle vyhákne,“ a jednou ruku jsem to snadno zvládl. Vzápětí už byl zip mých kalhot dole a já ucítil její horkou ručku, jak se k němu prodrala.
„Michale, ty jsi jako naostro? Nekecej! To takhle chodíš furt nebo od toho, jak jste byli s Janou spolu čůrat nebo kdes to stihnul?“ A už byl venku.
Jenže ani Honza na nic nečekal a svojí Janičku pěkně opatrně položil tak, že napůl seděla a napůl ležela na tom širokém sofa, trochu ještě opřená zády, ale zadeček měla úplně na krajíčku, šaty vyhrnuté skoro až k pasu, kolena od sebe.
Ještě jsem stihl zahlédnout její pro mne tak nádhernou, mírně pootevřenou štěrbinku, kterou jsem tak dobře znal a už jsem jen slyšel její slabý výkřik vzrušení, jak ho Honza do ní prudce zabořil.
Ani se nenamáhal nějakou předehrou, jak byl vzrušený.
Stáňa to registrovala, otočila se zády ke mně, aby je mohla pozorovat a poprosila: „Míšo, na co čekáš? Ten zip přeci!“

„Počkej, ještě, ty šatičky si chci chvilinku vychutnat,“ což pochopila naprosto správně, protože v okamžiku, kdy jsem svými prsty zkoušel hladkost její štěrbinky, ona vytáhla mé kopí a nekompromisně ho nasměrovala přesně pod trochu víc vyhrnuté šaty tam, kam jsem chtěl i já.
„Jo, máš recht Míšánku, není spěch a můžeme si to vychutnat i takhle, slyšíš, jak jí to Honzík skvěle dělá?“
„Já to i vidím, Stáničko! Je jako stroj, to on bývá, párkrát jsem to s nima zažil, ale to přeci sama znáš, ne?“

Vychutnával jsem si hladké prokluzování mého ztopořence na kraji její štěrbinky a občas jsem vklouzl i trochu dál.
Po chvilce toho škádlení už ale poprosila: „Teď už ale ten zip fakt.“
Otočila se zády ke mně, zastavila se a pozorovala ty dva.
Já našel zip, bleskově ho rozepnul a vzápětí už rychle vykročila z těch svých nádherných šatů, které zůstaly ležet na koberci.
Otočila se, bleskově rozepnula knoflík mých kalhot a já stál před ní jen v košili a světlých letních botách.
„Boty si sundej sám,“ zavelela a já je elegantně odkopl do kouta i s ponožkami a vykročil z kalhot.

Přitáhla si mne, a začala rozepínat knoflíčky mé košile. Mohl jsem oči nechat na jejích nádherných kozách. Přitáhl jsem si ji za boky proti sobě.
Díky jejím botičkám na středně vysokém podpatku mi nedalo žádnou práci vklouznout zpátky mezi její pěkně tvarovaná stehna.
Klouzal jsem mezi nimi v mírném záklonu docela hladce sem a tam a hodně hluboko, protože už byla nádherně mokrá, zatímco ona rozepínala poslední knoflíček u mé košile. Ta následovala její šaty a mé kalhoty. Já si vychutnával ten dokonalý pocit z toho, jak jsem mizel v její perfektně hebké hlubině a zase se z ní skoro úplně vynořoval.

„Michale, jak víš, že ve stoje to přímo zbožňuju?“ šeptala mi roztřeseným hlasem teď už s rukama sepnutýma kolem mého krku, zatímco její boky prováděly dokonalý tanec a já neváhal jejich skvělý sexy pohyb sledovat. „Já to mám zase z domova, Jana tohle nevyhledává,“ pokračovali jsme za dokonalého pomalého přirážení v tichounkém dialogu.
„S Honzou jsme to zkusili snad jen dvakrát, taková škoda. Hele jak dlouho už spolu šukají?“ změnila najednou téma.
„Co já vím, tak víc jak deset let, možná patnáct? To by ale asi bylo moc. Fakt, já to nevím. Teď už se Honzy můžeš zeptat sama. Pak mi řekni, Jana hrozně kecá, v tomhle se jí nedá věřit.“

„Tak to byla nejspíš i jeho první. Myslíš, že mu bylo patnáct, osumnáct nebo dvacet? On umí skvěle jen to, co ho asi ona naučila, ale víc se už moc učit nechce. Spolejhá na svojí supr výdrž, ale pořád jen pár způsobů, ty zvládá báječně, ale občas mi chybí fantazie a hravost“ povzdechla si Stáňa. „A přitom vím, že ženských měl dost, asi jim stačila ta jeho výdrž, ale já mám ráda pestrost,“ zasmála se a pak se mě ještě jednou vzrušeně zeptala: „Hele, myslíš, že mu bylo patnáct, když spolu začali? Nebo ještě nebylo?“ Bylo vidět, že ta představa jí silně rajcuje.

„Jak to mám vědět, Stáni? Možná začali třeba až v osumnácti nebo ve dvaceti, ale možná fakt třeba o něco dřív,“ šeptal jsem jí potichu, aby to ti druzí dva neslyšeli. „Ale jinak to mám s Janou dost podobný, v něčem je úžasná, ale na experimenty většinou není, i když občas se nechá k něčemu vyhecovat a to se pak nestačím divit. Myslím, že jim můžeme tenhle tejden nasadit pěknýho brouka do hlavy.
Aspoň to nebude jen tak prázdnej sex o tom kolikrát si zapícháme a jak dlouho kdo vydrží nebo kolik orgasmů se povede, ale my z toho můžeme udělat inspirativní lekce pro ně,“ zasmál jsem se a konečně také pohlédl tam, kam už Stáňa chvíli pokukovala.

Janka teď měla kolena skoro až u ramen, Honza napůl klečel a napůl se jednou rukou opíral o opěradlo toho sofa a druhou se přitahoval k opěradlu a pilně a prudce protahoval její doširoka rozevřenou růžovou jeskyňku, která normálně bývá příjemně, dráždivě úzká.
Stáňu pohled na jeho úžasný teď už perfektně šťávami nablýskaný píst a kulky, které pleskaly o Janiččin zadeček evidentně magicky přitahoval. Zpomalila naše tempo a zaujatě je pozorovala. Bylo vidět, jak jí ten pohled neuvěřitelně vzrušuje. Svého Honzu ještě určitě takhle neviděla. Musel jsem jí trochu oživit. Přitiskl jsem se k ní, zajel, až kam to šlo a aniž bych se snažil dostat zase ven, jsem se tiše rychle zeptal: „Taky tě tak šíleně vzrušuje vidět je spolu takhle life? Já bych se z toho snad dokázal udělat. Porno mi už nic moc neříká, ale tohle je něco úplně jinýho.“

„Míšo, mám to úplně stejně. A navíc mě šíleně vzrušuje, že Honzíka pozoruju s jeho mámou a docela jistě i proto, že má postavičku jako mladá holka, takže to vůbec nevypadá jako něco divnýho, ošklivýho nebo perverzního. Jen to vědomí mi zvyšuje nějak silně tep, ale hrozně příjemně, jestli mi rozumíš. Jak vona to dělá, že se takhle drží? Je neskutečná. Ale teď už pojď honem vymyslet něco jinýho. Nejsme tady jen v divadle, že ne?“ šeptala mi vzrušeně do ucha a pak obrátila svůj pohled s významným úsměvem na mně.

Počet zobrazení: 88

Autor

Navigace v seriálu<< Neobvyklý zážitek 04Neobvyklý zážitek 06 >>
4.6 52 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Jsem zvědav jak to bude pokračovat.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x