pláž a domek

Kathy 06

Toto je 6 díl z 13 v seriálu Kathy

Další den jsme po cestách i necestách dvou ostrovů, i s využitím trajektu mezi ostrovy, dorazili před večerem do malého resortu nedaleko města, kde jsme zítra měli jednání. Ubytovali jsme se v malém bungalovu přímo u krásné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou lemované kokosovými palmami.

Bungalov tvořila jedna velká místnost, která přímo navazovala na malé, ale naprosto dostačující sociální zařízení. Co nás ale udivilo, že celá jedna stěna před postelí byla od stropu až k podlaze obložena zrcadly. Při pohledu od vstupu to vypadalo, jako by místnost byla dvakrát tak velká a se dvěma postelemi.

Po dlouhé cestě už jsem měl pořádný hlad, ale přece jen jsme se nejdříve osprchovali a oblekli si čisté oblečení. Když jsme se míjeli při střídání ve sprše, naše nahá těla o sebe zavadila a naše oči se setkaly v žádostivém pohledu. V očích Kathy jsem viděl touhu, chuť, něhu, žádostivost i odhodlání. Prostě vše to, co by jindy stačilo na okamžité vzplanutí našich vášní a skončilo naším tělesným spojením s bouřlivým vyvrcholením. Ale tentokrát jsem v jejích očích zahlédl i jakýsi smutek, nejistotu a nerozhodnost, jako by ji něco trápilo. Tak jsme se jen vystřídali ve sprše a pak se šli najíst do restaurace v resortu.

Usadili jsme se na kryté terase s výhledem na moře a objednali si dobrou večeři. Protože majitelem resortu byl Angličan, byla zde i jídla v evropském stylu. Proto jsem si také ubytování zde už dříve rezervoval, abych si změnil jídelníček. Kathy některá jídla vůbec neznala a než bych jí vysvětloval, co to je a jak to chutná, tak jsem objednal od každého poloviční porci, aby si to vyzkoušela. Ve skrytu duše jsem i doufal, že se aspoň některá jídla naučí také vařit a zpestří mi tím jídelníček. Jako zákusek jsem objednal zmrzlinu s jahodami a se šlehačkou a jednu láhev výtečného Chardonnay.
Bylo nám fajn, od moře foukal lehký večerní větřík, který dělal místní horké počasí snesitelným. Asi i díky dobrému vínu, které pila možná poprvé v životě, se Kathy uvolnila a vypadala šťastně a spokojeně. Po chmurech minulých dní nebylo ani stopy. Kathy vesele štěbetala a vyprávěla mi své zážitky z dětství.

Objednal jsem ještě jednu láhev toho výborného vína, ale po první skleničce jsme usoudili, že už máme dost a nebudeme to s pitím přehánět. Proto jsem nechal odnést sotva načatou láhev na náš pokoj a vzal Kathy za ruku.

„Pojď Kathy, půjdeme se projít po pláži. Ať nám to víno trochu vyvětrá z hlavy.“

Kathy radostně přikývla, chytila se mě pod paží a brouzdali jsme se asi hodinu po krásné bílé pláži ozářené měsícem. Každou chvíli jsme se zastavili a líbali se, objímali a hladili navzájem. Když jsme se ocitli v blízkosti našeho bungalovu a líbali se, Kathy mě najednou pustila a chytla za ruku.

„Pojď už, už jsme doma,“ a odvedla mě do našeho pokoje. Těch pár kousků oblečení z nás v mžiku spadlo a my jsme stáli proti sobě v záři pokojového osvětlení. Nestyděli jsme se za svá nahá těla. Pohledy jsme se prozkoumávali a jako bychom najednou nevěděli, co bude následovat. Přitom jsme s tím oba počítali, očekávali to a neuvěřitelně se na to těšili. Již po sté jsem si prohlížel krásný exemplář zralé ženy v nejlepších letech, která tak dlouho byla ochuzena o přirozené právo tělesné rozkoše a jen zneužita k uspokojení někoho jiného.

Udělal jsem ty dva kroky, které nás od sebe dělily a vzal její hlavu do dlaní. Dívali jsme se vzájemně do očí ze vzdálenosti několika centimetrů a znovu jsem v jejích očích zahlédl tu nejistotu. Políbil jsem ji a moje ruce se svezly na její krásná, hrdě se tyčící ňadra. Potěžkal jsem je v dlaních a palcem a ukazováčkem promnul bradavky. Už jsem věděl, že toto je její nejvzrušivější místo. Kathy zasténala, zaklonila hlavu a zavřela oči. Takto si užívala chvíli svého vzrušení a pak se mi najednou vysmekla a svezla se mi k nohám. Rychle uchopila můj dopředu trčící penis, několikrát po něm přejela rukou a zasunula si ho až do krku.

„Kathy, co to děláš?“

Tohle mi nikdy neudělala, i když jsem ji k tomu naváděl. Vždy se chtěla mazlit, vzrušovat a milovat jen vleže a v posteli. Teď jsem cítil, jak si mě jenom přidržuje vevnitř a žmoulá mi ho jazykem. Žádné pohyby, jen ten pocit, že mě má uvnitř. Nebránil jsem se tomu a také jen tiše sténal, když mě jazykem dráždila na nejcitlivějších místech mého údu, o nichž už také věděla. Však také nabyl do délky i do objemu a tmavofialový žalud byl nalitý krví až k prasknutí.

Náhle přestala, stoupla si a odvedla si mě k posteli uprostřed pokoje. Lehla si doprostřed postele a svým obvyklým způsobem, který nepostrádal něhu a vášeň, mě tiše vyzvala.

„Pojď, miluj mě.“

Lehl jsem si k ní a sklonil se nad ní mezi jejími toužebně rozevřenými stehny. Políbil jsem jí ještě jednou obě prsa i s bradavkami a cítil jsem, jak se zachvěla. Pak jsem se nadzvedl a zasunul se opatrně do ní. Zatajila dech, dokud jsem v ní nebyl až po kořen.

„Ach, ano, pojď do mě. Miluj mě rychle, vystříkej ze mě můj chtíč. Pojď.“
„Ale Kathy, co se to …?“

Nedořekl jsem svou otázku, neboť mi položila prst na ústa a objala mě nohama kolem pasu. Tím jsem do ní zajel až na samé dno a cítil jsem, jak vrchol mého žaludu dráždí její děložní čípek. Nenechal jsem se dlouho přemlouvat a rychlost mého přirážení a našich stenů a vzdechů se stupňovala. Kathy se mi stále dívala do očí, i když občas je v nastupující extázi přivírala. Ale stále mě pohledem povzbuzovala, abychom dokončili naši milostnou a láskyplnou hru, kdy se jeden odevzdává druhému, abychom společně došli na vrchol rozkoše zakončené naším oboustranným orgasmem. Byl jsem už vydrážděný na nejvyšší míru a cítil jsem, že můj vrchol přichází. Tlak ve slabinách mě směřoval plynule k velkému finále. Můj penis mohutněl a už téměř zcela vyplňoval otvor, v němž se pohyboval.

„Ano, pojď, já už tě cítím, jak ve mě nabýváš. Pojď, nepřestávej a miluj mě. Já už také budu. Stříkej do mě.“

Opravdu už jsem cítil, jak se můj úd stahuje a nasává sperma z několikadenní rezervy v mém nitru. Pak se uvolnil a prudce narovnal. Přitom z něj vytryskl proud husté bílé smetany a narazil na stěnu vaginy a děložního čípku.

„Ano, stříkej do mě, to je nádhera, ještě jednou. Já už také…“

Kathy nedořekla. Její tělo jí vypovědělo poslušnost. Její orgasmus byl tak silný, že se přestala ovládat a s hodně hlasitým výkřikem ztuhla se zvednutou pánví v jakémsi mostu. Celé její tělo vibrovalo jako po zásahu elektrickým proudem, její vagina ze mě dolovala vše, co jsem jí ještě několika výstřiky do ní dokázal předat. Ústa Kathy zůstala otevřená po uvolňujícím výkřiku a z jejího krku se linuly jen neartikulované zvuky. Takový orgasmus jsem u ní ještě nezažil.

Dostříkal jsem do ní poslední dávku spermatu a ztuhl v ní, aby se naše těla uklidnila z toho výbuchu vášně.

Připadalo mi to jako věčnost, než Kathy opět dolehla pánví zpět na postel a začala normálně dýchat. Můj penis v ní byl stále jako ve svěráku, ale už začínal měknout. Políbil jsem ji opatrně na ústa. Kathy otevřela oči a nechápavě mě sledovala, jak se přesouvám z jejího lůna a ulehám vedla ní. Otočila ke mně hlavu se svýma vytřeštěnýma kukadlama a položila se mi na prsa. Cítil jsem na sobě její stále tuhé bradavky. Stále se na mě upřeně dívala, jako by čekala nějaké vysvětlení.

„Co to bylo? Nevíš, co se to se mnou dělo?“
„Co by se dělo? Tomu se říká společný orgasmus.“
„Já jsem měla orgasmus? Já si jenom pamatuju, jak jsi ve mě narostl a začal do mě stříkat. A pak už nevím nic. Cítila jsem, jak ve mě něco vibruje, ale vůbec nevím, co to bylo. A pak vím jenom to, jak jsi mě políbil a skláněl jsi se nade mnou.“
„Tak ty nevíš, jak jsi se vzepjala a celou tu dobu, kterou si nepamatuješ, jsi byla vypnutá do mostu a tvé tělo se třáslo? Takový orgasmus jsem u tebe ještě neviděl.“
„Ne, to si nepamatuju. Ale bylo to krásné cítit tě, jak do mě začínáš stříkat a tím mi nastartovat tento zážitek. Protože já jsem asi poprvé vyvrcholila až chvíli po tobě a tvé výstřiky můj přicházející orgasmus znásobily a tělo vypovědělo poslušnost. Už mi nedokázalo zprostředkovat ten nával rozkoše, a tak mi vypnulo mysl. Cítila jsem jen ty silné vibrace, ale nevěděla jsem, proč se to děje.“
„Ano, napnula jsi se až tehdy, až jsem do tebe dvakrát vystříknul. Pak jsi ztuhla a já čekal, až se narovnáš.“

Kathy se odvrátila a zůstala ležet s hlavou na mých prsou. Po chvíli se nade mě naklonila, dala mi jemný polibek a z jejích očí na mě vytryskly vodopády slz.

„Kathy, co děje? Neplakej, vždyť to není zapotřebí. Přece je nám spolu tak dobře.“
„Když mně se to stalo dnes poprvé.“
„No tak jsi měla poprvé takový šílený a prudký orgasmus. Co je na tom? Co by za to jiné ženy daly, kdyby se jim poštěstilo to co tobě. To přece není důvod k pláči. Užívej si to.“
„Ale ne. Za ten orgasmus jsem ráda. Vždyť za něj vděčím hlavně tobě. Ale mě se stalo dnes poprvé, že jsem byla s mužem v restauraci, kam mě pozval na večeři. A to s tebou. To bylo tak krásné! Cítila jsem se s tebou opravdu jako obletovaná a rovnocenná.“
„Ty jsi opravdu nebyla nikdy s nikým na takové večeři v restauraci? Celou tu dobu tě žádný muž nepozval na příjemnou večeři nebo oběd? Přece jsou různá výročí, která se oslavují. Narozeniny, výročí svatby, nebo prostě si jen tak vyjít na večeři. Vždyť to je ten nejjednodušší způsob, když chce muž na ženu zapůsobit.“
„Ne. Nikdy. Narozeniny jsme slavili doma a výročí svatby? Raději nevzpomínat. Bylo to dnes pro mě něco úžasného, co si budu stále připomínat.“
„Tak to mě vůbec nenapadlo, že to na tebe tak zapůsobí. Aspoň ale vidíš, že jako předehra k bouřlivému orgasmu to funguje.“

Na to neřekla nic, přestala plakat a vyloudila na své tváři křečovitý úsměv. Ale moji poslední poznámku nechala bez komentáře. Tak jsem se zeptal přímo.

„Kathy, ale to není ten důvod, proč jsi plakala. Ten je v něčem jiném. Já to na tobě poznám. Už se známe tak dobře, že jsem si všiml, že už několik dní chodíš zamyšlená a že tě něco trápí. Co to je? Co se děje. Můžu ti nějak pomoci? Svěř se mi. Víš, že pokud to jenom trochu půjde, tak ti pomůžu. Potřebujete doma peníze nebo něco takového?“

Na to se Kathy znovu rozplakala a její vodopád slz nešel zastavit. Nechal jsem ji, ať se vypláče. Přitiskl jsem si ji pevně k sobě a jen jsem jí okrajem prostěradla utíral slzy a čekal, až se uklidní. Cítil jsem, že se chvěje, jako by měla horečku.

Zcela se uklidnila až za dlouhou chvíli. Upřela na mě své nešťastné oči a stále nic neříkala, jako by nevěděla, čím začít.

„Když já se stydím ti to říci. A taky se bojím, co mi řekneš.“
„Ty dobře víš, že mi můžeš říci cokoliv. I když to bude nepříjemné. Třeba ti nějak pomůžu to vyřešit.“
„Ale když to se týká nás dvou.“

Lehce mě zamrazilo v zádech, co by to mohlo být. V prvním okamžiku mě napadlo, že třeba selhala její antikoncepce. To by teda byl průšvih. Ale možná maluju čerta na zeď.

„No, tak když se to týká i mě, tak mi o tom pověz. Co tě trápí? A víš co, pojď, napijeme se toho dobrého vína.“

Jemně jsem ji odstrčil, vstal z postele a z otevřené láhve, kterou jsme nedopili u večeře, jsem nám oběma nalil plné sklenice. Jestliže se říká, že ve víně je pravda, tak teď se to může ukázat.

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 05Kathy 07 >>
4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Mohu jen říci , že je to naprosto dokonale napsané . Báječný příběh který je plný něhy . Tak snad se rozuzlení jiné nálady Kathy dovíme příště . Zase se mám nač těšit . Díky za nádherné čtení .

bigbiz

Zase ten zatracený Cliff hanger. Tohle mi nedělej, teď, abych čekal, jak to bude dál a co Kathy trápí. Jinak tahle povídka je opravdový skvost.

Bandy

suhlasim s tebou big biz A AUTOR PROSIM NENECHAJ NAS CAKAT DLHO!!!!!

Mirek

Ted uz to zalezi jen na tom, jak rychle bude uverejnen dalsi dil.

Fred

Pořád vysoká kvalita. Jsem moc zvědavý na pokračování

Junior

Skvěle napsané pokračování. Jen pořád nevíme co si na něj Kathy přichystala za jobovku, že je tak nervozní.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x