filipina milff

Kathy 09

Toto je 9 díl z 13 v seriálu Kathy

Do vesnice, kde se konala fiesta, to bylo opravdu kousek, jenom asi dvanáct kilometrů. Byli jsme už očekáváni. Šéf firmy a pan domácí v jedné osobě nás představil manželce, dětem a širokému příbuzenstvu, které se tu sjelo na tradiční veselici. Pochopil jsem, že je to něco jako u nás pouť.

Celý večer jsme debatovali se spoustou místních, pro něž byla přítomnost dvou cizinců na jejich fiestě událostí. A považovali za svou povinnost a čest nás nakrmit a napojit. Vyzkoušel jsem všechna jídla, která byla na stolech k dispozici, jenom s pitím jsem se musel krotit. Užili jsme si i tance a večer rychle utekl. Byli jsme tak unavení, že jsme s úlevou padli v hotelu do postele a rychle usnuli. Ráno nás čekala celodenní cesta zpět.

Díky únavě z fiesty jsme vyrazili na zpáteční cestu až po pozdní snídani a domů jsme přijeli až večer za tmy. Na večeři jsem byl u Kathy v domě. Ta při cestě domů ohlásila Sarah telefonem, že přijedeme pozdě, aby nám něco nachystala. Tak na nás čekaly studené sendviče, které nám úplně vyhovovaly.

Kathy nás představila a musel jsem uznat, že její dcera je téměř její kopie, jen v mladším vydání. Neměla zatím tak pevné boky jako její matka, ale zato měla větší a pevnější prsa. Jistě to bylo i díky dlouhému a ještě nedávnému kojení nejmladší z trojice děvčat v domě. V obličeji si byly podobné, jen věk byl znát více u Kathy. A taky byla Sarah aspoň o osm centimetrů vyšší než její matka.

Při představování mi podala ruku a její pohled jí mimovolně sklouzl do mého rozkroku. Když uviděla, že jsem si všiml jejího pohledu, zrudla, jako bych ji přistihl při něčem nekalém. Zasmál jsem se jejímu studu a chtěl jsem ji uklidnit.

„Ahoj Sarah. Já jsem Mirek. Tvá matka mi o tobě hodně vyprávěla. Až mám pocit, jako bych tě už znal dlouho.“

Dívka se poplašeně podívala na Kathy, jako by hledala radu, jak se zachovat a jak odpovědět. Kathy se jen na dceru usmála a pokývnutím hlavou jí dala najevo, že je vše v pořádku. Sarah si viditelně oddychla. Pochopila, že vím vše a nemusí se stydět za své pocity.

„Ahoj. Ano, i mně o tobě hodně vyprávěla. Ráda tě poznávám.“
„Ano, slyšel jsem, že jste měly spolu dlouhý rozhovor. To my také. Jsem rád děvčata, že máme mezi sebou jasno. Ale já jsem už dnes hrozně unavený. Dejte mi jeden sendvič s sebou do ruky a já jdu domů spát. Už se mi zavírají oči únavou.“

Kathy ale zakročila.

„Ne. Sněz si ho tady, uvařím ti ještě trochu kávy a můžeš jít spát. Deset minut už ti nepomůže.“

Neodporoval jsem jí, stejně by to bylo zbytečné. Sedli jsme si ke stolu a beze slov společně pojedli. Opravdu to netrvalo více než deset minut. Zvedl jsem se k odchodu a rozloučil se.

„Sarah, matka ti vysvětlí, na čem jsme se dohodli. Přijďte zítra spolu ke mně a domluvíme se na dalším.“

Děvče bylo asi překvapené naší otevřenou diskuzí. Ale mně se otevřenost vyplatila u Kathy, tak proč by to nemělo být stejné i u její dcery?

Kathy mě doprovodila k autu, jen jsme se navzájem dotkli rukama bez polibku. Za chvíli jsem s úlevou zalehl do své postele, abych se vyspal a byl fit do dalších dní.

Ráno si Kathy neodpustila svůj ranní rituál. Přišla ještě za tmy, vklouzla za mnou do postele a polibky mě probudila. Cítil jsem její nahé tělo, ňadra s trčícími špuntíky mě dráždila na prsou. Únava minulých dní mi ale vzala veškerou energii. Kathy to věděla a převzala sama veškerou iniciativu.

„Jen lež. Já to zvládnu sama.“

Sklonila se k mému rozkroku, rukou mi penis několikrát přejela a vzala si ho do pusy. Její jazykový koncert mě nenechal chladným a můj penis se napínal při každém oblíznutí. I Kathy už byla vydrážděná na nejvyšší míru. Přesunula se nade mě a obratně si naplnila svou dírku mým pulzujícím nástrojem lásky. S tichým vzdechem uspokojení dosedla a vychutnávala si hluboký zásun ve svém lůně. Pak se začala pohybovat a dirigovala si pohyby podle svých pocitů. Mně její styl vyhovoval. Jednou rukou jsem masíroval její prsa a bradavky a druhou zkoumal pevnost jejího zadečku a boků. Přitom jsem sledoval, jak v ní rejdí můj penis. Kathy už byla natolik zkušená z našeho milování, že nás spolehlivě přiváděla ke společnému finále. Já jsem jí také pomáhal se správným načasováním. Její citlivá ňadra byla úplným katalyzátorem jejího vzrušení. Stačilo oběma rukama přejet po jejích zduřelých bradavkách a efekt byl okamžitý. Kathy zasténala, zavibrovala, až zapomínala pohybovat pánví. Ale náš společný vrchol se blížil. Cítil jsem známý tlak ve slabinách.

„Kathy, já už budu.“

Ale nebylo jí potřeba radit, znala už naše společné reakce před vyvrcholením. Zrychlila své pohyby a můj penis tím zvýšeným třením rychle nabýval na objemu, rostl a napínal se. Kathy to samozřejmě také poznala.

„Ano, už tě cítím. Cítím tě úplně všude. Pojď už a stříkej do mě.“

Nenechal jsem se dlouho pobízet.  Přidržel jsem si Kathy pevně za boky. Můj penis se ještě jednou vzepjal, naplnil se krví, zmohutněl a už stříkal do lůna Kathy jednu dávku živé vody za druhou.

Kathy se ještě párkrát prohnula v bocích, zasténala a pak s nekontrolovaným výkřikem slasti zaklonila hlavu dozadu. Tvrdě dosedla a zarazila si můj stříkající penis hluboko dovnitř, až na dno své vagíny. Jako by chtěla těm miliónům malých spermií co nejvíce zkrátit a usnadnit jejich předurčenou cestu. Ale život, který moje vystříkaná dávka tekutiny obsahovala, opět nedojde svého naplnění. Malé tělísko uvnitř lůna Kathy spolehlivě bránilo vzniku nového života a nám dopřávalo bezstarostné milování s přirozeným zakončením výstřikem dovnitř ženského těla.

Naše chvějící se těla zůstala v napětí z prožité rozkoše a my si znovu vychutnávali ten nádherný pocit spojení muže a ženy v té nejúžasnější podobě.

Po chvíli přece jen napětí opadlo, pocit dosažené rozkoše ale přetrvával. Kathy se svezla na mě a zalehla mě. Stále ale měla zaplněný svůj otvor lásky mým měknoucím nástrojem. Cítil jsem na sobě její ňadra se stále tuhými bradavkami. Pravidelný dech byl důkazem jejího návratu z nebe rozkoše zpět na zemi a její polibky mi neustále připomínaly, že naše milování je stále stejně krásné, jako na začátku.

Leželi jsme už vedle sebe, Kathy s hlavou na mé hrudi, a v hlavě si stále přehrávali náš poslední společný prožitek a svěřovali si navzájem své pocity.

„Kathy, dnes to bylo rychlé. Asi to bylo tím několikadenním půstem. Ale bylo to stejně krásné jako na začátku našeho vztahu.“
„Ano, i mně se to líbilo. Stále nemohu pochopit ten rozdíl v pocitech. Když do mě stříkáš svou dávku, úplně mě to rozpaluje a můj organismus pak doslova exploduje ve vlnách rozkoše. Ale když se do mě pravidelně vystříkával můj manžel, tak mi to nic neříkalo. Cítila jsem jen nějaké teplo uvnitř, ale jinak nic. Spíše jsem byla ráda, že už to mám za sebou a na nějakou dobu budu mít od něj klid. Ale na tebe se znovu těším už teď. Už se nemůžu dočkat, až budeme zase spolu a ty mě pomiluješ tak, jak to umíš jen ty.“
„Ani nevíš, jak jsem rád, že si tak vzájemně vyhovujeme. Od první chvíle, co jsme se poznali, jsem věděl, že jsme stejně naladění. Ale že to bude až takové souznění těla a duše mezi námi dvěma, to mě vůbec nenapadlo, když jsem ti navrhoval, abychom se vzájemně obšťastnili. A určitě bych litoval, že jsem to aspoň nezkusil.“
„Ano. Já také nelituju, že jsem se rozhodla za tebou přijít. Až ty jsi mi otevřel oči a já až s tebou zažívám ty pocity štěstí a rozkoše. A vůbec se nedivím mé Sarah, že si přeje to také zažít. Kdybych mohla, tak bych jí část svého štěstí předala. Ale to nejde. To musí prožít sama a já jsem šťastná, že to bude s tebou. Tobě to také zpočátku připadlo jako šílená myšlenka. Ale pak jsi také pochopil, že nejsme jen matka a dcera. Ale jsme především dvě ženy, které si důvěřují. A hlavně také důvěřujeme tobě, že nás nezklameš a uděláš nás šťastné obě dvě. U mě už se ti to podařilo, teď to od tebe očekává Sarah. Proto ti ji svěřuju. Nikomu jinému jsem v životě tak nevěřila jako tobě.“
„Kathy, já zase nevím, co říci. Všechno se tak nějak seběhlo, že jsme tu spolu, užíváme si společné milování, bavíme se o mém sexu s tvou dcerou a připadá nám to docela přirozené. To by mě dříve ani ve snu nenapadlo.“
„Tak to neřeš. A už jsem ti řekla, že nechci, abys měl se Sarah jen sex. My obě si přejeme, abys ji pomiloval tak, jako to dokážeš se mnou. Sarah po tom touží a já ji to chci dopřát. Já sama to nedokážu, k tomu potřebujeme tebe. A vím, že to spolu zvládnete.“

Ta poslední slova pronesla vážně, ale s citem. Bylo mi jasné, že svou dceru miluje a jakoukoliv oběť je pro ni ochotna přinést.

„A co říkala Sarah včera večer, když jsem odešel? Zdála se mi nějaká vyplašená.“

Kathy se zasmála té vzpomínce a umlčela mě dlouhým polibkem.

„A ty se divíš? Poprvé se setká s mužem, který by jí měl způsobit rozkoš. Ale nevěděla, jestli už o tom víš a jestli souhlasíš. Když jsi odešel, tak se na mě vrhla a musela jsem jí říci vše, co jsme spolu minulé dny prožili. Vysvětlila jsem jí mou dohodu s tebou a teprve pak pochopila tvá slova, když jsi se včera loučil. A pak jsem jí musela podrobně popsat naše milování v bungalovu a pak na pláži. Jak jsem se styděla být nahá v moři, ale jak moc se mi to líbilo a jak to přispělo k tomu našemu nádhernému splynutí na pláži pod hvězdami. Sarah mi moje vyprávění doslova hltala i očima, viděla jsem v nich slzy štěstí z toho, že jsem i já poznala, co to je být šťastná. Dnes sem přijde a domluvíte se, jak bude pro tebe pracovat. Vše jsem jí vysvětlila. Za chvíli by tu měla být.“

Když řekla, že by tu Sarah už měla být každou chvíli, napadlo mě, jestli už tu třeba není. Vždyť už nás sledovala tolikrát, tak proč ne zrovna dnes? Zabloudil jsem pohledem do okna a zdálo se mi, že se tam mihnul stín. Ano. Je tu a sledovala nás.

„Kathy, zdá se, že jsme měli zase divačku.“

Ukázal jsem hlavou k oknu a pochopila.

„A víš, že už mi to ani nevadí? Když už nás viděla tolikrát a v mnohem bouřlivějších polohách, tak už je to skoro jedno. Já jdu pro ni.“

Rychle jsme se oblekli a Kathy vyběhla ven. Za chvíli se vrátila i se Sarah, která se tvářila provinile. Když vešly dovnitř, Sarah spatřila neupravenou postel a její oči opět samovolně sjely do mého rozkroku. Pak si všimla, že její pohledy sleduji a naše oči se setkaly. Já se na ni chápavě usmál, ale ona se začervenala.

„Dobré ráno, Sarah, pojď dál. Rád tě vidím. Pojď, posnídáš s námi.“

Kathy se už vrhla do kuchyňky chystat snídani a vzala dceru s sebou. Já jsem měl aspoň čas a klid na ranní očistu.

Za chvíli zavoněla naše ranní káva a společně jsme posnídali. Teprve pak jsme začali úřadovat.

Kathy mi uvařila ještě jednu kávu a šli jsme si sednout ven na terasu. Chtěl jsem, aby se Sarah uklidnila, stále mi připadala trochu nervózní. Ale nedivil jsem se jí, proto jsme seděli venku, kde vál větřík od moře a bylo příjemně. Obě dvě čekaly, až začnu.

„Děvčata, vy i já víme, proč tu teď sedíme. Kathy pro mě pracuje tady v domě a pomáhá mi i s vyřizováním všeho kolem stavby. Jak se bude nemocnice dokončovat, bude potřeba více hlídat dokončování prací uvnitř budov. A přitom už musíme připravovat stavby dalších pavilonů. A o tobě, Sarah, od tvé matky vím, že máš nějakou zdravotnickou školu. Jakou?“

„Studovala jsem čtyři roky na univerzitě v Taclobanu. Obor zdravotnictví a ošetřovatelství. Ale nedokončila jsem poslední dvě zkoušky, a tak nemám diplom. Malá se narodila na konci studia, tak jsem na zkoušky neměla čas a pak už jsem to nedokončila. Takže nemám ani žádnou praxi. Ale pořád se na ty dvě zkoušky připravuju. Aspoň jednou týdně si prolistuju přípravy. Chtěla bych si tu školu dodělat.“

„Ano, tak mi to tvoje matka také řekla. Ale určitě jsi o zdravotnickém vybavení více vzdělaná než já. Proto budu rád, když mi s tím pomůžeš. Jak se budou dokončovat jednotlivé pavilony, tak se postaráš o jejich vyčištění a vybavení vším potřebným. Seženeš si další děvčata na úklid, na vybalování a třídění zdravotnického materiálu. Každý den si nachystáš do diáře, co a koho dále potřebuješ zajistit nebo připravit a každý večer to spolu probereme. Já to odsouhlasím a ty to pak zajistíš. Když bude potřeba, tak ti tvoje matka pomůže. Ale vše musím předem odsouhlasit, musím evidovat náklady. Tak co, souhlasíš? Dokážeš to?“

Sarah sebevědomě přikývla, vůbec se nerozmýšlela.

„Fajn, tak po snídani se projdeme po stavbě, všechno ti ukážu a zítra můžeš začít.“

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 08Kathy 10 >>
4.8 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Krásně s citem napsané jak to umíš jen ty . Skvostné pokračování . Už se moc těším na další poutavé vyprávění. Děkuji 🙂

Junior

Skvělé pokračování. Mirek našel i pro Sarah práci a tak se budou moci seznámit a třeba i zrealizovat její přání. Už se těším na další pokračování.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x