pláž a domek

Kathy 05

Toto je 5 díl z 13 v seriálu Kathy

Od té vášnivé noci mého prvního spojení s Kathy se můj život v San Carlos změnil téměř na romantický příběh. Přes den jsem se zcela ponořil do práce. Hrubá stavba budov nemocnice rostla a zajišťování všeho možného pro potřeby stavby mi zabíralo vždy alespoň tři dny v týdnu. Zbylé dny jsem trávil na stavbě a kontroloval, plánoval, upravoval projekty, řešil všemožné problémy, vyplácel mzdy a jiné činnosti, které vyplynuly z průběhu stavby. Kathy mi pomáhala, jak mohla. Jezdila se mnou, domlouvala, starala se o můj žaludek i dům, jen aby mi ulehčila z té spousty starostí, které při takové stavbě vznikají.

A můj milostný život? Tak jako jsem si před onou nocí zoufal, že už jsem víc jak měsíc nezasunul, tak teď jsem byl naopak někdy i rád, když jsem některý večer nemusel zasunout.
Kathy by se chtěla milovat každou noc, nejlépe několikrát. Byla stále při chuti, stále jsem v jejích očích viděl tu neukojenou touhu být milována a pomilována. Jako by chtěla dohnat těch skoro třicet let, kdy nepoznala něžné a vášnivé milování s bouřlivým vyvrcholením, ale jen obyčejný sex, který jí nic nepřinášel, jen podrážděné nervy bez uspokojení a nastupující nechuť k milostnému spojení muže a ženy.
Připadala si jako sexuální otrokyně, která poskytovala jen úlevu jejímu manželovi, kdykoliv si ten zamanul.
Nedivil jsem se jí, že se mu snažila vyhnout, kdykoliv mohla a jejich styky v posteli byly čím dál tím řidší. Určitě i to přispělo k rozpadu jejich manželství, i když zatím ne oficiálně. Na druhou stranu jsem se nedivil ani jejímu manželovi. Když se mu manželka vyhýbala a pak utekla až do Hong Kongu, tak si našel nějakou náhradu.

Nemuselo to možná dojít až tak daleko, ale to by se o vztah s manželkou musel starat. Kdybych mohl promluvit, tak bych mu vysvětlil, jaká je Kathy fantastická milenka, vášnivá a něžná, vyžadující i přející současně. Vysvětlil bych mu, o co přišel, když při sexu s ní myslel jen na sebe. Ale taková je většina mužů na filipínském venkově. Stále přežívá ten názor, že žena má být doma, starat se o domácnost a políčka s rýží a být k dispozici muži a rodit děti. A pokud možno co nejvíce.
Proto taková žena, která těmto pravidlům vzdoruje, je pro místní mužskou polovinu populace velmi často nezajímavá. Vždyť co kdyby byla nedej bože chytřejší než manžel a třeba i živila rodinu. To by byla potupa.

Z mého vyprávění by se mohlo zdát, že jsme po oné noci všude vystupovali a chovali se jako milenci. Ale opak byl pravdou. Právě kvůli místním tradicím a zvyklostem jsme si to nemohli dovolit a fungovali jsme tak jako předtím. Všichni v okolí věděli, že Kathy pracuje pro mě a dostává od naší organizace mzdu. Proto bylo přirozené, když nás lidé ve vesnici viděli odjíždět spolu pracovně nebo když Kathy šla do mého domku plnit své pracovní povinnosti v různou dobu během dne, často i když jsem byl pryč. Navíc bylo všeobecně známo, že Kathy je vdaná, i když žije sama, a já že jsem ženatý, i když jsem tu sám. Proto Kathy trvala na tom, že mimo můj domek vystupujeme jako přátelé, jako šéf a podřízená. Ale od oné noci byla stále veselá, oči jí zářily, jako by ji pokropila živá voda. Vůbec bych se nedivil, kdyby někdo zapřemýšlel, co se v jejím životě tak náhle změnilo k lepšímu a jaká že to živá voda ji to kropí.

První týden po té nečekané noci vášně, která nás tak okouzlila, Kathy téměř nechodila domů a byla stále se mnou. Přes den pracovně a v noci dobrovolně. První tři noci jsem skoro nespal. Kathy byla stále při chuti a mně milování s ní také přinášelo maximální uspokojení. Neustálé noční bouřlivé společné orgasmy, někdy tři i čtyři za noc, zakončené úlevnými výstřiky spermatu do jejího nitra, si však vybíraly daň na mém pracovním nasazení. Cítil jsem, že takové tempo nemůžu dlouhodobě vydržet. Proto jsem si od čtvrtého dne, nebo spíše noci, prosadil, že se budeme milovat maximálně jednou večer a jednou ráno. A mezi tím se musím vyspat. Kathy, ač nerada, mou argumentaci uznala. Ale po dalším týdnu, kdy už toto omezení fungovalo v praxi, jsem si musel přiznat, že už nejsem dvacetiletý mladík a že i toto omezení je nedostatečné. A proto se naše frekvence milování stala méně pravidelnou. Ale i tak jsme se milovali čtyřikrát nebo pětkrát do týdne. Kathy už chodila pravidelně spávat domů, protože jsme usoudili, že by někomu mohlo být nápadné, že ji dlouhodobě tak zaměstnávám, že musí pracovat i v noci.

Ale oč se snížila frekvence našeho milování, o to jsme si to více užívali. Naše společné orgasmy byly teď stejně krásné, bouřlivé a vysilující jako oné první noci. Kathy teď často přicházela ke mně ještě před rozedněním, lehla si ke mně, přitulila se a pak mě jemnými polibky a doteky probudila. Věděli jsme, že máme ještě minimálně hodinu času jen pro sebe, než se začne den probouzet a my budeme muset jít za svými povinnostmi. Pravidelná ranní erekce nám usnadňovala naše ranní milování a oboustranná spokojenost byla víc než zjevná.

Kathy ráda experimentovala, a tak jsme ranní milování pojali jako divokou jízdu v několika mileneckých polohách, někdy i docela akrobatických. Kathy byla vynalézavá, stále hledala tu polohu, která by jí přinesla tu nejvyšší rozkoš z milování. Až jsem se divil, kde na ty nápady chodí. Přece tak dlouho nepoznala nic jiného než klasickou polohu na misionáře bez jakékoliv vlastní aktivity. A také bez vlastního orgasmu. A vlastně i bez jakéhokoliv vnitřního pocitu radosti z milování s blízkou osobou, jíž jí měl její manžel být.
Co nezažila s manželem, to si užívala se mnou. Milování různými způsoby. Ale vždy jsme skončili nádherným společným orgasmem, který byl stále bouřlivý jako na začátku.

Vždy jsem už neomylně poznal, když se její vyvrcholení blížilo. Kathy se začala třást, napínat svaly až k prasknutí a pak ztuhla s výkřikem rozkoše na rtech. Stejně i ona už spolehlivě předvídala moje vyvrcholení. Povzbuzovala mě, když cítila, jak se můj penis v ní zvětšuje, napíná, roste a tuhne, aby vzápětí za mého hlasitého sténání byla obdarována několika dávkami spermatu. Ten v několika prudkých výstřicích narážel na dno její vagíny a prodlužoval její rozkoš z bouřlivého orgasmu. Zůstal jsem v ní vždy vězet ještě chvíli potom, co moje spermie zahájily předem prohraný závod o to, která jako první oplodní vajíčko v lůně Kathy. Ta však měla zavedenu pevnou antikoncepci a spermie sice užívala nitroděložně, ale bez možnosti oplodnění.

Po chvíli jsem vždy z Kathy vyklouzl a ta sevřela svá stehna, jako by nechtěla přijít ani o jednu kapku té životodárné tekutiny. A to byla ta živá voda, která měla takový vliv na její radostnou a spokojenou náladu. Zřejmě jí mužské hormony nasávané jejím nitrem dělaly dobře nejen po psychické, ale i po fyzické stránce. Za těch několik týdnů opravdu zkrásněla. Při cestách se mnou o sebe více dbala, ze své výplaty si pořídila pár hezkých kousků oblečení a její změna byla přímo hmatatelná. Což o to, já jsem si na ni hmatal pravidelně i bez oblečení, ale na veřejnosti jsem si musel nechat zajít chuť.

Tak jsme si užívali dalších několik týdnů k oboustranné spokojenosti. Kathy byla veselá a při práci si často i prozpěvovala. Až jednoho dne přišla ráno až po svítání zamyšlená a dala se hned do úklidu a přípravy snídaně. Přičítal jsem to tomu, že jsem měl za dva dny odjet pracovně jednat na vedlejší ostrov, kde sídlila firma dodávající lékařské vybavení a bylo třeba osobně dojednat podmínky dodávek pro naši nemocnici. A protože doprava byla docela komplikovaná, tak jsem si naplánoval cestu na tři dny. Jeden na cestu tam, druhý den jednání a třetí den na cestu zpět. Chtěl jsem jet sám, abych Kathy nevystavoval námaze cestování autem ve vedru, které panovalo. Kathy byla smutná, když jsem jí to oznámil, ale když jsem jí připomněl, že musí dbát i na svou dobrou pověst mezi lidmi, tak se smířila s tím, že bude tři dny sama bez milování a bude hlídat prázdný dům. Ale když jsem ji dnes viděl, jak je celý den zamyšlená a smutná, tak mi to odpoledne nedalo.

„Kathy, co se stalo, že jsi taková smutná? Vždyť já neodjíždím nadlouho. Za tři dny budu zpátky. To beze mě nevydržíš?“

Podívala se na mě překvapeně, jako bych ji vytrhl z černých myšlenek a jenom neurčitě pokrčila rameny.

„Já bych tě rád vzal s sebou, ale vysvětlil jsem ti důvody, proč chci jet sám.“

Opět jen neurčité pokrčení rameny a hlavou mě nepřesvědčily, že by se s tím smířila. Proto jsem jí po krátké úvaze přece jen navrhl.

„Tak jestli chceš, tak můžeš jet se mnou. Já budu jen rád a při jednání mi aspoň pomůžeš. Zařídíš si to nějak?“

Usmála se trochu křečovitě, ale přikývla. Přišla ke mně, objala mě kolem krku a dlouze mě políbila.

„Děkuju. Vždyť víš, že pojedu s tebou moc ráda. A neboj se, já si všechno zařídím.“

Sice jsem nevěděl, co to znamená, že si všechno zařídí, ale vzal jsem to jako souhlas, že jede se mnou a považoval jsem to za vyřízené. Myslel jsem si ale, že bude více nadšená.

Ty dva dny před odjezdem rychle utekly. Já jsem se věnoval stavbě a Kathy domácnosti a přípravě na cestu. Usmívala se na mě při práci, ale její úsměv mi připadal stále křečovitý, až hraný. I její polibky byly nějaké jiné, i když stále vřelé. Byli jsme dohodnuti, že vyrazíme na cestu brzo ráno, a tak jsme omezili i naše intimní chvilky.

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 04Kathy 06 >>
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
reniem

Tipuji její rozmrzelost na vracejícího se manzilka nebo těhotenství…no spíše to těhotenství:-)

Martin

Opět skvěle napsaný příběh . Těším se na další pokračování . A jsem zvědav na důvod změny jejího chování.

Tramp

Také bych tipoval,že ji tzv.“hodil na mlíko“.Pěkné počtení.

Junior

Výborné pokračování. Ještěže je Kathy rozumná a Mirek se nakonec při stavbě nemocnice neusouloží k smrti, ale ta změna nálady je divná a Kathy asi na něj něco chystá, že by selhala antikoncepce?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x