Spalující touha 6

Toto je 6 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša
Už druhý den se mně nedotkl. Chodí kolem mně nevšímavě, jako bych ho nezajímala. Jak to může udělat, po tom všem, co se mezi námi stalo? Nebo mu snad vadí, že jsem mu vyšukala zadek? On mi to přece také udělal… V hlavě mám zmatek, v noci osaměle masturbuju v pokoji a marně čekám na jeho příchod. Ráno mě beze slova míjí, připadám si zbytečná.

Karel
Snažím se potlačit touhu, která mě zevnitř užírá jako rakovina. Vypíná výhružně svá malá ňadra jako zbraň, tenké tílko nedokáže zabránit mým zvědavým pohledům. S vlasy staženými do ohonu vypadá ještě mladší než ve skutečnosti je. Stačí ale, abych si vzpomněl, co dělala s mým zadkem, a uvědomím si, že už je dospělá.  

Míša
Proč se takhle chová? Nastražila jsem na postel čisté kalhotky, ale ani se jich nedotkl. Zklamaně jsem je na sebe natáhla, pořád jsem si nezvykla na absenci pubického ochlupení. Připadám si znovu jako malá holčička,  bochánky stydkých pysků jsou rozděleny vystouplými závojíčky. Pohled na vlastní přirození mě přesto vzruší, jakmile zůstanu doma sama, nahmatám ve stolku připravené dildo a celé dopoledne si s ním hraji. Snažím se přitom nemyslet na to, kam bylo naposledy vražené.

Karel
V práci jsem nevydržel a vyhonil se na toaletě. Chuchvalce spermatu dopadaly na záchodovou místu, zatímco já mezi zuby drtil Míšino jméno.
Zahanbeně jsem se potom vyplížil do kanceláře, do boxerek mi odkapávaly zbytky semene a já se provinile vyhýbal pohledům mých kolegů. Poslouchám jejich rozhovor, ale v duchu se neustále v myšlenkách vracím ke své dcerce.
Zajímalo by mě, jestli v pubertě měla takhle dětskou kundičku, jako nyní. Možná na začátku, připouštím si. Potom už ji měla určitě hezky zarostlou, jak se sluší na dospívající slečnu. Usměju se spokojeně. V ocasu mi znovu cuká a já z posledních sil odolávám touze po návštěvě toalety.

Míša
Další noc strávená o samotě. Proč rovnou neřekne, že už mě nechce? Jsem tak rozrušená, že zapomenu uklidit dildo. Musel si ho všimnout, nevšímavě však projde kolem a odchází do práce.
Při odchodu zamumlá, abych nezapomněla připravit pohoštění.
Málem bych zapomněla, že dnes mají přijít jeho kamarádi. Vzpomenu si na jejich ocasy v mých ústech a zachvěju se odporem. Zároveň však cítím neodbytné šimrání v podbřišku, které připomíná nádherný pocit, když jsem měla kundičku naplněnou otcovým semenem.

Karel
Nejraději bych dnešní setkání zrušil. Zaskočeně si uvědomuji, že na své kamarády žárlím. Když mi ale zavolá Tomáš a pochlubí se, že přivede svou dceru, nadšeně hlaholím, že se těším na jejich návštěvu. Zdálo se mi, že slyším v jeho hlase zvláštní příslib, nebo je to jen moje představivost? Ocas se mi bouří v rozkroku, ale odmítám návštěvu toalet a s přemáháním potlačím svoji erekci. Nedokážu se soustředit na práci, šílené představy plné nahých těl poletují v mé hlavě jako otravné mušky.

Míša
Nevím, co si vzít na sebe. Pátrám ve skříni a náhle se otřesu vzrušením. Zalovím hlouběji a vytáhnu zástěru, kterou jsem kdysi dostala od mámy. Vzpomínám si, jak tenkrát říkala, že do ní jednou dorostu. Svlékám se do naha a zkouším si ji. Ten kus látky zakrývá minimum z mého nahého těla. Zezadu je to ještě horší, jsou tam jen dvě šňůrky, které zajišťují, aby zástěra nespadla na zem. Stačí za ně zatáhnout a zůstávám nahá. Nechám ji připravenou na posteli, nemůžu se už dočkat, až v ní přivítám otcovy přátele.

Karel
Uspěchaně odcházím z práce, za chvíli má přijít Tomáš s Janou. Vejdu domů a při pohledu na Míšu strnu. Má na sobě jen tenkou zástěru, z profilu jsou vidět její oblá ňadra a když sklouznu očima níže, všimnu si, že nemá ani kalhotky. Roman rozvalený v křesle si ji zálibně prohlíží a já nemůžu přehlédnout zřetelnou erekci v jeho rozkroku.
„Přišel jsem o chvilku dříve, snad to nevadí,“ hlaholí bodře a já znovu ucítím nepatrný osten žárlivosti.

Míša
Stačí, abych se k otci otočila zády a ztuhne. Pomalu odcházím a nechám ho o samotě s Romanem, který ze mě nespouští oči.
„Máš krásnou dceru,“ slyším ho zpoza rohu. „Nemohl jsem se dočkat, až ji znovu uvidím.“
Ve vzpomínkách se neodbytně vracím k jeho tlustému ocasu, kterým se cpal do mých úst. Zvlhčím si jazykem vyschlé rty a na nepatrný okamžik vklouznu rukou pod zástěru. Jsem úplně mokrá, stydím se za své vzrušení, ale zároveň si ho užívám.

Karel
Konečně přichází Tomáš s Janou. Zálibně si prohlížím její plná ňadra schovaná pod svetříkem.
„Běž se podívat za Míšou,“ postrčí ji Tomáš dovnitř a čeká, až odejde.
„Nikoho ještě neměla,“ zašeptá mi do ucha. „Každý večer s manželkou posloucháme, jak si hraje s pičkou. Je u toho pěkně hlasitá, manželku to kolikrát rozdráždí,“ pochvaluje si. „Musí vědět, co to s námi dělá. Měl bys vidět, jak kolem nás ráno prochází se spokojeným úsměvem. Nejradši bych jí přehnul přes kolenu a naplácal jí na holý zadek, jako když byla malá,“ postěžuje si.

Míša
Když mě Jana pozdraví, trhnu sebou. Známe se od dětství, ale nikdy jsme se moc nekamarádily.
„Proč tady je?“ proběhne mi žárlivě hlavou. Zahanbeně si přitisknu zástěru k tělu, ale je už pozdě.
„Ty tady chodíš takhle?“ vydechne zaraženě.
„Jim se to líbí,“ kývnu hlavou k obýváku, kde se ozývá družný hovor.
„Aha,“ polkne nahlas.
Pohledem sklouzne k upjatému svetříku, v kterém se zřetelně rýsují plná ňadra a začervená se.
„Takže tohle se jim bude líbit asi taky…“ povzdechne si.

Karel
Překvapím je v kuchyni. Zrudlá Jana žmoulá v dlaních svetr a tím, jak ho stahuje dolů, jenom zvýrazňuje obrys plných ňader.
„Míšo, tak pomoz kamarádce, aby se tady cítila jako doma,“ prohodím familiérně.
Probodne mě vyčítavým pohledem, před kterým kvapně prchám nazpět k přátelům.
Tomáš na mě pohlédne s nevyslovenou otázkou ve tváři. Pokrčím rameny a rychle uchopím sklenku s koňakem, abych zahnal hříšné představy.

Míša
Jana mě tiše pozoruje. Žárlivě si uvědomuju, že je vlastně docela hezká.
„Jestli chceš… můžeš si ho svléknout,“ kývnu k jejím ňadrům obepnutým svetrem.
„Já pod ním mám ale jenom podprsenku,“ vyjekne zděšeně.
Všimnu si ale, že můj nápad nezavrhuje, a to mě zaujme.
„Řekla bych, že právě to by se jim líbilo,“ zasměju se, ale dál na ni nenaléhám.
Pochyby v její tváři jsou jasně zřetelné, stejně tak ale i vzrušení. Jsem zvědavá, jestli mu podlehne tak, jako já.

Karel
Co tam tak dlouho dělají? Nervózně poklepávám klouby prstů o stůl a snažím se zaslechnout, co se ve vedlejší místnosti odehrává. Všimnu si, že se i Tomáš nedočkavě ošívá s pohledem upřeným ke dveřím. Nezávazný rozhovor pomalu utichá, marně hledáme slova, kterými bychom vyplnili napjaté ticho.

Míša
„Jestli nechceš, tak nemusíš,“ uklidňuju pobledlou Janu.
Tiše vydechne a jedním pohybem přetáhne svetr přes hlavu. Zírám na její ňadra uvězněná v bílé podprsence a bezděčně si vzpomenu, jak jsem závistivě okukovala holky ve sprchách. Skrz síťování prosvítají temné prsní dvorce.
„Takhle tam nemůžu,“ zakryje si dlaněmi ňadra.
„Neboj,“ pohladím ji po tváři.
Ruka mi sklouzává po jejích nahých ramenech. Chytím ji za ruku, poslušně cupitá za mnou s tváří staženou obavami.

Karel
Ohromeně mlčíme, když do místnosti vejdou obě dívky. Jana stojí se sklopenou hlavou uprostřed místnosti, kochám se jejími rozpaky.
„Moc ti to sluší,“ pochválí ji mlsně vlastní otec.
„Nemáš se přece za co stydět,“ uklidňuji Janu, když vidím jak bezradně svírá rty.
Sklouznu pohledem na její plná ňadra a  neubráním se  srovnání s malými, téměř dětskými ňadry své dcery. Míša se nevraživě ušklíbne, jako by věděla, na co myslím a přisedne si k Romanovi.

Míša
Spatřím otcův nadržený pohled upřený na Janu a nejraději bych s pláčem utekla. Takhle nechám Romana, aby mi nedočkavě hladil nahá stehna. Pomalu vyhrnuje zástěru a zraky všech přítomných se stočí k mé vyholené kundičce.
Jana vyjekne a přikryje si ústa vyděšeně rukou, zatímco ostatní se kochají pohledem na mé obnažené přirození.
„To je ale překvapení,“ zachrochtá Roman a prstem neurvale prozkoumává mou pičku. Druhou rukou rozvazuje tenkou šňůrku, která drží zástěru na mém těle. Snažím se nevnímat prst zabořený v přirození, mé tělo mě však zradí a mlaskavé zvuky prozrazují špatně skrývané vzrušení.

Karel
Žárlivě pozoruju, jak Roman przní kundičku, která patří jen mně. Tenká zástěra sklouzla na gauč, úplně nahá Míša se svíjí pod jeho doteky. Pokradmu se pohledem domluvím s Tomášem.  S předstíranou nenuceností vytahujeme z kalhot ztopořené čůráky.
„Janičko, nechceš se k nám přidat? navrhne úlisně Tomáš.
Pobledlá Jana svírá zaťaté pěsti a zhluboka oddechuje.
„Před námi se nemusíš stydět,“ přemlouvá ji dál. „Víš, že se nám s maminkou líbí, když si děláš dobře…“

Míša
Svírá mě žárlivost, když  vidím, jak otec hltá pohledem její plná ňadra uvězněná v podprsence. Na oplátku zašmátrám v Romanově poklopci a vytáhnu ven tlustý, napůl ztopořený ocas. Vezmu ho do úst a přivítá mě známá chuť mužského přirození.
„Tohle… tohle přece nemůžete… nemůžete dělat,“ vyhrkne Jana.  „Měla bych jít radši domů.“
V rozporu se svými slovy zůstává a zvědavě sleduje, co se mezi námi odehrává.
Tlustý ocas v mých ústech mohutní. Na malý okamžik ho vyplivnu, abych se nadechla a vidím Janu, jak bloudí rukou pod sukní.

Karel
Závistivě sleduji nahou Míšu, která se zalyká Robertovým žilnatým čůrákem. Mezitím Tomášova dcera podléhá vzrušení a vyhrnuje si sukni. Vykouknou na nás bílé kalhotky napěchované bujným ochlupením.
„Přece se nebudeš stydět,“ přemlouvá ji otec. „Vezmi si příklad z Míšy, ta dělá tatínkovi radost.“
Jana po něm šlehne pohledem, ale poslušně odhrne nohavičku. V narezlých chloupcích se skrývají stydké pysky. Tomáš vyhekne, brutálně drtí svůj naběhlý ocas s dceřiným jménem na rtech.

Míša
Nenávidím ho, když pohledem hltá její zarostlé přirození. To on přece chtěl, abych se vyholila!
Se zavřenýma očima znovu obejmu ústy tlustý ocas a s odporem ho přivedu k orgasmu. Stačí chvilka a ústa mám plná řídkého semene, které  se záští  polykám. Zvednu hlavu a vidím Janu, jak křečovitě odtahuje kalhotky od těla, aby měla lepší přístup ke své kundičce.
S tichým skučením vyvrcholí, z přirození jí vytéká čúrek průhledné tekutiny, který se vsakuje do křesla.

Karel
Všichni pozorně sledujeme Tomáše, který se pomalu blíží k dcerce. Klekne si před ní a ponoří naběhlý žalud mezi pubické ochlupení. Tře se jím v nebezpečné blízkosti překrvených pysků, Jana vyděšeně pozoruje, jak se blíží chvíle, kdy do ní otec pronikne.

Míša
Je mi líto Jany, z které pomalu vyprchává vzrušení a musí sledovat, jak se otec uspokojuje v jejím klínu. Zavře křečovitě oči a nechává ho, aby pomalu pronikl ocasem do její kundičky. Ještě v ní není úplně, žaludem se tlačí dovnitř, když náhle s hlasitým vyjeknutím ejakuluje. Ocas mu vyklouzne ven a husté sperma se zaleskne mezi narezlými chloupky.

Karel
Nevydržím tlak v tepajícím přirození a přistoupím k Janě, která vyděšeně pozoruje, jak ze sebe s brunátným výrazem ve tváři chrlím sperma. První várka ji šlehne do obličeje, další dopadají na ňadra uvězněná v podprsence.
„Tohle bylo… hodně… ale fakt hodně… divný,“ hlesne, když je po všem a rozhostí se napjaté ticho. Upravuje si kalhotky a zhnuseně otírá z ochlupení zbytky slepené mrdky.
„Jdu domů,“ vyštěkne a odchází.

Míša
Štve mě, že jako jediná zůstávám neuspokojená. Odstrčím Romana, který se surově šťourá v mém přirození a otřu si obličej zmuchlanou zástěrou.
„Řekla bych, že pro dnešek už to stačilo,“ ušklíbnu se. Uteču do svého pokoje a zabořím hlavu do polštáře.

Karel
Rozpačitě na sebe s Romanem pohlédneme.
„Tak já už taky půjdu,“ zapíná si poklopec.
Vyprovodím ho a zkouším zaťukat na Míšu. Tvrdohlavě odmítá otevřít.
„Jdi si za Janou,“ vyštěkne uraženě.
„Promiň,“ omlouvám se, ale neodpovídá.

S povzdechem odcházím do ložnice. Ve snech mě pronásleduje její vyčítavý pohled. Jak tohle dopadne?

Author

Navigace v seriálu<< Spalující touha 5Spalující touha 7 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Jeden z nejlepších seriálů, který jsem zde kdy četl. Čtu se zatajeným dechem a čekám, co bude v dalším odstavci. 👍👍👍

Juli

Jak tohle dopadne??? To ví jen fantazie 😛. Pěkný.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk