Spalující touha 7

Toto je 7 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša
Spím sama ve svém pokoji. Nechávám pootevřené dveře, ale v bytě je zvláštní klid. V hlavě mám zmatek, neustále se mi vrací vzpomínky na dnešní návštěvu otcových kamarádů. A také na Janu, uvědomuji si zahanbeně. Chtěla bych zapomenout na vzrušení, které se mě zmocnilo při pohledu na její přirození. Blížím se zahanbeně rukou ke své zvlhlé kundičce. Bez pubického ochlupení si připadám nedospělá. Vklouznu prstem mezi pysky a rychle se uspokojím. Myslím při tom na Janu.

Karel
Převaluji se v posteli, nemůžu usnout. Přemýšlím, jak se udobřit s Míšou. V noci jsem zaslechl tiché sténání. Určitě masturbovala, tak jako já teď. S trčícím údem vklouznu do obýváku. Vytahuji ze zásuvky čisté kalhotky a rychle se do nich vyhoním. Nemůžu se dočkat, až si je za chvíli vezme na sebe. Dnes má další pohovor. Představuji si, jak se při něm vrtí, aby si ulevila od vlhka v kalhotkách a znovu mi zacuká v ocase.

Míša
Studenou sprchou zaháním myšlenky na Janu. „Musím s tím přestat,“ přikazuji si. „Nejsem přece lesba.“
Vyběhnu z koupelny nahá.
Otec upřeně sleduje, jak si navlékám kalhotky. Vzápětí pochopím proč. Lepkavé vlhko mi napovídá, co udělal.
„Ty si nedáš pokoj,“ vyhrknu, ale nechávám je na sobě.
„Snad mi přinesou štěstí,“ prolétne mi hlavou. Během chvilky jsem oblečená. Rozloučím se s otcem a odcházím.

Karel
Sleduji z okna, jak nastupuje do auta. Těsné šaty obepínají její štíhlou postavu a já zaúpím při vzpomínce na její malá ňadra. Dnes mám home office, ale nedokážu se soustředit na práci. V tajné složce najdu fotku Míšy z posledních prázdnin, kdy s námi ještě byla její matka.
Přemýšlím, kolik jí mohlo být. Dlouhé vlasy jí spadají na ramena, hubená postava v plavkách přitahuje mé pohledy jako magnet. Už ani nevím, kolikrát jsem se nad touhle fotkou vyhonil. Zamyšleně vytáhnu ocas a začínám onanovat.

Míša
Pohovor proběhl úspěšně, od příštího týdne mám novou práci. Vlétnu do bytu, abych to oznámila co nejdříve otci a vzápětí se zarazím.
Rozvaluje se nahý u počítače a onanuje. Zvědavě mu nahlédnu přes rameno a uvidím svoji fotku.
„Měl by ses stydět. Honíš si ho tady nad malou holkou,“ vyruším ho.
Ztuhne a pustí ocas z ruky.
„Moc ti to na té fotce sluší,“ hlesne. „Stejně jako teď,“ dodává vzápětí.
Naběhlé přirození mu výhružně trčí z houštiny chlupů a já se zachvěju touhou.

Karel
Zahanbeně zírám na trčící úd.
„A malá holka už jsi nebyla,“ bráním se. „Podívej se, jak už jsi byla pěkně chlupatá,“ kývnu k jejímu klínu na fotce. Zpod těsných kalhotek vylézají tmavé chloupky, které už znám nazpaměť.
„Nech toho,“ mávne rukou, ale zaujatě se zadívá na fotku. „Tenkrát jsem se za to hrozně styděla. Připadalo mi, že na mě všichni zírají.“
„Bylo to poslední léto s mámou,“ zašeptám.

Míša
Rozhostí se mezi námi rozpačité ticho. O mámě spolu téměř nemluvíme, vyhýbáme se jakékoli zmínce o ní.
„Moc se ti po ní nestýskalo. Stačilo pár měsíců a začal jsi to dělat,“ vyčtu mu. Dobře ví, o čem mluvím, protože zahanbeně sklopí hlavu.
„Měla jsi mě zastavit,“ zadrhne se mu hlas.
„Stejně bys toho nenechal,“ povzdechnu si. „A trochu se mi líbilo, že tě vzrušuju,“ přiznám tiše. „Když jsem potom vyhonila prvního čůráka, tak jsem myslela na tebe, jak doma onanuješ do mých kalhotek a sténáš u toho moje jméno.“

Karel
Nedokážu se ovládnout a sevřu v dlani vztyčený penis.
„Takhle ne,“ zastaví mě. „Pojď do ložnice.“
Čekám na ni v posteli, zatímco se svléká. Vklouzne ke mně, cítím na hrudi její teplou kůži a obejmu ji. Lačně si přisaje na má ústa, splyneme v hlubokém polibku.
„Vylízej mě,“ vydechne. „Vylízej kundičku svojí holčičce,“ přeskočí jí vzrušením hlas.

Sklouznu mezi její roztažené nohy a nasaju vůni vzrušeného, ženského přirození. Jazykem proniknu dovnitř a dychtivě prozkoumávám rozdychtěnou kundu.

Míša
Vychutnávám si jeho laskání a znovu se propadnu do vzpomínek. Pár dnů, než se to mámě stalo, jsem ji přistihla nahou v posteli. Všimla si mě, ale dál se bez zábran uspokojovala, jako by to bylo úplně normální. Hltala jsem pohledem její hustě zarostlé přirození a neubránila se srovnání s mou sotva dospělou kundičkou.
„Chceš jít ke mně?“ kývla na mě máma. Stydlivě jsem k ní vklouzla do postele. Přitáhla mi  ruku ke svému klínu, věděla jsem, co po mně chce a udělala jsem to. Když mi to potom oplatila, přitulila jsem se k jejím ňadrům a poslouchala, jak zhluboka oddechuje. „Zůstane to mezi námi,“ zašeptala s rukou zabořenou v mých vlasech. „Když budeš hodná, tak si to někdy zopakujeme.“
Jenomže to už se nikdy nestalo. Máma umřela a já se dlouho styděla za to, že jedna z mých posledních vzpomínek patří jejímu nahému tělu.

Karel
Pomalu se vynořím z jejího klínu, v ocasu mi bolestivě pulsuje krev a já jím nedočkavě proniknu  mezi stydké pysky. Táhle vykřikne a vyjde mi vstříc. Zvolna se pohupujeme, vychutnáváme si vzájemné splynutí. Rozbouřená krev se mi hrne do hlavy, nedokážu se už ovládat a tvrdě přirazím. Naše genitálie na sebe s mlaskáním narážejí, místností se ozývá hlasité hekání. Naposledy přirazím a naplním kundičku záplavou mrdky. Zmítám se v orgasmu, zatíná nehty do mých zad a vyvrcholí vzápětí.

Míša
„Ta práce mi vyšla,“ pronesu, jako bychom právě spolu nesouložili a mě po stehnech nestékala jeho mrdka.
„To jsem rád,“ pronese spokojeně.

Místnost je naplněna vůní zpocených těl. Pootevřu okno, abych vyvětrala a uvidím venku postávat Janu.
„Co tady chce?“ probleskne mi hlavou. Za chvíli se ozývá zvonek. Hodím na sebe župan a otvírám.
„Můžu dovnitř?“ špitne.
Pozvu ji dál a rychle zavřu dveře do ložnice, kde se rozvaluje nahý otec.

Karel
Slyším tlumený rozhovor. Zajímalo by mě, o čem se můžou bavit. Nejraději bych se k nim přidal, ale mé oblečení leží pohozené v obýváku. Bezmyšlenkovitě si hraju s povadlým penisem a v duchu se vracím ke včerejšímu dnu. Bude mít pokračování?

Míša
Upravuji si rozcuchané vlasy, zatímco se Jana posadí do křesla. Vnímám semeno stékající po stehnech a nervózně se ošiju.
„To včera… tobě to nepřijde divný?“ prolomí po chvíli napjaté ticho Jana.
„Možná,“ připustím.
„Děláte to často?“ vyzvídá.
„Bylo to teprve podruhé.“
„Aha,“ hlesne a zaboří oči do koberce. „Tobě to nevadí?“
„Kdyby mi to vadilo, tak bych to nedělala,“ pokrčím rameny.
„Kdyby u toho aspoň nebyl táta…“
„Nezdálo se, že by ti to vadilo,“ pousměju se.
„To mi ani nepřipomínej,“ zachvěje se. „Aspoň, že se hned udělal.“

Neobytné vlhko na stehnech mě irituje. Vsunu ruku pod župan a otřu si semeno dlaní. Jana zaujatě pozoruje, co dělám.

Karel
Nedokážu se ovládnout. Musím zjistit, co se tam děje. S trčícím čůrákem vejdu do obýváku.
„Jenom si něco vezmu,“ sehnu se pro oblečení. Cítím na sobě upřené pohledy obou dívek.
„Jenom se předvádíš,“ ohrne nosík uraženě Míša. „Nikdo na tebe není zvědavej.“

Míša
„Děláte to spolu?“ zeptá se tiše Jana.
Mlčky přikývnu.
„Aspoň nejsem jediná, kdo v sobě měl tátova čůráka,“ zasměje se najednou.  
„Já ho v sobě měla před chvílí.“

 Jana na mě nevěřícně vytřeští oči. Rozvážu župan a prsty rozmažu  mrdku vytékající z kundičky.
„Už mi věříš?“
Přikývne, zrůžovělé tváře ji usvědčují ze vzrušení.
Neodolám a vklouznu prstem do zmučeného přirození. Jana tiše pozoruje, jak před ní masturbuju.
„Chceš se podívat zblízka?“ vydechnu.
Nevěřícně pozoruju, jak se zvedá z křesla.
„Určitě odejde,“ probleskne mi hlavou. „Nechá mě tady jako děvku s roztaženýma nohama.“

Jana ke mně ale přistoupí a sklouzne k mému klínu. Upřeně pozoruje mé přirození a já se zachvěju, když položí dlaň na mé stehno. „Jestli chceš, tak tě vylížu,“ navrhne tiše.
Mlčky přikývnu, třísly mi projede zvláštní mravenčení, když zaboří hlavu do mého klínu. Vzpomenu si na mámu, na to, jak jsem doufala, že tohle budeme dělat spolu. Teď už se za to nestydím, vychutnávám si Janiny doteky a v duchu se znovu vracím k tomu dnu, kdy jsme spolu masturbovaly.
„Máš moc hezkou kundičku,“ hladila mě tenkrát po vlasech, když jsem se tulila k jejím rozehřátým ňadrům. „Bude to naše tajemství,“ slibovala, když olizovala mé prsty, které před malou chvílí byly zabořené v jejím přirození.

Karel
Potají nahlédnu do pokoje. Ani jedna z dívek mě nevnímá. Míša si se zavřenýma očima vychutnává laskání od Jany, která na mě špulí zadeček v obepnutých džínách.
Pomalu odcházím, už se těším, až v ložnici podráždím svůj ztopořený úd.

Míša
Orgasmus se dostaví nečekaně brzo, mým tělem se rozlije slastný pocit, který sílí a sílí. Když je po všem, posadí se Jana ke mně a políbí mě jemně na rty. Cítím slabou vůni svého přirození a opětuju její polibek.
„Na tohle jsem myslela celou noc,“ zašeptá po chvíli.
„Na pusu nebo na to předtím?“ zahihňám se.
„Na všechno,“ zrudnou jí tváře rozpaky. „Na tátu, na tebe… na všechno, co se stalo.
Pohladím ji po tváři, cítím, jak se chvěje.
„Chtěla bych ti to oplatit,“ navrhnu tiše a rozepínám první knoflíček její halenky.
Za okamžik na mě vykouknou její plná ňadra uvězněná v bílé podprsence. Znovu si vzpomenu na mámu. Rozechvěně stáhnu podprsenku a olíznu vztyčené bradavky. Jana zasténá a sama si rozepíná džíny. Během chvíle je nahá.
Sklouzneme na podlahu, ve vzájemném obětí prozkoumáváme svá těla. Hladím narezlé chloupky v jejím rozkroku a pomalu se blížím prstem ke stydkým pyskům.
„Takhle jsem si hrála s mámou,“ uvědomím si. Sklouzávám po rozpálené kůži níž a níž, dokud nezabořím hlavu mezi hladká stehna.
Když ji poprvé ochutnám, vyjekne a přimáčkne si mou hlavu hlouběji. Zalykám se jejími šťávami, přesto dál dráždím zduřelý poštěvák, dokud nevyvrcholí.

Karel
Z pokoje se ozývá hlasité sténání. Uvědomuju si, že na Míšu žárlím.
„Je přece jenom moje. Moje… moje… moje,“  opakuju si zatvrzele.
Musím se podívat, co se tam odehrává. Ztopořený čůrák se tyčí před mým tělem, když se plížím do pokoje, kde je náhle ticho. Nahlédnu dovnitř a vidím obě dívky schoulené na zemi ve vzájemném objetí.
„Jdi pryč,“ vyhrkne Míša, když mě zpozoruje.
Svírám naběhlý úd v dlani a nedokážu ji poslechnout. Místo toho začínám onanovat. I přes nedávný výstřik vyvrcholím překvapivě rychle.
Na poslední chvíli přistoupím k dívkám a zcákám jejich obličeje teplou mrdkou. Jana si zhnuseně otírá obličej pohozenými kalhotkami, zatímco mě Míša vyčítavě pozoruje.
„Jsi spokojený?“ ušklíbne se. „Musíš všechno zkazit.“

Míša
„Půjdu radši domů,“ hlesne Jana a nervózně se obléká. Na rozloučenou ji políbím.
„Přijdeš zase?“ zeptám se šeptem.
Přikývne a já sleduju, jak odchází. Vracím se k otci, který na mě netrpělivě čeká.
„V tomhle nebudeš pokračovat,“ vyjekne. „Jsi jenom moje, je ti to jasné?“
„Můžu si dělat, co chci,“ trhnu rameny. „Taky ti nevyčítám, když pozveš kamarády,“ dodám s jasně zřetelnou ironií v hlase.

Uraženě odchází a já se zachumlám do tenké deky. Snažím se nepřemýšlet nad tím, co se dnes odehrálo. Jsem zmatená ze svých pocitů. Vzrušuje mě incestní styk s otcem, ale zároveň toužím po Janě. Tuším, že tenhle příběh ještě nekončí.

Autor

Navigace v seriálu<< Spalující touha 6
4.6 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hamagen

Tohle už je na mě moc. Už u popisu té fotky sem si říkal jak moc to je už za hranou.

Mrdus

Tak proč jsi to teda četl? Když se ti tohle téma nelíbí tak je tu spousta povídek které te mohou zaujmout. Harai prostě píše pěkné povídky a pokud te téma lesbického sexu a incestu nepřitahuje je tu mnohem víc kategorií

Hamagen

Tak teď jsem ještě víc zmatený. Ono je zakázané říct i jiný názor než kladný? Chcete tu názory všech, nebo budete jen “kamarádí” nad tím jak samy sobě podlézáte že je vše růžové? Někdy tu lidi žádají o to, jindy o to… Četl jsem to protože předchozí díly byly dobré. Ale ve chvíli kdy do toho vleze fotka s 14. letou holkou… měl sem za to že tu jsou nějaká pravidla. Asi se týkají jen lidí co občas napíšou i negativní postoj k recenzi. Pak se divíte že vám sem nepíše víc lidí, když hned útočíte na lidi z venčí,… Číst vice »

dedek.Jeff

Nikdo tě neodsuzuje za názor, který jsi tu prezentoval. Pokud se jedná o dodržování pravidel, jsou tu od toho korektoři, aby upravili text tak, aby jim odpovídal. Prohlížení fotografií nezletilých není trestným činem. Za trestný čin se považuje šíření dětské pornografie, nebo styk s nezletilou osobou. Harai je zkušený autor a je si vědom toho, že nesmí porušit pravidla webu. Protože je fotografie čtrnáctileté dívky a její prohlížení zavádějící, dávám ti za pravdu, že může vést některé čtenáře k podobné reakci, jako byla tvoje. Rozhodl jsem o vymazání věty v textu. Bude teď jen na čtenáři, jaký věk dívky si… Číst vice »

Gourmet

Podle mého názoru je to absolutní bomba! Jeden z nejlepších seriálů zde. Nenech se odradit a pokračuj. 👍

Michal

Naprosto skvělý seriál, nemůžu se dočkat pokračování.

Rocky

Najlepsi serial, prosim nenechaj nas dlho cakat na dalsi diel 😉

Erebus

Výborný díl. Jen tak dál

Juli

Prosím o laskavé sdělení kde se to bude dít mám na mysli publikaci dalších povídek. Jsou čtivé jednoduše se mi líbí jsi lepší než dobrý autor 👍. Děkuji za Tvou tvorbu přeji klidný Vánoční čas a hodně zdraví. Juli 🤗

Hamagen

Hele nechtěl sem se v tom víc vrtat. Ale prostě popis masturbace nad fotkou kde prosvítají chloupky u dívčiny +-14 na fotce není to samý co jít na bazén. Nehledě. Na tom když bude někdo na bazénu očumovat holčiny v podobně věku taky není nic v pořádku. Lolita je poplatná své době. To je jako zakazovat i jiné věci z jiné časové doby. Nechtěl jsem tě naštvat, chtěl jsem poukázat na to co mě osobně se nelibí a dovolil jsem si to napsat veřejně. Cenzurou bych to nenazval. A přistupovat hned k tomu stylem “chcípla mi koza, doufám ze ostatním… Číst vice »

Bandy

Nazdar dik za dalsi diel dufam ze to neskonci na 7.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x