Spalující touha 3

Toto je 3 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša
Míjíme se, cítím zvláštní napětí, které mezi námi panuje. Nemluvíme spolu o tom, co se stalo, ale vím, že v noci onanoval s mým jménem na rtech. Poslouchala jsem ho schoulená za dveřmi, prst uvězněný v přirození, a z posledních zbytků sil jsem odolávala touze jít za ním.

Karel
Stačí, aby proklouzla kolem mě s tím svým nesmělým úsměvem a nevím, co mám dělat. Ihned si vzpomenu na to, co se mezi námi odehrálo… její malá, pevná ňadra se vztyčenými bradavkami… klín zarostlý tmavými, kudrnatými chloupky… zvláštní, nasládlá chuť její kundičky.
„Jak dlouho to ještě můžu vydržet?“

Míša
Určitě na to myslí, poznám to. V očích má ten zvláštní, nepřítomný výraz, který se mu v nich poslední dobou objevuje tak často. Sáhnu pro kalhotky a roztrpčeně je položím zpátky. Chtěla bych, aby byly zašpiněné jeho mrdkou, toužím nasát vůni mužského semene a špičkou jazyka ho ochutnat.  Nechápu, co se to se mnou děje. Ještě před pár dny jsem ho za to přece nenáviděla… A teď ho nenávidím za to, že to neudělal.

Karel
Je ve sprše. Slyším šumění tekoucí vody, zabořím hlavu do dlaní a snažím se zahnat představu jejího nahého těla, které je tak blízko.
Náhle sprcha umlkne.
Zvednu pohled a uvidím ji, jak se opírá o zeď a pozoruje mě. Má na sobě kalhotky a krátké tričko, které odhaluje ploché, hladké břicho.
„Proč jsi to neudělal?“ zeptá se vyčítavě.
„Ale co?“ bráním se.
„Dřív bych od tebe měla zašpiněné kalhotky,“ sklopí rozpačitě zrak. „Musela bych si je vzít na sebe a ty bys pozoroval, jak se mi lepí ke kundičce. To se ti přece líbilo?“

Míša
Nevím, proč jsem to řekla. Přece nechci, aby se to celé opakovalo. Nebo snad ano? Zachvěju se rozpaky a vyděšeně sleduju, jak jde ke mně.
„Myslel jsem, že to nechceš,“ odhrne mi vlasy z obličeje.
Cítím na tváři jeho dech, blíží se k mým rtům a já toužebně pootevřu ústa v předzvěsti polibku.

Karel
Doopravdy se to stalo, nemůžu tomu uvěřit. Vypadala tak bezbranně, když  stála křečovitě přitisknutá ke zdi a bázlivě mě pozorovala. Neodolal jsem a jemně ji políbil. Překvapeně jsem ucítil, jak mi polibek opětuje, špičkou jazyka pronikla do mých úst a já jí vyšel vstříc.
„Tohle nemůžeme,“ odtáhla se po chvíli a bezradně položila dlaně na mou hruď. „Byl by to incest, to přece dobře víš…“ skousla si nervózně rty.

Míša
Konečně jsem řekla nahlas to slovo, které mě pronásledovalo několik posledních nocí.
„Incest… incest… incest,“ našeptával mi tichý hlas, když jsem vzpomínala na otce uvězněného mezi mými roztaženými stehny. Zachvěju se vzrušením, když mě znovu políbí. Nevzdoruju, hladově se střetneme jazyky, zaboří mi prsty do vlasů a já cítím, jak se ke mně neodbytně tiskne ztopořeným přirozením. Sklouznu rukou k jeho rozkroku a horečnatě se ho snažím rozepnout. Konečně se mi to povede a já cítím, jak mi naběhlý penis pulsuje v dlani.

Karel
Nevím, co mě vzrušuje víc. Šmátrající ruka v mém rozkroku nebo jazyk, kterým mi vášnivě opětuje polibky? Zkušeně mi prohání ztopořený ocas, zdá se, že v tom má praxi.
„Honíš ráda čůráky?“ vydechnu vzrušeně.
„Moc ráda,“ připustí.
„Ty si ho přece taky honíš rád,“ zachichotá se a nepřestává  zpracovávat můj ztvrdlý úd.

Míša
Neubráním se srovnání jeho naběhlého ocasu s ostatními, které jsem měla v ruce. Ani nevím, kolik už jich bylo. Možná to bylo tím, co on prováděl s mým prádlem, možná to byla normální pubertální zvědavost…
„Máš ho tak velkýho,“ zašeptám ohromeně. „Určitě by mi natrhnul kundičku,“ otřesu se vzrušením. „Proč tohle říkám?“ vyčítám si, ale zároveň mi po stehnech stéká vlhký čúrek.
„Už budeš?“ vyzvídám zadýchaně a mazlím se s jeho žilnatým, dospělým penisem.
„Ještě chvilku,“ sténá mi do ucha. Nedokážu rozumně uvažovat a volnou rukou si stahuju kalhotky do půli stehen.
„Vystříkej se mi na ní,“ přitisknu si naběhlý ocas k zarostlému podbřišku.
Nadzvedne mi stehno a chce do mě proniknout. Z posledních zbytků sil se ubráním. Táhle vykřikne a já najednou cítím lepkavé, teplé vlhko, které se rozlévá mezi chloupky.

Karel
Stačila chvilka a já bych to udělal. Mohl jsem být v její kundičce, byl jsem tak blízko… Takhle jenom zklamaně pozoruju slepenou houštinku mokrých chloupků, v které se nezřetelně rýsují stydké pysky.
„Promiň,“ šeptám zahanbeně. „Promiň mi to.“

Míša
Natáhnu si kalhotky, neodbytné vlhko mi připomíná, co se před malou chvilkou odehrálo. Vím, že chybělo málo a dovolila jsem mu to.
„Třeba by to tím skončilo,“ prolétlo mi hlavou. „Mohla jsem to mít za sebou, takhle se budu jenom trápit,“ vyčítám si a vztekle si kalhotky upravím.
Když odcházím, cítím na sobě jeho upřený pohled. Tohle nemůže skončit dobře…

Karel
Celé dopoledne ignoruje moje pokusy o omluvu a zatvrzele mlčí. Slyším, jak rámusí v kuchyni a odhodlám se jít za ní.
„Chceš pomoct?“ zeptám se tiše.
„A s čím?“ zeptá se sarkasticky. „Vařit neumíš a vyprstit se musím taky sama,“ odhrne si hřbetem ruky překážející vlasy.
„Nevěděl jsem, že bys chtěla…“ nedopovím větu.
„Vyprstit?“ dokončí ji za mě. „Já ti to taky udělala rukou,“ prohodí nevšímavě. „Myslela  jsem, že tě to napadne…“

Míša
Posadím se na roh stolu a sleduju, jak se blíží. Odhrnu si kalhotky a ukážu mu na malou chvilku kundičku.
„Jsem úplně mokrá,“ přeskočí mi hlas napětím.
Stejně by to za chvíli poznal, tak co… Už stojí u mě, oči se mu lesknou vzrušením. K mému překvapení mě drsně políbí, poddávám se jeho jazyku a opětuju mu polibek. Vklouzne rukou pod tílko a pevně sevře v dlaní mé ňadro. 
„Svleč mi to,“ zvedám ruce nad hlavu, aby mi mohl tílko svléknout.
Stydím se za zduřelé bradavky, které vzápětí objíždí jazykem. Sklouzává po mém těle níž a níž a já se zatajeným dechem vím, k čemu se chystá. Přesto se nadzvednu a nechám ho, aby mi stáhl promočené kalhotky.

Karel
Olizuju jí hladké břicho a blížím se k houštince pubických chlupů. Překonám  slabý odpor a roztáhnu jí nohy. V chloupkách se skrývají nahnědlé stydké pysky, zabořím obličej do jejího klínu a nasaju zhluboka nasládlou vůni jejího přirození.
„Tatííí…“ zasténá slabě a nechá mě, abych špičkou jazyka ochutnal její kundí štávy.

Míša
Slyším se, jak sténám, když se zakláním a zapřená o ztuhlé ruce na něj vystrkuju své rozdychtěné přirození. Vzrušuje mě představa, že mě znovu vylíže.
„Nejdřív mi přiznej, kolik jsi vyhonila čůráků,“ zvedne ke mně neúprosně pohled.
„Já nevím… hodně,“ sténám a tlačím mu hlavu do svého rozkroku.
„A kolik jsi jich měla v kundičce?“ vyzvídá. „Nechávala ses od nich šukat?“

Karel
Napjatě čekám, co mi odpoví.
„Jenom tři,“ vykřikne zmučeně. „Jenom tři, doopravdy,“ vyjekne. „Já… já… ráda sleduju… jak stříkají,“ vzlyká vzrušením. „Jako ty… když mi to děláš do kalhotek… nebo do deky,“ chrlí ze sebe a roztahuje nohy, aby mi ukázala naběhlé, překrvené pysky.

Míša
„Tohle čekání je hrozný… vím, co chce, abych udělala. Chce, abych prosila, ať mě ošuká…“ Vzpírám se spalující touze nabodnout se na jeho ztvrdlý ocas, který vystřelil z ochlupení a komíhá se přede mnou. Vztekle zajedu rukou do rozkroku, začínám masturbovat. Chytne mě za ruku a násilím mi ji odstrčí. Zaskučím a zuřivě pohodím hlavou.
„Tak… už… něco… udělej!“ vykřiknu zoufale. „Tohle se nedá vydržet!“

Karel
Otírám se penisem o její podbřišek, takhle rychle se mi ještě nikdy znovu nepostavil. Slyším, jak zrychleně oddechuje a chystám se do ní proniknout, když se vzepře.
„Počkej,“ zaváhá na poslední chvíli. „Nic neberu,“ upozorní mě. „Jestli ale chceš, můžeš mi to udělat do zadku.“

Míša
Zmateně na mě zírá, jako by nechápal, co jsem mu právě řekla.
„Chci ošukat do zadku,“ zdůrazním netrpělivě. Tohle přece chtějí všichni, nebo snad ne?
Opřu se o stůl a vystrčím na něj provokativně zadek.
Přitiskne se ke mně, lehce projíždí ocasem mezi půlkami a šeptá mi do ucha, jak se těší na mou prdelku. Zajedu dlaní mezi nohy a honím si pičku s prsty zaraženými dovnitř.

Karel
Už to déle nevydržím. Odstrčím jí ruku a rozmazávám prsty šlem z vypouklých pysků prdelní brázdou až ke staženému svěrači. Nakonec zajedu žaludem na kraj kundičky, z posledních zbytků sil odolám a nepřirazím, jenom si ho smočím v rozpálené pičce.  „Teď ti vyšukám zadek,“ slibuju ochraptělým hlasem. „Máš to ráda?“
Horlivě přikyvuje a já přejedu přes hrázičku k nahnědlému análnímu otvoru.

Míša
Cpe se do mě, bolí to, ale zároveň mě ten zvláštní pocit vzrušuje. Je o tolik větší, než ty klukovské ocasy, které jsem tam měla dřív. Tlak je neúprosný, proniká do mě milimetr za milimetrem. Žalud už má ve svěrači celý a teď  tam cpe zbytek.
„Nespěchej,“ syknu a zavrtím se opatrně proti němu. Najednou je ve mně celý, vyjeknu a on ho rychle vytahuje ven.
„Mám toho nechat, holčičko?“ šeptá s tváří zabořenou v mých vlasech.
Nemám sílu ho okřiknout, aby  mi tak neříkal.
„Nepřestávej,“ vydechnu. „Šukej mě do zadku jako svou malou děvku.“ Jsem znovu jeho holčička, teď už mi to nevadí.

Karel
Drtím v dlaních oblé, malé kozičky a znovu pronikám do jejích střev. Tentokrát to jde lépe, svěrač už není tak stažený a já si můžu čůrákem vychutnat jeho těsné sevření.
„Celé ty roky mě provokuješ… odsuzuješ mě… a teď jsi moje malá děvka… co se nechá píchat do prdele,“ sténám a v pomalém tempu přirážím.
Zarostlým pahorkem naráží na stůl, který se otřásá proti zdi. Její prdelka je krásně těsná, cítím stahy, kterými bojuje proti cizímu čůráku v zadku a já se překvapivě brzy blížím k opětovnému vyvrcholení.

Míša
Vím, že se brzy udělá, pomalé tempo se během chvilky změnilo ve zběsilé.
Náhle se zastaví a s neartikulovaným chrčením mi plní střeva teplou mrdkou. Jakmile se vzpamatuje, zaboří prsty do kundičky a bez okolků mě uspokojuje. Místností se rozléhá mlaskání rozdychtěné pičky, cítím jak mi ze zadku vytéká lepkavé semeno a zahanbeně si uvědomuju, jak moc jsem vzrušená.
Podlomí se mi nohy a já se svezu na stůl. Přidrží si mě a dál nelítostně przní rukou mojí kundičku. Je mi jedno, jestli nás uslyší sousedé a hlasitě vyvrcholím. Najednou je po všem.
Otočím se a vidím, jak mu ocas, před malou chvílí vytažený z mého zadku, pomalu měkne.

Karel
Sáhne si dlaní na prdelku a zašklebí se.
„Zítra se budu proklínat, že jsem ti to dovolila,“ povzdechne si. „Máš ho moc velkýho, málem jsi mi natrhnul zadek,“ konstatuje klidně a otírá si bříškem prstu sperma  z konečníku, jako by o nic nešlo. Vypadá přitom nevinně, téměř bych nevěřil, že jsem se před malou chvilkou vyprázdnil do jejích střev.
„Jsem od tebe celá špinavá,“ postěžuje. „Olízej mi to,“ přikáže mi náhle. „Přece nebudu chodit zalepená od tvojí mrdky.“
Ztuhnu, nedokážu pochopit, jak může být moje nevinně vypadající dcera tak zvrhlá.
„Chci, abys mě vylízal zadek,“ trhne sebou tvrdohlavě. Vkleče zabořím hlavu mezi její půlky a olíznu špičkou jazyka vrásčitý svěrač. Uvědomuju si, že olizuju vlastní sperma a zachvěju se odporem, možná i nechtěným vzrušením.

Míša
Už mě ani nepřekvapí, když poslechne. Roztahuje mi dlaněmi půlky do maxima  a poslušně olizuje můj konečník. Je to zvrhlé, ale zároveň vzrušující, sjíždím rukou znovu k přirození a bez ostychu se prstím.

Karel
Chci ochutnat její kundičku, ale nesouhlasně se zavrtí a já musím dál pokračovat v olizování nahnědlého análního otvoru. Bez zábran se uspokojí a teprve potom mi dovolí nadechnout se.
„Víš, že mi zadek ještě nikdo nevylízal?“ zahihňá se.  „Ale tobě se to líbilo, viď?“ otočí se ke mně s vševědoucím pohledem. Připadám si jako malý kluk, který něco provedl, když zahanbeně přikyvuju.

Míša
Bavím se jeho rozpaky. Sehnu se pro zmačkané kalhotky a natáhnu si je.
„Pro dnešek to stačilo,“ prohodím s předstíraným klidem, když vidím jeho zklamaný obličej.
Natáhnu se pro tílko, které leží na stole. Je vlhké od mých slin, ještě před malou chvilkou jsem v něm měla zabořenou tvář, když mi projížděl zadek svým naběhlým ocasem.

Karel
Stojí přede mnou oblečená, rozcuchané vlasy jí spadají na ramena a já bych se nejraději všem pochlubil s tím, co jsme právě dělali.  Představím si, jak mí kamarádi obdivují mou nahou dceru s roztaženou kundičkou a  otřesu se vzrušením.
„Určitě by mi záviděli… vím, že jí mlsně okukují už dlouhá léta… mají podobný vkus jako já, mnohokrát jsme se nezávazně bavili o mladých, sotva dospělých kundičkách.“
Vzápětí si podobné představy zakazuju. „Míša je jenom moje… moje… moje,“ opakuji si dokola v duchu.
Přesto nedokážu své představy potlačit.

Autor

Navigace v seriálu<< Spalující touha 2Spalující touha 4 >>
4.7 63 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Hezky se to vyvíjí. Jako vždycky, supr.

Horsedikk.mpeg

Super gradace, nejsem největším fandou typu otec a dcera, ale tohle je opravdu velmi povedené dílko, už aby byl další díl 🙂

Gourmet

Skvělé, báječné, úžasně napsané. Nepamatuji se, kdy jsem četl něco tak perfektního!

Tsgarp

Fakt dobra gradace. Nejsem uplne fanda incestu, ale tohle se mi fakt libi.

Gourmet

Já miluji variantu otec – dcera, ale v posledních měsících tady bylo tolik nepravděpodobně popsaných variant matka / syn, že si toto obzvlášť užívám. A k tomu je to psáno super stylem.

Tomas

Skvely popis, gradacia a vzrusenie. Je to velmi dobre napisane! Dalsi diel musi prist cim skor 😛

7
0
Would love your thoughts, please comment.x