Spalující touha 1

Toto je 1 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša

Už to zase udělal. Jsem prostě blbá, ráno jsem pospíchala a nezkontrolovala si to. Jakmile jsem si natáhla kalhotky, tak jsem to ucítila. Lepkavé, ještě teplé vlhko. Hned mi bylo jasné, co to je. Otřásla jsem se hnusem. Jak to mohl tak rychle stihnout? Vždyť jsem byla ve sprše jen pár minut. Jsem přece jeho dcera, musí vědět, že to není normální. Určitě na mě při tom myslí… Při onanování, honění, mrskání péra… říkejte si tomu, jak chcete. Nechci na to myslet, za chvíli mám pohovor na novou práci. A teď tady sedím s přirozením ulepeným od jeho mrdky a nedokážu se soustředit na nic jiného.  Tohle musí skončit.

Karel

Určitě to ví. Jakmile odešla, zkontroloval jsem jí šuplík. Kalhotky tam nejsou, musí je mít na sobě. Stačí si představit, jak si je obléká a okamžitě se mi postaví. Nemůžu za to, že mi tak připomíná její matku. Je celá po ní, hubeňoučká, obličej jako panenka, dlouhé tmavé vlasy a hlavně malá oblá ňadra, která přitahují mé pohledy jako magnet. Vypadá nevinně, ale není to dávno, co jsem našel její umělý penis, s kterým potají masturbuje. Když si k němu přivoním, cítím ještě slabou vůni její pičky.

Míša

Nechce se mi domů, určitě bude zase šmírovat. Jako by nestačilo, co předvedl ráno. Už ani nevím, kolikrát to udělal. Poprvé se to stalo krátce po mých patnáctých narozeninách. Asi byla chyba, že jsem to přešla mlčením, protože se to opakovalo stále častěji. Bylo to nechutné, přesto mě zvláštní, nepopsatelná touha nutila obléct si je a celý den v nich chodit. Časem jsem se naučila kalhotky kontrolovat, jakmile jsem je vzala do ruky, ale ani to nestačilo. Občas jsem našla deku potřísněnou čerstvým semenem, jindy zase ušpiněnou košilku. Snažila jsem se ho neprovokovat, styděla jsem se za to, že ho vzrušuju. Dřív jsem klidně běhala doma ve spodním prádle, teď jsem najednou nosila vytahané mikiny a volné tepláky místo svých oblíbených legín, které ho podle skvrn na nich svým zvláštním způsobem fascinovaly.

Karel

Kde může být? Pohovor už jí dávno skončil. Konečně slyším klíč v zámku. Prošla kolem mě netečně, jako bych neexistoval. Netuší, že si i tak vychutnávám pohled na její kozičky, které se tak nádherně rýsují pod halenkou. Bere si čistý ručník a jde do koupelny. Už se těším, jak do něho zabořím svůj obličej a nasaju její vůni. Slyším sprchu, představuju si, jak voda stéká po nahých ňadrech k přirození a bolestně zasténám. Náhle mě vyruší zvuk mobilu.

Míša

Slyším, jak buší na dveře: „Volá ti někdo ze Stademu, pojď si to vzít.“ 
Popadnu ručník a ve spěchu ho obtočím kolem těla. Pročísnu si prsty mokré vlasy a proběhnu kolem otce, který číhá v chodbě. Snažím se nevnímat jeho slídivé pohledy a rychle přijímám hovor. Připadám si, jako bych před ním stála nahá, přitahuji si bezděčně ručník těsněji k tělu.

Karel

Nedokážu z ní spustit zrak. Snažím se maskovat své vzrušení, stejně jako tenkrát, když se to stalo poprvé. Pamatuju si, jak seděla proti mě, oči jí svítily radostí z dárků a já náhodou zahlédl ve škvírce mezi jejími koleny bílé kalhotky. Nechtěně mi hlavou bleskla představa nahého, dívčího přirození, které se přede mnou skrývá jen kousek ode mne. Potom už si vzpomínám jenom na to, jak stojím s vyhoněným ocasem nad jejími kalhotkami a v panice se je snažím očistit. V duchu jsem si připravoval výmluvy, kterými bych se ospravedlnil, ale ona se jenom mlčky protáhla kolem mě a pouze zrudlý obličej dokazoval, že ví o tom, co se před malou chvílí stalo. Utěšuju se tím, že to tenkrát mohla zastavit, a je jenom její vina, že to neudělala.

Míša

Cítím jeho pronikavý pohled a nedokážu se soustředit na rozhovor. Zakryju mobil dlaní a otočím se k němu.
„Můžeš toho nechat?“ vyjeknu. „Tohle je důležité, chápeš to?!“
Mokrý mobil mi vyklouzne z dlaně a já se pro něj musím ohnout. Cítím, jak ručník povoluje a padá k zemi. Zalykám se hanbou, když odpovídám na otázky a stojím před otcem úplně nahá. Snažím se zakrýt přirození dlaní, ale pozdě. Vidím, jak rozepíná poklopec a hrabe se v rozkroku.
„Mohla byste mi zopakovat, co jste říkala?“ chvěje se mi hlas.
Nedokážu se soustředit na rozhovor, místo toho napjatě sleduju, jak vytahuje ven napůl ztopořený ocas.

Karel

Slyším se, jak mi z úst uniká tiché zasténání, když vidím její drobná ňadra s výraznými prsními dvorci a Venušin pahorek skrytý v záplavě tmavých chloupků. Pokračuje v rozhovoru, jako by ji nezajímalo, co se naproti ní děje. Bradavky má ztuhlé chladem, namlouvám si, že možná i vzrušením. Třesou se mi prsty, když horečnatě rozepínám poklopec a snažím se z něj vyprostit penis nalévající se krví. Přetáhnu kůžičku a obnažím tak naběhlý, fialový žalud.

Míša

To snad není pravda, vážně se chystá onanovat. Hlas se mi svírá napětím, osoba na druhém konci to musí poznat a ptá se, jestli je všechno v pořádku. Co mu mám odpovědět? Těžko mohu přiznat, že sleduju tátu, jak si pomalu přetahuje svraštělou kůžičku dolů a chlubí se první slanou kapkou, která se objevila na špičce žaludu. Poprvé ho můžu pozorovat při onanování. Nijak nespěchá, požitkářsky protahuje žilnatý ocas mezi prsty, mne si zduřelou hlavičku a vychutnává si můj upřený pohled.
„Děkuju, doufám, že naše spolupráce bude úspěšná,“ končím rozhovor.
Nemůžu z něho spustit oči, sjíždím dlaní ke svému klínu a proti své vůli si pohladím kundičku. Hned poté ucuknu rukou, ale už je pozdě.

Karel

„Hezky si to udělej,“ vyhrknu, když vidím její rozpaky.
Zahanbeně sklopí oči.
„Přede mnou se nemusíš stydět,“ napovídám jí.
Nervózně si kouše rty, vypadá jako malá holčička, která se bojí.
„Malá holčička s dospělou kundou,“ napadne mě vzápětí, když si odhrne z obličeje spadlý pramen vlasů a roztřeseně rukou sklouzne ke klínu. Vzrušením téměř nedýchám, když povolí sevřené nohy a ukáže mi své přirození.

Míša

Tváře mi hoří rozpaky, ale nedokážu odolat a ukážu mu svou nadrženou kundu. Rozhrnu husté ochlupení a proderu se prstem dovnitř. Musí poznat, jak jsem vzrušená, to se nedá zamaskovat.
„Nebudeš o tom nikdy mluvit,“ zasyčím výhružně. „Nikdy, je ti to jasný?“
Nečekám na jeho souhlas a jdu do ložnice. Slyším, jak se šourá za mnou a přerývaně oddechuje při prohánění ztopořeného ocasu.

Karel

Nemůžu uvěřit tomu, že se to stane.
„Tohle jsem přece vždycky chtěl,“ napadne mě při sledování jejího pevného zadečku. Proč se ale najednou cítím tak provinile? Konečně jsme v ložnici. Odhrne deku a uvelebí se tam, kde spávala Eva. Hrábne po polštáři a podloží si jím boky.
„Budeš se jenom dívat,“ upozorní mě výhružně. „Klidně si ho vyhoň, ale nic víc. Jestli se mě dotkneš, tak je konec,“ oznamuje mi svá pravidla.
Hrdlo mám stažené napětím, když souhlasím.
„Hlavně to nezdržuj, ať už to mám za sebou,“ procedí skrz rty a zaboří prst do kundičky.

Míša

Zavřu oči a obkroužím prstem překrvený poštěváček. I letmý dotek stačí k tomu, abych se propnula v křeči. Vrážím prsty dovnitř kundy a vycházím jim vstříc.
„Jenom si udělej dobře, holčičko,“ slyším ho, jak nade mnou sténá. „Pěkně si pohraj s kundičkou, jak to máš ráda.“
Otevřu oči a vidím nad obličejem jeho nateklého čůráka.
„Tati… prosím tě… takhle ne… na mě ne…“ žadoním, když vidím, jak se v šíleném tempu blíží k orgasmu. „Na obličej ne,“ škemrám marně.
S tváří zkřivenou šílenou grimasou vystříkne hustou mrdku, která mi v pravidelných intervalech dopadá na tvář. Jsem tak vzrušená, že zřetelně slyším mlaskavé zvuky linoucí se z mého přirození.  

Karel

Ždímám ze sebe zbytky semene a snažím se popadnout dech. Neodolám a otřu se letmo penisem o její malé, oblé ňadro.
„Řekla jsem nedotýkat se…“ zasyčí zlostně a ucukne.
Sleduju, jak si roztahuje pičku a  vráží do ní dva prsty.
„Já už to po… po… potřebuju,“ skučí a zalyká se vlastním vzrušením. „Proč… mi… to… nejde?“ běduje rozhořčeně a horečnatě si projíždí kundičku v touze po vyvrcholení.

Míša

Ať už proboha zmlkne. Slyším, jak mi slibuje všechny ty sprosťárny, na které myslel celé ty roky, kdy si honil ocas nad mými kalhotkami a snažím se ho nevnímat, teď se potřebuju hlavně udělat. Mám to na krajíčku a pořád to nejde… zoufale vklouznu rukou pod zadek a roztáhnu si půlky. Tohle vždycky zafunguje, vím to. Stydím se za to, jak mi čvachtá kunda vzrušením, ale nemám sílu to maskovat. Bříškem prstu dráždím stažený anální otvor, zatímco druhou si prošukávám kundu. Náhle mi třísly projede slastná křeč, která stoupá stále výš. Hlasitě, neartikulovaně vykřiknu, mezi pysky se mi rozlévá teplo a já se hroutím do postele ve vytouženém vyvrcholení.

Karel

Leží přede mnou schoulená v klubíčku s obličejem zabořeným v polštáři. Tělo se jí otřásá vzlyky, Odhrnu jí vlasy z útlého krku a pomalu sjíždím dlaní po hladkých zádech.
„Neboj, zůstane to jen mezi námi,“ konejším ji, zatímco dlaní laskám její hebký zadeček.
„Nesahej na mě,“ zavzlyká a odstrčí mě. „Tohle jsi přece chtěl,“ obviní mě potom. „Všechny ty roky, kdy jsi onanoval s mými kalhotkami… stříkal do nich mrdku… jsi spokojený?“
Vstává, přirození si zakrývá dlaní a vztekle pohodí hlavou.
„Mám to i ve vlasech,“ postěžuje si a volnou rukou otírá tvář ušpiněnou mým semenem.

Míša

Přičichnu k prstům, z kterých cítím vůni jeho mrdky a proti své vůli ji ochutnám.
„Když to po mě chtěl některý z kluků, vždycky jsem odmítla. Štítila jsem se jejich mrdky a teď tady najednou olizuju z prstů otcovo semeno jako nadržená děvka,“ napadlo mě.
Zamykám se ve svém pokoji a svalím se na postel. Přetáhnu deku přes hlavu a snažím se na všechno zapomenout.
Nic se nestalo,“, opakuji si dokola v duchu. „Nic se nestalo…“
Nedokážu se ale zbavit vzpomínky na jeho naběhlý, žilnatý ocas trčící z hustého ochlupení. Zhnuseně si otřu do polštáře poslední zbytky *mrdky, kolena přitisknu pevně k sobě, abych nepodlehla spalující touze po dalších dotecích.
„Jak se tohle mohlo stát?“ honí se mi hlavou, když se propadám do hlubin spánku. „A co bude zítra, až se probudím?“

Autor

Navigace v seriáluSpalující touha 2 >>
4.6 83 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mamut

Je to zajímavě napsané. Takhle z obou pohledů. Uvidíme jak to bude pokračovat.

Raketak

Ty víš jak na to.. Dobrá práce.

Gourmet

Tak to je úžasné. Naprostá bomba! Dál!!!

Clark

Tak právě proto že je to napsané jinak, je to asi zajímavé.

Rocky

Neskutocne uzasna poviedka, len dufam, ze nebudeme musiet cakat dlho na dalsi diel.

Trysky

Spalující touha je rozhodně zajímavý počin.
Mám z toho takové rozporuplné pocity. Četlo se to dobře, připomínalo mi to Tinnitus. Jen mi to chvíli přišlo skoro jako znásilnění. No dobře, možná jen zneužívání, ale i tak… Asi jsem se moc vcítil do hrdinky místo do otce.

Gourmet

Jaké znásilnění? Hra, sice na ostří nože, ale z obou stran.

Trysky

Ano, ale to nemění nic na tom, že jsem z toho měl pocit jako ze znásilnění.

Trysky

Ale kdo tu mluví o násilí? Naučte se oba číst. Napsal jsem, že jsem z toho místy měl pocit jako ze znásilnění.

Nepsavec

Souhlasím. Je rozdíl mezi sváděním a donucováním.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x