Odvážný plán – Dana 6

Toto je 6 díl z 12 v seriálu Odvážný plán – Dana

Kamil otevřel poslední láhev vlašského ryzlinku od Volaříka, kterou měl ještě doma. Byl báječný a skoro mu bylo líto ho otvírat. Nevěděl, jestli Dana dokáže takovou dobrotu ocenit a sám už cítil, že alkoholu bylo dost, ale byl si jistý, že dnešní večer bude naprosto jedinečný a první toho druhu a tak váhal jen malý okamžik. Láhev otevřel a mok nalil do elegantních sklenic, aby se rozvoněl a na podnosu donesl k dámám.

Ty se pořád ještě objímaly, líbaly a laskaly v pomalém tempu jednoho z „ploužáků“, které měl pro večerní chvíle s Markétou nachystané do několika playlistů. Nevěděl, že mezi tím se obě shodly na tom, že jejich vzájemné laskání jim dělá nad míru dobře, ale že stejně tak dobře jim činí i pomyšlení, že pohled na ně evidentně vzrušuje Kamila a dohodly se, že to vzrušení mu dopřejí až do krajnosti.

Všimly si, že pohled na ně ho znovu vzrušil, přesně jak obě odhadly, ale do jejich zábavy vstoupil zcela nekompromisně:
„Dámy, dovolil jsem si otevřít jednu mimořádnou lahůdku, takže bych prosil malou přestávečku ve vašem tolik krásným tanečku,“
S těmi slovy jim každé podal sklenku zaplněnou do poloviny báječným bílým vínem. Nebyl si jistý, zda po dvou velikých dávkách předchozí míchanice budou schopné ten poklad docenit, ale nechtěl o tom hluboce uvažovat.

„Tohle vínko by si zasloužilo chvilku klidu a vychutnat,“ dodal ještě, ale to už si obě sedly vedle sebe na širokou sedačku.
„Byly jste neskutečně sexy, pohled na vás by vzrušil každýho mužskýho, ale povězte mi, co jste si to tam před tím tak hezky šeptaly,“ zlehka na ně zaútočil.
„Ale Kamílku, to bylo holčičí tajemství a nebylo by to pak pro tebe žádný překvapení, kdybsme to tady teď vykládaly, viď, Danuš?“ vyžádala si Markéta podporu.
„Jasně, to je jenom mezi náma holkama, ale třeba se to jednou dovíš, když nebudeš Markétu zlobit,“ mrkla na něj Dana s trochu škodolibým úsměvem.

„A třeba ti to nejen řekneme, že jo?“ zase si Markéta vyprosila tázavým pohledem podporu.
„Jasně, ale teď je to naše tajemství, co máme s tvojí úžasnou Markétou. A to víno je fakt neskutečně dobrý. Ten můj bejvalej debil byl sice óbrdebil, ale vínu rozuměl a trošinku to naučil i mě. Hele, že byl Volařík vinař roku?“ změnila Dana téma, když si prohlížela vinětu na otevřené lahvi.
„Jojo, byl. A jsem happy, že ti chutná. Markéta tohle víno zná, koupil jsem ho celej kartón. Ale stejně budu zvědavej, co jste vy dvě vymyslely. No, a až to dopijeme, můžeme dát nějaký hezký společný tanečky. Nebo už ne?“
„Uvidíme, tohle vínko si ale fakt zasluhuje soustředěnou pozornost, viď Danuš?“ vložila se do debaty Markéta a nabídla svá ústa k polibku Daně.
Ta na souhlas přikývla, ale nezaváhala ani na okamžik a chvilku se s Markétou líbaly. Začaly si báječně rozumět a bylo jim jasné, že Kamila vzrušují úplně všechny jejich erotické radůstky.

Kamil upil trochu té dobroty, ale pak usoudil, že je přeci jen čas posunout zábavu o kousek dál.
„Kdybych věděl, že Markétka bude bez celej večer vespod bez, tak bych ti taky nedovolil žádný zbytečný hadříky, Danuš,“ snažil se o změnu tématu Kamil.
Dana se k němu okamžitě otočila a zeptala se: „Myslíš, že mám sama, nebo mi pomůže Markéta, nebo bys chtěl ty?“
„Že bysme si střihnuli a kdo vyhraje, tak to zařídí?“
„Proč ne, ale Dana by mohla bejt aspoň na židli nebo snad na stole?“ připojila se Markéta. „Ale nevím, jak dostaneme dolů samotnou podprdu, asi bude muset dolů celej vršek. Střihnout můžeme hned, ale napřed bych si vychutnala to náramný vínko.“

Láhev si vychutnávali docela pomalu za vzájemného špičkování a erotických narážek. Střihání, ke kterému nakonec dospěli, vyhrála Dana, takže Kamil se radoval: „Supéér, aspoň uvidím parádní striptýz! Ten už mi Markéta nepředvedla ani nepamatuju. Nejlepší to bude na stole!“
Markéta přišla s nápadem: „A můžeš si jí, Kamílku, třeba na stole vyfotit nebo natočit!“
„Vy jste pitomí, to přeci nejde, co kdyby to pak někdo viděl,“ zdráhala se Dana, ale zkonzumované množství báječných drinků otupilo její odpor na pouhé formální minimum.
Tohle ještě nezažila a riskantní novinky zbožňovala, přestože se jí v životě už škaredě vymstily.

Kamil bleskově vyklidil masivní jídelní stůl.
„Pódium je ready a na scénu přichází naše top umělkyně – Danaaaa!“ zhostil se okamžitě i role konferenciéra.
Dana, shodila pantoflíčky, vyskočila na připravené improvizované pódium a v okamžiku, kdy shodou okolností zazněla báječná sugestivní Chan Chan od Buena Vista International Club, se začala smyslně v rytmu latina vlnit a Kamila úplně uchvátila dokonalost jejích vláčných pohybů i koketních pohledů, které vysílala jak k němu, tak k Markétě a během nichž si s nekonečnou pomalostí vyhrnovala přes dokonale ploché a nádherně opálené bříško slušivé a elegantní tričko.
Kamilovi se zdálo, že uplynula celá věčnost, než si ho přetáhla přes hlavu, potřásla dokonale upravenými vlasy a opět vypadala jako ze žurnálu. Pohledem se ujistil, že jeho iPhone všechno zaznamenává, ale vzápětí Dana předvedla ještě dokonalejší sekvenci s kalhotkami, přičemž dala pod sukýnku nahlédnout stejnou měrou oběma divákům. Vychutnávala si jejich vzrušení.
Na Kamilovi bylo jasně patrné, u Markéty registrovala její vzrušené pohledy.
Jako poslední si opět s úžasnou grácií sundala podprsenku, přičemž v rytmu dalšího hudebního kousku rozpohybovala jak své dokonale pružné boky, tak i svá dokonale pevná výstavní ňadra. Improvizovaný tanec zakončila elegantní gestem a s výkřikem. „Ola!!!“ skočila do náručí Kamilovi, kterému sice vypadl iPhone z ruky na zem, ale Danu zachytil, dlouze jí políbil a opatrně postavil na zem.

„Bylo to něco úžasnýho! Tohle jsem ještě nezažil! Ale počkej, musím ten krám sebrat a vypnout. A taky je teď třeba, aby Markí sundala ten svůj vršek, aby to nevypadalo divně.“
„Jo, to bych asi měla,“ zazněla odpověď a obě byly jen v sukýnkách. „A teď pěkně zase ty, že jo Danuš?“
„Že váháš, je nechutně zahalenej, jdeme na něj,“ se smíchem odpověděla Dana a začala Kamilovi sundávat tričko, zatímco Markéta ho zbavila kalhot rovnou i s plavečkovými slipy, které mu byly evidentně těsné.
Chtěla vzít jeho trčivce do úst, ale Kamil jí nenechal, popadl obě dámy a odtlačil je k širokému sofa: „Vy se nějak zabavte, holky, já mám ještě kupu práce s těma vašima sukýnkama.“

Zatímco se věnovaly jedna druhé a střídavě se líbaly, žužlaly své trčící bradavky, jazýčky vzájemně stimulovaly dvorce kolem nich, Kamil jim pomalu sundával sukýnky. Ještě, než je sundal, každé z nich dal kolena od sebe a na okamžik se přisál k jejich roztouženým jeskyňkám. To samé pak zopakoval i když už byly sukýnky pryč. S potěšením ocenil, že se nebránily, naopak, své kundičky mu nadšeně nastavovaly.
Zaujal ho nafialovělý flíček na vrcholku Marketina žlábečku. „Ten rošťák, nechat mi takovejhle vzkaz, to nevím, co řekne Dana,“ pobaveně si pomyslel Kamil, ale zůstal zticha. Markéta věděla, že si nemohl cucfleku nevšimnout a ocenila jeho mlčení.
„Markí, měla bys Danu ochutnat, abys věděla, jak báječně voní a chutná a taky abys pochopila, proč je taky tolik úžasná,“ povzbudil Markétu, když obě náležitě jazýčkem okusil sám.

Ještě, než stačil říct cokoliv dalšího, byla Markéta přisátá k Daně mezi jejími doširoka roztaženými stehny. Kamil toho využil a začal hníst její báječně pevná ňadra. Byla pevnější než Markétina, ale nahlas to nekomentoval.
Dana si ho přitáhla k sobě, začala se s ním líbat a její ruka zašmátrala po jeho tvrdolínovi. Vybavila si na chvíli ty nádherné okamžiky, které prožila sotva před pár hodinami. Už jí opravdu dlouho její kundičku nikdo neprovětral a odpolední divočina v ní zůstala nesmazatelně vryta a teď navíc cítila, že Markétino úsilí by jí docela jistě zanedlouho přivedlo k úžasnému orgasmu.

Markéta si toho všimla také, a tak po chvilce vzájemného laskání přestala, přitáhla Kamila na své místo a zaškemrala: „Kamílku, dej ho tam už Danušce, chci vidět, jak jí to dělá dobře,“ zároveň přiložila svou ruku na Daninu, která jeho úd nepřestávala jemně masírovat a pomalu ho směrovala k doširoka rozevřené studánce.
Ťukla na Daninu ruku, aby jí nechala sama, a naváděla Kamilův oštěp pevně tak, aby kroužil kolem té šťavnaté nádhery. Fascinovaně sledovala, jak krouží kolem jejího poštěváčku, který před okamžikem dokonale zvlhčila svým jazykem pak ho navigovala kolem, nechala malinko vklouznout dovnitř, přejela s ním až dolů k zadečku a pak zpět. Kamil ji nechal, ať úplně ovládá jeho pohyby. Nic podobného ještě nezažil a ta hra ho neskutečně vzrušovala.
Pozoroval Danu, jak je sesunutá na sofa úplně dolů, jak jí padají vlasy do čela, ale také viděl, jak co chvilku zvedne dokořán rozevřené oči k němu. Viděl v nich nekonečné vzrušení a pochopil, že Dana zbožňuje nové, netradiční aktivity.
Markétu chvíli bavilo tohle dráždění, ale pak nasměrovala kamenný pyj, jehož neskutečnou tvrdost jasně vnímala, přímo do středu Daniny jeskyně a pomalu ho sunula dovnitř. I na jejích očích bylo vidět bezmezné vzrušení z toho, co právě provádí.

„Tak a teď chvilku sami, prosím! Rychle Kamile, ale ušetři si něco i pro mě!“

Dana poloseděla pololežela na sofa, vlasy spadlé do očí, ale přesto se snažila upírat svůj pohled do Kamilových očí, kde četla úplně stejné vzrušení.
Stejně na tom byla i Markéta, která nechávala mezi svými prsty proklouzávat Kamilův píst a zároveň dráždila Danin nádherně naběhlý hrášek. Dychtivě oba sledovala a hlídala si, aby Kamil nečekaně nevyvrcholil.
Nezvladatelně toužila po tom, aby už byla ona na Danině místě. Zrychlila dráždění jejího poštěváčku, ale po chvilce už to nevydržela: „Kamílku, prosím, já taky, Danuš, puč mi ho na chvíli!“

Kamil věděl, že musí svou pozornost rozdělit mezi obě dámy. I když Danina těsná kundička mu dělala náramně dobře, ale okamžitě zastavil své pohyby vzepřel se na rukách a vysunul své kladivo z horké Daniny jeskyňky a bleskově ho nasměroval do té Markétiny, která se před ním nedočkavě otevřela. Zapadl do ní dokonale. Byla z toho hraní už vzrušením skoro bez sebe.
Dana se vysoukala nahoru na sofa a začala Kamilovi a Markétě provádět to, co před chvilkou sama zažívala. Navíc ještě přidala jeden svůj dlouhý prst, který teď hladce zasouvala spolu s Kamilovým tvrdým pyjem co nejhlouběji do doširoka rozevřené Markétiny studnice rozkoše střídavě zespodu nebo ze strany.
Pak přišla na to, že dalším prstem může stimulovat i Markétin zmáčený zadeček.
Napřed zatlačila jen na krajíček, ale pak ji překvapilo, jednak to, že Markéta nic nenamítala a jednak že úplně snadno vklouzla malinko hlouběji a začala tam kroužit.
Markéta se na ni udiveně podívala, ale Danu vzápětí uklidnily její vzrušené vzdechy, které přicházely ve stejném rytmu, jak práce jejích prstů.
Kamil zatím v pomalém tempu zasouval a vysouval svůj vysoustružený nástroj a jednou rukou se jí snažil něžně masírovat ňadro a bradavku. Zároveň jasně vnímal báječné doteky Daniny ruky.

Po chvilce toho neskutečného dráždění najednou začala Markéta cítit, že orgasmus se nezadržitelně blíží.
„Bože, co mi to děláte?“ polohlasně přerývaně vykřikovala. „To nejde vydržet! Jo, Danuš, to je šílený, tohle, co mi to děláš? Já už budu!“ a začala proti oběma svým báječným trapičům zběsile přirážet.
Stihla to snad pětkrát nebo desetkrát a pak se na sofa úplně zhroutila do sebe.

„To byl zase jednou úžasnej mokrej orgasmus! Ale promiň, musím zkusit poslat tam taky Danušku! Chceš?“ obrátil se ke své úžasné asistentce.
Ta se výmluvně překulila do původní polohy a vztáhla ruce po Kamilovi: „Jo, jo, pojď, musíš, Kamílku!“

Vzápětí ucítila jeho pořád stejně dokonalé beranidlo, jak narazilo až na dno její jeskyňky. Snažila se být maximálně otevřená, popadla Kamila za hýždě a pomáhala mu s prudkými přírazy. Kamil byl vzrušený až do krajní meze nejen její dokonalou krásou, ale její divoká spolupráce ho dokázala vydráždit ještě víc.
„Danuš, ty jsi šílená, tohle se nedá dlouho vydržet! Markí, vidíš, co ta bláznivka se mnou dělá?“
„Já nechci nic vydržet, pojď, já to chci ještě jednou takhle! Co nejvíc,“ vyrážela ze sebe s každým přírazem Dana, zatímco Kamil se poctivě snažil plnit její přání.
Koneckonců ani nic jiného dělat nemohl a věděl, že konec se neodvratně blíží. Markéta jejich vzájemné divoké souhře tentokrát jen přihlížela a ten pohled sám jí téměř způsobil další orgasmus. Něco takového ještě nezažila.
„Danuš, tohle už dýl nevydržím!“ polohlasně a s největším úsilím ze sebe vyrážel Kamil.
„Nemusíš, už! Ještě chvilinku! Ještě pojď! Ještě!“

V tom okamžiku už ale Kamil ucítil, že ho sperma nadobro opustilo a zmizelo trhaně v Danině studánce.
Ta naštěstí reagovala výkřikem. „Joooo, už!“ a přitáhla si Kamila hluboko do sebe objala ho kolem beder nohama a zůstala bez hnutí ležet s očima dokořán a pohledem zakaleným prožitou extází upřeným do Kamilových očí.
„Teda! To bylo úžasný!“ vydechla Markéta, ale to už se Dana vzpamatovala a zas se z ní stávala nenasytná tygřice.
Jemně odtlačila Kamila a bez ohledu na to, že cítila, že jí sperma vyteče se přesunula k Markétě, uchopila ji zespodu za kolena, roztáhla je daleko od sebe a zabořila svá ústa do její nadobro zmáčené kundičky.
Cítila, že je pod Markétkou loužička z předchozího orgasmu, ale věděla, že by druhý orgasmus mohl přijít za pár okamžiků. Nechávala své prsty klouzat hluboko dovnitř a jazykem a rty vykonávala úžasnou práci, kterou si před pár lety už jednou vyzkoušela. Ten pocit byl báječný.

Markéta jí pomáhala tak, že si oběma rukama svou kundičku roztahovala, jak jen to šlo a zduřelý poštěváček nabízela Daně ke hře. Kamil byl z toho pohledu u vytržení. Jeho povadlík byl momentálně k nepotřebě, tak se aspoň snažil Danu dráždit svými prsty.
Ta klečela před Markétou a její vyšpulená prdelka skýtala Kamilovi úžasný pohled. Byla dokonale tvarovaná, pevná a štěrbinka pod ní vypadala naprosto úchvatně.
Jeho sperma pomalu po kapkách vytékalo ven. Kamil si musel přiznat, že takový pohled se mu ještě za celý život nenaskytl. Hladil jí svými prsty přes celou štěrbinku až k zadečku a zpátky a nebál se ani vtlačit je trochu dovnitř.
Nejen, že byla sama dokonale mokrá, kapičky spermatu byly klouzavé a to, že ho něžně roztírá po té nádheře ho příjemně vzrušovalo. Cítil, že za chvilku by se mu už zase postavil, což bylo zcela nebývalé. Přicházející záchvaty vzrušení násobil i pohled na doširoka rozevřenou Markétu a vzrušení, které přímo sálalo z obou jeho krasavic.

„Holky, vy jste tak úžasný! Mně se snad z vás ještě jednou postaví,“ lichotil svým hravým partnerkám, ale pak už začal pozorovat Markétu, na které bylo vidět, že orgasmus už je skoro tady. Dana to věděla také, ale přesto s ústy přisátými k Markétině studánce mumlala: „Ještě jednou Markétko, ještě pojď jednou, jsi tak úžasná!“
„Já už nemůžu Danuš a chtěla jsem to taky takhle zkusit, prosím, už dost! Já už fakt nemůžu!“ vzepnula se v orgasmické křeči a padla zpět na pohovku.

Dana se se spokojeným úsměvem odtrhla od své úžasné práce a převalila se vedle zničené Markéty: „Joooo, bylo to úžasný!“ Vydechla a vláčně zůstala ležet rozložená vedle Markéty. Ta se pomalu překulila k Daně, něžně jí políbila na rty a šeptala jí: „Tedy Danuš, bylo to úžasný, jen nevím, jestli se mi víc líbilo že to dělám já tobě nebo ty mně.“
Šťastně a rozpustile se na svou milenku podívala, ale pak si vzpomněla na zážitek s Kamilovým pyjem, podívala se na něj a dodala: „Ale snad nejúžasnější bylo, když jsem mohla dirigovat Kamilova mazlíka, aby kolem tý tvojí štěrbinky klouzal, smáčel ji a když jsem ho pak zasouvala dovnitř. Byla jsem z toho úplně hotová.“

Dana nezůstávala se svými poznatky pozadu.
„Jo, já to pozorovala a myslela jsem, že snad omdlím, bylo šíleně sexy, jak sis to vychutnávala, jak jsi mi tam s ním kroužila a pak mi ho tam pomaloučku zatlačila. A zase ho vytáhnula. Ty jo, a ještě sis pak hrála prstíkem se mnou,“ zasněně vykládala Dana.
„Jo a jak ty jsi do mě svý prsty zasouvala i s Kamilovým tvrdolínem! Já myslela, že se snad počůrám rozkoší! Ale musíme to tady trošku uklidit, aby tu nebyly fleky. Já za ty svý někdy fakt hodně mokrý orgasmy nemůžu. Kamile, víš, že mi ve středu takovej šíleně mokrej udělal Kája?“
„A ten cucflek máš taky od něj?“ hned se zapojila zvědavě Dana.
„Ale, jo Danuš,“ zasmála se provinile Markéta. „Díky takovýmu na to vlastně Kamil přišel, viď? Asi ho to vzrušuje a já vo tom ani pořádně nevím.“
„Teda, Kája je asi pěknej divoch,“ zasněně vzdychla Dana. „A víte vy vůbec, že vám docela takovejhle ulítlej vztah závidím? Tedy vám oběma. Zní to sice šíleně, ale asi to fakt může bejt krása,“ začala pod vlivem vína a prožitých okamžiků filozofovat Dana.

Kamil vycítil, že je třeba ještě přidat i své pocity, než se atmosféra vytratí naznačeným úklidem: „Tak to jsem zvědavej, jestli to s Kájou někdy zopáknete přede mnou. To bych fakt rád viděl. Teď jsem měl na mysli jen Markétu s Karlem, ale jak tak pozoruju Danu, klidně by si na tý svý cucflek nechala taky udělat.“
„Nebuď zase pitomej, Kamile, to přece nejde. Je to přeci váš syn a já ho učím,“ zaškaredila se na něj Dana. Uvnitř si ale myslela něco jiného.
„Danuš, to teď neřeš. Daleko důležitější je, holky moje, že přiznávám, že jsem netušil, že hrát si se dvěma tak nádhernejma babama může bejt něco tak supr. Víte, že se mi z vás už zase začal topořit? Ale teď dáme pauzu, trošku uklidíme, něco zobneme, dorazíme to vínko a myslím, že by byla škoda, kdyby dneska Dana odešla. Navrhoval bych potom ještě pokračování v naší široký postýlce. Ale není žádnej spěch. Tři se tam vejdou snadno, co vy na to?“
„Mluvíš mi z duše. Doufám, že nemáš zaječí úmysly Danuš?“
„No mně to znělo dobře, tedy jestli se tam vejdeme tři? Ale to asi máte vyzkoušený, že jo?“ neodpustila si s pobaveným smíchem dloubnout Dana, ale nikomu to nevadilo.
Markéta i Kamil to vzali jako příjemné dráždivé pošťouchnutí a Kamil navíc tvrdě kontroval: „Dneska nehrozí, že by nás tady někdo překvapil, ale i kdyby, tak na to letiště se vejdou i čtyři!“

„Teda Kamile, to máš na mysli našeho Káju? To by bylo už trošku moc, vždyť Dana ho učí! Teď ti to říkala. Že je pitomej, Danuš?“ škaredila se Markéta, ale bylo vidět, že se nezlobí doopravdy.
„Máte fakt prima kluka a bude to nádhernej chlap, ale tohle bych radši neplánovala,“ opatrně couvala Dana.
Ale po spoustě alkoholu a prožitých emocích si sama sobě připustila: „Tedy, holka, ale Markéta ho už asi všechno naučila a von je fakt nádhernej, jen se nedělej, teď by sis s ním bez rozpaků a ráda užila, kdyby tady byl. A jí udělal úplně šíleně mokrej orgasmus, takže to teda musel bejt něco. A klidně by sis to dala bez Kamila a Markéty. Nebo bys radši s publikem? To by ale asi nedali voni. Nebo dali? Asi dali?“
Ale pak už přepnula do společenského režimu.
„Zaplať pánbůh, že nás tady takhle nenašel Karel posledně, jenže myslím, že před chvílí by nám to všem bylo úplně putna. Nebo snad nemám pravdu? Hele, radši to jdeme uklidit, malinká sprška nemůže zaškodit, jsem celá upatlaná a asi bych poseděla aspoň trochu oblečená. Ale noční košilku nebo pyžamo tady nemám. Nebude to vadit?“

Zbytek večera proběhl podle plánu, ke spánku se dostali opravdu hodně pozdě, konzumace dobrého vína pokračovala a k ránu usnuli všichni absolutně vyčerpaní. Kamil byl sám sebou překvapený. V očekávání dlouhého večera si opatřil tabletku cialisu, který běžně nepotřeboval a tak s podporou obou hravých partnerek dokázal uspokojit jejich touhy naprosto dokonale ještě i v posteli.

Ráno se probudil první. Obě nádherné dámy hluboce spaly a nereagovaly na nic. Ve tvářích měly sice vepsánu únavu z divoké noci, ale na kráse jim to příliš neubralo, tedy aspoň očima Kamila.
Opatrně odkryl prostěradlo, pod kterým ležely, protože noc byla dost horká a všichni byli rozpálení alkoholem a neuvěřitelným sexem. Odkryl se mu pohled i na ty nejintimnější partie obou úplně uvolněných žen.
Chvilku je pozoroval, pak se posunul tak, aby jeho natažené ruce mohly oběma současně bříšky prstů pomalu přejíždět od kolena po vnitřní straně stehna až k jejich roztomilým štěrbinkám. Cítil, že cialis ještě působí. Jeho úd se už zase z toho pohledu dokonale napřímil. Vtlačil oba ukazováčky velice jemně trochu hlouběji.
Cítil, že oba hned dosáhly tam, kde bylo nádherné, horké vlhko. Začal mazlivě projíždět jejich kundičky a jeho ukazováčky, dokonale mazlavé od jejich šťáviček nechal kroužit kolem jejich poštěváčků. Během pár chvilek obě procitly.

„Tedy Kamile, proč mě budíš takhle brzo? Tobě to včera nestačilo?“ bručela Markéta, ale protáhla se tak, aby jeho prst zajel dovnitř co nejhlouběji. Vůbec jí takové probuzení nebylo nepříjemné.
Dana otevřela oči a první co uviděla byla svíce, která trčela vysoko z Kamilova klína: „Mmmm, Kamílku, to je úžasný probuzení, ale Markétka má pravdu, ještě chvilinku nás nech spinkat, prosím,“ přisunula se k němu trochu blíž a začala si s jeho kopím hrát. „Hmmm, ten je nádhernej! Ty bys chtěl už zas, Kamílku? A chtěl bys mně nebo Markétku?“
„Obě jste přeci úžasný a sám se divím, že ten muj malej je takovej čilouš. To asi z toho, že uviděl dvě tak krásný dámy a jejich pipinky. Co by ty pipinky řekly malý návštěvě jednoho nedočkavýho mazlíka?“
„Hmmm, ta moje vůbec není proti a co ta tvoje Markétko?“ mazlivě brouknula Dana.
Evidentně na ní bylo znát, že sexuální půst byl dlouhý.
„Ta moje ještě spí, ale až se probudí, určitě taky nebude proti, tak ať ho ta tvoje moc neunaví Danuš,“ protáhla se Markéta, otočila se na bok a teď už docela probuzená sledovala se zájmem, co bude následovat.

Dana nelenila, přitáhla Kamila s veškerou něhou a opatrností na svoje místo, pěkně si ho srovnala na záda, pootočila tak, aby Markéta měla ten nejlepší výhled. Nebránil se, naopak, pomáhal jí najít to nejlepší polohu.
Pak si nasadila jeho pružícího trčivce k ústí své pootevřené jeskyňky, která už se leskla nedočkavostí. Markéta pochopila, že to je divadlo pro ní a zaujala ještě lepší pozici. Naskytl se jí báječný výhled na to, jak Kamilův mohutný nástroj pomalu mizí a zase se celý vynořuje z Daniny čvachtavé kundičky.
Kamil se poctivě snažil zvedat naproti tak, aby se dostal co nejhlouběji, kombinoval to s krouživými pohyby své pánve a Dana si to nádherně vychutnávala. Postupně tempo zrychlovala. Markéta nemohla uvěřit tomu, že se Kamilův nástroj, který jí připadal být teď tak ohromný, může vůbec vejít do té malé štěrbinky. Nechápala, že tam může zmizet úplně celý až po kořen.
Kamil si vychutnával těsnost Daniny studánky. Zase si jasně uvědomil, že je o poznání těsnější a ne tak hluboká jako Markétina.

Markéta upřela pohled na nádherně rozhoupané Daniny pružné pevné kozičky, jejichž pohyby korigoval zkušeně Kamil a jeho prsty si nádherně hrály s trčícími bradavkami a sledovala i výraz obličejů obou aktérů. Bylo jí jasné, že Kamil si to užívá a také věděla, že na zádech vůbec nemusí skončit. Zato po několika minutách, kdy už Danin výkon a frekvence i rozsah pohybů začali přesahovat lidské chápání, bylo jasné, že ještě pár okamžiků a Dana bude úplně vyřízená.
Ta její pozorování potvrdila náhlými výkřiky: „Jo, jooo, tak už stříkej, dělej Kamile, prosím, já už jsem, já už nemůžu!“ a pak s dlouhým hlasitým vzdechem nebo snad výkřikem padla Kamilovi do náručí.

„Promiň, Danuš, bylo to naprosto neskutečný, bylas tolik nádherná divoška, ale na zádech já se někdy zaseknu a i kdyby teď nastoupila Markéta a pak ještě znovu ty a pak zase Markéta, tak já mám zamknuto. V týhle poloze teď ze mě nevystříkne ani kapka. A to je právě dobře, protože vy jste dvě dračice a ušukaly byste toho mýho šmudlu k smrti a už by se třeba nepostavil, ale takhle to mám pod kontrolou a von vám vydrží, když budete hodný,“ zasmál se potěšeně.
„Jo, to má Kamil pravdu, Danuš, tohle se mu občas takhle stane, takže teď to víš, tak příště si ho takhle možná můžeme ušetřit. Docela bych se na nějaký příště těšila. Jenže zase úplně jinak, co vy dva na to? Nebo že se vůbec ptám? Teď jsem právě viděla něco tak úžasnýho, že ta moje pipinka, jak Kamil říkal, mně z toho docela zabrněla, i když po včerejšku má docela dost,“ zašklebila se na dvojici, která ještě v objetí oddychovala.

Kamil dodal: „Holky, byly jste včera neskutečný a určitě se dá vymyslet spousta dalších krásných blbin, ale to musíme bejt pěkně vodvázaný a nebát se žádných experimentů. Je tu někdo, kdo se bojí? Budu se těšit na další báječný představení!“
Markéta s Danou na sebe pohlédly a tázaly se jedna druhé: „Bojíš se experimentů?“
„Ne a ty?“
„Taky ne.“
„Tak supr! Ani trošku perverzních?“
„Experimenty přeci takový musí bejt! A představení mám taky ráda!“
„A já vlastně taky!“ rozesmály se obě současně.

Kamil v dobrém rozmaru krátký dialog dokončil: „Takže dohodnuto. Ve středu zase u nás a fantazii se meze nekladou. A když nás to bude bavit, tak třeba příští víkend zas!“
„Víkend radši ne, třeba by nečekaně překvapil Karel,“ vložila se do toho Markéta.
„Jen neříkejte, že zrovna vám dvěma by vadil, divošky! Markéta by určitě byla ve skutečnosti nadšená a věřím, že kdyby ho Dana neučila, že by se jí taky líbil. Já do vás vidím, ženský zvrhlý, zatracený. A teď je čas udělat mi něco dobrýho k snídani a protože jste byly tak úžasný, můžete si jí dát se mnou.“
„Ty jsi takovej pitomec Kamile, fuj! Že se nestydíš tohle si o nás myslet!“
„A dělat z nás služky!“ přidala se Markéta.
Vrhly se na něho a začaly ho tlouct polštáři.

Kamilův den začínal víc než slibně a věděl, že Markéta už se nemůže dočkat.

Autor

Navigace v seriálu<< Odvážný plán – Dana 05Odvážný plán – Dana 7 >>
4.8 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Krásně napsané, eroticky poetické, vzrušující.

Kittikit

Bravo 👏

Junior

Výborné pokračování. Ale Karel je z toho mimo. Jsem zvědav jak to bude pokračovat a jestli s Danou bude něco mít.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x