Odvážný plán – Dana 04

Toto je 4 díl z 12 v seriálu Odvážný plán – Dana

V pět zazvonil Karlovi mobil. Markéta. Trochu se vyděsil, že všechno padá, ale čekalo ho příjemné překvapení: „Za chvíli vyjíždím, počkej na mě v půl u metra, je tam docela příjemná restaurace se zahrádkou a prej tem i dobře vaří. A není to hned u nás na rohu. Teď by tam mohlo bejt volno.“
„Supr, budu tam!“

Vyšla z vestibulu metra něžně se políbili, ale Kája jí sevřel do náručí a polibek zopakoval, tentokrát se značnou dávkou vášně a pak jí pošeptal: „Ať si o nás myslí, žes sbalila mladýho zajíce,“ a pobaveně se na ní podíval.
Zavěsila se do něho se šťastným úsměvem a vyrazili.
Jemu připadala dneska neskutečně nádherná. Měla elegantní lehké šaty, které dávaly vyniknout její krásné postavě a dlouhé nohy zvýrazněné elegantními letními střevíčky na zvýšeném podpatku. Mohla si dovolit šaty do poloviny stehen, přestože už jí bylo bezmála čtyřicet. Bylo vidět, že si dala obzvlášť záležet na jemném nalíčení.
Karel si okamžitě všimnul nového účesu a malinko jiného odstínu jejích vlasů. Vysekl jí pochvalu. Udělala jí náramně dobře, koneckonců, dnes se mu chtěla obzvlášť líbit.
Večer začínal slibně.

Dali si aperitiv, povídali si o všem možném, ale Karel si občas neodpustil sem tam nějakou tu dvojznačnost a dokonce i narážku na období jeho plánované nepřítomnosti. Byl náramně vtipný, prostě ve formě a Markéta se vůbec necítila dotčená, ani když natvrdo zasněně konstatoval: „Ty, víš, že tátovi strašně závidím? Skoro mě mrzí, že jedu pryč, táta je muž činu,“ poškádlil jí. Naopak, dělalo jí to všechno dobře a snažila se oplácet stejnou mincí a snažila se ho s humorem nasměrovat k aktivitám vůči nějakým pěkným slečnám, aby nezůstal až do smrti na krku milující mamince, takže jim oběma bylo jasno, jak je to myšleno a jeho to příjemně vzrušilo.
Po aperitivu následovala lehká večeře s lahví bílého vína, kávička s malým sorbetem.
Když všechno zmizelo, Karel oznámil: „Musím si odskočit, nezaplatíme?“
„Jo, zrovna jsem chtěla zavolat číšníka, že platíme a taky si odskočit,“ rozhlédla se, mávla na obsluhu a naznačila, že bude platit.
„Kartou nebo hotově?“
„Radši bych kartou, prosím, ještě mi řekněte, kdy bych našla toalety,“.
„Kolem barového pultu doprava a dozadu. Za chvilku budu u vás, madam,“ zazněla úslužná odpověď.
„Jdu s tebou, Markí, už se strašně se těším na to překvapení,“ potutelně se usmál Karel.
„Tak pojď, ale snad to nebude vypadat, že jim utíkáme,“ vyhledala pohledem číšníka a naznačila mu, že bude hned zpátky.
Karel šel krok za ní.
Za barovým pultem v delší chodbě se ujistil, že jsou sami, neodolal a pohladil Markétu od pasu přes nádherně tvarovaný zadeček. Nemohl uvěřit tomu, co ucítil.

„Ty nemáš kalhotky?“
„Chtěl jsi překvapení?“ mrkla na něho přes rameno spiklenecky. „Stačí takovýhle? Vím, že v Řecku jsi takový prosby míval.“
Karel se znovu rozhlédl a jeho ruka okamžitě vklouzla pod Markétiny šaty.
Neprotestovala, jeho doteky jí dělaly dobře, ale opatrně potichu řekla: „Co když někdo půjde, divochu, co pak?“
Ale to už vešli do prostorné místnosti, kdy byly dvoje pootevřené dveře označené pánskými a dámskými symboly.
Karel okamžitě nasměroval Markétu k dámám a vmáčkl se k ní. Zavřel dveře, opřel Markétu o stěnu, vyhrnul jí šaty a okamžitě začal jazykem zpracovávat její nádherně tvarovanou štěrbinku.
„Bože, tak nádherně voníš, tuhle vůni zbožňuju,“ šeptal a snažil se jí pohlédnout nahoru do očí.
„Já vím, blázínku, nechala jsem jí tak pro tebe, když se ti to tolik líbí“ šeptala mu v ústrety a opatrně si jeho hlavu přidržovala u svého klína.
„Ale teď už utíkej na tu vaší půlku, než někdo přijde!“
„Jo, hned, ale dej macíkovi taky pusinku, prosím!“
„Ty jsi ale zvrhlík.“
Jenže ta slova doprovázela rychlým rozepnutím Karlova zipu a on už pomohl svému údu rychle vystřelit ven ze slipů.
Vzápětí už se Markéta sklonila a potěšila penis i jeho majitele dokonalým, byť jen kratinkým kouřením. Bála se, aby někdo nepřišel.
„Tedy na záchodcích! My jsme šílený,“ šeptala Karlovi, když se zvedala.
Pomohl jí, ale ještě jí znovu přimáčkl ke stěně a svůj kamenný pyj nasměroval pod její šaty. Bez řečí mu pomohla. Byla dokonale mokrá, otevřená a jeho dokonale soustružený nástroj hladce vklouzl úplně celý dovnitř.
Vzdychla nahlas.
„Jen chvilinku, je to nádhera, ale šílená.“
„To ty jsi tak nádherná, že se to nedá vydržet!“
Ještě několikrát zprudka oba proti sobě přirazili, ale pak Markéta Karla odstrčila: „Koukej padat na pány, než někdo přijde.“ Otevřela dveře, aby se přesvědčila, že kromě nich tam nikdo není a vystrčila Karla ven.

Po chvilce se sešli na chodbě. Nedalo mu to, aby se potichu nezeptal: „A co kalhotky? Pořád bez?“
„Nebuď jako pitomej, ale to viš, že jo, ale teď už spěcháme. Strašně moc jsem se na tebe celej den těšila a už se nemůžu dočkat. Chci, abys to věděl,“ s trochu stydlivým a provinilým úsměvem odpověděla.
„Tak honem zaplatíme a snad ten kus cesty nějak dojdeme a ty dvě patra domu pojedme výtahem,“ smál se potichu.
„Ty jsi ale nenasyta a zvrhlík, ale jdeme, ať už tam jsme.“

***

O chvíli později vešli do jejich domu a Karel okamžitě Markétu přitiskl ke dveřím výtahu a nenasytně se s ní začal líbat. Jeho ruka bez váhání zamířila pod její šaty a ukazováčkem smyslně projížděj její hladkou štěrbinku. Byla bez jediné stopy po chloupkách, dokonale hladká ze všech stran. Cítil, jak mu vychází vstříc a pohybem svých beder se snaží navigovat jeho prsty tam, kde je to nejúžasnější. Oplátkou mu navíc byl rozepnutý zip jeho kalhot.
Její ruka okamžitě zjistila, že si sundal na toaletě v restauraci slipy. Jeho kopí okamžitě vyklouzlo ven.

Zmocnila se ho a začala ho dychtivě masírovat. Po několika dalších vteřinách se ale od něho odtrhla a zavelela.
„Jdeme, než někdo přijde a bude skandál,“ zašeptala a vyrazila nahoru.
Následoval ji a ruku se snažil držet zasunutou pod jejími šaty co nejvýše. Nebránila mu, ale uprostřed schodů se zastavila, otočila se k němu a dala mu krátký polibek: „Nestydo, jeden, co ta ruka?“
„Jsi neskutečně nádherná a vzrušující, Markí, utíkej, ať jsme doma.“
Beze slova zrychlila a v mžiku byli přede dveřmi. Karel měl naštěstí dost rozumu, aby se zklidnil, než otevřel dveře, protože sousedka odnaproti je mohla pozorovat.
Jakmile za nimi zaklaply dveře, Karel utíkal pustit hlasitou muziku a hned pak se na sebe vrhli.

Bleskově jí přetáhl lehké šaty přes hlavu, zatímco ona mu stáhla kalhoty a hladově se vrhla na jeho napětím drnčící kopí. Šikovně jí rozepnul podprsenku, kterou nechala sklouznout na zem.
„Počkej, Markí, nebo budu takhle hned hotovej,“ přerušil její úsilí a pomohl jí zvednout se na nohy, ale hned ji popadl a donesl do její ložnice a jemně odhodil na postel.
Narovnal se, aby se na ní mohl chvilku dívat: „Bože, jsi tak nádherná!“ vydechl.

Napřed se se svůdným úsměvem smyslně protáhla a vzápětí pokrčila kolena a roztáhla je daleko od sebe: „A takhle se ti taky líbím, miláčku?“
Věděla, že tenhle pohled ho přivede k šílenství. Dneska měla chuť na divočinu.

Karel neotálel a hladově se přisál k její doširoka rozevřené nádherné kundičce. Milovala to a přitiskla si jeho hlavu ke svému klínu tak silně, až ho zabolel ret, ale nepřestával jazykem rejdit uvnitř.
Potom zaměřil své úsilí na poštěváček. Olizoval ho, svíral a natahoval svými rty a cítil, jak se zvětšuje. Už věděl, že jí dělá mimořádně dobře, když jí jazykem pomalu, co nejsmyslněji projíždí od zadečku pěkně pomalu z obou stran její studánky a nezapomíná ani na něžné polibky na vnitřní stranu stehen co nejblíže k rozevřené jeskyňce.
Její sílící vzdechy ho utvrzovaly ve správnosti jeho počínání. Přidal tedy prsty. Napřed jeden, pak dva. Pořád tam bylo dost místa i pro tři, které teď zběsilým tempem vrážel, až kam se vešly. Na okamžik přestal, aby zkusil zasunout čtyři.

„Nepřestávej, teď ne!“ skoro na něj zakřičela.
„Je tak úžasná, vejdou se tam všechny čtyři! Cítíš je?“
„Jo, jo, rychle! Jazýček, prosím tady!“ nasměrovala ho rukama přesně tam, kam potřebovala a zároveň se celá kroutila v křeči nastupujícího orgasmu.
„Ještě, že to rádio hraje tak nahlas,“ pomyslel si Karel, když slyšel její divoké výkřiky, ale to už se bleskově přesunul nad ni a jeho kamenný pyj bleskově vklouzl až na dno její dokonale mokré vagíny.
Nasadil nejvyšší tempo, jakého byl schopen a nijak nešetřil silou. Netušil, že to bylo přesně to, co si přála v tom okamžiku nejvíc ze všeho.
Po pár okamžicích přišel její druhý orgasmus. Byl stejně silný, jako ten předchozí, ale Karel s uspokojením cítil, že u něho se zatím žádný nedostavil a proto okamžitě změnil strategii.

„Ještě jednou takhle, Markí, bylo to úžasný a miluju tvojí chuť a zbožňuju její vůni,“ zašeptal, ale to už byl zase jeho jazyk zaměstnán něžným vylizováním té božské kundičky, zatímco oběma rukama hnětl její nádherná ňadra, mačkal bradavky nebo je střídavě něžně hladil svými prsty.
Dlouhé tahy jeho jazyka způsobily, že se začala prohýbat a její vzdechy zase začaly být slyšet. Jednou rukou si jeho hlavu pořád přidržovala a navigovala ho, druhou navigovala jeho práci s ňadry.
„Je to tak úžasný, Kájo,“ šeptala mezi vzdechy. Měla zavřené oči a ve tváři se jí zračilo dokonalé soustředění na Karlovo počínání.
„Ještě takhle, Markí, chceš? Jsi neskutečná,“ zašeptal, když přenesl své úsilí jen na její poštěváček a začal s ním provádět všechno, co se až dosud naučil.
Byl rozhodnutý, že jí zase udělá cucflíček těsně nad poštěváčkem nebo vedle její štěrbinky, aby dal tátovi na vědomí, že to bylo zas tak nádherné.
„A jestli si to rozdají i s Danou, tak ať má o čem paní profesorka přemýšlet,“ zasmál se v duchu.
Přisál se přesně tam, kde chtěl. Udivilo ho, že to místo bylo tak citlivé, že ze sebe vydávala nesouvislé dušené výkřiky a cukala v návalech extáze celou pánví.

Po chvilce byl hotov, flíček byl na místě a definitivně začal pracovat na poštěváčku.
„Jo, takhle,“ vydechla a po minutce se zase začala blížit orgasmu.
Tentokrát nebyl tak bouřlivý, ale zase byl o to delší.
„Bože, já už nemůžu,“ slabě vzdychla, když třetí orgasmus dohasínal.

Jenže Kája nehodlal tentokrát nic odkládat. Zase se přesunul nahoru a jeho macík vklouznul do studánky, pod kterou teď už byla na prostěradle malá loužička.
„Ještě takhle, prosím,“ podíval se na ní, když trochu natlačil její kolena blíž k ramenům.
Pohlédla na něho doširoka rozevřenýma očima, ve kterých se zračila směs obavy, protože už byla absolutně vyřízená, spolu s nekonečným vzrušením. Něco takového zažila se synem poprvé.
Netušila, že v jeho věku by mohl být něčeho takového schopen, že vydrží na jediný zátah takovou dobu a to byl zřejmě ten prvek, který ji přivedl na pokraj šílenství, blesklo jí hlavou, když pocítila jeho divoké přírazy, které se zastavovaly až na dně její vagíny. Dál už to prostě nešlo.
Začala vnímat, že ještě zvyšuje tempo a že snad na ní přijde v krátkém rozmezí již čtvrtý orgasmus.
Nemohla uvěřit, že by něco takového bylo možné, ale blížil se rychle: „Kájo, prosím, já už nemůžu, prosím, pojď rychle, prosím!“
„Jo, už budu, teď už to nepude zastavit, vydrž ještě chvilinku!“
„Jo, budeme spolu pojď, teeeeeeééď,“ vyrážela ze sebe nesouvislou odpověď, když najednou ucítila, jakoby v ní něco povolilo a úplně odpadla.
Zároveň ještě posledními zbytky vědomí vnímala, jak jí syn plní trhaně svým spermatem.
Karel naopak cítil, že těsně před svým výstřikem zalilo jeho kůl horko a po stehnech mu stékaly potůčky šťáv. Tohle zatím nikdy nezažil, jen věděl, že nejsou jeho. S posledním výstřikem se zhroutil polomrtvé Markétě do náručí.

Tentokrát trvalo dost dlouho, než se oba vzpamatovali. Karel začal hladit její vlasy trochu slepené potem. Bylo vedro. Byli k sobě v tom letním večeru úplně přilepení.
„Tys mě úplně vodrovnal, něco takovýho jsem už strašně dlouho nezažila. Ale byla to taková nádhera! Strašně moc ti děkuju,“ šeptala mu.

Oba leželi na boku, hladili se. Karel byl ještě pořád pevně uvnitř její štěrbinky, ale cítil, že Macík už začíná ochabovat.
„To tys byla úžasná, ale myslím, že ležíme v něčem mokrým,“ pobaveně se nadzvedl, vyklouzl z Markétky a kontroloval, co to je.
„No, tedy, to je ale louže, miláčku a to mám uvnitř miliardu tvých miminek. Cítila jsem, že jich bylo, Ale tohle je hrozný, strašně se stydím, musíme to uklidit, ale teď jdu honem do sprchy. Musíme to nějak usušit. Dám to vyprat a pod prostěradlo dáme ručník,“ stydlivě a v rozpacích pokukovala po svém synovi.
„To je všechno od tebe, Markí? To ses počůrala nebo takhle…“ nedořekl, protože ho přerušila, s trochu stydlivým tichým smíchem:
„Bambulo, málem počůrala, jak to bylo šílený, ale tohle byl úplně neskutečně mokrej orgasmus, jenže takhle silnej jsem ještě nikdy neměla. Tedy, že by toho bylo tolik. To je hrůza, hrozně se stydím. Ale jsi úplnej šílenec, víš to? Mívám ho hrozně vzácně. Musíme to nějak zlikvidovat,“ potichu mu pak stydlivě ve sprše ten trapas vysvětlovala.

„Bylo to úžasný, jenže odteď už budu vědět, že když to nebude příště zase takový, tak jsem něco udělal hůř,“ smál se potichu Karel. „A nemáš se za co stydět, Markí, takhle to musíme spolu dotahovat co nejčastějc. Bylo to úplně boží. Tys byla boží! Třeba se mi něco takovýho povede, až ti to budu dělat jazykem,“ mrknul na ní, když se k němu pohoršeně obrátila.
„Tedy ty jsi zvrhlík, Kájo. Fuj, že se nestydíš. Ani táta, takovej zvrhlík nejni,“ škaredila se, ale oba věděli, že to nemyslí vážně. Když se pak před zrcadlem utírala, všimla si flíčku přesně tam, kde začínal dokonale vyholený žlábek její kundičky.

Ještě chvilku rozebírali ty nevšední okamžiky, které právě prožili, stulili se k sobě na kanapi a sledovali nějaký film v televizi. Shodli se na tom, že dneska už nic nebude, přestože bylo jasné, že Kája by byl při síle.
„Hele, jak to máte s tou Danou, Markí? Tedy jestli se můžu zeptat?“ z ničeho nic se zeptal Karel, když se přesunuli do ložnice. Rozhodli se, že pro dnešek bude spát v Kamilově posteli.

„To neřeš. Já nevím, třeba nebude nic.“
„No, já jen že paní profesorka vás nechávala pozdravovat a bavili jsme se s ní docela otevřeně. Tedy, že já ani neceknu vo ní a vona zase o nás dvou, takže mi bylo jasný, že ona by určitě neměla nic proti pokračování.“
„Víš, co, můžeme tuhle debatu vynechat, miláčku?“ přitulila se k němu, dala mu něžnou pusu a pohladila ho po tvářil.
„A kdy už bych se měl zeptat, Markí? U večeře s tátou? Myslel jsem si, že si nemusíme nic tajit. Že se líbí tátovi, to je jasňačka a von jí nejspíš taky. Snad ti to nevadí, když máte ty vaše pravidla. Ale chtěl jsem se zeptat, jestlis to někdy s nějakou ženskou už dřív nezkusila.“
„Ty jsi fakt někdy tak pitomej, Kájo. Proč do toho šťouráš? Nezkusila a ten cucflek sis mohl vodpustit, takže nejspíš ani nezkusím,“ nazlobeně se Markéta odtáhla a otočila se k němu zády.
„Tak třeba se to povede, vždyť Dana stejně vo nás ví a já myslím, že se ti to bude líbit, hrozně bych ti to přál,“ přisunul se k ní a dal jí něžný polibek na šíji.
„Nech už toho, Kájo, prosím…“
„Promiň, Markí, nechtěl jsem ti ublížit, radši budeme spát, stejně musíš ráno vstávat do práce, dobrou!“

Neodpověděla.

Autor

Navigace v seriálu<< Odvážný plán – Dana 03Odvážný plán – Dana 05 >>
4.6 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x