Spalující touha 4

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša
Už si na nic nehrajeme. Ještě spolu nespíme, ale vím, že se to blíží. Jakmile ráno vstane, jeho první cesta vede do mého pokoje, aby se pokochal pohledem na mou nahou kundičku. Stačí, abych si vysoukala košilku a ukázala mu zarostlý pahorek, vzápětí prohání svůj naběhlý ocas, aby se mi před odchodem do práce vystříkal na obnažené přirození. Nikdy nechce víc, jako by ráno bylo jenom pro rychlou úlevu.
Odejde a já si zamyšleně roztírám lepkavé semeno mezi chloupky. Nová práce mi nevyšla, a tak trávím čas sama doma. Netrpělivě čekávám na jeho příchod, osprchovaná, téměř nahá. Má rád rituál, kdy mi rozepíná podprsenku, aby se mohl pomazlit s mými ňadry. Následují kalhotky, vychutnává si okamžik, když se před ním pomalu objevuje tmavý trojúhelník kudrnatých chloupků. Nezapomene pochválit, jak dospěle moje kundička vypadá, jako by se styděl za svou tajnou touhu šukat svou malou holčičku.

Karel
Spěchám z práce, nedočkavě odemykám dveře, abych se s ní mohl přivítat. Tajná příchuť zakázaného, spalující touha, která mě přivádí k nepříčetnosti.
Vítá mě letmým polibkem, cítím z jejích vlasů vůni heřmánkového šamponu, který používá od dětství. Zachvěju se provinilou touhou, která mě přivádí k nepříčetnosti, znásobenou příchutí zakázaného ovoce, protože je má dcera.
„Nezlobila jsi?“ zeptám se pro jistotu.
Už dávno pochopila, že nemám rád, když masturbuje beze mě a připravuje mě tak o potěšení kochat se její mladičkou  kundičku, která mě nepřestává fascinovat svou neskrývanou dychtivostí.

Míša
Nesmím se přiznat, že jsem to dnes nevydržela a uspokojila se dildem, které teď odpočívá pečlivě schované pod postelí v zaprášené krabici. Přes všechny ty věci, které spolu děláme, mi stále víc chybí to nejdůležitější. Chtěla bych v sobě cítit skutečný mužský ocas, který by mě naplnil čerstvou mrdkou. Užívám si společnou masturbaci, honění, lízání i občasný anální styk, ale tohle mi prostě chybí.

Karel
Zvedne ke mně zahanbeně oči a já si všimnu pocitu viny, který se v nich zrcadlí. Určitě si to dělala sama, oči se jí lesknou prožitým uspokojením. Beze slova jdu do jejího pokoje a vytáhnu z pod postele krabici s umělým přirozením. Přivoním k němu, cítím slabou vůni její kundičky a otřesu se vztekem.

Míša
Zase to na mně poznal. Nechápu, jak to dělá, dávám si přece takový pozor… Připadám si jako provinilá školačka, která čeká na trest, který vzápětí přichází. Odhodí dildo na postel a přísně se na mě zadívá.
„Večer má přijít Roman s Tomášem,“ pronese zamyšleně.
Jedná se o jeho staré kamarády, které znám od dětství. Nemám je ráda, pokaždé cítím jejich slídivé pohledy, kterými mě pronásledují.
„Za trest budeš zbytek dne bez kalhotek,“ vynese trest.
„To nemyslíš vážně,“ ohradím se. „Nebudu se jim předvádět bez kalhotek. Náhodou si toho všimnou, a co pak?“

Karel
Musím ji potrestat za neposlušnost, taková jsou pravidla. Neúprosně proto trvám na svém.
„Budeš – bez – kalhotek,“ zdůrazním každé slovo. „A bez podprsenky,“ dodám samolibě, když vidím její ponížení.
Užívám si svoji převahu.
„Teď se svleč a ukaž mi, co jsi s tím dělala,“ kývnu k pohozenému utěšovátku.
Zrudlá vztekem svléká kalhotky. Zálibně se pokochám hustým ochlupením a pozorně sleduju, jak si zvlhčeným prstem projíždí kundičku. Konečně je připravená a sáhne po umělém penisu, kterým vzápětí proniká do  přirození.

Míša
Sleduje mě netečně, jako bych před ním právě nemasturbovala s umělákem zabořeným v kundě. Je to ponižující, ale zároveň vzrušující.
Chtěla bych, aby vytáhl svůj ocas a vzal si mě, jedno jakýmkoli způsobem. Takhle se zklamaně uspokojuju sama. Konečně zahanbeně vyvrcholím.
„Chceš to udělat pusou?“ zeptám se provinile, abych napravila svoje ranní selhání.
Vím, že miluje, když se dusím jeho penisem a zalykám se lepkavou mrdku, která mi potom stéká po bradě. Zklamaně pozoruju, jak nevšímavě odchází.

Karel
Mám ocas nalitý k prasknutí, přesto ji odmítnu. Nezaslouží si, abych jí odpustil, teď ještě ne. Těším se na obdivné pohledy přátel, až uvidí moji mladičkou milenku.
Celé odpoledne mě dráždí svou obnaženou kundičkou, která přitahuje mé pohledy jako magnet.
„Obleč si ty hezké letní šaty,“ nabádám ji starostlivě, když se blíží šestá hodina.
Poslechne mě a já si zálibně prohlížím opálená stehna, která vykukují zpod lehké látky.

Míša
„Vážně si nemám vzít kalhotky?“ odvážím se zeptat, když zaslechnu dupot na schodech.
„V žádném případě,“ odmítne a odchází přivítat přátele.
Odvádí je do obýváku a já cítím jejich upřené pohledy, když přináším občerstvení. Připadám si jako nahá, když se předkláním a oni se spokojeným mlaskáním okukují moje kozičky. Proti své vůli cítím, jak se mi vzrušením nalévají bradavky.
„Udělám vám kávu,“ uteču zrudlá studem do kuchyně, kde se vyčerpaně opřu o zeď.

Karel
Nadýmám se pýchou, když vidím, jak se přátelé nemůžou vynadívat na mou dcerku.
„Určitě už není panna,“ mlaskne Robert nadrženě. „Vypadá jako holčička, ale moc dobře ví, co je pořádný ocas.“
Nemáme mezi sebou tajnosti, za ty roky už víme, co máme rádi.
„Stály jí bradavky, ráda se předvádí,“ olizuje se Tomáš dychtivě. „Máš doma pěknou kurvičku.“

Míša
Poslouchám, jak se o mně baví, a bezděčně sklouznu rukou do rozkroku. Stydím se za své vzrušení, když potají šimrám naběhlý poštěváček, abych uspokojila svou nadrženou kundičku.
„Dcerka je nesmělá, omluvte ji,“ slyším otce, který vzápětí přichází za mnou.

Karel
Ta nestyda se krčí v koutě s rukou pod vyhrnutými šaty a dělá si dobře. Vytáhnu ocas, vidím její vyděšený pohled a strčím ho k jejímu obličeji. Chňapne po něm a obemkne ho vlhkými rty. Pomalu se blížím k vyvrcholení.
„Počkej,“ ucuknu na poslední chvíli.
Přitáhnu ji k sobě a zabořím ocas do houštiny jemných chloupků. Projíždím žaludem mezi chlupy a z posledních sil odolávám touze zabořit se mezi zvlhlé stydké pysky. Najednou se mi podlomí kolena a s tichým zaúpěním vystříknu.

Míša
Otírá si žalud do mých chlupů, jako by se nic nestalo.
„Přines občerstvení,“ zachraptí a letmým pohledem se rozloučí s mým vystříkaným přirozením. Vezmu mísu s chlebíčky a vracím se k nim. Cítím jejich upřené pohledy a otřesu se hnusem.

Karel
Zrudlá studem pokládá tác na stůl.
„Nespěchej,“ zastaví ji Robert. „Snad se nestydíš?“
Míša se zastaví a zaskočeně se na mě ohlédne. Kdyby předtím nezlobila, možná bych ji nechal odejít, ale takhle ne.
„Zůstaň tady s námi,“ usměju se.
Bezradně se posadí do křesla s křečovitě sevřenými stehny.

Míša
Připadám si nahá, když cítím jejich smyslné, upřené pohledy. Nervózně popotáhnu lem šatů, abych zakryla nahá stehna, ale tím víc vybudím jejich pozornost.
„Jestlipak je vyholená?“ zeptá se Tomáš, starší z dvojice. „Určitě je,“ odpovídá si sám. „Tyhle kočičky jsou dneska všechny jako holátka.“
Sevřu stehna křečovitě k sobě a bojím se zdvihnout oči.

Karel
Nelíbí se mi, jak Míša zarytě hledí do země.
„Odpověz přece strýčkovi,“ kývnu na ni. „Nemáš se za přece za co stydět,“ dodám pomstychtivě.
Zvedne ke mně pohled a nervózně se zavrtí.
„Nejsem vyholená,“ špitne zrudlá v obličeji.

Míša
Připadám si jako na pranýři, když na mě upřeně zírají.
„Určitě je vyholená,“ stojí si na svém Tomáš. „Nebo snad ne?“ stočí svůj pohled k otci, který se pousměje. „Snad nechceš, abychom se kvůli tobě hádali,“ otočí se ke mně. „Hezky nám ji ukaž,“ kývne hlavou k mému klínu.
Zatnu zuby, opravdu to chce?

Karel
Líbí se mi, jak váhá. V očích jí vidím nejistotu, ale zároveň i vzrušení.
„Opravdu chceš, abych vám ukázala kundičku?“ vydechne.
Mlčky přikývnu.
Křečovitě vysouká šaty a ukáže nám zarostlý podbřišek. Chloupky slepené čerstvou mrdkou nenechají nikoho na pochybách, co se před malou chvílí stalo.

Míša
Všichni zírají na mou kundičku, vidím v očích jejich vzrušení.
„Stačí vám to?“ zeptám se tiše.
„Vypadá to, že jsi měl pravdu,“ zachrčí Tomáš.
„Zdá se, že má ráda postříkanou kundu,“ přidá se k němu Robert. „Je to tak?“ otočí se ke mně.
Bezmocně přikývnu a sleduju, jak vytahuje z kalhot tlustý, žilnatý ocas.
„Svlíkni se,“ přikáže mi otec.
Mlčky poslechnu, šaty ze mne spadnou na zem a stojím před nimi nahá. Stydím se za svá malá prsa, vztyčené bradavky mě usvědčují ze vzrušení.

Karel
Jsem pyšný, když vidím vzrušení svých přátel. Robert už také vyprostil z poklopce poměklý úd a usilovně se jej snaží oživit. Nezaváhám a pochlubím se také svým nedávno vystříkaným ocasem. Přistoupím k ní a nacpu ho mezi měkké, vlhké rty.
Po chvíli ustoupím a přenechám místo Robertovi.
Míša olizuje jeho svraštělá varlata a nechává Tomáše, aby se mazlil s jejími ňadry.
„Lehni si,“ zasípám vzrušeně a když mě poslechne, zabořím obličej mezi její opálená stehna. Hltám známou chuť její kundičky, vzpíná se proti mě a tlumeně sténá s ústy ucpanými Robertovým penisem.

Míša
Úplně nahá nechávám otce, aby mě uspokojoval ústy před svými kamarády a sama honím dva žilnaté klacky, které se komíhají nade mnou.
„Už to bude,“ vyhrkne Tomáš a málem mě udusí ocasem, který narve do mých úst.
Zalykám se teplým semenem, které vytéká koutky úst na bradu a bezmocně pozoruji Roberta, který se také chystá k ejakulaci.
„Teď já,“ odstrčí Tomáše a cpe se krátkým, ale tlustým penisem mezi mé rty.
Stačí, abych se ho dotkla jazykem a ze špičky žaludu vyrazí táhlá kapka spermatu, která každou chvílí mohutní.

Karel
Sleduju, jak mojí holčičce stéká semeno po bradě a nepozorovaně se blížím ocasem mezi rozdychtěné pysky. Konečně jsem tam, vklouznu mezi ně a přivítá mě těsné sevření mladičké kundy.
„Tati… to ne,“ vyjekne, ale vzápětí vyjde mi vstříc boky.
Mrdám ji před obdivnými pohledy svých kamarádů, svíjí se pode mnou a v křeči se blíží k vyvrcholení. Vím, že poctivě bere antikoncepci, a tak s hlasitým výkřikem naplním její přirození teplým ejakulátem.

Míša
Najednou je po všem a já si v postkoitálním vystřízlivění rozmazávám lepkavé sperma po obličeji.
Nechávám všechny tři, aby se mohli kochat mou mokrou, vystříkanou kundou a zavírám pevně oči. Stydím se za své uspokojení, ale zároveň si vychutnávám jejich obdivné pohledy.
Nakloním se k otci a políbím ho. Vklouznu jazykem do jeho úst a potměšile si vychutnávám jeho odpor k chuti cizího semene v ústech. Tvrdohlavě ho vášnivě líbám, dokud můj polibek neopětuje.

Karel
Přátelé se pomalu loučí. Míša, která je stále nahá, je vyprovodí letmým polibkem. Zůstáváme sami.
„Takhle jsi to chtěl?“ opře hlavu o mou hruď.
Zabořím obličej do jejích vlasů.
Tiskne se ke mně drobnými, dokonalými ňadry a já proti své vůli cítím erekci.
„Pojď do ložnice,“ zašeptám.
V setmělém pokoji ležíme nazí vedle sebe a teprve po chvíli splyneme v objetí. Oddalujeme okamžik, kdy do ní znovu proniknu. Mazlíme se jako malé děti, abychom vzápětí ochutnávali svá přirození.
Posadí se obkročmo na mě, odhodí dlouhé vlasy na záda a já se kochám pohledem na její prsa.
„Jsem tvoje malá kurvička,“ zašeptá spokojeně a rukou pomůže mému penisu do své těsné kundičky.

Míša
Už mi nevadí, že mi říká holčičko. Jsem ho plná, jeho obrovský čůrák projíždí mou zarostlou pičku a já hlasitě vyvrcholím. Přidržuje si mě, dokud také nevykřikne. Vzpíná se proti mně a mocně ejakuluje do mé kundičky.
Sesunu se vedle něj a cítím, jak mi na stehnech zasychá lepkavá mrdka.
Hraje si prsty s mými chloupky a šeptá mi do ucha nejtajnější touhy, které mně znovu vzruší. Umlčím ho dlouhým polibkem. Spalující touha po jeho dotecích mě děsí. Jaké bude asi ráno, až se probudíme vedle sebe?

Autor

Navigace v seriálu<< Spalující touha 3Spalující touha 5 >>
4.5 75 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Tak ta scéna s kamarády mi vyrazila trochu dech. Čekal jsem při prvním zásunu takový standardní průběh ve dvojici. Ale je to bezva, líbí se mi nápady autora. Jen houšť a větší kapky (čehokoliv 😀) !

Povl

Moc dobra historka. Krasne psano

Tomas

To s kamaratmi ma tiez vyviedlo z miery. Ale paci sa mi zatial priebeh. Som zvedavy ako to bude pokracovat. Ci standartny inces al nieco naviac…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x