Moničino studium 02 – Nadržené odpoledne

Toto je 2 díl z 17 v seriálu Moničino studium

„Co budu ještě tu hodinu a půl dělat?“ pomyslela si Monika, která seděla na lavičce v parku.
Bylo půl šesté večer, teplota se pohybovala jen mírně nad nulou a ona nemohla jít do svého pokoje na kolejích, protože Věrce měl přijet na návštěvu Martin a Monika ji slíbila, že se určitě neobjeví před sedmou. Škola jí dnes skončila už ve dvě, tak si zašla do školní knihovny a udělala si úkoly. Jenže tam zapomněla na svůj slib a vzpomněla si, až procházela tímto parkem. Sedla si na lavičku a začala si číst, ale sotva přečetla jednu stránku, upoutalo její pozornost něco jiného.

Když přicházela, všimla si holky přibližně ve svém věku, která seděla na lavičce naproti. Hrála si s mobilem a každou chvíli se rozhlížela, jako by někoho čekala. Skrz tento park vedla cesta od školy ke kolejím, takže tudy procházelo hodně studentů, ale Moniku vyrušil bezdomovec, který pomalu coural parkem, až přišel k nim a jako by si mezi nimy vybíral. Rozhodl se pro tu slečnu, přišel k ní a něco ji tiše řekl. Nato slečna vyskočila a s výkřikem:
„Tak to se na můžu vysrat!“ rychle odešla. Bezdomovec se podíval na Moniku, usmál se a pomalu šel pryč.
Chtěla pokračovat v čtení, ale začalo ji být chladno. Přemýšlela, co dál. Nakonec se rozhodla, že půjde na autobus a pojede do obchodního centra. Přinejmenším tam bude teplo a stejně si plánovala koupit nějaké nové oblečení, tak se podívá, jestli tam něco slušného a slušivého nenajde.

Schovala knížku, zvedla se z lavičky a šla na zastávku. Na kraji parku potkala tři kluky, co se sotva drželi na nohách, jak byli pod parou.
„Slešno, vy ste táková pěkná,“ zahulákal jeden z nich, „tady Kadel… Kabel… Kája ma narrroseniny, pojte tady do křřřofí a my tě tam ojedem.“
To u kluků vyvolalo salvu smíchu. Monika se lekla, oběhla je raději po trávě a spěchala pryč, což vyvolalo další salvu smíchu.
„Slešnoooo, my to umííííííme, bude do fajn,“ zaslechla ve chvíli, kdy byla z parku venku a zahnula za roh. Na zastávku skoro doběhla, bála se, že ti kluci půjdou za ní, ale neukázali se.
Za chvíli přijel autobus, tak nastoupila a sedla si dozadu. Autobus se rozjel a Monika se rozhodovala se, zda si má koupit něco ve fast foodu, nebo si později něco uvaří s Věrkou.
„Ta si tam teď užívá s Martinem a já nic,“ pomyslela si.

Zastavili na další zastávce a dovnitř nastoupil pan Nádherný, jak si ho Monika hned pojmenovala. Pomyslela si:
„Kdyby mě do křoví pozval tenhle, tak bych neváhala. Tenhle je fakt kus. Kalhoty mu tak těsně obepínají tu jeho prdelku k nakousnutí, ještě by ses mohl otočit!“
Jako by ji pan Nádherný slyšel, otočil se a boule, jasně viditelná v jeho klíně, začala Moniku rozpalovat.
Přeci jen to už byl nějaký čas, co si naposledy užila pořádný šuk. V poslední době k němu měla nejblíže před dvěma týdny, když se ji ve vlaku zdál ten sen. To byla tak nadržená, že sotva doma odhodila tašku, oznámila matce, že musí něco zařídit a běžela za Tondou.

Bydlel o dva domy vedly a byl to její kamarád už od školky. Super kamarád, všechy holky se s ním kamarádily, ale žádná s ním nechtěla chodit. Monika na tom byla v pubertě stejně a tak se dohodli, že to zkusí. Chodili spolu 3 měsíce, vyzkoušeli sex, ale nakonec se rozhodli, že to asi nepůjde. Zůstali přátelé a občas si to spolu rozdali. Monika pak chodila s jinýma, ale když zrovna nikoho neměla, Tonda byl vždy po ruce a ochotný. Jenže jeho rodiče ji tentokrát oznámili, že si našel přítelkyni a jel k ní na víkend.
Vrátila se domů a zjistila, že matka je pryč. Vešla do svého pokoje, aby své rozpálené kundičce ulevila alespoň sama. Naneštěstí těsně před vyvrcholením uslyšela, jak ji volá matka, která se zrovna vrátila a potřebovala pomoc. Prostě pech. Když k ní přišla, tak se matka začala strachovat, jestli Monika není nemocná, že má skelný pohled a celá hoří. Těžko ale někomu vysvětlovat, a zvláště matce, že vám chybělo jen pár desítek sekund do orgasmu. Večer to sice dokončila, ale už to nebylo ono.

Ale zpět do přítomnosti. Pan Nádherný zůstal stát u dveří a Monika měla možnost si ho pořádně prohlédnout. Vysoký, štíhlý, vlnité blond vlasy po ramena, k nakousnutí. Představovala si, jak mu rozepíná zip na kalhotách, stahuje mu je a začíná hladit tu jeho chloubu v trenýrkách. Jak mu ho masíruje a on roste, až trenýrky hrozí prasknutím. Raději je stáhne a políbí ho na špičku žaludu. Pomalu si jej vsune do pusy a začne ho cucat. Pak jej vytáhne a olízne od špičky po kořen a zase zpátky. Zase ho chvíli cucá a olízne. Pan Nádherný ji přeruší, postaví ji na nohy a dlouze políbí, svlékne ji halenku a začne ji masírovat prsy. Pak jednou rukou vklouzne do kalhotek, kde začne hladit její hrášek lásky…

Najednou si uvědomila, že pan Nádherný se chystá vystoupit. Co teď? Svrbící kundička tentokrát vyhrála nad rozumem a Monika se rozhodla taky vystoupit a pokusit se s panem Nádherným navázat kontakt. Vystoupila a šla k němu, že se nenápadně zeptá kolik je hodin. Jenže než mohla vůbec začít, pan Nádherný se pozdravil s nějakým mladým mužem a pak mu dal pořádného francouzáka. Pánové se chytli za ruce a společně odcházeli pryč.
Krucinálfagot, to snad ne!
Monika byla v tu chvíli tak frustrovaná, že vzteky rozkopla sněhuláčka, postaveného u zastávky. Lidé na zastávce se na ni pohoršeně podívali, tak šla raději pěšky. Naštěstí ji do obchoďáku zbývala už jen jedna zastávka. Cestou si trochu uklidnila nervy, ale kundička se pořád ozývala, že by potřebovala alespoň promasírovat.
V poslední době se jí to stávalo často, hlavně když si vzpomněla na ten Sen. Nechápala to. Jen představa, že by se měla na veřejnosti svléknout u ní vyvolala zrudnutí tváře. Vždyť i plavky nosila raději jednodílné. Tak proč ji to tak vzrušovalo.

Při chůzi přemýšlela nad svou situací:
„Jsem pořád nadržená a ten Marek se na mě významně dívá. Že bych ho zkusila? Zas tak špatně nevypadá. No teda vypadá, ale třeba dobře šuká. Jenže co když ne? Pak budu ta, co ji ojel „Hezoun“ Marek. Nebo Petr Vojáček? Ten vypadá na drsoně, jak je pořád v té motorkářské bundě. Jestli šuká, jak vypadá, tak by to nemuselo být špatné. Kurva, nemysli pořád na to jedno.“
Tyto myšlenky její kundičce samozřejmě nepomáhaly. Byla čím dál víc nadržená. A když navíc viděla na lavičce muchlující se pár, přičemž kluk si ohříval ruce pod bundou slečny někde ve výši jejích prsou, rozhodla se.
„Musím si to udělat a to hned.“

V obchoďáku zapomněla na nákup oblečení a okamžitě zamířila na toaletu. Měla štestí, nikdo tam nebyl. Zamkla kabinku, stáhla si kalhoty i hodně vlhké kalhotky, sedla na mísu, jednou rukou si zajela mezi závojíčky a ukazováčkem druhé začala objíždět poštěváka. Vsunula si dovnitř dva prsty, ale nebylo to ono. Potřebovala něco většího, delšího. Kartáč na vlasy! Ráno se nestíhala učesat, tak ho hodila do kabely. Vytáhla ho a vrazila si ho dovnitř, až se jí štětinky zapíchly do kůže kolem. Byla tak mokrá, že tam vklouzl jako nic. Teď to bylo lepší. Zatímco jednou rukou si dovnitř vrážela kartáč, druhou jezdila ze strany na stranu po poštěvákovi. Pomalu přestala vnímat, co se kolem ní děje a soustředila se jen na pocity, které se ji z kundičky rozlévaly do celého těla. Najednou měla pocit, že v ní něco vybuchlo. Úplně ztratila ponětí o tom, kde je. Tak silný orgasmus snad ještě neměla.

Trvalo jí pár minut než se zklidnila a pak ji začalo docházet, co a kde vlastně provedla. Jak moc u toho křičela? Slyšela, že ve vedlejší kabince někdo je. Co teď? Má rychle zmizet, nebo počkat, až ta žena odejde? Rozhodla se počkat. Oblékla se a čekala na vhodnou příležitost. Ozvalo se spláchnutí, voda tekoucí do umyvadla a pak cvaknutí dveří na chodbu. Slyšela hlasy dvou žen, které si spolu povídaly. Ale odešla už ta, co tu byla? Voda sice neteče… Monika raději ještě počkala a z kabinky vyšla až ve chvíli kdy si ty nově příchozí myly ruce. Dvě ženy u umyvadel si jí ani nevšimly a dál si spolu povídaly, ale ta třetí, která si pečlivě utírala ruce papírovými ručníky, se na ni pobaveně dívala.

Autor

Navigace v seriálu<< Moničino studium 01 – Divoký senMoničino studium 03 – Matematika >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x