Ptákořezy 04

Toto je 4 díl z 19 v seriálu Ptákořezy

Malé varování. V následujícím textu se vyskytuje výraz -těšitel- jako synonymum pro slovo čurák. Pokud některý z čtenářů tento výraz nesnáší, vřele mu doporučuji, aby níže uvedenou povídku ani nečetl.

Dokonale vyvalený, ale příjemně vyprázdněný, jsem si vychutnával doznívání. Míla se mi uvelebila po boku a lehce pootočená, se mi opřela příjemně teplým airbagem o hrudník. Hlavu mi položila na rameno a volnou rukou si jemně a konejšivě pohrávala s ochabujícím těšitelem. Oči měla přivřené, obličej krásně uvolněný a skoro bych přísahal, že potichu přede, jako spokojené kotě. Cítil jsem se jako paša v harému a abych se ji trochu odvděčil, lehce jsem ji hladil po vlasech, tváři a oblém rameni. Sám jsem se cítil uspokojený a také trochu provinilý. Měl jsem pocit, že Míle něco dlužím. Zatímco já, jejím přičiněním, přišel k bránám ráje, sám jsem pro ni zatím na tomto poli nic moc neudělal. Byl jsem nezkušené ucho, svět sexu se mi teprve otevíral a veškeré moje zkušenosti byly spíše teoretické a tedy poněkud jednostranné, bráno z pozice mužského. Byl jsem prostě začínající čuňák teoretik. O tom, jak prožívá sex žena, jsem věděl zoufale málo, většinou jen z druhé ruky. Pouze zprostředkovaně, z četby tehdy úzkoprofilové pornografické literatury, většinou samizdatové a nebo z „bájného vyprávění starců“. Ani na jedno nebylo spolehnutí, neboť fantazii se meze nekladou a jak známo, papír snese všechno.
Neměl jsem tušení, jak se některé ženské z nouze dovedou uspokojovat. A že některým stačí jen doteky, případně blízkost muže, po kterém touží a to je spolehlivě dokáže přivést až na vrchol.

Ve své blahé nevědomosti jsem tedy cítil cosi jako povinnost, abych svoji novou milenku také přivedl k bráně ráje a nezůstal ji nic dlužen. S potencí jsem si ve svých 18 letech nemusel dělat starosti. Věděl jsem, že po krátké pauze jsem schopen znovu nastoupit a to jsem také chtěl teď udělat. Míla byla nyní příjemně vláčná a její iniciativa i ukecanost se kamsi vytratily. Zcela mě unášela její předchozí vstřícnost a moje mladická netrpělivost způsobila, že jsem se začal svoji společnici v posteli opět intenzivně věnovat.

Nejen očima jsem si vychutnával rajcovní mánesovské křivky jejího vyzrálého, rajcovního těla. Ruce nezahálely a snaživě hladily ramena, záda, výrazné boky a festovní, krásně tvarovanou prdel všude, kam jsem jen dosáhl. Toto smyslné počínání se vzápětí projevilo tak, že po nedávném výstřiku ochablý namlouvák, se začal opět probouzet k životu a ze stavu polotuhého se rychle měnil v kameňáka. Tato změna pochopitelně nemohla Míle ujít, protože jej po celou dobu doznívání držela v ruce. Probrala se ze své polospánkové letargie, lehce zvedla hlavu a nastavila mi čumáček k políbení.

„Koukám, že tady by měl někdo chuť na pokračování.“ S těmito slovy se nadzvedla a nastavila mi před obličej své Boží požehnání. Byl to nádherný pohled. Velké prsy, prověšené vlastní váhou mi v tu chvíli připomínaly zralé hrozny. Neodolal jsem, podebral je dlaněmi zespoda a snaživě střídavě laskal neuvěřitelně naběhlé kapličky, trčící z tmavých dvorců. Slastně přivírala oči a při tom vydávala spokojené tiché milostné kňučení. V blahém očekávání blízkého zásunu jsem znásobil své snažení. Pak ale přišla sprcha. Míla se probrala z roztoužení, podívala se na hodinky a idylka se rozplynula.
„Bože,“ vyjekla překvapeně, „to je hodin.“

Vytrhla se mi z objetí, energicky vstala a začala se oblékat. „Za chvíli mi přivezou prádlo a než to přeberu a uklidím, tak skončí šichta a rázem bude barák plný lidí. Ty si zatím vybal věci, trochu se zabydli a odpočiň si. Na večeři si můžeš zajít k Bodláku, docela slušně tam vaří. Zavírací je v 10 a pak už platí pro celý barák noční klid. Dolejší hospoda zavírá v 11, takže ten můj se objeví tak asi ve čtvrt na dvanáct. Padne do postele a rázem neví, že je prase hovado. Takže krátce po půlnoci jsem tady u tebe a můžeme rozjet to pokračováníčko. Hlavně nezamkni dveře, abych na tebe nemusela klepat. Ono je to v ztichlém baráku dost hlasitě slyšet.“

Během tohoto monologu se stačila obléknout a upravit tak, že mohla zase mezi lidi. Ani si nevšimla, jak na mne její počínání působilo. Patřím bohužel mezi ty lidi, na kterých je na první pohled znát, co si zrovna myslí. Neumím se přetvařovat a tak již od pohledu je z mého xichtu patrno, zda jsem překvapen, nasrán a nebo zda mám radost. Takže, kdyby se na mne v tu chvíli podívala, mohla mi z obličeje odečít výraz silné nevole. To v prvním momentě, když mi došlo, že o bezprostřední pokračování rozdělaných radovánek přijdu. Tento výraz byl však hned na to vystřídán bezmeznou radostí, když mi přislíbila noční návštěvu.

Moc nerad jsem vstal, rovněž jsem se oblékl a vyprovodil ji ke dveřím. Tam jsme se ještě chvatně objali, políbili a už za ni klaply dveře. Osaměl jsem a skácel se do křesla. Teprve teď jsem měl čas a příležitost pozorně si prohlédnout svůj budoucí domov. Začalo mi docházet, že šmajchlkabinet bývalého soudruha náměstka je zařízen přímo nadstandardně. Dalo by se s úspěchem pochybovat, že ostatní garzonky jsou vybaveny stylovým nábytkem, drahými uměleckými reprodukcemi obrazů a velkoplošným zrcadlem, s bohatě zdobeným rámem. Toto zrcadlo bylo nasměrováno tak, aby se na posteli souložící dvojice mohla zálibně pozorovat při této bohulibé činnosti.

Začal jsem si probírat průběh dnešního dne. Vybavil jsem si, jak mě ráno maminka vyprovodila křížkem na čelo, pak jízdu do 60 km vzdáleného VZLETU n.p. kam jsem musel nastoupit na umístěnku. Jednání na osobním odd, získání razítka do občanky, přesun na svobodárnu, odbytý „oběd“ v Bodláku, získání důležitých informací od hostinského a královská tečka na závěr, seznámení a sblížení se správcovou Mílou. Hlavou mi proběhla i zmínka o Ptákořezech. Úplně jsem na tuhle drobnost zapomněl a při setkání s Mílou jsem měl úplně jiné myšlenky. No snad příště a nebo třeba zítra ve fabrice se něco dovím. Pokud si tedy na to vzpomenu a bude koho se zeptat.

Autor

Navigace v seriálu<< Ptákořezy 03Ptákořezy 05 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x