Ptákořezy 06

Toto je 6 díl z 19 v seriálu Ptákořezy

Probudil mě důvěrně známý pocit přicházející rozkoše. Ve spánku jsem měl nesouvislou směsku snů s erotickými prožitky a první chvíli jsem si myslel, že se jedná o pokračování. Pokračování to tedy bylo, ale zatraceně reálné. Ve spaní jsem samozřejmě vůbec nezaregistroval klapnutí dveří, při avizovaném příchodu Milušky. Vplížila se dovnitř jako myška a když mě viděla spát, s pochopení mi odpustila, že ji nadšeně nevítám. Místo toho zřejmě klekla při okraji postele a poodhrnula prostěradlo, pod kterým jsem spal. Byl jsem v županu, oblečeném na holém těle a kvůli horku přikryt jen zmíněným prostěradlem. Pro Mílu tedy nebyl problém vyprostit polotuhého nedočkavce a pustit se do radostné činnosti, kterou dodnes rád nazývám – Sladké probuzení.

V příštím okamžiku jsem byl již dokonale vzhůru. Vychutnával jsem si mistrnou kuřbu, ale navenek se snažil vyvolat dojem, že ještě spím. Lehce jsem sebou zavrtěl a jakoby ze spaní jsem cosi nesrozumitelně zamumlal. Miluška znásobila své úsilí a bylo zjevné, že ji to působí potěšení. Já však, jako nezkušený trouba, jsem kouření považoval pouze za jakousi předehru, po které má nastoupit zlatý hřeb – zásun a pořádná mrdačka, zakončená, pokud možno, parádním vykropením kaple. O tom jsem si zatím mohl pouze nechat zdát. Šprcky jsem neměl, protože ani nejdivočejších představách jsem nemohl předpokládat, že hned v prvním dni takto, naprosto nečekaně, zaboduji. Ženská antikoncepce byla tehdy v začátcích, nebyla prý moc spolehlivá a navíc, neměl jsem o těchto ženských záležitostech ani ponětí.

Věděl jsem, samozřejmě, že pokud si chlap nechce zadělat na potíže, pokud nemá gumu, musí šoustání včas přerušit a spermáky hodit „za plot“, tedy ve skutečnosti dámě na břicho. A také už jsem věděl, že odhadnout ten moment je zatraceně těžké. Protože, jak se říká, když je ocas v píči, tak je rozum v prdeli. Moje sexuální instruktorka, rozvedená sousedka, mě v tomto směru moc nenaučila, protože po prvním porodu se zařekla, že „tohle už nikdy víc“ a nějak si to zařídila na gyndě, že už otěhotnět nemohla. O detailech se nezmiňovala a já se neptal. Ke spokojenosti mi stačilo, že při mrdačkách s ní jsem mohl vždy, s obrovským nadšením, vykropit kundu. Měl jsem tedy sice oprávněné obavy, abych šoust v tom nejlepším včas přerušil, ale zatím jsem měl myšlenky úplně jinde.

Miluška totiž snaživě ústně obhospodařovala mého fešáka, takže tyto rušivé myšlenky šly najednou kamsi stranou. Nakonec jsem se rozhodl, že si tím nebudu zbytečně lámat hlavu a budu se řídit podle jejích pokynů. Však ona jistě ví, jak na tom je a já se ochotně podřídím. Uvědomoval jsem si, že v naší dvojce ona tahá za delší kus provazu. Jsem v roli subíka, což byl pojem, který se tehdy moc nepoužíval a víc byl známý domácí výraz – „podpantoflák“. Tuto roli jsem příjmal celkem s povděkem a v podstatě jsem se radoval, že mimo to, že si parádně užiji, také se něco naučím. A to se mi bude později docela jistě hodit. Příležitostné laškování s Miluškou jsem bral jako naprosto nezávazný vztah z mé strany. Předpokládal jsem, že životem zkušená, zabezpečená a dobře zajetá mrdací mašina nebude riskovat, že přijde o rodinu, zařízení bytu a dobrou pověst.

Rozjetá správcová mezitím přerušila kuřbu přesně v ten okamžik, kdy jsem byl těsně před explozí. Vztyčila se před postelí a odhodila župan. Mým očím se naskytla pastva, jakou jsem zatím zažil je málokdy. Statná postava zralé ženy, jejíž vnady zakrývalo jen vskutku rafinované spodní prádlo příjemné, žluté barvy. Podprsenka s širokými ramínky ukrývala a jak se za chvilku ukázalo, i užitečně podpírala bujné poprsí. Kalhotky sice nebyly na úrovni dnešních tang, ale také to nebyly ty příšerné bombarďáky, které jsem znal z prádelních šňůr. Okraje prádélka byly vkusně ozdobeny jemnou krajkou. V první chvíli mě napadlo, že pod županem mohla být zcela nahá, ale když se je mně naklonila a vyzvala mě, abych ji rozepnul háčky podprsenky, najednou mi došlo, že to svlékání je vlastně součást předehry. Že nechtěla ani sebe, ani mne, ošidit o ten rituál. Když podprsenka s mým přičiněním odpadla, její Boží požehnání vyskočilo na volný výběh. Těžká koziska se prověsila vlastní váhou, ale byl to sakra hezký pohled. Pak se moje nymfa otočila, zahákla palce za gumu kalhotek a s vrtěním zadku je začala pomalu stahovat. Dávala si na čas a chvílemi naznačovala, jakoby si je chtěla znova natáhnout. Když konečně sklouzly ke kolenům, drobnými krůčky z nich vypochodovala a pomalu se obrátila. Ležel jsem na zádech a můj nedočkavec trčel k stropu, jak žižkovská TV věž nad Prahou.

Dopřála mi pár vteřin, během kterých jsem málem sežral očima tu krásu, která se mi mihala v dosahu. Těžké, prověšené kozy, připomínající zralé hrozny, s velkými, tmavými bradavkami a trčícími kapličkami a pod nimi rajcovně okrouhlé bříško, bez náznaku převisu. Výrazný Venušin pahorek, tmavě porostlý krátce zastřiženými, lehce kudrnatými chloupky. Výrazně zřetelné boky, které jsem obdivoval již před chvílí, kdy na mě špůlila širokou, krásně tvarovanou prdel. Silná, pěkně tvarovaná stehna, žádný rosol s celulitidou. Toto vše, co se mi zde tak štědře nabízelo, se dalo shrnout do stručného označení: Puberťákův sen.

V nedočkavém očekávání věcí příštích jsem sledoval, jak se pohnula směrem ke mně. Jedním kolenem klekla na postel a hned nato se rozklekla nade mnou, čelem ke mně. Uchopil jsem ji za příjemně oblé boky a zbytek nechal na ni. Zvolna se spouštěla na vstřícně trčícího namlouváka, kterého uchopila zkušenou rukou, obratně zavedla na vchod do zahrádky rozkoše a s milostným zasténáním zcela dosedla.
Málem jsem omdléval vzrušením. Zřetelně jsem cítil, jak se můj namlouvák ocitl v příjemně vlahém zajetí. Míla po dosednutí na chvíli znehybněla. Zřejmě si také vychutnávala ten pocit vniknutí a vyplnění dychtivé buchtičky. Pak se ale trochu zavrtěla a hned nato mi dala ochutnat další, z dosud nepoznaných slastí. Uvězněného pyjonýra začala svírat poševními svaly, Až mě překvapilo, jak silně mi ptáka dokázala ždímat. Předklonila se a tím se mi její volně visící kozy dostaly přímo před obličej. Pochopitelně, že mě nenapadlo nic lepšího, než jít naproti, vcucnout jednu z bradavek a začít ji sát a žužlat. Začala se pohupovat a vrtět. Žulově tvrdý namlouvák krásně kouzal v rozpálené kundičce, se slyšitelným čvachtáním a mlaskáním vzorně spolupracujících pohlaví. Snažil jsem se zespoda přimrdávat, ale jak Míla stupňovala tempo, připadal jsem si jako přibíjený k posteli a tak jsem nechal veškerou iniciativu na ní.

Příjemně svědivý pocit pohlavní křeče se stále stupňoval. Bylo mi jasné, že při tomhle tempu moc dlouho nevydržím a proto jsem se pokusil tu rozjetou mašinu poněkud přibrzdit. Opřel jsem se Míle o ramena a pomalu jsem ji odtlačoval. Pochopila, zaklonila se a opřela se o ruce za svým zadkem. Také na chvíli znehybněla, ale pak se zase začala rozjíždět. Zpočátku pomalými, dlouhými pohyby mi jezdila na ptáku a k tomu vyluzovala milostné vzdechy. Ty mým uším zněly, jak andělská hudba. Jak tak na mně jezdila v záklonu, měl jsem rajcovní výhled na ptáka, který vyjížděl a znovu se nořil do krásně chlupaté kundy. Její kozy byly při těchto násedech krásně rozvlněné a připadaly mi v tu chvíli, jako vlny mořského příboje.

Míla patřila k ženám, které si mrdání patřičně prožívají a doprovázejí jej hlasitými projevy. Vedle hlasitých milostných vzdechů vedla i poněkud obhroublé řeči, na které jsem nebyl zvyklý. Panička, která mě zasvěcovala, byla naopak při milování téměř potichu a pokud měla silné pocity, tak se kousala do prstů, aby hlasité projevy udržela pod kontrolou. Důvod byl prozaický – ve vedlejším pokoji spal její osmiletý synek. Mohu však říci, že mi hlasité Míliny projevy jen násobily sílu mých prožitků. Jak se rychlost jejích násedů zvyšovala, opět mi nalehla na hruď a téměř mi řvala do ucha:
„Jééé, to je vono. Tohle jsem potřebovala! Ty kanče, ty mě tak kráááásně mrdáš!“
Pravdou však bylo, že mě krásně mrdala ona. Ale rozhodně mi to ani v nejmenším nevadilo. Měl jsem jedinou starost – blížil jsem se mílovými kroky k výstřiku a vůbec mi nebylo jasné, jak v této pozici mám hodit spermáky „za plot“. V momentě, kdy ze mne začaly tryskat miliony bičíkovců, byl můj kundobijec sevřen a doslova vyždímám do poslední kapky. Míla ještě se ještě několikrát zhoupla, aby se domrdala a konečně, s hlasitým funěním na mně znehybněla. S nevýslovnou rozkoší jsem se do ní vystříkal a teď jsem si vychtnával doznívání. Pomalu se mi začal vracet zdravý rozum a s ním obavy, že možná za chvíli se dočkám výčitek za vykropenou kapli.

Ničeho takového jsem se však, bohudík nedočkal. Hezkou chvíli jsme setrvali spojeni a přitisknutí k sobě. Pak však vyždímaný dobrovolný zajatec ochabl a zbaběle opustil sladké vězení. Míla se zvedla a zašmátrala po odhozeném županu. Z kapsičky vyndala obrovský pánský kapesník a přitiskla si jej na mokrou chlácholinku, aby zachytila to nadělení, které z ní začalo vytékat. Důkladně se otřela a pak ošetřila i mého ochabíka. Použitý kapesník pohodila vedle polštáře s poznámkou, že jej ještě budeme potřebovat. Potom se natáhla na záda, vedle mne a výmluvně natáhla ruce, jako pozvání, abych spočinul v jejím objetí. Velmi rád jsem vyhověl a tak po chvíli vrtění jsme našli polohu na boku, tvářemi k sobě. Přitiskl jsem se se k oblému bříšku a příjemně pružným, teplým airbagům. Ještě jsem stačil přes nás přetáhnout nachystané prostěradlo a náhle jsem cítil, jak se propadám kamsi do neznámého časoprostoru. Srozumitelně řečeno, usnul jsem jak špalek.

Autor

Navigace v seriálu<< Ptákořezy 05Ptákořezy 07 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x