Mindrák 03

Toto je 3 díl z 8 v seriálu Mindrák

Mamka na mé lízání reagovala tím, že trochu oživla. Ale i tak mi bylo jasné, že je ve stavu těžké opilosti. Hlavu mi přidržovala ve svém klíně a pak najednou zavelela: „Otoč se, dáme si 69!“
Byl jsem sice rovněž trochu pod párou, ale na tento povel jsem nereagoval. Věděl jsem sice z „odborné“ literatury, co po mě chce, ale tak nějak jsem měl vrozený ostych.
Když jsem neposlechl, drapla mne za vlasy a zacloumala mi hlavou.
„Tak bude to? Na co ještě čekáš, Jirko?“
Bylo mi jasné, že je vedle jak ta jedle a  v omylu ji udržuje její opilost a také už docela slušné přítmí. Zároveň se ve mně vzbudila určitá zvědavost. Nikdy jsem neměl ženskou a tady se mi naskytovala příležitost.

Mohl bych si užít a doufat, že matinka je natolik na šrot, že si buď nebude pamatovat vůbec nic, nebo ten hanebný čin bude připsán na Jirkovo konto.
A tak se stalo, že jsem se otočil do potřebné polohy. Vzápětí mi rukou zajela do rozkroku. Nahmatala, že jsem oblečený v kalhotách a zkušenou rukou se mi začala dobývat do poklopce. Když se její ruka objevila na mých intimních místech, pocítil jsem nepopsatelné vzrušení. Pták mi okamžitě téměř zkameněl a pociťoval jsem neskonalou rozkoš, jak mi jej začala  honit.

Postupovala pomalu a jedině to odvrátilo moji okamžitou ejakulaci. Uvědomil jsem si, že zřejmě  očekává jakousi protihodnotu a sklonil jsem se znovu k její nastavené pičce. Začal jsem ji zase lízat, což mělo za následek, že sebou začala škubat a znásobila úsilí při zpracování mého křečovitě trčícího pyjonýra.
Byl jsem téměř na kraji stříknutí, když náhle přestala.
Vzrušení poněkud pokleslo, ale jen na chvilku. Hned na to jsem byl znovu šokován. Cítil jsem, jak mne do sebe hladově vcucla a začala s kouřením. Prožíval jsem nevýslovnou slast. Jazykem mi šimrala zespoda na uzdičce a při tom neustále klouzala sevřenými rty nejdřív těsně za žaludem, ale pomalu a plynule si  posouvala  tu moji kládu stále hlouběji.
Pro nezkušeného a nadrženého kluka toho bylo skoro moc najednou.
Není proto divu, že během několika minut jsem jí v ústech explodoval a moje spermáky ji přivedly až k dávivému kašli. Hodně toho spolykala, ale hodně toho taky  vyteklo koutky ven.
Byl jsem trochu vyděšený a obával jsem se, že dostanu řádně vynadáno, jak jsem byl od ní navyklý. Neměl jsem nejmenší představu, jak dlouho má asi takové kouření trvat a obával jsem se, že jsem se udělal nečekaně brzy.
Ale překvapeně jsem zjistil, že je docela spokojená. Stírala si stříkance, které ji vytekly na kozy a prsty labužnicky olizovala.

„Tedy, to byla porce, tohle už jsem dlouho nezažila,“ vrkala jak holubička a přitáhla si mě k sobě do normální polohy.
Leželi jsme v objetí a já v přítmí pozoroval její drobné kozičky. Za chvíli mi to nedalo a začal jsem je pomalu a ostýchavě hladit. Bylo zřejmé, že se jí to líbí a snad, aby se mi také revanšovala, začala si opět hrát s mým nástrojem, který  byl ve stavu pochopitelné ochablosti. K mému překvapení  během velmi krátké doby  v její laskavé péči začal opět mohutnět a vzpřimovat se.
Za chvíli jej již měla plnou ruku, což kvitovala uznalým hodnocením: „Tak ty už jsi zase při chuti, ty můj kanečku? No tak to musíme hned využít! Pojď, dáme si to zezadu!“
Hned na to se převrátila na všechny čtyři a nastavila mi svoji, nijak vábnou prdelku. Při tom zašátrala po nočním stolku a v přítmí jsem viděl, že vzala jakousi tubu. Vytlačila si cosi na prsty a těmi si pak začala jezdit mezi půlkami zadnice.
„Tak už jsem připravená, na co ještě čekáš?“

Jako ve snách jsem za ní přiklekl. O jednu ruku se opírala a druhou mezi svýma nohama zašátrala po mém ptáku. Pevně jej uchopila a nasadila špičku na okraj. Nedočkavě  jsem zatlačil a zjistil jsem, že její nastavená dírka je nečekaně těsná. Pomalu jsem do ni vnikal a náhle jsem cítil, jak odpor naráz povolil. Najednou to již šlo snadno.
Začal jsem s kopulačními pohyby a můj slastný pocit z mrdačky s vlastní mámou se stále stupňoval.
„To je ono, nepřestávej, mrdej mě… nešetři mne. Bóóže to je krááása…“ Nepřestávej… dělej… už budu, a ničeho se neboj. Nahulákej to do mě všechno. Do téhle díry ještě nikdo děcko neudělal. Uuááá, už jsem… můj ty Bóóže.“

Přibližně ve stejnou dobu to přišlo i na mne. S pocitem nevýslovného blaha jsem do ni pustil celý zásobník. Zůstal jsem v ní zapíchnutý a dýchal jsem, jak kdybych právě oběhl stadion. Zašátral jsem rukama po jejích, volně visících kozách. Jak klečela, přece jenom to vyvolávalo dojem, že tam něco má.
Po chvíli můj nabiják změkl a vyklouzl ze svého zajetí, kde mu bylo tak dobře. Teprve teď jsem zjistil, že mi zavedla ptáka do prdele a to doslova.
Vzpomněl jsem si, co říkal Kalivoda, když odcházel. Cosi o tom, že mu máma nechtěla dát a nutila jej, aby ji šoustal do análu. Že nebere žádné prášky. Smutně jsem si uvědomil, že jsem si, díky své nezkušenosti, odbyl svoji první mrdačku nejen s vlastní mámou, ale také, že jsem byl podveden. Místo pičky jsem jí vykropil střevo. Představil jsem si, jak moje spermie mrskají ocásky a razí si cestu vpřed, v marné honbě za vajíčkem.

Byl jsem podveden, znechucen a unaven. Zašmátral jsem po odkopnutých kalhotách a pečlivě jsem si kapesníkem otřel ptáka. Věděl jsem, že bych měl odejít, ale nějak jsem se k tomu nemohl odhodlat. Místo toho jsem přes naše těla přehodil deku.
Mamka cosi milostného zamumlala, otočila se ke mně zády a vtiskla mi prdelku do klína.
Docela příjemně hřála a tak jsem jí přehodil ruku přes trup a uchopil jsem do dlaně její kozičku. Doufal jsem, že se ráno probudím dřív a podaří se mi včas zmizet.

Netušil jsem, že touto nešťastnou mrdačkou jsem odstartoval martýrium, které pak trvalo až do mého nástupu na vysokou a vlastně neskončilo dosud. Ale o tom zase až příště, pokud bude zájem o pokračování.

Autor

Navigace v seriálu<< Mindrák 02Mindrák 04 >>
4.8 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Jen tak dal, jen tak dal 😉

Marťas

Freda i jeho povídky jsem měl moc rád. Ať je mu v té jiné dimenzi príma a prohání holky ostošest. Jistě i tam má svou čtenářskou obec.

Clark

Já mám obecně povídky starší žena-mladý kluk v oblibě a nemusí to být ani incest, takže mě se Fred trefil do noty. Škoda jen, že už žádnou další nenapíše. Snad se tam máš fajn, Frede.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x