Velmi blízké vztahy 14

Toto je 14 díl z 26 v seriálu Velmi blízké vztahy

Obě postele v pokoji byly prázdné a neustlané, přikrývky  nedbale rozhozené. Pootevřeným oknem dovnitř proudil čerstvý vzduch, který vyvětral slabý zápach potu, který se vznášel v místnosti. Navrchu rozevřené tašky bylo pohozené spodní prádlo s podprsenkou. Otec odložil nákup na zem a se zaúpěním přitiskl kalhotky ke tváři. Znovu si vzpomněl na včerejší večer. Nahá dcera, prst v jejím zadku, masturbace, jeho tajná onanie, to vše mu proběhlo hlavou.

Pootevřenými dveřmi koupelny nahlédl dovnitř. Koupelna byla plná páry, Dominika stála v oparu omotaná bílým ručníkem a trpělivě si čistila zuby. V ručníku, s rozpuštěnými vlasy se neuvěřitelně podobala své matce.
„Nefunguje větrák,“ zamumlala Dominika s kartáčkem v puse. „Ale aspoň už teče teplá voda.“

Postavil se za ni, ve zrcadle se objevila jeho napjatá tvář. Mokré vlasy jí spadaly na ramena, zabořil do nich obličej a nasál jejich jemnou vůni.
„Co blbneš?“ předklonila se, aby vyplivla pěnu, a přitom do něj strčila zadkem. Stále ohnutá nad umyvadlem si vypláchla ústa.
„Sluší ti to,“ vyhrkl.
Napřímila se a spatřila jeho napjatou tvář ve zrcadle.
„Tady ještě něco máš,“ otřel jí prstem koutek úst.

Beze slova se znovu sklonila nad tekoucí vodu a opět do něj narazila zadkem. Odhrnul mokrý pramen vlasů a políbil ji na šíji. Zastavila vodu a dlaněmi se zapřela o umyvadlo. Vyhrnul jí ručník na záda a pohledem sjel dolů na bílý zadek.

Dominika trpělivě čekala, co bude dál. Otcovy polibky jí způsobily zvláštní trnutí v podbřišku. Cítila, jak stahuje šortky, vzápětí se dotkl jejího zadku ztopořeným údem.
„Pořád mi nedochází, že už jsi dospělá,“ zašeptal jí do ucha, když se o ni třel.
Se zatajeným dechem čekala, kdy do ní pronikne, místo toho však začal onanovat.
„Nesmíš o tom nikomu říct,“ varoval ji, jako by byla malá holka.
V předklonu se pokusila nasměrovat jeho ocas ke svému přirození. Otec se bránil, nakonec  však podlehl.  Pomalu pronikal žaludem mezi stydké pysky, kde ho přivítalo teplé a vlhké sevření mladé kundičky. Vyšla mu vstříc tělem, najednou v ní byl celý.

V náhlé panice vytáhl ocas ven a odtáhl se.
„Tohle nemůžeme,“ vyhrkl.
„To si děláš srandu,“ vyjekla. „Už jsi ho měl ve mně, teď nemůžeme přestat.“
„Jsi moje dcera, to přece musíš pochopit,“ bránil se.
„Před chvílí ti to nevadilo,“ obořila se na něj.

Stál nešťastně s ocasem trčícím z houštiny chlupů a snažil se ovládnout své vzrušení. Přitiskla se k němu, ucítil tlak jejich pevných ňader a odtáhl se. Vztekle pohodila hlavou, z očí jí sršely blesky, když se protáhla kolem něho a utekla do pokoje.

„Nezlob se,“ odvrávoral za ní.
Sledoval, jak se snaží natáhnout kalhotky a zaváhal.
„Můžu ti to udělat rukou,“ navrhl ochraptělým hlasem, aby jí vynahradil zklamání.
„Tak dělej,“ strnula s napůl natáhnutými kalhotkami.
Přistoupil k ní a skrz husté chloupky do ní pronikl prstem. Odevzdaně položila hlavu na jeho rameno, zaslechl jemné zasténání, když zavadil o naběhlý poštěváček.
„To je hezký,“ zašeptala.
Volnou rukou obemkl nahé ňadro, cítil jak zrychleně oddechuje.
„Tati… ještě chvilku… nepřestávej,“ sténala mu do ucha a přidržovala si ruku v rozkroku.
Usilovně pracoval na jejím vyvrcholení, mnul zduřelý klitoris, dokud táhle nevykřikla. Podlomily se jí nohy, musela se přidržet jeho ramen a opřít o stěnu, aby neupadla.

„Teď ty,“ řekla stručně, když sklouzávala k jeho rozkroku.
Nedbala na jeho předstírané námitky a snažila se vytáhnout ze šortek ztopořený penis. Konečně se jí to povedlo, když uviděla ztvrdlý, žilnatý ocas trčící z houštiny chlupů, obemkla ho bez rozmýšlení vlhkými rty.
„Dominiko… to nemůžeme… nech toho,“ snažil se ji zastavit otec, ale ona dál umíněně sála zduřelý úd, dokud nenaplnil její ústa záplavou teplé mrdky.

Otřela si hřbetem ruky sperma stékající na bradu a oddaně se na otce usmála. 
„Líbilo se ti to?“ zeptala se tiše.
Mlčky přikývl, děsila ho podoba s její matkou, která byla až neuvěřitelná.

Když potom pracoval na zahradě, pokradmu sledoval, jak si rozložila deku na trávě a uvelebila se na ní. Snažil se vyhýbat pohledem jejímu nahému tělu, přesto se mu oči každou chvíli stočily jejím směrem.

„Namažeš mě?“ protáhla se líně po chvíli.
Věděl, že ho provokuje, nedokázal ale odolat.  Přisedl si k ní s opalovacím krémem a vymáčkl ho na rozpálenou kůži. Roztíral ho po ní a zahanbeně vnímal erekci, která se dostavila vzápětí.
„Ještě zepředu,“ zavrněla a přitáhla si jeho dlaně k  ňadrům.
Neúspěšně se snažil vyhnout naběhlým bradavkám. Když je promnul  prsty mastnými od krému, Dominika se spokojeně zavrtěla. „Tohle je příjemný,“ vydechla spokojeně.

Z posledních zbytků sil se od ní odtrhl.
„To by stačilo,“ vyhrkl.
Pobaveně sledovala, jak utekl na druhý konec zahrady. Vyhřívala se pod slunečními paprsky, které do ní pražily vší silou a pomalu usínala. V jejích snech se střídal otec s Adamem, tetou, Davidem i Míšou.

Probudila se zpocená. Opatrně si pohladila zarudlá ramena a otřásla se bolestí. Začínala tušit, že noc pro ni bude utrpením. V kuchyni pobíhala jenom v lehké zástěře, pod kterou nic neměla, přesto každou chvíli bolestivě sykla.

Ke vší smůle se po večeři mezi dveřmi objevil otcův známý, který po ní pokukoval už od puberty.
„Máš moc hezkou dceru,“ šilhal drze pod zástěru, kde se rýsovala její nahá ňadra.
Vztekle se otočila, nedošlo jí, že mu tím nabídne pohled na nahý zadek přepásaný pouze šňůrkou.
„Měl by sis ji hlídat,“ olízl se mlsně.
„Dušane, na tebe je moc mladá,“ zasmál se otec.
„Třeba mám starší ráda,“ ušklíbla se Dominika. „Konečně by mě třeba někdo uspokojil,“ prohodila významně.

Otec se zamračil, Dušan se však dál rozplýval nad mladou nymfou, která ho s radostí provokovala. Posadila se mu na klín a nenápadným třením dosáhla jeho  brzké erekce.
„Něco mě tlačí,“ zavrtěla se spokojeně na ztvrdlém klacku.
Otec si raději šel zakouřit ven, aby nemusel sledovat, jak spolu laškují. Dominika vzápětí ucítila na stehně nedočkavé prsty, které vklouzly pod zástěru.

„Je už z tebe velká holka,“ rozplýval se Dušan, když nahmatal pubické ochlupení. „Máš jí pěkně chlupatou, to mám rád,“ šeptal jí do ucha, když se mozolnatým prstem prodíral skrz chloupky ke stydkým pyskům.
Dominika nezadržitelně vlhla.
„Prstem to nechci,“ odstrčila mu ruku.
Nadzvedla se a zašmátrala pod sebou v jeho rozkroku. Nakonec se jí podařilo vytáhnout tlustý, ztopořený ocas. Přesedla si čelem k slintajícímu Dušanovi a napíchla se na něj.

„Jsi krásně těsná,“ blekotal nadrženec.
„Aspoň nemluv,“ vydechla. Styděla se za své vzrušení, přesto nedočkavě nadskakovala na jeho ocasu.
„Holčičko, já už asi budu,“ otíral si zpocené čelo Dušan, který cítil v tříslech předzvěst výstřiku.
„Ještě chvilku,“ žadonila, zatímco zprudka dosedala na trčící ocas.

Povedlo se jí vyvrcholit nepatrný okamžik před funícím Dušanem. S úlevou si vychutnávala slastné uspokojení, zatímco on pod ní nadšeně chrčel.
„Příště se aspoň zeptej, jestli můžeš do mě,“ otírala si s náhlým znechucením lepkavé sperma vytékající z kundy.
„Promiň, holčičko,“ lapal po dechu Dušan.
„Neříkej mi holčičko!“ vyjekla vztekle.

Po návratu si otec ihned všiml napjaté atmosféry. Nasál vůni jejich sekretů a otřásl se zhnusením, když mu došlo, co se během jeho nepřítomnosti odehrálo. Dominika zachmuřeně opětovala jeho vyčítavý pohled, zatímco Dušan hrdě vypínal hruď.
„Asi bys měl už jít,“ zamračil se otec.

„Co to mělo znamenat?“ zeptal se vyčítavě po jeho odchodu.
„Co by… ty jsi nechtěl… on jo,“ ušklíbla se Dominika.
„Takhle se přece nemůžeš chovat.“
„To je moje věc,“ pohodila vztekle hlavou.

Když šel otec spát, uvelebila se na pohovce a v blikajícím světle televize se zadívala na pavučiny mezi trámy na stropě. Zvuky televize se mísily se zmatenými obrazy, které se jí mihotaly v polospánku před očima. Posadila se, stále napůl ponořená v tom zvláštním, horečnatém stavu, shrbená a vyčerpaná. Venkovní vzduch jí pootevřeným oknem chladil zpocené tělo.
Vklouzla do postele k otci a přitulila se k němu. Když ve spánku zamumlal zmateně její jméno, políbila ho konejšivě na ucho a poslouchala jeho pravidelné oddechování.

Ráno se zmateně probudila s paží obtočenou kolem otcových ramen. Potichu se vyplížila do své postele, kde pomalu upadala znovu do spánku. Události včerejšího večera by jí připomínaly perverzní sen, nebýt zaschlého spermatu na stehnech.
„Co by na to řekla máma?“ vzpomněla si mimoděk na matku, která je před časem opustila.

Author

Navigace v seriálu<< Velmi blízké vztahy 13Velmi blízké vztahy 15 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jenom já

Začíná se to celkem komolit dohromady. Dušan je tam asi už moc,navíc takové moc narychlo. To ju měl spíš tata vymrdat

Pallas Athena

Přesně, v telenovele se Manuela taky nemůže vyspat s Enriquem hned ve dvěstěpadesátém dílu, notabene když zjistí, že je to její poloviční bratr. Tady si možná jen myslím, že by tatík v poklidu nešlukoval venku, kdyby měl důvodné podezření, že dceruška obšťastňuje postaršího obejdu.

tcof

Pořád se to moc krásně čte, akorát začíná v tom být už moc postav (náhle zjevených, které odedávna pedo toužili po pichu s teenkou) jako u vedlejší storyline jiného autora.
Ale za mě pořád moc dobrý ☺️

4
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk